GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 01-04-2016, 16:06   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: Ankara
Mesajlar: 7.745
Konular: 323
Favori Güreşçisi: Kalisto
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10694
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10694
Mesajlar: 7.745

Standart 31 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' AydemirŞovun Yayınlandığı Tarih: 31 Mart 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 867. Bölüm
Yer: Brooklyn, New York31 Mart 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown introsu ekrana geliyor ve Smackdown başlıyor ! On and on and on and on ! RAW’la aynı gece çekilmişti bu şov. Ve de bol miktarda promo ve video içermekte. Biz de bu promoları da incelemeye toplayıp, inceleme arşivine bu WM öncesi olsun diye yapılmış Smackdown şovunu da eklemek istiyoruz.

Phenomenal 1 AJ Styles geliyor. AJ Seyircilerle selamlaşıp geliyor. Wrestlemania’ya 2 gün kaldı. AJ ringte, şimdi de Social Outcast geliyor. Maça çıkacak isim Heath Slater’mış ama önce bir konuşma gelecek.Heath Slater: WWE Alemiiii ! Social Outcast evinizde ! Şu anda 2016’nın Andre The Giant Memorial Battle Royal kazananlarına bakıyorsunuz, babyy ! Hey çocuklar bakın A-J-Styles !

Adam Rose: Phenomenal olan.

Heath Slater: O Phenomenal 1 !

Bo Dallas: Evet Phenomenal 1 ! 1 çünkü sen tek başına, yalnızsın. Ama biz ? Biz 4 sıkı dostuz.

Curtis Axel: Evet Phenomenal 1, Phenomenal 4’la buluşuyor. Haha.

Adam Rose: (Axel’a) Cidden o beyninden çıka çıka bu mu çıktı ?

Heath Slater: Evet bizim bu tip salak lakaplara ihtiyacımız yok.

Adam Rose: Tabi ki yok Crimson Warewolf !

Bo Dallas: AJ kendine Phenomenal diyebilirsin ama biz de.. Biz de fourenomenal’ız !

Heath Slater: Şimdi trend Sociaaaaaal Outcast !

Şimdi ringe yöneliyor Slater. Diğer isimler ring kenarında.

Singles Match
AJ Styles vs Heath Slater w/Social Outcast

Bir lock up geldi ve Slater hemen saçından yakalayıp köşeye itekliyor AJ’i, sonra da parmağıyla gösterip gülüyor. Seyirci yıkılıyor AJ Styles diye, Slater bakın orda işte diyor. Styles hemen arkaya geçip onu itekliyor, ödeşiyorlar. Sonra da bir dropkick geliyor AJ’den. AJ şimdi bir snap mare ile yere alıyor rakibini, sonra da bir jumping knee drop ! Pine gidiyor ama Slater bu kadar erken bırakmıyor. Styles kaldırıyor onu ama ondan bir yumruk karna, Styles’tan da surata. Bir forearm darbesi Styles’tan, ardından da big boot ! Kendisi şu an apronda ama Axel engel oluyor kendisine. İçerdeki Slater’dan da bir tekme yiyip kendini ring dışında buluyor. SO üyeleri dalga geçiyor onunla. Slater inip kafasını çelik basamaklara vuruyor. Sonra da onu içeri alıyor tekrar, pine gidiyor 1..2.. hayır ! Bir knee drop Slater’dan. Ardından bir tane daha ve şimdi de chinlock bağlıyor. AJ ayaklanıyor karna darbeler geçiriyor ama Slater diz darbeleriyle susturuyor onu. Sonra da ipelere yollayıp dönünce de high back kick ! Pine gidiyor 1...2.. hayır ! Bir roll up şimdi Slater’dan ama 1de kaldı. Şimdi chinlock bağlıyor yeniden Slater. AJ Styles ayaklandı. Karna bir dirsek ve surata da forearm darbesi ! Üzerine koşuyor şimdi ama Slater onu dışarı yolladı ! Hakem sayıyor Styles kalkıp içeri giriyor ama Slater hemen tekmelemeye girişiyor orda. Sonra da köşede ayağıyla boğuyor. Hakem ayırıyor, Slater şimdi splash için atlıyor köşeye ama evde kimse yok ! AJ’den şimdi phenomenal bir kombo geliyor, forearm, back elbow, spinning punch, low kick ! Slater yerde, AJ’den bir flying forearm smash oturma pozisyonundaki Slater’a. Köşeki Slater’a bir corner clothesline AJ’den ve şimdi de omuzluyor onu, Ushigoroshi ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Aprona Adam Rose çıkıyor ama bir Pele kick ona AJ’den ! Slater’dan roll up 1...2... hayır ! Slater köşede, Styles üzerine gidiyor ama Slater onu aprona yolladı. Styles’tan üzerine gelen Axel’a bir running knee ! Slater’ın da karnına omuz darbasi, hala apronda AJ ! Ve ordan bir Phenomenal Forearm ! Pin için 1...2...3 !

Kazanan: AJ StylesAJ Styles kazanıyor, AJ Styles Wrestlemania’ya hız kesmeden gidiyor ! Social Outcast üyeleri Slater’ı çekip çıkarıyor ringten. Styles köşede zaferi kutlamakta. Tekrarlar ekranda.

Şimdi AT&T Stadyumundayız. Renee Young ve Bryon Saxton orda.

Commercial Break

Renee ve Bryon orda Wrestlemania’nıın tanıtımını yapıyorlar işte. Stadyumun büyüklüğünden bahsediyorlar sonra da içeriğe geçiyoruz. Shane O Mac’in dönüşü, olayların gelişimi hakkında konuşuyorlar. Bildiğimiz şeyler. Şimdi de promoyu izliyoruz.


Evet Renee ve Saxton bu maçı sadece Network’ten izleyebileceğimizi söylüyor, ayrıca bu gece SD sonrası yayınlanacak Stone Cold Podcast, bu gece yaınlanacak Takeover Dallas, Hall of Fame özel şovu da Network de. Gidin ve bedava ayınızı başlatın ! WHAT ARE YOU WAITING FOR ? Bu gece Smackdown’da Jey Uso vs D-Von Dudley. Ayrıca Dean Ambrose vs Erick Rowan.

Şimdi de Dean Ambrose’un Brock Lesnar’la karşılaşacak olması üzerine bir sohbet dönüyor. Bildiğimiz şeyler yine. Dean çılgın, korkmuyor ama korkmalı mı ? Maçın tanıtımı ekranda. Şimdi de promo geliyor.


Evet tüm bu maça şahitlik etmedin tek yolu Network’e sahip olmak. İki saat kick off, dört saat ana şov ve bir saat post şov. Hepsi Network’de. WHAT ARE YOU WAITING FOR ? Kick off maçlarının tanıtımı ekranda. Şimdi de Sympathy For Devil ! Allaaah ! Best theme song ever ! Şimdi Renee ve Saxton Triple H ile Roman Reigns hakkında konuşmaya başlıyor. Sonra RAW’daki HHH’in arka alan saldırısı geliyor ekrana. Sonra da main eventteki o hır gür. Şimdi Wrestlemania maç kartı ekranda. Birazdan Snoop Dogg’un Hall of Fame videosu ekranda olacak.

Commercial Break

Wrestlemania Axxess’e göz atıyoruz. Ardından da Snoop Dogg’un Hall of Fame videosu ekrana geliyor.


Birazdan Jey Uso vs D-Von Dudley ekranda olacak. Fifth Harmony Wrestlemania’da ! WORK WORK WORK WORK WORK

The Usos klasik danslarını yapıp ringe geliyorlar. İkili çok iyi bir reaksiyon alıyor seyircilerden. Şimdi de The Dudley Boyz geliyor.

Singles Match
Jey Uso vs D-Von Dudley


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maç başlar başlamaz Jey'den 2 yumruk geliyor. D-Von köşeye gidiyor ve orada da darbelere devam ediyor Jey. Ardından rakibini diğer köşeye göndermek istiyor ,D-Von reverse yapıyor ama Jey'in yumruğundan kurtulamıyor. Ardından bir clothesline ile ringden aşağı indiriyor D-Von Dudley'i . Jey aşağı inip orada da bir darbe indiriyor rakibine. Ardından rakibini tekrar içeri alıyor. D-Von köşeye gidiyor ve Jey rakibinin üstüne doğru koşuyor ama D-Von çekiliyor. Kafasını demire çarpıyor Uso, ardından hakemin dikkat dağılıyor ve orada bir yumruk da Bubba'dan geliyor. Şimdi D-Von rakibinin kafasını köşeye çarptırıyor ardından köşede sert yumruklar geçiriyor. D-Von yerdeki rakibinin kafasına basıyor , Uso acı içinde! Kalkııyor rakibinin iplere gönderiyor ve bir yumruk çakıyor D-Von. Şimdi ikili ringde yumruklaşıyor ve üstün çıkan D-Von oluyor, Uso yerde. Şimdi D-Von rakibinin saçından tutarak ayağı kaldırıyor ve bir Slam! Şimdi köşeye Wassap! mı hayır, Uso son anda çekiliyor ve D-Von yere yapışıyor. Şimdi Uso kalkıyor seyircilerden de destek alarak gaza geliyor. Ve üstüne gelen D-Von'a 2 Clothesline!Ve karnına superkick! Bir de tokat geçiriyor rakibinin yüzüne. Ve Samoan Drop şimdi de. Jey seyircilerle birlikte Usos chantleri atıp Samoan Wrecking Ball yapıyor. Tuşa gidiyor 1..2.. D-Von kalktı. Şimdi D-Von köşeye gidiyor Uso onu aprona çıkarıyor. Bubba müdahele etmek istiyor ama Jimmy Uso'dan Big Clothesline geliyor. Bu arada D-Von yumruklar atarak Jey'i engelliyor. Şimdi rakibini apronda dururken ayağına vuruyor Jey Uso hızla düşüp iplere sekiyor ve D-Von'dan Spinebuster! Tuşa gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: D- Von DudleyD-Von kazanıyor, Bubba ile sevinçlerini yaşayıp arka alana gidiyorlar.

Birazdan Wrestlemania öncesi son kez Triple Threat Divas Championship maçına göz atacağız.

Commercial Break

Renee ve Saxton reklam dönüşü divalar hakkında konuşmaya başlıyor. Divas Revolution’dan tutup günümüze kadar gelişen olayları anlatan şu güzel promoyu izliyoruz.


Maç kartı ekrana geliyor şimdi de. Bu gece Ambrose vs Erick Rowan göreceğiz.

Commercial Break

Renee Young ve Saxton “Thank You Daniel” belgeseli hakkında konuşuyorlar. Ve şimdi de laf New Day vs League of Nations maçına geliyor. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Kofi Kingston vs ADR maçından görüntüler ekrana geliyor. Sonra da ESPN’den Coach’un gelişi ve kendi şovu hakkında yaptığı duyurular, New Day’le yaptığı dans ekranda. Birazdan Dean Ambrose vs Erick Rowan ekranda olacak.

Commercial Break

Reklam dönüşü Axxess’e bir göz atıyoruz. Sonra da Andre The Giant Memorial Battle Royal hakkında bir sohbet dönüyor. Big Show 2 times olabilirmil bu yıl veya başka biri de alabilir. Ama bundan daha önemli bir şey var o da main event. Bryon Saxton HHH’den alıntı yapıyor: “Şampiyon olmaya ihtiyacım yok, şampiyon olmayı istiyorum.” Şimdi bu maç için promomuzu izliyoruz.


Bu maç için maç kartı ekranda. Sympathy For Devil eşliğinde devam ediyoruz: Pleased to meet you, hope you guess my name ! Bu maç hakkında Renee ve Saxton’tan bir iki cümle aldıktan sonra onlardan ayrılıyoruz. Main event birazdan.

Commercial Break

Retaliation ! Cincinnati Ohio’dan The Lunatic Fringe Dean Ambrose geliyor ! Brock Lesnar’la yapacağı maçın maç kartı ekranda.

DERP !

Wyatt Family geliyor şimdi de. Luke Harper yok, üşüyoruz. Bu sefer Wyattlar çok uzatmadı yürüyüşü, gaz lambası erken söndü. Rowan ring yolunu tek başına alıyor. Biz de geçen hafta Smackdown’da olanları izliyoruz. Rowan ringte, hazırız ve maç başlıyor.

Singles Match
Dean Ambrose vs Erick Rowan

Kısa bir bekleyişin ardından lock up geliyor, sonra da Ambrose kolu kavrıyor. Rowan’dan back elbow ! Sonra da headbutt ve shoulder block ! Şimdi bir yumruk, ardından da köşe de üç tekme karna ! Seyirciden "Let’s go Ambrose” sesleri yükseliyor. İplerde bir headbutt daha Rowan’dan ama Ambrose’dan seri forearm darbeleri geliyor. Rowan iplere yollayıp back elbow’la indiriyor. Sonra da suratını eziyor Ambrose’un. Bir facelock’un ardından surata ezici bir yumruk Rowan’dan. Kaldırdı şimdi Ambrose’u, bir aparkat. Rowan iplere yolluyor Ambrose’u ama bir tekme Ambrose’dan. Ardından da clothesline, Rowan dışarda ! Ambrose aprondan running lariat !

Commercial Break

Döndüğümüzde Ambrose bir low dropkickle rakibini indiriyor. Sonra da dirty deeds pozisyonuna sokuyor fakat Rowan izin vermiyor. İplere yolluyor, dönünce de yakalayıp bir spinning powerslamle yere vuruyor. Pin için 1..2.. hayır ! Rowan yerde yumrukluyor rakibini. Sonra da tauntunu atıyor. Şimdi iplere asılı Ambrose’un ağzıyla burnuyla uğraşıyor Rowan, hakem ayırdı ama. Rowan çekiyor bir vertical suplex ! Pin deniyor ama başarısız. Rowan şimdi chinlock bağlıyor Ambrose’a. Ambrose kalkıyor yavaşça, karna çalışıyor fakat Rowan’dan bir diz darbesi, ardından da bir backbreaker Rowan’dan ! İplere gidiyor Rowan ve bir big splash ! Pin için 1..2.. hayır ! Rowan şimdi yine Ambrose’un ağzını yırtmaya çalışıyor. Sonra da köşede göğsüne yumruk ve tokatlar. Diğer köşede devam ediyor. Sonra da diğer köşede derken Amrose’dan reversel. Şimdi Ambrose onun göğsünü yumrukluyor. Sonra da iplere gidiyor ama big boot Rowan’dan ! Pine gidiyor hemen 1..2.. hayır ! Br chinlock daha Rowan’dan. Ambrose zor durumda. Rowan kafasını sıkıştırıyor onun, patlayacak Ambrose’un kafası ama pes etmiyor. Ayaklanıyor ve Rowan’ın karnına yumruk kafa ne bulursa geçiriyor. Rowan iplere yolladı ama ıskalıyor, Ambrose’dan crossbody ! Sonra da yerde yumrukluyor. Ardından köşedeki Rowan’ın üzerine gidiyor derken Rowan’dan big boot ! Şimdi ikinci iplerde Rowan ve flying uppercut Rowan’dan ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Kaldırıyor Rowan ve köşeye asıyor Ambrose’u, orda karnını yumrukluyor. Hakem ayırınca kucaklıyor ve bir body slam ! Rowan şimdi köşeye çıkıyor. Ambrose geliyor yumruklarla ve superplex için yakalıyor, yapacak mı ? Evet superplex Ambrose’dan ! İki isim de yerde. Dean Ambrose’dan şimdi running forearm, ardından da running bulldog mu ? Hayır iplere yolladı Rowan ama dropkick Ambrose’dan ! Rowan dışarda ! Ambrose iplere gidiyor ve suicide dive ! İki isim de yerde ama Ambrose önce kalkıyor. İki isim de ringte, karşılıklı yumruklaşmalar başladı. Ama daha sonra Ambrose otomatiğe bağlıyor, yumruk tokat yumruk tokat ! Ardından da bir diz. Köşeye çıkıyor Ambrose ve elbow drop ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Şimdi Rowan’dan bir tekme, kaldırıyor Ambrose’u ama Ambrose kurtuldu ! Rebound lariat için geliyor ama ıska, Uranage Slam Rowan’dan ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Şimdi Rowan kalkmasını beklyor Ambrose’un ve kalkınca da spinning heel kick ! Pine gidiyor tekrar 1...2... hayır ! Nasıl olmaz diyor ! Ambrose kalkıyor, Rowan’ın aşağılamasına bir tokatla, hadiseneyle karşılık veriyor. Rowan’dan bir forearm darbesi ama Ambrose’dan da rebound clothesline ! Kalkıyor Rowan, çeviriyor Ambrose’u ama Ambrose’dan bir low kick ve dirty deeds ! Pine gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: Dean Ambrose

Wrestlemania’daki maçın maç kartı geliyor hemen ekrana. Sonra da tekrarlar. Zafer Ambrose’un, kutluyor Ambrose. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

31 Mart 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi


Şovun Hatunu: Renee Young
Şovun Adamı: Bryon Saxton

Şaka Şaka. Bu şova herhangi bir değerlendirme yapmak uygun düşmez. Wrestlemania öncesi tanıtım amacıyla, akıllıca yapılmış bir Smackdown oldu. Hazırız Wrestlemania'ya, Just Bring It !31 Mart 2016 - Smackdown | İzlemek İçin


imza


Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2016, 16:13   #2
Emekli
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2015
Mesajlar: 18.451
Konular: 2781
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 106862
Rep Derecesi: YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YESMovement YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 106862
Mesajlar: 18.451

Standart

Şovun Adamı: Bryon Saxton
imza


YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2016, 16:17   #3
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Nereden: İzmir
Mesajlar: 55.676
Konular: 2997
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
RPG Karakteri: Elias
Rep Puanı: 719643
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 719643
Mesajlar: 55.676

Standart

Bu şovda eski WM maçlarının yayınlanmasını isterdim.
imza


Well. Um, big question, um, but to me, Van Gogh is the finest painter of them all. Certainly the most popular great painter of all time. The most beloved. His command of color, the most magnificent. He transformed the pain of his tormented life into ecstatic beauty. Pain is easy to portray but to use your passion and pain to portray the ecstasy and joy and magnificence of our world. No one had ever done it before. Perhaps no one ever will again. To my mind, that strange wild man who roamed the fields of Provence, was not only the world’s greatest artist but also one of the greatest men who ever lived.

RPG with Elias

GTW


Hardcore Championship
Intercontinental Championship

GWA

World Heavyweight Championship
Intercontinental Championship
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2016, 16:20   #4
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: Ankara
Mesajlar: 7.745
Konular: 323
Favori Güreşçisi: Kalisto
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10694
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10694
Mesajlar: 7.745

Standart

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu şovda eski WM maçlarının yayınlanmasını isterdim.
Tüm eski Wrestlemania maçları WWE Network'te, ayrıca bu ay yeni üyeler için Wrestlemania bedava ! WHAT ARE YOU WAITING FOR ?

Yaparlar mı öyle bir şey ?
imza


Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2016, 17:27   #5
Banned
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Hatay
Mesajlar: 37.344
Konular: 6595
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 250444
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 250444
Mesajlar: 37.344

Standart

Bryon Saxton bir köşede ağlıyor idi.
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2016, 17:49   #6
Kendince
ZoZZi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Nereden: -
Mesajlar: 12.625
Konular: 110
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2519
Rep Derecesi: ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın. ZoZZi IC kemerini kazandın.
ZoZZi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ZoZZi ZoZZi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2519
Mesajlar: 12.625

Standart

Eline sağlık bro.
imza

Football is the greatest drama on earth, this is our stage, our theater. I was born into it, others were adopted, but were all connected. If you don’t believe we arnt family, you haven’t felt what we have. Agony, tension, heartbreak for that moment, when it comes together just right. Words can not describe, but this isn’t friction, this is real life, ours. The stages are real, we can feel them, experience them, they come to life. These leading men take the ball, take the man, and take their place as legends. Our hero’s run through walls to ignite our magic nation. An entire season, changes with one kick, one bad decision, one slip, but one magic moment lives in our heart.

We live for these moments, we are these moments, this is more than a game, this is football.


ZoZZi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.