GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-02-2016, 19:46   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 25 Şubat 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 25 Şubat 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 862. Bölüm
Yer: Indianapolis, Indiana

25 Şubat 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown Fastlane'den görüntülerler açılıyor, triple threat'ten görüntülerle. Maçı Roman kazandı bildiğiniz üzere. Ama burdan bir de Ambrose Lesnar feudu doğdu. Kimura'yı bozan Ambrose... Bu maç sonrası HHH'in ringe gelişi ve Roman'la bakışmaları ekranda.

Şimdi Smackdown'dayız. King geliyor, üzerinde takım elbise, yüzünde bir gülümseme, omzunda ise bu şirketin en değerli kemeri. Bu adam king değil de kim king ? WM32 Main eventinin tanıtımı ekranda Game vs Reigns. Şimdi Triple H ringte. Kemerini yine kemer için ringe konduğu belli olan süslü bir masanın üzerine yerleştiriyor. Ve söz Game'de.

Triple H: Lütfen, size kendimi taktim etmeme izin verin. Ben zenginliğin ve zevkin adamıyım. Çok uzun zamandır buralardayım. Ve çok adamın ruhunu çürüttüm. (Rolling Stone'un Sympathy for the Devil şarkısının sözleri.) The Rolling Stone, Sympathy for Devil'i benim hakkımda yazmış olmalı. Ben Şeytan mıyım ? Belki. Kimin sorduğuna göre değişir bu. Ama şu net ki eğer Roman Reigns benim kim olduğumu unutmuşsa, şüphe yokki o hafızasını kaybetmiştir. Eğer Roman Reigns TLC'de yaptığı saldırının intikamını alacağımı aklından çıkarmışsa, pazartesi gecesi RAW'dan sonra artık bunu takmasına gerek kalmadı.

RAW'dan görüntüler ekrana geliyor şimdi. Triple H'in iki buçuk aydan sonra gelen intikamı. Reigns'in ağzı burnu kan. Basamaklara pedigree ile geceyi sonlandırıyor Triple H. Yine inanılmaz bir Boo ile ringe dönüyoruz, hiç inandırıcı değil bu gece efektler.

Triple H: Ve eğer Roman pazartesi gecesi şurda uzanışını, kendi kanı içinde yüzüşünü hatırlayamıyorsa bu salı sabahı buz gibi ameliyat masasına yatışından, parçalanmış burnunun cerrahi açıdan iyileşmesini bekleyişindendir. Eminim ki şu görüntüden sonra bu biraz zor. (Ekranda Roman Reigns'in foruma da düşen kanlı, peçeteli fotoğrafı var.) Şu görüntüye bakın. Bu burnunun yeri değişmiş bir adamın görüntüsü. İşte bu alçalmış bir adamın görüntüsü. Sanırım, tamam bu biraz da benim kabahatim. Takım elbise, kravat, bu yönetim işleri falan biraz kafa karıştırıcı anlatabildim mi ? Ama şunda hata yapılmamalı ki burda kanun benim ! Burda otorite benim. (Extremely Boo) Hey bunu anlıyorum. Siz otoriteye baş kaldırılmasını istiyorsunuz, kanunlara karşı gelinmesini, isyankarları seviyorsunuz. Hatta bir keresinde bunu ben de yapmıştım. Ama olay şu ki otoriteye yenemezsiniz. (Boo) Yapamazsınız, Roman Reigns bunu yapamadı ve hepiniz de biliyordunuz bunu yapamayacağını. İçiniz gidiyor ama gerçekleri biliyorsunuz. Her sabah kalkıyor ve sisteme küfrediyor, karşı gelmek istiyorsunuz. Ama bunu yapamıyorsunuz ! Başınızı eğiyor, işinize gidiyorsunuz. İşinizi yapıyor, haddinizi biliyorsunuz. Otoriteye boyun eğiyorsunuz ! (Boo) Bu sizde böyle işliyor, Roman Reigns de de böyle işledi ve şu an sesimi duyan herkeste de böyle işleyecek. Benim nezaketim için, biraz sempatim için ve tüm o siyasi yolların tadına bakmak için. Yoksa hepinizin ruhunu çürütürüm ! Roman Reigns daha önce WWE World Heavyweight Champion oldu. WWE Şampiyonu olmak için fazlaca kan, ter ve göz yaşı dökmek gerekir. Bu günkü konumuma gelebilmek için çok adamın üzerine bastım. O döktüğümüz tüm kanlar, terler.. Roman gerçekten çok terledi, o acayip çalışkan bir insan ve şuna inanın ki onunla ringteyken anladım o gerçekten de iyiydi. Kahrolsun, öyleydi. Ama kan ortaya çıktığında (Cebincen çıkarıyor, muhtemelen yumruklarken eline sardığı bezler veya kırmızılı boyalı bir mendl, neyse.) Şu parçayı senin için taşıyorum Roman. İş en son damlaya gelecek ve ben sonuncuyu da alacağım. Wrestlemania'da alacağım hem de. AT&T Stadyumunda. Tarihteki en kalabalık seyircinin önünde Roman, karşındaki bana bakacaksın ! Ve ben seni aşağılayacağım. Rüyalarını paramparça edeceğim ve o parçaları da alacağım Roman. O parçaları da alacağım ve senin yapabileceğin hiçbir lanet şey olmayacak ! Çünkü ben kanunum ! Ben Autority'yim ! Ben Cerebral Assasin'ım ! Çünkü ben kralların kralıyım ! BECAUSE I'M THE GAME ! Çünkü ben WWE Dünya Ağırsıklet Şampiyonuyum ! Ve çünkü ben öylesine iyiyim !

Kral mikrofonu attı ve kemeri omzunda gidiyor şimdi. Spikerler kendini tanıtıyor bu arada, Ranallo orda bu gece. Bu gece 6 Man Tag Team var: AJ Styles, Chris & ? vs The New Day. Ayrıca RAW'daki Shane McMahon'lu açılışın da tekrarını izleyeceğiz.

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümüzde Lucha Dragons'un ringe girişlerini görüyoruz. Klasik girişlerini yapıyorlar, iki isim de atlıyor ringe ve tauntlarını atıyorlar. Şimdi ise 1-2 1-2-3 GO ! Neville geliyor. Neville çok formda ve çevik görünüyor bugün. Dolph Ziggler geliyor şimdi de, seyirciden gayet iyi bir reaksiyon alıyor Ziggler. Şimdi de ringe gelen takım League of Nations. Bu takımın üzerinde son zamanlarda bir trollük var gibi. Girdiler ringe onlar da. Hakem iki takımı yerlerine gönderiyor ve maç başlıyor.

League of Nations vs Dolph Ziggler, Neville & The Lucha Dragons

Hakem zili çalıyor iki takım da hazır durumda. Ziggler ve Barret başlıyor mücadeleye. Barret ve Ziggler dikkatli gözlerle birbirlerine bakıyorlar, Barret köşedeki Neville bir yumruk vurup yere indiriyor bu arada Ziggler da arkadan saldırıyor Barret'a. Derken LoN içeri dalıyor ve meydan savaşına dönüyor maç. Şimdi Lucha Dragons , Alberto Del Rio ve Rusev'i dışarı gönderiyor şimdi Suicide Dive mı?? Hayır iki isim de rakiplerine izin vermiyor. Rusev'den Sin Cara'ya tekme geliyor ardından Del Rio , Kalisto'yu köşedeki bariyerlere çarptırıyor. Bu arada ringde Sheamus ve Dolph Ziggler var, şimdi Ziggler'dan Shemaus'a DDT geliyor. Şimdi arkadan Barret geliyor ve Barret'tan Winds of Change. Barrett pine gidiyor 1..2.. Hayır ! İçeri giriyor tüm LoN ve LoN ringde ufak çaplı bir sevin yaşıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümzde Barrett'ın iplere asılı yatan Ziggler'a yumruklar indirdiğini görüyoruz. Şimdi Barret'tan çok sert bir tekme rakibinin göğsüne! Tuşa gidiyor Barret, 1..2 ama Ziggler kalkıyor. Barret Alberto Del Rio'ya tag veriyor. Del Rio önce tekmeliyor Ziggler'ı sonra köşeye koşuyor ve Kalisto'yu indiriyor. Şimdi Dolph Ziggler'ı iplere gönderiyor dönüşte Backbreaker! 1..2.. ama Ziggler yine tuş olmuyor. Şimdi ADR Rusev'e tag veriyor. Rusev hemen ringe girip rakibini tekmelemeye başlıyor. Rakibini yere yatırıyor ve Elbow Drop! Bir tane daha . Şimdi tuşa gidiyor 1..2 . ama yine olmadı. Şimdi Rusev rakibinin kucakladığı gibi köşeye gidiyor ve rakibinin sırtnı çok sert vuruyor ringin köşesine. Şimdi Sheamus'a tag veriyor. Sheamus bir suplex slam ! köşeye koşup Sin Cara'yı indiriyor. Sheamus şimdi Dolph Ziggler'ı kaldırıyor ama Ziggler'dan superkick! İki isim sürünüyor ve Neville ve de Barret tag alıyor. İki isim fişek gibi giriyor ringe . Neville iplere gidiyor , Barret clotesline yapmak istiyor Neville kafasını eğiyor bir daha aynısı oluyor ve şimdi Neville'dan crossbody. Şimdi Alberto Del Rio'ya dropkick! Del Rio aşağıya iniyor. Neville rakibine 3 tane tekme hediye ettikten sonra Dropkick yapıyor, tam kafaya ! Şimdi köşedeki rakibinin üzerine koşuyor ama Barret'tan bir big boot geliyor. Ama Neville'dan da Enziguiri geliyor. Şimdi Neville aprona çıkıyor, Sheamus koşarak geliyor onu indirmek için ama Neville hızlı bir şekilde 450 Splash yapıyor. Tuşa gidiyor 1..2.. ama Rusev bozuyor. Şimdi Rusev'e Cara'dan tekme , Kalisto'dan Dropkick ve Rusev aşağıda! Şimdi Kalisto Slingshot Crossbody yapmak istiyor ama Rusev onu tutuyor derken Sin Cara'dan Suicide Dive. Şimdi Neville'den Red Arrow! Sheamus içeri girmeye çalışıyor ama hakem onu engelliyor bu arada Alberto Del Rio içeri giriyor ve Neville'a superkick. Bir Superkick de Ziggler'dan ADR'ye. Şimdi herkes dışarıda Sheamus tag alıyor ve içerideki Neville'a Brouge Kick!! Tuşa gidiyor 1..2...3 !

Kazanan:League of Nations

LoN yer yer taşkınlığa varan büyük bir sevinç yaşıyor. Uzun zaman sonra aksiyona dönen Barrett'ı da havaya kaldırıyorlar. Biz de maçtaki önemli anları izliyoruz.

Şimdi arka alandayız. Renee Young ve yanında da Kevin Owens var.

Renee Young: Kevin benden bir anons yapmak için rica da bulundun-

Kevin Owens: Evet senden bunu istedim ve köpiürmeyi bırakırsan yapacağım da. Ama güzel bir anons, bunu beğeneceksin. Çünkü RAW'u izlerken Dean Ambrose'un hareketlerinden çok etkilendim. Çünkü Brock Lesnar'dan o dayağı yedikten sonra, çaldığı o araçla, ambulans sanırım, ringe gelmesi ve kendini ringe sürüklemesi. Brock'a birkez daha başkaldırması. Bu çok zor bir şey ve bence bu ödüllendirilmeli. Bu gece kalbimden şu geçti, ben dövüşen bir şampiyonum ve bu gece Dean Ambrose'a IC kemerim için bir rövanş hakkı sunuyorum.

Renee Young: Ama Dean Ambrose bu gece burda olamayacak Kevin.

Kevin Owens: Öyle mi ? Burda değil mi yani ? Evde dinleniyor olmalı. Bu çok üzücü çünkü ben bir sürü adamı dövdüm ve aralarında bu kemer için şansı hakeden tek kişi Dean'di. Sanırım, sanırım bu gece izinliyim.

Derken Kevin Owens'ın omzunda tombul bir el beliriyor. Ele bakın.

Big Show bu.

Big Show: Henüz beni yenmedin sanırım.

Kevin Owens: Peki Big Show, önce şu elini çek, çok ağırmış gerçekten. Bak bu KOMania yolu ve sen de daha ziyade emeklilik yolunu arıyorsun sanırım. O taraftan sanırım. (Parmağıyla işaret ediyor yönü.)

Big Show: Şaka yaparmış. (Yakasına yapışır.) Bir daha emeklilik de de sana bir KO yapayım. Acaba KO'yu KO'lamak nasıl bir şey ? Sanırım bu gece onu anlayacağım. Rakibim kim tahmin et zeki adam. SEN ! O yüzden görüşürüz balım.

Big Show çekiliyor ve biz de ringe dönüyoruz. Fişekler patlıyor ve Dudleyville'den Dudley Boyz geliyor. Hızlıca gelip ringteki yerlerini alıyorlar. Üç hafta önceki Usos saldırıları ekrana geliyor. Ve şimdi de Usolar geliyor. US-O tauntunu yapıyorlar girişte ve hızlıca ringe geliyorlar. Dudleyz dışarı çıkıyor bu sırada. Maç Jimmy vs D-Von şeklinde olacak. Bubba mikrofon alıyor bu sırada.

Bubba Ray Dudley: Kesin şu müziği ! Biz siz insanların ne istediğini biliyoruz. Dudleyz'in buraya gelmesini ve ringin altından masa çıkarmasını bekliyorsunuz. (Cheer) Ve siz birini o masanın üstüne atmamızı bekliyorsunuz. (YES!) İyi, bunu yapmayacağız ! Biz bir nesneye bağlı değiliz, biz bir nostalji parçası da değiliz ! Biz 9 kez tag team şampiyonu olmuş bir takımız. Biz Dudleyleriz ! Bu bizi hepinizden daha iyi yapar.

D-Von Dudley: Öncelikle biz siz insanların bizim hakkımızda ne düşündüğünüzü takmayız. Biz ne istersek onu yaparız ! Ve biz ne istersek onu yapmaya devam edeceğiz. Biz beğenseniz de beğenmeseniz de en iyi tag team'iz.

Bubba Ray Dudley: Şimdi, tüm o masalarınızı, chantlerinizi alın ve hepsini k*çınıza sokun !

Burda bunu demedi ama ima etti. Neyse maçımıza geçiyoruz hemen.

Jimmy Uso w/Jey Uso vs D-Von Dudley w/Bubba Ray Dudley

D-Von yumruğu kaçırıyor ve Jimmy'den low kick geliyor. Sonra da tokat. Bir de tekme tam kafaya. U-SO tauntunu atıp üzerine gidiyor Jimmy ama D-Von'dan big boot. Ama superkick Jimmy'den ! Jimmy köşeye çıkıyor derken Bubba dışarda ne yapıyor ? Ringin altından masa çıkarıyor. Derken Jey onu kovalıyor. Hakem Jey'le meşgulken Bubba ipleri sallıyor ve Jimmy yerde. D-Von'dan roll up geliyor 1..2..3 !

Kazanan: D-Von Dudley w/Bubba Ray Dudley

Rezil bir maçtı. Usolar içerde kızgın. Dudleyz hızla ayrılıyor. Dudleyz kirli oynamaya devam edecek gibi. Evet bu gece KO vs KO göreceğiz, Big Show vs Kevin Owens. Birazdan RAW'daki Shane O Mac return'ü ekranlarda olacak.

Commercial Break

Şimdi reklam dönüşü RAW açılışı ekrana geliyor. O inceleme de yine bizim elimizden çıkmıştı. Açıklamak yerine oraya yönlerdireyim buyurun:

22 Şubat 2016 - Monday Night RAW | Şov İncelemesi

Evet şimdi Shane McMahon vs The Undertaker maçının tanıtımı ekranlara geliyor ve şok ! Undertaker RAW'da bulunacak ! Şimdi arka alandayız, Chris Jericho ve AJ Styles yan yana.

Jericho: Sen WWE'ye geldiğinde senden hoşlanmadım ama sonra üüç maç yaptık ve her biri birbirinden güzeldi. Ve pazartesi de takım olduk. Şunu söyleyeyim adamım iyi gitmesini beklemiyordum ama gerçekten iyi gitti. Ve bunu beğendim. Bu arada ben beş kere tag team şampiyonu oldum, beş farklı partnerle. Ve seninle de aynı kimyayı yakaladığımı düşünüyorum. Bence aynı sayfada kalmaya devam etmeliyiz, yaptığımız şeyi yapmaya devam etmeliyiz. Takım olarak gökyüzü sınır bize.

AJ Styles: Ben de buraya bu yüzden geldim. En iyi olmak ve en iyileri yenmek, doğru değil mi ? Wrestlemania anı ! Belki de o anı tag team şampiyonları olarak yaşayabiliriz.

Chris Jericho: Aynen ben de öyle düşünüyorum ve bu gece ilk adımı atacağız. Her ne kadar New Day, booty olsalar da, salak boynuzlar taksalar da onlar tag team şampiyonları. Ve eğer bu gece onları yenersek bu bizi listenin tepesine yerleştirir. Wrestlemania anı..

AJ Styles: Doğru. Fakat onlar üç kişi ve bizse ikiyiz. Partnere ihtiyacımız var.

Chris Jericho: Evet dur bi düşüneyim.. Kim olabilir.. Sen Japonyadaydın değil mi ? Funaki'nin numarası var mı sende ? (Derken Mark Henry gelir.)

Mark Henry: Eğer partnere ihtiyacınız varsa WSM, Y2AJ'e katılabilir. New Day'e katlanamıyorum, o salaklar ortalıkta çok oynuyor. Ama bu gece onlara bir ders verebiliriz. Partner miyiz. ?

Chris Jericho: Partneriz. (El sıkışmaca) Şimdi bırakır mısın elimi, yoksa kıracaksın.

Mark Henry: Komiksin. New Day de komik. Benimle onların oynadığı gibi mi oynayacaksın ?

Chris Jericho: Bana bunun için bir neden verdin mi ? Ben öyle yapmam Mark, bir eski dünya şampiyonundan bir başka eski dünya şampiyonuna. Bize bu gece ringte katılmandan onur duyarız.

Mark Henry: (Eli bırakır.) Bunun için özür dilerim. (Omzuna vurarak) Pekala AJ ! Orda görüşürüz. (Henry ordan ayrılıyor.)

AJ Styles: Her zaman bu kadar acıtıyor mu ?

Jericho: Yeap.

Ringteyiz yeniden. World Largest Athlete Big Show geliyor önce. Kendisi face olduğu için seyirciyi selamlıyor. Gayet güler yüzlü. Allah birdir diyip ringe giriyor. Ringte tauntunu atıyor ve reklamlar.

Commercial Break

The Godfather'ın Hall of Fame'e eklenişi üzerine bir video izliyoruz. Sting ve Godfather var şimdilik. Ve ringteyiz yeniden. Big Show ısınıyor. Derken ekranlara RAW'da Ryback'in sırt dönüşü geliyor. Sonra da yaptığı bencil röportaj. Heel turn yaptı kendisi. Big Show bunları olamaz diyerek izliyor. VEE FIGHT ! Owens geliyor. Her zamanki klaslığı üzerinde. Böyle bir IC sahibi gelmemiştir ringlere, efsane ! Kaldırıyor ringte kemerini. Sonra teslim ediyor ve maç başlıyor.

Kevin Owens vs Big Show

KO hemen girişiyor yumruklamaya ama Big Show onu itekliyor şöyle. Owens kalkıp tekme deniyor ama Big Show'dan bir karna bir de sırta iki balyoz ! Şimdi Big Show'dan bir hip toss, KO yerde ! Ama orda fazla kalmıyor hemen önce karna yumruk, sonra da çeneye aparkat vuruyor. Bir de low dropkick'le indiriyor Show'u. Ve senton splash ! Pine gidiyor ama 1 oldu sadece. Hemen oturma pozisyonundaki Show'a yumruklar, ardından da big boot. Tekme daha mı ? Tutuyor Show, KO'da enziguri'yi patlatıyor. Göğse tokat KO'dan ama Show kızdı buna. Hızla kalkıp alıyor köşeye Owens'ı ve başlıyor yumruklamaya. Tokat sonra da göğse. Owens kaçıyor ringten ! Hakem sayıyor ama Big Show saçından tutup kaldırdı onu aprona. KO'da onun kafasına yapışıyor ve rope jawbreaker. KO içeri giriyor şimdi ama Show yapışıyor boynuna ve shokeslam ! KO yeniden dışarı kaçıyor. Show da dışarda şimdi. Show içeri aldı onu. Kendi de giriyor, hayır köşeye çıkıyor salak ! KO hemen yapışıyor ona ordan ama Big Show karna çalışıp engelledi onu. Big Show köşede hala ve zar zor tuturken ordan yapıştı KO'nun boynuna. İkisi de yukarda ama KO çekiyor onun ayağını, Show'unkiler iplere geçiyor ! Show dışarda ! Hakem sayıyor ve 10 oldu !

Kazanan: Kevin Owens (By Count Out)

Owens kazanıyor, Show da ringe girdi şimdi ama çok geç artık ! KO hızla uzaklaşıyor ordan. Bu maçın devamını görürüz bence. Tekrarlar ekranda. Bu Big Show değil, Kevin Owens Show diyerek kaldırıyor kemerini KO. KOMANIA BABY !

6 Man Tag Team'in reklamı ekranda. Sonra da Natalya vs Becky Lynch reklamı geliyor, birazdan bu maç.

Commercial Break

İlk olarak Natalya geliyor. Seyircileri selamlıyor ve hızla ringteki yerini alıyor. Ardından da her zamanki enerjisyle Becky Lynch geliyor. Irısh Lass Kicker da hızla giriyor ringe ve tauntunu atıyor. İki face'in maçı nasıl olacak bakalım.

Natalya vs Becky Lynch

İki isim de iddalı görünüyor. İkili tokalaşıp lock up bağlıyor. Natalya rakibinin kafasından tutuyor reverse yapıp yerde headlock bağlıyor. Ardından yerdeki rakibine bir yumruk atıp tuşa gidiyor ama 1'de kalkıyor Becky. Şimdi Natalya roll - up yapıyor ve 1..2 başarılı olamıyor. Natalya yapışıyor rakibinin sırtına, bir kilit vuruyor. Becky kurtulmak için çabalıyor . Becky kurtuluyor rakibinin kolunu kıvırıyor. Natalya şimdi kolunu kıvırıyor Becky'nin. Becky Natalya'yı iplere gönderiyor dönüşte Natalya'dan bir omuz darbesi geliyor. Natalya tuşa gidiyor 1.. başarısız. Becky kalkıyor ve dropkick. Tuşa gidiyor 1..2. yine olmuyor. Becky iplere gidiyor. Leg Drop geliyor ardından bir de Elbow Drop! Şimdi Becky rakibine Splash yapmak istiyor ama Natalya çekiliyor. Becky yere yapışıyor. Natalya şimdi rakibinin arkasından tutuyor ve German Suplex! Becky ringin dışında. Bu arada Becky'ye Tamina ve Naomi yaklaşıyor. Şimdi Natalya Becky'i içeri atıyor. Ama arkadan Naomi geliyor saçından tutuyor ve Tamina'dan bir superkick.

Kazanan: Natalya (by Dq)

Şimdi içeri girip Becky'e saldırıyorlar ama Sasha Banks Becky'ye yardıma geliyor. Sasha ve Becky rakiplerinin alt ediyor.

Ringte yine son zamanların gözde ikilisi. Derken Charlotte'un şarkısı çalıyor. Charlotte babasıyla birlikte geliyor.

Charlotte: Bayanlar, iyi iş çıkardınız. Ama benim yarım kalmış bir duyurum vardı. Benim kemerim için îkiniz arasında yapılacak #1 contender maçı var ya, işte o maç önümüzdeki pazartesi RAW'da olacak. Tahmin edin başka ne var ? Ben de o gece ring kenarında olacağım ve hanginiz bu kemeri daha çok istiyor göreceğim. İkinize de bol şans diliyorum. WOOO !

Charlotte mutlu görünüyor. Sasha ve Becky etkilenmemişcesine kendi aralarında bir konuşma yapıyorlar. Ric Flair her zamank gibi pokemonmuşcasına WOO'luyor.

Şimdi ekranlara pazartesi gecesi yaşanan Lesnar Ambrose olayları geliyor. Birazdan bu görüntülerin tamamını izleyeceğiz.

Commercial Break

Reklam dönüşü Social Outcast ringe geliyor. Ardından da adam gibi adam ama son zamanlardaki muhabbetleri artık sıkan R-Truth geliyor. What's up'ı söylüyor ve ringe giriyor. Maç başlayacak derken Goldust da geliyor. R-Truth dışarı çıkıyor, ne yapıyosun burda der gibi. Sadece izleyeceğim diyor Goldust. R-Truth güvenemese de tamam diyor. Seyirciden GOLD & TRUTH sesleri yükseliyor.

R-Truth vs Heath Slater

İki isim dönüyor şöyle ve lock up geliyor. Önce Heath sonra Truth arkaya geçiyor, son olarak Truth headlock bağlıyor. Truth iplere gidiyor sonra iki kere ıska geçiyor Slater'ı. Üçüncüyü bekliyor Slater ama Truth gelmiyor, dans ediyor onun yerine. Slater bir yumruk atmayı deniyor fakat ıska ! Hip toss Truth'tan. What's up çekiyor Truth ve göğse tokadı yapıştırıyor. Köşede bir iki dirsek darbesi ama hakem ayırıyor. Derken Slater'dan bir diz darbesi göğse. Yerdeki Truth'a bir knee drop. Sonra sırtına bir diz darbesi daha. Bir knee drop daha sonra pine gidiyor 1..2.. hayır ! Chinlock bağlıyor Slater. Truth ayaklanıyor. Karna bir yumruk. Ama Slater onu yere alıyor yeniden. Slater tauntunu atıyor. Surata bir yumruk atıyor ve iplere gidiyor Slater ama Truth'tan jumping kalf kick ! Slater kalkıyor şimdi ama bir back elbow Truth'tan. Ardından da truth conuiction ! Slater yerde ama Rose çıkıyor aprona, Truth onu indiriyor. Bo Dallas çıkmaya çalışıyor şimdi ama hakem onu engelliyor. Truth Slater'ı backslide roll-up'a alacakken Goldust Slater'a bir tokat patlatıyor. Hakem görmedi, Dallas'la uğraşmakta o. Truth gidiyor şimdi pine 1..2..3 !

Kazanan: R-Truth

Goldust'ın tokadı mı kazandırdı maçı tartışılır ama yardım etmeye çalıştı en azından. Truth düşünceli. Tekrarlar ekrana geliyor. Goldust ve Truth bakışıyor. Goldust mutlu ama Truth o kadar da mutlu değil gibi.

Birazdan ekranlara Dean Ambrose'un RAW'da ambulansla gelişi, sürünüşü ve Lesnar'a meydan okuyuşu ekrana gelecek. Şimdi WM32 tanıtımı izliyoruz. 37 gün kaldı. Ve şimdi biraz önce bahsettiğimiz Ambrose - Lesnar olayları ekrana geliyor. Ne oldu diye merak eden paylaştığım RAW incelemesine bakabilir. Dean Ambrose vs Brock Lesnar maçı da eklendi Wrestlemania maç kartları arasına.

AAAOOOOOOHHHH INDY ! DON'T YOU DARE BE SOUR ! CLAP FOR YOUR WORLD FAMOUS TWO TIMES CHAMPS AND FEEL THE POWAAHHH !

Booty dansları eşliğinde tag team şampiyonları New Day geliyor. Dans ederek ama ellerinde mikrofon da var ve girişte başlıyorlar konuşmaya.

Xavier Woods: Öncelikle.. Tabi League of Nations tarafından bölünmezsek eğer, afedersiniz League of Booties ! Ama belki Fastlane'den sonra derslerini öğrenmişlerdir. O ders ise New Day'e bulaşmamak gerektiği !

Big E: Bulaşmaktan bahsetmişken, biraz da pis, iğrenç, lağım gibi takım olan takımdan bahsedelim, o takımın adı Y2AJ. Ve bir de "efsane" world strongest man Mark Henry. Kanıtı nerde ? Kanıtı nerde ?!

Kofi Kingston: Dur dur, bekle biraz. Sen şimdi bana Mark Henry'nin hala kendini dünyanın en güçlü adamı mı sandığını söylüyorsun ? (Gülme tuttururlar burda.) Gerçek şu ki ben bu ringte farklı düşünen bir adam olduğuna inanıyorum ! (Xavier ortaya geliyor ve pazularını sıkıyor, oymuş gerçek WSM) Soldan göster bir de, soldan göster. Evet işte bu, işte benim Woods'um. Vaaoouuvvv. Şimdi, eğer Xavier Woods gibi görünmek istiyorsanız, ilk adım bootios mısır gevreklerini yiyeceksiniz. Evet.

Tüm Ekip: Bu sizin booty olmadığınızı gösterir. (Bir reklam sloganına atıf.)

Xavier Woods: Ve bu Jeri Styles gerçek bir tag team bile değil. Bir de bize bakın, biz WWE World Tag Team Champion'larız !

Kofi Kingston: Bu biziz.

Big E: Bu biziz !

Xavier Woods: Biz beraber süreriz !

Big E ve Kofi: YES !

Xavier Woods: Biz beraber yeriz !

Xavier Woods: Beraber Antreman yaparız !

Xavier Woods: Biz her şeyi beraber yaparız !

Big E ve Kofi: YEEAAAaaaoo.

Kofi Kingston: O ne demek ?

Big E: Hayır. hayır. BECAUSEEEE !

Tüm Ekip: NEW DAY ROCKS ! NEW DAY ROCKS ! NEW DAY ROCKS !

Sonra şarkıları çalıyor, dans ediyorlar, trombonla eşlik ediyorlar. Maç birazdan.

Commercial Break

RAW'da Undertaker olacak. Ve şimdi geri sayım başlıyor 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0 ! Pyrolar ve BREAK THE WALLS DOWN ! Jericho geliyor. klasik gelişini yapıyor, sağa sola ani bakışlar, işaret parmağıyla göstermeler. Jericho ringte şimdi. Ve onun partneri P1 AJ Styles ! Styles da saçlarını düzelterek geliyor ve seyircileri selamlıyor gelirken. O da yerini aldı ringteki. Ve üçüncü Mark Henry ! Hızlıca geldi o da ringe. New Day dışarda bu esnada. Şimdi giriyorlar onlar da ve maç başlıyor.

The New Day vs Chris Jericho, AJ Styles & Mark Henry

İçerde Kofi ve Jericho var. Lock up geliyor ardından headlock Kofi'den. İplere gidiyorlar ve Kofi'den bir shoulder block. Bir daha iplere gidiyor ama Jericho'dan dropkick. Jericho bir de göğse tokat vuruyor ama Kofi tag verdi, Big E içerde. Hızla iplere gidiyor E ve shoulder tackle. Derken Mark Henry de tag alıyor. Atışıyorlar ardından Big E yumruk sallıyor ama tutuyor Henry ve headbuttlar peş peşe. bir de big boot ! Diğerleri girdi ama doubke clothesline ! Dışarda New Day ekibi. Jericho ve AJ ringe giriyor ve dışardakilerin üzerine slingshot crossbody ! Dans ediyor üçlü içerde. AJ müthiş gerçekten. Normalde maç arasına foto atmam ama şuna bakın.

Commercial Break

Döndüğümüzde Jericho Woods'un göğsünü tokatlıyor. Bir tane daha geliyor ardından. Sonra AJ tag alıyor ve Jericho'yla birlikte iplere yolladıkları Woods'a double back elbow ! AJ'den bir backbreaker Woods'a. Pin denemesi 1..2.. Sonuç yok ! Woods tag vermeye gidecek ama AJ yakalıyor onu ve kaldırıp turn buckle'a vuruyor kafasını. Y2J tag aldı ve köşede tekmeler Woods'a. Sonra da yumruklar. Come on Woods diyor ve Woods da karna geçirmeye çalışıyor fakat etksiz. Jericho'dan bir dirsek bir de ters tokat. İplere yolluyor Woods onu fakat üzerine giderken back elbow'u yiyor. Dışardaki Kofi Kingston müdahale etmeye çalışıyor ama springboard dropkick ona ! Woods'a da bir clothesline. Hakem AJ ve Mark'la uğraşırken Big E dışardan yakalıyor Jericho'nun kafasını ve köşeye vuruyor. Tag aldı şimdi E ve omuzluyor Jericho'yu. Sonra da o şekilde tag veriyor ve Jericho omzundayken Kofi'den tekme geliyor kafasına. Hareketin ismi ne diye soruyor Lawler Ranallo'ya, o ise takım çalışması diyor. Pine gidiyor Kofi 1..2.. hayır ! Kofi köşeye aldı Jericho ve tekmeler tekmeler ! Big E giriyor ve ondan da aynı tarife. Devam ediyorlar bu komboya. Taki Kofi misile dropkick'i geçirene kadar ! Xavier trombona sarılıyor, diğerleri de dans ediyor. Big E bildiğiniz gibi. Jericho dışarda yerde. Xavier bir şeyin var mı diye soruyor dalgasına. İçeri aldı şimdi Kofi onu. Pin deniyor 1..2.. kick out ! Hızlıca koşuyor tag vermeye Jericho ama yakaladı Kofi. Chinlock bağlıyor orda sonra da omza girişiyor ama Jericho yavaş yavaş kalkıyor. Bir yumruk karna, bir de surata. Karna bir tane daha sonra iplere yolluyor ama Kofi tutundu. Tag veriyor Xavier'a. Kofi'den bir dropkick ve Xavier'dan da bir tane ! Big giriyor şimdi, Xavier tutarken ondan Big Splash aynı anda Xavier'dan leg drop, mükemmel ! Pine gidiyor Big E 1..2.. AJ bozdu ! Big E New Day rocks manasında çırpıyor ellerini. Sonra da arm stretch'e alıyor Jericho'yu ama o direniyor kurtulmak için. Bir diz darbesi Big E'den. Crossbody için geliyor bu sefer Jericho ama E kucakladı onu, sonra da omzuna çıkardı. Big Ending mi gelecek derken Jericho iniyor ordan ve enziguri ! Jericho tag verecek şimdi. AJ giriyor ve de Xavier. AJ'den dışardaki Kofi'ye forearm, sonra da Xavier'a ! Back elbow, ardından da corner clothesline AJ'den ! Yere alıyor Xavier'a ve forearm smash ! Peş peşe arkaya geçme mücadeleleri izliyoruz. Sonra Xavier roll up'a almayı deniyor ama o da başarısız. AJ iplerde, springboard body splash ! Pine gidiyor ardından 1..2.. ama Big E bozuyor ! Henry giriyor, o da onu alt ediyor orda. Henry taunt atarken trouble in paradise Kofi'den ! AJ kalksın diye bekliyor Kofi, bekliyor ama Jericho AJ'yi ittiriyor, TıP'ı yiyen Jericho oluyor. AJ'den forearm Kofi'ye. Ardından legal isim Xavier, roll up yapıyor 1..2.. ama kickout AJ'den. AJ'den güzel bir kombo geliyor Xavier'a, derken Xavier'da forearm'ı indiriyor surata. Xavier üzerine gidiyor AJ'in ama AJ onu calf crusher pozisyonuna sokuyor ! Calf crusher bağlandı ve pes ediyor Xavier !

Kazanan: Chris Jericho, AJ Styles & Mark Henry

Styles bir süre bırakmıyor. Sonra bırakıyor ve face taraf ringte toplanıyor. Tekrarlar ekranda. AJ, Y2J ve WSM ringte ve yorgun. Sarılıyorlar birbirlerine. Kollarını kaldııyorlar. Şovda bu görüntülerle son buluyor.

GOOD NIGHT EVERYONE !

25 Şubat 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Triple H'in promosu.
En İyi Maç: The New Day vs Chris Jericho, AJ Styles & Mark Henry
En Kötü Maç: Jimmy Uso vs D-Von Dudley
Şovun Adamı: "Çok net olmamakla beraber" AJ Styles
Şovun Kadını: Charlotte
Şovun Hayal Kırıklığı: Big Show
Şova Puanım: 5/10

25 Şubat 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 19:49   #2
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa, İnegöl
Konular: 375
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 7177
Rep Derecesi: Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.

Ellerine sağlık dostum şova bakmadım fakat okuyacağım.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 20:42   #3
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2777
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 114790
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ben de daha izlemedim ama izledikten sonra çevirilere bakacağım Tayfun. Eline sağlık.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 20:42   #4
e r a s e r h e a d
Odysseus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 146
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 8702
Rep Derecesi: Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.Odysseus Royal Rumble maçını kazandın.

Maçlar çok güzel değildi ama troller ve Hunter'ın promo iyiydi baya eline sağlık reis.
imza

Apparently people don't like the truth, but I do like it; I like it because it upsets a lot of people. If you show them enough times that their arguments are bullshit, then maybe just once, one of them will say, 'Oh! Wait a minute — I was wrong.' I live for that happening. Rare, I assure you.

Eski RPG Karakteri: Will Ospreay

1 Kere DoR Golden Globe Şampiyonluğu
1 Kere GTW Tag Team Şampiyonluğu

Odysseus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 20:42   #5
Kendince
ZoZZi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 110
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 2519
Rep Derecesi: ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.ZoZZi IC kemerini kazandın.

Ellerine sağlık çok iyi bir inceleme olmuş.
imza

Football is the greatest drama on earth, this is our stage, our theater. I was born into it, others were adopted, but were all connected. If you don’t believe we arnt family, you haven’t felt what we have. Agony, tension, heartbreak for that moment, when it comes together just right. Words can not describe, but this isn’t friction, this is real life, ours. The stages are real, we can feel them, experience them, they come to life. These leading men take the ball, take the man, and take their place as legends. Our hero’s run through walls to ignite our magic nation. An entire season, changes with one kick, one bad decision, one slip, but one magic moment lives in our heart.

We live for these moments, we are these moments, this is more than a game, this is football.

ZoZZi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 20:44   #6
Banned
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gotham
Konular: 998
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 9141
Rep Derecesi: dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.

HHH'in promo iyiydi cidden, eline sağlık.
dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 20:45   #7
#TeamRAW
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2395
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 50371
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

HHH promosu ve Y2AJ takımı iyiydi.Ellerinize sağlık.
imza

2015'ten beri savunuyoruz, seviyoruz ve böyle devam edecek... Çok özledik çok. #ThankYouRoman

#hürriyetveitilaf
The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2016, 20:46   #8
not coming home
Coup de Grâce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 227
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 8556
Rep Derecesi: Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.

Y2AJ takımı efsane ya.
imza

Coup de Grâce isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2016, 21:56   #9
#ThankYouBryan
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16434
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.

Resimlerin boyutunu pek beğenemedim nedense.Şov da çok idare etsin diye yapılmış bir şovdu,ellerinize sağlık.
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil