GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-03-2016, 16:36   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 17 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 17 Mart 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 865. Bölüm
Yer: Cincinnati, Ohio

17 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown, RAW’dan görüntülerle açılıyor. Roman Reigns’in return’ü ve Triple H’e saldırısı. Usos, Mark Henry, Jack Swagger, onca hakem, güvenlik, Jamie Noble anca araya giriyor ve Roman Reigns’i ikna ediyor. Triple H’in kafası yarıldı bu saldırı sonrası.

Şimdi ringteyiz, ROMAN REIGNS THE GUY WITH .... Çalıyor ve Roman Reigns geliyor. Reigns sıradan bir güreşçi gibi geliyor evet, haberi de çıkmıştı bunun, bir değişim var. Reigns apronda seyirciye sertçe bakıyor, sonra da köşede tauntunu atıyor. WM Main Event’inin tanıtımı ekranda, Roman Reigns vs HHH ! Reigns ringte şimdi ve elinde mikrofon var.

Roman Reigns: Pekala pekala. Demin ekranda gördünüz, dır dır konuşmaya devam edildiğinde neler olduğunu ! Triple H paraya güce ve saygıya tapıyor ama ben biraz farklıyım. Ben büyük kavgalara inanırım, Triple H’in ayakta kapatamayaağı önümüzdeki büyük kavgalar gibisine ! Ve çoktan bildiğiniz gibi, o bu gece burda olmayacak. Ama izlediğini biliyorum, her zaman izliyor. Endişelenme, sen hala The Man’sin, şampiyonsun. Ben sadece senin arenanda dikilen adamım. Ben sadece senin ringinde dikilen adamım. Ben senin kıçını arka alanda tekmeleyen ve sırtına ekranı geçiren adamım çünkü bunu yapabiliyorum ve bunu her hafta yapmaya devam edeceğim ! Ta ki seninle aynı ringe girip seni tekrar dövene kadar ! Çünkü bunu yapabilirim. Ve 4 Nisan’da Wrestlemania’da tüm dünya Triple H’i yok ettiğime şahitlik edecek ! Ve WWE World Heavyweight Championship’i kazandığımda onu, onun bedeninin üzerinde havaya kaldıracağım. Çünkü bunu yapabilirim ve Triple H ! Eğer söylediğin kadar akıllıysan buna inanırsın !

Reigns mikrofonu atıyor ve Wrestlemania logosuna bakıp kafasını sallıyor. Sonra da köşede tauntunu atıyor.

Şimdi iki hafta önce Chris Jericho’nun heel turnü ekranlara geliyor. AJ’ye yaptıkları.. Geçen hafta tişört yakarak yaptığı şeyi açıklamıştı. Jericho kıskanıyor AJ’i. Geçen hafta ise Neville maçından sonra AJ gelip ona saldırmıştı. Ve bir phenomenal forearm ile dağıtmıştı Jericho’yu. Şimdi arka alandayız, Renee Young orda.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, AJ Styles ! (AJ ekrana giriyor.) AJ birkaç haftadır Chris Jericho’yla olan ilişkin tamamen karma karışık.

AJ Styles: Yani, Chris seyirciler benim ismimle chant attığı için üzülmüş. Bu kulağa çok saçma geliyor. Yani burası WWE. WWE evreni kime isterse ona chant atar, pekala AJ Styles chanti de atabilirler. Yani burda işler böyle yürüyor değil mi ? Ama bunun ötesinde, Chris bunu kişisel algıladı. Ve geçtiğimiz Pazartesi günü onu ringin ortasına düşürmek çok iyi hissettirdi. (Kevin Owens giriyor ekrana.)

Kevin Owens: Garip olan ne biliyor musun Renee ? Tıpkı buralarda yeni olan diğer adam gibi AJ de en kötü röportajlardan birini yapıyor. Arkadaşım tag aldı ve bunu kişisel algıladı falan filan. Ne var biliyor musun, sizin WWE Network’te kendinize ait bir şovunuz olmalı. Birbirinize sarılıp, ağladığınız bir şov çünkü ikiniz de bu işte arkadaşlığın bunun kadar (kemer kadar) önemli olmadığını anlamayacak kadar salaksınız.

AJ Styles: Demek seni sen yapan da bu. Çünkü sen de bana birini anımsattın, sende bana Chris Jericho’yu anımsattın. Kibirli, kendini beğenmiş ve de gerzek !

Kevin Owens: Bu çok garip, ben ikimizin de Kanadalı olduğunu söyleyeceksin sanıyordum halbuki. Demeye çalıştığın şey ne ?

AJ Styles: Demeye çalıştığım şey şu ki sen ve ben bu gece bir maça çıkacağız. Büyük vücudunu ve büyük ağzını oraya getir ve ben onu kapatayım.

Kevin Owens: (Bozulur) İkinizin de aynı kuaföre gitmişsiniz ! (Renee ile AJ’ye)

"Here to Show the World" Ziggler girişte. Tauntunu yapıp ringe giriyor Ziggler. Şimdi de Miz geliyor , çok büyük tepki alıyor Miz seyircilerden. Ringe giriyor ve maç başlıyor.

Singles Match
Dolph Ziggler vs The Miz

Zil çalıyor ve ikili mücadeleye başlıyor. Miz bir yumruk atmak istiyor ama Ziggler altında geçip ayaklarını tutuyor rakibinin. Ardından ikili cebelleşiyor yerde. Dolph tuşa gidiyor 1.. Miz kalktı. Şimdi roll-up yapıyor Ziggler, yine tuşa gidiyor 1...2. Miz yine kalkıyor. Ziggler rakibinin ayaklarından tutuyor ama The Miz iplere sarılıyor ve kurtuluyor. İkili tekrar ayakta mücadeleye başlıyor. Ziggler yine aynı taktiği uygulamak istiyor ama Miz bu sefer yemiyor. İkili yine yerde bir mücadele içerisinde. Bir ara tuşa gidiyor Ziggler 1..2.. ama Miz kalkıyor..Aynı senaryodan bir kez daha görüyoruz. İkili iplere dayanmışken hakem ayırıyor ve Miz bunu fırsata çevirip rakibinin karnına bir tekme indiriyor. Ardından yumrukları saydırıyor. Ve şimdi Headlock bağlıyor. Dolph bu arada ne yapıp edip tuşa gidiyor ve yine başarısız oluyor. Şimdi ise Ziggler headlock bağlıyor. Miz yavaş yavaş kalkıyor rakibini iplere gönderiyor ve dönüşte Ziggler'dan bir omuz darbesi yiyor. Şimdi Ziggler iplerden sekip rakibinin üstüne gidiyor ama Miz kalkıyor, Ziggler 1-2 kez daha iplerden sekiyor sonunda Dropkick yapmak için hareketleniyor ama Miz ayaklarını tutuyor. Ve rakibini dışarı atıyor, derken Ziggler iplere tutunuyor.Tekrar ringe giriyor arkası dönük şov yapan Miz'in dönmesini bekliyor, Miz döndükten sonra Superkick yapmak istiyor Ziggler ama Miz eğiliyor ama Ziggler roll-up yapıp tuşa gidiyor 1..2. kalktı. Şimdi Ziggler rakibinin kolundan tutup yere indiriyor ve bir Elbow Drop geliyor 2,3,4 geliyor ama 5 olmuyor Miz kaçıyor. Şimdi Miz dışarı çıkmak istiyor Ziggler rakibinin kafasından tutuyor ama Miz rakibinin kafasına iplere vuruyor. Ardından hızla içeri giriyor Miz ama hevesi kursağında kalıyor , Ziggler'dan çok sert bir dropkick geliyor. Tuşa gidiyor 1...2... Miz kalktı. Şimdi Dolph rakibini köşeye gönderiyor ve bir Splash! Ardından diğer köşeye göndermek istiyor ama Miz reverse yapıyor ve Dolph kafasını çok kötü çarpıyor köşeye. Ve Miz rakibine Drokick yapıp aşağı düşmesini sağlıyor biz de reklama gidiyoruz.

Commercial Break

Dönüşümüzü Miz'in köşeden atlayarak yaptığı double sledge ile yapıyoruz. Miz tuşa gidiyor 1..2.. kalktı Ziggler. Miz yerdeki rakibine ağır tekme darbeleri indiriyor. Şimdi Miz body scissors yapıyor. Ziggler kurtulmaya çalışıyor ama çok zorlanıyor. Şimdi yavaş yavaş kalkıyor ardı ardına darbeler indiriyor rakibinin karnına. Şimdi Miz rakibini omuzuna almak istiyor ama Ziggler kurtuluyor. Köşeye geçiyor üstüne gelen Miz'e bir elbow! Şimdi iki flying clothesline , çok sert . Şimdi köşede splash . Ve şimdi de Neck breaker. Ziggler iyice coştu. Şimdi bir slam yapıyor ve tuşa gidiyor 1..2.. Miz kalktı. Şimdi tekrar rakibinin üstüne gidiyor Ziggler ama ani bir hareketle kurtulup roll-up yapıyor Miz 1..2. kalktı Ziggler. Şimdi Miz'den bir diz darbesi geliyor. Ve yerdeki rakibine bir tekme atmak istiyor , kurtuluyor Ziggler, şimdi rakibinin üzerine gidiyor ve bu sefer atıyor o tekmeyi Miz. Miz tuşa gidiyor 1...2.. Ziggler kalktı. Şimdi Miz finisherını yapmak istiyor ama Ziggler kurtuluyor , Miz'in üstüne gidiyor, Miz'in boynuna zıplıyor reverse yapıyor ve roll-up şimdi de, 1...2.. kalktı Miz. Şimdi Miz akıllı bir hamleyle Figure Four Leg Lock yapıyor . Ziggler'ın bağırışlarını görüyoruz. Çok zorlanıyor ve acı çekiyor. Ama zor olsa da ipleri tutuyor. Miz devam ettirmek istiyor hakem ayırıyor, bu arada Ziggler kalkıyor. Ve superkick!! Tuşa gidiyor. 1...2...3. Bitti.

Kazanan: Dolph Ziggler

Dolph Ziggler kazandı! Seyircilerin istediği ve desteklediği kişi kazanıyor. Ziggler seke seke galibiyetini kutluyor seyircilerle galibiyeti kutlayıp, arka alana doğru ilerliyor.

RAW’da olan LoN’un The New Day saldırısı ekrana geliyor. Bu gece Kofi Kingston, King Barrett’la karşı karşıya gelecek. Ayrıca en tepedeki üç divamız bu gece face to face to face yapacak.

Commercial Break

Şimdi ekranlara RAW’daki Ryback galibiyeti ve ardından gelen Ryback’in meydan okuması geliyor. Ryback, Kalisto’yla WM’da, USC için karşılaşmak istediğini belirtti. Kalisto da Michael Cole’la yaptığı röportajda bunu kabul etti. Bu maç artık resmi, ikili WM’da karşı karşıya gelecek.

Şimdi RAW’daki Dean Ambrose’lu Brock Lesnar’lı kısımdan görüntüler ekrana geliyor. Ambrose levyeyle korkutmuştu Ambrose’u. Mick Foley ise Ambrose’a levyeden daha güzel bir şey verdi, dikenli beyzbol sopası ! Şimdi Ambrose’un erken saatlerde çekilmiş videosu ekranda. Arkasında Cincinnati manzarası var.

Dean Ambrose: Cincinnati, Ohio ! Pek çok ismi var: The Queen City, The Fountain City, Güzel görünüşlü Cleveland. Benim memleketim. Brock Lesnar hayatı byunca çalışmış olabilir. NCAA, UFC ve WWE Şampiyonu olmak için çalışmış olabilir ama burada ? Burda insanlar daha iyi yaşamak için, daha iyi hayatlara sahip olmak için çalışır. Burda her gün Wrestlemania ! Zor ve üzerlerindeki baskı da büyük. Ama baskı elması elmas yapar. Her seferinde bir yerlerimi kırdım, yanlış yollara saptım ama dersimi de öğrendim. Cincinnati bana her şeyi öğretti. Nasıl yaşanacağını, nasıl hayatta kalınacağını, nasıl kavga edeceğimi. Ve planım da Wrestlemania’da Brock Lesnar’ı da geride bırakmak. Ve umarım buna hazırdır. Ama benim deneyimim odur ki eğitim kadar hiçbir şey acıtmaz.

Ve şimdi fişekler patlıyor ve Dudley Boyz geliyor ! Hızla ring yolunu tutuyorlar, Bubba seyircinin biriyle atışıyor. Birazdan Bubba, Goldust’la karşılaşacak.

Commercial Break

Hall of Fame 2016 sınıfını görüyoruz. Ringteyiz ardından ve Goldust da geliyor. .24 Karaat Pictures sunar. Goldust kendi özel gösterimiyle ring yolunu tutuyor, köşede tauntunu atıp üstünü çıkarıyor. İki isim de hazır maç için.

Singles Match
Goldust vs Bubba Ray Dudley w/D-Von Dudley

İkili ringte dönmeye başlıyor. Derken D-Von ringin altından masa çıkarıyor. İlginç, yine fake atacaklar sanırım. Goldust ona bakarken Bubba arkadan geçiriyor. D-Von da masayı geri yerine sokuyor. Bubba Goldust’ın kafasını turn buckle’a vuruyor. Ardından bir diğerine. Kalk ucube diyor ve ense köküne dirseği geçiriyor. Hadisene ucube diyerek yerde yumruklamaya devam ediyor Bubba. Yüzündeki boya tıpkı bir Uso gibi diyor ve devam ediyor tokatlamaya. Kaldırıyor Bubba ve bir neckbreaker ! Bubba gidip yaptığı hareketi D-Von’la tartışıyor, sonra tekrar kaldırıyor Goldust’ı ama ondan bir tokat. İki tokat daha ama Bubba’dan diz darbesi. İplere yolluyor şimdi Bubba ama Goldust’tan bir sunset flip. Fakat Bubba roll up’a gitmeye direniyor. Üstüne oturacak Goldust’ın ama Goldust çekildi. Üzerine koşuyor şimdi Goldust fakat bir back elbow Bubba’dan. Bubba kalkmasını bekliyor Goldust’ın. Babasına laf atıyor, yumruklar geliyor peşi sıra ama bionic elbow’dan önce Goldust’tan low kick geliyor. Bir de tokat ! Ve ardından iki clothesline, peşine de corner clothesline. İkinci iplere çıkıp yumruklamaya başlıyor, tam 10 yumruk ! Şimdi de bir running buldog Goldust’tan. Pin için 1...2. hayır ! Goldust yeniden kaldırıyor ama Bubba kaçıyor ring dışına. Goldust peşinde, dışarda D-Von’a bir tokat geçiriyor. Ringe girecek şimdi tekrar ama tam girerken bir tekme Bubba’dan. Pin’e gidiyor 1..2..3 !

Kazanan: Bubba Ray Dudley w/D-Von Dudley

WAT ? Böyle maç mı bitermiş ? Bubba seviniyor. D-Von da girdi şimdi. Goldust’a saldırıyor D-Von. Derken WHAT’S UP ! R-Truth geliyor ! Bubba Ray’e forearmlar geçiriyor, ardından da D-Von’a fakat tekrar Bubba’ya dönünce surata Big Boot’u yiyor. Onu da yıktı Dudleyz. Ve USO CRAZY ! Usolar geliyor. Fırlıyorlar resmen ringe, karna karna geçiriyorlar. Ardından biraz çekiliyorlar ve superkick mi ? Hayır, Dudleyz çekiliyor ve kaçıyor ! Usolar alkışlıyor onları, kaçın işte böyle der gibi. İkili meydan okuyor, Dudletz kaçıyor. Bakışıyorlar, Wrestlemania’da bu iki takım karşı karşıya gelecek.

Birazdan Shane O’ Mac’li, Undertaker’lı RAW kapanışından görüntüler ekrana gelecek. Ayrıca bu gece divalarımız arasında face to face to face göreceğiz.

Commercial Break

Charlotte geliyor. Yanında babası da var. OMG ne giymiş o öyle ? Sağlam dekolte var. Ric Flair dansını yapıyor ve ikili ringe giriyor. Charlotte harbi sağlam dekolte vermiş, incelemek zor olacak bu segmenti.

Charlotte: İki hafta sonra, neredeyse tüm yetişkinlik hayatım boyunca tanıdığım iki kadını Wrestlemania’da, divas kemerim için yeneceğim. Biz ayrıldık, kavga ettik, barıştık ve yeniden ayrıldık. Ama dürüst olmak gerekirse o ikisi olmasa bu gece burda dikiliyor olmazdım. Sasha, Becky, çocuklar geçmişimizi hatırlayın ve lütfen davetimi kabul edin.

Becky geliyor evvela. Maça gelir gibi sis çıkardı Becky ama kıyafeti güreşe uygun değil, kot ve üzerinde yeni tişörtlerden.

Charlotte: Sadece sen mi ? Hani BFF ? (Best friends forever )

Becky Lynch: Hayır hayır, artık kendime en iyi arkadaş falan yapmıyorum. Sonuncusu da pek yürümemişti zaten.

Charlotte: Ama kendini gösterdin, sana her zaman güvenebilirim.

Becky Lynch: Evet evet, bana her zaman güvenebilirisn. O kemerini alacağıma da güvenebilirsin.

Charlotte: Dur bakalım-

Sky’s a limit ! Evet, dur bakalım, maçı kazanacak isim, Sasha da geliyor işte ! O da güzel giyinmiş. Ringte artık üç diva da.

Charlotte: Hey, şuna bakın, sonunda kendini gösterdi.

Sasha Banks: Charlotte lütfen, ben senin seviyende değilim, ben Boss’um ve bana ne zaman çıkacağımı söyleyemezsin !

Becky Lynch: Hadi ama artık WM yoluna geri dönsek ?

Charlotte: Çok düşündüm şu sıra, NXT’deki günleri düşündüm. Biz her Allah’ın günü beraber çalışırdık ve işte uğruna çalıştığımız şey de buydu. Tamam mı ? Babamı arayıp dünyanın en çalışkan, en inanılmaz kadınlarıyla tanıştığımı söylediğimi hatırlıyorum. Ve burda aklıma horseman geldi, horseman. Babama dedim ki belki biz de horsewomen olabiliriz. Bunu söylerken buna sahip olacağım hakkında ufacık bir fikrim yoktu. Deseler de inanmazdım ama sonra gerçekten de horsewomen oldunuz. (Becky ve Sasha bundan memnun görünüyor.) Bu yüzden hepinizden özür diliyorum (seyircilere.) Hepinizden evet, sizden ve evlerinde izlemekte olan herkesten. Baba, gerçekten üzgünüm. Bu ikisinin kendilerine horsewomen demesine neden olacak fikri ortaya attığım için ! (Charlotte gülme tutturuyor.)

Becky Lynch: Ben de ne zaman gerçek Charlotte yüzünü takınacak diye merak ediyordum. İşte burdaymış, çok güzel.

Sasha Banks: Gerçekten bizi buraya ne için çıkardın ha ? Utandırmak için mi ?

Charlotte: Ne yani büyük bir planımız mı var sanmıştın ? Ben siz hak etmeyen kadının babamın oluşturduğu bir ismi kullanmaya başladığınız günden beri suçluluk duyuyorum.

Becky Lynch: Peki sen neyi hak ettin ha Charlotte, sen neyi hak ettin ? Her saniye, her saniye düşünüyorum, aklıma küçük de olsa belki içinde bir insan kırıntısı vardır diye geliyor. Ve ardından sen geliyor ve her şeyi, uğruna çalıştığımız her şeyi mahvediyorsun. Ve ne var biliyor munun Charlotte ? Verdiğin ismi geri alabilirsin, al senin olsun. Bana ister Irısh Lass Kicker de, ister horsewoman, istersen de başka bir şey ama Wrestlemania’dan sonra bana kıçımı tekmeleyip kemerimi benden alan kadın diyeceksin !

Sasha Banks: Vov ! Vov vov vov vov vov ! Hayır ! Sen mi alacaksın kemeri tatlım ? Charlotte’u NXT Championship için pin eden bendim. Ve açık olmak gerekirse debut yaptığım günden beri bunu yapmaya devam ediyyor. Evet şekerlerim, gidin kontrol edin, her RAW ve Smackdown’da bunu tekrarlıyorum. Yani ben tabi ki burda olmayı hak ediyorum, senin aksine !

Becky Lynch: Wow, hey ben bu maça giriş hakkını çoktan hak ettim, bazı insanların aksine !

Sasha Banks: Becky, sen bir şans kazandın ve başarısız oldun ! Hadi artık geri çekil !

Becky Lynch: Sadece şurdaki sevgili babacığı kızı kemeri korusun diye hile yaptığı için. O yüzden Royal Rumble’dan kalma bir rövanş hakkım var. Ve ne var biliyor musun, benim geldiğim yerde patron olmak için şu egondan ve mücevherlerinden fazlası gerekiyor !

Sasha önce mikrofonu atıyor, sonra da mücevherleri çıkarıyor. Sonra da Becky’yi ittiriyor şöyle bir. Becky de karşılık veriyor. Bu esnada Charlotte gülüyor ve onları alkışlıyor. İkili hemen ona yönelip, ona geçiriyorlar. Becky kaldırıyor onu ve exploder suplex ! Sasha kaldırıyor şimdi, ondan da bir back stabber ! Charlotte dışarı kaçıyor. Becky ve Sasha içerde ayakta. Sasha Banks’in şarkısı çalarken bakışıyor içerdeki ikili Charlotte’la.

Bu gece ME’te KO vs AJ Styles var ! Birazdansa Kofi Kingston vs King Barrett göreceğiz.

Commercial Break

AAAOOOHHHH CINCINNATIII ! DON’T YOU DARE BE SOUR ! CLAP FOR YOUR WORLD FAMOUS TWO TIMES CHAMPS AND FEEL THE POWAAHH

The New Day geliyor. Ellerinde bir takım poşetler var. Dans ede ede geliyorlar. Ringte şu an New Day, Big E’nin elinde BootyO’S Cereal var. Şimdi RAW’daki New Day’in kemerlerini koruyuşunu ve ardından LoN’un onlara saldırışını görüyoruz. Tekrar ringteyiz.

Xavier Woods: İşte o zamandan beri toparlanmaya çalışıyoruz. Ve toparlanmak içinde kocaman bir BOOTYYYYY’O CEREAL’dan daha iyi bir şey olamaz.

Kofi Kingston: BootyO’S !

The New Day: (Slogan) Bu sizin Booty olmadığınızı gösterir !

Xavier Woods: Siz şimdi bizim kızgın veya üzgün olduğumuzu ve buraya şunun gibi bir şey yapmaya geldiğimizi düşünüyor olmalısınız:

Big E: SHEAMUS ! BİZ SİZİ HAMUR EDECEĞİZ VE AYRI AYRI TEKMELEYECEĞİZ !

Xavier Woods: Ama biz gayet iyi hissediyoruz ve asla böyle bi-

Big E: SANA BİR ŞEY SÖYLEYİM WOODS, SANA DA KOF ! 4 NİSAN 2016, DALLAS TEXAS, AT&T’de, WRETLEMANIA’DA ! LEAGUE OF NATIONS ! ORDA GÖRÜŞÜRÜÜÜÜÜZ !

Kofi Kingston: Evet. Meydan okumalarını kabul ediyoruz, neden etmeyelim ki ? Maç sonu bize saldırdılar diye mi ? Bu onların dört poşet çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor ! (Poşetleri gösterirler) Hey Rusev ! (poşetlerden birini gösterir.)

Big E: Maçka ! Maçka ! Maçka !

Kofi Kingston: You'reeeeee BOOTYY ! (Tekmeleyip dışarı yolluyor o poşedi, sırada diğer poşet var.) Peki ya King Barrett ?

Xavier Woods: Sanırım bazı kötü haberlerim var: You'reeeeee BOOTYYY ! (O poşet de gitti.)

Kofi Kingston: Peki peki Alberto Del Rio ? Alberto Perro Lo siento ! Lo siento lo siento lo siento ! Tu eeeeeeeeeess BOOOTYY !

Xavier Woods: Ve şimdi de geldik lidere, Sheamus !

Kofi Kingston: Fella, fella fella fella, brogue, fella fella fella fella you’re, fella fella brogue fella fella You'reeee BOOTYY ! (Poşeti tekmeliyorlar fakat çıkmıyor.)

Xavier Woods: Bu booty direniyor ama şu işe yarar sanırım, bakın (ufak bir tekme ile çıkarttı.) Bakın. Ama biz , New Day ? Biz sizin W-W-E-World-Tag-Team-Şampiyonlarınızız !

Big E: BECAUUUSEEEE ! NEW DAY ROCKS ! NEW DAY ROCKS !

Derken League of Nations geliyor. Ekip tam kadro geliyor, girişte pozlarını verip ringe yöneliyorlar. Çöpleri tekrar içeri atıyorlar ve kendileri de giriyorlar. Wrestlemaia’da iki takım arasında olacak maçın tanıtımı ekrana geliyor.

Singles Match
Kofi Kingstons vs King Barrett

Maç başlıyor. Başlar başlamaz bir dropkick Kofi’den. Ardından da köşede tekmelemeye girişiyor. Sonra çıkyor ve sanki tag almış gibi tekrar giriyor ve tekrar tekmeliyor. Tek başına tag team hareketlerini yapıyor Kofi. Sonra geri çekiliyor, dropkickle gelecekken Barrett kaçıyor ringten. Sheamus ve diğer LoN üyeleri onu kontrol ediyor orda.

Commercial Break

Döndüğümüzde Kofi’nin Barrett’ı tekmelediğini, yumrukladığını görüyoruz. Köşede karnına geçiriyor Kofi, sonra da iplere yollamaya çalışıyor ama Barrett direndi. Barrett onu köşeye yolluyor fakat Kofi’den bir tekme kafaya. Kofi arponda fakat dışardaki LoN onun dikakti dağıtıyor ve big boot Barrett’tan. Kofi dışarda artık. Barrett geliyor ve içeri sokuyor Kofi’yi tekrar. Yerde kafasına bir yumruk, sonra da kaldırıp turn buckle’a vuruyor. Şimdi en yüksek iplere astı onu ve sırtına yumruklar geçiriyor. Ardından da karnına tekme. Pin’e gidiyor 1..2.. hayır ! Kofi yerde, Barrett tauntunu atıyor başında. Barrett iplere yolladı Kofi’yi ama Kofi orda kaldı, bir back elbow Kofi’den. Köşeye geçiyor, üzerine gelen Barrett’a bir de big boot. Ardından da double springboard crossbody ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Şimdi iplere gidiyorlar, Barrett Kofi’yi yakalıyor fakat reversel, DDT geliyor Kofi’den. Pine gidiyor 1..2.. kick out ! Kofi şimdi New Day rocks tauntunu atıyor, trouble in paradise için hazır fakat Del Rio apronda ! Kofi ona doğru gitmeye çalışıyor fakat hakem ayırıyor. Bu arada Xavier da aprona çıkıyor, hakem o ikiliyle ilgilenirken karşı aprona çıkan Rusev’den bir high kick Kofi’ye. Del Rio da Xavier’ı indiriyor ordan ve bariyerlere yolluyor. Sheamus da Big E’yi yolluyor bariyerlere ve Rusev de tekmeliyor onu. Bu esnada Kofi kalkıyor yavaş yavaş, bir spinning heel kick Kofi’den ama o da ne ? Diğer LoN üyeleri ringin etrafını sarıyor. Derken Xavier ve Big E, ADR ve Rusev’i indiriyor ordan ! Kofi’den de Sheamus’a bir superkick ! Barrett Kofi’ye geliyor fakat roll up Kofi’den 1..2..3 !

Kazanan: Kofi Kingston

New Day üyeleri hemen Kofi’yi de alıp kaçıyorlar girişe doğru. Orda yere yatıyor, galibiyeti dans ederek kutluyorlar. LoN kızgın, New Day’in dansını izliyorlar kızgın bir şekilde.

Wrestlemania haftasının Network şovları ekrana geliyor. Ve Dean Ambrose Cincinnati’yi gezmeye devam ediyor. Barda kendisi. Orda kızın biriyle sohbet ediyor. Mekanı övüyor, barmenden içkisini alıyor, adamımsın diyor. Ve kameraya konuşmaya başlıyor.

Dean Ambrose: Yıllar boyunca böyle barlarda takıla takıla kendin hakkında bazı şeyler öğreniyorsun. Bira içerken, bilardonun etrafındayken kaybettiğin ve kazandığın kavgaları düşünmeye başlıyorsun. Sonra da büyük paralar için daha büyük kavgalar yapmayı hayal ediyorsun. O ün ve servet hakkında ve sonra da bunların hepsinin saçmalık olduğunu fark ediyorsun. Bunların hiçbirin bir anlam ifade etmediğini fark ediyorsun. Anlam ifade eden şeyse onurun için dövüşmek. Olduğun kişi için dövüşmek. Geldiğin yer için dövüşmek ! Ve Wrestlemania’daki Brock Lesnar maçına tüm Cincinnati şehrini arkamda getiriyorum ! İşler çirkinleşecek. Brock Lesnar acı nedir bilmiyor ! Brock Lesnar sokak dövüşü nedir bilmiyor, henüz değil ! Ama öğrenecek ! Wrestlemania’da öğrenecek ! Hadi şişeler havaya ! (Kaldırıyor tüm müşteriler.) Adamımsınız.

Birazdan RAW’dan görüntüler izleyeceğiz yine.

Commercial Break

Evet RAW’dan görüntüler ekrana geliyor. Vince, Undertaker ve Shane aynı ringte. Neticede Shane Undertaker’a Vince McMahon’ın kahpesisin diyor. Taker da ona chokeslam’i basıyor. Ardından Vince’e yöneliyor fakat o kaçıyor ordan. Şimdi Wrestlemania’daki bu maçın tanıtımı ekranda.

Ringe dönüyoruz, Social Outcast orda, aprona oturmuş dörtlü.

Heath Slater: WWE Alemiiiiiii ! Social Outcast evde ! Şu anda karşınızda buranın en yetenekli dört ismi bulunuyor. Tam karşınızda diyorum !

Bo Dallas: Bu yüzden Wrestlemania’da (logoyu gösterirler) Social Outcast ilk defa Andre The Giant Memorial Battle Royal’i beraber kazanan takım olacak !

Heath Slater: Yani ben bu grubun lideriyim, o yüzden bence ben kazanmalıyım.

Curtis Axel: Hayır hayır. Ben battle royallerde çok bulundum. Ben 2015 Royal Rumble’ından da elenmedim. Ben kazanmalıyım Heath. Yiii !

Adam Rose: Sizin Battle Royal’inize de ben kazanacağım diyişinizden de yii’nizden de sıkıldım. Ne kadar salakça bir şey o yii ? Şapkanda öyle (Axel’a diyor. Bu arada diğer üyelerde bir şeyler söylüyor, konuşuyorlar hep bir ağızdan)

Retaliation ! Dean Ambrose geliyor. Elinde kendo stick var. Karşısına ilk olara Bo çıkıyor ama Dean kendoyla onu yıkıyor, ardından da Heath’i yıkıyor oraya ve ringe giriyor. İçerde Adam Rose ve Axman var. İkisi de birbirine git işini gör şunun diyor ama ikisi de yanaşmıyor. Axel Rose’u ittiriyor, Ambrose da onu kendoyla indiriyor, derken Axel saldırıyor arkadan Ambrose’a. Köşede tekmeliyor, Ax başardı mı yoksa ? Hayır, köşede boşa atlıyor ve Ambrose da onu kendoluyor. Sırtına sırtına vuruyor sonra da ringten atıyor. Ardından mikrofon alıyor.

Dean Ambrose: Kusura bakmayın, konuşmanız bitmemiş miydi ? Fark etmez, artık bitti çünkü bu gece Cincinnati’deyiz baby ! Memleketime gelmişken bugün gün boyu sokaklardaydım. Manzarayı seyredip kafamı topladım, yeniden enerrji topaldım kendime. Sonra da bir söylenti duydum. Söylenti Brock Lesnar’ın haftaya Smackdown’da olacağı ! Brock’un Cincinnati’ye gelecek cesareti yoktur zaten. Şimdi Brock, senin için durumu biraz basitleştireceğim. RAW’da benimle kavga etmekten çekindin, kaçtın. O yüzden haftaya burda tam bu ringin ortasında dikileceğim ve rock n rolla hazır olacağım. Bakalım öne çıkıp oynayacak kadar taş*klı mısın !?

Retaliation çalıyor tekrardan ve Ambrose ringte bir iki çılgın hareket yapıp seyircileri selamlıyor. Elindeki kendo çubuğuyla Wrestlemania logosunu gösteriyor.

Birazdan ME, AJ vs KO göreceğiz. İki isim arka alanda yürümekte.

Commercial Break

FIGHT ! KO geliyor. Elinde kemeri, kaldırıyor hohlayıp siliyor ve omzuna asıyor. Sonra da ring yolunu tutuyor. Fanlarla ufak atışmanın ardından ringe giriyor ve kemerini gösteriyor cümle aleme. Şimdi de Phenomenal One ! AJ pozunu veriyor P1’ı gösteriyor ve rampadan aşağı iniyor. Bir iki seyirciyi selamlayıp basamakları yumrukluyor ve ringe giriyor. Orda bir kez daha P1’ı gösteriyor, bu esnada biz de onun Y2J’le iki haftadır süregelen kapışmasına göz atıyoruz. En son RAW’da AJ Phenomenal Foreaarm’la yıkmıştı Y2J’i. Şimdi ringteyiz, iki isim de hazır ve maç başlıyor !

Non-Title Match
AJ Styles vs Kevin Owens

İki isim dönüyor şöyle, ardından kısa bir lock up ve KO’dan headlock geliyor. AJ kurtulmak için iplere gidiyor ve ordan Owens’ı karşı iplere yolluyor, bir ıska iki ıska derken üçüncü dönüşünde dropkick’i patlatıyor AJ. Bu arada spikerler dalga geçer gibi AJ’in her hareketinin başına phenomenal sıfatını ekliyor. Kaldırıyor Owens’ı AJ şimdi ve turn buckle’a geçiriyor kafasını, orda bir phenomenal chop. Diğer köşeye kaçıyor Owens, bir chop da orda. Ardından bir de forearm. AJ hekeme bakarken Owens onu ittiriyor ama bir forearm smash daha ! Karşı köşeye yolluyor Owens’ı, sonra da üzerine gidiyor ama kendini apronda buluyor AJ. Yılmak yok, ordan bir forearm daha ! Phenomenal forearm için iplerdeyken Owens omuzluyor onu ve knee Gutbuster ! Ardından bir de senton ! İşte bu yüzden şampiyonum diyor KO, reklama gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde KO AJ’e chinlock bağlamış, reklamlardayken de KO AJ’i bariyerlere vurmuş. AJ ayaklanıyor şimdi ve kurtulmak için karna çalışıyor fakat Owens indirdi onu yere. Bir senton daha mı gelecek Owens’tan ? Hayır ! Dizlerini kaldırıyor AJ ! Styles ayaklanıyor şimdi, Owens bu arada spikerimize “Mauro kapa çeneni seni salak, duyuyorum ne dediğini” diyor. Sonra köşedeki AJ’in üzerine koşuyor fakat AJ çekildi, Owens ring direğine giriyor. Dışarda Owens ! Hakem sayıyor şimdi ama Owens girdi. Bir yumruk savuruyor AJ’e fakat ıska ! AJ’den forearm, tokar, low kick, back elbow ve lariat ! Kombo budur. KO oturma pozisyonunda ama AJ’den bir flying forearm smash daha ! Tutuşuyor AJ, kaldırdı Owens’ı, Styles Clash pozisyonuna sokuyor ama yapamaz ki, yasak o ! Owens’tan back body drop ! Owens şimdi üzerine koşuyor AJ’in ama AJ ipleri indirdi, Owens dışarda ! AJ’den bir slingshot forearm ! Owens’ı tekrar içeri sokuyor ve omuzluyor, Fireman's Carry Neckbreaker ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Kalkınca arkadan beline sarılıyor AJ ama Owens’tan back elbow ve o arkaya geçiyor şimdi. AJ’den dört adet back elbow ! Ardından springboard moonsault ama evde kimse yok, boşa atladı ! Owens kaldırıyor şimdi ve package Blue Thunder Bomb ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Şimdi Owens kaldırıyor AJ’i, pop up powerbomb için iplere yolluyor fakat AJ orda kaldı. Owens üzerine gidiyor fakat bir elbow, ardından göğse tekme ve onun ardından da enziguri ! Owens sersemledi ama bir lariat’la AJ’i de yere seriyor. İki isim de yerde şimdi. Kalkıyorlar, yum rok Owens’tan, yumruk AJ’den. Aparkat Owens’tan, forearm AJ’den ! Foreaarm Owens’tan, göğse tokat AJ’den ! Ve netice itibariyle forearm AJ’den forarm AJ’den, forearm forearm forearm forearm AJ’den ! Ama Owens’tan bir diz darbesi karna. İplere gidiyor, clothesline boşa ! AJ’den foream, tokat, back elbow bir forearm daha mı ? Hayır, sonuncusu boşa ve Owens’tan superkick ! İplere yolluyor pop up powerbomb mu ? Hayır ! Pele kick AJ’den ! AJ şimdi omuzluyor ve Towerhacker Bomb ! Pin için 1....2.... kick out ! Çok az kalmıştı ! Şimdi AJ, Owens’ı ortaya alıyor ve köşeye çıkıyor fakat Owens kalktı, izin vermiyor ona. Forearm darbeleri Owens’tan. Owens da çıkıyor ikinci iplere “I’m Phenomenal” diyor ve superplex için kaldırmayı deniyor, kaldıramıyor ama ! Karşılıklı headbuttlar ikiliden, kim düşecek ? AJ seriye bağlıyor ve Owens düşüyor ! AJ en tepeye çıktı ve ama Owens onu aprona indiriyor. Derken AJ onun kafasına stunner’la iplere geçiriyor. Şimdi Phenomenal forearm için hazır, dirsekliğini de çıkardı, daha sert olsun istiyor. Ama o da ne ? BREAK THE WALLS DOWN ! AJ şaşkın ! Chris Jericho geliyor. AJ forearm’dan vazgeçip içeri girecek ama tam girerken Owens’tan tekmeyi yiyor. Ardından da pop up powerbomb ! Pin’e gidiyor 1...2...3. !

Kazanan: Kevin Owens

Owens kazanıyor ! Jericho dışarda onu alkışlıyor, suratında tuhaf bir ifade var. Owens AJ’in eldivenini çıakrdı, ne yapıyor ? Ağzına soktu ! Hem de kendi ağzına ! Ağzında eldivenle, elinde kemerle pozunu veriyor Owens. Eldiveni tükürdü şimdi. Çıkıyor ringten. Jericho giriyor bu esnada, Owens’la kısa süre bakıştılarsa da takılmadılar birbirlerine. Jericho ringte. Avının etrafında dolanıyor ve kaldırıyor şimdi ve codebreaker ! Jericho psikopatça bakıyor ve mikrofon aldı şimdi. Seyircilere tip tip bakıyor.

Chris Jericho: (Yine o hastalıklı sesle) AJ Styles. AJ Styles. AJ STYLES ! AJ STYLES ! AJ STYLES ! AJ STYLES ! AJ STYLES ! AJ STYLES ! AJ Styles. AJ Styles. A-J-S-T-Y-L-E-Ssss....

Ne kadar psikopatça ! Müthiş ! Şov bu görüntülerle sona eriyor.

17 Mart 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Psikopat Jericho'dan AJ Styles Chantleri
En İyi Maç: AJ Styles vs Kevin Owens
En Kötü Maç: Bubba Ray Dudley vs Goldust
Şovun Hareketi: AJ Styles'tan Towerhacker Bomb
Şovun Adamı: Dean Ambrose
Şovun Kadını: Seçemiyorum.
Şovun En Saçma Anı: Goldust'ın bir tekmeyle maç kaybedişi.
Şovun Hayal Kırıklığı: Goldust.
Şova Puanım: 5/10

17 Mart 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 16:58   #2
Alex745alejandro/Ali Can
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 234
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 5824
Rep Derecesi: Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.Jack Reacher Royal Rumble maçını kazandın.

Çok başarılı bir inceleme ve güzel bir şov. Eline sağlık.
imza
NAPSAKKİ ARKADAŞ SEN YOKKEN

O SENE BU SENE BUNDAN SONRA HER SENE
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ YAZACAĞIZ

FORUMUN EN BÜYÜK FANI

Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 17:05   #3
Kayıtlı Kullanıcı
Vocare ad Regnum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 552
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4815
Rep Derecesi: Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.Vocare ad Regnum IC kemerini kazandın.

Harbi iyi yapmışsın eline sağlık.
Vocare ad Regnum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 17:26   #4
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2764
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 113576
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Elinize sağlık beyler güzel bir inceleme olmuş. Şov da son zamanlara göre iyi bir şovdu. Teşekkürler inceleme için.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 19:29   #5
S.H.I.E.L.D
The ShieId - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 58
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 223
Rep Derecesi: The ShieId NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The ShieId NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The ShieId NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Eline sağlık.Bu arada Ambrose'un konuşması harikaydı
imza

The ShieId isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 20:46   #6
the miracle
MylifeisCMPunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 88
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 2279
Rep Derecesi: MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.MylifeisCMPunk IC kemerini kazandın.

Eline sağlık. Main Event ne kadar harikaymış be.
imza
MylifeisCMPunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 23:41   #7
Kayıtlı Kullanıcı
TheRockTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 3
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: TheRockTR NXT'de jobbersın.

Eline sağlık okuyorum.
TheRockTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2016, 23:47   #8
Banned
Cigaretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 331
Favori Güreşçisi: Scott Hall
Rep Puanı: 25051
Rep Derecesi: Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Eline sağlık. Dean'ınki hariç diğer promolar çok sıkıcı ya. Bu arada Jericho adamsın.
Cigaretta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil