GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-03-2016, 17:31   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 3 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 3 Mart 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 863. Bölüm
Yer: Atlanta, Georgia

3 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown, RAW'dan görüntülerle açılıyor. İnceleme burda, buyrun. Özetle Dean Ambrose HHH meydan okuyor ve HHH de kabul ediyor. Sonra da ağzını burnunu dağıtıyor onun. İkili arasındaki maç 12 Martta Roadblock'ta gerçekleşecek.

Şimdi arenadayız. Dean Ambrose'un müziği çalıyor ve Ambrose geliyor. Biraz zor yürüyor gibi. Biraz değil baya baya zor yürüyor. Ama bakmayın onun bu numaralarına o bir Iron Man ! Ambrose ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Sonra da sandalye alıyor.

Dean Ambrose: Oturmamın kimseye bir mahsuru yoktur herhalde. Son günlerde çeşitli zeminlerde sektirildim ve ufak tefek morluklar birleşip daha büyük hale geldi, herneyse oturuyorum. Evet, ben plan yapan bir adam değilim bilirsiniz. Benim öyle beş yıllık beş aylık planlarım yoktur. Benim daha ziyade beş saniyelik planlarım vardır. Hemen karşımda olan şeydir hayat. Bazen işe yaramıyor tabi. Beast Brock Lesnar'ın beni arabanın camına fırlatması gibi. Evet bu kısım berbat ama bazen de bu işe yarıyor. Geçen pazartesi RAW'u hatırlayalım. Triple H çıkmış burda Otoritenin gücünden falan bahsediyordu. Kimse Otoriteye meydan okuyamaz, kimse Otoritenin karşısında duramaz, hepiniz önemsizsiniz, bense kralların kralıyım falan filan. Buna dayanamadım, karşısına dikildim onun. Yine beş saniyelik planım beş dakikalık dayağa dönüşecekti. Ama bu sefer işe yaradı. Bu sefer gayet işe yaradı. Çünkü 12 Martta, Dean Ambrose, WWE Championship için bir şansa sahip olacak. Ve işler iyi giderse, ki ben öyle düşünüyorum, o kemeri Wrestlemania'da ben savunacağım ! (Cheer) İşte ondan sonra ortalık karışacak. Ortalık baya karışacak. Çünkü arka alandakiler harıl harıl çalışıyor. Reklamlar, posterler, bütün planlar Roman Reigns vs Triple H şeklinde ve ben bütün planları bozmuş olacağım. Soru ise şu, 12 Martta kemerle ayrılacak mıyım ? Eğer ayrılırsam Wrestlemania'da bir elim Roman Reigns'e karşı kemerimi korumakta olacak, o çoktan kemer için bir şans elde etti, orda bir sorunumuz yok. Ama öbür taraftan Brock Lesnar'ı da istiyorum, ondan intikamımı almam gerekiyor, Canavarı katletmem gerek. Ama başka bir taraftan da Triple H rövanş maçını talep edecektir yani onunla da kapışmak zorunda kalabilirim. Yani o gece hem Brock'la hem Roman'la hem de Triple H'le dövüşeceğim. Önce Brock sonra Roman, veya önce Roman sonra Triple H, bilmiyorum belki de hepsiyle aynı anda dövüşürüm. Hepimiz gireriz bir kafese, kilitleriz kafesi ve ne olacak bakarız. Yani her şey olabilir şu an. Hey şey olabilir, çünkü Wrestlemania yolu karışmak üzere. Ama buna daha var gibi, yani biliyorsunuz 31 gün var ve yani oraya kadar kendi zamanımı kullanacağım, kendi işlerimi halle-

FIGHT ! Kevin Owens geliyor. Bunların IC feudu bitti ama hala ayrılamadılar. Kevin elinde mikrofonla geldi. Ambrose da sandalyesini ondan tarafa çeviriyor.

Kevin Owens: Dean sana bir şey sorabilir miyim ? Niye buraya çıkmış bu saçmalıkları anlatıyorsun ? Sana buraya çıkıp Smackdown'ı böyle açmakta doğru gelen şey ne ? Yani son zamanlarda yaptığın tek şey dayak yemek ! İki hafta önce RAW'da Brock Lesnar senin suratını taban direği olarak kullandı ve geçtiğimiz RAW'da ise Triple H seni kişisel yumruk torbası gibi kullandı. O gece seni yumruklamayı durdurma kararı almamış olsa şu an hala seni yumrukluyor olacağı bir gerçek. Ve hala burdasın ve bir değil tam iki büyük maçın var. Birincisi Roadblock'ta Triple H ile hem de World Heavyweight Championship için. İkincisi ise Wrestlemania'da Brock Lesnar ile. Öyleyse ben de sizin Kıtalararası Şampiyonunuz olarak pekala iyi bir contender olabilirdim Wrestlemania için.

Dean Ambrose: Peki Kevin, belki biraz daha iyi bir insan olabilirsin. Veya biraz daha tezcanlı olabilirsin, yani çıkar hemen meydan okursun. Ama sana bir tavsiye vereyim, eğer Brock Lesnar'a meydan okuyacaksan bunu kaskla yapmanı öneririm.

Kevin Owens: Demin bana tavsiye vermeye mi kalktın sen ha ? (Owens ringe girer.) Bak Dean, benim senin tavsiyene ihtiyacım yok. Çünkü sen benim midemi bulandırıyorsun. Bence uzayda hacim israfından başka bir şey değilsin. Bence WWE'de her şeyi yanlış yapan sensin. Şunun için bir şey yapamazsın değil mi ? (Owens Ambrose'u şöyle ittiriyor.) Şuna bakın. Çılgın sert çocuk gibi orda oturuyosun ama aslında kemikleri kırık bir adamsın ! Gördünüz mü bunu ? Sen kırılmış bir adamsın ve ben bu kadar iyi biri olmasam bu durumundan faydalanmaya çalışırdım.

Der demez Owens arkadan saldırmaya çalışıyor Ambrose'a ama kaçırdı ! Ambrose bir tekme atıyor karna, sonra da oturduğu sandalyeyi geçiriyor Owens'ın sırtına. Owens yuvarlanıp kaçıyor ringten. Kemerini de almış kaçarken.

Ambrose arkası dönükken Owens'tan nasıl mı kurtuldu ?

Dean Ambrose: Hey Kev, bak orda dev ekran var. Senin ne yaptığını kilometrelerce öteden görebiliyorum. (Kabul edin güzeldi bu.) Hey bakalım ne kadar akıllısın. Bunu Kevin Owens Show'una mı çevirmeyi düşünüyorsun ? Bunu burda, şimdi bana karşı yapmayı denesene hadi !

Owens ringe yöneliyor biraz ama sonra geri gidiyor. Ambrose içerde hayal kırıklığına uğradı ama yorgun yine de. O sandalyesine oturmuşken ekranlara ilerleyen saatlerde olacak Sasha Banks vs Becky Lynch Maçının tanıtımı geliyor. Ve birazdan da The Usos vs LoN !

Commercial Break

İlk olarak The Usos girişte görünüyor , efsane danslarını yaptıktan sonra ringe geliyorlar, seyircilerden olumlu tepki alıyor bu ikili. Şimdi de League of Nations 4'lüsü geliyor ringe, Sheamus takım arkadaşlarına gazı veriyor maç başlamadan. Tauntlarını yapıyorlar seyircilerden boo sesleri geliyor

Tag Team Match
The Usos vs Sheamus & Rusev w/League of Nations

Zil çalıyor. Sheamus ve Jimmy Uso ringde. İkili lock up bağlıyor, Sheamus kendisinden fizik olarak düşük rakibini köşeye götürüyor. Art arda tekme ve yumruklar vuruyor rakibine. Şimdi rakibini diğer köşeye göndermek istiyor ama Usos dönüyor ve çok sert bir yumruk atıyor. Bir tane daha. Şimdi Sheamus'u choplarla köşeye götürüyor ve Jey Uso'ya tag veriyor beklenildiği gibi. Jimmy rakibinin kolunu kıvırıyor ve Jey'e teslim ediyor , Jey de kıvırmaya çalışıyor ama Sheamus'tan çok sert bir yumruk geliyor, tam Jey'in kafasına. Ve Rusev'e tag veriyor, Rusev giriyor hemen ringe, yerdeki rakibine ağır tekmeler indiriyor. Jey direniyor, Rusev vursa da Jey dayanıp rakibine bir yumruk atıyor ve rakibine ayakta headlock bağlıyor. Rusev rakibini iplere götürüp sıkıştırınca, hakem ayırıyor ikiliyi. Şimdi Rusev clothesline yapmak istiyor ama Jey buna izin vermiyor, rakibinin kolunun altından geçiyor ve dönüp yine headlock bağlıyor.Şimdi Rusev rakibini iplere gönderiyor ve dönüşte rakibinin karnına sert bir tekme indiriyor. Bir tane daha , bir tane daha derken Jey rakibini iplere itiyor , şimdi sırtına alıyor ama Rusev inip ittiriyor onu, Jey dışarıda. Şimdi Rusev rakibini iplerin diğer tarafındayken bir yumruk atmak istiyor , ama Jey tutup kendisi yumruk atıyor, şimdi dikkatini dağıtan She amus'a da yapmak isiyor ama Sheamus akıllı bir hamleyle çekiliyor ve Rusev'den dikkati dağılmış rakibine dropkick geliyor! Çok iyi bir Dropkick'ti. Şimdi Sheamus hakem görmüyorken rakibini bariyerlere gönderiyor. Jey bitmiş durumda. LoN dörtlüsü bunu kuluyorlar.

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümüzde Sheamus'un rakibine headlock bağladığını görüyoruz. Jey Uso direniyor ve yavaş yavaş kalkıyor, ama Sheamus buna izin vermiyor ve rakibini kaldırıp Suplex yapıyor. Şimdi rakibi kaldırıp iplerin öbür tarafına gönderiyor, rakibinin tişörünü çıkarıp saydırmaya başlıyor bu arada Rusev tag alıyor ve arkası dönük rakibini bir hamleyle yere indiriyor. Rusev ringde bağırarak tauntunu atıyor. LoN büyük tepki alıyor seyirciden . Jey'in ikiz kardeşi Jimmy'de kardeşinin yanına geliyor. Hakem onu yerine gönderiyor. Şimdi Rusev rakibini çekiyor, tuşa gidiyor 1...2... olmadı Jey Uso kalkıyor. Rusev rakibiyle dalga geçmeye devam ediyor, ve art arda tekmeleri indirmekten de vazgeçmiyor. Seyircilerden Lets Go Uso chantleri geliyor. Şimdi Rusev beline almak istiyor rakibini ama kurtuluyor Jey , tag vermek istiyor ama izin vermiyor Rusev. Rakibin tutyor ama Jey reverse yapıyor ve DDT ! Ve iki isim de tag veriyor, Jimmy Uso ve Sheamus ringde ikili çok hızlı . Şimdi Jimmy'den bir clothesline ardından karnına bir tekme, Bir de tokat, şimdi de Samoan Drop ! Şimdi Jimmy köşeye gidiyor seyircilerle birlikte U-so chanti atıyor ve Runnig Hip Attack! Şimdi tuşa gidiyor Jimmy 1...2... tam bitti derken Rusev bozuyor tuşu. Şimdi Rusev rakibini dışarı göndermeye çalışıyor ama Jey iplere tutunuyor ve üstüne gelen rakibini iplere eğerek yere düşürüyor Jey Uso. Uso karşı iplere gidiyor ve dönüşte dışardaki ekibin üzerine atlıyor ! Sheamus'tan arkası dönük Jimmy Uso'ya yumruk geliyor . Şimdi Rusev'den aşağıdaki Jey'e Superkick . Bu arada Sheamus Jimmy'i iplere gönderiyor, Jimmy rakibinin kolunun altından geçip Rusev'de suicide dive yapıyor. Şimdi Sheamus arkadan dolanıyor ,ringe giriş merdiveninden sekiyor ama Jimmy'den çok sert bir Superkick! Şimdi rakibini içeri alıyor aprona çıkacakken Barret onun dikatini dağıtıyor . Ve bir Superkick de Barret'a hediye ediyor. Şimdi çıkıyor atlıyor, Superfly Splash mı ? Hayır Sheamus dizlerini kaldırdı ! Şimdi köşeye gidiyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Jimmy kalkıtığı gibi Brouge Kick'i yiyiyor. Sheamus tuşa gidiyor ve 1..2...3 ! Bitti !

Kazanan:
Sheamus & Rusev w/League of Nations

LoN üyeleri tauntlarını ypıp sevinçlerini yaşıyorlar ve ringin dışına çıkıyorlar derken o da ne ? Dudley Boyz geliyor ! Hem de masalarıyla. Bu arada seyircilerden de kötü tepkiler alıyor bu ikili. LoN onlara yol veriyor ve ringe giriyorlar. Şimdi Jey ikiliye saldırıyor ama ne kadar direnebilir ki ? D-Von Jey'i dışarı gönderirken Bubba da masayı kuruyor. D-Von tutarken Bubba Jimmy'ye bir şeyler söylüyor. "Size yaptıklarımızı kişisel algılamayın dediğimi hatırlıyor musun ? Yalan söylemiştik !". Bubba rakibine çok sert bir tekme hediye ediyor. D-Von masayı deviriyor. Dudley Boyz 3D vurmadan ringden ayırılıyorlar.

Şimdi ekranlara RAW'dan görüntüler geliyor. Stephanie'nin promosu. Sonra Shane'nin pazartesi RAW'da olacağına dair bir tanıtım geliyor.

Here to show the World ! Dolph Ziggler geliyor. Klasik tauntunu atarak geliyor, yüzündeki gülümsemeyi gösteriyor ve ringteki yerini alıyor.

Commercial Break

Reklam dönüşü Ziggler'ın bir topluluk için yaptığı çalışmadan kesitler izliyoruz. Ziggler gururlu. Şimdi de Ziggler'ın rakibi geliyor. AWESOME ! Miz Hollywood'un kırmızı halılarında gibi yürüyor ve ringteki yerini alıyor. İkili biraz sözel atışıyor ama hakem uzatmayın diyip onları köşelerine gönderiyor. Onlar gitmeyince hakem başlatıyor maçı.

Singles Match
Dolph Ziggler vs The Miz

Başlar başlamaz Miz geçriyor Ziggler'ın suratına. Sonra da yerde yumruklamaya devam ediyor. Ziggler oturma pozisyonundayken bir big boot geliyor Miz'den. Pin demesi 1..2.. hayır ! Miz'den surata iki tekme, yeniden pine gidiyor Miz ama yine 2'de kalıyor ! Miz şimdi Ziggler'ın kafasını turnbuckle'a geçiriyor, ardından da karnına seri tekmeler geçirmeye başlıyor. Miz geri çekiliyor, o kendine has corner clothesline ile gelecek ama Ziggler yemiyor ! Ziggler'dan backslide pin denemesi 1..2..3 !

Kazanan: Dolph Ziggler

Bitti Ziggler kazandı. Kısa sürdü maç ama geçenki kadar kısa değil. Miz kızgın. Tekrarları izliyoruz. Ziggler fanlarıyla kutluyor zaferini.

Şimdi WWE'nin yemekhanesndeyiz. Açık büfe var, mis. Truth orda tabağını dolduruyor sonra oturacakken tek başına oturan Goldust'ı görüyor. Hatırlarsanız RAW'da Truth, Goldust'ın kalbini incitmişti. Şimdi gönlünü almaya çalışacak muhtemelen.

R-Truth: Dust da burdaymış, what's- (Goldust tabağını koluyla çevreleyip arkasını dönüyor Truth'a.) Hadi ama dostum, böyle yapma. Hey, pazartesi biraz sert davrandım. Bak, özür dilerim bunun için. Pişman olduğum şeyler söyledim. Muhtemelen sen de pişman olacağın bazı şeyler söyledin.

Goldust: Ben bir şey söylememiştim ki.

R-Truth: Tamam işte, buna pişman olabilirsin. Tamam, bak demeye çalış-

Goldust: Bak adamım, ben şaka yapmıyorum, tamam mı ? Senin acımana veya küçümsemene ihtiyacım yok.

R-Truth: Ben de şaka yapmıyorum ve seni küçümsediğim de yok. Bak demeye çalıştığın şeyi şimdi görebiliyorum: Golden Truth ! Bu gerçekten çok iyi olurdu. Belki de tag team olmalıyız.

Goldust: Ben de bunu yedim ha ? Şimdi suratıma şu tapağı geçireceksin değil mi ?

R-Truth: Neden böyle bir şey yapay-

Goldust: Ben aptal değilim. Senin oyuncağın da olmayacağım. Hatta neden kendim yapmıyorum ki ? (Kendi yemeğini kendi suratına geçirir.) Böyleydi dimi, ha ? Kim aptal şimdi ?

Goldust ordan ayrılıyor. Sanırım menapoza girmiş. R-Truth da arkasından üzüntü ve şaşkınlıkla bakıyor.

Şimdi arenadayız ve Irısh Lass Kicker Becky Lynch geliyor ! Hızlıca ringe girip tauntunu atıyor. Birazdan Sasha ile karşılaşacak.

Commercial Break

Reklam dönüşü ekranlara pazartesi günü berabere biten maçları geliyor. Şimdi onun rövanşını yapacaklar. Sky's the limit çalıyor ve Boss geliyor. Sasha Banks apronda klasik tauntunu atıyor ve o da yerini alıyor ringteki.

#1 Contender Match for Divas Championship
Becky Lynch vs Sasha Banks

İkili bir süre bakışıyor. WM logosunu gösteriyor Sasha ve lock up geliyor. O kilitle pine gidiyor Sasha ama olmuyor. Ayaklanıyorlar birbirlerini şöyle geriye doğru itekliyorlar. Bir lock up daha geliyor, Sasha yerde, omuzları da öyle ama pin gelmiyor. Ayaklanıyorlar yeniden. Bu sefer birbiri parmaklarını kenetliyorlar, Becky bir yolunu bulup Sasha'nın omzunu yere getiriyor ama sonuç yok. Sasha şimdi wheelbarrow roll up'a gidiyor 1..2.. hayır ! Banks hemen yere alıp birr kilit vuruyor kafasına Becky'nin. Becky ayaklanıyor, ayaklanırken de Sasha'nın ayağından yakalayıp düşürüyor onu ama Sasha bir tekme ile onu uzaklaştırdı şimdi. Arm draglar geliyor Becky'den. Köşede bir de back elbow ve tekme, tam surata ! Sonra bileğinden yakalıyor Sasha'yı ve orayı zorlayarak Sasha'yı yere indiriyor. Şimdi crossarm breaker'a mı çevirdi ? Derken Sasha pine gidiyor, olmadı. Crossarm hala bağlı. Becky'nin omzu da yere değmekle değmemek arasında. Becky kalkıyor şimdi, Sasha'nın kolunu çeviiyor şöyle ama forearm darbesi Sasha'dan. Bir tane daha. Şimdi de bir springboard arm drag Sasha'dan. Sasha üzerine gidiyor Becky'nin ama Becky onu köşeye oturttu. Ordan bir yumruk çıkarıyor Sasha. Sasha'dan sunset flip, pine gidiyor 1..2.. hayır ! Şimdi roll up Becky'den ama o da netice vermiyor. Şimdi iki isimden de dropkick geliyor, aynı anda ! İki isim birbirine bakarken dirties divanın müziği çalıyor. Charlotte babasıyla beraber çıkageliyor ! Sasha ve Becky şaşkın.

Commercial Break

Döndüğümüzde Banks Becky'yi arkadan stretch'lemiş, dizini de sırtına dayamış. Becky zor durumda Becky. Charlotte ve babası ring kenarında, koltuklara yerleşmiş. Becky ayaklanıyor şimdi. Ama Sasha onu yeniden yatırıyor. Pin demesi Sasha'dan ama başarısız. Yine kollarından yakalıyor Sasha. Becky yeniden ayaklanıyor. Bir diz, bir de dirsek Becky'den. Becky'den iki tane lariat geliyor. Sonra bir de dropkick. Becky ateşledi. Bir running forearm Becky'den. Ama Sasha'dan roll up geliyor 1..2. hayır ! Şimdi Sasha tekme sallıyor ama yakaladı Becky ve exploder suplex Becky'den ! Pin'e gidiyor 1..2.. hayır ! Charlotte izliyor onları. Leg drop Becky'den. Bir de elbow drop. Bir de spinning leg drop deniyor ama Sasha çekilince boşa. Sasha'dan double knee geliyor ve hızla pine gidiyor 1..2..hayır ! İki isim de yoruldu. Şimdi bir roll up geliyor Becky'den ama başarısız. Sasha Banks onu bank statement'ın backstabber'sız haliyle yakalıyor. Becky zor durumda, iplere az kaldı ve yakaladı ! Sasha bırakıyor. Sasha WM logosuna bakıp tekrar Becky'ye yöneliyor fakat bir tekme Becky'den. Becky koldan yakalıyor ama Sasha yere yıkılmadı, köşeye dönderiyor Becky'yi. Bir double knee Sasha'dan. Becky oturdu yere ve bir double knee daha ! Pine gidiyor Sasha 1..2.. olmuyor ! Sasha şaşkın ! Sasha'dan bir tekme geliyor, sonra iplere gidiyor ama european aparkat Becky'den ! Pine gidiyor Becky ama 2,5'ta kalıyor ! Şimdi iki isim de yerde dizlerinin üzerinde ve birbirlerini forearm darbeleriyle yıkmaya çalışıyorlar. Ayakta devam ediyor bu mücadele. Back slide geliyor Banks'ten ama pine gidemiyor. Dropkick Becky'den. Sasha dışarı düşüyor. Becky aprondan atlıyor ama boşa ! Dışarda iki isimden de clothesline, aynı anda ve ikisi de yerde ! Ric Flair coşuyor ve sırayla Woo çekiyor başlarında. Sasha ve Becky onun üzerine gidiyor şimdi ama arkadaki Charlotte ikisine aynı anda saldırıyor.

Kazanan: Yok. (Double DQ)

Charlotte şimdi Becky'ye saldırıyor, yerde dirsek darbeleriyle yamultuyor Becky'yi. Sonra da Banks'e aynı tarifeyi çekiyor. Charlotte coştu. Becky'yi bariyerlere yolluyor. Sonra da Sasha Banks'e bir exploder suplex ! Charlote resmen devleşti. Flair hala wooluyor. Baba kız arka alana gidiyor. Cidden güzel maç güzel de bitti.

Main eventte Kevin Owens vs Dean Ambrose göreceğiz. Ama birazdan RAW'daki Undertaker anlarının tekrarı gelecek ekrana.

Commercial Break

Şimdi deminki diva maçından tekrarlar ekrana geliyor. Yine bir #1 contender'ımız yok elimizde. Kim WM'ya gidecek ? Arka alandayız, baba kız yürüyorlar. Renee Young geliyor yanlarına.

Renee Young: Charlotte, pazartesi gecesi olan maç berabere bitmişti ama bu gece Ric Flair bilerek maça karıştı. Acaba sizin planınız bu mu ?

Charlotte: Soru şu: Hangi diva Wrestlemania'da benimle yüzleşmeyi hak ediyor. Cevap ise hiçbiri ! Becky'yi iki kemer maçında da yendim. Ve Sasha ne yaptı peki ? Sasha beni hiç yenemedi ki ? Hey Renee, senin işini ben mi yapacağım. Biraz ne olup bittiğinden haberin olsun.

Renee Young: Aslında ne olup bittiğinden haberim var. Sen reklam öncesi hem Sasha'ya hem de Becky'ye saldırdığın için Wrestlemania'da triple threat maç olacak aranızda. (Cheer) Buna bir yorumunuz var mı ?

Baba kız oldukça sessiz ve ordan ayrılıyorlar. WOO ! Triple Threat hele şükür duyruldu. Şimdi RAW'dan görüntüler ekrana geliyor. Mr. McMahon'lı, Undetaker'lı anlar. Ana sayfanın en altındaki RAW incelemesinde bulabilirsiniz bunları. Şimdi ekranlara Shane vs Undertaker maçının tanıtımı geliyor. Ve Shane McMahon pazartesi günü RAW'da olacak !

AAAAOOHHHHH ATLANTAAA ! DON'T YOU DARE BE SOUR ! CLAP FOR YOUR WORLD FAMOUS TWO TIMES CHAMPS AND FEEL THE POWAAAH !

It's a New Day, yes it is ! The New Day geliyor. Kofi Kingston anons ediliyor, maça o çıkacakmış. Ama önce kısa bir konuşma gelecek sanırım.

Commercial Break

Ekip ellerinde mikrofonlarla hazır. Önümüzdeki RAW'da tag team kemerleri için Y2AJ ile karşılaşacaklar.

Xavier Woods: Öncelikle size bu gece gerçekleşen bir mucizeden bahsetmek istiyorum. Mucizeden kastım bu gece League of Booty'nin maç kazanmasından bahsetmiyorum.

Kofi Kingston: Kazandılar mı ?

Xavier Woods: Evet kazandılar.

Kofi Kingston: Vaoovv.

Xavier Woods: Biz daha çok adı Y2AJ olan takım hakkında konuşacağız. Mucize ise onların nasıl olduysa bizim kemerlerimiz bu pazartesi gecesi yapılacak bir maç hakkı kazanmış olması. Bu nasıl oldu ki ?

Kofi Kingston: Ben söyleyim bunun nasıl olduğunu. Tam olarak nasıl olduğunu söyleyim. Çünkü bizim bugün yaşadığımız dünya çok sihirli ve özel bir yer. Yani mucizeler her gün yaşanabiliyor. Yani, örnek vermek gerekirse Güneş ! Veya Ay ! Veya bakın, yer çekimi ! Tamam mı ? Veya bakın, jöle de bir mucize. Ama biz bunları açıklayamayız ki.

Big E: Bak Kofi, jole aslında nişastayla suyun karışımından ibaretk açıklaması bu kadar bas- (Kofi onun ağzını kapatır.)

Kofi Kingston: Biz böyle şeyleri açıklayamayız.

Xavier Woods: Mucizeler her gün yaşanır. Örneğin WWE Network'ün çok çok düşük fiyatı !

Kofi Kingston: Vaovv ! Veya bakın, lezzetli Botty O tahıllarının mucizesi !

Big E: Evet evet !

Kofi Kingston: Bu bir mucize !

Big E: Veya bakın, burda HotLanta'da (Atlanta) yaşamasına rağmen Xavier Woods'un başarıyı elde etmesi de bir mucizedir. Aslında HotLanta'da Hot Garbage Lanta'nın kısaltmasıdır. (Çöplük Lanta) Tabi bazı yerlerde ismi farklı geçiyor. Trash Lanta gibi. (O da çöp demek.)

Xavier Woods: Bu zordu ama bu pis mekana rağmen ben başardım !

Kofi Kingston: O başardı.

Big E: Başardı ! Bir Mucize !

Xavier Woods: Ama ciddi olmak gerekirse, tüm şeylerden sonra arka alana gittiğimizde biz hala sizin W-W-E-World-Tag-Team-Şampiyonlarız (klasik dans) olacağız !

Big E: BECAUSSEEEE ! NEW DAY ROCKS ! NEW DAY ROCKS !

Ve Phenomenal One geliyor. AJ Styles P1 gösterip ringe yöneliyor. Seyircilerle selamlaşıp ringe giriyor. Kofi de yeniden yukarı çıkıyor ve maç başlıyor.

Singles Match
Kofi Kingston w/New Day vs AJ Styles

AJ hemen aprona çıkan Xavier'a yöneliyor sonra da Kofi'ye bir roll up yapıyor ama sonuç yok. Tokatlar geliyor AJ'den. Kofi köşeye kadar gidiyor ama AJ'den backbreaker on knee ! Pin deniyor yine ama 1'de kalıyor. Xavier dışardan kışkırtıyor. Bu esnada bir dirsek Kofi'den. Kofi iplere gidiyor, iki kere ıskaladıktan sonra dropkick'i yiyor suratına ! Xavşer trombonla kışkırtıyor, hatta ringe sokuyor ucunu ama AJ yakalıyor trombondan. Derken arkadan Kofi saldırıyor. Kofi'ye bir back elbow, sonra da Xavier'ın üzerine atlıyor AJ. Big E ile konuşuyorlar derken içerdeki Kofi'den baseball slide dropkick geliyor. AJ spiker masasına yapıştı. Kofi AJ'in P1 işaretini taklit ederken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde Kofi bir kolunu yakalamış AJ'in ve çenesini de kavramış. AJ zor durumda. Ayaklanıyor şimdi, karna yumruklar. Ama Kofi'den bir diz darbesi geliyor ve köşeye vuruyor AJ'i. Sonra da köşede stomplar geçiriyor. Hakem ayırıyor. Kofi aprona çıkıyor, dolanıp tekrar giriyor ve tekrar stompluyor. Tag team hareketlerini tek başına yapıyor yani. Ve son olarak corner dropkick, surata ! Xavier üflüyor trombona. Kofi'den tam surata bir tekme daha geliyor ve pine gidiyor 1..2.. kickout. Şimdi bir chinlock bağlıyor Kofi. AJ pes etmiyor, ayaklanıyor ve bir jawbreakerla kurtuluyor. AJ hızla iplere gidiyor ama Kofi onu takip edip ayaklarına yapışıp düşürüyor. Hayır diyor, izin vermem ! Kofi coştu dışarda, sonra geri giriyor. Köşeye çıkıyor. Atlıyor ama AJ'in önünde duruyor, AJ'den bir back body drop geliyor ! AJ ayaklanıyor şimdi. Bir running lariat, ardından back elbow ve bir de snapmare. İplere gidiyor ve o oturma pozisyonundayken suratına bir flying forearm çıkarıyor. Köşeye yolluyor AJ ve flying corner clothesline ! Sonra da omuzluyor Kofi'yi, neckbreaker on knee ! Pin denemesi 1..2.. hayır ! AJ kaldırıyor Kofi'yi ama Kofi'den bir spinning heel kick ! Köşedeki AJ'in üzerine gidiyor şimdi ama karna tekmeyi yedi. AJ üzerine geliyor derken S.O.S Kofi'den ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Kofi şimdi trouble in paradise tauntu atıyor. Ama ıskaladı ve Pele kick AJ'den. Köşedeki Kofi'nin üzerine gidiyor ama Kofi onu dışarı yolladı ! Xavier şimdi elinden tutmuş kaldırıyor AJ'i, hakem gördü bunu. Ne yapıyorsun diyor Xavier'a. Xavier bir şey yapmadım diyor ama hakem yemedi. Yolluyor Xavier ve Big E'yi ring kenarından ! Söylenerek gidiyor onlar da. Kofi niye yolladın diyor hakeme ama onunla konuşmaya dalarken AJ'den springboard flying elbow geliyor ! Pin'e gidiyor AJ ve 1..2..3 !

Kazanan: AJ Styles

Xavier ve Big E gidemeden geri geliyorlar ve hemen AJ'i kovalıyorlar. AJ dışarı çıkıyor ama ringin bir tarafından Xavier, diğer taraftan Big E sıkıştırıyor. AJ de ringe girip öbür taraftan çıkarak kaçıyor ordan. AJ şimdi gülümseyerek geri geri gidiyor. Y2AJ diyor. Xavier ve Big E de ona bakıyor içerden.

Roadblock'da Brock Lesnar vs Bray Wyatt maçını izleyeceğiz ! Ve DERP ! Arka alanda karanlık bir odadayız. Wyatt Ailesi orada.

Bray Wyatt: Sonra on boynuzlu, yedi başlı bir canavarın denizden çıktığını gördüm. Boynuzlarının üzerinde on taç vardı, başlarının üzerinde küfür niteliğinde adlar yazılıydı. (İncilden alıntı, Vahiy 13:1) Ve sen çok zarar gördün değil mi Brock ? Yani hepsini fethettin. Karşına çıkan her adamın kalbine korku saldın. Ama ben, sana bir ufak sır vermek istiyorum. Ben bir adamdan çok daha fazlasıyım. Ben kendini ölümlü canavarların içine atmış dünyanın bilgisiyle yönlendireniyim. Benim geldiğim yerde canavarlar önümde diz çökerdi ! Ve sen, sen de öyle yapacaksın.

HAHAHAHAHA ! RUN !

DERP !

Main Eventte bir Smackdown klasiği olan Ambrose vs Owens göreceğiz, birazdan.

Commercial Break

Şimdi ekranlara Hall of Fame 2016 sınıfına yeni eklenen Fabulous Freebirds ile ilgili bir klip geliyor. Ve FIGHT ! Owens geliyor evvela. Elinde IC kemeri. Hohlayıp temizliyor ve omzuna asıyor kemerini. Ve ring yolunu alıyor, seyircilere aldırış etmiyor bu sefer. Derken Ambrose geliyor. Lunatic açılıştakine göre biraz daha iyi yürüyor. Fiziksel olarak çok hırpalandı ama hala maça çıkacak durumda. Çünkü o deli ! Çünkü o Iron Man ! Ve Roadblock'ta HHH ile yapacağı maçın tanıtımı ekranda. İki isim de hazır şimdi ve maç başlıyor.

Singles Match
Kevin Owens vs Dean Ambrose

Lock up gelecek gibi oluyor ama Ambrose hemen headlock'a alıyor Owens'ı. Sonra da kolunu çeviriyor, ardından headlock take down ile yerde devam ediyor. Owens ayaklanıp iplere yolluyor ama shoulder block Ambrose'dan. Sonra pine gidiyor ama hakem saymadı bile. Ambrose yeniden headlock take down ile yere alıyor Owens'ı. Owens yeniden ayaklanıyor. Ambrose'un incinmiş kaburgasına bir yumruk çıkarıyor. Ambrose dışarı çıkıp bariyerlere yaslanıyor acısından. Hakem sayıyor. Ambrose kafasına vurup giriyor içeri. Owens yumruk sallıyor ama ıska, Ambrose geçiyor arkasına onun ama olmadı. Bir snapmare Ambrose'dan ve yerde omzuna baskı uyguluyor Owens'ın. Owens ayaklanıyor ama Ambrose kolunu çevirip arkasına kilitliyor onun. Owens zor durumda. Ama öbür koluyla yakalıyor Ambrose'un kafasını ve karna da bir diz darbesi çıkarıyor. Ambrose köşede derken bir de yumruk karna. Sanırım Ambrose'un tam olarak kaburga kısımlarında en büyük hasar var ve Owens o bölgelere çalışıyor. Köşede stomplar geçiriyor Owens. Hakem ayırıyor. Owens bu sefer de shoulder firstle giriyor Ambrose'a. Bir de tokat geldi. Ambrose tekme sallıyor ama Owens tutup karşılık veriyor. Sonra da yumruklara devam ediyor. Owens şimdi karşı köşeye yolluyor Ambrose'u ama Ambrose üzerine gelen Owens'dan kurtuluyor. Bir tekme Ambrose'dan, dirtydeeds mi ? Hayır kaçıyor Owens dışarı.

Commercial Break

Döndüğümüzde Ambrose köşede, atlıyor ama evde kimse yok ! Owens üzerine koşuyor ama bir tekme ve dirtydeeds ? Hayır ! Owens köşeye sürüyor Ambrose'u. Shoulder firstler orda. Hakem ayırdı şimdi. Ve şimdi bir senton kaburgalara ! Pin denemesi 1..2 hayır ! Bir tekme Owens'tan sırta. Bir tane de yumruk surata. Köşede stomplar Owens'tan. Boğuyor iplerde ama hakem ayırdı. Ambrose'dan yumruklar, Owens karşılık veriyor, sırta forearm. Owens şimdi kafadan yakalıyor ve kaburgalara geçiriyor. Şimdi kol ve bacağıyla onu uygun pozisyona sokuyor ve kaburgalarına çalışmaya devam ediyor. Şimdi de cobra twister bağladı Owens. Zor durumda Ambrose. Aynı zamanda kaburgalara çalışıyor Owens. Ambrose ayaklanıyor. Zor durumda ama o Iron Man. Kalkıyor ve arm dragle atıyor Owens'ı. Owens'ın üzerine gidiyor ama Owens onu iplerden dışarı yolladı. Owens da çıkıyor şimdi ve running senton dışarda ! Hakem sayıyor, Ambrose kalkıyor. Sonra düşüyor sonra dokuz olmuşken giriyor içeriye. Owens tekrar yolluyor onu dışarı ve sonra da bariyerlere yolluyor. Spikerlere laf sokuyor. Owens şimdi Ambrose'u ringe sokup, spikerlere dönüyor ama Ambrose girmedi ringe rebound lariat Ambrose'dan ! Owens yerde. Ambrose ringe giriyor. Owens da peşinde. Yuvarlandı içeri Owens. Owens üzerine gidiyor Ambrose'un ama back elbow ! Sonra da shoulder first direklere ! Roll up geliyor 1..2.. hayır ! Ambrose'dan çemp çaps çemp çaps ! Sonra da iki adet clothesline. Sonra running forearm köşedeki Owens'a ! Sonra da running bulldog mu ? Hayır, Owens itekliyor onu. Owens şimdi üzerine gidiyor ama Ambrose ipleri alçalttı ve Owens dışarda ! Ambrose deliriyor şimdi, sonra da suicide dive ! Bu adam hasta falan değil sayın seyirciler. Bu adam sadece deli ! Ambrose şimdi sokuyor tekrar içeriye Owens'ı ve köşeye çıkıyor fakat Owens izin vermiyor ona ! Sonra da yere indirip karşı köşeye koşuyor. Cannon ball Owens'tan ! Pin denemesi 1..2.. he kicks out ! Owens kızgın. Kaldırıyor Ambrose'u. Köşeye yerleştiriyor. Superplex mi gelecek ? Önce yumrukluyor orda gövdesini Owens. Sargı bezlerini falan söküyor. Ambrose karşılık veriyor. Vuruyor, geçiriyor ve Owens düştü. Ambrose elbowla atlıyor ve pine gidiyor 1..2.. hayır ! Owens dışarı yuvarlanıyor. Ambrose hissetti şimdi, bir suicide dive daha mı hayır ! Owens yakaladı onu ve aprona geçirdi sırtını. Şimdi Owens spiker masasını temizliyor. Söktü ne var ne yok. Ambrose ringe dönmüş bu esnada. Owens giriyor peşinden, Ambrose dirty deeds peşinde ama hayır ! Owens yolluyor iplere pop up powerbomb mu ? O da olmadı, reversel geldi Ambrose'dan. Kalkıyorlar ama superkick Owens'tan ! Bir de running senton mu ? Hayır, dizlerini kaldırıyor Ambrose ! Şimdi Owens tekrar geldi ama Ambrose bir tekme ve dirty deeds ! Oldu bu sefer ! Pine gidiyor ..1..2..3 !

Kazanan:
Dean Ambrose

Ambrose kazandı ! O kutlarken tekrarları izliyoruz. Köşede Ambrose, yorgun ama zafer onun ! Owens dışarda yerde. Ambrose WM logosuna bakarken şov sona eriyor.

GOOD NIGHT EVERYONE !

3 Mart 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Charlotte'un Sasha'ya ve Becky'ye Saldırması.
En İyi Maç: AJ Styles vs Kofi Kingston
En Kötü Maç: The Miz vs Dolph Ziggler
Şovun Adamı: Dean Ambrose
Şovun Kadını: Charlotte
Şovun En Saçma Anı: Uzadıkça Uzayan Truth - Goldust Meselesi
Şovun Hayal Kırıklığı: -
Şova Puanım: 5/10

3 Mart 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2016, 18:15   #2
Kingslayer
Matt Shadows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1539
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 4723
Rep Derecesi: Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.

Ellerinize sağlık kanka.Kevin Owens'ın Dean Ambrose'a yenilmesi üzücü.
imza

Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2016, 18:16   #3
shiniest
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1247
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 16879
Rep Derecesi: MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.

Orta bir şovdu. Owens Ambrose'un maşası olmayaydı iyiydi. Eline sağlık.
imza

" he's only 5 foot 5 "

MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil