GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: AEW vs. NXT Rosterlar Kapışıyor FINAL | Tommaso Ciampa vs. Kenny Omega
Tommaso Ciampa 26 60,47%
Kenny Omega 17 39,53%
Katılımcı sayısı: 43. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-11-2019, 11:08   #1
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 4453
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: Robert Roode
Rep Puanı: 1046755
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart AEW vs. NXT Rosterlar Kapışıyor FINAL | Tommaso Ciampa vs. Kenny Omega

Arkadaşlar berabere kalınca sonucu random.org sitesiyle çözüyordum ancak Gargano vs Omega konusunda yapmadım. Tek nedeni var o da NXT vs NXT olmasının önüne geçmekti. Kadınlarda bunu yapamadım çünkü yarı finale hiç kadın çıkamadığı için NXT vs NXT oldu.

imza

GWA:
Karakter: Robert Roode
Debut: 26.04.2020
Başarılar: -
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2019, 11:19   #2
Man of 1,005 Chips
Pawnage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Yenidoğan
Konular: 180
Favori Güreşçisi: Elias
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 154720
Rep Derecesi: Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pawnage Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pawnage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pawnage Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 154720

Berabere kalıp finale kalanı da ilk defa görüyorum.

Omega kazanırsa ne kadar adaletli bir anket oldu tartışılır.
Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2019, 11:20   #3
lone wolf
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Crookbag Bog
Konular: 1143
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Silas Young
Rep Puanı: 43116
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ozzie Kendrick Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Pawnage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Lafı ağzımdan aldın resmen kardeşim mantık çok yanlış AEW tarafçılığı var.
imza

the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2019, 11:30   #4
Alexam Blissim

Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Pawnage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardeşim ben her konuda söylüyorum. Hatta dün akşam 2 saat kala konuları hortlattım. AEW vs NXT konseptine uygun olarak seçtim. Keşke kadınlarda da yarı finale çıkan AEW güreşçisi olsaydı. Berabere kalırsa sonucu ben belirlerim diye ilk konudan beri söyledim zaten.
imza

GWA:
Alt 12-11-2019, 11:30   #5
Şükran'ın Oğlu
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 514
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 68341
Rep Derecesi: Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ghostface Killah Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68341

Alıntı Ozzie Kendrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AEW tarafçılığı yok, forum geneli zaten WWE fanları. Kadınlar anketini NXT'nin kazanacağı aşikardı ama erkeklerde finale çıkacak üç AEW güreşçisi vardı; Jericho, Omega, Moxley. WWE fanları gelene geçene NXT güreşçisini basmasalardı daha uygun bir final olurdu. Zaten böyle oylamaları artık sevmiyorum, herkes birilerinin fanboyu ve haterı.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

NIPSEY HUSSLE FOREVER

THE MARATHON CONTINUES

Alıntı dtbenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzide modlarımız ve bir o kadar güzide(!) güreş vizyonları olmasa bu forum ne hallerde olurdu acaba? Arkadaşım yazayım yazmayım düşünüp durdum ama forumda -haklı olarak- Meltzer'e sallayıp güreş izleyicisi olmak yerine şirket avukatlığına savunmanın tezatlığını hesaplayabilmek güç. Allah size akıl fikir ihsan etsin demekten başka aklıma bir şey gelmiyor. Bir kere de yerden yere vurduğunuz meltzer yobazının wwe savunan yan çarı olmayın. Adam en azından bu pr için para alıyordur. Sizin bu saçmalamalarınızın size maddi bir getirisi de yok. Cidden yazık.

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/

Eski Nick: thefunkyhomosapien
Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2019, 11:32   #6
lone wolf

Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ozzie Kendrick Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Ghostface Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AEW tarafçılığı yok, forum geneli zaten WWE fanları. Kadınlar anketini NXT'nin kazanacağı aşikardı ama erkeklerde finale çıkacak üç AEW güreşçisi vardı; Jericho, Omega, Moxley. WWE fanları gelene geçene NXT güreşçisini basmasalardı daha uygun bir final olurdu. Zaten böyle oylamaları artık sevmiyorum, herkes birilerinin fanboyu ve haterı.
İsteyen istediğine oy verir. ''WWE fanları gelene geçene NXT basmasalardı'' üzücü bir bahane. Ne olursa olsun adaletli bir oylama olmalı ve berabere kalan 2 güreşçi ve Ciampa anketi yapılmalıydı ya da berabere olan konu üste taşınıp kesin bir kazanan belirlenmeliydi.
imza

Alt 12-11-2019, 11:33   #7
Alexam Blissim

Alıntı Ozzie Kendrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Berabere kaldıysa benim problemim değil. İlk konudan beri söylüyorum. Berabere kalınırsa sonucu ben belirlerim. Random. Org sitesini kullandım bu tip durumlarda ancak fırsat bulmuşken finalin AEW vs NXT konseptine uygun olmasını istedim hepsi bu. Yancı falan da değilim kabul etmiyorum. Finali NXT vs. NXT arasında olmasını istemedim. Adil olunacaksa sırf NXT güreşçisi diye daha iyi isimlere oy vermeyen kaç kişi olduğunu biliyorum.
imza

GWA:
Alt 12-11-2019, 11:39   #8
lone wolf

Alıntı LoganJeanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Berabere kaldıysa benim problemim değil. İlk konudan beri söylüyorum. Berabere kalınırsa sonucu ben belirlerim. Random. Org sitesini kullandım bu tip durumlarda ancak fırsat bulmuşken finalin AEW vs NXT konseptine uygun olmasını istedim hepsi bu. Yancı falan da değilim kabul etmiyorum. Finali NXT vs. NXT arasında olmasını istemedim. Adil olunacaksa sırf NXT güreşçisi diye daha iyi isimlere oy vermeyen kaç kişi olduğunu biliyorum.
Anketi düzenleyen kişi bile böyle ''sırf NXT diye vs'' gibi anlamsız, suçlayıcı dedikodular atıyorsa ortaya zaten profesyonellikten uzak gerçek amacından uzak bir anket var. Neyse ben diyeceğimi de dedim anlayacağımı da anladım. Kalanı forum ahalisinin vicdanına kalmış.
imza

Alt 12-11-2019, 13:43   #9
BRAUN STROWMAN
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ANKARA
Konular: 162
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 367545
Rep Derecesi: basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
basaranflair basaranflair isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 367545

Ciampa.
imza

CHARLOTTE FLAİR

NXT Women's Championship (2 time / Current)
WWE Divas Championship (1 time)
WWE Raw Women's Championship (4 times)
WWE SmackDown Women's Championship (5 times)

2020 WOMEN'S ROYAL RUMBLE WİNNER
basaranflair isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2019, 15:53   #10
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910

Ciampa.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil