GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-04-2016, 16:26   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 7 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 7 Nisan 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 868. Bölüm
Yer: Houston, Texas.

7 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Wrestlemania’dan görüntüler ekrana geliyor, inanılmaz bir şov yaptık mesajı veriyorlar, sonunda da Roman Reigns’in yüzünde bir gülümsemeyle kemeri kaldırışını görüyoruz.

Ve şimdi Smackdown introsu ekrana geliyor ve Smackdown başlıyor ! Burası Smackdown after Wrestlemania ! Arenadayız, Smackdown Houston, Texas’ta. Truth Reign çalıyor ve Roman Reigns geliyor. Seyircinin booladığını görüyoruz ama duyamıyoruz çok ilginç. Booladığını görüyoruz derken baş parmaklar yeri işaret ediyor. Reigns onu seven tek tük vatandaşlara el uzatıp ringe giriyor. Spikerlerimiz kendilerini takdim ediyorlar sonra sözü Reigns’e bırakıyorlar.

Roman Reigns: Wrestlemania’da Autority’yle dövüştüm ve kazandım. Ve benim olan WWE World Heavyweight Championship’i geri aldım. Ve buna sahip olduğunuzda herkes onu sizden almak ister. Yani one vs all ! Ben, sevebilirsiniz, benden nefret edebilirsiniz ama benim için fark etmez. Çünkü ben kötü adam değilim. İyi bir adam da değilim. Ben The Guy’ım. (Adamım demiyorum, Seth Reyise ayıp olur çünkü.) Ben ne yapmam gerekirse onu yaparım ve bir sonraki yapacağım şey AJ Styles’ı yenmek olacak ! İşte yapacağım şey tam olarak bu-

AJ Styles bölüyor onu. Roman şaşırdı. İşte Phenomenal One, işte #1 contender ! Ringte AJ. Roman tip tip bakıyor. (AJ Styles ! Roman Reigns !)

AJ Styles: İnanılmaz bir Wrestlemania oldu senin için. Gerçek şu ki bu gece buraya seni yeni WWE Ağırsiklet Şampiyonluğundan ötürü kutlamaya geldim. (El sıkışmaca) Ama, benim için de inanılmaz bir Monday Night RAW oldu ! #1 Contender olmak için 3 kişiyi yendim ve bunun (kemerin) peşindeyim ! Olay şu ki ben tüm dünyayı dolaştım. En iyileri yendim. Kemerlerim oldu. Ve şimdi WWE Ağısiklet Şampiyonu olmak için The Guy’ı yenmem gerekiyorsa, ben de öyle yapacağım !

Roman Reigns: Burda o kadar uzun süre bulunmadın. The Champ olmak için sahip olman gereken şey The Championship. Ve eğer bunu istiyorsan yenmen gereken kişi THE GUY ! (Hay Allahım bir de bu çıktı. Seyirci iki ismi de cheer yağmuruna tutuyor ama burası Smackdown tabi) Bir sürü adam dövdün evet, tüm dünyayı dolaştın. Ama beni asla yenmedin ! Ve yenemeyeceksin de !

Reigns mikrofonu atıp AJ’in koluna dokunuyor şöyle bir ve ayrılıyor ordan.

RAW’dan görüntüler ekrana geliyor. Vince McMahon’ın Shane McMahon’a RAW’u bir geceliğine de olsa yönettirmesi. Ve bu gece AJ Styles & Cesaro vs Chris Jericho & Kevin Owens maçını izleyeceğiz. Facelerin ayakta kapatacağına bahse girerim.

Lucha Lucha! Sin Cara ve Kalisto girişte, Lucha chantleri eşliğinde ringe geliyor ikili. Ve şimdi de Vuadevillains! ikili güzel bir giriş yapıyorlar ve seyircilerden karışık tepkiler var.

Tag Team Match
The Lucha Dragons vs The Vuadevillains

Zil çalıyor ve maç başlıyor , Aiden English vs Sin Cara ringde. İkili lock up bağlıyor , Sin Cara iplere gidiyor ve dönüşte bir omuz darbesiyle rakibini yere indiriyor. Sin Cara tekrar iplere gidiyor rakibinin bir kere altından bir kere üstünden geçtikten sonra Back Body Drop yapıyor. Şimdi Kalisto'ya tag veriyor Kalisto giriyor ve Monkey Flip 450 Splash ! Kalisto tuşa gidiyor 1...2. ama English kalkıyor. Şimdi Kalisto rakibinin kolunu kıvırıyor ve Sin Cara'ya tag veriyor. Sin Cara'dan rakibinin koluna bir elbow! Sin Cara'dan bir chop geliyor, rakibini köşeye götürüyor ve 1 tane daha. Şimdi English'i iplere gönderiyor ama bir tekme yiyor ve English tag veriyor.Ama Sin Cara bunun farkında değil. Cara şimdi English'i clothesline darbesiyle ringin dışına gönderiyor. Ve ring dışındaki rakibinin üzerine atlayacakken Gotch'dan bir diz darbesi geliyor! Simon Gotch ringe giriyor ve rakibini yumrukluyor. Rakibini bir süre daha yerde ve köşede yumrukladıktan sonra tag veriyor English'e. İkili rakibinin kolunu kıvrıyor, bir chop ve yumruk darbesi indiriyorlar rakibinin kafasına. English tuşa gidiyor 1.. kalktı. English şimdi headlock bağlıyor. Kalisto tam kalkacakken English'den bir darbe daha geliyor ve tekrar yere seriliyor. English'den tekmeler geliyor. Bu arada seyircilerden de olumsuz reaksiyon alıyor . Şimdi Sin Cara'yı köşeye gönderiyor, üstüne giderken Cara'dan tekme geliyor, Cara ardından bir yumruk da Gotch'a vuruyor , English'i kolundan tutup savurduktan sonra Kalisto'ya yöneliyor. Ama tag vermeden Simon Gotch arkasından geliyor ve ayağını tutup izin vermiyor. Ama Cara ani bir hamleyle tag veriyor ve Kalisto ringde. Kalisto'dan Springboard Corkscrew! Ardından 1-2-3 tekme Gotch'a ardından bir de English'e Şimdi Kalisto rakibine yerde bir tekme vurup tuşa gidiyor 1..2 English müdahele ediyor. Ama Sin Cara onu tutup aşağı yolluyor.Ve ardından Suicide dive! Ama ringdeki Simon Gotch'dan bir dropkick geliyor Sin Cara'ya. Şimdi Kalisto rakibinin kafasını kavrıyor ve Salida Del Sol için hazırlanıyor ama English onun pozisonunu bozup tag alıyor. Ve ardından ikiliden Whirling Dervish geliyor, Simon tuşa gidiyor 1...2...3 bitti.

Kazanan: Vuadevillains

Vuadevillains ikilisi ilk maçlarında güzel bir galibiyet alıyorlar. İkili galibiyeti kutluyor. Wrestlemania’daki merdiven maçından fotoğraflar ekrana geliyor. Zack Ryder kemerin yeni sahibi olmuştu. Ama RAW’da kemerini Miz’e kaybetti, Maryse’in payı büyük tabi bunda. Bu gece işte bu maçın rövanşını izleyeceğiz.

"Hart Attack" Natalya ringe geliyor. Summer Rae de hazır bir şekilde ringde . Womens Champion Charlotte da spiker koltuğunda maçı yorumlayacak.

Women's Match
Summer Rae vs Natalya

Zil çalıyor ve maç başlıyor ikili lock up bağlıyor. Natalya'dan bir roll up geliyor 1.. Summer kalktı. İkili bir süre yerde mücadele ettikten sonra kalkıyorlar. Summer rakibini köşeye gönderiyor. Üstüne gidiyor ama Natalya çekiliyor, şimdi Natalya rakibini kaldırıp yere atıyor ve iplere gidiyor döndüğünde yerdeki rakibine bir de dropkick yapıyor. İkili yine mücadele içerisinde Summer bir ara fırsat bulup Natalya'ya bir tokat geçiriyor. Ardından koşan rakibine çelme takarak kafasını iplere vurmasını sağlıyor ve bir tekme ile de dışarı yolluyor Natalya'yı. Summer'dan ring dışında bir suplex geliyor. Summer rakibini ringe sokuyor ve hemen tuşa gidiyor 1...2. Natalya kalktı. Summer iki tekme vurup tekrar tuşa gidiyor 1...2 Natalya kalktı. Ve Summer Headlock bağlıyor, şimdi Natalya yavaş yavaş kalkıyor ama kalktığı gibi Summer Rae'den tekmeyi yiyor ve yine yere seriliyor. Summer rakibini köşeye götürüyor , Natalya onu itiyor Summer tekrar bir tekme atmak istiyor ama Natalya ayağını tutuyor rakibinin ve Sharpshooter! Summer dayanamıyor ve hemen pes ediyor.

Kazanan: Natalya

Natalya için çok kolay bir maç oldu. Şimdi Natalya spiker masasındaki Charlotte'a yöneliyor Charlotte kemerini kaldırarak gövde gösterisi yapıyor. AJ Styles nasıl #1 contender oldu hatırlayacağız birazdan.

Commercial Break

Wrestlemania’lı manşetler ekrana geliyor, dünyayı sarstık mesajı veriliyor. Şimdi de RAW’dan görüntüler izliyoruz. Yeni #1 contender kim olacak kavgası ve dört adamın mücadelesi. Kazanan AJ Styles oldu tabi.

WOO WOO WOO ! Zack Ryder geliyor. Sıradaki maçımız Intercontinental Championship için olacak. Ryder ringte.

Commercial Break

Miz’i bekliyoruz ama Maryse geliyor, hem de kendi müziğiyle, elinde mikrofon var.

Maryse: Mesdames et Messieurs Bon Soir ! (Bayanlar ve baylar, iyi akşamlar.) Benim adım Maryse ama siz bunu zaten biliyorsunuz. Her başarılı erkeğin arkasında harika bir kadın vardır deyiminin yaşayan örneğiyim. Ve benim kocamdan daha başarılı bir erkek yok. Pekala bayanlar ve baylar, Kıtalararası Şampiyonunuz, The Miz !

AWESOME ! Miz kemeri omzunda, güzeller güzeli eşi yanında ringe geliyor. İkili ringte şimdi, pozlarını veriyorlar ve Maryse çıkıyor maçımız başlıyor.

Intercontinental Championship Match
Zack Ryder vs The Miz (c) w/Maryse

İki isimden lock up geliyor, ardından iplere yolluyor Zack fakat Miz’den shoulder block ! Ardından da bir neck breaker derken roll up Ryder’dan 1..2.. hayır ! İplere yolluyor Miz ama Ryder’dan bir de back slide 1..2... yine olmadı. Ryder’dan double leg takedown ve Jack knife, bir pin demesi daha 1...2... hayır ! Miz kalkıyor şimdi ama Ryder’dan flapjack ! Ryder şimdi üzerine gidiyor Mizin ama kendini apronda buldu. Ordan bir forearm darbesi Miz’e. Slingshot body splash Ryder’dan ! Pin deniyor fakat sonuçsuz. Şimdi Miz’i kaldırırken Miz’den onun boğazına bir darbe. Ardından da diz darbesi. Miz kaldırıyor back suplex için ama Ryder bir taklayla kurtuldu. İplerde Ryder, derken bir clothesline, Ryder apronda artık. Miz üzerine geliyor ama Ryder ipleri çekip onu düşürüyor yere. Ryder’dan bir de dropkick, aprondan hemde. İçeri sokuyor Ryder, pine gidiyor 1...2.. hayır ! Reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde Ryder’dan headbutt geliyor. Ardından karşı köşede de double knee gelecekken Miz yakalıyor ve onu çekip düşürüyor. Miz’den bir de big boot tam surata. Ardından aynısından bir tane daha ve pin denemesi ama sonuç yok. Miz şimdi bir chinlock bağlıyor fakat Ryder ayaklandı ve jaw breaker ! Ardından clothesline’la geliyor Ryder ama Miz’den neckbreaker ! Pin denemesi 1...2... hayır ! Miz yumruklyor şimdi , sonra da sırta diz darbesi. İplerde boğuyor, sonra da enseye sert bir tekme. Pin denemesi Miz’den ama yine başarısız. Miz şimdi bir chinlock daha bağladı Ryder’a. Ryder ayaklanıyor, karna yumruklar Ryder’dan ama Miz’den de diz darbesi geliyor ! Miz şimdi yakalıyor suplex mi ? Hayır Ryder iki ayağı üzerinde ve neck breaker Ryder’dan ! İki isim de yerde. Ryder kalkıyor, Miz de öyle. Back elbow Ryder’dan, bir de clothesline, bir tane de köşede. Köşeye çıkıyor atlıyor ama Miz yakaladı ve powerbomb ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Ryder apronda, Miz üzerine geliyor ama o çekilde, bir tekme Ryder’dan. Sonra da slingshot splash ama Miz dizlerini kaldırdı. Miz’den bir de short DDT ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Miz şimdi SCF için hazır. Ryder kalkıyor fakat back elbowlar Ryder’dan ve ardından da face buster ! Pine gidiyor 1..2.. hayır ! Ryder şaşkın ! Ryder’den bir corner forearm. Şimdi broski boots için hazır ama Miz dışarı kaçıyor. Ayaklarından da yakaladı Ryder’ı, köşe direğine arayı denk getirme peşinde ama Ryder tekmeliyor. Ardından da Ryder ikinci iplerden bir dropkick çıkarıyor ! Miz bariyerlere yaslandı, karşıdaki Ryder’dan WOO WOO WOO broski boot ! Ryder içeri sokuyor Miz’i. Köşeye çıkıyor, EL-BRO DROP ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Nasıl kurtuldu diyor Ryder. Miz köşeye gidiyor sürünerek, Ryder da peşinde ama big boot Miz’den. Ryder kızıyor ve seri forearm darbeleriyle bayıltıyor resmen Miz’i, ardından hakem ayırıyor fakat tekmeler Ryder’dan. Derken Maryse köşedeki turnbuckle’ların el altta olanının süngerini söküp ringe atıyor. Ryder ne oluyor diye dönüyor ona. Fakat Miz’den bir yumruk ve SCF ! Pine gidiyor 1...2...3. !

Kazanan ve Hala Intercontinental Champion: The Miz

Miz kemerini alıyor, Maryse de geliyor yanına, kaldırıyor kolunu. Karı-koca kemerle ayrılıyorlar ordan.

Main eventin tanıtımı ekranda yeniden. Wrestlemania’dan fotoğraflar öyle, sıkıldık artık.. Döndüğümüzde ringte Social Outcast var.

Heath Slater: WWE Alemiii ! Birimiz bu gece Apollo Crews’la dövüşmek zorunda. Öyleyse çocuklar, gelin bunu eski usül çözelim: Taş-kağıt-makas ! Hazır mısınız ?

Axel kağıt yapıyor, diğerleri makas.

Curtis Axel: Oh hayır, Axe (Balta) her zaman kazanır !

Axel ringe giriyor. Slater hala taş- kağıt-makasta balta olmadığını açıklama derdinde. Apollo Crews geliyor. Kendisinin Smackdown debutu olacak bu. Müthiş bir adam. Maç başlıyor.

Singles Match
Apollo Crews vs Curtis Axel

İkili şöyle bir dönüyor fakat sonra Axel dışarı çıkıp diğer üyelerle birlikte ringin etrafından zafer turu yapıyor. Ringe girecekken Apronda Crews’tan sert bir yumruk yiyor ve kendini tekrar dışarıda buluyor Axel. Lock up geliyor şimdi. Apollo’dan köşede shoulder blocklar. Sonra da ikinci iplere çıkıp sağlı sollu yumruklar geçiriyor. Şimdi bir yumruk da aprondaki Rose’a. Derken Axel’dan running clothesline. Axel’dan tekme ve yumruklar sonra da köşede tekmeler. İplere yolluyor Axel ve dropkick ! Şimdi Apollo’nun sırtına diz darbeleri geçirip chinlock bağlıyor fakat Apollo ayaklandı. Açmaya çalışıyor kilidi. Axel’dan bir diz, bir de yumruk ama Apollo onu iplere yolluyor ve dönünce de bir dropkick ! Apollo’dan bir de clothesline. Standing moonsault ! Pin için 1...2... hayır ! Axel kalktı, çok ilginç. Aprona Bo, çıkıyor, diğerine de Slater. Hakem Bo ile ilgileniyor, Apollo da Axel’ı Slater’a yolluyor. Slater dışarda. Apollo’dan bir enziguri, ardından da spinning powerbomb ! Pine gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: Apollo Crews

Crews debut maçını kazanıyor. Slater dışarda çenesini tutmakta, şaşkın. Apollo seri yaptı böylece kendine, 2-0 ! Tekrarları izliyoruz.

Ambrose bu gece burda olacak. Main eventmizde yeterince izlenesi.

Commercial Break

Andre The Giant Memorial Battle Royal’dan fotoğraflar ekrana geliyor. Maçı kazanan isim Baron Corbin oldu. Sonra da Baron’un RAW’da Dolph Ziggler’la yaşadıkları ekrana geliyor. Ardından arka alandayız.

Rich Brennan: Bayanlar ve baylar konuğum 2016 Andre The Giant Memorial Battle Royal kazananı Baron Corbin. Baron-

Baron Corbin: Sorularını kendine sakla. Vaktimi israf etmeyeceğim. Ana kadroyla iki maçım oldu, birinde ödül kazandım, diğerinde de Dolph Ziggler’ın kafasını yere gömdüm. End of Days’in bir yere geldiği yok, o zaten burada !

Baron ordan ayrılıyor. Biz de Wrestlemania’daki Women’s Championship maçından fotoğraflar görüyoruz. Ardından arka alandayız. Renee Young orda.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, karşınızda Becky Lynch ! Becky, Wrestlemania’da maçını Charlotte’a kaybetmenin ardından bu zorlu haftayla nasıl başa çıkıyorsun ?

Becky Lynch: Biliyor musun bak, olaydaki mizahı görmeye çalışıyorum, yani benden başka kimse komik göründüğümü düşünmüyor ama bak şu dikişlerime. Ama cidden, tüm şakaları kenara koyarsak Pazar günü.. Pazar günü hayatımdaki en acımasız maçlardan birine çıktım ve her şeyimi ortaya koydum. Yani aklını kaçırabilirsin, sabrın tükenebilir fakat benim arzum asla tükenmez. Buraya başladığım ilk günlerdeki nedenimi asla aklımdan çıkarmıyorum. Pazar gecesi hayatımın en acmasız maçına çıktım ve 100.000 kişinin önünde her şeyimi ortaya koydum, kendimi ispatlamak için yaralandım ve işte yeni Women’s Championship’in ifade ettiği şey de budur. Her şey yürekten, tükenmez bir arzuyla, en iyi olmak için dövüşmekle ilgili. Ve işte bu yüzden Pazartesi gecesi Charlotte tüm olanları kendine yorarken ordan ayrıldım. Bak kemer fotoğrafının hemen arkasında olacağım, buna inanabilirsin çünkü Charlotte’a hala bunun için (dikişleri gösterir.) borçluyum.

Emma giriyor kamera açısına.

Emma: Charlotte senin gözüne nasıl bir şey yapmış öyle anlamadım Becky.

Becky Lynch: Gerçekten seni tekrar görmek güzel Emma. Pek çok insan bilmez ama Emma’yla bir geçmişimiz var.

Emma: Geçmiş mi Becky ? Geçmişle ilgili söyleyeceğim tek şey şu ki ben WWE’ye senden önce geldim. Ama tuhaf olan şu ki nasıl oluyorsa sen bu fırsatlara sahip olurken ben de aslında senin ait olduğun yer olan geriye yollanıyorum.

Becky Lynch: Gözümle ilgili bir şey mi demiştin ? Sana şimdi burdan uzaklaşmanı öneriyorum yoksa benimkine benzer bir şey olacak senin gözün de.

Emma: Demek öyle. Sanırım gözüm üzerinde olacak.

Emma ayrılıyor, Becky de arkasından bakmakla yetiniyor.

Retaliation ! Lunatic Fringe geliyor. Street Fight’tan istediğini alamadı ama onun için yapılacak şeyler bitmiş değil.

Commercial Break

Porto Riko ve Primo-Epico ile ilgili bir promo izliyoruz kısa. Sonra tekrar ringteyiz, Ambrose orda. Street fight maçından fotoğraflar ekrana geliyor. Şimdi de Ambrose’un rakibi olacak kişi geliyor, Tyler Breeze. Umutsuzluk sardı içimi. Selfie, hala selfie. Tyler üzerindeki yeleği çıkarıyor ve maç başlıyor.

Singles Match
Dean Ambrose vs Tyler Breeze

Başlar başlamaz Ambrose’dan bir low kick ve ardından forearm darbeleri. Tyler’ı turnbuckle’a vuruyor şimdi de ve köşede tekmelemeye devam ediyor. Hakem ayırdı ama dönüp choplarla sersemletiyor Breeze’i. Ardından da iplere yolluyor ve shoulder block. Şimdi back suplex için kaldırıyor Ambrose ama Breeze kurtuldu, bir enziguri Breeze’den. Sonra da köşede stekmeleme sırası onda. Karşı köşeye yolluyor şimdi de ve üzerine gidiyor ama Ambrose çekildi. Ambrose iplere gidiyor ve dönünce dropkick’i yiyor Breeze’den. Ama Ambrose düşmedi, iplerden rebound clothesline ile geri dönüyor ! Ardından da kaldırıyor ve dirty deeds ! Pine gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: Dean Ambrose

Kısa sürdü. Ambrose gazını alamamış gibi. Tekrarları izliyoruz. Ambrose şimdi ringten ayrılıyor ama BREAK THE WALLS DOWN ! Jericho main event için biraz aceleci sanırım. Ambrose’la beraber ceket şovunu izliyoruz. Jericho rampadan inerken Ambrose da çıkmakta, Ambrose ters ters bakıyor ama Jericho ona aldırış etmedi.

Commercial Break

Arka alandayız. Goldust orda telefonla konuşmakta.

Goldust: Shattered Dreams Production 2 diyorum, ne kadar taze bir şey olurdu ha ?

Bir Ses: Goldust Audrtion deneme 1! Film stüdyolarında motor ve kestik derken kullanılan cisim ekranda ve üzerinde Yönetmen R-Truth yazıyor.)

Goldust: Sen de kimsin ? (R-Truth giriyor, elinde kamera var. Goldust’la aynı anda konuşuyorlar.) Noluyor ? Şu kamerayı suratımdan çek.

R-Truth: Postere bayıldım ama şu yaptığın ürperme şeysini biraz daha uzun tut-

Goldust: Senin partnerin olmak istemiyorum ve bu bir diagram değil, durdur şunu durdur !

R-Truth: Hey, sakinleşebilir misin ? Bu Shattered Dreams Production’la ilgili.

Goldust: İki !

R-Truth: Bunu yapmak istiyor musun yani ?

Goldust: Evet diyelim.

R-Truth: Bak dinle, önümüzdeki Pazartesi RAW’da LA’deyiz.

Goldust: Yani ?

R-Truth: Orda annesi, babası, kardeşi, yeğeni veya kuzeni ünlü Hollywood prodüktörlerini tanıyan arkadaşlarım var. Ve onlar çekim yapabilir.

Goldust: Çekim mi ? Kimin için ?

R-Truth: Senin için tabi ! Sana onlardan birini bulabilirim.

Goldust: Bunu benim için yapar mısın ?

R-Truth: Ama daha iyi bir kamera lazım.

Goldust: Bunu benim için yapar mısın, Hollywood’un zirvesindeki prodüktörü ?

R-Trtuh: Aynen öyle Skippy.

Goldust: Bu çok fena adamım, şuraya Shattered Dreams 2 yazarız, şuraya da ışıklar, bu çok iyi olacak.

Bir Ses: Deneme 2 ! (R-Truth kameraya geçti yeniden.)

R-Truth: Hadi ver bana o pozu, hadi.

Goldust: O da kimdi ? Dur, dur. Neler oluyor yine.

R-Truth: Sonra görüşürüz partner.

Goldust: Dedim ya senin partnerin değilim.

Evet bunlardan sonra hele şükür yeninden ringteyiz. Jericho orda ve şimdi de partneri geliyor. FIGHT ! Kevin OOOwens ! Owens hızlıca ring yolunu alıyor, o alırken biz de RAW’da Sami Zayn’e saldırışını hatırlıyoruz. Owens da ringte. Şimdi rakipleri, önce Cesaro geliyor. Takım elbiseyi yırtıp atıyor ve dövüşe hazır ! Şimdi de onun partneri Phenomenal One AJ Styles geliyor ! P1’i gösterip ringe yöneliyor AJ. Şimdi dört isim de ringte ve maç başlıyor.

Tag Team Match
Chris Jericho & Kevin Owens vs Cesaro & AJ Styles

AJ ve Y2J içerde. Dönüyorlar şöyle ardından lock up geliyor ve Jericho headlock’a alıyor. AJ iplere yolluyor ve dropkick ! Şimdi Cesaro’ya tag verdi, AJ tutuyor Jericho’yu, Cesaro ikinci iplerden double axe handle ile atlıyor. Ardından da bir european uppercut ! Tag, AJ yeniden içerde. Cesaro çıkmadan bir de powerslam, üstüne de double foot stomp geçiriyor. AJ’den de bir knee drop ! Pin için 1..2.. hayır ! Jericho dışarı kada kaçıyor. Owens da kızgın o da.

Commercial Break

Reklam dönüşü AJ’den bir arm drag geliyor. Cesaro’ya tag veriyor ve AJ tutarken kolunu kavrıyor Cesaro. Jericho kurtulmayı denese de clothesline Cesaro’dan. Cesaro kaldırıyor Jericho’yu ama ondan bir chop, ardından da turn buckle’a kafasını geçirip Owens’a tag veriyor. Jericho tutarken Owens’tan yumruklar geliyor, ardından da bir uppercut Owens’tan. Ama Cesaro o benim hareketim diyip esaslı bir uppercut geçiriyor. Cesaro kaldıracakken bir diz darbesi Owens’ten. Jericho’ya tag verip yakalıyor Cesaro’yu arkasından. Jericho girecekken bir lowkick Cesaro’dan, Owens’a da back elbow. Sonra da sırayla uppercut’lar. Uppercut treni cuf cuf ! Swing zamanı ama Owens kaçırıyor zar zor. Arkasını dönünce Jericho Cesaro’yu dışarı yolluyor. Owens da onu spiker masasına vuruyor. Hakem uyarıyor onları ama olan oldu. Jericho’dan bir elbow drop ve içeri sokuyor rakibini. Ardından da slingshot splash ! Pine gidiyor Jericho ama sonuç yok. Ters tokatlar şimdi. Owens tag aldı, ikisi beraber tekmeliyorlar Cesaro’yu. Owens AJ’le dalga geçerken Jericho da Cesaro’yu boğuyor. Owens’tan şimdi bir short clothesline. I’m Phenomenal çekip pine gidiyor Owens 1..2.. sonuç yok ! Owens şimdi yapışıyor Cesaro’ya. Chinlockla karışık boğuyor. Sonra da köşeye vurup tekmeliyor, tag veriyor Jericho’ya. Jericho’dan bir snap suplex ! Ayağıyla tuşa gitmeyi deniyor Jericho ama sonuç yok. Keline vuruyor şimdi de, aşağılıyor. Kollarından bir stretch bağlayıp hakeme sor ona diyor. Cesaro pes etmiyor ama. Kalkıyor ve karna yumruklar geçiriyor. Jericho’dan diz darbesi ve iplere gidiyor ama dönünce Cesaro onu fırlatıp bir uppercut daha geçiriyor ! Tag verme zamanı şimdi. İki isim de yerde. AJ tag istiyor. Jericho durdurmayı deniyor ama Cesaro onu dışarı yolladı. Şimdi tag verecek ama veremiyor Cesaro ! Dışarı düşen Jericho, AJ’i ayaklarından çekip düşürdü. Jericho da Cesaro’yu taklit ederek Owens’a tag veriyor. Owens’tan cannon ball ama evde kimse yok ! AJ yeniden aprona çıktı ve tag alıyor nihayet. AJ’den bir phenomenal kombo ! Ardından running forearm smash ! Ve bir de corner clothesline, Chris Jericho’ya da bir Ushigoroshi ! Owens clothesline sallıyor ama boşa, AJ’den ona bir face buster, pin için 1...2.. hayır ! AJ kaldırıyor yeniden Styles Clash için yakalıyor fakat back body drop Owens’tan. Owens german için arkasına geçiyor AJ’in ama AJ’den back elbowlar. Şimdi bir de Sprinboard moonsault ama boşa, superkick Owens’tan ! Pine gidiyor Owens 1...2.. hayır ! Şimdi Owens kaldırıyor ama AJ’den Pele kick ! AJ şimdi apronda, Phenomenal forearm için tabi ki. Ama Jericho gelip onu ringe ittiriyor, AJ düştü ringe. Owens hemen pine gidiyor 1...2... hayır ! Owens kaldırıyor tekrar hemen, package powerbomb ! Pine gidiyor 1..2... Cesaro bozdu ! Jericho da onu bozmaya geliyor fakat Cesaro hem onu hem kendini ring dışına sürükledi. Jericho hızla uzaklaşma peşinde ama Cesaro onu times keeper bölgesine düşüren european uppercıt’ı geçirmeden bırakmıyor. Şimdi Owens kaldırıyor AJ’i, iplere yollayacak powerbomb için ama biri geliyor hakemlerin eşliğinde. Bu Sami Zayn. Hakemler onu durdurmaya çalışıyor ama o ringin önüne kadar geldi. Hakemler onu durdurdu şimdi fakat Owens’ın da dikkati yeterince dağıldı. Roll up AJ’den 1...2...3 !

Kazanan: AJ Styles & Cesaro

Owens şaşkın ve bir o kadar kızgın ! Hemen dışarı çıkıyor, Sami’yle yumruklaşmaya girişiyorlar. Sami üstün geliyor, Owens’ı bastırıyor. Hakemler ayırıyor ama Samiyi. Derken Owens saldırıyor bu sefer de, Owens onu çelik basamaklara yolluyor ! Owens’ı zar zor ayırıyorlar. Sami Zayn kıvranıyor orda. Owens çok kızgın, I hate you diyor. Şov da bu görüntülerle sona eriyor.

7 Nisan 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Sami Zayn'in Main Event'i Basması.
En İyi Maç: AJ Styles & Cesaro vs Chris Jericho & Kevin Owens.
En Kötü Maç: Dean Ambrose vs Tyler Breeze
Şovun Hareketi: Apollo Crews'tan Spinning Powerbomb.
Şovun Adamı: AJ Styles.
Şovun Kadını: Natalya.
Şovun En Saçma Anı: -
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratanı: Tyler Breeze.
Şova Puanım: 7/10

7 Nisan 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil