GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-03-2016, 11:35   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 10 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 10 Mart 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 864. Bölüm
Yer: Milwaukee, Wisconsin

10 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown introsu geliyor ve Smackdown başlıyor ! Şimdi arenadayız. Bu gece main eventte 8 Man Tag Team maçı olacağını görüyoruz. Tekrar ringe döndüğümüzde I Came To Play çalmakta. Miz TV için her şey hazır.

The Miz: WWE Tarihinin en izlenmeye değer talk showuna hoş geldiniz, MIZ T-V ! Bu geceki konuklarım eskiden dost iken düşmana dönüşen iki isim. İkisinin arasındaki olaylar House of Cards gibi ve geçtiğimiz bölümde Kevin Owens Neville’ı aprona powerbomblayacakken benim bu geceki bir numaralı konuğum Sami Zayn ona engel oldu. O anları hatırlayalım. (Hatırlıyoruz) Bayanlar ve baylar daha fazla uzatmaya gerek yok, ayağa kalkın ve ona hoşgeldin diyin, karşınızda Sami Zayn !

Sami Zayn geliyor. Bu adam gelirken benim de evde ayağa kalkıp o dans yürüme karışımı şeyi yapasım geliyor. Miz onu welcome diye karşılıyor ve mikrofon uzatıyor. İki isim de oturuyor.

The Miz: SAMI ZAYN ! (Cheer) Samı şunu söylemem gerek, sen- (Oley oley oley oley ! ) Şunu söylemeliyim ki senin WWE’de olan yolculuğun duyduğum en dikkat çekici hikayelerden biri. Seth Rogan senin için güzel bir film yapabilirdi. Ama WWE aleminin merak ettiği soru şu: Sami Zayn kim ?

Sami Zayn: Pekala, bu işi uzun zamandır yapıyorum. 14 yıldır yaklaşık, NXT’de ise daha birkaç yıl-

The Miz: Kestik, kestik, kestik ! Kesebiliyor muyuz bunu ? Kestik, kestik ! Özür dilerim bunun için ama biraz hızlı ilerleyip Kevin Owens’la olan kısma gelsek ? Unutma, çatışma ve drama eşittir görülmeye değer televizyon ! Action !

Sami Zayn: Tamam, pekala hikaye pek de kısalmayacak ama, çünkü Kevin’la 13 yıllık bir geçmişim var. Beraber Montreal’de başladık ve hemen hemen tüm dünyayı dolaştık. Onunla dünyayı dolaştık çünkü biz ikimiz birbirimize bağlı gibiydik. Tag team partneri olsun, rakip olsun, nasıl olursa olsun bizim ismimiz ilk günden beri hep yan yana anıldı. Ve bazen en iyi arkadaşlar kardeşten bile öte olabiliyor. Onun düğününde sağdıcı da bendim.

The Miz: Ama şimdi siz apaçık düşmansınız birbirinize, bu ne zaman oldu ?

Sami Zayn: Sana dürüst olmak gerekirse aslında ben de bilmiyorum ne olduğunu. Yani ben WWE’ye ondan birkaç yıl önce geldim ve onun da inanılmaz bir yeteneği olduğu ekşfedildi. Ve ben gözümü NXT Championship’e çevirdiğim sırada o debutunu yaptı. Ve o aniden bana sırtını döndü. Ordaki ring apronuna powerbombladı beni. Bu bana bir sürü sakatlık yaşattı, ameliyat olmam gerekti, yedi ay şovlardan uzak kaldım. Burdaki en aptalca taraf da ben onun tüm bunları neden yaptığını hala anlamış değilim.

The Miz: Vaov. Zor olmalı bunlar. Hikayeni anlattığın teşekkürler. Evet, her hikayenin ikinci bir tarafı daha vardır. Bayanlar baylar, Sami Zayn’in eski en iyi arkadaşı, şimdiki Kıtalararası Şampiyonu Kevin Owens ! (Owens gelmiyor.) Hmm, Kevin ? Neyi bekliyorsun ?

FIGHT ! Owens geliyor. Elinde mikrofon var ve yolda başlıyor konuşmaya.

Kevin Owens: Sami sana NXT’de yaptığım şeyi neden yaptığımı çok da iyi biliyorsun. Bunu sana daha önceden kaç kere söyledim. Anlamama sebebin cevabımı hazmedemeyişin. Yaptığım şeyi iş için iyisi, kariyerim için en iyisi olduğu için yaptım. Bunun tarihle bir alakası yok. Sana yaptığım şey kişisel bir şey de değildi. Bunu da açıklığa kavuşturalım. Ben yaptığım şeyi yapılması gereken bir şey olduğu için yaptım ve işe yaradı da. Sen WWE’ye benden önce gelmiş olabilirsin ama ben RAW debutumu senden bir yıl önce yaptım ! Ve sen bana yanlış olduğumu mu söylüyorsun ? Ne var biiliyor musun, neyn kişisel olduğunu mu merak ediyorsun ? Bana Royal Rumble’da yaptığın şey, işte o kişiseldi. Geçen RAW’da yaptığın şey kişiseldi. Olayları karıştırmak istiyorsun ama gerçekleri değiştiremezsin, burdaki kurban benim ! (Seyirciye) Ben kurbanım dedim !

Sami Zayn: Ne var biliyor musun Kevin, sen kurban değilsin, yani en azından şimdilik. Çünkü ben buraya kalıcı olarak geldim ve yapacağım ilk şey seni şu IC kemeri için dövmek olacak ve bunu Wrestlemania’da yapacağım.

Kevin Owens: Açıkcası kendini benim IC Title’ım yakınında bir yerde görmen bile gülünesi bir şey. Çünkü burası NXT değil, burası Kevin Owens Show ve bu şovda sen bir hiçsin !

Sami Zayn: Peki, bak sana ne diyeceğim Kev. Madem sen burdasın, ben burdayım ( bu esnada sandalyeleri kenara atar) neden buraya gelip deiklerini kanıtlamıyorsun ?

Kevin Owens: (YES! YES! YES!) Dürüst cevap ver, gerçekten benimle aynı ringte olmayı hak ettiğini mi düşünüyorsun ? Hayal görüyorsun. Burda işim bitti.

Owens mikrofonu atıp ayrılıyor ordan derken 1 2, 1 2 3 GO ! Neville geliyor. Elinde mikrofon var ve titantronun önünde başlıyor konuşmaya.

Neville: Hey, o kadar çabuk değil Kevin ! Görüyorsun Sami Zayn endişelenmen gereken tek insan değil. Sen ve ben dostum, bizim bitmemiş bir meselemiz vardı. Ve endişelenmen gereken bir diğer şey de senin o kemerinin benim belime tam uyacak olması.

The Miz: Burası Miz TV ve bu benim şovum ! Sen Neville, sen benim şovumun bir konuğu değilsin. Ve siz ikiniz kim oluyorsunuz da Kıtalararası kemeri için şansı hak ettiğini söylüyorsunuz ? Ne yani WWE öylece girip “Hey millet, bence bana bir Kıtalararası kemeri vermelisiniz” mi diyeceksiniz ? Böyle bir şey olamaz ! Eğer biri o kemer için frsatı hak ediyorsa, o da benim. Ben beş kez IC kazandım ve ben Wrestlemania’da ME gördüm ! Sen ve sen de tombala yarışmasında ME yaptınız sanırım.

Sami Zayn: Biliyor musun Miz, ben hali hazırda buraya konuğum ve dürüst olmak gerekirse senin bu işten başka yapacak bir şeyin de kalmamış. Ve şunu da kabul etki senin Main Event’inde bulunduğun Wrestlemania çok ama çok geride kaldı.

Miz’in suratı düşüyor ve geri çekiliyor. Sami de ona arkasını dönüp Kevin’a konuşmaya başlıyor ancak Miz arkadan saldırıyor ona. Miz kaldırıyor tekrar ama Sami toparlandı. Forearmlar vuruyor Miz’e. İplere yolluyor ama Miz kaçıyor ordan. Miz ve KO ortada, Neville ve Zayn’in ortasındalar birazdan bu dört isim tag team maçında karşı karışıya gelecek.

Commercial Break

Tag Team Match
Sami Zayn & Neville vs Kevin Owens & The Miz

Reklamlardan dönüyoruz ve hakem zili çalıyor. Ringde Sami Zayn ve biraz önce ondan dayak yiyen The Miz var, ikili lock up bağlıyor. Sami rakibinin kolunu kıvırıyor, The Miz kurtulmak için büyük çaba gösteriyor ama nafile. Bir süre acı çektikten sonra Zayn'in boş bir anını bulup reverse yapıyor ve rakibinin kolunu kıvırıyor. Bu sefer Sami Zayn kurtulmak için büyük çaba gösteriyor. Sonunda kurtuluyor rakibinin kolunu tutuyor , köşeye yaklaşıp Neville'a tag veriyor. Neville girip rakibinin koluna br yumruk vuruyor ve Miz'in kolunu kıvırıp Zayn'e tag veriyor. Zayn ikinci ipden atlayıp rakibin koluna bir darbe indiriyor. Miz'in kolunu kıvırıp Neville'a tekrar tag veriyor, dejavu yaşıyoruz adeta. Neville köşeye çıkıyor rakibinin koluna double stompı geçiriyor. Çok sert ! Miz acı içinde . Neville rakibinin yanına gidiyor ve kolunu kıvırıyor ama Miz ani bir hareketle rakibinin saçını tutuyor, köşeye götürüp . IC şampiyonumuz Kevin Owens'a tag veriyor. Kevin Owens'tan köşedeki rakibine çok sert bir tekme geliyor. Ardından headlock bağlıyor, Neville rakibini iplere gönderiyor dönüşte Owens'tan bir shoulder tackle geliyor, Neville yer.. de diyecekken müthiş bir enerjiyle kalkıyor hemen Neville ardından bir forearm ! Şimdi Owens köşede Neville tutuyor, rakibini diğer köşeye göndermek istiyor Owens reverse yapıp Neville'ı gönderiyor ve hemen koşuyor, ama Neville bir adımda üçüncü iplere sıçrıyor ve reverse ile Owens'ın darbe vurmasını engelliyor. Şimdi Owens clothesline yapmak istiyor Neville kolunun altından geçip iplere koşuyor, ve running hurricane . Şimdi Owens'ı kaldırıp köşeye götürüyor ve Sami Zayn'e tag veriyor. Ama Owens kaçıp The Miz'e tag veriyor. Miz neden tag veriyorsun tarzı birşeyler söylüyor ve içeri giriyor ani bir hareketle Zayn'e hamle yapmak istiyor ama Zayn armbar takedown yapıyor. Nedir bu Miz'in çektiği. Miz şimdi kalkıyor rakibini iplere gönderiyor Sami ilk ipten sekiyor ve ters olarak rakibinin üstünden geçiyor ve üstüne gelen rakibine yine reverse yapıp yere indiriyor ve Neville'a tag veriyor. Şimdi powerslam ile rakibini yere indiriyor Zayn ve Neville'a tag veriyor ve Zayn eğiliyor , Neville onun üzerine basarak müthiş corkscrew moonsault yapıyor. Tuşa gidiyor 1...2.. Miz kalkıyor Neville şimdi iplerin yanındaki Miz'in yanına gidiyor ama Miz iplere indiriyor ve Neville yere düşüyor . Ve Miz Owens'a tag veriyor, Neville hemen ringe geliyor ama Owens onu tekmelerle engelliyor, Şimdi Zayn'e saldırmak istiyor Zayn hemen iniyor aşağı , şimdi içeri girmek istiyor ama Hakem izin vermiyor. Şimdi Neville’dan Owens'a Spinnig Back Kick, sonra bir tekme göğse, ardından bir Spinning back kick daha ve ardından kombosunu tamamlamak için iplere gidiyor ama Miz ipleri indiriyor ve Neville yine yerde. Neville çok sert yere düşüyor!

Commercial break

Dönüğümüzde Kevin Owens tuşa gidiyor 1..2.. Neville kalkıyor , Owens rakibini şimdi ayağa kaldırıyor ve Miz'e tag veriyor, Miz'den tekme geliyor, şimdi Miz Neville'ın kafasını iplere sıkıştırıyor , hakem ayırıyor onu ama Kevin Owens'tan çok sert bir yumruk geliyor, Miz tuşa gidiyor 1...2.. Neville kalktı. Miz yerdeki rakibine headlock bağlıyor. Neville kalkıyor yumruklarla. Şimdi Zayn'e koşarken Miz yine rakibinin saçından tutuyor. İplerden gelip bir tekme vuruyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. Neville kalktı. Şimdi Miz armbar bağlıyor ve Neville yavaş yavaş kurtuluyor, şimdi müdahele etmek istiyor ama Miz'den Inverted Facelock Backbreaked ve ardından da neckbreaker geliyor. Tuşa gidiyor 1...2.. Neville kalktı. Owens tag istiyor ama Miz şov yapıyor , şimdi birkaç tekme indiriyor, iplere gidip geliyor tekme için ama Neville roll up yapıyor, 1...2 Miz kalktı.Şimdi Miz ayağa kalkıyor ve clothesline Miz'den Neville'a. Miz kalkıyor rakibinin kafasından tutup dışarı atmak istiyor ama Neville reverse yapıp Miz'i atıyor. Neville sürünerek gidiyor Zayn'e Miz geri dönüyor , engellemeye çalışıyor ama Neville yine de tag veriyor. Sami Zayn hızlı bir şekilde ringe giriyor bir clothesline vuruyor Miz'e. Bir tane daha. Şimdi iplere gönderiyor Miz'i, eğiliyor Miz'den tekme geliyor yüzüne.Ama Zayn'den bir clothesline daha geliyor. Köşedeki Owens'a koşuyor Owens aşağı iniyor, Miz üstüne geliyor rakibinin ama bir back elbow geliyor Zayn'den. Şimdi Zayn 2. iplere çkıyor ve Springboard Crossbody! Rakibini köşeye götürüyor, 2. iplere çıkıyor ve yumrukları saydırıyor. Şimdi indiriyor bir chop vuruyor ve Springboard Tornado DDT geliyor Zayn'den! Miz tag alsın diye sürünerek Owens’a gidiyor. Owens Zayn'e bakıyor , Zayn gel işareti yapıyor, ama Owens tag almıyor ve kemeri alıp gidiyor. Şimdi Zayn ona doğru gidiyor ama Miz'den roll-up geliyor. 1...2.. Zayn kalktı. Miz'den back elbow geliyor ve Miz yorgun bir şekilde Owens'ın arkasından bakıyor. Şimdi Zayn rakibini yakalıyor ve corner exploder suplex ! Diğer köşeye gidiyor ve Helluva Kick! Tuşa gidiyor Zayn 1..2..3 !

Kazanan: Sami Zayn & Neville

Zayn ve Neville kazanıyor bu zorlu maçı. Miz yerde. İkili galibiyeti kutluyor ve girişteki Owens ile yüz yüz geliyorlar.

Birazdan Y2J RAW’da AJ Styles’a sırtını neden döndüğünü açıklayacak. Ayrıca RAW Rebound adı altında tekrarlar izleyeceğiz.

Commercial Break

Şimdi arenanın tuvaletlerinden birindeyiz. Goldust tuvalette. Evet bu olay buraya kadar düştü.

Goldust: Tuvalet kağıdı ? (Bitmiş. Kapıdan kafasını uzatıyor.) Biri yardım edebilir mi acaba ? (Siyahi biri elini uzatıyor.)

R-Truth: Hey hey hey. Yardım elimi uzatıyorum partner !

Goldust: Hayır, yardım eline ihtiyacım yok, sadece biraz tuvalet kağıdına ihtiyacım var. Ve nasıl bir manyak birini tuvalete kadar takip eder ?

R-Truth: İşte Truth’un olayı. Ve tüm büyük tag team partnerleri böyle yapar. Mesela diyelim anahtarları tuvalete düşürdün, işte ben ordayım, onu ordan çıkarmak için !

Goldust: Bu bugüne kadar duyduğum en iğrenç şeydi.

R-Truth: Eğri otur, Truth söyle. Sende benim ihtiyacım olan partnerlik var, bende de senin ihtiyacın olan tuvalet kağıdı.

Goldust: Ver şunu bana ! (Tuvalete giriyor yeniden.) Cevabım ise hala hayır.

Truth kokudan hoşlanmayıp kaçıyor ordan. Ve RAW rebound başlıyor. Dean Ambrose’un konuşmasından görüntüler ekrana geliyor. Ardından da ME’teki Bray Wyatt maçı sonrası Triple H’in saldırı girişimi. Tabi başarılı olamadı bu girişim, Ambrose geceyi ayakta kapattı. Evet Cumartesi gecesi Roadblockta bu ikili karşı karşıya gelecek. Ama bu gece Ambrose 8 Man Tag Team’in bir parçası olacak.

BRIE MODE ! Brie Bella geliyor. Şehadet parmağı havada her zamanki gibi. Allah birdir Brie !

Commercial Break

Come to me come to me der ama kendisi gelir ? Summer Rae evet. Brie’nin bu geceki rakibi. Bu arada Lana’da spiker masasında. Evet mecaz yok, ad aktarması falan değil, Lana spiker masasında, masada oturuyor ! Ranallo VIP takılacak maç boyu. RAW’daki Lana’dan Brie’ye gelen bella buster ekrana geliyor. Ardından maça geçiyoruz.

Divas Match
Brie Bella vs Summer Rae

Lock up geliyor hemen. Summer iplere götürüyor Brie’yi, hakem ayırıyor dolayısıyla. Summer’dan bir tekme geliyor, ardından da dışarı atıyor Brie’yi. Summer da dışarı çıkıyor ve bariyerlere yolluyor Brie’yi. Summer tekrar içeri alıyor Brie’yi ve pine gidiyor fakat netice yok. Bir chinlock Summer’dan. Ayaklanıyorlar, sonra köşeye alıyor Summer ve tekmelemeye başlıyor Brie’yi. Biraz geri çekiliyor Summer, sonra tekrar üzerine gidiyor ama big boot Brie’den. Köşeye çıkıyor ve bir de missile dropkick ! Şimdi Brie YES kicklere başlıyor, son olarak da bir low dropkick vuruyor ve Summer iplere yaslandı. BRIEE MODEE ! Running knee mi ? Hayır boşa ! Summer garip bir roll up yapıyor, hakem dahi anlamadı, Summer “saysana ulan” diye bağırınca başladı saymaya. Ama netice yok yine de. Tersine çevirdi Brie, hakem yine sayıyor fakat yine netice yok. Ama şimdi Brie bir koldan yakaldı, ne yapıyor ? YES lock bu ! Summer pes etti !

Kazanan: Brie Bella

Brie YES tauntu atıyor, derken Lana onu alkışlıyor ve o da YESlemeye başlıyor. Bu arada arkadan Summer saldıracak derken Brie farkediyor ve bir forearmla Summer’ı iplere yaslıyor. Lana’ya bakarak kükrüyor şimdi Brie: BRIEE MODEEE ! Ve demin gelmeyen running knee de geldi, Summer bayıldı artık ! Ama Lana içeri giriyor ve RAW’un aynısı evet, bella buster from Lana ! Lana yeniden YES tauntu atıyor. Summer garip garip bakıyor olanlara. Lana şimdi ringi terk ediyor.

Şimsi Shane O’Mac ile ilgili bir klip izlyoruz. McMahon’ın kariyerinin özeti niteliğinde. Birazdan da RAW’da yaşananları izleyecekmişiz. Ve tabi bundan önce Jericho’nun açıklamaları olacak.

Commercial Break

BREAK THE WALLS DOWN ! Jericho geliyor. Üzerinde ceket var fakat içinde gömlek yok. Sırtına da bir Y2AJ tişörtü asmış ringin yolunu almakta. Şimdi RAW’da yaşananları izliyoruz. Maç sonrası Jericho önce codebreaker üstüne codebreaker vuruyor, sonra da Y2AJ tişörtünü AJ’in ağzına sokuyor. Ringteyiz şimdi. Ringte bir tabura, taburenin üzerinde gaz ve çakmak, ringin ortasında ise çöp tenekesi durmakta. Jericho konuşmaya hazır. Ama seyircide garip tepkiler var. Bir kısım AJ Styles diyor, adamın biri Y2J diye yırtınıyor ve bir kısım da Boo’luyor. Efekt olabilir tabi bunlar.

Chris Jericho: Demek aldığım bu ? Bunu mu alıyorum ? Beni Boo’layacak mısınız ? Boo’layacak mısınız ha ? Şaşırtmaz beni çünkü benim ismimle tezahürat etme şansına sahipken bunu yapmadınız. AJ Styles’ı seçtiniz benim yerime. AJ Styles chantlerinizi kesmediniz ve yaptığım şeyi de bu yüzden yaptım. Siz AJ Styles chanti attıkça ben kendimi şurdaki çöp tenekesi gibi hissettim. Evet, beni görmezden geldiniz, saygısızlık ettiniz. Benim yaptığım işte dünyanın en iyisi olduğumu unuttunuz mu ha ? Unuttunuz mu ? Ben yaptığım işte en iyisiyim çünkü ben hepsini yaparım. Benim WHC olmamı istersiniz, yaparım. Benden büyük bir maça çıkmamı beklersiniz yaparım. Yeni taze bir fikre ihtiyacınız vardır, Money in the Bank maçını icat ederim. Evet o benim. Peki ya dayanıklılık ? Ben asla yaralanmam. 17 yıldır bir gün bile yaralanmadım, kemer kazanmakla meşguldüm o esnada. Ama tüm bunlara rağmen siz hala AJ Styles chanti atıyorsunuz. Ve şimdi tüm o AJ Styles chanti atan sizlere diyeceğim şu: Cehenneme kadar yolunuz var ! Çünkü geçtiğimiz RAW’da, RAW tarihinin en iyi maçlarından birini çıkarmamıza rağmen siz kim için chant attınız ? AJ Styles. Evet 17 yıldır klasik maç üstüne klasik maç üstüne klasik maç çıkarıyorum ve siz buna rağmen onu bana tercih ettiniz. Ve tekrar aynı şeyi gördüm. Bana diyorlar ki o Next Big Thing’miş, o ilerdeki WWE Ağısıklet Şampiyonuymuş. Ama yedi ay sonra o ortalıktan kaybolacak. Çünkü o Chris Jericho’nun seviyesine asla ulaşamaz. Ben WWE’nin geleceğindeki büyük şey değilim, ben WWE’deki tek büyük şeyim. Ben yaptığım şeyde dünyanın en iyisiyim, bunu unutmayın ! Yaptığım işte en iyisi, ben ! AJ Styles değil ! Daha altı hafta oluyor buraya geleli, doldurduğu kahvenin dumanı tütüyor daha ama siz yine de onu bana tercih ediyorsunuz. Utanın ! Bu utanç hepinizin ! Ve şimdi dikilip AJ Styles’ın kariyerinin yanıp kül olmasını izleyeceğim, çünkü er ya da geç bu olacak. Size bu sözlerimi hatırlatacağım, size AJ Styles bir hiçti demiştim diyeceğim, size bunun garantisini veriyorum. (Eline gazı aldı ve çöp tenekesine dökmekte.) Buyrun, chantlerinize devam edin. Chant attığınız adamın kariyeri alevlerin içinde son bulacak. (Tişörtü kaldırarak) Y2AJ özel bir şeydi. Ve o bunu batırdı ve en önemlisi de siz bunu batırdınız ! Hepiniz bunu mahvettiniz ! Çünkü benim yerime AJ Styles’ı seçtiniz. Tabi bu benim de hatam. Benim hatam çünkü onun benim partnerim olmasına izin verdim. Salakça bir karar verdim, o bir çömezden, ezmeden, acemiden (rookie) başka bir şey değildi. Evet dedim ki o bir rookie ! Ve onun partnerim olmasına izin verdim, ona inandım ve o bunu batırdı. Beni yaktın Styles, ve şimdi ben de seni yakacağım, temsili olarak ! (Tişörtün ucunu tutuşturuyor.) Kariyerinin alevler içine girişini izle Styles ! Bu sensin ! (Bir süre havada tuttuktan sonra çöp kovasına atıyor tişörtü.) Y2AJ resmi olarak bitmiştir ! Ve bu senin hatan Styles. Bunun sonucu olarak kariyerini de ateşe attın. Ve ben de ateşi seven bir insanım. Umarım mutlusundur. (Hastalıklı bir sesle) AJ Styles. AJ Styles. (Y2J!) AJ Styles. (Y2J!) AJ Styles. (Y2J!)

Birazdan Shane’li Vince’li RAW açılışndan görüntüler izleyeceğiz. Ayrıca ME’te 8 Man Tag Team var.

Commercial Break

Big Boss Man’in Hall of Fame 2016 sınıfına eklenişiyle ilgili bir video izliyoruz.

Lucha Lucha Lucha ! United States Champion Kalisto ve Sin Cara geliyor. Klasik tauntlarını atıp ringe giriyorlar. LoN (Rusev Barret ve Sheamus ) görünüyor şimdi de, ringe geliyor 3'lü. Bu arada biz de Roadblock'ta gerçekleşecek The New Day vs LoN TTC maçının match card ve tanıtımını görüyoruz. 3'lü tauntarını atıyorlar ve maç başlıyor.

Tag Team Match
Lucha Dragons vs Barret & Sheamus w/Rusev

Zil çalıyor. İlk olarak ringde Sheamus ve Kalisto ikilisini görüyoruz. Maçın başında Sheamus Kalisto'ya artislik taslayıp, küçümseyici hareketler yapıyor .Ama Kalisto'dan hızlı tekmeler geliyor, ama Sheamus rakibinin beline çok sert bir darbe indirerek onu önlüyor. Şimdi bir tane daha, Sheamus Kalisto'yu dışarı atmak istiyor ama Kalisto iplerin öbür tarafında tutunuyor ve Sheamus'un kafasını iplere vuruyor, ardından da Springboard Hurricane yapıyor. Şimdi de Sin Cara'ya tag veriyor, Cara içeri giriyor, rakibine bir iki tekme indiriyor rakibinin kolunu kıvırıyor ama forearm geliyor Sheamus'tan. Şimdi Cara iplere gidiyor ve dönüşte rakibinin karnına sert bir tekme vuruyor. Bir de dropkick. Yerdeki rakibine bir tane daha dropkick , Kalisto'ya tag veriyor ve şimdi ikiliden Monkey Flip Splash ! Kalisto rakibini tutmak istiyor ama Sheamus kaçıyor. Sin Cara ve Kalisto seyircilerle birlikte Lucha chantleri atıyor ve biz de Ryback'in arka alanda onları izlediğini görüyoruz. Şimdi Sheamus geri ringe geliyor, Kalisto ve Sheamus tekrar karşı karşıya , şimdi Sheamus yumruk girişiminde bulunuyor ama Kalisto eğilerek kurtuluyor ve tekme indiriyor rakibinin ayağına. Ama Sheamus çok sert bir yumrukla karşılık veriyor. Köşeye gönderiyor Kalisto'yu üstüne giderken tekme geliyor Kalisto'dan. Barret rakibinin dikkatini dağıtıyor ve yumruk geliyor Sheamus'tan. Kalisto yerdeyken LoN kutlama yapıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Commercial break

Döndüğümüzde ringde Barret ve Kalisto'yu görüyoruz , Barret Kalisto'yu köşeye gönderiyor, iplere asıp yumrukluyor Kalisto'yu. Kalisto acı içinde. Ve şimdi de bir tekme , tam karnına! Barret bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Tuşa gidiyor 1...2... Kalisto kalktı. Barret headlock bağlıyor, seyircilerden Kalisto'ya destek var, Kalisto kurtuluyor tekmeler atıyor rakibine şimdi Barret köşeye gönderiyor Kalisto'yu. Kalisto sekip Barret'ın arkasına geçmeye çalışırken Barret ayağından tutuyor rakibinin ve çok sert bir tekme daha. Şimdi bir daha tuşa gidiyor 1...2 ama başarısız. Sheamus tag alıyor, yerdeki rakibini birkaç tekme attıktan sonra köşeye götürüyor. Köşede omuz darbeleri vuruyor, rakibini sırtına alıp yere vuruyor ve tuşa gidiyor 1..2.. Kalisto kalktı. Tag isteyen Barret'a istediğini veriyor. Barret ringde şimdi. Barret'tan üst üste tekmeler geliyor, Barret'tan bir de snap suplex ! tuşa gidiyor 1..2.. başarısız. Barret tekrar Sheamus'a tag veriyor. Sheamus yine hırpalıyor klasik hareketlerle Kalisto'yu şimdi Kalisto yavaş yavaş kurtuluyor bu durumdan .Kendisini beline almaya çalışan Shamus'tan kurtuluyor ve köşeye gidiyor ,Sheamus üstüne geliyor ama Kalisto çekilince ring direğine tosluyor. Şimdi ikili sürünüyor ve ikisi de tag veriyor. Şimdi Sin Cara'dan springboard flying crossbody ve art arda choplar geliyor ve çok güzel bir Springboard Crossbody ! Şimdi de Springboard back elbow. Ve Rusev'e de bir dropkick. Şimdi köşedeki Barrett'ın üstüne gidiyor Barret onu savurmaya çalışıyor Sin Cara iplere tutuyor , kendisine doğru koşan Barret'ı ipler yardımıyla ringin dışına gönderiyor. Ve şimdi de Suicide Dive ! Şimdi Barrett'ı içeri alıyor ve springboard moonsault ! Tuşa gidiyor 1...2.. Sheamus bozdu. Şimdi Sin Cara Sheamus'u dışarı gönderiyor ve Kalisto Sin Cara'nın da yardımıyla çok güzel bir atlayış yapıyor Sheamus'un üzerine. Şimdi Cara'dan bir tekme Barrett'a , köşeye çıkıyor ama Rusev hakemin görmediği bir anda rakibini indiriyor ve Şimdi Barret'tan Bullhammer! bitti mi ? Barret tuşa gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: Barret & Sheamus w/Rusev

Bitti tabii ki Sin Cara'ın o yumruktan sonra kalkması imkansızdı zaten. LoN'ın sevinci ve maçın güzel anlarından kareler ekrana geliyor. LoN Roadblock’a bir galibiyet daha alarak gidiyor. Şimdi maçı arka alanda ekrandan izleyen Ryback’in yanındayız, suratı beş karış. Demekki heel turn = sert surat takınmak. JoJo geliyor yanına.

JoJo: Ryback, maçı izledin, düşüncelerin nelerdir ?

Ryback: İki küçük adam iki büyük adamı yenemez. Ama aynı zamanda o iki küçük adam güzel bir kavga çıkarır. Bu onları gururlandırmalı. Ama ben sadece üzülüyorum onlar adına. Çünkü genetik açıdan, fiziksel açıdan baktığımızda “Tüm erkekler eşit yaratılmamıştır.”

Ryback ordan ayrılıyor. Birazdan RAW’dan replayler bizimle olacak.

Commercial Break

Şimdi izliyoruz RAW’dan görüntüleri. Shane McMahon’lı açılış konuşmasından görüntüler geliyor, promosuyla esti geçti Shane. Sonra Vince gelip seni sildim mesajı verdi. Sonra da ringe güvenlik elemanları yollayıp Shane’i ringten attırmayı denedi fakat Shane hepsini alt etmeyi becerdi. Evet şimdi Shane vs Undertaker maçının tanıtımı ekrana geliyor. 25 Gün Kaldı !

Arka alandayız. Renee Young orda.

Renee Young: Bayanlar baylar, karşınızda The Usos ! Baylar bu gece büyük bir 8 Man Tag Team maçındasın ama son zamanlarda Dudleyz’in yeni takındığı agresif tutumlarına muhattap oldunuz. Neden böyle olduğuna dair bir fikriniz var mı ?

Jimmy Uso: Yeni takındığı agresif tutum mu ? Yeni değil ki, aynısını 1998’de de yapıyorlardı. Usos bunları izlerken 10 yaşındaydı.

Jey Uso: Bence daha fazlaydık.

Jimmy Uso: 10 buçuk olsun. Bak Renee, biz evde Dudleyz’in insanları masaların üzerine yapıştırmasını izlerdik.

Jey Uso: Güzel günlerdi, güzel günlerdi. Ama şimdi Usoların karşısına mı çıkıyorlar ?

Jimmy Uso: Şuna bak, biz küçükken onalra bayılırdık. Onlar ne yaparsa aynısını yapardık. Ama şimdi, bugün, iki tane yetişkin adama bakıyorsun. Dudley Boyz için hiç saygımız kalmadı, hiç. (Diğer taraftan Ziggler ve Ambrose geliyor.)

Dolph Ziggler: Her şey saygıyla alakalı zaten değil mi ?

Renee Young: Aslına bakarsan Ziggler, sen de geçtiğimiz RAW’da Stephanie McMahon’la çekişmeli bir tartışmaya girdin. Bunun sana bir yankısı olur mu sence ?

Dolph Ziggler: Yankı mı ? Renee geçtiğimiz 10 12 yıldır WWE izlemiyor muydun ? Benim için her zaman bir yankıları olmuştur. Ne var biliyor musun, ben her zaman oraya kavga için çıkarım ve bu gece en iyilerinden birini çıkaracağız.

Dean Ambrose: Hehe bunu sevdim. Bu gece Autority hakkında endişelenme tamam mı, bu gece Wyatt’lar için gidiyoruz çocuklar ! Bu gece Wyattlar için orda olacağız, bu benim favorilerimden biri oldu artık. Cumartesi Roadblock’ta kemeri Triple H’ten alacağım, beni engellemek için her şeyi yapabilir ama bu gelecekte. Önce Wyattlar sonra Roadblock ! Öyle çocuklar, ne için bekliyoruz ha ?

Ekip gaza gelip ayrılıyor ordan ME için.

DERP !

Önce Wyattlar gelecek ama. Ekip tam kadro bugün, ateş böcekleri her yerde. Aile ring yolunu ağır ağır alıyor. Bu arada Bray Wyatt’ın Roadblock rakibi olacak Brock Lesnar’la arasındaki olayları izliyoruz. Royal Rumble’daki olaylar. Sonra da Roadblock maçının tanıtımı ekrana geliyor. Bray lambaya püf derken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Reklam dönüşü Wyattlar ringe hazır ve Here to show the World ! Dolph Ziggler geliyor. Ziggler ring kenarında bekliyor partnerlerini. Usolar geliyor şimdi, danslarını yapmaksızın tabi. Zaman ypk buna ve Retaliation ! Ambrose geliyor. Ekiple el sıkışıyor. Triple H ile olacak maçın tanıtımı ekranda. Maç için hazır herkes.

8 Man Tag Team Match
Dean Ambrose, Dolph Ziggler & The Usos vs The Wyatt Family

Dean Ambrose ve Luke Harper içerde. Lock up geliyor ve Ambrose hemen arkaya geçiyor. Sonra headlock’a alıyor sonra da tekrar koldan yakalayıp bacağına basarak Harper’ı dizlerinin üzerine alıyor. Orda koluna biraz hasar verip tekrar ayağa kaldırıyor. Headlock’a alıyor ama Harper onu iplere yolluyor, dönüşte de omzuyla blokluyor. Face köşeye bir taunt atıyor Harper, tekrar Ambrose’a dönüyor sonra. İplere gidiyor ama Ambrose arm drag ile yere alıyor onu, koluna bir kilit vuruyor. Sonra da parmaçlarına. Harper’ın kolunu çevirip Ziggler’a tag veriyor. Ambrose tutarken Ziggler double axe handle ile atlıyor köşeden. Şimdi Ziggler aynı kolu çevirdi fakat dropkick vurdu. Şimdi Jimmy’ye tag verdi. Belki de Jeydir, Ranallo pek emin değildi Jimmy derken fakat ben çözdüm hangisi Jimmy. Jimmy Harper’ın koluna atlıyor köşeyeden dirseğiyle. O da kolunu çevirdi Harper’ın ve Jey’e tag verdi. Jimmy köşeye alıyor şimdi Harper’ı onu omzuyla orda tutuyor. Jey de U-SO tauntu attıktan sonra atlayıp bir tokat vuruyor. Jey de kolunu çevirecekti ki Harper’dan bir yumruk geliyor. Harper dışarı çıkıyor şimdi. Biraz dinlenecek.

Commercial Break

Reklam dönüşü Harper’dan Jey’e. Jey yerde, Harper onu tekmelemekte. Harper yerdeki Jey’in burnunu gerdiriyor, sonra da bir yumruk surata. Harper köşede tokatlıyor Jey’i. Bir de yumruk attı, Jey’in tişört yırtıldı. Ama Jey kalkıyor şimdi, bir tokat Harper’a. Bir tane daha. Ziggler’a tag veriyor ve dropkick Ziggler’dan. Bir de corner splash ve neckbreaker mı ? Hayır Harper yolluyor onu iplere ama Ziggler orda kaldı. Back elbow Ziggler’dan Harper’a ama dışardaki Rowan’dan running clothesline geliyor Ziggler’a, Ziggler yerde. Harper da Bray Wyatt’a tag veriyor. Bray bir tekme, bir de yumruk atıyor. Ardından Ziggler’ı bir köşeden diğerine sertçe yolluyor. Bray tauntunu atıyor. Sonra Strowman’a tag veriyor. Braun köşeye götürdü Ziggler’ı. Daha bunu yaparken bayıldı Ziggler. Tekme Braun’dan, sonra da göğse bir balyoz. Harper’a tag veriyor fakat başarısız. Harper headlock bağlıyor şimdi. Ziggler zor durumda. Ayaklanıyor, yumruklar karna, DDT yapacak derken yakalanıyor. Harper onu iplerin altına sokuyor, Harper yere yatarken Ziggler iplere geçiyor. Ziggler dışarı kaçıyor şimdi yuvarlanarak. Ziggler tekrar girdi. Harper yakalıyor ve bir aparkat. Bir tekme, famouser için gidiyor ama Harper kaldırdı onu derken Ziggler’dan sunset flip powerbomb ! Pin denemesi başarısız. Bir de Huge DDT geldi Ziggler’dan. Şimdi tag verme zamanı. Jey Uso giriyor. Clothesline Harper’a, Bray ve Erick’e de birer tane. Ve Harper’a bir clothesline daha. Back kick tam karna. Bir de tokat ! Ve Samoan Drop Jey Uso’dan ! Running hip attack zamanı ama Rowan geçiyor Harper’ın önüne ve engelliyor Jey’i. Jimmy giriyor ve superkick Rowan’a. Bir köşede Harper, diğerinde Rowan var ve Usos’tan iki isme aynı anda running hip attack ! Usolar çıldırdı şimdi, atlayacaklar dışardaki Harper ve Rowan’a, öyle de yapıyorlar, flying Usos ! Harper’ı ringe sokuyor Jey ve köşeye çıkıyor. Superfly splash ile atlıyor fakat Harper dizini kaldırdı ! İki isim de yerde. Ambrose tag istiyor. O ve Rowan alıyor. Ambrose hızlı çıkıyor, crossbody Ambrose’tan, yerde yumrukluyor şimdi de. Rowan köşede, Ambrose geliyor running forearm, ardından da running bulldog ! Köşeye çıkıyor Ambrose ama Rowan üzerine gelince boşa atlıyor. İki isim de kalkıyor ve swinging neckbreaker Ambrose’tan. Pin’e gidiyor 1.. 2 .. hayır ! Ambrose yeniden köşede elbowla atlıyor yeniden pine gidiyor 1..2.. Harper bozdu. Jimmy geliyor, bir tekme attı ama Harper tuttu. Derken enziguri Jimmy’den. Bray Wyatt geliyor uranage slam ! Ziggler girdi şimdi de superkick Bray Wyatt’a ! Strowman geliyor, bir superkick de ona ! Yıkılmadı, bir tane daha Ziggler’dan. Yine yıkılmadı, iplerden dönen Ziggler’i bulldozer gibi yere serdi. Şimdi Jey köşeden atlıyor fakat Strowman’ın kucağında kaldı. Bear hug’a aldı Strowman. Ambrose geliyor arkadan, Braun bırakıyor haliyle. Ambrose’un üzerine koşuyor fakat o çekilince ringin direklerine giriyor ve ring dışına düşüyor. Legal adam Rowan roll up yapıyor Ambrose’a 1..2.. hayır ! Bir tekme Rowan’dan mid section’a. Kaldırıyor fakat Ambrose diğer tarafa düştü, rebound lariat için gidiyor iplere ama dönüşte spinning heel kick mi yiyor ? Hayır sıyırdı resmen, Rowan dönüyor, bir tekme Ambrose’dan ve dirty deeds ! Pin’e gidiyor 1..2..3 !

Kazanan: Dean Ambrose, Dolph Ziggler & The Usos

Usolar geliyor hemen Ambrose’u kucaklamaya. Ziggler da onlara katılıyor. Hep beraber ellerini kaldırıyorlar. Tekrarları izliyoruz. Aynısı Triple H’e de olabilir diyorlar, olmayacak demekki. Faceler ayakta. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

GOOD NIGHT EVERYONE !

10 Mart 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Chris Jericho'nun Tişört Yakıp AJ Styles Chantlerini Taklit Etmesi.
En İyi Maç: Lucha Dragons vs League of Nations
En Kötü Maç: Brie Bella vs Summer Rae
Şovun Adamı: Sami Zayn (Her hafta Ambrose seçmeyelim.)
Şovun Kadını: Lana
Şovun En Saçma Anı: Uzadıkça Uzayan Truth - Goldust Meselesi
Şovun Hayal Kırıklığı: Kevin Owens
Şova Puanım: 5/10

10 Mart 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2016, 13:21   #2
#TeamRAW
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2394
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 50371
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerinize sağlık Tayfun ve Berkay.
imza

#hürriyetveitilaf
The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil