GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2018, 10:18   #1
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3451
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1577852
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1577852

Standart 30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam 2018 Be A Booker Yarışması

Bu sefer ki temamız Summerslam. Güncel maç kartına göre yazacağımız bu şovu isterseniz RPG gibi her maçı uzun uzun booklayarak yazabilirsiniz isterseniz de klasik Be A Booker tarzında yani özet şeklinde yapabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki seçtiğiniz tercih oylamada önemli bir etken olacaktır.

Yarışmanın Kuralları

1. Şovlar güncel maç karta göre yapılacaktır. Buradaki mantık WWE'nin bize sunduğu maç kartı kendi koşullarımızla değerlendirmemizdir. Sizce WWE bu maç kartı nasıl sonuçlandırırsa sizin için çok güzel olur ? İşte bunun cevabını arıyoruz yarışmamızda. Güncel maç kart için buraya tıklayabilirsiniz.

Şöyle de bir sıkıntı var ki konu Pazartesi günü açılmasına rağmen hala tam olarak belirli olmayan maçlar var. Benim tavsiyem RAW-Smackdown şovları geçtikten sonra maç kartın tamamen bitmesini beklemeniz ve buna göre şovu planlamanızdır.

2. Katılmak isteyenler "Katılıyorum." diye belirtebilir, belirtmeseniz bile bir problem olmayacaktır, şovunuzu bu konunun altına attığınız takdirde yarışmaya katılmış sayılıyorsunuz.

3. Yarışmanın kazananı anketle belirlenecektir. Anket de katılımın biteceği tarih olan 18 Ağustos 2018 saat 23.59'dan sonra hemen açılacaktır.

4. Trollük derecesindeki senaryolardan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Gidip de ölmüş bir güreşçiyi şovda return yaptırmak gibi bir durumdan kaçınınız lütfen.

5. Şovunuzu isterseniz RPG gibi her maçı uzun uzun booklayarak yazabilirsiniz isterseniz de klasik Be A Booker tarzında yani özet şeklinde yapabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki seçtiğiniz tercih oylamada önemli bir etken olacaktır.

6. Tekrardan hatırlatıyorum, son katılım tarihi 18 Ağustos saat 23.59'dur.

Örnek şov görmek isteyenler geçen etkinliğe katılan arkadaşlarımızın şovlarına bakabilirler. Buradan ulaşabilirsiniz.

Hepinize kolaylıklar dilerim.

Ödüller
1.'ye 700 Rep + Efsane Be A Booker
2.'ye 600 Rep
3.'ye 500 Rep
imza

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

AJ Styles vs. Randy Orton | Feud İncelemesi

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Be A Booker | Elite Pro Wrestling

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (18-08-2018 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-08-2018, 10:49   #2
PRIZEFIGHTER
Great Danger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 85
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 17663
Rep Derecesi: Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.
Great Danger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Great Danger Great Danger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 17663

Çekiliyorum.
imza

Konu Great Danger tarafından (14-08-2018 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.
Great Danger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-08-2018, 11:35   #3
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462

Bu tür oylamalı şeylerde arkadaş çevresi faktörü de işin içine giriyor bence ve bir arkadaşım bile yok sanırım forumda senden başka. Katılmak isterim ama kesin bir şey söyleyemiyorum. Zaman bulursam katılacağım buna.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-08-2018, 18:55   #4
gu-lock
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 749
Favori Güreşçisi: AJ Lee
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 195532
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
collarbone collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 195532

Alıntı Ambrose Section Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu tür oylamalı şeylerde arkadaş çevresi faktörü de işin içine giriyor bence ve bir arkadaşım bile yok sanırım forumda senden başka. Katılmak isterim ama kesin bir şey söyleyemiyorum. Zaman bulursam katılacağım buna.
Bu yaşanıyor ama katılmak istiyorsan hiç değilse keyfin için katıl, boş ver.
imza
nobody:

collarbone:
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-08-2018, 13:57   #5
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1119
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 151845
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
domtoretto34 domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 151845

Katılayım ben de.
imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-08-2018, 14:10   #6
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3924
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 1550382
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1550382

Katılıyorum. Güzel bir etkinlik olacak katılan arkadaşlara başarılar.
imza

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-08-2018, 23:20   #7
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 173
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
RPG Karakteri: Chris "ITA" Brookes
Rep Puanı: 29677
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29677

Buna katılmak istiyorum açıkçası bakalım geceleri zaman ayırarak neler çıkarırız, ama ben sonuçlara forum halkının değil de özel bir grubun karar vermesini daha doğru buluyorum açıkçası, nedeni ise üstte de denmiş çevre faktörü var ki bütün şeyleri tek tek okumadan gözüne ilk hoş gelene oy atanlar da var ama katılmamı engellemeyecek.
imza
-----------------------------------

RPG:

Chris ''ITA'' Brookes

Başarılar:

1x GWA Champion (Güncel)
1x Oceans Champion
1x Mr. Money In The Bank
1x Breakout Star of the Year (Slammy Awards)

RPG Mazi

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

Alıntı Free The Flame Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yönetimden birileri konu kendisine uzanınca f5'e abanıyor maşallah
ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-08-2018, 23:23   #8
dünyanın en iyisi
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 516
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 246813
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 246813

Katılıyorum.
imza

RPG: Luther "The Answer" Reigns - janela'nın kocası- [Paul Heyman Guy]
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-08-2018, 10:35   #9
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Minneapolis, Minnesota
Konular: 683
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 216691
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 216691

Katılıyorum.
imza
#finoallafine

Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-08-2018, 12:34   #10
DP-28
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 67
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 4909
Rep Derecesi: Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Roman Truth Reigns Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4909

Katılıyorum.
imza
"hepsını yapmak kardesımm hepsını yapmak ıstıyorum delıce soyle hadı bana en cok sevdıgın ne de kardesımmm ıste o zaman derım sana kardesımmm tartısmakkkk kardeslerımın profılıne guzel sozler yazmakkk ınceleme okumakk rpg oynamakk haber takıb etmek kkardesımmm grafık ve vıdeo paylasmak bırde onları gormek kardesımmm senı sevıyorum bu forumu sevıyırum kardesımm hadı bakalım klavyemın markası exper kardesım bunu bılıyor muydun gercektın mı kardesm en sevdıgım kardesım tıtı mastır ve quızcık kardesımdır yaa tabıkıde kardsm oyle bak dur kardesm kendıne gel nlan saka yaptm kardesm hemen sınırlenme dur bakalım bır
Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil