GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-09-2015, 16:22   #1
blackhart
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3700
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 206262
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 19 Şubat 2004 - WWE SmackDown! | Şov İncelemesi

236. Bölüm | Fresno, California | Michael Cole & Taz | Save Mart Center

19 Şubat 2004 - WWE SmackDown! | Şov İncelemesi

Eddie Guerrero, No Way Out'ta tarih yazdı ve yeni WWE şampiyonu oldu Brock Lesnar'ı devirerek. Bunu hatırladıktan sonra Heyman bizi odasında karşılıyor.

Paul Heyman: İyi akşamlar ve Paul Heyman'ın Smackdown'ına hoşgeldiniz. Geçen Pazar günü olanları gördüğümden ve Lesnar'ın sinirlenince nelere yol açtığını bildiğimden kendisine bu gece buraya gelmemesi gerektiğini söyledim. Yani burada olsaydı kimse güvende olmazdı. Kim onu suçlayabilir ki? O çok duygusal bir durumda. Ve en önemlisi Eddie Guerrero yeni WWE şampiyonu oldu. Eddie'nin kutlaması bu gece devam edecek o kesin. Peki bu kutlama nerede son bulacak asıl soru işte tam da bu. Çünkü bu gece Heyman'ın Smackdown'ında Eddie Guerrero ilk kez kemerini savunacak. Rakibi ise yeni WWE Cruiserweight şampiyonu Chavo Guerrero olacak. Tabi ki bu sıradan bir maç değil ve bu bir aile meselesi. O yüzden bu mevzuya hakim olan bir konuk hakem buldum.

Heyman hakeme dair isim vermezken introya geçiyoruz. Fresno, California'da geceyi açan isim Medal eşliğinde Kurt Angle oluyor. İnsanlar You Suck diyor adam face olmasına rağmen, şimdilik face tabi. Angle, Wrestlemania'da contender konumunda bu arada.

Kurt Angle:Partiye hazır mıyız millet? Evet doğru çünkü bu gece yeni WWE şampiyonumuz Eddie'yi kutlayacağımız gece. Eddie, buraya ilk gelen ve seni tebrik eden isim olmak istedim. Çünkü bunu kazanıp, insanlara yanıldıklarını kanıtlamanın nasıl bir şey olduğunu iyi biliyorum. Elbette ki üstlendiğim rolü gözardı etmeyeceğim ben her zaman senin Lesnar'ın kıçını tekmeleyebileceğinin farkındaydım. Benim için #1 Contender olarak Wrestlemania XX'de Eddie ile karşılaşmak bir onur olacak. Evet bu yaptığım kulağa tuhaf gelecek ama hadi Eddie Guerrero için üç kere!

Angle Hip Hip diyor, taraftarlar Hooray diye cevap veriyorlar. Derken buna bir son veren isim Doctor of Thuganomics, John Cena oluyor!

John Cena: Partiye hazır mıyız millet? Hip hip hooray. Ya çok sevimli değil mi ama? Yanında süt ve kurabiye de getirmeyi unutmadın umarım. Sen olimpiyat altın madalyalısısın ama bu insanlara katılmamak elde değil berbatsın. Ama evet bu doğru kasabada yeni bir şampiyon var. Eğer Eddie için kutlama yapacaksak bunu batı yakası tarzıyla yapalım. Evet kalabalık çok ateşlenmiş durumda şimdi ne hissettiğimi anlayabilirsiniz. Sizin bulunduğunuz tribünü işaret ettiğimde Latino diyeceksiniz, sizin tribünü işaret ettiğimde de Heat. Sonra hep beraber burayı sallayacağız.

Cena, amigoluk yapıyor ve taraftarlar Latino Heat diyor karşılıklı olarak.

John Cena: Bu sesi çok beğendim. Sen de eminim sevmişsindir Angle. Sana saygı duymalıyım tabi, sonuçta bu adam triple threat'i kazandı. Kurt Angle, Wrestlemania'ya gidiyor! Bu kulağa çok güzel geliyor fakat Wrestlemania'da görünüşe göre Eddie Guerrero kıçına tekmeyi basacak.

Kurt Angle:Kıç tekmelemekten bahsediyorsun. Peki ben senin MC Hammer çakması kıçına tekmeyi basarsam nolur?

John Cena: Bunu yapmak mı istiyorsun? Bana laf atıp MC Hammer diyorsun. Ben MC Hammersam bunun tek sebebi senin bana "dokunamayacak olman."

Cena, Angle'a asrın kapağını yapıyor can't touch this referansıyla ve mikrofonu atıyor. Tam kavga edeceklerken titantronda Heyman görünüyor.

Paul Heyman: Afedersiniz. Benim otoritemi sorgulamaya mı çalışıyorsunuz? Cena ve Angle bu gece Heyman'ın Smackdown'ında maç ayarlayacak yetkiye sahip değil. Burada maçları sadece ben ayarlarım. Bu gece Cena vs. Angle maçı istemiyorum, Kurt Angle ve John Cena'yı takım olarak görmek istiyorum. Rakipleriniz bu gece gerçekten maç yapmak isteyen 2 adam, çünkü geçen şovda başlarına gelenlerden dolayı hiç mutlu değiller. Bu gece Kurt Angle & John Cena vs. Doug & Danny, the Basham Brothers maçı olacak.

Bashamlar geliyor ama yanlarında Shaniqua isimli femdom teyze yok çünkü Rikishi, No Way Out'ta Shaniqua'nın üstüne oturdu. Maça geçiyoruz.

The Basham Brothers (Doug & Danny Basham) vs. John Cena & Kurt Angle

Angle ve Danny başlıyor maça. Angle resmen Bashamların 3. kardeşi gibi gözüküyor. Angle üstünlüğü kuruyor Headlock bağlıyor daha sonra. Danny kalkınca Angle iplerden sekip Shoulder Block vuruyor. İplerden sekerken Angle rakibine Armdrag yapıyor iki kez ve Armbar bağlıyor. Danny bir diz darbesiyle kurtulup tekmelemeye başlıyor rakibini. Ardından Angle onu köşeye çarptırıp bir Clothesline vuruyor. Tuş denemesi başarısız. Angle kaldırıyor daha sonra ve Cena'yı tagliyor. Cena'ya tekme atıyor Danny ve Doug'ı tagliyor. Doug'dan yumruklar. Cena onu köşeye çarptırıyor ve Protobomb vuruyor. Daha sonra iplerden sekecekken Danny arkadan vurunca yere kapaklanıyor. Doug onu iplere yollayacakken Cena çevirip Spinebuster vuruyor. Danny tuşu bozunca Angle ona dalıyor. Sonra German Suplex yapıyor. Cena gelip Angle'a sataşıyor ve itişme başlıyor aralarında. Reklamlara gidiyoruz, dönüşte Doug Basham, Cena'nın sakat dizine çalışıyor. Danny tag alıyor daha sonra. O da aynı şekil devam ediyor. Cena ipleri tutarak rakibinden kurtulmayı başarıyor. Danny yine dizine çalışıyor. Cena köşede bir Big Boot ve Clothesline ile kurtuluyor ondan. Yine de Danny dizine yapışıyor rakibinin ve Doug tag alıyor şimdi. Cena onu tek yumrukta ve Battering Ramle uzaklaştırıyor. Tag verecekken dizi kaptırıyor tekrar. Danny giriyor içeri. Cena ona battering ram vuruyor yine ama 300. kez dizinden yakalanıyor. Danny şimdi Single Leg Boston Crab bağlıyor. İpleri tutarak kurtuluyor Cena. Danny'e bir DDT vuruyor daha sonra Cena. İkisi de yerde. Angle tag alıyor nihayet. Angle paket ediyor onları. Dannye bir German. Doug'a da Back Body Drop. Daha sonra Danny'e bir Angle Slam deniyor fakat Danny onun arkasına düşüp itiyor ve Doug'dan gelişine Clothesline. Ardından Angle ikiliye karşı koymayı sürdürüyor. Angle'dan Doug'a bir Angle Slam geliyor. Angle bir Ankle Lock bağlıyor Danny'e şimdi. Danny takla atıp onu itiyor. Angle düşerken Cena tag alıyor. Danny'i omzuna alıyor ve F-U! Tuşa gidiyor ve başarılı.

Kazananlar: John Cena & Kurt Angle

Cena galibiyeti getiren isim oluyor. Maçtan sonra Angle'a you can't see me tauntunu yapıyor. Angle onu alkışlıyor yalandan ve arka alana dönüyor.

Chavo'nun geçen pazar Cruiserweight kemerini nasıl çaldığını hatırlıyoruz. Babam sağolsun hesabı almış resmen. Kendisi bu gece ana kemeri de alabilir.

Geçtiğimiz ay Hardcore Holly'nin Show'un boynunu nasıl sakatladığını hatırlıyoruz. Sandalyenin arasına sıkıştırıp rakibini bu şekilde pes ettirmeyi başarmıştı. Bu gece rövanş maçı olacak ve Holly US kemerinin peşinde.

Heyman odasında koltukta yatıyor. Telefonu kapattıktan sonra Dawn Marie yanına geliyor. Rey Mysterio da öyle. Rey'i başta görmeyip CW kemeri meselesine sallıyor. Rey de ben buradayım neden yüzüme söylemiyorsun deyince Heyman, Rey'n ne söyleyeceğini bildiğini söylüyor. Rey sadece bir rövanş maçı istiyor. Eğer Chavo, Eddie'yi bu gece yenerse gelecek hafta sana iki kemerin de ortada olduğu bir maç ayarlayacağım diyor.

Arka alanda alem yapan APA ve Hotty & Rikishi takımını görüyoruz. Tag kemerleri, biralar ve çerezler havada uçuşurken Farooq, Playboy dergisine bakıyor. Bradshaw'ın kolu sargılı bu arada. Rikishi ve Scotty'i tebrik ediyor ve bunun için biraları tokuşturuyorlar. Scotty gitmeyi düşünürken Bradshaw durun da iş konuşalım diyor. Kemer maçı istiyorlar onlardan. Scotty bizim sizle karşılaşmaktan çekindiğimiz yok diyor. Birden oraya WGTT geliyor. APA'yla ve şampiyonlara sallıyorlar. Simmons birden masayı dağıtıyor ve APA, WGTT'ye saldırıyor. Onları şutluyorlar. Rikishi ve Scotty gülerek izliyor bunu. APA daha sonra onların kemerlerine göz dikiyor şöyle bi.

Goldberg ve Lesnar arasında yaşananları bir kez daha hatırlıyoruz. Lesnar ringden Goldberg'e sallamıştı No Way Out'ta. Goldberg dayanamayıp ringe girmişti ve aralarında mevzu çıkmıştı. Güvenlik görevlileri gelip Goldberg'i kelepçeleyip götürmüştü bunun üzerine. Fakat Goldberg main eventte bir şekilde geri dönmüş ve Lesnar'ı Spearlamıştı.

Ringdeyiz ve Billy Gunn geliyor. Ardından Tajiri ve ekibinin de gelişiyle maça geçiyoruz.

Tajiri (w/ Akio & Sakoda) vs. Billy Gunn

Gunn üstün başlıyor maça. Vertical Suplex vuruyor. 1-2-.. Gunn daha sonra rakibine bir tekme atıp kenardaki adamların peşine düşünde Tajiri arkadan saldırıyor Low Dropkickle. Daha sonra Gunn'ın dizine çalışmaya başlıyor. Tajiri'den Sinle Leg Boston Crab. Sonra bırakıyor rakibini ve yerden kaldırıp Dragon Screw Leg Whip yapıyor. Gunn dışarı uçuyor. Hakem oraya bakmazken Akio ve Sakoda'dan Double Enziguri. Tajiri, Gunn'ı ringe sokuyor. 1-2-.. Tajiri'den tekmeler geliyor daha sonra. Tajiri maçı nasıl daha sıkabilirim diye uğraşıyor. Gunn tekmelerle uzaklaştırıyor onu. Gunn'dan bir Backfist. Daha sonra rakibini iplere gönderip Back Elbow vuruyor. Ardından bir de Clothesline. 1-2-.. Gunn daha sonra iplere gönderiyor. Crossbody denemesini havada yakalıyor ve Side Slam'e çeviriyor. Tuş denemesi başarısız. Tajiri itiyor son anda rakibini ve Superkick vuruyor. Yerde Buzzsaw Kick deniyor ama Gunn son anda eğilip Bulldog yapıyor. Ardından iplerden sekip Fameasser denerken Sakoda hakemi oyalıyor. Japonlar, Gunn'ı araya alıyor ve Tajiri'nin Buzzsaw Kick'iyle bitiyor maç.

Kazanan: Tajiri

Gunn'ın başında kanama var bu arada. Maçın sonunu bir kez daha hatırlıyoruz. Akio resmen adama rugan ayakkabıyla Enziguri yapmış lol.

Ringdeyiz ve kutlama vakti! Eddie Guerrero müthiş bir destekle, taraftarların arasından tribünden ve konfeti yağmuru altında geliyor. Ruhun şad olsun Latino Heat. Balon yağmuru başlıyor daha sonra. Yeşil kırmızı ve beyaz balonlar düşüyor tepeden. Eddie çok ama çok uzun bir girişin sonunda ringe ulaşıyor. Taraftarlar balonları hunharca patlatıyor. Eddie de öyle. Tam 7 dakika sürüyor ringe çıkıp konuşması Eddie'nin.

Eddie Guerrero: Normalde biraz utangaç bir insanımdır ancak bu gece bu ringde sabaha kadar durup WWE şampiyonu olduğumu haykırabilirim. Daha önemlisi "biz" WWE şampiyonuyuz. Geçen Pazar günü No Way Out'ta aldığım galibiyet "sen yeterince büyük değilsin, sen yeterince güçlü değilsin, sen yeterince akıllı değilsin, sen yeterince iyi görünmüyorsun" diyenlere karşı cevap oldu. Önemli olan şey... Herkesin beni destekmelesi ve başlangıçtan beridir arkamda olması. Hepinize gracias, teşekkür ederim! Beni desteklemeyenlereyse... *ispanyolca yardırıyor burda ana bacı gitti galiba* Bu balonları ve konfetileri buraya getirmek kolay olmadı tabi ki. Hazır getirmişken beni destekleyenlerle hep beraber partiye devam edelim.

Derken Chavo Guerrero ve babası Chavo Sr. ringe geliyor ve taraftarlar yuhalıyor onları.

Chavo Guerrero: Ne büyük şok ama. Ben Rey Mysterio'yu dövüp ortasiklet şampiyonu oldum. Kariyerimin en büyük galibiyetini aldım. Hayatımın en önemli anlarından birini yaşadım fakat bir kez daha, bütün gözler Eddie Guerrero'nun üzerindeydi. Benim kutlama törenim nerede baba? Benim balonlarım, pyrolarım, konfetilerim nerede?

Eddie birden balonlardan birini alıyor eline ve uzatıyor.

Eddie Guerrero: Balon istiyorsan al oyna.

Chavo Guerrero: Doğru ya şimdi hatırladım ben Eddie değilim. Sen hayatın boyunca yalan söyleyip insanları kazıkladın ve çaldın. Sen benim hayatımı ve spot ışıklarımı çaldın. Ancak sorun değil Eddie. Ben kemerimi kazandım ve elime hiçbir şey geçmedi. Sen kemerini kazandın ve adeta ülkede resmi tatil ilan edildi. Partinin tadını çıkartabilirsin. Fakat bu beni ateşliyor çünkü ben seni bu ringde dövdüğüm zaman bütün bu gördüklerin sona erecek. Senin kutlamanı bölmüş olabilirim, ancak bu gece maçımızı kazanıp senin kemerini de alacağım.

Eddie Guerrero: Hayır oğlum, alacağın tek şey kıçını tekmelemem olacak.

Chavo Guerrero: İşte senin problemin bu. Her şeyi bildiğini sanıyorsun. Bu gece küçük chavito, az şey bilen Chavito senin bilmediğin bir bilgiye sahip. Az önce Heyman'ın ofisindeydim ve Heyman bana küçük bir sır verdi. Bu geceki maçımızın konuk hakemini söyledi. Bu adil birisi ve bu maçı ortadan ikiye bölecek birisi. O kişinin adı Chavo Guerrero Sr.

Baba oğul Chavolar, Eddie'yi dumur edip arka alana dönüyorlar.

Wrestlemania'ya yalnızca 24 gün kaldığını hatırladıktan sonra ringe dönüyoruz ve maalesef Big Show geliyor. Daha sonra Hardcore Holly'nin de gelişiyle maça geçiyoruz.

Big Show (c) vs. Hardcore Holly | WWE United States Championship

Holly direk arkadan saldırıyor kemerini teslim eden Big Show'a. İplerden sekiyor ve Clotheslinelarla yıkmaya çalışıyor. Show onu tek Clotheslineda deviriyor daha sonra. Ardından Holly'den yumruklar geliyor yine. Show'dan bir diz darbesi. Ardından köşede Choplar. Show rakibini kaldırıp çuval gibi diğer köşeye doğru atıyor. Daha sonra havaya kaldırıyor derken Holly inmeyi başarıyor. Tekmeler atıyor. Show onu iplere gönderiyor ove Holly bir Low Shoulder Tackle ile yere düşürüyor rakibini. Daha sonra Leg Drop yapıyor arka arkaya. Köşeye çıkıyor ve Diving Leg Drop. 1-2-.. Holly yine köşeye çıkıyor. Missile Dropkick denerken Show kalkıp onu yere atıyor direk. Ardından boğazına yapışıp Chokeslam geçiriyor. Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: "Still US Champion" Big Show

Big Show kemerini kaldırıyor ve kutlama yapacakken Word Life! Cena her zamanki gibi rapin oğlu modu açıyor ve Show'a kafiyelerle sallıyor. Cena, Wrestlemania'da gerçekleşecek bir US kemer maçına bağlıyor rapini. Show ona gülüyor sadece. Daha sonra Show mikrofonu alıyor ve gaza gelmiş olacak ki, kabul ediyor. Atışma devam ediyor ve Cena üstün kapatıyor tabi ki mikrofonda.

Bu arada geçen hafta RAW'da Kane ile ona akıl oyunları oynayan The Undertaker arasında yaşananları hatırlıyoruz. Taker, Kane'in üzerine yağmur yağdırmıştı.

Arka alanda Chavolar konuşuyor. Baba hakem formasını giymiş üstüne. Chavo Guerrero Jr. gelecek hafta daha iyi bir kutlama yapacağım diyor. Chavo Sr. oğlunu hayal kırıklığına uğratmayacağını söylerken Chavo Jr. ona sarılıyor.

Josh Mathews bizlere Brock Lesnar'ın arenaya giriş yaptığını söylüyor!

Reklamlardan sonra ringe dönüyoruz ve HERE COMES THE PAIN! BABA YORGUN BE! Brock Lesnar ringe geliyor artık şampiyon değil.

Brock Lesnar: Burada olmamam gerekiyordu. Paul Heyman bana izin verdi ama evimde duramadım. Çok fazla olay oldu. WWE kemeri benim için çok önemliydi, o kemer benim hayatıydım. Eddie Guerrero bu lanet şeyi hak etmiyordu. O kemer benim her şeyimdi. Ben All American dedikleri tipte bir adamım ve muhteşem bir şampiyondum. Siz insanların neden bana böyle tepki gösterdiğinizi hiç anlamadım. Buna inanamıyorum. Ben büyük bir Amerika vatandaşıyım, seçkin bir insanım. Ben NCAA şampiyonuydum ve tüm kalbimle en büyük WWE şampiyonu olduğuma inanıyorum. Eddie Guerrero ise yalancı, düzenbaz bir şampiyon. İşte Eddie kemerimi böyle kazandı. Eddie Guerrero, Bill Goldberg'in sırtından geçindi ve kemerimi çaldı. Eddie Guerrero şampiyon olabilir ama sana garanti veriyorum Eddie, gün gelecek ve Brock Lesnar bir kez daha WWE şampiyonu olacak. Ancak Bill Goldberg! Seninle çözmem gereken bir mesele var. Senin yüzünden Bill, kemerimi kaybettim. Senin yüzünden hayatım berbat oldu. Senin yüzünden geceleri uyuyamıyorum. Bill Goldberg acıyı hissedeceksin, seni ortadan ikiye böleceğim. Vince... Bay McMahon beni şu anda dinlediğinizi biliyorum. SCSA'nın ne düşündüğünü, Heyman'ın, Bischoff'un ne düşündüğünü umursamıyorum. Bay McMahon size yalvarıyorum. (Dizlerinin üstüne çöküyor.) McMahon, sizden tüm kalbimle Wrestlemania 20'de Brock Lesnar vs. Goldberg maçını vermeniz için yalvarıyorum.

Lesnar ağlamaya başlıyor diz çöktüğü yerde. Eric Cartman'a döndü çocuk. Here Comes the Pain çalıyor ve Lesnar yerden kalkıyor nihayet.

Arka alanda bu hafta kime saldırdılar köşemizde bu hafta... Chavo Guerrero Sr'e saldırmışlar. Angle başında ve Heyman'a burada insanlara saldıran birisi olduğunu söylüyor ve buna bir çözüm bulmasını söylüyor. Angle, bunu Eddie yapmadı diyor Heyman'a. Bunu bir düşün sıradaki saldırılan sen olabilirsin diyor ve gidiyor.

Reklam dönüşü Kurt Angle yürürken arkadan depar atarak Heyman geliyor ve Angle'ın dediğini düşündüğünü söylüyor. Sıradaki maç için hakem olarak Angle'ın hakem olmasını söylüyor ve ona hakem tişörtünü veriyor.

Ringe dönüyoruz ve main event vakti gelip çatıyor. İlk gelen isim Chavo oluyor. Ardından hakem Kurt Angle geliyor maç için ve son olarak Eddie de gelince maça geçiyoruz.

Eddie Guerrero (c) vs. Chavo Guerrero | WWE Championship - Special Guest Referee: Kurt Angle

Eddie kemeri Chavo'ya fırlatıyor ve Chavo onu yakalarken Clothesline vuruyor. Eddie'den tekmeler geliyor. Daha sonra iplere gönderiyor rakibini ve Spinning Calf Kick vuruyor. Daha sonra bir Body Slam. Eddie iplerden Springboard Senton yapıyor. Ardından köşede yumruklamaya başlıyor. Chavo karşılık vermeye başlıyor, köşede bir Clothesline buluyor. İplere gönderip Back Body Drop çakıyor rakibine. Chavo'nun üstünlüğü devam ediyor. Eddie'den bir Eye Poke ve sonra Chavo'yu alıp köşeye vuruyor. Ardından Bearhug. Sonra bırakıp köşede yumrukluyor. Daha sonra Gory Lock bağlıyor. Chavo sonra ondan kurtuluyor ve bir Tilt a Whirl Backbreaker ile üstün gelip tuş deniyor ama sonuç yok. Tuş deniyor ama başarısız. Eddie rakibini tekmelemeye başlıyor şimdi. Köşede zorlarken Angle araya girmek durumunda kalıyor. Chavo'dan bir Uppercut. Ardından Three Amigos'a başlıyor. Chavo bir Frog Splash deniyor ama Eddie dizlerini kaldırıyor. Chavo sonra Eddie'ye doğru koşuyor ama Eddie onu Back Body Drop ile ring dışına atıyor. Sonra peşinden atlayacakken Chavo Guerrero Sr. geliyor ve dışarıdan Eddie'ye laf atıyor. Ben hakemim diyor. Derken Chavo'dan Roll-up. 1-2-... sonuç yok. Eddie hızla kalkıp Clothesline vuruyor ve Three Amigos. Chavo Sr aprona çıkıyor ama Eddie onu tek yumrukta atıyor. Chavo'ya Backsuplex vurup köşeye çıkıyor ve Frog Splash yapacakken Chavo Sr. son anda oğlunu kenara çekiyor derken Rey Mysterio! Rey köşe demirlerinden 619 yapıyor! Daha sonra da bir Seated Senton ile atlıyor aprondan. Reyi, Chavo Sr'ün üstünden zorlukla alıyor hakemler. Reklamlara gidiyoruz. Dönüşte Chavo, Eddie'yi tekmeliyor. Chavo babam nereye gitti yauw .dd diye soruyor. Neyse daha sonra Eddie'nin bacağına yapışıyor ve Liontamer benzeri bir hareket bağlıyor. Eddie bunu Roll-up'a çeviriyor ama sonuç yok. Chavo daha sonra kurtulup tekmeler atmaya başlıyor ve köşede bacağına çalışmaya başlıyor. Angle sayıyor ve 4. saniyede bırakıyor Chavo. Chavo daha sonra rakibine doğru ilerleyip tekmeler atmaya devam ediyor ve onu köşeye oturtup Dropkick vuruyor. Tuş denemesi başarısız. Chavo, Angle'a atarlanıyor. Ardından Eddie'nin bacağına çalışmaya devam ediyor. Eddie'den yumruklar geliyor. Chavo bir Low Dropkickle cevap veriyor. Ardından Indian Deathlock bağlıyor Chavo. Çok uzuyor hareket ama Eddie kurtuluyor ve Clotheslinelar vuruyor. Ardından köşeye çıkartıyor onu ve Top Rope Headscissors. 1-2-.. Ardından diğer köşeye çıkartıyor ve orada da Superplex. Chavo'nun boynunda kanama var bu arada. Kalkıyor Eddie ve rakibine Powerbomb yapıp köşeden Frog Splash ile atlıyor. Angle sayacakken birden duruyor! KURT ANGLE HEEL TURN BE! ANGLE EDDIE'YE SALDIRIYOR! Angle, Eddie'yi adeta patates ediyor ve oradan oraya vuruyor.

Maç Sonucu: No Contest

Angle rakibinin suratını kanatıyor ve bir Angle Slam vuruyor Eddie'ye. Fakat bir türlü bırakmıyor ve yumruklamaya devam ediyor. Angle nihayet şu saçmalıklı face halden kurtuluyor. Angle arka alana dönüyor derken birden tekrar ringe yöneliyor ve yerden kaldırıp kemerle kafasına geçiriyor. Gece bu şekilde bitiyor.

01/01 | 08/01 | 15/01 | 22/01 | 29/01 | 05/02 | 12/02

imza

douglas&bigelow&candido&francine
the triple threat
est. 1995
based on teachings of the franchise.
#IMPACTwrestling

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil