GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-12-2018, 23:48   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1794
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74791
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74791

Standart RPG GWA - 22 Aralık 2018 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
22.12.2018 - 21.00- C/B
Suwon Stadı
Suwon, Güney Kore
22. Bölüm

Şovu İzlemek İçin Nedenler!

* Bu Sefer 1'den Fazla Maç Var

* Sol Lob Sağ Loba Karşı

* Yapabilecekleri Sınırlı Olan Bir Canlısın

* Zachary Wentz vs Roderick Strong

* Asuka vs Sasha Banks
Falls Count Anywhere Match

Pyrolar patlıyor ve GWA'ın A+++ şovu başlıyor.

Şov açılır açılmaz. Mundo’nun kapısı ekrana geliyor. Erem çıkıyor kapıdan. Elinde kağıtlar var. Erem kameraya gülümseyip şunları söylüyor.

Eremnur: A+++ şovun artık yeni spikeri var. Ladies and gentlemannnnn here comes theeee Eroooo numeeeeeroooooo unooooo! Bacılarınızı saklayın. İyi günler.

Ringe döndüğümüzde ise... HOLLA HOLLA IF YOU HEAR ME! Scott Steiner geliyor. Elinde mikrofon var.

Scott Steiner: A+++ show böyle mi yönetilir? Adam kayırmalarlarla. Kendilerini dokunulmaz zannediyorlar. Beni bitireceklerini zannediyorlar ama yanılıyorlar. Büyük bir gaflete düşüyorlar. Aiden’ı istesem bitirebilirim ve bunu şimdi! Hemen! Burada! Mundo götlek hefin tekisin. Biraz seni köyüne postalasam ya? Se-

Welcome To Slamtown! GM Johnny Mundo geliyor! Girişte konuşmaya başlıyor.

Johnny Mundo: Dedelerle uğraşmayacağımı söylemiştim. Scott sen hariç herkes buradaki otoriteden memnun. Senin keyfine göre bir şey ayarlayamayız. Buranın neden sürekli parazit yapanı sensin. Emeklilikte yaşı bekliyorsan seni hakem olarak burada çalıştırabiliriz. Yeter ki sızlanmaktan, ağlamaktan vazgeç. Buranın valisiyim ve burayı en muazzam şova çevirmeye uğraşıyorum. Sen gelip buraya sıçıyorsun. Seni temizlemek gerek.

Scott Steiner: Beni güldürme “sayın vali” dövüşmekten korktuğun için üstüme adam salıyorsun. Neden seninle bir maç yapmıyoruz?

Mundo olmaz gibisinden hareket yapıyor ve arka alana gitmeye harekete geçmişken Steiner konuşuyor.

Scott Steiner: Valim kıç yalamaktan zevk alıyor demek. Sana yılbaşı hediyesi olarak vazelin aldım. Mr.Dinler’in odasına giderken sürersin.

JR: Aşırı ofansif.

Eremnur: AHAHHAHA MUAZZAM.

Johnny Mundo bunu duyunca sinirden deliye dönüyor ve hakem çağırıp sinirli bir şekilde ringe giriyor.

Scott Steiner vs. Johnny Mundo

''Steiner'e oranla daha hızlı hareket eden Mundo, onun ilk hamlelerinden seri bir şekilde kaçıyor. Ardından Steiner tekme deneyince onun bacağını tutup Leg Sweep'i geçiriyor. Ama Steiner hemen ayağa kalkıp Mundo arkasını dönene kadar Clothsleine yapıştırıyor. Ardından beklemiyor bile ve kaldırıp Stalling Suplex! Hemen tuş deniyor 1- uzun sürmeden Mundo kurtuluyor. Kip-Up ile kalkıyor ama bacakları ile Steiner'ın kafasına doğru zıplayarak Kip-Up Hurricanrana! Mundo hemen tuş deniyor ve 1- Steiner'de henüz çok dinç. Mundo onun kalkmasına izin vermeyip headlock'a alıyor ve iyice sıktıktan sonra bırakıyor ve gerilip Basement Dropkick! Durmuyor ve iplerden sekip üstüne Springboard Moonsault! Johnny Mundo tuşa gidiyor 1-2-

Kickout! Steiner maçı kazanmakta ısrarlı gibi. Mundo'nun darbelerine dayanıklı bir biçimde zorlansada ayağa kalkıyor ve ona doğru koşan Mundo'yu yakalayıp iplere yolluyor ve ona doğru koşarak Dropkick yapıştırıyor Mundo dışarı düşüyor. Steiner beklemiyor bile ve aşağı inip Mundo'yu aprona doğru kaldırarak Back Suplex ile atıyor. Mundo acı ile sırtını tutuyor ama Steiner o sırada aprona çıkıp Mundo'ya doğru Double Axe-Handle ile üzerine atlıyor. Yere düştüğü gibi Mundo'yu tekrar kavrıyor ve ringe yolluyor. Oda girerken Mundo birden ayaklanıyor ve onun kalkmasına fırsat vermeden tekmelemeye başlıyor. Geriliyor ve Superkick! Mundo beklemeden köşeye çıkıyor ve Shooting Star Pres- Steiner çekildi fakat sorun şu MUNDO AYAKLARININ ÜZERİNE DÜŞTÜ, şimdi beklemeden koşuyor ve STANDING SHOOTING STAR PRESS! Mundo zekasını kullanarak bu hamleyi yapıyor ve bir taunt atıyor üzerine. Steiner'i şimdi kaldırıyor biraz yumrukladıktan sonra iplere yolluyor geri dönerken STEINER-LINE! Çok sert geçirdi hamleyi ve maç bitmiş olabilir. Tuş geliyor 1-2

KICKOUT! Mundo bir şekilde bu hamleden sağ çıkıyor. Steiner şimdi sinirleniyor ve Mundo'yu kavrayarak kaldırıyor, bırakmıyor ve Belly-To-Belly Suplex! Hıncını çıkaramamış gibi tekrar kaldırıyor ve Back Suplex! En sonunda tekrar kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Ardından ona doğru koşuyor ve Running Corner Elbow Strike! Mundo'yu biraz daha hırpalıyor ve köşeye çıkartıyor. Ama Mundo ona orada karşılık veriyor ve bir süre birbirlerini hırpalıyorlar ve bu sırada Steiner sert bir yumruk geçiriyor, ardından Mundo köşede bir şekilde Roundhouse Kick vurmayı başarıyor! Steiner'i kaldırıyor bu sırada Steiner onu itmeye çalışıyor fakat Mundo onu düşerken bırakmıyor ve BERABER RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYORLAR! İkiside çok sert çarpıyor zemine. Bu sırada hakem sayıyor 1-2-3-4-5-6...

7 oluyor ve o sırada Steiner ve Mundo yavaşça ayaklanıyorlar, hakem sekizde ama ikisi birbirlerine vurmadan aynı anda ringe giriyorlar. Hemen birbirlerine bakıyorlar ve iplerden gerilip Double Clothslein- HAYIR STEINER EĞİLDİ VE ŞİMDİ TEKRAR KOŞUYOR VE ÇOK SERT BİR SINGLE-LEG DROPKICK! Tekme Mundo'nun yüzüne geldi resmen. Steiner tuşa gitmiyor ve kaldırıp Nothern-Lights Suplex! Mundo'yu bırakmıyor ve tekrardan Saito Suplex! En sonunda bir kez daha kaldırıyor ve EXPLODER SUPLEX! Mundo'nun işi bitmiş olabilir. Steiner bir kez daha kaldırıyor ve STEINER FLATLINER! Mundo öldü artık. 1-2-

MUNDO'NUN AYAĞI İPLERDE! Steiner bunun olmasına ihtimal vermediği için etrafına bakıyor ve o sırada fark ediyor ki, AIDEN ENGLISH! AIDEN ENGLISH BUNU YAPTI.

STEINER hemen hakeme itiraz ediyor fakat o sırada JOHNNY MUNDO'dan HEMEN BİR ROLL-UP GELİYOR. 1-2-3!

Kazanan: Johnny Mundo

Mundo kendini hemen ringin dışına atıyor ve English ile bariyerlerin oradan atlayıp kaçıyorlar.

20 Aralık - Bunkyō, Tokyo: Korakuen Hall'ın Önü

Kameralar Japonya'nın başkenti Tokyo'da açılıyor. Meşhur Korakuen Hall'ın önündeyiz. İçeriden tanıdık bir ikili çıkıyor, bunlar Tama Tonga ve Tanga Loa.

Tama Tonga: Ayrılalı birkaç ay olmadı ama, bir ömür geçmiş gibi.

Tanga Loa: Buraya dönmek için beklediğimiz şey birilerinin bizim kıçımızı Japonya'ya geri postalaması mı kardeşim?

Tama Tonga: Deme öyle Loa. Cimrilik yapıyoruz. Bizi sadece eski IWGP Takımlar şampiyonları ve şu an GWA şampiyonları olarak tanıyorlar. Ama gerillalar kim? Bizler kötü çocuklarız kardeşim. Bizi anlamaları ve hak vermeleri için tanımaları gerekiyor. GWA'ye gelmediğime ilk kez pişman olmuyorum çünkü Dinler bize eşi bulunmaz bir fırsatla geldi, 30 dakikalık bir röportaj. Kuralsız ve sınırsız. Ve bizi en iyi nerede tanıyabileceklerini de çok iyi biliyorsun...

Kameralar kapanıyor.

Seibu Shibuya: Gyubei Sounan Restoranı

İkili eski tanıdıklarla selamlaşıp pek başarılı olmayan Japoncaları eşliğinde siparişlerini verdikten sonra sake servisiyle beraber konuşmalarına devam ediyorlar.

Tama Tonga: Haku'nun oğulları Gyubei Sounan'ı sever, biliyor muydunuz? Veya bizim Haku'nun oğulları olduğumuzu? Sorun değil. Bu seans bizi tanımanız için ve lütfen [kameramanı işaret ediyor] sen de bize eşlik et. Gördüğünüz gibi, bir süre Japonya'da yaşadık ve konumumuza adapte olmak için öyle ya da böyle onların dilinden anlaşmaya başladık. Bu her zaman böyledir. Girdiğiniz çevrenin size ayak uydurmasını beklemek büyük bir hata ve biz bu hatayı ancak şampiyon olduktan sonra anlayabildik-

Tanga Loa: Ne oldum değil, ne olacağım demeli.

Tama Tonga: Tam olarak bu.

Loa ile Tonga bardaklarını kaldırırken kameramana da işaret ediyorlar ve birlikte şerefe için tokuşturup kafalarına dikiyorlar sakeyi.

Tama Tonga: Ne var ki, muhafazakar bir ailenin çocuklarıyız ve ada dışındaki herkesi kendimize potansiyel bir düşman olarak görüyoruz. Adaptasyondan bahseden biz ikimiz için ne kadar ironik değil mi?

Tanga Loa: Bu masayı gerçekten seviyorum kardeşim. Keyfimizin yerinde olduğu her anı, her saniye.

Tama Tonga: İstediğimiz ve olmasını istediğimiz için çabaladığımız şey de bu. Keyifli anlar. Lakabımız gerilla çünkü biz ada çocukları hep savaş halinde, rekabet halindeyken keyifli olabilen insanlarız. Kendimize bir şey katmadan yaşamak, bırak Haku'nun çocukları olmayı, gerilla lakabıyla gezen herkes için birer utanç kaynağı. Her yerde dik durmak, hiçbir yerde de gücenmemek için gerillayız. Dışarıdan ne kadar basit ve itici gözükse de olay bu.

Sushi masaya servis edilirken kameralar kapanıyor.

Burn It Down! Seth Rollins girişte tauntunu atıp hızlı adımlarla ringe giriyor, ringin içinde de tauntunu attıktan sonra takım arkadaşını bekliyor.

Watch Me Fly! Flip Gordon da hızlı adımlarla ringe giriyor ve Rollins ile Gordon ikilisi rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

Cells! Axel Dieter Jr. tüm ciddiyeti ile ringe giriyor. O da takim arkadaşını beklemeye başlıyor.

Nation of Violence! Samoa Joe ise Axel Dieter Jr'ın takım arkadaşı oluyor. Ringe girdikten sonra birbirlerine bakıyorlarken zil çalıyor ve maç başlıyor.

Seth Rolins & Flip Gordon vs Axel Dieter Jr & Samoa Joe

Maça Rollins ile Dieter başlıyor. Hızlı bir lock-up'ın ardından Rollins Dieter’ın karnına bir tekme atıyor. Arkasından Dieter’ı yumruklamaya başlıyor. Rollins Dieter’e yumruklarını vurduktan sonra Gordon’a tag veriyor ve Gordon da ringe girdikten sonra Dieter’e bir Dropkick vuruyor. Dieter düşmese de sendeliyor ve Joe da fırsattan istifade tag alıp ringe giriyor. Rnge girer girmez ise Rollins ve Gordon’dan Joe’ya aynı anda birer Dropkick geliyor ve Joe da sendeliyor. Daha sonrasında Gordon Joe’nun üzerine Clothesline için koşuyor ama başarısız oluyor. Joe Gordon’ın karnına bir tekme vurduktan sonra onu tutuyor ve köşeye sert biçimde fırllatıyor. Bu sırada Joe da bir süre bekliyor ve Gordon’ın üzerine koşuyor, bir Reverse Body Avalanche vuruyor ve hemen arkasından CCS Enzugiri? Hayır, Gordon son saniyede Joe’nun altından sıyrılmayı başarıyor ve bu şekilde kurtuluyor. Joe bacağını tutarken Gordon da hızlıca Rollins’e tagini veriyor. Rollins ringe girmek üzereyken Joe hızla Rollins’in üzerine doğru koşuyor ve Reverse Body Avalanche, arkasına bu sefer CCS Enzugiri’yi vurmayı başarıyor, o kadar başarılı ki tekme hem Rollins’e hem de Gordon’a geliyor. Joe şimdi Rollins üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

Rollins atıyor. Joe şimdi Rollins’i oturur pozisyona alıyor ve bir chinlock bağlıyor. Rollins zorlanarak da olsa bu durumdan kurtulmaya çaışıyor ancak Joe’nun gücü oldukça yerinde ve o da Rollins’in kendisinden kurtulmaması için elinden geleni yapıyor. Bu sırada ise Rollins yavaşça ayağa kalmaya çalışıyor ve Joe’ya rağmen de kalkmayı başarıyor. Rollins’den Joe’ya yumruk darbeleri geliyor birkaç tane. Ancak Joe da buna karşılık olarak Rollins’in karnına diz darbesini geçiriyor ve sonrasında bir kez daha onu chinlock’a alıyor. Rollins ise geçen seferkinden daha hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor ve bu sefer bir Jawbreaker yapıyor. Bu sefer Joe’dan tamamen kurtulmayı başarıyor, ancak ikisi de şu anda tamamen yerde. İki köşede de Dieter ile Gordon tag beklerken Rollins tag verebilmek için Gordon’a doğru hareketlenmeye başlıyor ancak diğer yandan da Joe Dieter’a tag vermekten vazgeçiyor ve Rollins’i kendisine doğru çekiyor, bir de Small Package deniyor. 1... 2...

Rollins bir kez daha atıyor. Hem Samoa Joe hem de Seth Rollins birbirlerini tuşlamak için büyük çaba gösteriyorlar ama henüz pes eden yok. İkili hala yerde hareketsiz bir şekilde yatarken Rollins rakibinden daha hızlı bir şekilde ayaklanıyor ve Gordon’a çok yakın. En sonunda da tagini vermeyi başarıyor. Joe mecburen ayağa kalkmaya çalışıyor, ancak istediği gibi yerde kalabilir. Gordon’dan Joe’ya bir Forearm Smash geliyor ancak Joe yıkılmıyor. Gordon bir kez daha bir Forearm Smash vuruyor ancak yine yıkılmıyor Joe. Bu sefer Gordon’dan bir Superkick, arkasına da Jmping DDT görüyoruz, Joe ancak yerde. Dieter hızla oraya varıyor ama Gordon onu tuttuğu gibi ringin dışına fırlatıyor, ringin dışında ise Rollins Dieter’ı Powerbomb için kaldırıyor ve Buckle Bomb! Dieter artık kendisini ölü sayabilir. Ringin içinde ise Gordon Joe’ya atlamak için ringin köşesine çıkarken Rollins de Gordon’dan tag alıyor. Gordon şimdi zıplıyor ve 450 Splash! Joe karnını tutuyor ve ayağa kalkmaya çalışıyor, bu sırada da Rollins’den Curb Stomp! Rollins şimdi tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Seth Rollins & Flip Gordon

Güzel bir mücadele, güzel bir sonuç. Rollins ve Gordon galibiyet almayı başaran taraf oluyorlar. Galibiyetlerini kutlarlarken reklamlara gidiyoruz.

Kameralarımız bir ormanlıkta bizi karşılıyor. Düz bir yol gibi gözüküyor ve sonsuzluğa uzanan bir havası var. Ve o sırada kameralar birine rastlıyor:

Bu Bray Wyatt! Bray, bir şeyler söylüyor ve kamera ona doğru odaklanıyor;

Bray Wyatt: ''İnsanların kendi kendilerini sürekli kısıtlamaları ve kendileri ile sınırlı kalmayıp çevresindekini kısıtlamalarını görmek beni rahatsız ediyor. İnsanlar ilk çağlardan beridir korku için farklı farklı tanımlar üretmiş ve hiçbiri gerçeği tam anlamıyla yansıtamamıştır. Adreanlin hormonunun salgılanmasındaki nedenlerden biri? Evet korku. En beklenmedik anda en beklenmedik şekilden aniden vurabilecek şey? Evet korku. Bunlar doğru fakat korkunun etkilerini açıklamak korkuyu tanımlamış olmalarını sağlamaz. Peki doğa sen? Sen korkunun ne olduğunu bilebilir misin? Korkunun hissiyatı aniden vurduğunda tepki verir misin? Yoksa sende sıradan bir cansız varlık mısın? Belkide kendini diğerlerinden soyutlamış ve yapabilecekleri sınırlı olan bir canlısın sadece...''

Bray Wyatt: ''Ama biliyor musun sen beni anlıyorsun. Sessizliğindeki gizliliği hissedebiliyorum. Sanki bana bir şeyler anlatmak istermiş gibi. Ama insanlar bunu yapamıyor. Onlar sessiz kalamıyor ve sürekli kendilerini ön plana atmak istiyorlar. Bunun onlara parayı, şöhreti ve aşkı getireceğine inanıyorlar. Ve insanlar bunu yapamazken içlerinden biri çıkıp benim korkumun sahte olmasıyla yargılıyor beni... Will Ospreay'den bahsediyorum. Hiperaktif bir çocuk havası seziyorum onda, söyleyeceklerini toparlayamadığı için ringin içinde konuşurken kendi kendini rezil ediyor. Tabi ki seyirciler o basit adama kanıyor ama ben onun bu yalanlarından etkilenmiyorum açıkçası. Ve bunu seyircilere de kanıtlamayı amaçlıyorum. Ospreay'in bütün yalanlarını tek tek ortaya dökmek, Korkunun gerçek Tanrısının kim olduğunu öğretmek, ve korkuyu yönetebilecek tek kişinin ben olduğunu hatırlatmak istiyorum. Amaçladığım şeyi yapmaya da hazırım. O şahıs eminim ki bir şekilde beni duyuyordur şu an. (Gülümser) Arkamdan beni ''Gizlice'' çektiğini sanan kameraman ona bunları aktarıyordur eminim. Best In The World'de Ospreay ile bir maça çıkmak istiyorum. Ona önce bana yaptığının bedelini ödetmek ve ardından onu yok etmek istiyorum. Korku istediğini yapar, ona durmasını söyleyecek biri çıkamaz yoluna. Bende artık yoluma gidiyorum, kendine iyi bak doğa.''

Arka alanda Massacre Club'ı görüyoruz. Cole Oceans kemerini omzuna atmış bir şekilde üçlü Mundo'nun ofisine doğru ilerliyorlar. Kapıyı tıklatıyorlar ve içeriye giriyorlar. İçeride ise Mundo'nun yanında Mr. Dinler var. Jacobs hemen söze giriyor.

Jimmy Jacobs: Merhabalar bay Mundo, bizim The Nest'den daha iyi bir grup olduğumuzu sizin de fark ettiğinizi umuyoruz ve sizden GWA'de şu anki en iyi grup hakkında bir iyilik istiyoruz.

Johnny Mundo: The Nest??? Benim işim Atlas'ı ilgilendirmiyor ki, onlar hakkında bir fikrim de yok. Sizin de olmamasını tavsiye ederim.

Drew McIntyre: Aslında biz de öyle izlemiyoruz ancak her yerde isimleri geçiyor.

Adam Cole: Konuyu dağıtmayalım, bir şampiyon olarak konu benim kemerim ile ilgili ve yardım istediğimiz konu bu. Şöyle bir laf varmış: "Yenilen pehlivan güreşe doymaz." Biz de bu sözün yanlış olduğunu ve mesnetsiz olduğunu düşünüyoruz ve AJ Styles'ın rövanş hakkının iptal edilmesini istiyoruz.

Johnny Mundo: Aslında ben de bunu düşünüyordum ve sizi de haklı...

Mr. Dinler: Johnny, sanırsam bu en doğru karar olmayacak. Evet, bu söylediğiniz söz pek de yanlış değil ancak rövanş hakkını iptal etmek hem doğru değil, hem de sürekli hazır kalması gereken bir şampiyona yakışmayan bir istek.

Mr. Dinler: Benim bu durum ile ilgili kararım ise şu şekilde; Maçınızı iptal etmiyorum ancak AJ Styles'ın da gerçek bir mücadele göstermesi bakımından sizin maçta Cole'un yanında bulunmanız serbest olurken AJ Styles'ın yanında kimse bulunamayacak ve maçın ortasında çıkıp da arenaya giremeyecek. Eğer böyle bir şey olursa maç AJ Styles'ın diskalifiye olması ile sona erecek ve kemer de sizde kalmış olacak.

Adam Cole: Daha doğrusu kesinlikle olabilirdi ancak bu söyledikleriniz de olumlu. İyi yönetimler diliyorum.

Massacre Club odadan ayrılırken Mundo da söze giriyor.

Johnny Mundo: Siz onlara bakmayın, kesinlikle en doğru kararı verdiniz.

Mr. Dinler: Yaltaklanmak için söylemiyorsan teşekkür ederim.

Mundo ile Dinler evrak işlerine geri dönerken kameralarımız kapanıyor.

Sıradaki maç falls count anywhere türünde yapılacak!

Sasha Banks girişte gözüküyor. Patron girişte taunt'larını attıktan sonra ringe doğru geliyor ve giriyor. Havalı bir şekilde ''Patron'' temalı gözlüklerini çıkarıyor ve bir kenara atıyor. Ardından köşeye geçiyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Sırada onun rakibi var. Ama müzik falan çalmıyor. Asuka arka alandan çıktığı gibi stage'e geliyor!

Yeni tarzıyla girişte gözüküyor. Herkes şaşkın bir şekilde Asuka'ya bakarken o ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Girdiği gibi köşesine çekiliyor ve maçın başlamasını bekliyor.

JR: Bugün pek de iyi şeyler olmayacak gibi bir his var içimde.

İki taraf da köşesine çekilmişken hakem son kontrollerini yapıyor ve maç başlıyor.

Falls Count Anywhere Match
Asuka vs. Sasha Banks

Maç başladığı gibi ikili birbirlerinin üstüne koşuyor fakat ASUKA BİR ANDA SIÇRIYOR VE FLYING CROSS ARMBAR'A ALIYOR! ASUKA BİR ANDA SIÇRADI VE CROSS ARMBAR'A ALDI SASHA'YI! SASHA BEKLENMEDİK BİR ŞEKİLDE YAKALANDI! PES ETMEK ÜZERE! EDECEK Mİ?!

Hayır! Bir anda roll-up'a çeviriyor bu armbar'ı Sasha Banks 1...2... fakat son anda kurtuluyor Asuka! Şimdi aynı anda kalkıyor ikili. Sasha Banks kolunu tutarak ayaklanıyor. Birbirlerine doğru koşuyorlar ve Sasha Banks'ten bir dropkick! Asuka darbenin etkisiyle geriye savruluyor ve iplerin arasından ring dışına düşüyor. Şimdi Sasha Banks bir Asuka'ya bir de seyircilere bakıyor. Seyircilerden destek geliyor. Şimdi Sasha iplerden sekiyor ve Asuka'ya suicide dive ile atlıyor! Asuka yere yığılıyor. Sasha ayakta kalıyor. Onların ardından hakem de ringden iniyor ve ikiliyi takip ediyor. Seyircilerden Sasha Banks'e destek var. Şimdi Asuka sürüne sürüne rampaya doğru ilerliyor. Sasha Banks gidiyor oraya, saçlarından tutarak kaldırıyor Asuka'yı ve bariyerlere çarptırıyor onu. Ardından yine saçından tutuyor ve defalarca kez kafasını bariyerlerin kenarına çarptırıyor. Asuka bunu engellemek için pek de sert olmayan bir şekilde itiyor Sasha'yı. Sasha biraz geriliyor. Asuka kurtulmak istercesine arka alana doğru ilerliyor. Sasha ona doğru koşuyor şimdi ve arkadan bir clothesline darbesi vuruyor Asuka'ya. Asuka yere yığılıyor. Sasha seyircilerin desteğini üstüne alıyor. Şimdi tekrar kaldırıyor Asuka'yı ve titantrona doğru fırlatıyor Asuka'yı. Fakat Asuka tam çarpacakken titantronun önünde duruyor. Arkasını dönüp Sasha'ya bakıyor. Sasha ona doğru koşuyor ancak Asuka bir anda çekiliyor ve Sasha titantrona kendisi çarpıyor. Acıyla yüzünü tutarak seyircilere doğru dönüyor fakat bu bir hata! Asuka hızla koşuyor ve bir BILLIKEN-RUNNING HIP ATTACK YAPIYOR SASHA'YA! Sasha pert. Asuka da bu darbeden etkilenmiş durumda fakat güçlükle de olsa tuşa gidiyor 1...2...

HAYIR! Son anda kick-out geldi Sasha Banks'ten böyle sert bir darbe yemesine karşın. Asuka bitkin. Aradan bir süre geçtikten sonra Asuka yavaş yavaş kalkıyor. Yerdeki Sasha'ya bakıyor. Onu kaldırıyor ve bir süre ona bakıyor! Ardından ÇOK SERT BİR TOKAT VURUYOR! Sasha darbenin etkisiyle arka alana kadar savruluyor. Sasha gözden kaybolduktan sonra Asuka da kayboluyor. İkilinin kavgası arka alanda devam ediyor! Asuka forearmlar vuruyor Sasha'ya. Sasha darbenin etkisiyle geriledikçe geriliyor. Fakat Asuka durdurak bilmiyor. Forearmlar, yumruklar, tekmeler... bir süre daha böyle geçtikten sonra Sasha'nın canına tak ediyor. Bir kutunun üstüne çıkıyor ve Asuka'ya doğru atlıyor. Hurricanrana yaparak Asuka'yı duvara çarptırıyor! Asuka resmen duvarı öpüyor! Darbenin verdiği etkiyle suratını tutan Asuka bir süre yerde toparlanmaya çalışıyor. Bu sırada Sasha da bir az soluklanmaya ve dinlenmeye çalışıyor. Asuka kalktığı sırada bir anda hücum ediyor ve yine bir kavga başlıyor. İkili birbirini oraya buraya çarptıra çarptıra, birbirlerine vura vura savruluyor arka alanda. Hakem gözden kayboluyor bunlar yaşanırken. Kendisini kaybediyoruz fakat kavga devam ediyor. Sasha şimdi yakalıyor Asuka'yı ve irish whip ile kapıya çarptırıyor! Darbenin verdiği ivmeyle kapı açılıyor ve dışarı kadar savruluyor Asuka! Sasha da şimdi kapıyı açıyor ve dışarı çıkıyor! Kavga sokağa taşınıyor! Asuka yerde toparlanmaya çalışırken Sasha onu kaldırıyor ve alana park edilen arabalardan bir tanesine hızla onu fırlatıyor, Asuka sert bir şekilde araba çarpıyor. Fakat Sasha doymuyor. Tekrar kaldırıyor Asuka'yı. Ancak Asuka bir anda yerde gördüğü levyeyi kapıyor ve sert bir şekilde Sasha'nın yüzüne vuruyor o levyeyle. Hakem yok ortalıkta hala. Sasha aldığı darbenin etkisiyle yere yığılıyor ve acıyla yüzünü tutuyor. Hem dudağı patlamış, hem de burnu kanıyor. Asuka kaldırıyor onu ve bir arabanın camına çarptırıyor. Ardından yolun ortasına fırlatıyor! Kavga yola kadar taşınıyor! Orada devam edecek! Asuka şimdi ilerliyor oraya doğru, bu sırada Sasha bir anda ayaklanıyor ve ROUNDHOUSE KICK! ROUNDHOUSE KICK GELDİ SASHA'DAN! Asuka yere yığılıyor. Sasha da kendini yere bırakıyor ve bir süre kendini toparlamaya çalışıyor. Aradan belli bir süre geçtikten sonra Sasha Banks yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Asuka hala yerde kıvranırken Sasha saçından tutarak kaldırıyor onu ve tek dizi yere çökmüş bir vaziyete getiriyor. Ancak... bu da ne?

Yolun üstünde, ikilinin arkasında, biraz uzakta bir araba beliriyor ve farları açıyor! Asuka bir şeylerden hoşnutsuzlanıyor. Araba bir süre bekledikten sonra GAZA BASIYOR VE HIZLA ASUKA, SASHA BANKS İKİLİSİNE DOĞRU İLERLİYOR! İKİLİNİN ÜSTÜNE DOĞRU GELİYOR ARABA! EZECEK İKİSİNİ DE! SASHA HENÜZ FARK EDEMEMİŞ DURUMDA FAKAT TEK DİZİ YERE ÇÖKÜK ASUKA KAFASINI ÇEVİRİP BAKIYOR! ARABANIN GELDİĞİNİ GÖRÜYOR! SASHA BANKS'İ TUTUYOR VE HEM ONU, HEM DE KENDİSİNİ YOLUN DIŞINA ATIYOR! SON ANDA KURTULDULAR EZİLMEKTEN! ARABA İKİLİYİ ISKALADIKTAN SONRA BİR DRIFT ATARAK DURUYOR! BU SIRADA ARENA'NIN KAPISINI AÇMAYA ÇALIŞAN SESLER DUYUYORUZ! Sanırsak bu sesler içeriden geliyor! Mundo'nun sesleri bunlar! Kapıyı açıp dışarı çıkmak istiyorlar fakat Asuka ve Sasha Banks'in kavgası sırasında birçok malzeme dağılmış, kapıların önünde yığınlar oluşturmuştu. Bu sebeple içerideki kimse dışarı çıkamıyor. Bu sırada Asuka yerde yavaş yavaş geri geri sürüklenerek arabadan uzaklaşıyor. Kendisi biraz şaşkın. Fakat bu sırada arabanın kapısı açılıyor...!!!

İÇİNDEN EMBER MOON ÇIKIYOR! BU EMBER MOON! EMBER MOON BURADA! MOON ARABADAN İNİYOR! Asuka, Moon'u görünce yüzündeki şaşkınlık ifadesinin yerini bir gülümseme alıyor! Ember Moon ters ters Asuka'ya doğru bakıyor. Asuka gerilemeye devam ediyor fakat bunu yaparken hala gülümsüyor! Bir hayli uzaklaşmış durumda Moon'dan! Moon ters ters ona bakarken Sasha Banks yerde kıpırdanıyor. Bunu gören Moon onun yanına gidiyor ve kolundan tutarak kaldırıyor. Bir süre suratına bakıyor. ARDINDAN TUTUYOR VE ARABASINA ÇARPTIRIYOR SASHA'YI! ARABANIN CAMINA ÇARPTIRIYOR! CAM ÇATLIYOR! ARDINDAN TUTUYOR VE YAN AYNALARA ÇARPTIRIYOR! AYNA KIRILIYOR! DAHA SONRA TUTUYOR VE ARABANIN FARLARINA ÇARPTIRIYOR! FAR PATLIYOR! BİR DE KAPORTAYA ÇARPTIRIYOR SURATINI! Kaporta biraz ezilip büzülüyor! Sasha şimdi bu darbelerin verdiği etkiyle yere yığılırken Moon, Asuka'ya bakıyor. Asuka hala gülümsüyor. Moon ters ters ona bakarken "BANA GERÇEK KİMLİĞİNİ GÖSTER!" diyor. Asuka bu soruya sessizlikle cevap veriyor. Konuşmuyor. Moon, Sasha'ya dönüyor tekrar. Sasha kanlar içinde. Moon, Asuka'ya bakarak kaldırıyor onu ve arabanın üstüne doğru atıyor! Fakat Sasha orada durmuyor ve kaportaya yuvarlanıyor! Moon da şimdi kaportanın üstüne çıkıyor. Ardından Sasha'yı tutuyor ve arabanın en üst yerine çıkarıyor. Daha sonrasında kendisi de orata çıkıyor. Asuka'dan bir an olsun ayırmıyor gözlerini. Sasha'yı kaldırıyor. Asuka'ya bakarak bağırıyor "BANA GERÇEK KİMLİĞİNİ GÖSTER!". Asuka yine cevap vermiyor bu soruya. Yüzünde gülümsemesiyle gerilemeye devam ediyor ve gözden kayboluyor bir süre sonra. Moon sinirden köpürüyor. Hışımla Sasha'ya bakıyor. Kaldırıyor onu ve kaportanın üstüne BODYSLAM! SASHA'YI BODYSLAM'LE KAPORTANIN ÜSTÜNE DOĞRU FIRLATTI! SASHA BU DARBENİN ETKİSİYLE KAPORTAYA ATILDIKTAN SONRA ACIYLA YUVARLANIYOR VE ORADAN DÜŞÜYOR! Bu sırada arenanın bir kapısı zorlanıyor. Sanıyoruz ki açılmak üzere. Mundo'nun seslerini duyuyoruz. Bunu fark eden Ember Moon hemen arabanın üstünden iniyor. Ayağıyla Sasha'yı yolun kenarına kadar ittiriyor ve onu yol üstünden uzaklaştırıyor. Daha sonrasında arabasının kapısını açıyor ve direkt içeri atlıyor. Hemen çalıştırıyor arabayı ve hızla oradan uzaklaşıyor. Bu sırada arenanın kapısı açılıyor. Mundo ve diğer görevliler hızla olay yerine doğru koşuyorlar. Yerde kanlar içinde yatan Sasha'yı görüyorlar. Asuka ortalıkta yok. Hakem de daha yeni oraya geliyor. Mundo ne olduğunu anlamaya çalışırken diğer görevliler hemen sağlık ekiplerini çağırıyor. Sağlık ekipleri geliyor ve hemen Sasha Banks'e müdahale ediyorlar. Mundo şok içinde etrafına bakarken bunu kimin yaptığını anlamaya çalışıyor. Asuka ortalıkta yok ve az önceki araba da çoktan gitmiş. Mundo'nun kafası çok karışık.

My Time is Now! John Cena büyük bir destekle ringe giriyor. Tabii ki aldığı desteklerin bir kısmı 'Cena Sucks'a şimdiden dönüştü bile. Cena maçı için son hazırlıklarını yaparken bir müzik duyuluyor.

End of Days! Wade Barrett'ın bu maça çıkmak istediğinden emin değiliz. Barrett kendinden emin bir şekilde ringe girip bir mikrofon alıyor.

Wade Barrett: Seninle işimin bittiğini söylemiştim ya. İşte ben bunda çok ciddiydim. Ancak sen benimle olan işini bitirmemişsen bu isteğini tamamen bitirmen gerektiğini söyleyebilirim. Çünkü şu an gelecek olan ve tamamen senin gücünde olan bu rakibi yenebilirsen seninle Best in the World'de karşılaşabilirim. Ve senin rakibin şu anda geliyor.

Barrett girişi gösterirken bir müzik duyuluyor.

Macera Dolu Amerika! Greencard Hüseyin neden burada? Hüseyin kot pantelonuyla birlikte ringe doğru ilerlerken Barrett konuşmasına devam ediyor.

Wade Barrett: İşte senin gerçek rakibin!

Barrett ringden inerken Hüseyin giriyor ve maç başlıyor.

John Cena vs Greencard Hüseyin

Hüseyin Cena'nın üzerine doğru koşuyor ve Cena'dan bir Leaping Shoulder Block, Hüseyin hızla ayağa kalksa da Cena'dan bir kez daha Shoulder Block geliyor. Hüseyin sersemlemiş bir haldeyken Cena onu tutuyor ve Protobomb. Cena şimdi tauntunu atıyor ve iplerden geriliyor, Five Knuckle Shuffle. Hüseyin eceli gelen köpeğin cami duvarına işemesi misali ayağa kalkıyor. Cena onu hemen omuzluyor ve Attitude Adjustment! Cena alışkanlıktan tuşa gidecekken Barrett'ın memnun olmamış haline bakıyor ve bir sırıtıyor. Cena şimdi köşeye geçiyor ve bir kez daha tauntunu atıyor. Hüseyin kalkar kalkmaz da ona doğru koşuyor ve 6th Move of Doom! Cena şimdi tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: John Cena

Barrett hızla Cena'ya saldırmak için ringe girmek istese de Cena toparlanıyor ve saldırı pozisyonunu alıyor. Barrett ise bu durumdan sonra ringden yeniden çıkıyor ve toparlanmaya çalışan Greencard Hüseyin'i yanına çağırıp bir tomar para veriyor. Hüseyin oradan ayrılırken de Cena mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

John Cena: Rövanş istememden ötürü bakıyorum da çok gerginsin Wade. Haklı da olabilirsin çünkü az önce Best in the World'de seni yenişimin geri sayımına resmen başladım. Hatta bu maçı elde etmekle birlikte senden intikamımı bambaşka bir şekilde almak istediğimi fark ettim. Hatırlar mısın, TLC 2010'da seni 25 sandalyeye gömmüştüm. Şimdi de seni bir masaya gömmek çok daha zevkli olacak.

Barrett öfkeli bir şekilde Cena'ya bakarken My Time is Now çalmaya devam ediyor. Biz de bir kez daha reklamlara gidiyoruz.

Maçtan sonra Greencard Hüseyin'i görüyoruz. Kendisi sağa sola savrularak arka alanda ilerliyor. Bu sırada birkaç polis oraya geliyor ve Greencard Hüseyin ters çevirip duvara yaslıyorlar! Kelepçeliyorlar Greencard Hüseyin'i! Greencard Hüseyin gözaltına alınıyor!

Greencard Hüseyin: Vayyy, demek Amerikan Rüyası böyle başlıyor he?

Bu sırada Joey Janela oraya geliyor. Şaşkınlık içerisinde.

Joey Janela: Ne oluyor burada?! Sakin ol Hüseyin kardeşim, tamam mı? Seni bunların elinden alacağım. İzin vermeyeceğ-

Bu sırada Hunico oraya geliyor ve tokatlamaya başlıyor Janela'yı! Ardı ardına tokatlar atıyor ona! Adeta tokat manyağı oluyor! Janela etkisiz savunma hamleleri ile tokatları engellemek istiyor ama pek de başarılı olamıyor gibi. Eni sonu kaçmaya başlıyor tokatlardan kurtulmak için. O kaçarken Hunico da kovalıyor. Bu sırada polisler Hüseyin'i götürüyorlar. Hüseyin polise soruyor.

Greencard Hüseyin: Kardeşim bi dal sigara versene. Kaçççakk olmasın ama. Ammmerikan Rüyasında kaççakkk sigara içmek istemiyorum.

Yine arka alanın loş ve sıkıcı koridorlarından birisindeyiz, yine birisinin Mundo'nun odasına doğru ilerlediğini görüyoruz. O isim ise AJ Styles. Kapıyı tıklatmadan hızlıca odaya giriyor ve ciddi bir şekilde derdini anlatmaya başlıyor.

AJ Styles: O adamlar hakkında konuştuklarınızı biliyorum, sizin yaptıklarınız adalete sığıyor mu?

Johnny Mundo: Dur bakalım, öncelikle kapıyı tıklatmıyorsun, sonrasında da beni saçma saçma şeylerden dolayı suçluyorsun. Sen kendini ne sanıyorsun acaba?

AJ Styles: Ben kendimi bir şey sanmıyorum ama sizin de kendinizi çok bir şeyler sanmaya başladığınızı düşünüyorum. En olmayacak isimlere en olmayacak vaatleri veriyorsunuz.

Johnny Mundo:Ben sadece olması gereken şeyi ele alıyorum, benim açımdan da en olması gereken şey senin herhangi bir yardım almadan tamamen kendi çabanla o kemeri tekrardan kazanman olur. Battle royal maçında sen birisiyle birlikte mi savaştın?

AJ Styles: Hadi ama şu anda ayak yaptığınızı ben bilmiyorum sanki? Öncelikle kendisini Mr. Dinler'in finosu olarak görmeyi bırak, sonra bana empati yaparsın.

Mr. Dinler: Fino mu? Benim hakkımda cümleler kurarken bir dahaya dikkatli ol küçük bey. Mundo şu anda beni burada temsil eden tek kişi durumunda. Bu yüzden de beni temsilen kararlar alabilir ve bu onun benim finom olduğunu göstermez.

AJ Styles: Bence gösterir.

Mr. Dinler: Demek adalet dediğin şeyi o kadar çok istiyorsun, istediğini aldın. Ancak tek bir şartla: Gelecek şovda Jimmy Jacobs'u yenebilirsen Massacre Club'ın diğer üyeleri PPV'de ringden banlanırlar. Hadi kaybol buradan, gözüm görmesin seni.

AJ Styles mutlu bir şekilde oradan ayrılırken Mundo ile Dinler de kapıya doğru sinirle bakıyorlar. Biz de bu şekilde ringe kameralarımızı tekrardan çeviriyoruz.

Maç başlamadan önce spiker masasına bir göz atıyoruz.

Jim Ross: Bayanlar ve baylar, gecenin ana olayına hoş geldiniz. Bu sefer yanımda Mauro Ranallo ve Eremnur Domurcuk ile birlikte 4 kişi daha bulunacak. Bunlar yanında oğlanlarıyla birlikte bulunan Dalton Castle ve GWA şampiyonumuz CM Punk.

Kameralara sırayla Punk ve Castle geliyorlar ve bu sırada da bir müzik duyuluyor.

Jump Around! Zachary Wentz bir insan uykuluyken ne kadar ciddi olabilirse o kadar ciddi bir şekilde ringe doğru geliyor.

The End of Heartache! Roderick Strong ise hızlı bir şekilde ringe doğru ilerlerken birden ringin etrafında dolaşmaya başlıyor ve Punk ile Castle'a nispet yaparcasına ringe giriyor. Kısa bir süre sonra da maça başlıyor.

Zachary Wentz vs Roderick Strong

Wentz ile Strong hızlı bir lock-up alıyorlar. Daha sonrasında ise Strong Wentz’i iplere lock-up pozisyonundayken ittiriyor, arkasından da çevire çevire onu köşeye doğru yolluyor. Orada da sürtüşmeler devam ederken hakem ikisini de uzaklaştırıyor. Ancak bu sırada ise Wentz’in gözlerinin kapanmakta olduğunu görüyoruz, hakem onu tekrardan ayıltıyor ve Wentz de maçına devam ediyor. Strong Wentz’in üzerine doğru geldiğini görüyor ve o gelir gelmez de bir back body drop yapıyor, Wentz yerde ve sırtını tutuyor. Strong şimdi Wentz’i kaldırıyor ve bir kez daha köşeye yolluyor, arkasından da bir High Knee için koşuyor ama Wentz çekiliyor, Strong dizini turnbuckle’a çok kötü çarpıyor. Strong dizini tutarken Wentz de Strong’un dizine doğru tekmeler atmaya başlıyor. Şimdi Strong’u yüzüstü yatırıyor, bacağından tutuyor ve dizi bir kez de ringin zeminine doğru çok sert biçimde vuruyor. Wentz bir kez daha Strong’un dizini alıp yere vurmak istiyor ama Strong bu sefer bu duruma izin vermiyor ve Wentz’in hamlesinden kurtulmayı başarıyor. Wentz bir kez daha Strong’un üzerine doğru koşmaya başlıyor ama Strong çevik bir şekilde geri çekiliyor ve Schoolboy Rol-up deniyor. 1... 2...

CM Punk: Wentz o kadar da güçlü değil ya, bence Strong aldı bile.

Jim Ross: Kardeşim sen yine de Zachary’i o kadar küçümseme.

Eremnur:Sen ne diyorsun değişik?

Wentz son anda tuştan atmayı başarıyor. İki isim de ayağa kalkıyor ve Strong’dan çok sert bir Backhand Chop geliyor. Arkasına da bir de Forehand Chop vuruyor Strong, bu choplarla arena inliyor. Wentz çaresiz bir şekilde ringin bir köşesine ilerlemeye çalışırken Strong da hazırlığını yapıp koşuyor ve Cornet High Knee’yi vuruyor. Wentz yere yığılırken Strong da sayıyor, Wentz için tam da uyuma saatı. 1... 2...

Strong tuşu bırakıyor ve Wentz’i bir kez daha saçından tuttuğu gibi ayağa kaldırıyor. Kaldırdığı gibi de onu ringin dışına postalıyor.

Şimdi Castle Punk'ın yanına gidiyor ve konuşmaya devam ediyor.

Dalton Castle: Buradaki tek rakibim sensin ve seni de alt edeceğim, bunu aklından bir saniye olsun çıkarma!

Castle bir anlığına arkasını dönüyor ama o da ne? RODERICK STRONG SUICIDE DIVE İLE RİNGİN DIŞINA DOĞRU UÇUYOR VE CASTLE'I YERE SERİYOR. HEMEN ŞİMDİ PUNK'A DA YUMRUKLARINI ATMAYA BAŞLIYOR. RİNGİN DİBİNE KADAR GELİP HIZLA KOŞUYOR VE PUNK'A BİR HIGH KNEE VURUYOR. ARKASINDAN DA RİNGİN ALTINDAN BİR SANDALYE ALIP GELİYOR VE PUNK'A VURMAYA BAŞLIYOR. O SANDALYE İLE ŞİMDİ DE CASTLE'IN YANINA GİDİYOR VE SANDALYEYİ ONUN DA SIRTINA SIRTINA VURMAYA BAŞLIYOR. ANCAK STRONG'UN ASIL RAKİBİ WENTZ VE HAKEM SAYMAYA BAŞLIYOR. 7... 8... 9...

STRONG HALA SANDALYEYİ CASTLE'A VURMAYA DEVAM EDİYOR, SANKİ SAYIMI HİÇ DUYMAMIŞ. 10!

Count-out ile Kazanan: Zachary Wentz

Strong şimdi Punk'a da sandalye ile vurmaya devam ediyor. Strong sandalyeyi kullanamayacak duruma gelince zavallı sandalyeyi bırakıyor ve Punk'ı tutuyor, End of Heartache! Strong durmuyor ve Castle'a doğru yürümeye başlarken oğlanlar, bir zahmet, onu durdurmaya çalışıyor ancak Strong ikisini de High Knee ile yere seriyor. Strong Castle'ı da End of Heartache için tutuyor...

HEY, HEY, HEY! DUR BAKALIM ORADA!

Ekranda Johnny Mundo'yu görüyoruz. Direk konuşmaya başlıyor.

Johnny Mundo: Bir genel müdür olarak böylelerine müdürlük yapmaktan sıkılmaya başladım. Ama sizi eğiteceğim. Strong'un performansını takdir ediyorum, gerçek anlamda bir şampiyon yüreğine sahip ama bir şampiyon bile benim kurallarıma uyabilmeli. Eğer uymazsa ona bir yaptırım uygulamak da benim hakkım. Eğer DQ ve Count-out senin için bu kadar önemsizse bu durumu önemli yapmak da benim görevim olur. Herhangi bir üçlü tehdit maçı otomatik olarak No DQ ve No Count-out olarak gelmekte.

Johnny Mundo: Ancak sen uygulayanı diskalifiye eden hareketleri uygularsan veya ringin dışında 10 saniyeden fazla geçirirsen o anda ringden ayrılıp gitmen en doğrusu olur çünkü o zaman maçtan çıkarılmış olursun ve maçın geri kalanı CM Punk ile Dalton Castle arasında devam eder. Umarım bunu da anlayabilecek zekaya sahipsindir.

Punk ve Castle bu duyuru sonucunda mutlu olurken Strong ise garip bir surat ifadesi takınıyor. Bu şekilde ise Pasifik'in bu bölümünün de sonuna geliyoruz.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-12-2018, 23:48   #2
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1883
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 719306
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 719306

Takipte olacağım.
imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-12-2018, 23:49   #3
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cengiz Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35522

Yer almayı umuyorum takipteyim.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-12-2018, 23:50   #4
Banned
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3395
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Puanı: 768577
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 768577

Keli yolacağım.
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-12-2018, 23:51   #5
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 97033
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 97033

Buralarda olacağım.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-12-2018, 23:56   #6
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4260
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1813567
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1813567

Takipteyim.
imza

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

UltimateOpportunist & ReQuem

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-12-2018, 00:02   #7
Loup À Crinière
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 670
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 101493
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101493

O saatlerde bir aile yemeğinde olacağım ama fırsat buldukça bakmaya çalışacağım.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-12-2018, 00:06   #8
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 231
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 45353
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 45353

Takipteyim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-12-2018, 00:46   #9
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 607
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 68411
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68411

Takipteyim.
imza
RPG Karakteri
Bray Wyatt
Finishers
Sister Abigail
Daniel's Scream
Başarılar
1 kez Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
1 kez Oceans Şampiyonu
1 kez Kıtalararası Şampiyon
2019 Trash-talker of the Year Slammy Award
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-12-2018, 00:48   #10
Love is forever
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Stip
Konular: 2460
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
RPG Karakteri: Tyler Bate
Rep Puanı: 398476
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 398476

Takipte olacağım inşallah bu şovdan sonra artık bir promo kesmem gerekiyor. Uzun bir ara vermiştim. Bu arada Güney Kore'de olacağız ve benim bu şovu kaçırmamam lazım.
imza
GWA Tag Team Championship - Tyler Bate & Drew McInytre ( 02.05.2020 / Current)

Kairi Sane Koruma Derneği - (Reckless Behaviour, The Speedrunner, Mr.Pacman)

Stop Nia Jax!

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil