GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-06-2012, 21:21   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 23 Nisan 2012 Raw

WWE Introsunun ardından Raw Intoru ve arenadayız , pyrolar patlıyor. Teddy ringde .

Teddy : Bayanlar ve baylar , ER'nin ME'sinin resmi kontrat imzalamasına hoşgeldiniz . Önce 2 kez WWEC olan ( WHC diyecekti botch yaptı ) ve 10 kez WWEC olan John Cena !

Cena geliyor ve karışık tepki alıyor . Cena geliyor ringe .

Teddy : Ve rakibi ! O bir NCAA şampiyonu , 3 kez WWEC ve UFC şampiyonu , bayanlar ve baylar , Brock Lesnar.

Lesnar'ın themei çalar ama kimse gelmez . Cena heyecanlı görünüyor . JL geliyor .

JL : Teddy ! Müziği kesin ! Teddy napıyorsun ? Brock Lesnar daha burada değil !

Teddy : Ama bana buraya gel dedin ve -

JL : Sana bir şey yapmanı söylemedin . Tek yapman gereken ona Brock gelince ona göre yapacağımızı Bay Cena'ya söylemek . Ve bu gece , Bay Cena'ya söylemeni isterim ki bu gece kontrat imzalama hemen olmayacak ve belkide Raw'daki son gecesi ve bunun keyfini çıkarmalı . Teddy , lütfen bay Cena'ya ringimden gitmesini söyle . Teddy , şimdi gitmesini söyle !

Teddy : Bay Cena , ringi şimdi terkedebilirmisiniz ? Teşekkürler .

JL : Herkesi Monday Night Raw ve People Power'a karşılıyorum . Benim adım -

Metalingus ! Edge geliyor ve herkes coşuyor ! Edge ringe doğru geliyor ! Harika bir an ! Cena alkışlar.

Edge : Burada bu gece olmamam lazım . Bir kaç gün sonra burada kontratım bile olmayacak . Buraya seninle konuşmak için geldim. Bunu bire bir yapabilirdim ama burada daha etkili olacak çünkü bu John Cena'yla konuşmaya gelmedim . Bu John Cena kim hiçbir fikrim yok aslında . Buraya benim bu şirketteki en iyi rakibim olan John Cena ile konuşmaya geldim . Babasına tokat attıktan benim memleketime gelip benim maçıma , TLC maçıma gelip beni yenip WWEC alan ve beni merdivenden 2 masay adan John Cena'yla konuşmaya geldim . Bu o John Cena değil . Nereye gitti bilmiyorum . Rock'a kaybedince mi gitti bilmiyorum , büyük yenilgilerden sonra insanlar değişir . Andre Hogan'a yenildikten sonra , Bret'e screwjob olduktan sonra , Rock Lesnar'a kaybedince ! Düzelmesi 8 senesini aldı ! Ancak anlamadığın sen kendini kaybedemezsin . O Cena'yı bulmalısın ! Ellerini havaya kaldırma dinle beni . Hepimiz farklıyız ama hep sahip olduğumuz şey bu şeyi herşeyden çok sevmemiz ! Sen ve benim yapmak istediğimiz şey buydu ! Çocukluktan beri ! Ben Toronto'dayken sen Newbury Mass'te iken ! Bu kadardı ! Sence Lesnar için bu kadar mı ? Sence o bunu önemsiyor mu ? Yada bu insanları ? 8 yıl boyunca burada yokken sen ve ben burayı taşıdık ! Uyanmalısın yoksa bu şirketi sevenler Shawn Michaels , Undertaker ve benim yüzüme bir tokat olur ! Uyan ! ( Cena sesleri gelir ) Lesnar'ı yenmeni istemiyorum , onu yenmeni emrediyorum !

Edge mikrofonu bırakır ve bu harika konuşma ardından oradan ayrılır .

Chris Jericho vs Kofi Kingston

Jericho ilk olarak ringe geliyor ardından ise gelen Kofi . Maç başlıyor . Lock up yaptılar ve Jericho'dan darbeler geliyor . Yumruklar vuruyor ardından köşeye atacakken Kofi attı tekmeler iplere atacakken Jericho attı , yumruk denedi Kofi sıyrıldı monkey flip ardından arm dragler , dropkick ! Jericho iplerin yanında , clothesline ile dışarıya attı ! Üstüne atlayacakken Jericho kaçtı . Girdi içeriye koştu ama bir drop tohe hold Kofi'den , ardından arm drag ama ipleri tutup kurtuldu Jericho ama bir eye poke ardından knife edge chop Jericho'dan ! Köşeye attı ve bir corner clothesline ! Ardından taunt yapıyor . Kofi'den yumruklar geldi ama bir tekme Jericho'dan ardından side headlock bağladı . Kofi iplere atto bir ducking ardından leapfroglar ve jumping back elbow ! 1 2 olmadı . İplerden sekti ama bir freefall drop Jericho'dan ! Jericho'dan tekmeler ardından bir knife edge chop köşede ardından göğsüne bir tekme . Köşeye atıp üstüne atladı ama Kofi çekilince dışarıya düştü , Kofi iplerden sekti ve springboard crossbody ! Jericho yerde ve reklamlar ...

Chinlock bağladı Jericho içeride , Kofi kalkıp dirsek darbeleri vuruyor . İplerden sekti , knee lift denedi ama roll up Kofi'den 1 2 olmadı . Kalktılar ve Jericho'dan enzuigiri ! 1 2 olmadı . Yumruklar vuruyor Jericho . Surfboard stretch yapıyor . Kofi kallktı ama bir diz darbesi Jericho'dan ardından one handed bulldog ! Taunt yapıyor . Bir lionsault denedi ama Kofi çekildi ardından hurricanrana pin Kofi'den . 1 2 olmadı . Double backhand choplar ardından dropkick , taunt yapıyor iplerden sekti ama Jericho'dan clothesline ! 1 2 olmadı ! Kofi'yi kaldırdı Jericho bir knife edge chop ! Köşeye attı üstüne gitti ama Kofi'den pendulum kick ardından köşeye çıktı , flying crossbody ama Jericho tersine çevirdi , 1 2 olmadı . Kofi'den SOS ! 1 2 olmadı yine ! İkiside yerde ve kalktılar , köşeye çıktı Kofi , bir crossbody sırtına Jericho'nun ardından Boom Drop ! TIP için taunt yapıyor . TIP yapacakken Jericho tuttu WoJ denedi olmadı , itti . Köşede Jericho , üstüne gitti Jericho sıyrılınca aprona gitti ama bir yumruk ve springboard crossbody yapacakken Jericho'dan codebreaker ! Harika ! Ardından lionsault ! Kofi pes ediyor !

Kazanan : Chris Jericho

Bir süre bırakmıyor ardından bırakıyor .

Jericho : Gördünüz mü ? Bu , bu Pazar ER'de yeni WWEC olacağımın kanıtıdır ! Ve CM Punk Extreme olmayı biliyor , extreme alkolik bir babası var , extreme uyuşturucu bağımlısı kız kardeşi , extreme bir annesi var ve bir şampiyon ve insan olarak extreme bir rezillik . Memleketinde ailesinin , dostlarının ve tüm özenti hayranları karşısında , tıpkı hepiniz gibi , extreme bir dayak yiyecek , benden . Ama extreme bir iyilik yapıyorum ve ona bu gece bir hediye vereceğim . Yaşayacağı başarısızlık ve kemeri kaybetme utancını yaşarken yardım edecek bir hediyem var . Ve hepinize benim tek yaptığı her işte en iyi olan olduğunu göstereceğim .

Giderken Pipebomb der ve ayrılır . Lesnar ile ilgili bir video . Jeff'i yenişini görüyoruz .

Punk orada , Striker var .

Striker : Jericho'nun dedikleri hakkında yorum alabilirmiyim ? Ve hediyesi neydi ?

Punk : Hediye extreme bir hayal kırıklığıydı . Hediye , buydu ( içeceklerle dolu sepet ) . Hiç böyle bir hediyem yoktu o yüzden CM Punk'ın hayatında özel bir gün . Jericho hediye istiyorsa ben bunu alacağım ve memleketimde geri vereceğim . Şimdi yapacağın şeyi biliyorsun .

Sepeti verir ancak bir şişe alır eline.

Lord Tensai Vs R-Truth

Önce Truth ardından Tensai geliyor . Truth heyecanlı . Tensai'den dizine bir darbe ardından yumruk yerde sırtına bir elbow drop . Köşede üstüne gitti , Truth'tan bir tekme ardından tokatlar attı yumruktan sıyrılıp wheel kick yaptı iplerden sekti ama bir yumruk Tensai'dan . Köşede üstüne koştu ama Truth çekilince köşeye çarptı ama ardından bir body block ! Köşede darbeler vurdu ardından double underhook suplex ! Taunt yapıyor iplerden sekti ve senton ! Kaldırdı ve sitout double handed chokeslam ! Ardından eline tükürüğü attı ardından kilit bağladı ! Clawhold STO ! 1 2 3 !

Kazanan : Lord Tensai

Tensai kutluyor ve sırada Kane var .

Kane ringe geliyor .

Kane : Bu pazar benim bir yılda en sevdiğim gece , WWE extreme oluyor . Bu demek oluyor ki Orton için kötü şeyler olacak . Orton WM'de farkına vardıki beni kurallarla yenemez ! Ama Randy , şu an düşündüklerini biliyorum . İnsanlığın ile kapışıyorsun . Bir zayıf yanını buldum , babana o sopa ile vurduğumda asıl canı acıyan sendin . Gözüne bakınca korkuyu gören sendin ! Daha sonra baygın babanın yanında yerde yatarken üstüme gelen hayal kırıklığıydı . Çünkü sen bir adam değildin , Viper değildin , sen korkmuş küçük bir çocuktan farksızdın . Gecenin ortasında babası için ağlayan , kabusun bitmesini isteyen bir çocuktun . Yaratığın gitmesini istedin ama ben asla gitmeyecek bir canavarım Randy !

Randy titantronda.

Randy : Kane , hey Kane . Herkese sor , ailemle uğraşırsan olacakları görürsün . Şu an baban ve ben birlikteyiz . Nasılsın yaşlı adam ?

Bearer orada ve Orton orada bir kapı açıyor , dondurucu gibi bir yer . Oraya atıp kapıyı kapatıyor .

Kane : ( öfkelenir ama birden güler ) Hiç harika gözükmedin Orton ! Benim gerçek babam hep gerçek bir şeytan olmuştur ve bu yüzden Paul Bearer'a yaptığını umursamıyorum . Üzgünüm baba , seni kurtarmaya niyetim yok !

Pyroları patlatıp giderken Orton geliyor ve kavga başlıyor ! Orton'dan yumruklar ardından kafasını demir merdivenlere vurduruyor ardından oraya atıyor . Bir sopa alıyor ringin altından ve karnına vuruyor Kane'in ! Ardından sırtına ! Bir tane daha vuruyor ve Kane bariyerlerin öbür tarafında ! Kane kaçıyor oradan , seyircilerin arasında ! Orton coşuyor ringde ve Voices çalıyor.

Edge ve Cena arasında olanları görüyoruz.

Jericho arka alanda yürüyor , Riley onu kesiyor .

Riley : Bak , biliyorum işim değil ama Punk beni odasından attı çünkü onu verdiğin hediye sepetinden içerken gördüm .

Jericho : Punk'ı içerken mi gördün ?

Riley : Gördüm .

Jericho : Bana numara mı yapıyorsun ? Bir tuzak mı ?

Riley: Hayır .

Jericho : Kapıyı sen aç , yolu göster .

Kapıya gelirler Riley çalacakken engeller Jericho ve kapıyı hafiften açıp bakar . Cidden içiyor ! Jericho şaşkın .

The Big Show & The Great Khali Vs Cody Rhodes & Alberto Del Rio

Önce ADR sonra Cody geliyor . ICC reklamı ER'deki . El sıkışıyorlar ringde . Ringe Show ve Khali geliyor . ADR ve Khali başlıyor . Cody'yi istiyor Khali . Cody giriyor . Cody tekme denedi ama Khali tuttu bacağına bir tokat ardından köşede clothesline vurdu . Cody tekme denedi ama tuttu bir darbe bacağına ! Vuracakken Cody kaçtı . Cody girmeyi deniyor . ADR'ye tag verdi . ADR girdi ve yumruktan sıyrıldı bir low kick ardından darbe ama Khali tuttu iplere attı ve bir tokat ardından köşeye aldı ve bir chop göğsüne ! ADR dışarıya kaçıyor ve reklamlar ...

İkiside yerde reklamlardan sonra . Show tag aldı clotheslinelar ADR'ye , köşeye attı bir inverted body splash ardından iplerden sekti ama Cody ipleri çekti ve Show düştü . Cody'den dizine stomplar . Show dizini tutuyor . 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ve Show girdi . ADR'den stomplar geliyor . Cody tag aldı köşeye çıktı ve flying chop block . Bacağa tekmeler vurdu ardından elbow drop ve knee drop . Tag aldı ADR . Bir tekme kafasına . Bir tekme daha kafasına ve tekrar . Show kalkmayı deniyor ama tekmelerle yerde tutuyor . Bir elbow drop , tuş deniyor ama Show üstünden attı . Cody tag aldı ve bacağa stomplar . ADR tag aldı ve stomplara devam ediyor . Bir kilit bağladı bacağa . Kurtuldu Show ama Cody tag aldı iplerden sekti ama Show boğazından tuttu , chokeslam yapacakken bir chop block ardından figure 4 lock ! Woo ! Show bir yumruk attı göğsüne ama kalkamadı . Bir knee drop Cody'den , tuş denemesi ama olmadı . ADR girdi ama göğsüne bir chop . Cody tag vermek istiyor ama ADR istemiyor . Show'dan clotheslinelar ardından back body drop ! Khali'den brain chop o sırada ! Taunt yaptı Show , boğazından tuttu ve chokeslam ! 1 2 3 !

Kazanan : The Big Show & The Great Khali

İkili kutluyor . ER Preshow , Santino vs Miz , USC ! Arka alanda Jericho , Punk'ın içtiğini söylüyor , Eve bu yasak diyor . Jericho polis çağır ve test et diyor . Testi geçemeyince kemeri al bana ver diyor . Kabul ediyor JL . Jericho gidiyor , Teddy bunu reddediyor ama JL bunu Teddy'nin yapacağını söylüyor .

Matthews : Kontrat imzalaması varken neredeydin ? ( Sessizlik ) Eğer Cena'ya kaybedersen WWE'nin yüzü olurmusun hala ?

Brock boğazından tutup iter . Ardından yanağına iki kere vurur . Bırakır , Matthews işimi yapıyordum der , Brock tutup onu bir yere atar ardından ayrılır . Reklamlardan sonra Matthews'ı sedyeye alıyorlar .

Nikki Bella w/ Brie Bella vs Beth Phoenix (c) - Lumberjill Match for Divas Championship

Bella'lar ringde ardından ringe Beth geliyor . Birden Eve geliyor .

Eve : JL'nin yardımcısı olarak şovları geliştirmek için herşeyi yapacağım . Bella'ların hile yapması ve diğer divaların bir şey yapmamasından dolayı bay Laurinaitis bana uydu ve bu maç bir Lumberjill maçı olacak ! Lock up yaptılar Beth yere itti . Kalkınca saldırdı ama Eve tutup yere attı ama Nikki kalkınca dropkick ardından monkey flip ! Tuttu ama Beth kaldırdı ve köşeye vurdurdu ardından shoulder blocklar köşede . Üstüne gitti ama back elbow Bella'dan . Köşeye çıktı ama Beth onu kaldırdı , military press slam ! Tekme geldi Beth'ten ve bir tane daha ardından bastırıyor iplerde , bıraktı iplerden sekti ve üstüne atladı ! Tuş deniyor ama başarısız . Bir chinlock bağlıyor Beth , Nikki kalkmayı deniyor . Kalkıyor ve yumruklar attı , köşeye itti , tuttu ve backbreaker on knee ! 1 2 olmadı .Bir surfboard stretch yapıyor . Kalktı yumruklar attı , denedi , Beth tuttu Glam Slam yapacakken Bella izin vermedi , bir facebuster ! 1 2 olmadı . Beth iplerin orada , Nikki gitti ama Beth onu itti dışarıya . Kendiside çıkacakken kötü düştü ve bileğine bakıyor. Brie geldi ama Beth onu itti ardından üstüne saldırdı . Tüm divalar üst üste ! Beth acı içinde . İçeriye attılar Nikki ve Beth'i . Beth ayağını tutuyor . Roll up Nikki'den , 1 2 3 !

Kazanan ve yeni Divas Champion : Nikki Bella

Kutluyorlar ardından Nikki çok mutlu , Beth ağlıyor , dizi kötü durumda . Teddy , Punk'a alkol testi hakkında bilgilendiriyor , sırada bu var diyor ve Punk çıldırıyor . Cidden içmiş gibi .

Teddy ve polisler ringde . Jericho geliyor .

Jericho : Teddy sen bu insanları kandırabilirsin ve bende buracağım . Ayrıca kemeri ondan aldığında kemeri bana verebilirsin .

Teddy : Eğer bunu geçemezse evet , Bay Laurinatis'in dediğine göre Punk WWEC'den disiplinsizlikten dolayı çıkarılır . CM Punk , lütfen ringe gelirmisin ?

COP çalıyor ve Punk geliyor . Sarhoş gibi gerçekten . Punk ringe girer ve kemeri düşürür ardından geri alır . Destek alır Punk .

Punk : Bu tüm şey komik Teddy biliyorsun . Jericho sen havalı değilsin komiksin . JL komik olduğunu biliyor , ben biliyorum ve tüm WWE alemi biliyor .

Teddy : Bu böyle oluyor .

Polis alfabeyi geriden söylemesini ister . ME'lik promo kesti adam :

Punk : Tamam bekleyin . Ona sessiz olmasını söylermisiniz ? Konsantre olamıyorum . Geriye mi ? Çok saçma kkimse böyle bir şey yapmadı . Z X Y , orada bir V var bir yerlerde biliyorum . Kimse alfabeyi tersten okuyamaz bu aptalca polis !

Teddy : Chris dur burada başka testler var .

Polis bunu yapamadığını ve ringin ortasındaki çizgiden yürümesini ister . Punk hangi çizgi der ardından tamam der . Gider oraya .

Punk : Yapabileceğimi biliyorum bu basit . Durun , bu hangi filmden ? Karate Kid teşekkürler . Konsantre olamıyorum , burada bir aptal bağırırken bu zor .

Yürür ama dengesini kaybeder .

Punk : Bitince söylerim , bir kez daha yapacağım .

Dener ama yine başaramaz .

Jericho : Hadi ama ! Daha fazla delile gerek yok Teddy ! O sarhoş ! Bay Laurinaitis'in dediği gibi kemerini al ve bana ver ! İşini yap ! Haydi !

Teddy : Polis bey , son görüşünüz nedir ?

Polis sarhoş der ve oradan giderler . ME'lik promo kestiler adamlar . Jericho söylenir .

Teddy : Punk , Punk üzgünüm . Kontrol edemem , lütfen WWEC'yi verirmisin ?

Punk verir . Jericho alacakken .

Punk : Dur , son bir şans daha ver bana . Son bir şans .

Jericho : Bir şans almasını daha mı istiyorsunuz ? Sanmıyorum . Daha kaç şans lazım Punk ? Kendini utandırıyorsun .

Punk : Son bir şans bunu yapabilirim .

Punk çizgide rahatça yürür ve geriye doğru alfabeyi söyler aynı anda . En berbat moonwalk'ı yaptığını söyler . Flair gibi yürür . A der ve Jericho'nun kafasına vurur mikrofonu ve yumruklar atar üstüne çıkıp . Jericho kaçacakken tutar ve dışarıda bariyerlere atar ! Merdivene vurdurur , Jericho kaçmayı dener ve Punk kovalar . Girişin orada yumruklar atar . CM Punk sesleri gelir . Tekmeler atar . Jericho kaçıyor ! Arkada Eve ve JL izliyor . Brock'un Hogan ile bir maçını görüyoruz.

Sheamus vs Mark Henry - Özel Hakem Daniel Bryan

Sheamus geliyor ardından Mark Henry . DB özel hakem olarak ringe geliyor . Maç başladı , lock up yaptılar , köşeye itti Mark ama Sheamus kurtuldu arkadan tuttu iplere attı shoulder block ! Kaldırdı ama Sheamus kurtuldu yumruklar attı ama Mark köşeye aldı üstüne koştu ama Sheamus'tan bir tekme kafasını köşeye vurdurdu , Mark çevirdi ama Sheamus yumrukladı . DB ayırdı ardından vur bana diyor , vur diyor . Hakem olduğu için vuramıyor . Mark'tan clothesline ardından tuş deniyor ! DB çabucak sayıyor . 1 2 3 !

Kazanan : Mark Henry

DB hakem t-hisrtünü çıkarıp atıyor DB'ye ama Sheamus arkadan gelip saldırıyor . Bariyerlere attı ardından yumruk atıp ringe yolladı . Mark'a Brogue Kick . DB birden yere aldı ve kafasına bir tekme ardından Yes Lock ! Bırakınca Sheamus acı içinde yerde ! Yes diye diye gidiyor .

Sheamus DB'nin yaptıkları hakkında arka alanda konuşuyor reklamlardan sonra .

Primo & Epico vs Zack Ryder & Santino Marella

Epico ve Primo ringde ardından Zack ve Santino geliyor . Maç başlıyor , side headlock yaptı Epico , Zack kurtuldu arm drag , birden roll up Epico'dan , Zack kurtuldu bir arm drag ardından kalktı arm wrench . Epico kurtulup iplerden sekti ama flapjack Zack'ten ardından köşeye attı bir corner forearm smash ardından Woo Woo Woo ve Broski Boot ! Primo gelip Epico'yu dışarıya çekti . Zack çıkıp ona saldırdı ama Epico arkadan gelip onu köşeye itti , içeriye attı tuş denedi olmadı . Epico köşede tekmeler vurdu, Primo tag aldı stomplar vurdu köşede ardından snapmare ve tekmeler . Bir chinlock bağlıyor Primo , Zack kalktı yumruklar attı iplerden sekti sunsetflip , 1 2 olmadı . Primo'dan bir chinlock daha ardından bir stomp , bir body slam yaptı ardından springboard crossbody denedi ama Zack çekildi . Santino tag aldı yumruk engelledi yumruklar attı ardından yumruktan sıyrıldı hip toss ardından iplerden sekip diving headbutt ! Cobra mı gelecek ? Hazırladı , yumruktan sıyrıldı , Ryder Epico'yu üstünden attı ardından Santino dropkick'ten sıyrıldı ve Cobra ! 1 2 3 !

Kazanan : Zack Ryder & Santino Marella

Bunu kutluyor ikili . Lesnar'ın Matthews'e yaptığını görüyoruz .

Brodus Clay & Hornswoggle vs Dolph Ziggler & Jack Swagger

Clay ve Horny gelip dans ediyor ardından Ziggler ve Swagger geliyor ! Ziggler ve Clay başlıyorlar . Horny'i istiyor Ziggler . Dizlerinin üstüne çöktü ve Horny tag aldı . Taunt yapıyor . Üstüne gitti bir dropkick , ama bir tekme Ziggler'dan ve taunt yaptı ardından stomplar vurdu ve yüzüne bastırıyor . Kaldırdı ama bir hurricanrana Horny'den . Clay tag aldı ve clotheslinelar Swagger'a ardından köşeye attı corner splash ardından Ziggler geldi ona headbutt ! Exploder suplex Swagger'a ! Vickie aprona çıktı ve bağrıyor . What the Funk gelecekken Vickie girip tokat atıyor !

Kazanan by DQ : Brodus Clay & Hornswoggle

Clay'in kızları geliyor . Vickie kaçacakken Horny saldırıyor ardından kaçıyor Vickie ve dans ediyorlar . Lesnar'ın Angle'ı zamanında gelişini görüyoruz . Cena vs Lesnar promosu . SD'de Sheamus vs Mark olacağını öğreniyoruz . Ayrıca , Cole , Orton ile bir röportaj yapacakmış .

Lesnar röportajı ardından ringe JL geliyor .

JL : Bu pazar ER'de benim SD ve Raw'ın GM'si olarak ilk PPv'm ve People Power çağının ilk PPv'si ! WWE'deki en harika iki superstar birbirine karşı . Kontrat imzalamadan önce pazar günü yeni WWE yüzü olacak adamı karşılayın , Brock Lesnar !

Lesnar ringe gelir ardından Cena'yı beklerer ama gelmez . Müzik durur .

Lesnar : Hadi küçük Johnny . Detroit'e bir kontrat imzalaması için çağırdın ama bu adam gelmeye mi korkuyor ? Tamam . Cena buraya gelmekten korkuyor ha ? Tamam çünkü seninle burada olma nedenimi konuşacağım . Konuşmamız gerekenler var , iş hakkında . Cena buraya gelecek kadar cesur değilken neden biz konuşmuyoruz ? Lütfen otur . Bu öğle kafamda istediğim ve ihtiyaç duyduğum bazı değişiklikler vardı . Hayır anlaşmamız yoktu . Pazar günü bir maçım vardı ama geldiğimden beri çok mutlu değilim . Bazı iş isteklerim olacak , küçük istekler . Ve buraya bunları getirdim , böylece karıştırmayız . Ben pazara kadar , hatta şu an bunların değişmesini istiyorum , bu pazar günkü ER maçının kontartını imzalamadan önce . 8 yıl önceki saf köylü çocuk değilim artık . Artık o saf köylü çocuk değilim , ben bir hediyeyim . Ben bu şirketim ! Bu şirket Brock Lesnar'ı istiyor ! Eğer bu şirketin yüzü olursam değişiklikler olacak ! Sen patron olduğunu sanıyorsun ama benim veya buradaki şeyler hakkında düşüncelerin varsa önce bana sormalısın ! Evet doğru Johnny . Görüyorsun , tüm bunlar olurken , WWE'ye Raw'a gelirken , VKM'nin özel jetini istiyorum , evet bu doğru . Görüyorsun John , beni mutlu eden insanlara saldırmak . Röportaj sırasında bunu yaptım . İnsanları sevmem , özellikle aptal insanları . Diğer bir şey , Raw'da istediğim zaman istediğim gibi görünürüm . Senin küçük kuklan olmayacağım , ben arkadakiler gibi değilim . Diğer bir şey , burada insanlara ceza veriyorsun . Sheamus'a 500.000 dolar ceza verdin Bana ceza vermeyeceksin , daha fazla ödeyeceksin . Bu isteklerin yanında ( You Suck sesleri gelir ) , insanların benim hakkımda düşündükleri ve dedikleri beni ilgilendirmiyor . Bunları kabul etmezsen ER'de bir maç olmaz . Bir şey daha var aslında , son kısımda , eğer Pazartesi Gecesinin yüzü olursam bence yeni bir isim olmalı . Bu artık sadece Monday Night Raw olmayacak bu Monday Night Raw : Starring Brock Lesnar olacak ! Beni mutlu yap bay Laurinaitis ! Eğer beni mutlu edersen , ben bu kontratı imzalayarak seni mutlu ederim . Kabul ediyorsun ? ( El sıkışırlar ) Herkese , kabul ettiğini söyle .

JL : Kabul ediyorum .

Lesnar : Çok teşekkürler . Şimdi istediğimi aldığıma göre , sana istediğini vereceğim . Fotoğrafını çekin .

Cena sesleri gelir . Brock imzalar ve o sırada Cena gelir . Cena gelir ve Rock kavgaya hazırdır . Cena gelir ve durur . Boynundaki zinciri eline dolar .

Lesnar : Kontratı imzala . John , sorun şu ki sen orada dururken ben o senden gelen titreşimi hissediyorum ve hissettiğimi seviyorum . Neden biliyormusun ? Bu gerçek John ! Hissettiğin gerçek bir şey çünkü hissediyorum ki sen korkuyorsun . Ben senin geçen hafta kaybetmene neden olanım ! Duygularının bu şekilde olmasını sağlayanım ! Büyk korkunç Boogeyman geri döndü ve sen ondan korkuyorsun ! Lanet kontratı imzala !

Cena imzalayıp Brock'a atar ve kavga için hazır gibi durur . Bakışırlar , Brock masayı iter ardından bir şey yapmaz ve güler . Yavaş yavaş oradan ayrılırken ikili birbirine bakar .
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2012, 22:27   #2
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 741
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 91867
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Edge'in promosu tüm şovu kurtarmıştı.
imza

Hall Of Saviors... GTW'nun Silicileri...

RPG: Alexa "BigPunch" Bliss

Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2012, 22:27   #3
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Edge'in promosu tüm şovu kurtarmıştı.
Açılış maçı güzeldi :
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2012, 22:30   #4
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 741
Rep Puanı: 91867
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı PhilaDelphia76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açılış maçı güzeldi :
Jericho'nun o dönemki klasik maçlarından biriydi.
imza

Hall Of Saviors... GTW'nun Silicileri...

RPG: Alexa "BigPunch" Bliss

Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2012, 22:31   #5
AWESOME
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 349
Rep Puanı: 5216
Rep Derecesi: Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Jericho'nun o dönemki klasik maçlarından biriydi.
Jericho'nun adı yetiyor.
imza
Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil