GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-06-2012, 19:29   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 26 Mart 2012 Raw

Raw Introsu geliyor ve arenadayız pyrolar patlıyor ! Orton ringe geliyor . WM'deki Orton vs Kane tanıtımı . WM'den önceki son Raw bu . WHC reklamı geliyor Sheamus geldikten sonra . DB ve Kane geliyor . Kane pyroları patlatıyor .

Sheamus & Randy Orton vs Kane & Daniel Bryan w/ AJ Lee

Maç başlıyor ve DB ile Orton başlıyor , DB dur diyor ve AJ ile öpüşüyor . İyi şanslar öpücüğü . 6 gün sonra görürüm sizi Lock up yaptılar ve Orton side headlock ile tuttu , DB iplere attı ama Orton'dan shoulder block ! DB kalktı ve bir tekme ardından low kickler vurdu iplerden sekti ama Orton'dan back body drop ! Ardından stomplar vuruyor ayağına , bir tane daha ardından gerildi ve knee drop denedi ama DB çekilince kötü düştü . DB'den bir tekme ardından european uppercut , köşeye atacakken Orton attı , DB üstünden geçti ardından yumruktan sıyrıldı ama Orton'dan clothesline ! 1 2 olmadı . Orton tuttu , Sheamus tag aldı , DB kaçtı ve Kane'e tag verdi . DB dışarıda . Lock up yaptılar , Kane köşeye itti, Sheamus aldı ve bıraktılar . Lock up yapacakken diz darbesi ardından yumruk Kane'den . Body slam yapacakken Sheamuz izin vermedi chop block ardından diz darbesi , yumruklar atıp iplerden sekti ama Kane'den back elbow ardından iplerden sekti ve low dropkick ! 1 2 olmadı . Köşeye atıp koştu ama Sheamus'tan tekme ve köşeye çıktı flying shoulder block ! 1 2 olmadı . Sheamus taunt yaptı ve bir tekme ardından High Cross ile tutacakken DB girecekti ona gitti ama DB kaçtı . Kane onu yumruk ile dışarıya attı , DB'den de o kalkınca flying knee ! DB dışarıda gülüyor ve reklamlar .

İçeride DB kilit bağlamış , Sheamus'tan yumruklar ama DB köşeye itti göğsüne tekmeler , DB corner dropkick denedi ama Sheamus çekilince kötü çarptı . Orton tag aldı , DB'ye clotheslinelar ardından yumruktan sıyrıldı ve powerslam ! DB'yi aprona aldı , rope hung DDT ! Vintage Orton ! Orton RKO için taunt yapıyor şu anda , Kane birden DB'yi dışarıya çekti . Orton çıkıp Kane'e yumruklar attı kafasını ring demirine vurdurdu ! İçeriye girecekken DB'den baseball slide ve Orton bariyerlere çarpıyor . DB'den stomplar geliyor ardından içeriye yolladı , Kane tag aldı . Kane'den bir stomp ardından yüzüne tekme . Kane'den köşede darbeler ardından karşı köşeye attı ve corner clothesline ! 1 2 olmadı ! Chinlock bağlıyor Kane . Orton kalkıyor ve yumruklar atıp kurtuluyor ama Kane köşeye attı , Orton'dan tekme , ama devamında Kane'den sidewalk slam ! 1 2 olmadı . Köşeye çıktı ve flying clothesline ! Chokeslam için bekliyor , ama Orton'dan dropkick . Sheamus ve DB tag aldı ! Sheamus'tan axe swordlar ardından corner clothesline ve darbeler vurdu , Irish Curse ! Kane girdi ama Orton ve Sheamus onu double clothesline ile dışarıya yolladı ! Orton'dan çıktı , RKO yapacakken onu ring demirine itti Kane ! O sırada AJ girdi dur diyor , Sheamus Brogue Kick denedi , DB çekildi , bacakları iplerde kaldı, hakem görmezken Kane'den ona chokeslam ! DB tuş deniyor 1 2 3 !

Kazanan : Kane & Daniel Bryan

DB kemerini alıp Yes Yes diyerek kutluyor . Sheamus acı içinde yerde . Rock vs Cena için bir video görüyoruz . Bu gece ikili yüzleşecek .

Cole ringde .

Cole : Çok heyecanlıyım ve bir kaç dakika önce Pazar günü için Team Johnny anonsörü seçildim ! Ve Pazar'dan sonra hem Raw hem SD GM'si olacak adamı takdim ediyorum , bay John Laurinaitis !

JL : Teşekkürler Micheal , teşekkürler . Size Team Johnny bayrak taşıyıcısını takdim etmeme izin verin , Vickie Guerrero . Takım kaptanım olan tek Harvard mezunu WWE güreşçisi , David Otunga !

David Otunga vs Santino Marella

Booker : Durun , bayanlar ve baylar size JL'yi geri gönderecek adamı takdim ediyorum Tedddddyyyy Looooong !

Teddy : Tamam ,bayanlar ve baylar . Size takım kaptanımı , Team Teddy'i bu pazar WM'de zafere taşıyacak olan adam , Santino Marella !

Santino gelir ve Horny'de bayrak var . Üstünde t-shirt ve kemeri var Santino'nun . Maç başladı , Santino boya bakarken Santino'dan headlock ama iplere attı Otunga ve bir shoulder block . İplerden sekti ama yine shoulder block . Santino iplerden sekti ve drop toe hold ardından face lock , yumruklar atıyor Santino ardından köşeye atacakken Otunga attı , üstünden geçecekti ama Otunga gitmedi ve bir darbe sırtına ! Bayrağı aldı Otunga ve sallıyor bayrağı ! Horny o sırada içeriye girdi ve bayrağı sallıyor . Otunga onu aldı , Horny'e vuracakken o kaçtı , Otunga arkasını döndü ve Cobra ! 1 2 3 !

Kazanan : Santino Marella

Teddy girip kutlarken JL geliyor , Team Teddy bayrağını alıp yere atıyor . Santino JL'nin arkasına geçti eğildi , Teddy itti ve JL yerde . JL üstünü çıkardı , Teddy'e bağırıyor o sıra Santino Cobra yapacakken Miz geldi , SCF Santino'ya .

JL : Miz , Team Johnny'de olduğun için tebrikler , WM'ye gidiyorsun !

Miz seviniyor ve bunu kutluyor . Otunga ve Vickie'de giriyor . Poz veriyorlar ve olanları görüyoruz . Bu gece Christian vs Punk var ve sırada End of an Era ! Rock vs Cena videosu .

[YOUTUBE]gzGLo6Jetj8[/YOUTUBE]

Eve Torres w/ Beth Phoenix vs Kelly Kelly

Eve ve Beth önce ringe geliyor . Ardından Kelly geliyor ringdeler ve maç başlıyor . Hoeski sesleri geliyor . Eve saldırdı ama Kelly sıyrıldı ardından leg takedown ve roll up ama olmadı . Bir tekme ardından bicycle kick Eve'den ! Kaldırdı ve köşeye attı ! Beth bağırıyor Kelly'e . Eve köşeye çıktı ve bir chinlock yapıyor ve bıraktı . Eve tuş deniyor ama olmadı . Chinlock bağlıyor , Kelly kalkıyor ama Eve'den diz darbesi iplere attı yumruk denedi ama Kelly sıyrıldı ve headscissors takedown ! Ardından köşede üstüne çıkıp yumruklar attı ama Eve onu yere itti ! Köşeye çıkıyor , moonsault deniyor ama Kelly çekiliyor ! Ardından roll up 1 2 3 !

Kazanan : Kelly Kelly

Kelly hemen kaçıyor ardından Beth öfkeli gözüküyor . Ardından Cena vs Rock videosu .

Christian vs CM Punk

Christian geliyor ardından ise Punk ama Jericho titantronda .

Jericho : Punk , hey Punk , Punk . Buraya bak Punk . Beni dinle Punk . Sen Best In the World'üm diyorsun ama olmadığını ikimizde biliyoruz . Wrestlemania'da seni yenip yeni WWE Şampiyonu olacağım . Olduğun sahte adamdan çıkaracağım seni . Profesyonel olarak değil kişisel olarak . Baban bir alkolik , kız kardeşin uyuşturucu kullanıyor ve yeni aydınlanan bir şey buldum . Araştırdım ve annenle ilgili bir şey buldum . Görünüşe göre o kötülüğü olmayan iyi bir kadınmış ama tebrikler . Nihayet utanç verici olmayan bir aile üyeni buldum ama bir şey var . Baban ve annenin düğn tarihi , doğum tarihinden önce ve bu seni bir p*çin resmi tanımı yapar !

Punk bakarken CC arkadan saldırdı ardından üstüne çıkıp yumruklar atıyor ! Göğsüne vuruyor kaldırıp dışarıya atıyor ! CC'de çıktı ama Punk'tan bir low kick ardından kafasını uzun süre masaya vurduruyor . CC yerde . Punk tuttu ve dirsek darbeleri vuruyor Christian'ın boynuna doğru . Ardından sırtladı ve Go To Sleep ! Ardından Anaconda Vise . Hakemler ve görevliler gelip ayırıyor . Seyirciler alkışlıyor bunu -.- Bıraktıktan sonra tekrar gitti ve hakemler ayırıyor . Olanları tekrardan görüyoruz , Punk girip kemerini kaldırıyor ringde .

Brodus Clay vs Curt Hawkins

Clay ringe geliyor . Rakibi Hawkins . Hawkins Raw'da ! Hawkins girdi içeriye . Clay titriyor , berbat cidden . Hawkins üstüne gitti ama ona bir clothesline ardından iplere attı yumruk denedi ama Hawkins eğildi bir darbe bacağına ardından yumruklar attı ve bir one handed bulldog ! 1 2 olmadı . İplerden sekti ama headbutt Clay'den ardından iplere attı diz üstüne çöktü ve karnına bir tekme ardından bir knee lift ve exploder suplex ! İplerden sekti ve What the Funk ? 1 2 3 !

Kazanan : Brodus Clay

Kızlar girip kutluyor onunla . Cena vs Rock videosu izliyoruz yeniden . HOF videosu görüyoruz.

Big Show vs Primo

Big Show ringe geliyor . Ardından Primo , Epico ve Rosa geliyor . Show'dan bir tekme ardından sırtına darbe ve bir chop göğsüne ! Bir double handed toss yaptı ! Karnına yumruk atıyor ardından karşı köşeye attı , üstüne gitti ama bir tekme Primo'dan ve diving double axe handle ile atladı ama bir tokat ardından chokeslam ! 1 2 3 !

Kazanan : Big Show

Rosa aprona çıkıp bağrıyor . Epico girdi arkadan ama ona da chokeslam ! Cody geliyor o sırada .

Cody : Dur biraz , beni yakalamayacaksın . Bir dev su bufalosu çitanın peşinden koşmaz . Bu Pazar Wrestlemania'da maçımız var ! Bu kelime seni korkutuyor mu Big Show ? Ölümsüzlerin Şovu , en büyük yıldızların sürekli parladığı yerde sen battın . Bir söz vardır , her insan hata yapar ama sadece bir aptal tekrarlar . Adını alıp bir sıfat yapacağız . Öğrenciler finallerinde Big Show yapmamak için , adamlar kadınlara karşı Big Show yapmamak için dua edecek . Ve Big Show almam lazım . Big Show , kemeri koruduğumda , benim kemerimi 1 Nisan'da koruyacağım ve her WM gibi sen en büyük aptal olacaksın !

Cody oradan gidiyor ve Tensai videosu . Ardından Bella'lar tartışıyor Team Johnny vs Team Teddy hakkında . Zack yüzlerinizi değiştirin diyor ve Bella'lar gidiyor Eve geliyor ardından , Zack özür dileyecekken Eve onu affediyor . WM'de Miami'de kaldığı odayı soluyor ama Team Teddy ile birlikte kaldığını söylüyor . Eve aynı otelde kalsaydık diyor , Zack öpecekken Eve durduruyor ve WM'den sonra kutlama zamanı diyor .

Punk arka alanda .

Punk : Düşüncelerimi soracaksın . Anneme , babama ve kız kardeşime dedikleri hakkında . Git Christian'a sor . Jericho bana istediği diyebilir , çakma diyebilir kendisine en iyi diyebilir umrumda değil . Babama dedikten sonra gelip kabul ettim ama şu an çok daha iyi durumda , tüm ailem . Kız kardeşim öfkeli . Annem hakkında dediği tam bir yalan . Hayır ben bir p*ç değilim , ben dünyadaki en iyi güreşçiyim !

Mark Henry w/ John Laurinaitis vs The Great Khali w/ Teddy Long

Mark geliyor , bu gece daha önce olanları görüyoruz ardından ringe Khali geliyor . CC sakatlandı bu arada Punk'ın yaptıklarından dolayı . Maç başlıyor , JL'ye gitti Khali . Ardından Henry'e yumruklar attı ve bir dirsek darbesi köşede ardından devam ediyor , tuttu göğsüne bir chop ! Ancak Henry'den bir tekme ve iplerden sekti ama kafasına bir chop ! Khali tuttu Vise Grip için ama Mark itti ve World's Strongest Slam ! 1 2 3 !

Kazanan : Mark Henry

JL alkışlıyor Mark'ı . Teddy'e bağrıyor . JL arkadan Teddy'i tutup içeriye atıyor . Bana dokunamazsın diyor . Arkasını dönüyor ve Mark var . Teddy korktu . JL , Team Johnny'i çağırıyor ve geliyorlar . Drew orada yeni üye ! Girişi koruyorlar . Team Teddy geliyor . Saldırıyorlar . Kofi'de geldi onlar kavga ederken , springboard hareketi yapacakken Mark tuttu ve World's Strongest Slam ! Teddy korkuyor . Kaçacakken tutuyor Mark tutuyor WSS için ama Booker geliyor bir tekme ardından tokat , yumruktan çekildi yumruklar attı bir tekme ardından Ghetto Blaster ! Gidecekken Teddy onu çekiyor ve teşekkür ediyor yardım ettiği için , en iyi yoldan ise onu Team Teddy'e alıyor . Booker seviniyor . Mikrofonu alıp Can You Dig It Sucka? Diyor ardından Spin-a-Roonie ! Team Teddy içeride kutluyor . T-shirtü giyiyor . Raw'da geçen hafta olanları görüyoruz . Rock Mark'a Rock Bottom yapıp gitmişti . Rock ringe geliyor ! Rocky sesleri var !

Rock : 2004 , Wrestlemania XX . Rock son WM maçı olarak düşünülen maçta yer aldı ve o günden beri gelen soru " Rock geri geldiğinde Rock , WM'ye geri geldiğinde " gittiği her yerde , restoranda , gittiği her yerde , ya geri geldiğinde ? Geri geleceğimde ne olacak bilmiyorum , geri geleceğim ama ne zaman ? Her Holywood yıldızı geldi ve neden bu turtadan biraz ye ama önce ne zaman geri geldiğini söyle , ne zaman geliyorum bilmiyorum . Rock'a ne zaman geri geleceğini 7 yıldır sordular ve bunu bilemedi , geçen seneye kadar . Rock , WM 27'de Georgia'ya gelene kadar . Georgia'ya geldi ve Rock , tüm dünyada duyulan Rock Bottom'ı yaptığında seyirciler çıldırdı , tüm dünya çıldırdı ve Rock anladı ki bekleyiş sona erdi . Ertesi gece Raw'da , burada buradaki arenada - ( Boots to Asses sesleri gelir ) Burada bu arenada , maçın olduğu , WM28'inin belli olduğu arenada , neden sizdiniz . Ve 6 gün sonra Rock en sonunda en büyük yere geri geliyor , en sonunda 6 gün sonra Rock yaptığı en iyi şeyi yapacak , insanları ateşleyecek ! Bu demektir ki hepsi bu arenada oldu ve Rock burada olup " Finally The Rock en sonunda Atlanta'ya döndü " demekten onu duyuyor ! Sadece bir adam var , Rock'ın karşısında görmek istediği bir adam , milyonların - ve milyonların - Rock hayranlarının görmek istediği ve gelmiş geçmiş en büyük maçı yapacak adam ,ve o adamın adı John Cena ( booo gelir ) . John Cena , Rock'ın son WM'si senin ilk WM'ndi ve sen bu şirkette büyüdün ve WWE'nin kalp çarpıntısı oldun . Şirketin görebileceği en büyük yıldızlarından oldu ama asla ve Rock asla demek istiyor asla The Rock gibi bir adamla karşılaşmadın . Pazar günü olacağı sana Rock söylesin , Rock oradan gelecek -

Cena geliyor ringe !

Cena : Duyuyormusun ? Bunları duyuyor olmalısın . Bu WM'de olacak şey ! Farketmez , bana hep oluyor . Sen asla ve Rock asla demek istedi asla Rock gibi biriyle güreşemeyeceksin . Benim film yıldızı düşmanım aslında haklısın . Sen asla John Cena gibi bir şey göremeyeceksin . Çünkü bir yıldan beri en iyi konuşandan en iyi konuşmaları dinledim . Rock annemi olaya kattın ve buradayım , her akşam olduğum gibi . Burada yüzümde bir gülücükle olmaktan mutluyum . İşte nedeni , sen en iyisin ama ilk değilsin . Dediğim gibi , ilk değilsin . 10 yıl boşlukta , o boşlukta bu şirkette biri isim yaptıysa , bir adam isim yaptıysa ve kurtlara yem olduysa o bendim . Dinle ve düşün . Kaç kişi John Cena'ya laf attı , çok uzun bir liste . Sen Rock geldiğinde olan heyecanı reddedemezsen ben geldiğimde olan doğal duyguya bak . 5 kelime . Let's Go Cena , Cena Sucks . Yıllardır duyduğum kelimeler . Seyirciler bölündü . Bazen seyirciler düşmancaydı . Her superstar , seninde DVD'ni gördüm WWE Alemine sırtını döndü . Sonunda bir adam , herşeye karşı gelir ve t-shirt bunu söyler . Üstesinden geldim Rock . Üstesinden geldim ve yendim ! Ve bu adamlar ondan sıkıldım dedi bana laf attılar , sen o herkes ! Herkes tamam onu aldık dedi ama hayır üstesinden geldim ve kazandım ! Bundan nefret eden bir insanlar var ama bildiğimi biliyorlar , WM'de kazanacağım , dediğim gibi nefret ediyorlar ama benim kadar biliyorlar ki ben WM'de kazanacağım . WWE'nin senden daha uzun süre üyesi oldum biliyormuydun ? Sen Attitude Era'yı ateşledin , rekor seyircilerin önündeydin ardından geri geldin . WWE'de iyi anlarım oldu ama kötü anlarım oldu . İyi olsada , kötü olsada bu olduğum yer , yapıp onur duyduğum ve sevdiğim şey bu deyip yaptım ! Bu sevdiğim şey . O kadar çok insan diyor ki bu bir klişe oldu ama 10 yıl sonra birisi bunu dediğimde ciddi olduğumu anlayacaklar , İşte bu yüzden WM'de yenmeliyim . WM'den sonra Rock için hayat devam ediyor . Rock , G.I . Joe'da rol alacak . Bende heyecanlıyım . WM'den sonra ofisim değişmeyecek , WM'den sonra Rock bu hala benim hayatım . Geçen sen birbirimize bir çok şey dedik ve bu yüzden bunu derken çok rahatım . Sen gelip hayatımı alırsan seni --- ( sansürlediler ) . 10 yıl , ben daha yeni başladım , her gün canımı tehlikeye attım . Sence hatırlarlar mı ? Kimse hatırlamaz işte bu yüzden kaybedemem . Bu yüzden kaybedemem , onlarda biliyor . Hayatımda kaybedemeyeceğim maç bu !

Rock : Bu maçın senin için ne kadar önemli olduğunu biliyorum John . İnsanların bildiği hakkında konuşuyorlar , biliyorlarki Rock WWE'yi ***** , hayır ! Bu ev , bu senin ofisin , senin evin , Rock burayı inşaa etti ! Rock onların bildiğini söylesin , hiç üstesindne gelemediğin rakibin olmadı , The Rock'a dek . Biliyorlar ki bu maç bana gelmiş geçmiş maçtan daha büyük , sen ve benden daha büyük . Rock yıllar sonra gelip seni yenecek ! İşte bu beni ateşliyor , hiç bir adam daha önce WM'ye gidip Hulk Hogan'ı , SCSA'yı ve John Cena'yı yenmedi . Profesyonel bir seviyede Rock seni yenip en büyük WWE Superstarı olmak istiyor . Kişisel seviyede ise seni sevmiyorum ve 6 günde , Rock yüzüne diyor . Rock sana hayatının dayağını yedirtecek ! Sen biliyorsun , Rock biliyor ve emin ol ki onlarda biliyor !

Rocky sesleri geliyor .

Cena : İyi konuşma . Böyle düşündüğüne sevindim ve buraya uyuyor , ne düşündüğün hiç farketmez ! Bu filmi bir çok kez gördüm ve sonunu biliyorum . Bir You Can't See Me adamı gördüm ama 1 Nisan'da WM'de beni göreceksin ve eli senin karşında havada olan adam ben olacağım ve başlıkta şu yazacak , John Cena , The Rock'ın k*çını tekmeledi !
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil