GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 25-03-2016, 10:59   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: Ankara
Mesajlar: 7.755
Konular: 323
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10694
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10694
Mesajlar: 7.755

Standart 24 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' AydemirŞovun Yayınlandığı Tarih: 24 Mart 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 866. Bölüm
Yer: Boston, Massachusetts


24 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown introsu geliyor ve Smackdown başlıyor ! On and on and on and on and on ! Pyrolar patlıyor, Smackdown Boston’da ! Charlotte ve babası ringte. Becky Lynch de ring kenarında. Charlotte konuşacak.Charlotte: Wrestlemania’ya kaldı bir hafta ! Bu demek ki Divalar devrimini bitirmeme de bir hafta kaldı. Artık WOOOOO devrimi başlıyor ! Bu ayrıca Becky Lynch ve Boston’un kahramanı Sasha Banks’in de sonu demek. Ve rekor sayıdaki kalabalık sadece bir şey için chant atacak. WOOOOO !

Ric Flair: WOOOOO !

Charlotte: WOOOO ! WOOOO ! WOOOO !

Sky’s the limit ! Boss is back in town ! Bosston ! Geçen hafta SD’daki face to face to face ekranlarda. Ardından da WM’daki triple threat’in tanıtımı.

Singles Match
Sasha Banks vs Charlotte

Zil çalıyor ve maç başlıyor Charlotte klasik heel tavırları sergileyip ringden kaçıyor, ikili bir süre konuşuyor ve Sasha ringin dışına çıkıp Charlotte'ı kovalıyor ,Charlote diğer taraftan ringe giriyor, Sasha da ringe girmek istiyor ama Charlotte rakibine bir yumruk geçiriyor ve içeri alıyor. Saçından tutuyor rakibinin ama Sasha ani bir hamleyle kalkıyor, rakibinin ayaklarından tutup yere düşüyor ve yumrukları saydırıyor yerde. Sasha gidip Ric Flair'in yüzüne Woooo diye bağırıyor. İplere gidiyor , döndüğünde Flair'ın tauntunu yapıp bir tokat atyor Charlotte'a. Ardından bir de Dropkick. Tuşa gidiyor 1.. Charlotte hemen kalktı. Şimdi Charlotte'ı kaldırıyor ama Charlotte ani bir hamleyle bir diz darbesi geçiriyor Sasha'nın karnına. Rakibini iplere göndermek istiyor ama Sasha reverse yapıyor ve bir back elbow geçiriyor rakibinin yüzüne. Ardından iplere gidiyor ama Ric Flair ayaklarından tutuyor Sasha'nın. Sasha Flair'e tip tip baktıktan sonra arkasını dönüyor ve güzel bir big boot yiyor Charlotte'dan. Flair dışarıda Wooo Wooo diye bağırırken Charlotte rakibinin kafasından tutup yere vuruyor defalarca. Seyircilerden büyük tepki geliyor Charlotte'a. Charlotte rakibini kaldırıyor ve suplex yapmak istiyor ama Sasha buna izin vermiyor rakibinin kollarından tutuyor. Ama Charlotte reverse yapıp neckbreaker yapıyor. Charlotte kalkıyor ve babasının efsane dansını yapıyor . Charlotte yerdeki rakibinin saçına yapışıyor. Sasha yavaş yavaş kalkıyor, seyircilerden de desek var. Sasha iki yumruk atıp iplere gidiyor dönüğünde, Charlote rakibini kollarına almak istiyor ama Sasha reverse yapıp roll-up ile tuşa gidiyor 1..2.. Charlotte kalktı. Şimdi Sasha rakibinin üstüne çıkıp değişik bir tuş deniyor 1.. Charlotte kalktı. Ve şimdi ikili kalkıyor ve Charlotte'dan bir suplex geliyor. Sasha köşeye gidiyor ve yanına gelen Charlotte’a bir back elbow. Ardından yine üstüne gelen rakibine bir tekme . Üstüne gidiyor rakibinin ama Charlotte kurtulup bir chop vuruyor rakibinin döşüne. Ardından bir dirsek daha vuracakken Sasha cevap veriyor. İkili yumruklaşıyor ringde, Sasha üst üste forearmlar geçirdikten sonra rakibini iplere gönderiyor, Charlotte'ın ayağını tutuyor ve bir diz darbesi geçiriyor rakibinin yüzüne. Şimdi iplerden sekip rakibinin üstüne atlıyor Charlotte düşüyor ve Sasha tuşa gidiyor 1..2. Charlotte kalktı. Şimdi Sasha köşedeki rakibine Running Knee yapıyor ve rakibini 2. iplerde yatırıyor vurmak istiyor ama Charlotte ringden iniyor. Şimdi Sasha aşağıda arkası dönük rakibine bir baseball slide dropkick vuruyor, Charlotte düşmüyor ve Becky ile yüz yüze geliyor. Sasha rakibini kendisine çevirip vurmak istiyor ama Charlotte onu Becky'nin üstüne atıyor. Sasha Becky'e sinirlenip onu itiyor ve tekrar ringe giriyor Charlotte da ringde.Şimdi Charlotte üstüne gelen rakibine Spine buster ! Yerdeki rakibine karşı yine Woo diye bağırıyor Charlotte. Finisherını uygulamak için rakibinin ayağını tutuyor ama Sasha ani bir hamleyle roll-up yapıyor 1...2... 3.

Kazanan: Sasha Banks

Charlotte ve Ric Flair çok şaşkın derken arkadan Becky geliyor.Ve bir Back Suplex yapıyor Sasha'ya! Bir tane de Charlotte'a. Becky WM simgesini gösterip cool bir şekilde ringden ayrılıyor. Ringe baktığımızda Sasha'dan bir back stabber görüyoruz! Seyircilerden büyük bir destek alarak ayrılıyor Sasha ! Burası Boston ! Giderken Ric Flair'in yüzüne bir Wooo da çekmeyi ihmal etmiyor.Brock Lesnar bu gece Smackdown’da olacak. New Day arka alanda yürümekte, birazdan ringte olacaklar. Xavier’sızlar derken Xavier çıkıyor. HEEEEYY WE WANT SOME NEW DAY !

Commercial Break

AAAAOOOOHHHH BOSTON ! DON’T YOU DARE BE SOUR ! CLAP FOR YOUR WORLD FAMOUS TWO TIMES CHAMPS AND FEEEL THEE POWAAAHHH !

New Day geliyor. Boston seyircisinin elinde BootyO’s kutuları, BootyO’slu pankartlar tişörtler, BootyO’s yakıyor dünyayı ve Boston bunu sevmiş. Rampada başlıyorlar konuşma.Xavier Woods: WWE Networkten canlı yayınlanacak Wrestlemania’ya sadece 10 gün kaldı. Biz de size satın almanız için bunu getirdik: (Big E poz veriyor elindeki kutuyla, titantronda da bu kutu var.) BootyO’s ! Wrestlemania’ya özel gevrek.

Kofi Kingston: BootyO’s !

The New Day: (Slogan) THEY MAKE SURE, YOU AIN’T BOOTY !

Kofi Kingston: Şimdi, eğer WWE Network’e kayıt olursanız, New Day’in League of Booty’yi kıçının üstüne oturtuşunu görünce iyi ki kayıt olmuşum diyecek.

Big E: Ve herkes, herkesin babası ve herkesin amcası biliyor ki League of Booty çöpten başka bir şey değil.

Xavier Woods: Hey hey, eğer onları bir vinç çekse, DMV’ye götürürdü.

Kofi Kingston: DMV’ye gitmekten nefret ederim !

Xavier Woods: En kötüsüdür O.

Kofi Kingston: En kötüsü !

Big E: Eğer onlar bir Star Wars karakteri olsaydı Jar Jar Binks olurlardı ! (Seyirci beğeniyor bunu) Tam bir çöp.

Kofi Kingston: Şuna bakın, şuna bakın. League of Nations Michael Jordan’ın WWE’de beyzbol oynaması gibi bir şey. Düşünün bunu bir.

Big E: Tam bir çöp.

Xavier Woods: Garbage !

Big E: Biz Wrestlemania’da kazandıktan sonra tarihteki en büyük kalça şovuna önderlik edeceğiz ! (Sallıyor kalçasını bu arada.) BECAUUSSEEE ! NEW DAY ROCKS ! NEW DAY ROCKS !

League of Nations da geliyor. Del Rio yok aralarında. Üç isim hızla ringe giriyor. Sonra Kofi ve Sheamus harici çıkıyor dışarıya.

Singles Match
Sheamus vs Kofi Kingston

İkili arkadaşlarından başarı dilekleri alıyor ve maç başlıyor. İkili mücadeleye giriyor, ilginç bir mücadele oluyor bu ve galip çıkmıyor. Kofi ayrılıyor ,bu arada Woods'tan kısa bir resital dinliyoruz. Şimdi ikili tekrar mücadeleye geçiyor.Sheamus'tan back elbow ve sert bir yumruk geliyor ardından köşede tekmeliyor Kofi'yi. Bir süre Kofi'nin kafasını tutup , "Komik mi lan?" diye bağırıyor. Ama Kofi'den üst üste forearmlar geliyor. Kofi uzun süre tekme ve yumruklar saydırıyor Sheamus'a. Köşeye götürüp orada da devam ediyor yumruklarına. Diğer köşeye gidip tekrar geliyor ve arkası dönük Sheamus'a bir dropkick yapıyor. Sheamus ringden düşüyor. Sheamus dışarıda Big E ve Woods ile muhattap olurken Kofi ring merdiveninden sekip elbow vuruyor. Kofi Sheamus'u içeri sokuyor ama Sheamus diğer taraftan çıkıyor, Kofi peşinden gidiyor ama Sheamus bunu fırsata çevirip ring dışındayken ring içindeki Kofi'nin ayağından tutup yere düşürüyor.

Commercial Break

Döndüğümüzde Sheamus'tan bir elbow geliyor.Shemaus Kofi'yi yumruklarken ,biz de Biraz önce Kofi'nin yaptığı flying elbow'u ve Sheamus'un Kofi'yi düşürdüğü anı izliyoruz. Sonra da biz reklamdayken Sheamus'un Kofi'yi ring merdivenlerine çarptırmasını izliyoruz. Kofi şimdi yavaş yavaş kalkmaya başlıyor derken sert bir yumruk daha geliyor Sheamus'tan. Şimdi Sheamus headlock bağlıyor. Kofi yavaş yavaş kalkıyor, yumrukları geçiriyor Shemaus'a. Şimdi iplere gidiyor dönüşte Sheamus onu omuzuna alıyor. Ve Power Slam. Şimdi ikinci ipe çıkıyor Sheamus . Seyircilerden tepki var Sheamus'a , şimdi Sheamus atlıyor ama Kofi çekiliyor. Sheamus ayağının üzerine düşüyor , ama o acıya rağmen köşedeki Kofi'nin üzerine doğru koşuyor ama Kofi yine çekiliyor. Sheamus kolunu çok sert vuruyor. Şimdi Kofi 2. iplerden sekip en üste oradan da sekip Sheamus'a müthiş bir elbow yapıyor. Ardından kalkan rakibine bir Dropkick! Şimdi rakibinin kafasına doğru sıçrıyor ve Sheamus'u yere seriyor. Şimdi Kofi iplere gidiyor ve dönüğünde bir Legdrop! Şimdi müdahele etmek isteyen Barret'a bir yumruk ve ardından dışarıdaki Sheamus'a Somersault Plancha! Kofi seyircilerden müthiş bir reaksiyon alıyor bu hareketten sonra. Hemen Sheamus'u tutup içeri alıyor. Şimdi Kofi aprona çıkıyor ve springboard crossbody! 1...2.. Hayır, Sheamus kalktı. Sheamus şimdi iplere sarılıyor, Kofi onu kaldırmaya çalışıyor. Ama Sheamus'tan back elbow geliyor. Şimdi Shemaus Kofi'nin üstüne gidiyor, Kofi rakibinin tutuyor ve S.O.S yapmak istiyor ama Sheamus buna izin vermeyip rakibinin köşeye çarptırıyor . Ardından bir de Suplex geliyor Sheamus'tan. Sheamus tuşa gidiyor 1...2.. kalktı Kofi. Şimdi Sheamus köşedeki siyah korumalığı çıkarmaya çalışıyor ama hakem izin vermiyor Sheamus hakemler tartışıyor biraz arkasını döndüğünde ise spinning back kick geliyor Kofi'den. Kofi tuşa gidiyor 1...2.. Rusev Sheamus'un ayağını iplere koyuyor. Woods ve Big E tepki gösterip üstüne yürüyorlar Rusev'in Rusev kaçıyor. Ringe dönüyoruz ve Barret'ın Kofi'yle uğraştığını görüyoruz, Kofi ondan kurtulup kafasını çeviriyor ama Sheamus'tan Brouge Kick!.Sheamus şimdi tuşa gidiyor. 1...2...3 Bitti.

Kazanan: Sheamus

Sheamus arkadaşlarıyla sevincinin yaşıyor. Big E ve Woods da Kofi'nin yanında. Maçın önemli anlarını izliyoruz. Sheamus eline mikrofon almış girişte "New Day sucks" çekiyorlar. Özellikle Rusev çok iştahlı söylüyor bunu.Şimdi WM haftasına özel Network şovlarının tanıtımı ekrana geliyor.

The Usos girişte klasik danslarının yapıp ringe giriyorlar. The Ascension da ringde.

Tag Team Match
The Usos vs The Ascension

Zil çalıyor. Viktor ve Jey Uso ringde. İkili maça hızlı başlıyor. Viktor rakibinin karnından tutuyor ve köşeye götürüp yumrukluyor, ama Jey'den cevap gecikmiyor, bir Konnor'a bir Viktor'a geçiriyor ama bu arada Viktor Konnor'a tag veriyor Jey Viktor ile uğraşırken Konnor arkadan vuruyor rakibine. Viktor da çıkmadan önce bir tane geçiriyor. Şimdi Konnor'dan bir elbow drop geliyor. Rakibini headlock bağlıyor ama bu 2 saniye sürüyor tuşa gidiyor Konnor 1.. Jey kalktı. Şimdi yine headlock bağlıyor Konnor. Şimdi Jey yavaş yavaş kalkıyor bir iki yumruk atıyor ama işlemiyor Konnor'a. Konnor rakibini köşeye yolluyor. Splash yapmak için koşuyor ama Uso çekiliyor, sertçe çarpıp yere düşüyor Konnor. iki isim de yerde sürünerek tag veriyor. Jimmy ve Viktor ringde, Jimmy'den hemen bir clothesline geliyor Viktor'a. Ardından bir tokat iplerin gerisindeki Konnor'a. Bir tekme de Viktor'a. Ardından çok sert bir yumruk. Şimdi Samoan Drop mu? Hayır Viktor iniyor, şimdi Uso bir tekme atmak istiyor ama Viktor ayağını tutuyor. Jimmy dönüp enziguri yapıyor. U - SO tauntunu yaptıktan sonra, köşedeki Viktor'a Samoan Wrecking Ball ! Ve şimdi de kardeşlerden Konnor'a Double Superkick! Bir tane de Viktor'a. Tuşa gidiyor 1...2...3 Bitti !

Kazanan: The Usos

Maç bitiyor ama Uso'ların enerjisi bitmek bilmiyor, ringin altından masaları çıkarıyorlar, Dudley Boyz'un da onları izlediğini görüyoruz. Ve şimdi Ascension ikilisini masalara yatırıyorlar ve Double Samoan Splash!! Gecenin hareketi ! Uso'lar Dudley'lere göz dağı veriyorlar.Renee Young geliyor Bubba ve D-Von’un yanına.

Renee Young: Demin The Usos’un Ascension’ı masalara yıktığını gördük. Bu acaba Wrestlemania’da da olab-

D-Von Dudley: Dur dur. Seni burda durduracağım tamam mı ? Wrestlemania’da The Usos bizi masalarla değil erişilemez kariyerimizle bulacaklar.

Bubba Ray Dudley: Bak The Usos iyi bir takım, haklarını yemeyim şimdi. İki kez de tag team şampiyonu oldular fakat asla bir Dudley Boyz olamazlar. Ben ve kardeşimin buraya gelme sebeplerinden biri de hala Wrestlemania’ya çıkabildiğimizi bir kez daha göstermek. Biz bunu planladık ve Usos da kabul etti. Onların babası Rikishi’yi dövmüştük, onları da dövdük. Hatta The Wild Samoan Afa ve Sika bugün güreşiyor olsa onları da döverdik. Biz Dudleyler en büyük tag-

Roman Reigns geliyor yanlarına.

Roman Reigns: Ne diyordun ? Anca ağzın çalışıyor değil mi ? Tıpkı Triple H gibi. Ona Wrestlemania’da göstereceğim ama sana da bu gece göstereceğim Bubba !

Bubba Ray Dudley: (Gülüyorlar önce.) Bu gece mi ? Maç mı istiyo- (Parmağını suratına doğrultmuştu ki sertçe itti o parmağı Roman.)

Roman Reigns: Hayır. Maç istemiyorum. Burası Boston. İstediğim şey bir kavga !

Roman bunu diyip ayrılıyor. Birazdan Shane vs Taker maçının tanıtımlarından birini izleyeceğiz.

Commercial Break

Roman Reigns vs Bubba Ray Dudley, bu gece Smackdown’da. Şimdi Shane vs Taker mücadelesine dair bir klip izliyoruz. Geçmiş gelecek, hazırlıklar, koşullar, röportajlar... Her şey bu klipte. Klibin peşine de maçın tanıtımı ekrana geliyor.

Here to Show the World ! Ziggler geliyor. Ringin girişinde partnerini bekliyor ve partneri de geliyor, Sami Zayn !

Commercial Break

AWESOME ! I He is coming to play ! Miz geliyor, yürüyüşüne kurban. O gelirken de FIGHT ! Owens geliyor. Kemerini asıyor omzuna ve ringin yolunu tutuyor. Altı kişiye karşı koruyacak kemerini. Şimdi herkes hazır.

Tag Team Match
Dolph Ziggler & Sami Zayn vs The Miz & Kevin Owens

Miz ve Owens kimin önce başlayacağı konusunda anlaşamıyorlarm bir türlü. Owens çıkıyor ve Miz başlıyor. Karşısında da Sami Zayn var. Lock up geliyor, ardından Miz arkasına geçiyor fakat Sami de koldan yakalıyor. Miz reversalla onun kolunu kapıyor. Sami kurtulmaya çalışıyor ve kurtuluyorda. Miz’in kolunu kapıyori sıra onda. İplere gidiyorlar, Miz kaçırıyor ve peş peşe arm dragler Sami Zayn’den. Bir arm lock take down Sami’den, Sami kaldırıp köşeye götürüyor Miz’i ve orda Ziggler’a tag veriyor. Sami tutarken Ziggler devralıyor. Bir takım kilitler vuruyor, ara ara pine gidiyor Ziggler ama sonuçsuz bunlar. Headlock Ziggler’dan. Neckbreaker geliyor Ziggler’dan, ardından da elbow drop ! Pine gidiyor ama 1,5 ! Şimdi Miz’den bir diz darbesi, Ardından da Owens’a tag veriyor. Owens’tan bir tekme, sonra da sırta yumruklar. İplere yaslıyor Ziggler’ı ve orda vuruyor, tekmeliyor. Hakem ayırmaya çalışıyor, Sami’ye hareketler yapıyor Owens. Sami ona bir şey söylüyor, hakem uyma şuna derken Owens iplerdeki Ziggler’a bir tekme daha geçiriyor. Owens kaldırıyor fakat bir dropkick Ziggler’dan. Owens’ın kolunu yakalayıp Sami’ye tag veriyor Ziggler fakat Owens can havliyle kaçıyor resmen. Miz’e tag verdi o da. Miz alayamıyor ama Sami onu içeri alıyor hemen. Turn buckle’a vuruyor onu sonra da iplere gönderiyor ama giden kendisi oldu, yine de dropkick Sami’den ! Miz geri geri kaçıyor Owens’a tag veriyor. Owens girecek mi acaba ? Hayır, kemerini alıyor ve gidiyor, yine mi ? Miz indi şimdi ve Owens’a nereye gidiyosun diyor. İkisi itişirken Sami geliyor ve ikisine birden geçiriyor. Owens’ı yumruklayıp içeri sokuyor. Köşede dirsek darbeleri geçiriyor ona. Bir tane de aprona çıkan Miz’e ama Owens toparlandı. Owens’tan bir yumruk ve bir de mid section’a tekme. Bir dirsek, sırta da bir yumruk Owens’tan. Back suplex için kaldırıyor fakat Sami kurtuldu. Bir big boot Owens’a, tag veriyor ardından da. Ziggler içerde. İki flying clothesline, üstüne corner splash, üstüne de bir swinging neckbreaker ! Miz geliyor, superkick mi ona ? Hayır Miz kaçtı geri. Bir diz Owens’tan, pop-up powerbomb için iplere yolluyor Owens fakat back elbow Ziggler’dan. Derken tekrar aprona çıkan Miz’den jawbreaker ! Owens’tan da clothesline ve running senton ! Pine gidiyor 1...2... olmadı ! Owens kaldırıyor ve köşeye vuruyor, Miz girdi şimdi tekmeliyor köşede ve boğuyor. Hakem onu uyarırken bir de tokat Owens’tan. Owens ve Miz yeniden iyi anlaşıyor. Ziggler oturma pozisyonunda, Miz’den tam suratına sert bir tekme. Pine gidiyor 1...2.. hayır ! Miz şimdi sırta bir diz geçirip chinlock bağlıyor. Ziggler zor durumda fakat kalkıp karnını yumruklamaya başlıyor. Bir de jawbreaker’la kurtuluyor. Superkick mi şimdi ? Hayır Miz tuttu, bir çalımla onu yere alıyor, ardından da dışarı fırlatıyor. Owens hakem görmezken tekmeliyor Ziggler’ı.

Commercial Break

Döndüğümüzde Owens ve Ziggy içerde. Owens senden daha iyiyim diyor Miz’e ve running senton içn atlıyor fakat Ziggler dizlerini kaldırdı. Sami tag istiyor, yanıyor resmen ! Miz ve Sami tag aldı. Sami’den iki clothesline, Miz tekmeyle karşılık veriyor fakat Sami’den üçüncü clothesline ! Owens’a da bir forearm ! Miz’e de back elbow, ardından spring board crossbody ! Pin’e gidiyor 1..2.. hayır ! Sami arkadan yapışıyor Miz’e, Miz kurtulamıyor ve blue thunder bomb ! Pin’e gidiyor 1...2... Owens bozdu ! Ziggler da gelip Owens’ı dışarı yolluyor. Miz de Ziggler’ı ! Sami’ye yöneliyor Miz ama Sami yakalıyor, corner exploder suplex ! Ardından da helluva kick için bekliyor fakat Owens dışardan çekip düşürüyor onu ! Ziggler da Owens’a saldırıyor ! İçerdeki Miz’den Ziggler’a bir baseball slide dropkick ! Miz şimdi skull crushing finale için yakalıyor Sami’yi ama roll up Sami’den 1...2... son anda kurtuluyor Miz ! İki isim de iplere gidiyor ve aynı anda cross body ! İki isim de yerde. Owens tag için aprona çıkıyor. Ama sonra vazgeçiyor. Kemerini alıp gidiyor ! Bu arada arkadan Zack Ryder, Sin Cara ve Stardust geliyor ! Owens’a hadi yürü ringe yapıyorlar ! Derken Miz Owens’a saldırıyor, kendi partnerine ?! Ulan maç umrunuzda değil mi ? Miz Owens’ı ringe sokuyor şimdi, Owens’tan bir tekme Miz’e ! Derken Ziggler’dan superkick Owens’a ! Miz’den Skull Crushing Finale Owens’a ! Miz Owens’a sövüyor ve dönünce Ziggler’dan superkick Miz’e ! Sami’den de helluva kick ! Pin için 1...2...3 !

Kazanan: Dolph Ziggler & Sami ZaynSami ve Ziggler saırılıyorlar, hakem kollarını kaldırıyor. Derken Stardust Ziggler’a saldırıyor ! Sonra da Sami’ye queen’s crossbow ! Derken Sin Cara geliyor ve springboard moonsault ! Zack Ryder geliyor Cara’nın üzerine ama apronda buldu kendisini, bir de tekme Cara’dan ona, Ryder dışarda ! Ziggler’dan Cara’ya superkick ! Kevin Owens’tan da pop up powerbomb Ziggler’a ! Kaos her yerde ! Owens ayakta kaldı ! Ama o da ne ? Zack Ryder ! Rough Rider Zack’ten Owens’a ! Ryder WM’yı gösteriyor ! Ayakta kalan isim o oldu ! Radio çalıyor Ryder kemer istiyor !Şimdi RAW’dan görüntüler ekrana geliyor. Triple H ile Roman Reigns arasındaki olaylardan. Özetle Roman bomba gibi döndü ! Ardından da bu maçın tanıtımı geliyor. Maçın müziği bile var, Sympaty for Devil ! Evet !

Ve şimdi de Truth Reigns ! Roman Reigns the guy with wettest hair ! Roman Reigns his cousin is a movie star ! Reigns seyircileri süzerek geliyor. Kendisi ağır ağır aldı yolu ve şimdi ringte.

Commercial Break

Fifth Harmony şarkı söyleyecek WM’da. Gece gece coşacağız. Ama şimdi Dudley Ville’den Bubba Ray Dudley geliyor. D-Von yok, neden ? Bubba ringte. Roman kavga istemişti ve kavga başlıyor !

Singles Match
Roman Reigns vs Bubba Ray Dudley

Bubba maç başlar başlamaz dışarı çıkıp fanları çenenizi kapayın diyor. Derken peşinden gelen Roman’dan yumruk, tokat, yumrk ! Karda karna geçiriyor. Bariyere vuruyor kafasını ve ringe sokuyor. Big booy Bubba’dan, bununla Goldust ve R-Truth’u kandır sen ! Bir de elbow sırta ! Clotheline’ı kaçırıyor ve superman punch Roman’dan ! Bubba dışarı çıktı. Roman peşinden geliyor, bir yumruk, ardından da bariyerlere yolluyor ! Ringin aprona vuruyor, sonra da direğe vuracak ama Bubba olmaz diyor, o ittiriyor ! Bubba’dan bir yumruk. Masaya vuracak ama vuramadı ! Reigns onun kafasını vuruyor ! Sonra bir daha ve bir daha ve bir daha ve bir daha ! Hakem maçı bitiriyor ama Roman bırakmıyor hala !

Kazanan: Yok (Double Count Out)

Roman şimdi bıraktı ama sonra kaldırıp merdivenlere vuruyor. Roman Triple H’e vurur gibi vuruyor. Ringe soktu şimdi. Ama D-Von geliyor koşarak ! Roman karşılamaya gidiyor ve superman punch Reigns’ten ! Basamakları söküyor Roman ve geçiriyor D-Von’a ! Ardından da Bubba’ya spear ! Roman Reigns the guy has shity spear çalıyor ve biz de tekrarları izliyoruz. Roman ağır ağır terk ediyor ringi.Bu gece Brock Lesnar burda olacak, Dean Ambrose da burda olur herhalde.

Commercial Break

Goldust arka alanda. Daha doğrusu banyoda, yüzünü boyuyor. Aynadan Truth’u görüyor.

Goldust: Burda boya yapmaya çalıştığımı görmüyor musun ?

R-Truth: Boya ?

Goldust: Tamam mı ?

R-Truth: Ama şurayı atlamışsın partner. (Yüzünde bir bölgeyi gösteriyor.)

Goldust: Ben atlamam. Hey, kaç kere aynı şeyi konuşacağız ?

R-Truth: Beş, altı ? Altı veya yedi ?

Goldust: Biz partner değiliz.

R-Truth: O zaman neden geçtiğimiz RAW beni kurtarmaya koştun ? Hii ? (Aşk hikayesine döndü resmen.)

Goldust: Ringin altında lateks pijamam kalmıştı, o yüzden !

R-Truth: Yapma dostum !

Goldust: Ne ?

R-Truth: Kuyruklu yalan bu. Sen geceleri anadan üryan yatıyorsun.

Goldust: Ho ho hohh Bunu nerden biliyorsun ? (R-Truth açıklayacakken devam ediyor.) Geçtiğimiz gece seni kurtarmaya gelmiş olsam bile bu seninle takım olmak istediğim için olmadı. Kötü hissettim sadece. Bak senin için bunu heceleyeyim, hem de büyük, parlak harflerle. (Boyayla Truth’un alnına NO yazıyor.) Hooh !

R-Truth: (Aynadan okumaya çalışıyor.) O N, O N ? ON ! It’s on demek istiyor, kabul etti demek !

Arka alandayız yine, Kalisto Sin Cara’yı görüyor ve selamlaşıyorlar. Hal hatır sorup İngilizceye geçiyorlar.

Kalisto: Bak Wrestlemania’da ikimizin de maçı var. Ben United States Championship’imi başarıyla koruyacağım. E tu ? Tu ? Sen de yeni Intercontinental Championship sahibiolacaksın, de ladder match ! İkimizin birden Wrestlemania’dan şampiyon ayrıldığını düşünebiliyor musun ?

Sin Cara: Bu konuda haklısın ama şu anda hayatının en büyük meydan okumasını düşünmelisin, Ryback. (İspanyolca İspanyolca, biraz da İspanyolca. Ardından annenlere selam söyle diyip ayrılıyor.)

Kalisto: (İspanyolca, dikkatli git falan diyor herhalde.)(Kalisto bir iki adım atıyor ama birine çarpıyor.) Afedersiniz. (Ryback bu !)

Ryback: Ne o, afedersiniz mi ? Boyun kaç senin ha ? 1,60 mı ? Peki ya kilo 90 var mısın ? Ben senden çok daha uzunum. Sadece 70 kilo kas var. Bu küçük vs büyük değil. Bu mikroskopik vs devasa ! Seni tek elimle kaldırırım. Seni kahvaltıda, bir öğünde yerim . Senin boyun lunaparttaki oyuncaklara binmeye bile yetmez. Üzgünüm, bu US Title, artık benim. Spot ışıklarını ben hak ediyorum. Senin spot ışığınsa zaten flaş ışığı gibi bir şey.

Kalisto: Ryback, bu gördüğün adam nerdeyse hayatı boyunca dövüşüyor. Ve sana garantisini veriyorum ki Wrestlemania’da küçük adam, big guy’ı yenecek ! Nos Vemos ! (Göğsüne vurup gidiyor Kalisto.)

AJ Styles arka alanda yürümekte. Birazdan aksiyona girecek kendisi.

Commercial Break

Tyler Breeze ringte. Caryn Jones’a selamlar. AJ Styles geliyor şimdi de. Phenomenal One’ı gösteriyor ve ring yolunu tutuyor. Ringte kendisi. Orda da tauntunu atıyor ve maç için hazırız.

Singles Match
Tyler Breeze vs AJ Styles

Breeze bir tekmeyle başlıyor, AJ dizlerinin üzerinde. Yumruklar Breeze’den. Ardından bir tekme daha, iplere gidiyor fakat AJ kalktı. Tokat, yumruk, forearm, spinnig back elbow kombosunu yapıyor ama son elbow’u ıskalıyor. Bu arada okuyan var mı bilmiyorum ama bu komboya artık phenomenal kombo diyeceğim, tek tek yazmayayım. Styles şimdi kaldırıyor Tyler’ı backbreaker on knee. Breeze dışarı yuvarlandı AJ şimdi iplerde ve slingshot forearm ! İçeri sokuyor şimdi tekrar, iplere gidiyor fakat running knee Breeze’den. Pine gidiyor 1..2 hayır ! Breeze şimdi köşede tekmeliyor Styles’ı, hakem ayırıyor. Breeze onu kaldırıp oturtuyor köşeye. Kendi de çıkıyor, superplex için yapışıyor fakat kaldıramadı, Styles bacak arasından kaçıyor. Breeze suratını iplere çarptı. Üzerine gidiyor Breeze’in ama kendini apronda buluyor. Bir jawbreaker AJ’den. Ardından da dirsekliğini çıkarıyor. Geliyor ! Phenomenal forearm ! Pine gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: AJ StylesStyles kutluyor zaferi. Tekrarları izliyoruz. AJ köşede P1 gösteriyor tekrardan. Brock Lesnar birazdan bu ringte olacak.

Commercial Break

The Next Big Thing ! ZIPLA LESNAR BABA ZIPLA ! Pyro şov ! Paul Heyman ve Brock Lesnar geliyor. Lesnar ringe atladı şimdi. Beast ringte. WM’daki maçın tanıtımı ekrana geliyor. Heyman da mikrofon var, Suplex City chantlerinin dinmesini bekliyor.Paul Heyman: Bayanlar ve baylar benim adım Paul Heyman ve bu da gecenin main eventi ! Bunu size Wrestlemania’nın Beast’i Broooock Lesnar’ın avukatı olarak söylüyorum. Brock Lesnar demişken o size her yıl Wrestlemania anını garanti eder. Brock Lesnar demişken, o size tarihteki en iyi Wrestlemania’ları yaşatır. Brock Lesnar demişken, o serileri fetheder ! Brock Lesnar demişken, o bundan bir buçuk hafta sonra onaylı deli Dean Ambrose’la yenmek için, dağıtmak için aynı ringe girecek. Hem de no hold barred street fight’a. Biraz no hold barred street fight hakkında konuşalım. Nedir bu no hold barred street fight ? No hold barred street fight demek Dean Ambrose eline geçen her şeyi kullanabilir demek. Dean Ambrose eline geçen her türlü savaş aletini Brock Lesnar’a karşı kullanabilir. Eğer Dean Ambrose’un eline sandalye geçerse, bunu Brock Lesnar’a karşı kullanabilir. Dean Ambrose eline bir levye geçirdi diyelim, bunu Brock Lesnar’a karşı kullanabilir. Eğer eline kendo stick geçerse bunu Brock Lesnar’a karşı kullanabilir. Ve bunların hepsi pekala legal. Ve şimdi, şimdi de No Hold Barred efsanelerine bakalım. Terry Funk ve Mick Foley ! Bunlar Ambrose’a Brock Lesnar’a karşı kullanmaları için bir şeyler verdiler. Dikenli telli bayzbol sopası ! Ses çıkaran bir elektrikli testere ! Ve dürüst olmak gerekirse, Terry Funk ve Mick Foley’nin bugün hala yaşıyor olmasının nedeni tanrının benim dualarımı kabul etmeyişi. Ama Wrestlemania için, Dean Ambrose için sadece ben değil, Mick Foley, Terry Funk ve diğer tımarhane hastaları da dua etmeli ! Çünkü Dean Ambrose’un eline geçebilecek her şey, Brock Lesnar’ın da eline geçebilir. Ve Dean Ambrose için en kötüsü ise, Brock Lesnar’ın eline Dean Ambrose da geçebilir. Ve müvekkilim omzunu onun kaburgalarına geçirecek, parmaklarını kıracak, kalçasını çıkartacak ve de onu SU-PLEX CITY’ye götürecek ! Ve son olarak da bir F-5 ile meşaleyi söndürecek. İşte o an, işte o an WWE Alemi WWE ringlerinde kullanılan en tehlikeli silahın Brock Lesnar’ın kendisi olduğunu fark edecek. Pekala, bunu biraz erken bitirdim galiba. Eminimki Boston beni dinlemekten memnun kalmıştır. Şimdi müvekkilim biraz kaşınıyor. Öyleyse, Dean Ambrose, o patavatsız suratını buraya getir, Brock Lesnar Boston’da bu gece dövüşecek !

DERP !OMG ! OMG ! OMG ! OMG ! OMG ! OMG ! OMG ! Wyatt Family geliyor ! Ateş böcekleri her yerde. Ağır ağıt geliyor aile, Harper yok malesef. Bray yanındaki canavarları yolluyor. Ringi sarıyorlar üç taraftan. Derken Retaliaton duyuluyor ! Bu ateşliyor herkesi. Lesnar Strowman’ı atıyor hemen, Rowan’a da bir german suplex ! Strowman geliyor ve yıkıyor Lesnar’ı. Bu arada dışarda da Ambrose Wyatt’a girdi kendo stickle. Lesnar şimdi Strowman’ın arkasına geçiyor ve suplex Strowman’a ! Fırladı resmen ! Şimdi Ambrose içeri giriyor ve kendoyla dalıyor Lesnar’a ! Vuruyor vuruyor ama Lesnar kalkıyor bir clothesline ! Kendo’yu aldı ve geçiriyor Ambrose’un sırtına ! Bir tane daha ve ardından kırıyor çubuğu. Kaldırıyor şimdi Ambrose’u ve F-5 ! BROOOOOOOOOCK LEEESNAARRR !!! Lesnar logoyu kesiyor, Ambrose yerde, Wyattlar dağıldı, Lesnar is last man standing ! Tekrarlar ekranda. Heyman ve Lesnar ayrılıyor, Ambrose yerde. Ne oldu lan der gibi bakıyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

3


24 Mart 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi


Şovun En İyi Anı:
Brock Lesnar'lı ME.
En İyi Maç: Ziggler & Zayn vs Owens & Miz
En Kötü Maç: Roman Reigns vs Bubba Ray Dudley
Şovun Hareketi: Usolardan Masaların Üzerine Aynı Anda Samoan Splash
Şovun Adamı: BROOOOCK LESNAR !
Şovun Kadını: Sasha Banks. (Boston'ın Gururu.)
Şovun En Saçma Anı: Ryback'in Arka Alandaki "Boyut" Söylevi.
Şovun Hayal Kırıklığı: Bubba Ray Dudley.
Şova Puanım: 7/10


24 Mart 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza


Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2016, 11:25   #2
one true king
King of the Kings HHH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2016
Mesajlar: 2.698
Konular: 504
Favori Güreşçisi: Batista
Rep Puanı: 3351
Rep Derecesi: King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın. King of the Kings HHH IC kemerini kazandın.
King of the Kings HHH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of the Kings HHH King of the Kings HHH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3351
Mesajlar: 2.698

Standart

Elinize Sağlık. Mükemmel olmuş.
imza
The Cerebral Assassin


King of the Kings HHH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2016, 18:22   #3
anti reigns
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2014
Nereden: Tekirdağ
Mesajlar: 24.203
Konular: 1990
Favori Güreşçisi: Cesaro
Rep Puanı: 7087
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Heyman Guy King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7087
Mesajlar: 24.203

Standart

Son zamanlarda yükselen Smackdown yine çok iyi bir şov çıkardı bence. İnceleme de gayet iyi. Elinize sağlık.
imza


5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

Skype :
burakcanblkciKing of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2016, 18:27   #4
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nereden: Mersin
Mesajlar: 12.289
Konular: 534
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 37802
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 37802
Mesajlar: 12.289

Standart

Uzun süre sonra izlediğim bir şovdaki ring içini çok beğendim . İyi bir şovdu.
imza
#hedef29
The Eater of Worlds isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2016, 18:36   #5
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nereden: BURSA
Mesajlar: 9.640
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 21976
Rep Derecesi: quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
quizcik quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21976
Mesajlar: 9.640

Standart

Benim de sevdiğim bir şov oldu, emeğinize sağlık beyler.
imza
I DID !

Chester Charles Bennigton
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2016, 18:38   #6
Banned
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2015
Nereden: -
Mesajlar: 17.236
Konular: 1156
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 13138
Rep Derecesi: DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DankeSC DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13138
Mesajlar: 17.236

Standart

Emeğinize sağlık.
DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.