GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-02-2016, 22:20   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 26 Kasım 2015 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 26 Kasım 2015 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 849. Bölüm
Yer: Indianapolis, Indiana

26 Kasım 2015 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown introsunun ardından arenadayız. Indıanapolis’te Smackdown. Roman Reigns geliyor, turnuvada Sheamus’tan cash-in yemişti hatırlarsanız. O görüntüler ekrana geliyor. 5 Dakika 15 saniye süren şampiyonluk. Şimdi de RAW’dan görüntüler geliyor, Barrett ve Rusev’in Sheamus’a arka çıkışı ama Roman’ın hepsini savuşturması. TLC’de Reigns vs Sheamus göreceğiz. Ringteyiz yeniden, orda bir merdiven, bir sandalye ve bir masa var. TLC göndermesi olarak tabi. Roman konuşacak, elinde mikrofon var.

Roman Reigns: Küçükken ben ve Usolar evin her köşesinde güreşirdik. Sonunda bir Uso diğer Uso’yu kullanarak masayı kırdı ve evden sınırsız banlandık. Sonra dışarda güreşmeye başladık, avlunun her köşesinde güreştik. Sahilde güreştik, ordan havuza geçtik ama benim en favori köşem trambolindi. Sadece eğlenceli olduğu için değil, çünkü baya eğlenceliydi ama orda biz bir gün WWE Championship’i kazanacağımızı hayal ederdik. Rüyaydı ama rüyadan öte bir şey gibiydi, tıpkı Survivor Series’te WWE World Heavyweight Championship’i kazandığım zaman gibi. (Cheer) Ama bu kısa bir rüyaydı. Gerçekten öyleydi. Sheamus suratıma Brogue kick’i geçirdiğinde rüya bitti.

Hellfire ! Manzara manzara, kilise kilise, haç haç haç Jesus Christ haç haç ve LaOch. Fellaaaa ! Sheamus geliyor, dalga geçecek besbelli. Titantronun önünde Sheamus.

Sheamus: Ah Roman, Roman, Roman... Bunları geride bırakman lazım artık fella. Sen eskiler hakkında çok konuşuyorsun ve bu iyi bir şey değil. Bak sen 5 dakika 15 saniyeliğine de olsa WWE World Heavyweight Cahmpion’dın ve bu günler öncesinde kaldı. Sense hala World Champion’luğunun WWE Champion’luğundan uzun olup olmadığını konuşuyorsun. Ben asansörde bile senin şampiyonluğundan daha uzun süre kalıyorum. Senin şampiyonluk sürende donmuş bir böreği bile ısıtamazsın. Eğer senin kemeri almanla bir kitaba başlamış olsam ben daha sayfamı bitirmeden sen kaybetmiş oluyorsun. (Yeter artık, daha kaç şaka yapacaksın ? ) Bak sana ne diyeceğim, bırak bunları geride. Çünkü herkes hak verirki bu (kemer) benim üzerimde çok daha güzel durdu. (Boo) Hadi ama sadece eğleniyorum, şu anın tadını çıkarıyorum. Şu an en büyük benim ha ? Evet, evet ! Roman bak, buraya seni bozmaya gelmedim. Survivor Series’te muazzam bir ana sahip olduğunu biliyorum. Önce Alberto Del Rio’yla karşılaştın, ne maçtı ama ? Sonra da en iyi arkadaşın Dean Ambrose’un karşısına çıktın. Siz ikiniz birbirinizi ne dövdünüz ama. Çok güzeldi, nayılmıştım ona. Ve o iki harika maçın ardından Roman, o iki maçın ardından başardın ! WWE World Heavyweight Champion oldun ! Ne andı ama senin için ! Ha ? Gördünüz dimi hepiniz, ne andı ! Konfetiler yağıyordu, pyrolar patlamıştı. Yüzündeki gülümseme, tüm insanlar ayağa kalkmış seni alkışlıyordu. Senin için ne büyük bir andı ! Ahh nefesim tükendi, senin için çok heyecanlandım. Çok heyecanlanmıştım. Ama ondan sonra senin anın benim anıma dönüştü. Çünkü sana bu şansı veren adam elini uzattığı zaman “Teşekkür ederim Triple H” demen lazımdı. Ama sen ne yaptın ? Onu spearladın ! İşte ben de bu yüzden fırsata sahip oldum. Seni cehenneme yollayan brogue kicki attım. O kemeri senin ellerinden söktüm aldım ! Senin üzerine durdum ve tüm o hayallerini gömdüm ! Ve aman tanrım ! Aman Tanrım ! Ne andı ! Ne muazzam bir andı, nasıl güzel hissettim ! Çok güzel bir histi ! Yeni WWE World Heavyweight Champion olmak ! Evet ! Evet !

Roman Reigns: İstersen ringe gel de beş dakikada neler yapabileceğimi tüm dünyaya göstereyim. (Cheer)

Sheamus: Bunu mu istiyorsun ? Oraya mı geleyim ? Yüz yüze ? İstediğin şey bu mu ? Evet mi ? İstediğin bu mu ?

Roman Reigns: Indiana, bunu istiyor musunuz ? (YES! YES! YES!)

Sheamus: Öyle mi ? İşte geliyorum Fella ! (Azıcık yürüyüp, orda bir sınır varmışcasına durur.) Hayatta Olmaz ! Gördün mü Roman, işte senle benim aramdaki fark da bu. Sen hep koşup kavga etmeyi istiyorsun. Bir şeyleri doğru düzgün düşünemiyorsun. İşte bu yüzden daha fazla WWE World Heavyweight Champion olamadın. Tek yapman gereken Triple H’in elini sıkmaktı. Ben mi ? Ben senden farklıyım Roman. Ben akıllıyım. Zamanı kolladım ve fırsatımı tam zamanında kullandım ! İşte bu yüzden ben buna sahibim (kemeri kaldırır) ve senin sahip olduğun şeyse parçalanmış hayaller ! (Boo) Kabuslarında görüşürüz Fella !

Roman Reigns: Hadi biraz da senin kabuslarından konuşalım, TLC’den konuşalım. Sana olacaklar hakkında biraz gizli bilgi vereyim. Benimle bu ringe girdiğinde ben superman punchımla senin çeneni kıracağım. Sonraysa senin için üç sözcüğüm var: Tables, Ladder and Chairs. İlk olarak bu bebeği kullancağım (chair) ve onunla senin belini kıracağım. Bununla işim bittiğinde seni havaya kaldıracağım ve işte aynı bunun gibi bir msaya powerbomblayacağım. Tam buraya. Ve sen ordayken bu merdivene tırmanacağım. Aslında benim olan şeyi geri alacağım. The WWE World Heavyweight Championship ! And you better BELIEVE THAT !

Roman’ın şarkısı çalarken o ringte kızgın şekilde bakıyor, Sheamus’sa kemerini havaya kaldırmakla yetiniyor.

Bu gece Jack Swagger vs Alberto Del Rio görecekmişiz. Main eventse çok büyük: Dolph Ziggler vs Dean Ambrose vs Tyler Breeze for the #1 contender spot for IC.

Şimdi fişekler patlıyor ve Dudleyville’den Dudley Boyz geliyor. İkili ringte şimdi, köşede tauntlarını atıyorlar.

Commercial Break

Şimdi de Dudleyz’in arka alanda yaptığı konuşma geliyor. Wyattlara meydan okuyorlar. DERP! Sıra da Wyatt Family var. Aile tam kadro geliyorlar, ateş böcekleri her yerde. Işıklar açıldığında Bray Wyatt dışarda oturmaya girişiyor. Maça koyunlar katılacak, Luke da Bray’in yanında yani.

Dudley Boyz vs The Wyatt Family (Erick Rowan & Braun Strowman)

Erick ve D-Von içerde. D-Von hemen yumruklamaya girişiyor, sonra da iplerden dönüp shoulder tackle ama olmuyor, Rowan’ın omzu da kaya gibi. Tokatladı D-Von da, köşeye aldı ama Rowan bir diz darbesiyle tersine çevirdi köşeyi, o yumrukluyor D-Von’u. Sonra da headbuttlar. Karşı köşeye yolluyor ama clothesline D-Von’dan. Sonra D-Von kontrolü ele geçiriyor ve Bubba’ya tag veriyor. İkiliden double suplex. ! Strowman tag aldı şimdi. Bakışıyorlar. Braun ıskalayınca Ray headlock’a alıyor ayakta. Strowman kurtulmaya çalışıyor ama açması zaman alıyor. Bubba bir tekme geçiriyor sonra da farklı bir kilit deniyor, yine ayakta. Bunlar pek aşina olmadığımız kilitler. Braun sonunda ittirip kurtuluyor, sonra da üzerine gelen Bubba’yı blokluyor. Şimdi bir de body slam Braun’dan. Bubba köşeye gidiyor, back elbow Rowan’a, üzerine gelen Strowman’ı da köşeye alıp yumruklamaya başlıyor. Bir daha deneyecek ama Strowman kaçıyor ordan, Bubba köşeye giriyor ardından da ense köküne balyozu yiyor. Bubba yerde. Strowman iplerde boğuyor onu ama hakem ayırıyor. Strowman hakemle konuşurkan dışardan Harper kola çalışıyor Bubba’nın. Bray Wyatt gayet mutlu. Strowman şimdi iyice kavradı o kolu ama Bubba ayaklanıyor, yumruklar surata ! Braun tam da o kola bir tekme çıkarıyor. Aynı kola omuz darbeleri ! Köşeye aldı ve tag verdi Rowan’a. Rowan kolu kaldığı yerden incitmeye devam ediyor. Yumruk ve tekme o kolu. Bi tane daha diyecekken Bubba’dan big boot geldi, peşinden de clothesline ! Tag verecekler gibi, D-Von giriyor, Rowan var hala karşısında. Shoulder tackle’lar, ardından da facefirst ! Girmeye çalışan Strowman’ı da savuşturdu D-Von. Köşede Rowan ıskalıyor, D-Von’dan fling clothesline ! Pin denemesi 1..2.. Strowman bozuyor ! Bubba da ona saldırıyor tabi. Bubba yumruklarken Strowman’ı D-Von da geliyor, ikisi devam ediyorlar. Sonra da ikili var güçleriyle ittirip Strowman’ı ring dışına yolluyorlar. Erick Rowan da sıra, ona da back suplex 3D karışımı bir şey geldi. Bubba Bray Wyatt’a bakarak bağırıyor GET THE TABLE ! D-Von gidiyor almaya, masa ringte. Onlar kurarken Luke Harper giriyor ve superkick Bubba’ya !

Kazanan: Dudley Boyz (by DQ)

Strowman da hemen D-Von’u çekiyor dışarı. Aprona geçiriyor kafasını. Harper da Bubba’yı tekmelemekte. Wyatt’lar parça parça ediyor resmen. D-Von’u boğuyor Strowman ! Harper ve Rowan’dan Bubba’ya double shokeslam ! Masaya hemde ! WHY DID YOU GET THE TABLE ? Şimdi Wyatt Family pozunu veriyor Bubba’nın başında, Wyatt’lar ayakta !

FOLLOW... THE BUZZARDS !

DERP!

Paige geliyor şimdi Stars in the Night ! Paige ceketini çıkartıp tauntunu atıyor. Survivor Series’teki şaibeli galibiyeti ekranda Charlotte’un. Sonra da RAW’daki kavga. Paige’den spiker masasında PTO ! Şimdi ringteyiz, Paige ben adama böyle yaparım işte diyor. Şimdi de Becky geliyor. Sislerin arasından çıkıyor Becky, hızlı bir giriş yapıyor. Tauntunu atıp üzerini çıkarıyor. Maç için hazırız.

Paige vs Becky Lynch

Şöyle bir döndüler ringte sonra lock up ve Becky'den roll up girişimi. Paige biraz geri çekilip tekrar deniyor şansını ama hip toss Becky'den. Bir tane daha ve bir de tekme. Paige kaçıyor merdivenlere kadar. Sonra tekrar giriyor, Becky gelince tekrar kaçıyor. This is my House çekiyor ama yemezler. İçeri girince Becky bir tackle ile alıyor Paige'i yere. Bir de leg drop ve bir tane daha. Becky pin'e gidiyor 1..2 hayır ! Paige önce kaçıyor sonra ayak bileğine tekme çıkarıyor. Sonra da karna. Turn buckle'a vuruyor sonra da diz darbesi surata. Paige eşitledi maçı. Paige'den şimdi de exploder suplex !

Commercial Break

Döndüğümüzde Paige Becky'nin göğsüne diz darbeleri geçirmekte apronda. Pin denemesi ama 1de kick out. Paige şimdi dizini Becky'nin sırtına yaslayıp surfboard'a alıyor onu. Şimdi de ayak kafada. Becky kurtulacak mı derken ayaklanıyor. Karna bir iki elbow sallıyor ama Paige yatırdı onu tekrar. Charlotte izliyor bu arada onları içerde ekranda. Şimdi Paige yine ipleri kullanıyor, hakem de sayıyor. Bıraktı Paige. Becky köşede dirense de Paige onu tekme yağmuruna tutuyor. Sonra da sertce çekip pine gidiyor ama 1,5 da kalkıyor Becky. Yeniden bir kilit geldi Paige'den, kol ve omuzlara çalışanından. Becky ayaklanıyor kurtulmak için ama diz Paige'den. Köşede bir diz de surata. Bir de tekme deneyecek ama ıska ! Roll up Becky'den ama neticesiz ! Clotheslineler Becky'den ! Bir de dropkick, ardından corner forearm ! Ve bir de exploder suplex ! Pin deniyor 1..2.. hayır ! Paige kalkıyor şimdi ayaklarından yakalıyor Becky'yi ama roll up 1..2 hayır ! Becky şimdi disarm her bağlamaya çalışıyor ama Paige iplerde. Hakem ayırıyor derken Paige Becky'yi iplere geçiriyor. Sonra hızlıca pin'e gidiyor 1..2..3 !

Kazanan: Paige

Paige sevinirken Charlotte'u görüyoruz ekran başındaki. Kızgın bir surat takınmış. İnanamıyor. Becky de kızgın ve ringte.

Arka alandayız. Kofi Kingston ve Team BAD şükran günü sofrasının başında. Kofi yemekleri tanıtıyor, sofranın ortasında da tag team kemerleri var bu arada. Big E geliyor.

Big E: AAAOOHHH Kofi ! Ve Team BAD. Birinci geleneksel New Day Şükran Günü yemeğine hoş geldiniiiizz !

Kofi Kingston:
Bu WWE Evreni için masanın başına toplanma ve neler için müteşekkir olduğumuzu düşünme vakti.

Big E: Tricep Meat ?

Kofi Kingston: Evet evet. Ve de New Day'in sahip olduğu tag team championship kemerleri.

Big E: Thanks to us! (New Day Rocks ritmiyle)

Tüm Ekip: Thanks tu us! Thanks to us! Thank to us! (Heath Slater giriyor.)

Heath Slater: Hiiiaaa Mutlu şükran günleri, tek kişilik orkestra burada hadi partiyi başlatın ! (Elinde bir yemek var)

Kofi Kingston: O da ne ?

Heath Slater: Bu ne mi ? Bu benim meşhur olduğum, bana ödül getiren ünlü Slater lahana salatam !

Big E: İçinde ne var başka ?

Heath Slater: Lahanadan başka mı ? Havuç var, tur-

Big E: Bro bro bro, yara bandı mı o ? Çek git burdan ! Geri bas ! Çık git. (Adam Rose giriyor, onun da elinde bir tencere.)

Kofi Kingston: Adam Rose, senin ne işin var burda ? Sen partilerden nefret edersin.

Adam Rose: Tavşan yahnisi ! (Tencereyi Kofiye verip gider)

Big E: Ne ? Bunny'yi öldürdün mü ? Bunny'yi pişirmiş ! İğrenç bu. (Big E arkasını dönünce Ascension orda, E korkuyor başta) AAoooowww ! Ascensionmış bu. Haha. Naber ha ? Ne getirdiniz ?

Viktor: Issızlık !

Konnor: Ve de yıkım !

Kofi Kingston: Peki ya akşam yemeğine ne dersiniz ?

Big E ve Kofi Kingston: Reddedildi !

Kofi Kingston: Eliniz boş bu yemeğe katılamazsınız. Gidin burdan !

Big E: Defolun !

Kofi Kingston: Çıkın gidin dedim ! (Ascension gidiyor.)

Big E: Bu pek doğru gelmiyor bana, bir şeyi yanlış yapıyoruz. Hindiyi getirdin demi ?

Kofi Kingston: Ahh hayır, hindiyi ben değğil sen getirecektin zaten.

Big E: Ah tamam tamam Xavier getiriyor Hindi'yi. ( Derken gulugulugulu diyerek Gobbledygooker kılığındaki Xavier çıkagelir)

Xavier Woods: Hey hey, Undertaker 25. yılını sallayın da bu Gobbledygooker'ın da 25. yılı ! O yüzden düşündüm de bu gece Lucha Dragons'a power of positivity'nin yanı sıra power of poultry'ı da gösterelim. (Poultry = kümes hayvanı) Ama ondan önce biraz dansa ihtiyacım var.

Ekip New Day Rocks ritminde danslarını ediyorlar ve biz de ringe dönüyoruz. Del Rio'nun şarkısı çalıyor, Del Rio önde Zeb Colter arkada. Yumruk tokuşturuyor ikili, anons edildikten sonra ringe doğru ilerliyorlar. Birazdan maç.

Commercial Break

Zeb Colter: Merhaba. Birazcık Jack Swagger hakkında konuşalım. Swagger'a bildiği her şeyi ben öğrettim. Ama ben Swagger'a bildiğim her şeyi öğretmedim. Benim Jack Swagger'ı her gördüğümde, Alberto Del Rio'nun Jack Swagger'ı her gördüğünde, gördüğümüz şey aslında rahatına düşkün, bencil, nankör bir aylağın teki. Bu senin cehaletinden, güvensizliğinden ve de körü körüne bağlı olduğun Amerika'dan mı kaynaklı ? (Boo!) Bu tehlikeli bir şey Jack, seni doğru yönlendirmez bu. Ama gerçek şu ki Jack, sen ve buradaki herkes birer Hater ! Hepiniz hatersınız.

Jack Swagger: Amerika'da her şey tatillerle ilgili. Tıpkı şükran günü gibi. TLC'de yapacağımız maç sonrası da Jack Swagger bacakları kıçına yapışık olduğu için şükredecek, perrooo !

Real American Jack Swagger geliyor şimdi de. WE THE PEOPLE ! Swagger ring yolunu alıyor ve Del Rio'nun üzerine yürüyor ringte. Maç için hazırız.

Alberto Del Rio vs Jack Swagger - Non Title Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim mücadeleye geçmeden seyircilerden USA chantleri yükseliyor. İkili Lock-up bağlıyor. Çok çetin bir mücadele görüyoruz, ikisi de çok hırslı. Mücadele devam ediyor Alberto rakibini sonunda köşeye götürmeyi başarıyor. Ve rakibinin göğsüne çok sert bir tekme atıyor. Swagger'ın yaşadığı acı yüzünden okunuyor. Alberto Del Rio rakibine bir yumruk daha attıktan sonra diğer köşeye götürüyor. Şimdi hızla bir yumruk atmak istiyor ama Swagger bu sefer buna izin vermiyor , rakibinin kolunu tutuyor, ardından bir yumruk Swagger'dan. Şimdi rakibini biraz önceki köşeye götürüyor. Orada da ard arda 3 yumruk atıyor, üstüne omuz darbeleri fakat bu sefer Del Rio kurtuluyor sanki o 3 yumruğu yememiş gibi çok seri bir şekilde tekmelere başlıyor. Ardından rakibini iplere gönderiyor yumruk atacakken Swagger eğiliyor ve rakibinin arkasından tutuyor ve aniden roll-up yapıyor , ama başarısız Del Rio izin vermiyor maçın bitmesine. Del Rio kalkıyor ve Swagger'ın karnına bir tekme daha , gerçekten bu işte çok iyi Alberto Del Rio. Ama Swagger'a işlemiyor resmen , Swagger rakibini iplere gönderiyor, Alberto gelince rakibini yere indirip yumruklamaya başlıyor, çok sert yumruklar vuruyor derken Del Rio bir tekmeyle onu üsünden atıyor , Del Rio hızlı bir şekilde kalkıyor , rakibin kavrıyor ve DDT, çok sert!. Swagger'ı çevirmekte biraz zorlansa da tuşa gidiyor ve tabii ki başarısız oluyor tuş girişiminde. Şimdi klasik bölüme geldik... Del Rio headlock bağlıyor, Swagger baya zorlanıyor bu arada seyircilerden "USA" sesleri geliyor. Swagger yavaş yavaş kalkıyor. Ama Del Rio buna izin vermiyor rakibinin kafasından tuttuğu gibi yere yapıştırıyor. Kafasına bir de tekme! Alberto Del Rio gaza geliyor, köşeye çıkıp tauntunu atıyor. Del Rio şimdi köşeden atlayıp stompu geçiriyor rakibinin kafasına ! Tuşa gidiyor ama yine başarısız. Del Rio rakibini köşeye çekiyor. Çıkıyor 2.ipe yumruğunu hazırlıyor ve başlıyor saydırmaya 5 tane art arda yumruk atıyor ama Swager rakibini kucaklıyor birden. Ve şimdi belly to belly slam. Tuşa gidiyor ama başarısız. Şimdi Del Rio akıllı bir hamle yapmaya çalışıyor ve ringin dışına çıkıyor , bariyerlerden atlayacakken Swagger "nereye gidiyorsun" dercesine arkasından tutuyor ve çok sert bir yumruk , Del Rio anansörlerin oturduğu yerin önündeki bariyere yaslanmış bir şekilde dururken Swagger'dan bir clothesline! Del Rio diğer tarafta. Swagger göğsüne vurarak bağırıyor, tabii bu arada hakemi de unutmayalım o da saymaya devam ediyor, Jack Swagger ile Zeb Colter göz göze geliyor , Swagger yavaş adımlarla adamcağızın üstüne yürüyor, Zeb Colter ciddiyetini kaybetmeden Swagger'ı durdurmaya çalışıyor. Bu arada arkadan Del Rio sandalye ile geçiriyor Swagger'ın beline. Ve hakem de maçı bitiriyor.

Kazanan: Jack Swagger by DQ

Del Rio hiç durur mu? Durmaz. Maç bittikten sonra da yerdeki rakibine sandalye ile acımasız darbeler vuruyor. Zeb Colter'ın yanına gidiyor beraber galibiyet pozu veriyorlar. Del Rio rakibinin yanına yaklaşıyor ve hırpalamaya devam ediyor. Kadlırıp ringe gönderiyor , tabii bu arada sandalyesini de unutmuyor. Ama hakem onu engellemeye çalışıyor , elinden sandalyeyi alıyor ama Del Rio tekrar alıyor derken Swagger kalkıyor Del Rio'yu döndürüp bir yumruk çakıyor. Sandalye ile karnına vuruyor Del Rio'nun. Bir tane de beline, Alberto Del Rio acı içinde kıvranıyor. Bir tane daha Swagger iyice gaza geliyor yerdeki rakibine "Kamann" diye bağırmaya devam ediyor. Swagger bir tane daha! Alberto Del Rio hemen kendisine dışarı atıyor, Zeb Colter ise hala ciddiyetini kaybetmiş değil. İkili girişe doğru gidiyor, Patriot çalıyor vs Swager seyircierle birlikte "We The People" chanti atıyor. Maçın önemli anlarının tekrarını izledikten sonra Del Rio ve Swagger'ın bir birine olan sert bakışlarını görüyoruz ve segment sonlanıyor.

Main eventin tanıtımını izliyoruz. Şimdi arka alandayız. Usolar yürürken yanlarına Gobbledygooker geliyor. Mutlu şükran günleri dileyip ayrılıyor ordan. Usolardan biri “Bunun Woods olduğunu biliyorsun değil mi?” diyor, bir diğeri de “Evet, aklıma bir fikir geldi” diyor ve Gobbledygooker’ın gittiği yöne gidiyorlar.

Ringe ilk olarak Lucha Dragons geliyor , klasik tauntlarını atıyorlar, bu arada büyük destek var ikiliye. Şimdi de Tag Team Champions The New Day geliyor.Xavier Woods Gobbledy Gooker kılığına girmiş durumda. 1990 yılındaki Survivor Series'te Gobbledy Gooker ile ilgili yaşanan olayları izliyoruz. Ardından ringteyiz, ekipler hazır.

Lucha Dragons vs The New Day

Maça başlıyor ringde Kofi Kingston ve Kalisto var, seyircilerden New Day Sucks chantleri yükseliyor , Kalisto ile Kofi Kingston çok çetin bir mücadeleye giriyor önce Kalisto rakibinin belini kavrıyor sonra Kofi reverse yapıp üstünlüğü ele alıyor derken Kalisto rakibinin kolunu kıvırıyor aynısını Kofi'de yapıyor. Ve Kofi rakibinin kafasından tutarak yere çarpıyor.Yerdeki rakibine Armlock bağlıyor, Kalisto'dan bir tekme geliyor şimdi. Rakibinin kolunu kıvırıyor ve Sin Cara'ya tag veriyor. İkili Kofi'yi reverse yapıp yere atıyorlar ve double kick. şimdi ikiliden Wheelbarrow Senton.! Cara tuşa gidiyor ama Kofi 1'de kalkıyor. Sin Cara rakibini köşeye götürüyor ve bir chop çok sert! Kofi çok zorlanıyor. Sin Cara rakibini diğer köşeye gönderiyor , splash yapacakken big boot geliyor Kofi Kingston'dan. Kofi ikinci ipe çıkıyor rakibin üzerine atlayıp Huricana yapıyor ama Sin Cara'dan bir reverse ve roll up ama Kofi ikide kaldırıyor omuzlarını ve aniden rakibin göğsüne tekmeyi vuruyor ve Big E'ye tag veriyor Big E hızlı bir şekilde ringe giriyor iki isim iplere geliyor ve dönüşte Cara Big E'den yediği bir omuz darbesiyle yere çakılıyor. The New Day yine dansını yapıyor , Big E yine müthiş performans gösteriyor ama Sin Cara arkadan rakibine Dropkick yaparak , bu güzel ve eğlenceli anların kısa sürmesine neden oluyor. Big E ringin dışına uçuyor. Şimdi Sin Cara iplerden dönüp Suicide Dive yapıyor. Big E'nin beli masaya geliyor ve acı içinde bağırıyor. Seyircilerden Lucha chantleri geliyor. Şimdi Sin Cara Big E'yi içeri gönderiyor, kendisi de çıkıyor, bu arada Kofi onu oyalamaya çalışıyor Kofi'ye bir tekme attıktan sonra yoluna devam etmeye çalışıyor ama Big E yine vücudunu ortaya koyuyor, iplerden gelip Sin Cara'yı bir göğüs darbesiyle dışarı gönderiyor.

Commercial Break

Dönüyoruz , döndüğümüzde New Day'in köşede yaslanmış zavallı Sin Cara'ya tekmelerini izliyoruz. Önce Big E Kofi'ye sonra Kofi Big E'ye sonra tekrar Kofi sonra tekrar Big E derken Sin Cara baya bir hırpalanıyor. Şimdi Big E Kofi'yi tutup rakibinin üzerine gönderiyor ve Kofi'den dropkick! Kofi tavuk taklidi yapıyor ve bu arada Big E Ne diyeceğimi bilemiyorum böyle bir dans kelimelerle anlatılamaz. Ben Big E'ye gülerken Kofi Kingston'dan Sin Cara'ya bir sert tekme daha geliyor. Tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Kofi. Şimdi Sin Cara'yı yere serip Big E'ye tag veriyor ve Big E'den Big Splash geliyor. Sin Cara'nn pestili çıkı! Tuşa gidiyor Big E ama yine başarısız. Big E'nin biraz önceki Splash'ını izlerken, Big E elleriyle ritim tutuyor, seyirciler de New Day Sucks chantleriyle ona eşlik ediyor şimdi Big Eköşedeki rakibini doğru koşuyor, Cara çekiliyor ve Big E ring direğine tosluyor. İki isim de sürünüyor Kalisto ve Kofi tag alıyor, Kalisto tag alırken seyirci coşuyor. Kalisto ringe Springboard Seated Senton ile giriyor. Şimdi rakibinin ayağına tekme bir tane daha bir tane daha dönüp bir tane daha ! Şimdi Kalisto'dan springboard corkscrew cross body Şimdi de Spike Rana! Şimdi Kalisto'dan Big E'ye springboard round kick, Big E yerde, şimdi Kofi'ye doğru yöneliyor ama Kofi'den elbow Kofi roll-up yapıyor ayakları sayesinde ring iplerinden destek alıyor ama Gobbledy Gooker ona izin vermiyor. Kofi neler olduğunu anlayamıyor. Bu arada Kalisto'dan Salida Del Sol . Tuşa gidiyor Big E engellemek için koşuyor ama Sin Cara rakibine sarılıyor ve izin vermiyor ve bitiyor!!

Kazanan:
The Lucha Dragons

Kalisto sevinci yaşamak istiyor ama Big E ikliyi ringin dışına gönderiyor, bu arada Big E ve Kofi neler oldğunu anlamaya çalışıyorlar. Gobbledy kılığındaki Xavier neden pini bozdu ki ? O da ne ? Girişte Jimmy Uso yanında ise donlu ve ağzı kapalı Xavier Woods! Big ve Kofi şaşkın . Jimmy Xavier'e birşeyler söyleyip söylemeyeceğini soruyor. Woods kafa sallıyor, Jimmy hızlı bir şekilde ağzındaki bantı çekiyor ve Woods'u ringe doğru yuvarlıyor. Bu arada Big ve Kofi hala şaşkın Gobbledy Gooker kılığındaki kişinin kim oldğunu merak ediyorlar. Şimdi kafasındakini çıkarıyor ve bu Jey Uso ! Big E arkasını dönüyor ve Lucha Dragons'an double dropkick ardından Jimmy'den Kofi'ye clothesline! Bu arada Woods da kaçmaya çalışıyor ama ayakları bağlı kaçamıyor, Kalisto ve Sin Cara onu kucaklayıp ringe götürüyor. Şimdi Jimmy Uso'dan Xavier'a superkick, ardından Jey Uso'dan, daha doğrusu Gobbledy Gooker'dan Diving Splash !
Xavier'a oluyor olan ! Lucha Dragons ve The Usos içerde danslarını ediyorlar derken tekrarlar ekrana geliyor.

Gecenin erken saatlerinde Tyler Breeze tarafından ön kamera ile çekilmiş video geliyor ekrana. Kemer için yeni challanger Tyler olacakmış kendi düşünesine göre. Gorgeous olma zamanı diyor Tyler. Şimdi de Undertaker’ın 25. Yılına özel bir video izliyoruz. Sonra da arka alandayız, Renee orda.

Renee Young: Bayanalar ve baylar, Dean Ambrose’a hoşgeldin diyin. Dean geçen Pazar yeni WWE World Heavyweight Champion olmak üzereydin ama olamadın. Bu gece ise şansını döndürme imkanına sahipsin, Intercontienntal Title için yeni contender olabilir misin sence ?

Dean Ambrose: Ne haftaydı ama dimi, ne hafta. Ama şansın Pazar günü olanlarla alakası yok. Kevin Owens’ı yendim, şansla yapmadım bunu. Sonrasında Roman Reigns beni dövüp yeni şampiyon oldu, o da şans değildi. O gece Roman benden daha iyiydi. Sonra Sheamus gelip cash-in yaptı, bu da şan değildi, doğru yer doğru zaman sadece. Şans ancak şans oyunlarında olur. Bu geceyse ringe Show-off ve bay Fuzzy Boots McGee, Prince Pretty ile gireceğim. Ben bahis oynamayı sevmem ama oynayacak olsam bu gece... (biliyorsunuz anlamında kafa sallıyor ve ayrılıyor Dean.)

FIGHT ! Kevin Owens geliyor, IC sahibi, gönüllerin efendisi. Kendisi spiker masasında olacak maç boyunca, main event birazdan.

Commercial Break

Reklam dönüşü önce Tyler geliyor. Çubuğu elinde, Summer yanında. Podyumda yüyürcesine iniyor ring yolunu. Apronda bir poz daha veriyor ve Show off ! Ziggler’ın zamanı artık. Ziggler da hızlıca alıyor ring yolunu, derken arka alanda hazırlanmış bir konuşma geliyor. Bu kemeri çok kazandım yine kazanırım diyor kısaca. Son kişiye geçiyoruz, kızlar çıldırıyor bu esnada ! Lunatic onları çıldırtıyor. Ambrose da hızlıca geldi. Üç isim de ringte, üç isim de istekli.

Tyler Breeze vs Dolph Ziggler vs Dean Ambrose - #1 Contender Match for IC

Maç başlar başlamaz Tyler ring dışına kaçıyor, Ziggler da onu kovalıyor. Tyler diğer kenardan giriyor ama bir yumruk Ambrose’dan ona, Ziggler’da clothesline vuruyor, Breeze dışarda ! Ambrose şimdi roll up’a alıyor Ziggler’ı ama maç daha yeni başladı ! Ziggler’dan headlock take down geliyor ama Ambrose kurtuluyor ordan. Bir daha Ziggler’dan. Bu sefer daha uzun süre orda kalıyor Ambrose, ara ara ters çevirip roll up’a getirse de sonuç vermiyor. Bir süre dışardaki Summer’ı izliyoruz, garip bir şey içiyor.. Tekrar ringe döndüğümüzde Ambrose’un yumruğundan kurtulan Ziggler superkick deniyor ama tuttu tekmeyi Ambrose. Dirty deeds’e alıyor Ziggler’ı ama o da kaçıyor, ring dışına hem de. Ama orda ensesine geçiriyor double axe’i Breeze. Ambrose’da onun üzerine atlıyor ! Ziggler’dan da Ambrose’a clothesline ! Herkes sırayla birine bir şey yapıyor resmen ! Ziggler Owens’la bakışıyor derken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde Ziggler köşeye çıkmış ama Ambrose gelip onun pozisyonunu bozuyor. Dean superplex için tutuyor Ziggler’ı ama Ziggler karnını yumrukluyor Ambrose’un. Derken Breeze geliyor ve Ziggler’ı ittiriyor aşağı, Ziggler dışarda ! Ambrose da ringe düşüyor. Breeze ringteki Ambrose’a stomplar geçiriyor. Sonra da yumruklara geçiyor. Pin deniyor 1...bozdu Ambrose. Breeze şimdi iplerde boğuyor rakibini. İki isim de ayakta şimdi, Breeze’den yumruklar geliyor ama Ambrose da karşılık olarak karna çalışıyor. Breeze bir tane daha vuruyor, Ambrose klasik rebound lariat için iplere gidiyor, tam geriye gitmişken Breeze ayaklarına yapışıyor. Ambrose’un kafası aşağı bakacak pozisondayken dışardaki Ziggler’dan superkick ! Ziggler apronda, Breeze’i yakalıyor ve hangman ! Ziggler fırtına gibi giriyor, iki flying clothesline ! Corner splash, üstüne bir de neck breaker ! YEAH çekiyor Ziggler jumping elbow drop ! Pin’e gidiyor 1..2.. kick out ! Ziggler famouser için geliyor ama Tyler kaçtı ordan, derken dropkick Ziggler’dan. Ambrose atlıyor o esnada ama Ziggler’dan tekme, mid section’a. Üstüne bir de famouser, Ambrose out ! Pin’e gidiyor 1..2.. hayır ! Ziggler şimdi sweet chin music tauntu atıyor. Ama Ambrose yakaladı tekemyi ve Ziggler’ı turnbuckle’a yolluyor. Ambrose şimdi Ziggler’ı dirty deeds pozisyonuna alıyor ama bir yumruk Breeze’den. Ambrose iplere gidiyor ve rebound lariat, Ziggler’a ! Breeze hemen Ambrose’u ring dışına yollayıp Breeze’e pin deniyor 1..2.. hayır ! Ambrose köşeye çıkmış bu esnada, diving elbow Breeze’e ! Ambrose pine gidiyor 1..2... kick out Breeze’den ! Ambrose canlı, diğer iki isim yerde. Şimdi herkes ayakta, Ambrose Breeze’i dirty deeds pozisyonuna sokuyor ama Ziggler bozuyor. Şimdi hem Ziggler hem Ambrose iplere gidiyor ve iki isim de cross body ile dönüyor, Breeze’e ! Breeze sandwich oldu resmen ! Herkes yerde ! Ziggler şimdi ayaklanıyor, dizleri üzerindeki Ambrose’a short superkick denemesi ama Ambrose tuttu ayağı. Şimdi Ambrose yumruk tokat, çemp çamp çemp çamp yürüyor ! Ziggler iplere dayandı, bir de dropkick Ambrose’dan Ziggler’a ! Şimdi Breeze de aynı çemps çaps çemps çaps’lardan. Dropkick için yaylanıyor iplerden ama superkick Breeze’den ! Bir superkick de Ziggler’dan Breeze’e ! Ziggler pine giidyor, 1..1.. kick out ! Yeniden herkes yerde, Breeze dışarı kadar yuvarlandı. Ziggler Ambrose’un üzerine koşuyor ama back elbow Ambrose’dan. Ambrose şimdi yeniden köşeye çıkıyor, fakat Ziggler da atladı hemen face first için yakaladı kafasını. Ambrose olmaz diyip tekrar aşağı indiriyor Ziggler’ı ve diving elbow ile atlıyor ama boşa ! Ziggler’dan zig zag Ambrose’a ! Pin’e gidiyor 1..2... Breeze bozdu ! Breeze Ziggler’ı yakalıyor, suplex pozisyonuna sokuyor ama kaldıramadı. Roll up Ziggler’dan fakat başarısız ! Bir roll up da Breeze’den fakat yine netice yok ! Derken Breeze’den beauty shot ! Sonra da killswitch pozisyonuna alıyor Ziggler’ı ama Ambrose geliyor. Bir tekme Breeze’e ardından da dirty deeds ! Pin’e gidiyor 1..2..3 !

Kazanan: Dean Ambrose

Ambrose kazandı, hakem kaldırıyor kolunu. Ambrose çenesini tutarken tekrarları izliyoruz biz de. Ambrose gülümsüyor ve aşağı iniyor. Kevin Owens da ayaklandı şimdi. İkili face to face yapıyor. Owens kemeri gösteriyor ona. İkili kendi aralarında atışıyor, seyirci de uğultu yapıyor, bir şey anlayamıyoruz konuşmadan. Ama Ambrose’un o kemer bana daha çok yakışır dediğini duyar gibiyim. Ambrose ittiriyor Owens’ı, Owens yarım saattir oturduğu koltuğa yeniden oturmak zorunda kalıyor ama hemen geri kalkıyor. Owens bir şey söyledikten sonra kemerini omzuna atıyor ve Ambrose’un kenarından geçip gidiyor. Ambrose da arkasından bakıyor. İkili bakışmaya devam ediyor. Bu ikili kemer için kapışmaya devam edecek ama bu gece değil ! Şov sona eriyor bu görüntülerle.

GOOD NIGHT EVERYONE !

26 Kasım 2015 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Maçı: Tyler Breeze vs Dolph Ziggler vs Dean Ambrose
Şovun En Kötü Maçı: Dudley Boyz vs The Wyatt Family
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratan İsmi: Xavier Woods
Şovun En İyi Anı: Xavier'a Edilen Muamele
Şovun Divası: Paige
Şovun Superstarı: Dean Ambrose
Şova Puanım: 7/10

26 Kasım 2015 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2016, 22:38   #2
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 521
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 27564
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Big E'nin dansı tek kelimeyle efsaneydi ya. Elimize sağlık yine.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor

Seçenekler Arama
Stil