GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-12-2015, 20:09   #1
Man of 1,005 Chips
Pawnage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Yenidoğan
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Elias
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 22178
Rep Derecesi: Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Pawnage Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart (+18) TöPW 4; İŞİD vs Yenidoğan (SPECIAL EVENT)

Tarih 29.12.2015
Saat 21:45
Yer Yenidoğan Aile Parkı
Biletli Seyirci Sayısı 2 (Törk ve Rusya'dan bir misafiri almış)

Ouz the Wise: 1 haftalık bekleyişin sonunda TöPW'nun yeni bölümü falan filan neyse boşverin bunları VE O GELİYOR! REİS-İ MAHALLE REMZİ TAYYAR ENGİN HALKIN HUZURUNA ÇIKIYOR. GOĞK GOĞK.

[YOUTUBE]nrupg0SCMB8[/YOUTUBE]

Ouz the Wise'ın dediği gibi olmuyor ve Remzi Tayyar Engin ışık hüzmesi içerisinde halkın huzuruna iniyor, taraftarlar büyülenmiş bir şekilde bakarken vinççi Hamza abi vinci geri vitese takınca RTE kötü düşüyor. Kameralar bu arada yanlışlıkla Ouz the Wise'ı bu anonstan kaldırdığı parayla goğk'a devam ederken buluyor.

Remzi Tayyar Engin: EYYYYYYYYYYYYYYYYYY YENİDOĞANLILAR! Nasılız, iyi miyiz? Bakın öncelikle bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Bugün şova geleceği söylenen sapkın gruba İŞİD dendiğini duydum. Onların adı DAEŞ'tir, DAEŞ. EYYYYYYYY PENSİLVANYA, EYYYYYYYY MERKEL, beni iyi dinleyin ben bu mahallenin reisi olarak buradayken elhamdülillah bizim ayağımıza taş değmeyecek.

Bir anda ışıklar kapanıyor! Daha sonra girişteki karton çerçevenin ortasında Bağdadi ve adamlarını görüyoruz. Bağdadi elindeki molotofu yakıyor.

"Yenidoğan, Bursa; We're Here!"

Üfleyerek söndürmeye çalışıyor ama olmuyor, yangın sakalına sıçramış durumda. Orada kaos hakimken Ouz the Wise kameralara eliyle mola işareti yapıyor.

Main Event taki İ.Ş.İ.D vs. TöPW maçı için Törk'ün kellesini ortaya koyduğu açıklanıyor. İlk maçımıza geçiyoruz. Mahalleler Arası Kemeri ortada.

[YOUTUBE]PKVWhbJmPBg[/YOUTUBE]

Caner ringte karışık bir reaksiyon alıyor şampiyonumuz. Ve rakibi geliyor.

[YOUTUBE]qxdy4FiqZUE[/YOUTUBE]

İşte Dilsiz Rapçi Fato. Seyirci büyük ilgi gösteriyor Fato'ya.

Mahalleler Arası Championship
Caner Önem(c) vs. Dilsiz Rapçi Fato

Caner eline mikrofon alıyor ve promo kesmeye başlıyor.

"Baba SA. Hayırdır Fato ? Önceden her şov ringin altında piknik yapar fitness kasardık. 1 Egemen 2 sen derdin bana. Ama görüyorum ki bu aralar Cünyür le takılıyorsun. Pabucumuzu dama attıracak ne yaptık baba?"

diyor ve mikrofonu fatoya fırlatıyor. Ancak Fato'nun dilsiz olması nedeniyle bu hareket tribünlerden tepki çekiyor ve oldukça yuhlanıyor Caner. Fato mikrofonu yere atıyor ve beden diliyle promo kesmeye başlıyor. Spikerler çevirecek.

Ouz the Wise; "Evet, Fato Yenidoğan'ı çok beğenmiş ve tekrar gelmek istiyormuş. Evet Törk'ün şirketin 4 yıllık tarihinde hiç kimseye tek bir kuruş ödemediğini söyledi ? Ana bacı giydiriyor şu an Törk'e.

Devam etmesini engelleyen yeni spikerimiz Tolga the Super Disaster araya giriyor.

"Fato diyorki; JR benim yeni rap üstadımdır. Kendisi Sagopa Kajmer tarafından bizzat eğitilmiş Norm Ender ve Fuat'la yüksek ilişkileri olan bir şahıstır. Hatta kendisine Doctor Sagonomics derler. Ona söyleyeceğin bir laf rap alemindeki tüm bu şahıslara söylenmiş demektir. Ve bu lafları sana yediririm."

Caner'in bu promoyu Periscope'la yayınladığı görülüyor. Ardından dudaklarını büzüştürerek final pozunu veriyor Caner ve maça hazırlanıyor. Ama o da ne ?

BU TEAM İ.Ş.İ.D ! Ebubekir Bağdadi ve askerleri ringin etrafını sarıyor ! Caner hemen Teleport to ESPARK skill ini kullanarak backstage'e kaçıyor. Ancak Fato o kadar şanslı değil. Bağdadi Fato'yu kavrayıp Islamic DDT vuruyor. Sonra İŞİD üyeleri Fato'nun boynunu kavrıyorlar. Bağdadi'de hayalarından çıkardığı Satır ile Fato'nun dilsiz kafasını cansız bedeninden ayırıyor. Yayıncı Flash TV hemen reklama giriyor.

NE? Yoksa siz hala Emekli yöneticimiz Rage of Breed'in yeni Be a Booker konusunu duymadınız mı? http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=109335 Girin ve yorum atın.

Youtube'da pek çok oyun kanalı var ve bu bollukta kimi izleyeceğiniz konusunda kafanız mı karışıyor? Artık karışmasın! Çünkü haydaroyunda2003 herkese hitap eden yepyeni bir kanal.

TÖPW şovları sırasında kamera arkasında neler olduğunu merak ettiniz mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. İbret ile Erdi'nin arka alandaki yakın teması, Rampa Egemen'in rakibini yediği anın sansürsüz görüntüsü, Ouz the Wise'ın goğkları, Buggy the Undefeated şirketten ayrılırken neler yaşandı... hepsi ve daha fazlası TÖPW: Perde Arkasında. Sadece 0.34 tl + kdv = 34.99

Arka alanda yüzünü kapatarak selfie çekinen Caner'i görüyoruz. Yanına Erdi ''Horse Raper'' Avcı ve Atı İbret geliyor. İbret biraz huzursuz görünüyor.

Erdi: Bak ibret bu maç senin için fazla tehlikeli anlıyor musun? Sana yedirdiğim küp şekerleri düşün kısrağım. Sana zarar gelmesine asla dayanamam anlıyor musun? Senin o simsiyah yelelerin var ya yavrum öff ölürüm sana be gel bakim buraya.

Erdi, Atı İbret'i öpmeye çalışıyor ama Caner'in onları videoya almaya çalıştığını görünce kendilerini düzeltiyorlar.

Erdi: Caner İbret'i sana emanet ediyorum. Maça kadar yemini ver ve güvenli bir yere bağla benim maçtan önce TJK başkanıyla görüşmem gerek. Kendine iyi bak İbret...Seni seviyorum...

İbret: Ağihhğhihğhihi

Caner: Baba tamam ibret bende baba başına bir şey gelmez baba sen bana güven.

Erdi kapıdan çıkar çıkmaz Cünyır giriyor ve Caner'i İbret ile birlikte selfie çekinirken görüyor. İbret dilini çıkarıyor.

Cünyır: Napıyonuz lan siz az kendinize gelin. Caner bu gece bizim takımdasın bak unutma kafanı kırarım gelmezsen.

Caner: Baba tamam baba. ME'yi 1 dakika geçmicek ringin önünde olacam. Bana güven baba.

Cünyır oradan ayrılırken Caner ve İbret instagramdan dişi atların fotoğraflarına bakıp gülüyorlar.

-----------------

Ve arka alana geçiyoruz,Egemen'i görmek istiyoruz ancak göremiyoruz. Kameramanlarımız yere damlamış hardal izlerini takip ediyorlar ve Egemen'in aslında Törk'ün şirkete yeni getirdiği rampa olduğunu öğreniyorlar! Sadece siyaha boyamış,kameramanımız ulan Törk sen bizden daha zekisin derken Egemen ona dik dik bakıyor.
Kameraman "efendim diyetiniz nasıl gidiyor?" diye sorunca Egemen onu tek lokmada yutuyor çiğnemeden. Sonra kamerayı kendine doğru çeviriyor.

"Oğlum ne saçma sorular lan bunlar? Ben size gelip soruyor muyum hayatınız nasıl gidiyor diye? Her neyse Törk buradan sana sesleniyorum,beni katrana yatıran aklını seveyim senin. Şimdi sizlere onun şirketi nasıl yürüttüğünü anlatacağım. Benim gibi yıldız ışığı gördüğü herkesi gözler önünden çekmeye çalışıyor çünkü biz ondan daha zekiyiz. Ben bir zamanlar sadece 230 kiloydum ve üst üste 5 adım atabiliyordum. Kendisi beni yıldız yapacağını söyledi,sadece 607 kilo daha almam gerekiyormuş. Sonunda beni rampa yaptı bu 3 defa atıp 2 defa tuttuğum. Törk,bugün konuştuklarımı uyarı olarak al kendine çünkü gelecek sefer seni Burger City'e götüreceğim. I am Egemen,i am human rapma,SURVIVE IF I WON'T EAT YOU."

Egemen kasedi çıkarıyor kameradan ve kendi söylediğine göre kamerayı yiyor sonunda.

----------------------

Neyseki Törk'ün bir kardeşi daha var ve seyircilerin birinden alınan Samsung Galaxy S4 Mini ile şov devam ediyor.

Ring anonsörü,TöPW'nun en iyi promo kesen ismi,rampası ve şirketin yarısını oluşturan Egemen gelecek maçımızı açıklıyor,bu bir ilk! Yenidoğan Gauntlet for the ÇEYREK CUMHURİYET ALTINI! Arenayı dolduran seyirciler-pardon Törk'ün oturaklara yerleştirdiği güreşçiler şokta çünkü onlara para ödenmiyor. Herkes arka alana giderken ringe geçiyoruz.

Yenidoğan Gauntlet for the Çeyrek Altın

Ringe ilk giren Mustafa the At Keser oluyor. Cebindeki toynağı çıkarıyor ve kafasına vurarak kanatıyor,spikerimiz Ouz the Wise ise onun Yenidoğan tarihinin en iyi kasabı olduğunu ve atlara karşı 21-1 rekoru olduğunu söylüyor. Bu seriyi kıran isim ise tanıdık biri,İbret. Ve karşısına çıkan isim ise 1bOoOoOoO the Berber! Gençlerin vazgeçilmezi 1b0 mahallede antilop olarak biliniyor,kendisi bir efsaneye göre uzun yıllar önce Amerika'da güreşiyormuş ancak bir gün şirket sahibinin oğlunun saçını kesince kendisi ülkeden ihraç edilmiş. 1b0 bir anda Mustafa'nın hala ring dışında at kanı döküp göğüs kılı yalayacak birini aradığını görünce zili çaldırıyor ve Mustafa eleniyor! Spikerlerimize katılan Törk " bu çocuk zeki ama benim kadar değil " diyerek mükemmel bir tespitte bulunurken Ouz the Wise ona " reis benim mayış ne zaman yatıyor " diye soruyor. Ringe üçüncü gelen isim internet kafeci İsmet! İsmet daha ringe gelmeden arena kararıyor çünkü Törk telefonunu şarja taktı,zaten tepede asılı olan floresan lamba da söndü. Bir anda ringin girişini 12 yaşındaki Metin2 tayfası dolduruyor! İkili sıra haline geliyorlar ve kaldırdıkları telefonlarında sadece bir şey yazıyor 50 LWL ÇAR SATILIR . Törk telefonunu şarjdan çekince bir anda İsmet ringde gözüküyor! İsmet ve 1b0 uzun süre güreşiyor,belli bir süre sonra ikisi de Törk'e dönüyor ve " baba yok mu başka esnaf " diye soruyorlar. Spiker masasındaki üçlü de "abi bu alışveriş merkezleri küçük esnafı öldürdü" muhabbetine giriyorlar,muhabbete dalıyor İsmet de bir süre sonra. 1b0 da asla yannında ayırmadığı saç spreyi ile önce İsmet'i kör ediyor,sonra da finisherı olan Antilop or Aslan'ı vuruyor! İsmet ilk başta bir şey anlamasa da Törk ona telefondan tipini gösteriyor ve arena yeniden kararıyor! Törk "hocam valla nesine ye bakıp çıkıcam İngiltere 12. ligini kim kazanıra oynamıştım" diyor,elbette ki yattığını öğrendiğimizde İsmet ortada yok! 1b0 galibiyet kutlaması yapsa da Törk ringe geliyor ve bunun bir Gauntlet maçı olduğunu,İsmet tuş olmadı için altını saklayacağını söylüyor. Ancak bu arada altın yere düşüyor ve onun dışı folyo kaplı olduğu çikolata olduğu ortaya çıkıyor! 1b0 2. finisherı olan Wilderness in Africa için hazırlanıyor,Törk ise arka alana kaçarken elektrikler gidiyor. Çünkü biz böyle yuvarlanırız diye bağırırken Tolga the SuperDisaster ,herkes elektriğin gelmesini bekliyor.

------------------------

Kameralarımız Yenidoğan Mahalle Kıraathanesinde. Törk; Erdi, Caner ve Cünyür'den sonra futursuzca takımına 5. elemanı arıyor. ROB Army'e oralet söylemiş ve maç için ikna etmeye çalışıyor.

Törk "Olum ne olcak lan, gelin işte üçünüzde 7 kişi olalım patron benim bilader kim ne diyecek? Şafak saçına noldu lan?"

ROB Army Şafak "HAIR IS FOR P*SSIES YEEEEAAWWW SAITAMA-SENSEIII YEAAAAW"

Törk "Bu malı sallayın 6 kişi çıkalım beyler."

Rob Army Ozan "Patron benim Burcu Esmersoy'la randevum var ama yine de seni kıramam, geliyorum."

Törk "Olum mal mısın alt tarafı kafam kopacak, Burcu Esmersoy'dan değerli mi, sormadım say git sen bak işine yavrum benim hızlı çocuk be hadi"

Rob Army Ege "Törk üzgünüm. TEW oynamak istiyorum. Japonyadaki live event den A* almak Bağdadi'yi durdurmaktan daha zor, inan bana."

Törk takıma 5. yi bulamayacağını anlayınca çaresiz son kozunu oynuyor.

Törk "Ama benim annem öldü." (Bknz; 2013 GTR Bilardo Turnuvası)

Rob Army Ege "Maç saati görüşürüz reyiz kusura bakma."

----------------------------------------

Caner ve İbret'i mahallenin internet kafesi Cafercan Cafe'de görüyoruz. Caner instagram'dan kızların fotoğraflarını beğenirken İbret Twitter'da dolanıyor. O sırada İbret Twitter'da bir haber görüyor.

SON DAKİKA | Remzi Tayyar Engin el arabalarıyla İŞİD'e ring içi kıyafeti kaçırırken görüntülendi!

İbret kafayı yiyor. Fütursuzca kişnemeye başlıyor. Caner ne olduğunu anlayamıyor.

İbret: Ağğahihğhhiğhihğhğ ağhiğhihğihğhi!!

Caner: Baba ne diyorsun baba.

İbret: Ağiğhiğhghihğiğ hğağhiğhiğaiğahiğ ağhiğhiğh!?!?!

Caner: Baba sen az burada dur benim Tuğçe ile buluşmam lazım baba. Sen burada CS filan oyna baba ben ME'de güreşip gelip seni alcam baba 1 dakika geçmez ME sonrasını baba.

İbret duyduklarına hem sinirleniyor hem üzülüyor çünkü onu anlayan tek varlık Erdi ''Horse Raper'' Avcı tehlikede ve onun yapabileceği hiçbir şey yok!
Caner internet kafeden çıkarken mekan sahibine 37'yi 1 saat uzatır mısın abi diyor ve çıkıyor mekandan.

-------------------------

[YOUTUBE]UUIVS0Mih7w[/YOUTUBE]

Bu Evinde Astronot Besleyen Hamamböceği Canbörk ! TöPW nin ilk şovundan nostaljik bir isim bu ! Neptün'e tatile gidiyorum diyip şirketten ayrılmıştı. Konuşmaya başlıyor.

"Hamamböcekleriyle işim bitti. Uzayla da ilgilenmiyorum. Artık umrumda olan tek bir şey var. O da güreş. Kendine güvenen çıksın karşıma."

Aman Allah'ım bu da ne ! Weak Enough'ın iddalı isimlerinden Hasanarda geliyor ! Maç hemen başlıyor. Hasan Arda maçın 2. saniyesinde bulduğu Canadian Destroyer ile tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.

Maçtan sonra ayaklanan Canbörk köşedeki mikrofonu tekrar eline alıyor ve "Sadece şanssızdım, var mı lan başka kendine güvenen, gelsin lan hadi yiyosa hadi ?!"

AMAN ALLAHIM YOK DAHA NELER ! BU... WEAK ENOUGH'IN GENÇ ÜYESİ HAYDAROYUNDA2003 ! Ringe girer girmez Kimura Lock bağlıyor rakibine ve maçı kazanıyor !

Maçtan sonra zor bela ayaklanan Canbörk "Doymadım lan ! Gelin anasını avradını, bi daha istiyorum"

Ancak bu sefer kimse çağrıya cevap vermiyor.

"HAHAHAHAHA ! BİLİYORDUM, AYAKLARINIZ TİTREDİ DEĞİL Mİ. TöPW Locker Room'u bundan ibaret işte. Bir avuç korkak yığını. Korkuyorsunuz benden !"

Bi anda Titantron'da "KORKUM YOK" yazısı beliriyor. Dev bir torpil ve kızkaçıran şovundan sonra AMAN ALLAHIM ! BU .....WEAK ENOUGH'IN FAVORİ İSMİ KORKUSUZBALİNA ! RİNGİ GİRER GİRMEZ RAKİBİNİN ÜSTÜNE SPEAR İLE ATLIYOR VE TUŞU BULUYOR !

haydaroyunda2003, Hasanarda ve korkusuzbalina birbirlerinin ellerini kaldırıp kutlama yaparken Weak Enough antrenörü King of Heyman Guy titantron olarak kullanılan tüplü televizyonda gözüküyor. "Üçünüzde bugünkü maçını kazanarak yeteri kadar zayıf olmadığınızı kanıtladınız. Üçünüzü de eliyorum."

İŞİD'in maskeli sniper'ı ringteki çaylak üçlüye headshot atarken reklama gidiyoruz.

-------------------------------------

Mahallede Bekçi Nizam abinin kömürlüğündeyiz, son ses SATANİST METALLICA ŞARKILARI ÇALIYOR! Ortalık kapkara vaziyette.. Kafasını hunharca sallayan bir adam görüyoruz ve bu Ateist Balıkçı Çato'dan başkası değil, elindeki balığı sallıyor ve daha sonra balığı takip ederek kömürlüğe giren masum bir kediciği bir anda yakalıyor ve HAYIR BUNU YAPAMAZ? cebinden bıçağını çıkartıyor.

OUZ THE WISE: "MY GAWD DON'T DO THIS YOU SICK SON OF A BITCH THIS CAT HAS A FAMILY! SOMEBODY HELP THAT LITTLE CUTE ANIMAL PLEASE!"

Çato tam bıçağını kaldırıp kediye saplayacakken arkadan bir el uzanıyor!

Ateist Balıkçı Çato: Bırak beni, sen de kimsin?
Kamera adamı çekiyor, vücudu görünse de yüzünde büyük bir ışık hüzmesi hakim.

"Bana Dargan derler."

Ateist Balıkçı Çato: Ee?

Dargan: Bak güzel kardeşim. Eminim ki sen de bir annenin, babanın evladısın. Yani en azından öyle umuyorum. Neden böyle yapıyorsun? Neden efendi gibi balığını tutmuyorsun. İspirto içilir mi reis ya tiner içilir mi kolonya içilir mi alkolikliğin de bir sınırı var.

Ateist Balıkçı Çato: Bırak diorm beni LEAVE ME ALONE!

Dargan: Bak gel kelime-i şehadet getir, dine dön. Bizimle birlikte cihada katıl.

Ateist Balıkçı Çato: Gözünle görmediğin şeye inanıp onun adına savaşmak mı HAHAHAHA çok komik, şimdi bırak benim yaşam stilim bu anlıyor musun BİRA KADINLAR VE DEHŞET HAHAHAHAHAHA.

Dargan: Ulan putperest pez- Bak reis, Allah yoksa yıldızlar gezegende nasıl havada duruyor, insansız uçaklar nasıl uçuyor? Yetmedi mi?

Dargan daha sonra Ateist Balıkçı Çato'ya telefonundan 14 Nisan 2006 tarihli "Ezan Sesine Tepki Gösterdiği İçin Tabutunda Eşeğe Dönüşen Allahsız Adam" Sırlar dünyası bölümünü açıyor. Çato ekrana dehşet içinde bakıyor. Birden Dargan'ın eline yapışıyor.

Çato: Affet reis artık tövbe ediyorum. Ben de cihada katılacağım.

Dargan: Beni takip et...

Dargan elini Çato'nun omzuna atıp ona İman'ın şartlarından bahsederken mahalleye dönüyoruz.

---------------------

İbret kendi başına CS 1.6 oynuyor kafedeki çocuklarla. O sırada karşı takımdan bi çocuk oto sniper alıyor.

İbret: Ağiağihğaigğahiğ ağiağiğamkğaiğiğa!

Mahmutcan: Abi ne diyon ya her silah serbest

Kemalnur: İstersek sis atarız yar-

İbret o sırada ayağa kalkıp şahlanınca çocuklar istedikleri şeyi görüyor ve sessizleşiyorlar.

İbret sakinleşip yerine geçiyor ama Cafercan abi geliyor yanına ve süresinin dolduğunu söylüyor.

İbret iyice sıkılmış durumdayken kafenin önünden el arabasıyla geçen RTE'yi görüyor ve çıldırıyor. Cafercan Abi sakinleştirmeye çalışıyor fakat İbret ipini koparıyor ve açık olan kapıdan çıkmak yerine 2 tane bilgisayar devirip camı kırarak kafeden çıkıyor. Rekor kırdığı Urfa Cumhurbaşkanlık Koşusunda olduğu kadar hızlı neredeyse. Tam köşeyi döneceği sırada bir anda ayağı takılıyor ve yere kapaklanıyor. Kafasını kaldırıp kim olduğunu görünce inanılmaz acı bir kişneme duyuluyor ve ekran kararıyor.

---------------------------------------

Törk ve JR Yenidoğan Kütüphanesinde lak lak ediyorlar. Maça sadece 5 dakka kaldı. O sırada Erdi hiddetle içeri giriyor.

Erdi "Törk ! JR ! Bunu görmeniz lazım!"

Cünyür "Noldu İbret'e bi şey mi oldu lan?"

Erdi "Hayır hayır, İbret emin ellerde onun güvenliğinden emin olmadan buraya gelemezdim zaten."

Törk "Aynen Caner dürüst çocuktur yamuk yapmaz ee sıkıntı ne ?"

Erdi hemen Türkiye Jokey Klübü'nün hediye ettiği akıllı telefonunundan Swarm'a girip ikiliye bir şey gösteriyor.

-Ege'nin Norveç'ten yaptığı check-in-

Törk "Sıkıntı yok. O kaypağa ihtiyacımız yoktu zaten. Hadi park'a geçelim. Caner bizi bekliyordur şimdi çocuğa ayıp olmasın."

Törk, Erdi ve Cünyür parka çıkıyorlar ancak Caner'de gelmiyor. Bir sürü Caner'i bekliyor üçlü ama uzun süredir beklenen maç oldukça rötar yapınca seyirciler huysuzlaşıyor. JR hemen söze giriyor.

"Pekala pekala sizi biraz havaya sokalım. Doktor Sagonomics repertuarını ilk Yenidoğan halkına açıyor.. Yaklaş ve dinle.. Because It's JR CONCERT DICKHEADS YOV!"

--------------------------------

JR Concert!

Yenidoğan Life! This is basic sagonomics!

Cünyır giriş şarkısı eşliğinde ringe giriyor, elinde mikrofon. Mikrofonu tutuşuna da bakın, tam bir küfürbaz gizemli rapçi.

Cünyır: Hey TöPW 4! Ye yo, Irak Şam İslamcılar… Soytarılar! Bu soytarılara bir çift sözüm var!

At kanıyla yaz mahlasımı, Halvet-im Dargan, Remzi Tayyara şiş!
Çato ya herru ya merru! CUN-YIR! Törkün Haramilerine selam çak!
İŞİD patladı, demlenir kanlar, Irak Şam İslamdan handan ummam ben!
Bağdad-i feyk mom, ben şamdan! Düşmez kalkmaz Cünyırdır uyan!

Parktaki çocuklar yaşlılar IŞİD’e karşı bu duruşunu takdir ediyor Cünyır’ın.

Cünyır: Benden CÜN! Sizden Yır!… CÜN…

…YIR!

Cünyır: Yoo… Henüz bitmedi! Bugün shoot rap’e doyacaksınız!

Dargan playbackçisin!
Playback yapma dedim!
Vicdansız Dargan…
Dargan…

“Bir daha! Bir daha!” sesleri yükseliyor dedelerden, ninelerden. Türkü sandılar galiba. Cünyır bir dedenin yanına geliyor…

Cünyır: Biz bi kere söyleriz ölü reis! Ama bizde söyleyecek şey bitmez!

Ben Canerdim, yola çıkmış yeni kolpa idim,
Ben bu yolda çok söz verdim, muhabbete daldım,
Çok adam ektim, Çok sima tanıdım, 2000li çaktım, ima aldım. Snapleri aklıma kazıdım,
Adı anıldığında “baba sea” dedim, adım anıldığında “baba naber” dedim,
Yaptım kolpamı, döndüm arkamı

Mikrofonun kablosunu çekiyor birileri ve kabloyu kesiyorlar. Cünyır küplere biniyor, Adana stili küfürlerine başlıyor. Onu sakinleştirmeye çalışan görevlilerden birine Adana Kebap Stunner yapıyor! ve mikrofonsuz devam ediyor.

F*ck the Mic I go acapella F*ck Bağdadi F*ck İşid F*ck Çato F*ck Everybody. F*ck you All If You Doubt Me.

Size beste yapıcam demiştim. Ben sözümü tuttum. Siz, ve sizin gibi müslümanlar için. Yov !

Bir kelle alınca bitti sanarsın
TöPW vakti canım dinle yanarsın
Bu şarkıyı Bağdadi'ye dinletirsin
Sen bir şişe petrole *** verirsin

GTR ye gir hadi profil oluştur
Para eder mi üyeliğin kaç kuruştur
Premium herkes, V.I.P dön gel
Cünyür den az *****miş ikinci el..!

DERDİ YOKTUR AMA HEP YÜZÜ KAPALI
SİYAH PEÇELİDir, HACIDIR SAKALI
UTANMADAN KILIÇ ÇEKER BİR DE
KAFA KESER SANKİ ÇOK ***İMDE

ARKANI SÖYLE BANA FİYATI NE KADAR
BENDEKİ DALGA ULAN ALLAHINA KADAR
EKSİK SAKAL BUNU HERKES DUYSUN
DARGANA DA SÖYLE SİZE CAMİİ BULSUN

PROMO KES LAN BUNDAN BANANE
SEN MEKTUP YAZ VLADİMİR PUTİNE
SENİ SEVİYORUZ RTE HADİ ***TİR
MAHALLEDEKİ PATLAK ZARI DİKTİR

GAZA GELEN ERDİ MİKROFONU KAPIYOR VE DEVAM EDİYOR !

BOŞVER JR BİR ÜÇLÜ SARALIM
BUNLARA SOKALIM SONRA YOL ALALIM
SİZDE DİNLEYİN SÖZLERİ SÖZLERİ JAZZDIR
EKSİK SAKAL AH HADİ BENİ AZDIR

BUGGY OLURSAN ELBET HEMEN KAÇARSIN
TÖPW>TPW DİYİNCE HEP DARILIRSIN
BİLGİHAN DEMİRE DE ÇOK BAYILIRSIN
DALGAMA OTUR Bİ KERE AYILIRSIN

ÇOK SİNİRLİSİN YİNE TUŞ MU OLDUN
KÖTÜ İNANCINLA MATRAĞI BOĞDUN
ÇATO DA KİM ULAN MÜSLÜMAN MI
KIÇINA DUBEL ÇAKSIN ERDİ AVCI !

-----------------

Konserin ardından seyirci iyice havaya giriyor ve İ.Ş.İ.D takımı ringe geliyor. Bağdadi ve yanındi maskeli örgüt üyesi en önde gözüküyorlar.

Ardından Dargan geliyor iki elinde de tesbih var

Bu Çato. Kucağında kediyle geliyor ve kediyi severken görüntüleniyor. Bu sansasyonel bir görüntü.

NE. AMAN TANRIM BU RTE. RTE'NİN İ.Ş.İ.D LE NE İŞİ VAR ! KANDIRILDIK ! RTE mikrofonu alıyor.

"EYYY YENİDOĞAN. Evet beni ifşa ettiniz. Ama bunun sonuçları var. Artık din kardeşlerimin takımında yer alıyorum. Bu kazanma şansınızı iyice düşürüyor."

Mikrofonu Çato alıyor.

"Yüce rabbim cihadımıza karşı çıktığınız için 2 üyenizi çarpmış olsa gerek. Koskoca İslam Örgüt'ünü 3 kişiyle mi yeneceksiniz. ZEHAHAHAHA !"

[YOUTUBE]zFM9Jq31UEY[/YOUTUBE]

NE ?! BU ÇATO NUN CAN DOSTU ALLAHSIZ MATRAK ! ONUN BURDA NE İŞİ VAR ! O DA MI İŞİD'E KATILDI ?!?!?!

"Eski dostum Çato. Sana bir şey olmasına dayanamam. Kütüphanede seni bekliyordum. İzafiyet teorisini tartışacaktık. Ancak ikindideyim hacı biraz bekle diyince şoka uğradım. Whatsapp'tan konum atana kadar inanmamıştım. Yenidoğan Merkez Camii'ni daha önce sadece işemek için kullanırdın. İnancına saygım sonsuz.. ama eğer beynin yıkanmamış olmasaydı. Merak etme kardeşim. Seni bu canilerin elinden kurtaracağım. O yüzden Team TöPW'ye katılıyorum !"

Matrak Allahsız olmasına rağmen seyircilerden inanılmaz bir destek alıyor ve Törk'ün elini sıkıyor !

Yavaş Yavaş Geleneksel Olmaya Başlayan 5 on 4 Survivor Series Match
Bağdadi&Masked Man&Dargan&Taze MüslümanÇato&Remzi Tayyar Engin vs. Törk the Boss &Erdi the Horse Raper&Doktor Sagonomics Cünyür&Allahsız Matrak

ÇATO NUN CAN DOSTU ALLAHSIZ MATRAK ! ONUN BURDA NE İŞİ VAR ! O DA MI İŞİD'E KATILDI ?!?!?!

"Eski dostum Çato. Sana bir şey olmasına dayanamam. Kütüphanede seni bekliyordum. İzafiyet teorisini tartışacaktık. Ancak ikindideyim hacı biraz bekle diyince şoka uğradım. Whatsapp'tan konum atana kadar inanmamıştım. Yenidoğan Merkez Camii'ni daha önce sadece işemek için kullanırdın. İnancına saygım sonsuz.. ama eğer beynin yıkanmamış olmasaydı. Merak etme kardeşim. Seni bu canilerin elinden kurtaracağım. O yüzden Team TöPW'ye katılıyorum !"

Matrak Allahsız olmasına rağmen seyircilerden inanılmaz bir destek alıyor ve Törk'ün elini sıkıyor !

Yavaş Yavaş Geleneksel Olmaya Başlayan 5 on 4 Survivor Series Match
Bağdadi&Masked Man&Dargan&Çato&RTE vs. Törk&Erdi&Cünyür&Matrak

Maça Matrak ve Çato başlıyor. Matrak arkadaşını ikna etmeye çalışıyor fakat Çato dinlemiyor ve Fresh Muslim Slam vuruyor. Matrak tuştan kurtuluyor. Çato bu sefer Şahadet-i Legsweep vuruyor ama Matrak yine tuş olmuyor. Dargan kenardan "Hareketten önce besmele çek" diye taktik veriyor. Çato besmeleyi hatırlayamıyor ve Matrak bu fırsattan yararlanıp roll-up yapıyor ama Bağdadi fırlattığı satırla tuşu bozuyor. Matrak'ın sırtı yarılıyor. Çatrak eski dostunu o halde görünce duygulanıyor ve tuşa gitmiyor. Bağdadi Çato'ya baskı uyguluyor. Dargan ringin altına giriyor ve Kabe'den getirttiği Hacer'ül Esved taşını çıkarıp Çato'ya veriyor. "Seçimini Yap" diye fısıldıyor. Matrak yavaş yavaş ayaklanıyor ve Çato seçimini yapıp Hacer'ül Esved'i eski din kardeşinin kafasına geçiriyor ve tuşa gidiyor.

Matrak elendi

İçeriye Törk giriyor ve Törk'ü görünce Remzi Tayyar Engin hemen tag alıyor. Clothesline ile rakibini yere serdikten sonra TEK YUMRUK, TEK TEKME, TEK FINISHER diye bağırıp %50 için taunt yapıyor. Ancak Törk rakibinin bacaklarını yakalayıp Figure 4 Leg Lock bağlıyor. Ardından o vaziyette timsah yürüşüyü yapıyor. Bağdadi satırla ring iplerini kesip Remzi Tayyar Engin'e yolluyor ve hakem iplere ulaştığı gerekçesiyle hareketi bozduruyor. Törk Hakem İlyas Amca'ya sinirlenip "Kaç Paraya Sattın Lan bizi" diye iç geçiriyor. O sırada RTE tekrar %50 için taunt yapıyor. Ancak Törk arkasını dönmeden "RTE ciğim senin için Rusya'dan bir misafirim var" diyor. O sırada Yenidoğan Aile Parkı'nın üstünde bir savaş uçağı beliriyor. Aman Allahım ! Bu komşu Karapınar Mahalle Muhtarı Vladimir Putin ! RTE'nin kafasına füze yolluyor ve RTE baygın ! Törk tuşa gidiyor ve bütün Yenidoğan sayıyor 1...2...3 !

Remzi Tayyar Engin elendi.

Çato tekrar ringte. Yorulan Törk Cünyür'e tag veriyor. Çato Hacer'ül Esved'i kaptığı gibi koşuyor. Jr son anda eğilince taş hakem İlyas Amca'nın kafasına geliyor. JR şaşkın Çato'yu yakalayıp Adana Kebab Stunner vuruyor. Törk Ouz the Wise'a girip tuşu saymasını söylüyor. Ne kadar hızlı sayarsan maaşında o kadar hızlı yatar diyor. Ouz girmesiyle tuşu sayması bir oluyor ve.

Taze Müslüman Çato eleniyor.

Ama hayır ! Cünyür henüz zafer sarhoşuyken Dargan bu sefer Kudüs'ten getirttiği Antik Kabala Headshot atıyor ! Ayılan İlyas Amca tuşu sayıyor ve.

Cünyür eleniyor.

Erdi giriyor ringe. Dargan Kabala ile dikkatlice süzüyor rakibini. Az önce elenen Cünyür elini apış arasına atıyor ve kendine özgü itemi olan Şırdan Stick'i çıkarıyor ! Ringe Erdi'nin önüne atıyor ! Erdi yılların verdiği jokeylik tecrübesiyle önce sopaya binmeye çalışıyor.Ancak Dargan üstüne gelirken nasıl kullanması gerektiğini hatırlıyor ve sopayı Dargan'ın kafasına saplıyor ! 1..2..3 !!

Dargan elendi.

Bağdadi ringe giriyor. Aman Allah'ım ! Yıkım başlayacak mı ?!!

Erdi bana mısın demiyor ! İyice gaza geldi ! Bağdadi'ye hareket çekiyor ! Bağdadi satırı çekiyor ve üstüne koşuyor Erdi'nin. Bağdadi Satır'ı, Erdi'de Şırdan Stick'i sallıyor. Büyük bir çarpışma sonucu ortaya çıkan ışık seyircilerin gözünü bir anlığına kör ediyor. Görüntü normale döndüğünde Şırdan Stick sapasağlam dururken Satır ikiye ayrılmış durumda ! Bağdadi neye uğradığını şaşırıyor Erdi tam son hareketi yapacakken tüplü televizyona birisi bağlanıyor ! O da ne ? Bu ...Samsumlu Dönerci Rıdo !!! Yanında toynakları kelepçelenmiş bir halde İbret var !!!!

"La Erdi. Napıyon la orda ? Gömmeli Batak atıcaz İbret'le üçüncü arıyoruz gel. Sonra döner yeriz. AT ETİNDEN HEM DE !"

Görüntü gidiyor ve Erdi kafayı yemiş bir şekilde Park'ın dışına koşuyor ! Hakem İlyas Amca Count-Out ediyor Erdi'Yi !

Erdi the Horse Raper elendi.

Ağzı açık bir şekilde olanları izleyen Törk umutsuz ve korku dolu bir şekilde Bağdadi'ye dönüyor. Bağdadi'den elindeki diğer satırı bırakıp yerden aldığı Şırdan Stick'i Törk'ün kafasına geçirip tuşu buluyor. Olamaz ! İ.Ş.İ.D kazandı !! Törk'ün kafası kesilecek !
Maça hiç girmeyen Maskeli adam ringe giriyor ve Törk'ün kafasını kaldırıp maskesini çıkarıyor. NE ?!!!!!

Bu TPW'Nin patronu Bilgihan Demir !!!!! Her şey onun başının altından çıkmış !! Olamaz !!! Big Boy ve Camoka Törk'ün kafasını kütüğe koyuyorlar ! Bağdadi sağlam olan satırı alıp Törk'ün infazı için harekete geçiyor ama bir anda Yenidoğan Aile Parkı'nın sokak lambaları sönüyor ! Yine mi elektrikler gitti ? Yeni telefonun da mı şarjı bitti ? RTE Trafo'ya kedi mi soktu ?

HAYIR.. BU !!!!

[YOUTUBE]RXakXogkfME[/YOUTUBE]

Hayır ! Bu Buggy the Undefeated ! Eski patronun infazını izlemeye gelmiş ! Buggy rampada duruyor. Buggy rampanın göbeğinde durmuş olsa gerek ki Egemen geğiriyor. Bilgihan Demir Törk'ün son sözlerini soruyor.

"Bütün hayatımı Yenidoğan halkına adadım. Hiçbir pişmanlık duymuyorum. Bir şey dışında. Evet tek pişmanlığım o adama güvenmekti. Onu Elazığ'da evsiz barksız buldum. Aldım Yenidoğan'a getirttim. Büyüttüm. İş verdim. Yenilmez yaptım. Her şeyimi verdim. O ise kafamı da istedi."

Rampadaki Buggy'nin gözleri dolarken ring kenarında Cünyür ve Matrak salya sümük ağlayarak birbirlerine sarılıyorlar. Bilgihan emri veriyor ve Bağdadi satırı kaldırıyor. Ancak Yücel daha fazla dayanamayıp ışık hızıyla ringe giriyor. Bilgihan Demir ve Bağdadi'yi birbirine bağlayıp 52 lik Tesbih le ikiliye Camel Clutch bağlıyor. Yenidoğan Aile Park'ı bayram yerine dönerken Buggy ve Törk sarılıyorlar. Herkes mutluluklar ağlarken, Ouz the Wise hala maaş istiyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

Birazdan TöPW 5'in Match Card'ı yayınlanacak.

TöPW 5 Match Card

Mahalleler Arası Championship
Caner the Kolpa One vs. Doktor Sagonomics Cünyür

Trabzon Ekmeği Match
Erdi the Horse Raper vs. Samsunlu Dönerci Rıdo

Tag Team Championship Unification Match
Taze Müzlüman Çato(c) vs. Allahsız Matrak(c)

Secret Match
Remzi Tayyar Engin vs. Törk the Boss

Bra and Panties Match
Buggy the Undefeated vs. Bilgihan Demir
Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:16   #2
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 430
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 100059
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 100059

Ne demek şov canlı? Oh my...
imza

家族は大切なものなんかじゃない。家族こそすべてだ。

Desgracia compartida, menos sentida.
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:21   #3
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3942
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 524600
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

TPW etkinliğinde olduğumdan takip edeceğimi sanmıyorum .s
imza

殺人 魚雷
"miracle violence connection"
est. 1987

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:22   #4
Banned
Momseny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1162
Favori Güreşçisi: Aleister Black
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 14344
Rep Derecesi: Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Momseny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Momseny Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14344

Undefeatedlar takipleşiyor ASKLFLASFKASFASFKAFLKAASD:asldasda .
Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:23   #5
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5054
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 84251
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84251

SON TWEET AHFHASHFASHFJSAFJA
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

And from this day forth, those who disrespect the tradition, their time shall be spent answering to the Ring General.

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:34   #6
architect
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 3724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 26014
Rep Derecesi: The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rated R-ockstar The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26014

IŞID,Yenidoğan'a geliyor! Canlı yayın az sonra.
imza
#teamrollins

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

instagram
The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:34   #7
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 479
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 64601
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64601

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
TPW etkinliğinde olduğumdan takip edeceğimi sanmıyorum .s
Güzelim döneri kaçırdın gene.
imza

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:35   #8
anti reigns
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 1988
Favori Güreşçisi: Cesaro
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 8752
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Heyman Guy King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8752

Kaçıran ölsün.
imza

5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:35   #9
franchise

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3942
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Paragon of Virtue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzelim döneri kaçırdın gene.
Tavuk eti olduğundan emin miyiz hocam?
imza

殺人 魚雷
"miracle violence connection"
est. 1987

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2015, 20:39   #10
Man of 1,005 Chips

Nereden: Yenidoğan
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Elias
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Pawnage Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Tahminleri alalım.

ME'yi kim kazanır ?
İşid'in üyeleri kim olur ?
TöPW'nin üyeleri kim olur ?
Mahalleler arası kemeri el değiştirir mi ?
Bilet alan ikinci sürpriz kişi kim ?
Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil