GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-02-2016, 19:56   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 18 Şubat 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 18 Şubat 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 861. Bölüm
Yer: Ontario, California

18 Şubat 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Geçen hafta RAW›dan görüntülerle şovu açıyoruz. Ambrose›un konuşması ekrana geliyor. Steph gelip fatal 5 way IC maçı ayarlıyor ve Ambrose kemerini Owens'a kaybediyor. Şimdi Smackdown introsu ekranlarda on and on and on and on ! Pyrolar patlıyor, Smackdown başlıyor !

FIGHT! Yeni Intercontinental Championship sahibi Kevin Owens geliyor. Owens kot pantolon ve siyah tişörtle geliyor, Ambrose havası var biraz. John Cena fanlarıyla alay ederek geliyor Owens. Spikerler kendilerini tanıtırken -Ranaldo yok bu gece - Owens gelip onlara kemerini gösteriyor, bakın ne var bende dercesine. Owens tatmin olduktan sonra spiker masasındaki yerini alıyor, kendisi konuk yorumcu olacak. Şimdi Ziggler geliyor, Owens'ın Fastlane'deki rakibi olacak hem de kemer için ! Bu maçın tanıtımı ekranda. Lucha Lucha Lucha ! Lucha Dragons geliyor, USC sahibi Kalisto ve muazzam botchların sahibi Sin Cara. USC Maçının tanıtımı da ekrana geliyor şimdi. Gelelim bu üçlünün rakiplerine, LoN ! Dörtlü geliyor. King Barrett yine ring kenarında olacak bu maçta, dışardan dikkat dağıtmaya çalışacak. Rusev, Sheamus ve ADR ise maçta olacak isimler. Ekiplerimiz ringte, Owens spiker masasında, hashtag'imiz hazır #6ManTag ve maç başlıyor !

Dolph Ziggler & Lucha Dragons vs League of Nations

Kimlerle başlayacağız ? Rusev ve Kalisto oluyor ringte kalan isimler. Rusev aniden boynundan yakalıyor Kalisto'yu, fırlatıyor köşeye. Üzerine gelirken Kalisto çekiliyor ve Rusev köşede, Kalisto tekmeliyor, seri low kickler bunlar. Derken Rusev birkez daha boynundan yakalıyor Kalisto'yu, iplere yolluyor ama Kalisto bacak arasından geçti, sağlı sollu tekmelerine devam ediyor, çok seri ! İplere gönderiyor Rusev ama low dropkick Kalisto'dan, Rusev dizlerinin üzerine iniyor. Kalisto hala tekmeliyor, Rusev onu köşeye yolluyor, üzerine gidince de big boot'u yiyor. Kalisto ikinci iplerden atlıyor ve tornado DDT ! Pin denemesi ama çok erken daha. Kalisto tag veriyor Sin Cara'ya. Sin Cara, Kalisto'ya monkey flip yapıyor; Kalisto da Rusev'e splash ! Sin Cara pin deniyor ama daha 1 bile olmadı sanırım. Tekme geldi Rusev'den karna. Sonra da tag veriyor ADR içerde. ADR iplere yolluyor Sin Cara'yı ama Cara'dan hurricane geliyor. Şimdi de sağlı sollu iki tekme ve low dropkick ! Ardından da springboard moonsault ! Pin deniyor Cara ama başarısız ! Del Rio aldı şimdi kontrolü, köşede tekmeliyor Cara'yı. Karşı köşeye yolladı Kalisto tag alıyor bu sırada ama Del Rio ıskalayınca roll up geliyor Cara'dan fakat saymıyor hakem, tag aldı Kalisto ! Kalisto head scissors'la atlıyor şimdi içeri. Sheamus giriyor ama o da ıskalıyor, dropkickle yolluyor onu da Kalisto. Hem Sheamus hem ADR dışarda, Ziggler ipleri aralıyor, Kalisto ve Sin Cara o aradan fırlıyor dışardaki ikilinin üzerine. Rusev geliyor ama Ziggler onu da yolluyor dışarı. Ziggler da herkesin üzerine atlıyor köşeden, elbowla ! Tam reklam vermelik durum var şimdi, verdiler bile.

Commercial Break

Döndüğümüzde Rusev Sin Cara'ya chinlock bağlamış biz reklamdayken Sheamus Cara'yı bariyerlere vurmuş bu arada. Chinlock devam ediyor derken bıraktı Rusev, powerslamle yıktı Cara'yı ve ADR'ye tag verdi. Rusev tutarken ADR atlıyor Cara'nın üzerine. Sonra da Kalisto'yu aprondan düşürüyor. ADR'den Cara'ya backbreaker, pin denemesi ama başarısız ! Chinlock ADR'den. Sin Cara zor durumda. Cara ayaklandı ve karna çalışıyor. Headbutt, ardından da foot stomp kafaya. Köşede taunt atıyor ADR. Bu arada spiker masasındaki Owens da oturduğundan beri face tarafı yeriyor, heel tarafı da övüyor. ADR kemerini geri alacakmış Owens'ın dediğine göre. Şimdi ADR Cara'yı ring direğine geçiriyor. Sheamus içerde, köşede yumrukluyor, sonra da tekmeliyor Cara'yı. O hakemi oyalarken ADR ve Rusev Cara'ya işkence ediyor köşede. Sheamus'tan Irish Curse backbreaker Cara'ya. Ve bir tane daha ! One more diyor Sheamus ve bir tane daha ! Pin için 1..2.. hayır ! Rusev giriyor şimdi, hemen kafadan yakalıyor Cara'yı. Cara ayaklanıp karna çalışıyor ama Rusev bir diz darbesiyle susturuyor onu. ADR tag alıyor, Rusev tutarken atlayacak yine, atlıyor ama dropkick Cara'dan ! Tag verme zamanı Cara için ! Come on ! Ziggler tag alıyor, Sheamus da öyle. Ziggler'dan iki flying clothesline, ardından corner splash ! Ve bir de neck breaker ! Elbow drop da geldi, pin denemesi 1..2.. hayır ! Şimdi superkick deniyor Ziggler ama tuttu Sheamus ! Backsuplex deniyor ama Ziggler da kurtuldu, köşeye gidiyor, üzerine gelen Sheamus'dan da kurtuluyor, Sheamus direğe girdi ! Dönünce de Ziggler'dan kocaman bir DDT yiyor ! Pin için 1..2 ama Del Rio bozuyor. Cara'dan dropkick ona ve ADR dışarda. Cara slingshot cross body ile atlıyor ama ıska ! Rusev'den suratına tekmeyi yedi Cara ! Kalisto aprondan head scissors için atlıyor ama onu da Del Rio yakaladı ve fırlatıverdi bariyerlere ! Ringte Sheamus brogue kick deniyor ama ıska ! Roll up Ziggler'dan, o da başarısız ! Ama famouser başarılı ! Pin için 1..2.. kick out ! Del Rio girmeyi deniyor Ziggler hangman ile girmeden indiriyor onu aprondan. Rusev şimdi bir diğer taraftan girmeye çalışıyor ama superkick Ziggler'dan, o da out ! Bu sırada spiker masasındaki Owens da yerini terk edip aprona çıkıyor ! Ziggler ona bir yumruk savuruyor ama Owens indi çoktan. Bu kargaşadan yararlanan Sheamus'un brogue kick'i başarılı ve pin için 1..2..3 !

Kazanan: League of Nations !

LoN kazanıyor. Because of Owens ! ADR'nin elinde Kalisto'nun giydiği yeşin t-shirt var. Rusev ADR'yi havaya kaldırıyor. LoN galibiyetini azmanca kutluyor. Barrett da mutlu görünüyor ama içini bilemeyiz. Şimdi ADR o t-shirt'ü yırtıyor. Owens'ın elinde de Ziggler'ın yeleği var. Ona iğrenç bir şeymişcesine bakıyor.

Şimdi Lesnar'ın Smackdown'a dönüşünü konu alan kısa bir tanıtım ekranda. Ardından da main eventin tanıtımı, Dean Ambrose & Roman Reigns vs Dudley Boyz. Şimdi arka alanda yürümekte olan Boss ekranlara, birazdan maça çıkacak kendisi.

Commercial Break

İlk olarak Naomi ve Tamina geliyor. RAW'un erken saatlerinde garajda Naomi & Tamina'nın Becky'e saldırışını izliyoruz. Arkasından Sasha Banks geliyor ve maç başlıyor.

Tamina vs Sasha Banks

Seyircilerden " Lets Go Sasha" chantleri yükseliyor. Bu duruma sinirlenen Naomi içeri dalmaya çalışıyor ama hakem engelliyor. Ve Tamina ve Sasha Banks mücadele geçiyor. Tamina'dan rakibine tekme ve yumruk geliyor , Sasha yerde yatarken o da seyircilere dönüp iğrenç bir ses tonuyla "Lets Go Sasha" diye bağırıyor. Rakibinin kafasından tutup yine savuruyor. Tamina Sasha'nın saçından tutup kaldırıyor ve omuzuna almaya çalışıyor ama Sasha kurtuluyor, Tamina köşeye giden rakibine Splash yapmak için koşuyor ama Sasha'dan bir dirsek darbesi geliyor. Ardından tekrar üstüne gelen rakibine big boot. Tamina yine üstüne geliyor ama Sasha Banks bu sefer rakibinin ayağına vurarak yere indiriyor. Şimdi Sasha'dan köşedeki rakibine Double Knee. Bunu iki defa daha tekrarladıktan sonra tuşa gidiyor ama başarılı olamıyor. Ayağı kalkıyor bu arada Naomi ringe çıkıp bağırıyor Sasha'ya ama Sasha bir yumrukla susturuyor onu. İplere gidiyor Sasha ardından wheelbarrow bulldog Tamina'ya ! Ve sonra da Bank Statement bağlıyor! Tamina sabretmeye çalışsa da tek çaresi Naomi de yerde olunca pes ediyor ve Sasha Banks pek de zor olmayan bir galibiyet alıyor.

Kazanan: Sasha Banks

Sasha sevincini yaşarken Naomi arkadan saldırıyor,gerçekten de çok büyük sürpriz oluyor bizim için Naomi'nin saldırması. Naomi şimdi rakibinin saçından tutup yumrukları geçiriyor yüzüne yüzüne. Sonra Tamina'dan yumruk ve tekmeler geliyor. İkili Sasha'yı hırpalarken Becky Lynch geliyor . Becky bir yumrukla Naomi'yi dışarı yolluyor ardından bir yumruk da Tamina'ya ve Tamina da ringin dışına gidiyor. Bekcy'nin eli baya sertmiş gerçekten bir yumrukla Tamina'yı ringin dışına gönderdi. Becky şimdi Sasha'ya yardım etmek için kaldırıyor ama Sasha onu itiyor, Becky neler lduğunu anlayamıyor, bu da neydi diyor. Sasha da senin yardımına ihtiyacım yok diyip ayrılıyor ordan.

Bu gece Chris Jericho, AJ Styles'ın Fastlane için meydan okumasına cevap verecek. Birazdan. Arka alandayız şimdi.

Becky Lynch: Sasha-

Sasha Banks: Yine mi sen ?

Becky Lynch: Evet yine ben, o da neydi ha ?

Sasha Banks: Ne neydi ?

Becky Lynch: Sasha eğer pazar da böyle yaparsan ne olur biliyor musun ?

Sasha Banks: Ne olurmuş ?

Becky Lynch: Kaybederiz ! Bak Wrestlemania yolundayız. Eğer Naomi ve Tamina kazanırsa pazar günü, Wrestlemania yolundaki tüm momentumu onlar kazanır. Bak seni bilmiyorum ama benim hayallerimde olan bir şey bu, ben kendi Wrestlemania anımı istiyorum.

Sasha Banks: Wrestlemania anını mı istiyorsun ? Ben de kendi Wrestlemania anımı istiyorum !

Becky Lynch: Yardımına ihtiyacım var ve senin de benimkine. Birbirimize ihtiyacımız var. Bak ben çok denedim bunu ama sen her seferinde egonu yenemeyeceksen bırakıyorum ben de- (Becky ayrılırken, Sasha durduruyor onu)

Sasha Banks: Bak, biz arkadaş değiliz.

Becky Lynch: Hayır.

Sasha Banks: Bundan nefret ediyorum.

Becky'ye elini uzatır, Becky de onun elini sıkar, beraber kıç tekmeleyeceğiz, tıpkı boss gibi diyerek ittifaklarını temellendiriyorlar iyice.

Şimdi tekrar arenadayız. 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Pyrolar patlar ve BREAK THE WALLS DOWN ! Işıklar gitti şimdi ve karanlığın içinden parıltılı bir ceket, tanıyoruz bu ceketi, Jericho is coming. Kendi klasik gelişini yapıyor derken RAW›dan görüntüler geliyor ekrana. AJ maçını kazandıktan sonra Jericho'ya meydan okuyor. Jericho da Smackdown›da cevabımı veririm diyip geçiştiriyor onu. Elinde nikrofon var şimdi Jericho'nun, cevabını verecek galiba.

Jericho: (Y2J! Y2J!) Pekala, pazartesi gecesinden beri herkesin cevabını merak ettiği soru şu: AJ Styles ve Chris Jericho arasında Fastlane'de bir rövanş maçı daha olacak mı ? Bunun cevabını vereceğim ama önce AJ Styles'ı buraya istiyorum, böylece onun yüzüne karşı söyleyebileceğim cevabımı. Buraya gel AJ, hadi gel, hadi.

AWESOME ! Miz geliyor, elinde mikrofonla.

The Miz: Boşa gerilim yapıyorsun Chris. Benim çok daha önemli bir anons yapacak olmamın yanısıra burdaki herkes siz ikinizin footsie yapmasından sıkıldı zaten.

Chris Jericho: Bu anons senin iki hafta izne ayrılacak olman mı ? Ha ? Lütfen, lütfen işten ayrıl. Miz ayrılmalı sizce ? (YES! NO! I DON'T KNOW!) Lütfen işi bırak Miz, lütfen, bak yalvarıyorum sana baby. (YES! YES! YES!)

The Miz: İnan bana, işi falan bırakmıyorum. Bırakacak olsam bile bunu "Inland Empire"da yapmazdım zaten. (Boo) Yapacağım en önemli anons, sadece Playboy partisine onur konuğu olarak davet edilmem değil. Sen, sen AJ Styles hakkında endişelenmek zorunda değilsin. Çünkü senin gerçek bir A klasla ayarlanmış bir maçın var, hem de şimdi !

Miz gözlüğü çıkarıyor, sonra çaktırmadan bir yumruk çıkartma girişiminde ama Jericho tutuyor onu, yumruk üstüne yumruk ! Diz darbeleri de geliyor, sonra Jericho Miz'i ringten yolluyor. Hadi kalk Miz diyor Jericho, o esnada Y2J sesleri hakim. Maç birazdan.

Commercial Break

Chris Jericho vs The Miz

Maç başlayınca Miz şöyle Jericho'ya dokunmaya görsün, Jericho göğse ters tokadı geçiriyor ve Miz yerde. Sonra Jericho onu kaldırıp bir ters tokat da iplerde geçiriyor, karşı iplere yolladığında ise Miz kurnazca kaçıyor ringten. Jericho da peşinden gidiyor, dışardaki kovalamacanın ardından Miz ringe giriyor, peşinden Jericho'da giriyor ve iplerden dönen Miz'e bir chop daha. Şimdi kaldırıyor Jericho ve vertical suplex ! Bir yumruk Jericho'dan, ardından corner clothesline. Şimdi Miz köşede yaslanmışken ikince iplere çıkıyor Jeri ve yumrukluyor. 10 yumruk tam tamına ! Köşede bir chop daha, sonra karşı köşeye yollayıp shoulder firstle giriyor ama Miz çekiliyor, direklere girdi Jeri ! Apronda kaldı Jeri, Miz o ordayken omzunu tekmeliyor. Köşede boğuyor şimdi de, hakem ayırdı. Seyirciden "We want AJ" sesleri yükselirken Miz o kendine has corner clothesline'ını vuruyor. Pin demesi 1..2.. Hayır ! Miz'den oturma pozisyonundaki Jericho'nun sırtına bir diz darbesi, sonra da chinlock. Miz sıkıyor ama Jericho ayaklanıyor, karna bir dirsek. Sonra da iplere gidiyorlar beraber ve Miz'i ayırıyor orda ama Miz'den shoulder tackle ! Bir süre bekleyip yeniden iplere gidiyor Miz ama dropkick Jericho'dan. Köşede bir tekme, ardından da chop geldi Jericho'dan. Karşı köşeye gidiyor ama Miz onu aprona yolladı. Ordan bir yumruk çıkardı Jericho, sonra da köşeye çıkıyor ama Miz yetişti, iki yumruk Miz'den. Üçüncüsünü de atıp süperplex için kavrıyor ama Jericho'dan karna yumruklar. Ardından da headbutt ve Miz yerde. Jericho'dan flying cross body, pine gidiyor 1..2.. kick out ! Jericho'dan bir yumruk, sonra iplere gönderiyor onu Miz ama üzerine giderken Jericho'nun ipleri aşağı çekmesiyle kendini dışarda buluyor. Miz şimdi ringe girecek ama Jericho'dan springboard dropkick ! Jericho bitti bu iş diyor. Miz yeniden ringe girme denemesinde ama low dropkick yiyor bu sefer de. Jericho şimdi sokuyor Miz'i içeri ama Miz avantajı ele aldı, girerken bir tekme Miz'den, short big boot bir de. Tam surata bir tane daha. Jericho dışarı yuvarlanırken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde Miz yerde yumruklamakta Jericho'yu. Miz chinlock bağlıyor ama seyrcinin desteğiyle beraber kalkıyor Jericho. Karna yumruklar Jeri'den. Sonra da iplere gidiyor ama Miz yakaladı, Backbreaker'ı neckbreaker'a bağlıyor Miz. Pin denemesi 1..2.. Hayır ! Bir chinlock daha Miz'den, Jericho yine karna çalışarak kurtuluyor ama Miz'den mid section'a diz darbesi. Jericho iplere gidiyor, Miz onu dışarı atıyor, her ne kadar Miz öyle sansa da Jericho apronda kalıyor. Jeri hızla köşeye çıkıyor ve double axe handle ! Shoulder tackle Jeri'den, bir tane daha deneyecek ama Miz yakalıyor, neckbreaker mı ? Hayır, Jeri onu iplere yolluyor, dönüşte de Walls of Jericho bağlamayı deniyor ama Miz fırlattı onu. Jericho'dan running enziguri. Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Jericho Miz'in üzerine giderken yerdeki Miz'den kaval kemiğine tekmeler. Miz üzerine geliyor şimdi ama Jeri çekildi, ardından da running bulldog Jericho'dan ! Miz yerde, Jericho iplere gidiyor lionsault ama Miz çekildi ! Jericho yere yapıştı, Miz'den bir de short DDT ! Pin'e gidiyor Miz, 1..2.. HAYIR ! BU DA GOL DEĞİL ! Miz bitti sanmıştı ama bitmedi dedi Jericho. Miz şimdi SCF için taunt atıyor. Ama back elbow Jericho'dan ve de back breaker ! Pin denemesi ama yine 2,5 ! Şimdi Jericho hadi Miz diyerek kafasına vuruyor Miz'in, sonra iplere gidiyor ama döndüğünde A-Lister'dan big boot ! Miz pine gidiyor 1..2.. olmuyor ! Miz sinirlendi, hemen Jeri'yi köşeye alıp kafasını turnbuckle'ın ötesine yatırmayı deniyor ama bu illegal, hakem araya giriyor. Miz şimdi yine kendine has corner clothesline için atlayacakken Jericho yakalıyor havada ve Walls of Jericho'ya çeviriyor. Miz hemen pes etti ! Jericho kazandı !

Kazanan: Jericho

Jericho sevinirken, Break the Walls'u dinliyoruz, tekrarlar ekrana geliyor şimdi de. Jericho yeniden mikrofon almış eline. Açıkla artık be adam.

Chris Jericho: Dinleyin, Miz'in hakkını vermeliyim, gerçekten üstün bir performans sergiledi ama bir kez daha Y2J zirveye çıktı ! (Cheer) Şimdi şu yarım kalan işimize geri dönelim. AJ, buraya gel de herkesin cevabını merak ettiği soruyu cevaplayayım artık. (Bunun üstüne hayır deme imkanı var mı ?)

Ve geliyor AJ. Pozunu veriyor, P1'ı gösteriyor ve ringin yolunu alıyor. Ringte şimdi AJ. Elinde mikrofon olmaması üzücü.

Chris Jericho: (AJ! AJ! AJ!) Şimdi, geçen pazartesi RAW'da bana meydan okudun ve ben bunu neden yaptığını biliyorum. İnan bana nedenini gayet iyi biliyorum. Sana şunu söylemeliyim AJ, burda hemen hemen aynı şeylerle doluyuz, senin de bildiğini biliyorum. WWE'de ancak son maçında olduğun kadar iyisindir ve seninle yaptığımız son maçta ben seni yendim. Tamam mı ? Ve şimdi neden yeniden bir rövanş istediğini biliyorum, WWE'de kendine bir isim yapmak istiyorsun. Ama bunu Y2J diye bilinen biriyle yapman gerekiyor. Dediğim şey şu ki, sana saygı duyuyorum. WWE'deki diğer herkesin duyduğundan daha fazla hemde. Sen iki günde WWE'deki, dünyadaki en iyi isimlerden biri oldun, buna şüphe yok. Ama sana sadece saygı duymuyorum. Sana saygı duyuyorum ama aynı zamanda senden pek de hoşlanmıyorum. Yani sana bir iyilik de yapmayacağım. Konumuza dönersek AJ vs Y2J üçüncü maçı için yaptığın meydan okumaya cevabım: HAYIR. (Boo!)

AJ mikrofonsuz bir şeyler diyor, fikrini değiştiremez miyim gibisinden. Sonra da Jericho'nun suratına geçiriyor ! bir tane daha, tekme ve bir de clothesline ile Jericho dışarda ! Mikrofonu aldı şimdi ama o da ne, Jericho aprona çıkınca AJ mikrofonu ona atıyor. Mikrofon Jericho'da, Jericho apronda soluk soluğa. AJ şimdi bir daha söyle bakalım diyor. (AJ Styles ! AJ Styles !) Ortalık kızıştı iyice.

Jericho: Styles, Styles.. Bu aptalca bir hareketti, tamam mı ? Salakça. Chris Jericho'ya karşı Fastlane'de rövanş istiyorsun, doğru mu ? (AJ kafa sallıyor, evet istiyorum diyor, aynı zamanda da söver gibi de bir hali var.) Styles vs Jericho at Fastlane right ? (Yeah!) İstediğin bu mu ? You want it ? (I want it çekiyor Styles) You got it ! (aldın diyor Jericho, Cheer da geliyor.) Ama sana şimdiden söylemeliyim ki buna pişman olacaksın ! (göreceğiz diyor AJ)

AJ Styles'ın şarkısı çalarken Jericho ordan ayrılıyor. Styles'a neden mikrofon verilmedi bilmiyorum.

Şimdi RAW'daki Paul Heyman, Roman Reigns konuşmasından kesitler ekranda. Heyman Reigns'in aklına girememişti pek. Sonra arkadan Dudley Boyz saldırmış, kurtarmaya da Ambrose gelmişti. Ambrose Dudleyz'i alt ettikten sonra dirty deeds'e almış Reigns'i ama Reigns kurtulmuş, ne yapıyorsun der gibi bakmıştı Ambrose'a. Ambrose da "şaka yapıyordum bro, boşta mısın diye kontrol ediyordum" diyor. Tabi demiyor bunları ama ikili yumruk tokuşturuyor.

Şimdi SD arka alanındayız. Reigns ve Ambrose yan yana.

Roman Reigns: Pazartesi günü biraz çılgına bağladın, tamam ama bunun önceden yaşadığın kabustan kaynaklı olduğunu biliyorum, kaybın için üzgünüm (IC) tamam mı ?

Dean Ambrose: Ben iyiyim, ben her zaman iyiyim. Uzun bir hafta oluyor, sağa sola koştur. Bu gece ringe çıkalım da kafamı toplayayım.

Roman Reigns: Pekala, çıkarız oraya, kendimiz oluruz. Orda görüşürüz. (yumruk tokuşturulur) Bu arada, bu gece dirty deeds denemeye kalkma bana.

Dean Ambrose: Şakadan anlamaz mısın sen?

Roman Reigns: (Ayrılırken ordan) Şakayı kaldırırım ama bir tane daha değil.

Dean Ambrose: (Kısık sesle) Komik olduğunu düşünmüştüm.

Deanle beraber yürüyoruz şu an, köşeyi döndük, Dean yine manyak manyk sallıyor kafasını. Hobba Paul Heyman.

Dean Ambrose: Hey ! Pauly ! Smackdown'da olacağını bilmiyordum, adamımi naber ? Seni görmek güzel. (hafiften şakasına yumrukluyor Paul'u.) Sağlıklı görünüyorsun, iyi dinlenmiş gibisin. Seni böyle dinlenmiş görmeyi seviyorum, işini yapmaya hazır, hem de Smackdown'da. Nasıl gidiyor ?

Paul Heyman: Evet-

Dean Ambrose: İşler nasıl gidiyor ? Tell me what's up my man. (Yumruklamaya devam ediyor.)

Paul Heyman: Buraya oyun oynamaya gelmedim. (Dean yumruklamayı keser.) Partnerin Roman Reigns'e ne kadar saygı duyduğumu bilirsin. O yüzden kendimi onun en iyi arkadaşı, kardeşine karşı şunu söylemek zorunda hissediyorum, müvekkilim Brock Lesnar, bu gece burada, Smackdown'da. Ve şu an pek iyi bir modda değil, ve de seni arıyor ortalıkta.

Dean Ambrose: Brock Lesnar burada mı ? Bu gece mi ? (Dean korkmuş rolü yapıyor) Ve kızgın bir de ? Beni arıyor, bana kızmış ha ? Oh adamım, bu gece Dudleyz'le maçım vardı, Lesnar bana kızmış ve beni arıyor ha ? Sen adamını biliyorsun ha ? Bana bi akıl ver Paul, bana bir akıl ver ? Sen avukatsın, bana akıl ver.

Paul Heyman: Brock Lesnar seni arıyor !

Dean Ambrose: Bana tavsiye vermeyecek misin ?

Paul Heyman: Hayır..

Dean Ambrose: Yapabileceğin bir şey yok mu ?

Paul Heyman: Hayır..

Dean Ambrose: O zaman, sanırım kendi başıma çözeceğim. (Klasik Ambrose havasına geçiş yapar.) Brock'a söyle bu gece yolu karıştırmasın. Burda demi o ? Dalga geçmiyorsun ? Brock burda ?

Paul Heyman: Evet.

Dean Ambrose: Tamamdır, onu bekliyor olacağım. You're my guy !

Ambrose ayrılıyor ordan, Paul konuşmadan yoruldu resmen.

Instagram fotoları geliyor ekrana. Sonra da Fastlane'deki Edge ve Christian'lı Peepshow'un tanıtımı, konukları New Day olacak. Şimdi Jojo'nun yanındayız.

Jojo: Şimdiki konuklarıma hoş geldin diyin, The New Day ! (New Day enerjik bir şekilde kameraya giriyor.) Fastlane'de Peep Show'un konukları olacaksınız ve sizin Edge ve Christian'la geçmişte bir atışmanız olmuştu. Bu şov için bir hazırlık yaptınız mı ?

Xavier Woods: Hazırlık mı ? Antreman ? Bize hazırlıklı olup olmadığımızı mı soruyorsun ? Edge ve Christian daha gerçek birer müzisyen bile değil. Bizim gerçek bir müzikal enstrüman'ımız var.

Kofi Kingston: Aslına bakarsan Jojo, sana Fastlane'de olacaklar hakkında küçük bir örnek verebiliriz. (Xavier trombona üfleyecekken vazgeçiyor.)

Xavier Woods: Ama hazırlık mı, bize hazırlık yapıp yapmadığımızı nasıl sorarsın, hadi ama ?

Kofi Kingston: Dürüst olmak gerekirse sen ön gösterimi pek hak etmiyorsun. Şunu söyleyebiliriz, pazar günü "Super hot Fire" olacak. (Burda rap atışmalarından bahsediyor Kofi, Big E'de bir kuple söz diziyor, Edge ve Christian'a sövmeli, kendini övmeli.) Şimdi biraz ciddi ve dürüst olmak gerekiyor Jojo, sana Edge ve Christian hakkında bir şey anlatayım. Onlar biraz modanın dışında kaldı gibi sanki.

Burdan sonra biraz daha Amerikan kültürüne özgü gönderme dolu kısa bir konuşma geçiyor. Dili bilsen kültürü bilmediğin için yine bir şey anlamıyorsun ama özetle New Day artık devrin değiştiğini, Edge ve Christian'ın seksenlerdeki şovları andırdığını, kendilerininse modern olduklarını söylüyor. Sonra pazar günü Edge ve Christian'ı yendikleri zaman verecekleri final pozlarını gösteriyorlar, bu poz bildiğimiz Booty dansından farklı değil.

Charlotte'la ilgili bir promo izliyoruz. Sonra da Charlotte ringe geliyor, babası da yanında yine. Fastlane maçının tanıtımı ekranda, Charlotte vs Brie Bella. Charlotte'un şimdiki rakibi ise Natalya olacak. Maçın galibi belli gibi.

Charlotte w/Ric Flair vs Natalya

Lock up geliyor, ardından da Natalya'dan headlock takedown. Charlotte kafayı bacak arasına almayı deniyor ama Natalya kalkıyor. Charlotte Natalya'nın yüzüne WOO! çekiyor ama Natalya'da tık yok. Natalya yeniden headlock takedown ile yatırdı Charlotte'u. Charlotte ayaklanıp köşeye itekliyor Natiyi. Sonra da forearm deniyor ama ıska, Natalya iplerden destek alarak alıyor yere Charlotte'u, sonra da üzerine basıyor klasik, ardından da dropkick göğse. Charlotte kaçıyor, Natalya yakalamayı denese de hakem ayırıyor onu. Natalya taunt atarken reklama gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde Charlotte Natinin tekmesini yakalamış. Bir de WOO çekiyor ama Nati bir takla ile durumu kendi avantajına çevirdi. Ayaktan yakalıyor Charlotte'u. Ama Charlotte da Nati'nin kafasından yakalıyor ve headlockla ayağa kalkıyorlar. Natalya kurtuluyor, bir süre iplerde kim kimi yakaladı derken Natalya suplex'i buluyor. Charlotte dışarda ama Natalya'dan baseball slide ! İçeri sokuyor Charlotte'u ama Charlotte bu sefer de diğer taraftan kaçıyor. Derken Charlotte'dan big boot. Charlotte içeri sokuyor ve pin deniyor ama başarısız. Şimdi Charlotte'dan ayaklarıyla waist lock. Natalya dönüyor, kurtulacak mı derken kafayı da kaptırıyor. Natalya ayaklanıyor ama Charlotte üzerindeyken ayakta kalamıyor. Pin denemesi Charlotte'dan, başarısız. Charlotte şimdi knee drop deniyor ama ıska ! Natalyadan discus clothesline ! Ardından da german suplex ! Charlotte dışarda, Natalya apronda iken Charlotte ringin eteğini kullanarak düşürüyor Natalya'yı. Natalya ayağını burktu ! Charlotte hemen içeri girip figure 4'u figure 8'e çeviriyor. Pes edecek mi Nati ? Tabi ki edecek, ne yapsın garip ?

Kazanan: Charlotte w/Ric Flair

Charlotte kemerini alıyor hakemden ve o da ne ? YES! çekiyor Charlotte ! Ayıp be ama BRIE MODE ! Brie geliyor, koşarak ! Ama Charlotte üstün çıktı yine, figure 4'a gidiyor derken Brie itiyor ve alıyor altına. Sonra da beklenildiği üzere YES! tekmeleri. YES! YES! YES! Charlotte aprona yuvarlanıyor ve orda da running knee yiyor. Babasının üzerine düştü Charlotte. Düşmeye çalıştı sanırım. Kemer içerde kaldı ama Brie kemeri kaldırıyor WAT? Charlotte ve babası içeriye öfkeyle bakıyor, Charlotte NO! çekiyor.

R-Truth arka alanda, yine güzel bir segment izliyoruz ama çevrilecek gibi değil, rap falan yapıyorlar. Neyse özetle şunu söyleyebilirim ki R-Truth sevgilsiyle telefonda konuşurken, kıyafet için özür dilerken Goldust'ı görüyor. Dust rapçi kılığında. Partner olalım temalı parçasını söylüyor, nakaratı " What's up! ". Sonra sıra Truth'a geliyor, o da "seninle ne gerçek hayatta ne de ringte partner değiliz" temasıyla yorumluyor aynı parçayı. Sonra R-Truth giderken Goldust yine gözü yaşlı. Güzel ama sıkıldık artık bence.

Brock Lesnar bu gece Smackdown'a dönecek reklamı yapılıyor, şovun bitmesine 19 dakika kalmışken Lesnar'ın main evente karışması ne büyük sürpriz olur ama. Main eventin tanıtımı da ekranda. İşte Fastlane'e son eklenen maçın tanıtımı ekranda Chris Jericho vs AJ Styles ! Ve Wyatt Family vs Big Show, Kane & Ryberg maçının tanıtımı da ekranda. Şimdi bu maç hakkında, Wyatt Family hakkında bir promo izliyoruz. Birazdan main event.

Commercial Break

Fişekler patlıyor ve Dudley Boyz geliyor. NO MORE TABLE ! Dudleyz hızlıca yerleşti ringe. Ve sıra Dean Ambrose'da. Lunatic geliyor. Dudleyzle atışırken iki hafta önce yediği F5 ekrana geliyor, sonra da low blow ! Şimdi Roman Reigns geliyor. Botch kısmı burası mıydı acaba ? İyi montaj atmışlar, gayet normal duruyor. Reigns de ringte şimdi. Fastlane main event tanıtımı ekranda. Ekipler hazır şimdi ve maç başlıyor.

Roman Reigns & Dean Ambrose vs The Dudley Boyz

Dean Ambrose ve D-Von içerde. D-Von'dan tekme ve yumruklar geliyor, sonra Ambrose'dan cross body ve D-Von yerde. Yumrukluyor Ambrose. Running forearm ve running bulldog Ambrose'dan. Pin denemesi ama başarısız. Bubba Ray giriyor. Sözlü atışmalar hakim. Bubba Roman'ı itekliyor Ambrose yerine, sanırım Samoan diye. Roman da tag alıyor madem beni istiyorsun diyerek. Bir daha vur hadi diyor Bubba'ya. Bubba'dan yumruk Reigns'ten tokat ! Bubba'dan yumruk Reigns'ten tokat ! Bubba'dan yumruk Reigns'ten tokat ! Bubba'dan yumruk Reigns'ten tokat ! Bu böyle devam ederken Bubba'dan karna diz darbesi. Sonra da sırta elbow. İplere gidiyor, Roman Samoan için kaldırıyor ama olmadı. Tokat Reigns'ten. Sonra da neck breaker. Tag veriyor Ambrose'a ve ikiliden double suplex. D-Von giriyor ama ona da aynısından. Ambrose D-Von'u ad yolluyor dışarıya ve kardeşler ayakta.

Commercial Break

Döndüğümüzde Bubba yakalamış Ambrose'un kafasını. Yüzünü gözünü tahriş etmekte. Şimdi köşeye aldı ve tag D-Von'a. Von'dan bir aparkat. Köşede yumrukluyor D-Von. Ambrose yerlerde sürünüyor. Von Ambrose'u dışarı fırlatıverdi şimmdi. O hakemi oyalarken Ray de onun kafasını spiker masasına geçirip içeri yolluyor yeniden. D-Von'dan pin denemesi 1..2 ama hayır ! Chinlock bağlıyor D-Von. Ambrose zor durumda, ayaklanıyor şimdi ve jawbreaker ! İplere gidiyor ama D-Von'dan clothesline ! Pin denemesi 1..2.. hayır ! Bubba girdi şimdi, D-Von tutarken bir yumruk karna. Ambrose'dan acı inleme duyuyoruz. Bubba köşeye oturtuyor Ambrose'u, oraya asıp neckbreaker yapıyor ordan. İndirdi şimdi, yerde yumrukluyor Ambrose'u Ray. Aynı zamanda aşağılayıcı sözler geliyor. Bubba'dan bir neckbreaker daha. Kendi köşelerine çekiyor Bubba ve D-Von tag alıyor. Yerde bir tekme D-Von'dan. Sonra da iplerde boğuyor. Şimdi köşede yumrukluyor D-Von, ardından da yere alıyor ve forearm drop. Pin denemesi 1..2.. hayır ! Chinlock bağlıyor D-Von. Ambrose yavaş yavaş ayaklanıyor, kurtulak için karna çalışıyor ama D-Von sırta sert bir yumruk geçiriyor ve Ambrose yerde yeniden. Bubba tag aldı. Bir powerslam Bubba'dan. Come on Dean ! Let's go Ambrose çekiyor Bubba. Sonra da köşeye çıkıyor ama Ambrose geldi indirmeye. Derken Bubba karna çalıştı orda ve Ambrose düşen taraf oldu. Bubba sentonla atlıyor ikinci ipten ama Ambrose çekildi ! Bubba boşa atladı. Tag verme zamanı Ambrose için. Roman deliriyor ve aldı tagi ! D-Von da aldı ama Roman üstün gelen taraf. İki clothesline, bir tane de flying clothesline, sonra içeri giren Bubba'ya samoan drop ! Roman delirdi, Roman çıldırdı ! Köşedeki D-Von'a corner clothesline'lar, seyirci de sayıyor. Onuncuyu tokat yapıyor ve şimdi Roman hissetmekte, hissediyor. Yumruğunu yere vurdu ama ALLAHU EKBER ! NEXT BIG THING ! LESNAR GELİYOR !

Roman'ın suratı görmeniz lazım. Ambrose da ringte şimdi. Maç koptu mu ya, Lesnar pyro patlatıyor falan. Hayır Dudleyz arkadan saldırdı şimdi kardeşler takımına. Lesnar da geliyor yavaş yavaş. Şimdi 3D pozisyonunda Dudleyz, D-Von yolladı Roman'ı iplere ama superman punch'la dönüyor ! D-Von yerde ama Bubba hala ayakta. Bubba'dan big boot ! Ama Ambrose atlıyor ona da elbowla ! Suicide dive D-Von'a. Ambrose D-Von'u içeri sokacakken Lesnar saldırıyor. Maç bitti !

Kazanan: Dean Ambrose & Roman Reigns (by DQ)

Lesnar bariyerlere yolluyor Ambrose'u. Roman Reigns arkadan saldırıyor Lesnar'a, sırtını yumrukluyor. Lesnar onu yapıştırdı bariyerlere. Şu an Fastlane gibi burası. Lesnar bariyerlere sabitlemişken Roman'ı, Lesnar'ın arkasına bu sefer de Ambrose çalışıyor. Yumrukluyor böbreklerini, sırtını. Dirseklerle yumruklarla saldırıyor. Roman da saldırıyor şimdi, ikili hayvanı dövüyor. Ringe soktular Lesnar'ı. Lesnar'ın peşinden ilk Roman girdi ringe ama suplex Roman'a ! Ambrose da girdi şimdi ama bir suplex de Ambrose'a ! Ambrose köşede, Lesnar ona verdi dikaktini ama arkasında Roman vari Roman'dan SUPERMAN PUNCH ! Şimdi bir köşede Roman var, tam karşı köşede Ambrose var ve tam ortalarında da Lesnar var. Roman spear havasında, hissediyor Roman, hissediyor ve UUUUAAAAHHH ! Spear ama Ambrose'a ! Reigns bir boğa, Lesnar matador ve Ambrose da sadece ordan geçmekte olan garip bir vatandaş ! Roman ben ne yaptım diyor. Kızıyır kendine ama Lesnar'a da kızıyor gibi. Tam dönecekken Ambrose çeviriyor, dirty deeds pozisyonuna alıyor ama Roman yemedi bunu ! Samoan drop Roman'dan Ambrose'a. Kardeşlik bitti ! Everyone for himself ! Lesnar ayakta ve yakalıyor Roman'ı F5 ! F5 ! Ne imparatorluk kaldı ne tımarhane ! Lesnar gülüyor ! Ringte iki çürük beden kaldı, Lesnar ringi terk etmek üzere ama KING OF KINGS ! ALLAH !11! O DA BURDAYMIŞ ! Smackdown'a gelin, bir RAW'un main eventine bakın bir de Smackdown'un. HHH girişte, üzerinde takım elbise, omzunda kemer ! Lesnar'la bakışıyorlar. Tabi ki kavga yok. Manzaraya bakın, kardeşler ringte broken, Lesnar avlarından biraz ötede ayakta, Heyman da yanında. Game ise elinde kemerle girişte, tüm bu oyunlar esas oyun için ! Smackdown bu görüntülerle sona eriyor. Ben Fastlane için hazırım artık, Just Bring It !

BOSS !

BEAST !

BROTHERS !

GOOD NIGHT EVERYONE !

18 Şubat 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Maçı: The Miz vs Chris Jericho
Şovun En Kötü Maçı: Sasha Banks vs Tamina
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratan İsmi: King Barrett (0 etki)
Şovun En İyi Anı: Şovun Sonundaki Fastlane Ön Gösterimi.
Şovun Divası: Brie Bella
Şovun Superstarı: Brock Lesnar (40 Yılda bir geliyor, seçmezsek ayıp)
Şova Puanım: 9/10

18 Şubat 2016 - Smackdown | izlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 19:59   #2
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 4440
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33962
Rep Derecesi: FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Daha SD konularından görevli adam konuları açmazken Tayfun reis incelemeyi yapmış bile.
imza

#hürriyetveitilaf
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 20:03   #3
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 495
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 15752
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı FightOwensFight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha SD konularından görevli adam konuları açmazken Tayfun reis incelemeyi yapmış bile.
Konuları açmamasının sebebi SD'ın bu gece olacak olması.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 20:15   #4
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 4440
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33962
Rep Derecesi: FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuları açmamasının sebebi SD'ın bu gece olacak olması.
Tabi normalde gece yayınlanıyor ama gün içinde nete düştüğü için genelde erkenden konular açılıyordu.Görevli arkadaşta daha izleyememiştir herhalde belki de işi vardır.
imza

#hürriyetveitilaf
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 20:16   #5
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı FightOwensFight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabi normalde gece yayınlanıyor ama gün içinde nete düştüğü için genelde erkenden konular açılıyordu.Görevli arkadaşta daha izleyememiştir herhalde belki de işi vardır.
Ne gerek var konulara, tartışın burdan, nesi eksik ?
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 20:32   #6
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 495
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 15752
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.

Bu arada fotoğrafların kalitesiz ve basık olmasının nedeni ss alarak yapmamız , yarın değişecek.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 20:41   #7
SETH ROLLİNS GUY <3
The Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 171
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 736
Rep Derecesi: The Man NXT şampiyonu oldun.The Man NXT şampiyonu oldun.The Man NXT şampiyonu oldun.The Man NXT şampiyonu oldun.The Man NXT şampiyonu oldun.The Man NXT şampiyonu oldun.The Man NXT şampiyonu oldun.

Roman Reigns Heel'mi oldu acaba. ?
The Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2016, 22:13   #8
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1807
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 43081
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Çok güzel bir Smackdown şovu izledik. Aslında ben bu aralar olan tüm SD şovlarını beğeniyorum. Şu şovda bir de Mauro Ranallo olacaktı be. Elinize sağlık. Maçlar, Lesnar, segmentler çok iyiydi hepsi.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2016, 15:16   #9
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2829
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 75078
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerine sağlık bro. Şovu izleyememiştim. Akşam izlerim ama öncesinde bir incelemesini okuyayım dedim.
imza
50 Kitap Okuma Kampanyası

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)

The Sopranos | 1999 - 2007

#ThankYouRoman
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil