GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-04-2016, 10:25   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 14 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 14 Nisan 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 869. Bölüm
Yer: San Diego, California

14 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

SD introsu ekrana geliyor ve bir Smackdown daha başlıyor. ON AND ON AND ON AND ON ! Arenadayız, pyrolar patlıyor. Payback’e 2 hafta kalmış. Bu gece AJ Styles vs Alberto Del Rio maçı olacak. Ayrıca main eventte Sami Zayn vs Chris Jericho. Ringteyiz şimdi. Maryse orda.

Maryse: Mesdames et messieurs, bon soir ! (Bayanlar ve baylar iyi akşamlar.) Şimdi ayağa kalkın ve kıtalar arası şampiyonunuza hoş geldin diyin. Le plus beau, le plus sexy, le plus romantique.. Mon mari, votre champion (En yakışıklı, en seksi, en romantik.. Benim kocam ve sizin şampiyonunuz.) THE MIZ !

Quiet on the set ! Miz geliyor. Omzunda kemeri, Wrestlemania’da giydiği parlak pelerini ile. Miz ringte.

The Miz: Magnifique takdim ediş bebeğim. Pekala, WWE tarihinin en izlenilesi talk şovuna hoşgeldiniz. Miz T-V ! Her şampiyonun arkasında müthiş bir kadın vardır. Şimdi ayağa kalkın ve bu geceki konuğuma, “benim karım” olma ünvanına yakışan tek kadına, hayatımın aşkına, Maryse’e hoş geldin diyin.

Maryse: Ben mi ? Ah şaşırdım buna. Kocam ne kadar mükemmel ama !

The Miz: Maryse ilk sorum herkesin kafasını kurcalayan ve belki de sadece benim bildiğim bir soru. Benimle evli olmak nasıl bir his ?

Maryse: Tek kelimeyle: Mükemmel ! Bir şampiyon, bir film yıldızı ve A klass biri. Dünyanın dört bir tarafındaki çocukların örnek alabileceği biri.

The Miz: Sen benim ilham perimsin. Sadece varlığınla bile ilham veriyorsun. Hayatımın her geçen günü sen beni daha iyi bir adam yapıyorsun. Ve ben sana dünyaları vermek istiyorum. Kırmızı halılar, film galaları, Leo’yla Saint Barts’da tatiller.

Maryse: Biz gerçek hayatımızla People Dergisine çıkıyoruz. Sen mesela, yaşayan en seksi erkek olarak bu yıla damga vuracaksın bebeğim..

Öpüşmeler öpüşmeler.. WOO WOO WOO ! Ryder bölüyor aşk böceklerini.

Zack Ryder: Bro ! Bro bu iğrenç ! Yani gerçekten siz ikiniz burdaki herkesi fiziksel olarak hasta ettiniz.

The Miz: Sanki sen bu arenadaki her kadının beni öpmeye can atacağını bilmiyorsun.

Maryse: Sen sadece kıskançsın, çünkü benim kocam gerçek bir erkek. Ve o senin Wrestlemania anını da 24 saat dolmadan öldürdü !

Zack Ryder: Maryse sana bir soru soracağım. Senden daha çok makyaj yapanbiriyle evli olmak nasıl bir duygu ?

The Miz: Zavallı, tatlı küçük Zack.. Evet senin büyük bir anın vardı ama artık bitti !

Zack Ryder: Pekala Miz, anladık. Sen beni Intercontinental kemeri için yendin ama ben Wrestlemania anını yaşadım. 100 000 insanın önünde hem de ve bu da senin benden alamayacağın bir şey. Ve o kemeri de geri alacağım. Ama bundan önce senin o kemeri yeni #1 contender Cesaro’ya kaybetmeni dört gözle bekliyorum. Eğer onunla karşılaşmak seni geriyorsa, şimdi burda o kemeri bana kaybetmeye ne dersin ?

Maryse: Hop dur bakalım. Benim kocamla karşılaşmak mı istiyorsun ? Kim onun benim kocamla karşılaştığını görmek istiyor ? (Cheer) Kim Miz ve Zack Ryder for Intercontinental Championship maçını hemen burda görmek istiyor ? (Cheer + YES YES YES)

The Miz: Tamamdır ! (Zack soyunmaya girişiyor.) Oh az daha unutuyordum. Senin zaten ayarlanmış bir maçın var.

Maryse: Bu adama karşı ! (Girişi işaret ediyor.)

Maryse ve Miz: CIAO !

Baron Corbin geliyor. Lone wolf yeni bir av peşinde. Miz ve Maryse mutlu. Birazdan Corbin ve Ryder göreceğiz.

Commercial Break

Döndüğümüzde iki isim de ringte hazır.

Singles Match
Baron Corbin vs Zack Ryder

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock-up bağlıyor. Corbin rakibinin boynundan tutup yere vuruyor. Ardından iplerden gelip bir omuz darbesi vuruyor ve Zack Ryder yerde. Köşeye gönderiyor Ryder'. Corner splash için koşuyor ama Ryder'dan bir tekme geliyor. Ardından Ryder rakibini iplere gönderiyor, Corbin kafasıını eğiyor rakibini arkaya doğru savurmak için ama Ryder rakibinin kafasından tutup yere vuruyor. Ryder rakibinin üzerine gidiyor, Corbin onu aşağı atmak için bir hamlede bulunuyor ,Ryder tam düşecekken iplere zor da olsa tutuyor ve üstüne gelen rakibine bir yumruk atıyor. Ardından iplerden içeri kendini atmak isterken Baron Corbin'den çok sert bir yumruk geliyor. Corbin yerdeki rakibini acımazsıca tekmeliyor. Bir süre rakibini kafasını iplere sıkıştırıp ayağı ile bastırıyor. Ardından aşağı inip oradan bir yumruk sallıyor ve tuşa gidiyor . 1...2 Ryder kalktı. Corbin Chinlock bağlıyor. Ryder klasik face hareketleriyle kalkıyor .Corbin'e bir yumruk atıp köşeye çekiliyor ama Corbin birden hareketlenip corner clothesline yapıyor. Bir tane daha. Diğer köşeye gönderiyor Ryder köşeye çarpıp arkası dönük bir şekildeyken Corbin'den çok sert bir yumruk geliyor. Ryder yerde. Corbin rakibine diz darbeleri indiriyor. Bir tane daha yapacakken Ryder'dan elbow geliyor. Corbin iplere dayanmış olan Ryder'a doğru koşarken Ryder çekiliyor ve Corbin ringden aşağı iniyor, Corbin tekrar giriyor ve bu sefer köşedeki rakibinin üzerine gidiyor ama Ryder'dan bir tekme geliyor. Ryder ikinci iplere çıkıyor ve güzel bir Missle Dropkick izletiyor bizlere. Ve şimdi de köşedeki rakibine sert yumruklar indiriyor. Ryder tam gaza gelmiş ve seyircilerle birlikte Woo Woo Woo chanti atıyorken , Corbin ringden iniyor. Ama Ryder'dan dışarıdaki rakibine bir tekme geliyor. Şimdi iki isim de içerde, ikili iplere gidiyor ve dönüşte Corbin'den aniden End of Days!! Tuşa gidiyor 1...2..3. Bitti !

Kazanan: Baron Corbin

Corbin maçtan sonra da rahat durmuyor , rakibini dışarı atıp yanına gidiyor ve "Here to Show the World" Doph Ziggler koşarak geliyor! Corbin hemen ringe giriyor. Dolph bir tekme atmak istiyor Corbin bacağını tutuyor, Corbin şimdi bir clothesline yapmak istiyor ama Dolph Ziggler kolunun altından geçiyor ve Ziggler Superkick yapmak istiyor ama Corbin kaçıyor. Ziggler çok sinirli. Corbin yavaş yavaş uzaklaşıyor.

Arka alandayız.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, karşınızda Kevin Owens.

Kevin Owens: Hello !

Renee Young: Kevin, Sami’yle geçmişinizi göz önüne alırsak bu geceki main eventte Sami’nin içinden ne geçtiğini tahmin edebiliyor musun ?

Kevin Owens: Hey, bu işte iyi olmaya başlıyorsun. Çünkü tabiki biliyorum Sami’nin içini, Sami’nin içini başka herkesten daha çok biliyorum. Bu geceye gelecek olursak. Yani, Pazartesi günü Sami gücvenlik beni binanın dışına attığı için şanslıydı. Ama bu gece böyle bir şey olmayacak. Hatta bu gece Sami’ye kimse yardım edemeyecek.

Renee Young: Bu gecenin maine eventine karışmakla mı tehdit ediyorsun ?

Kevin Owens: Bak Renee, Sami’yle birbirimizi tam 14 yıldır tanıyoruz. Bak senden şunu yapmanı isteyeceğim. Git Sami’yi bul, ona sor bu gece neler olacağına dair bir tahmini var mıymış.

Owens ayrılıyor. Şimdi arka alanda Emma ve Paige yürümekte, ayrı ayrı tabi. Birazdan bu ikili karşı karşıya gelecek.

Commercial Break

Reklam dönüşü Paige köşede “This is my house” çekmekte. Ardından Emma geliyor. Kalça pozunu veriyor, Paige öpücük atıyor ona. Derken Emma’nın arka alanda hazırladığı konuşma geliyor. Becky Lynch’e kıskanç bir şekilde sövüp tehdit ediyor onu. Şimdi Paige ve Emma ringte ve maç başlıyor.

Women’s Match
Paige vs Emma

Lock up geliyor. Paige köşeye alıyorEmma’yı, hakem ayırınca Emma itekliyor sertçe. Üzerine giderken Paige’den bir tekme geliyor tam karnına. Ardından da kafasını köşeye vurup köşede tekmeliyor. Paige delirdi resmen. Paige tekmelemeye devam ederken Emma onu köşeye vurmayı beceriyor. Emma’dan bir splash ardından da yumruklar. Köşeye sertçe geçiriyor Paige’in kafasını, hem de defalarca. Emma pin’e gidiyor şimdi 1..2.. hayır ! Emma şimdi ipleri kullanarak bir submission bağlıyor ama hakem ayırıyor. Emma’dan sırta sert bir yumruk ardından da double underhook suplex ! Pine gidiyor Emma 1..2.. hayır ! Emma şimdi boyunduruğa alıyor Paige’i, Paige zor durumda. Yavaş yavaş kalkıyor Paige ve kalça darbeleriyle kurtulmaya çalışıyor. Kurtuluyor da, br tekme şimdi Emma’nın karnına. Bir daha ve bir tane daha, Emma yerde ! Paige’den köşedeki Emma’ya bir high knee. Ardından da suratına tekme. Pine gidiyor Paige 1..2.. hayır ! Köşeye alıyor Paige, oturtuyor tepeye ve yumruklamaya başlıyor. Paige de çıkıyor şimdi, headbuttlar Paige’den ama Emma’dan bir yumruk. Emma indi şimdi ve Paige’i de çekip düşürüyor. Paige kafasını köşeye çarptı düşerken ve Emma pine gidiyor şimdi 1...2...3 !

Kazanan: Emma

Emma dışarda kutluyor zaferini. Benim zamanım geldi artık diyor. Paige hala yerde.

Şimdi ekranlara New Day’in yeni başlayan tag team turnuvası için yaptığı konuşma ekrana geliyor. Turnuvanın spomsoru Booty-O’s Cereal ! İlk maçı Dudleyz kazanmıştı hatırlarsanız. İkinci maçı da Usos kazandı ama maç sonu Karl Anderson ve Doc (Luke) Gallows’un saldırısına uğradılar. Bu gece Roman ve Wyatt arasındaki maçtan görüntüler de izleyeceğiz.

Commercial Break

Evet şimdi ekranlarda Roman Reins ve Bray Wyatt arasındaki bir geceliğe mahsus ortak çalışma geliyor. Sonra da face to face.

Şimdi Enzo Amore ve Collin Cassady geliyor. Enzo gelirken başlıyor konuşmaya.

Enzo Amore: My name is Enzo Amore, and I am a certified G, and a bonafied stud. And you can't teach that! And this right here, this is Big Cass, and he's 7 foot tall, and you can't teach that! BADA BOOM REALEST GUYS IN THE ROOM ! HOW YOU DOIN ?

İkili ringe giriyor şimdi. Ve konuşmaya devam. Seyirciden How You Doin chantleri geliyor.

Enzo Amore: Şimdi, zor yerler zor adamları ortaya çıkarır. Bu geceki rakiplerimiz bizim yetiştiğim yerde yetişseydi amca ve yengeleriyle yaşamak için Bel-Air’a yollanırlardı. Biz çok zor bir mahallede büyüdük. Ama büyürken yediğimiz her dayak için bir sent alsak şimdi cebimizde “0” sent olurdu ! Big Cass kavgaların Big Bambino Babe Ruth’udur. (Ünlü beyzbolcu) Atış arayan isim o. Ben de dil sanatının Michael Jordan’ıyım. Durmaksızın konuşabilir, size ses klipleri veya gerçke bir madde verebilirim. Rakibimiz The Ascension’a gelinde. Onlar hakkında binlerce kötü şey söyleyebilirim. Ama söyleyebileceğim en kötü şey “İşte siz busunuz işte. The Ascension”

Colin Cassady: (HOW YOU DOIN!) Şu anda bir sonraki WWE Tag Team Şampiyonlarına bakıyorsunuz. Turnuvada zirveye doğru yürüyeceğiz. Eğer önümüze çıkmak isteyen biri varsa THERE IS ONLY ONE WORD TO DESCRIBE YOU AND I’M GONNA SPELL IT OUT FOR YOU ! S ! A ! W ! F ! T ! (SAAAAAAAWFT)

Commercial Break

Reklam dönüşü Ascension da gelmiş.

#1 Contender's Tag Team Tournament First Round Match
Enzo Amore & Colin Cassady vs The Ascension

Zil çalıyor ve maç başlıyor ilk olarak ringde Enzo ve Konnor var. Enzo iplere gidiyor dönüşte Konnor'dan bir omuz darbesi geliyor, Enzo yerde. Viktor tag alıyor. Rakibine bir chop atıp köşeye götürüyor. Oradan da diğer köşeye gönderiyor ama Enzo Headscisors yapıyor ardından iplerden gelip crossbody. Tuşa gidiyor 1..2 kalktı Viktor. Cass tag alıyor. Takım hareketlerini uyguluyorlar, Cass Enzo'yu Viktor'un üstüne slamliyor. ardından Enzo yine tag alıyor rakibine corner splash yaptıktan sonra , Aprona çıkıyor ama Konnor ona yönelince iniyor hemen ve Konnor ile diyaloga giriyor. Bu arada Viktor arkadan gelip rakibini yere atıyor. Konnor tag alıyor ve bariyerlere yaslanmış Enzo'ya splash yapıyor, rakibini içeri alıyor ve tuşa gidiyor 1..2..kalktı Enzo. Viktor tag alıyor ikili, Enzo'ya yumrukları geçiriyorlar. Viktor tuşa gidiyor 1.. kalktı Enzo. Viktor Chinlock bağlıyor.Enzo yavaş yavaş kalkıyor .Enzo rakibine stunner yapıyor Viktor biraz sarsılıyor , Enzo Cass'e tag vermeye giderken Viktor kolundan tutup izin vermiyor. Ve rakibini kendi köşelerine doğru gönderip Konnor'a tag veriyor. Konnor splash yapmak istiyor ama Enzo'dan tekme geliyor, ardından üstüne gelen Viktor'u ringin dışına yolluyor Enzo, şimdi Konnor üstüne geliyor ama aniden çekiliyor ve Konnor kafasını ring direğine vuruyor. Enzo sürünüp Cass'e tag veriyor ,Cass hızlı bir şekilde giriyor önce Viktor'a bir clothesline , ardından Konnor'a bir corner clothesline. Viktor'a bir tane daha , bir tane daha! Şimdi de Big Body Slam ardından da Elbow Drop!Köşeye giden rakibine Big Splash ardından bir tekme , tuşa gidiyor 1...2.. Konnor bozuyor. Şimdi Enzo geliyor bir şekilde Konnor'u yere indirmeyi başarıyor ardında Konnor üzerine gelirken çekliyor ve Cass'Tan bir tekme daha. Ve şimdi de Viktor'a Sidewalk Slam! Enzo aprona çıkıyor ve Rocket Launcher. Tuşa gidiyor 1..2.. 3 !

Kazanan: Enzo Amore & Colin Cassady

İkili galibiyeti kutluyor.

Arka alandayız, Jo Jo orada.

Jo Jo: Bayanlar ve baylar, karşınızda AJ Styles ! AJ son zamanlarda gerçekten de Phenomenal bir seri yakaladın. Önce yeni #1 contender oldun, sonra da Sami’nin maça dahil olmak için tüm çabalarına rağmen onu yendin. Payback’te de senden böyle bir başarı mı beklemeliyiz ?

AJ Styles: Yani Jo Jo, ben çok yerde çok kavga verdim ve bunları hep zirveye çıkmak için yaptım. Bulunduğum her yerde. Şimdi WWE’deyim ve karşımda Roman Reigns var, WWE World Heavyweight Championship şansı için. Bak beni yanlış anlama. Yani daha önce gerçekten de Roman’a o kadar benzeyen biriyle aynı ringte bulunmadım. Ama şunu da söylemek gerek ki Roman Reigns de daha önce AJ Styles gibi biriyle bulunmadı. Şimdi ikimizin de durumu aynıyken bir fark var, ben bir şeye dişimi geçirdiğim zaman, bir fırsata, asla bırakmam. (Del Rio’yu görüyor, Rio alkışlamakta.)

Alberto Del Rio: Bugüne kadar paçavralar için kavga etmişsin. Gerçekten burada, büyük ligde Alberto Del Rio gibi biri karşısında başarılı olabileceğini mi sanıyorsun ? Nereye gittiysem insanlar hep “AJ Styles” “AJ Styles” dedi bana, sanki umrumdaymış gibi. Yani tüm bu söylentilere bakınca, bu havalara, dedim ki kendime Alberto, neden bu herifle aynı ringte yüzleşmiyorsun ? Ama şimdi buna pek ihtiyacım varmış gibi hissetmiyorum. Çünkü durdurduğum yerden pek ala görebiliyorum, kokusunu alıyorum ! Sen buraya ait değilsin Perro ! Sadece uçmuşsun biraz.

AJ Styles: Ne var biliyor musun Alberto, haklısın. Ben buraya ait değilim, dikilip burda çene çalmaya. Ben o ringe aitim. Bak bunu nasıl kanıtlayacağım bu gece.

Alberto Del Rio: Haklısın ama kendi liginden biraz uzaktasın, chamaco !

Birazdan göreceğiz bu maçı, Styles vs Del Rio !

Commercial Break

İlk olarak AJ Styles geliyor. Ardından da Alberto Del Rio, iki isim de maç için hazır görünüyorlar. Alberto Del Rio tauntunu atıyor , maç başlıyor.

Singles Match
Alberto Del Rio vs Aj Styles

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock up bağlıyor, Del Rio rakibini köşeye götürüyor , hakem ayırıyor. Del Rio'ya seyircilerden tepkiler var. İkili tekrar lock up bağlıyor Styles rakibini iplere gönderiyor dönüşte Del Rio'dan bir omuz darbesi geliyor. Styles kalkıyor ve Del Rio'dan bir tekme geliyor , köşeye götürüyor rakibini. Ama AJ tekrar üstünlüğü ele alıyor. Del Rio'yu köşede yumrukluyor. Ardından headlock bağlıyor. Del Rio kalkıyor ,Aj onu iplere gönderiyor ve dönüşte güzel bir dropkick yapıyor. Del Rio dışarı çıkıyor,Styles'tan dışarıdaki rakibine bir diz darbesi geliyor. İçeri alıyor rakibini ve tuşa gidiyor 1.. kalktı Del Rio. Köşede yumruklamaya devam ediyor AJ. Şimdi rakibini ipe göndermeye çalışıyor ama Del Rio onu köşe gönderiyor ve karnına çok sert bir tekme vuruyor AJ'in. Ardından rakibini yere düşürüp bir Dropkick yapıyor. Tuşa gidiyor 1...2. Kalktı AJ. Del Rio rakibini dışarı çıkarıyor. Ve AJ'i bariyerlere atıyor. Ardından tekrar içeri sokuyor , Aprona çıkıyor ve bir elbow. Tuşa gidiyor 1..2. yine kalktı AJ. AJ köşe gidiyor Del Rio rakibinin üzerine doğru koşuyor ama AJ çekiliyor ve Del Rio kafasını direğe vuruyor, Styles'tan bir suplex, tuşa gidiyor 1..2. kalktı Del Rio. Styles yumruklara devam ediyor köşede. Şimdi Big Splash yapma istiyor ama Del Rio çekiliyor ve Enzuigiri! Styles ringin dışında! Şimdi Del Rio, iplerden geliyor ve 2. ipten geçip dropkick yapıyor.

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümüzde Del Rio'nun headlock bağladığını görüyoruz. Styles kalkıyor ama Del Rio'dan darbe almaya devam ediyor şimdi Del Rio rakibini diğer köşeye göndermek istiyor ama Styles reverse yapıyor ve o Del Rio'yu gönderiyor. Yine Big Splash için zıplıyor AJ . Ama yine çekiliyor Del Rio ,şimdi Enzuigiri yapmak istiyor ama Styles çekiliyor, Del Rio yere çakılıyor. Şimdi Styles'tan art arda yumruk ve tekmeler geliyor. Clothesline ile rakibini yere indiriyor. Şimdi köşedeki rakibine Big Splash! Sonunda yaptı! Aj rakibini omuzuna alıyor ve Neckbreaker, tuşa gidiyor 1..2.. Del Rio kalktı. Şimdi AJ rakibine suplex yapmak istiyor ama Del Rio kurtuluyor ve Backbreaker! AJ Acı içinde. Şimdi Del Rio finisherını yapmak istiyor ama AJ kurtuluyor ve Pele Kick! Tuşa gidiyor 1..2.. Del Rio kalktı. Şimdi AJ aprona çıkıyor ama Del Rio arkadan müdahele ediyor . Alberto da aprona çıkıyor ve AJ'eSuper Inverted Suplex , çok sert ve tehlikeli bir hareket! Tuşa gidiyor 1..2.. kalktı Styles. Şimdi Del Rio rakibini kaldırıyor köşeye götürüyor ayaklarından asıyor aprona ve Aj'in göğsüne tekmeler indiriyor. Şimdi Diving Double Foot Stomp yapmak için atlıyor ama Styles göğsünü çektiği için yapamıyor. Şimdi Styles iplerin öbür tarafında , üstüne gelen Del Rio'ya bir tekme atıyor ve şimdi Phenomeal Forearm için hazırlanıyor , atladı, ama Del Rio çekiliyor ,Del Rio Styles'a şimdi Cross Armbrekaer yapmak istiyor ama Styles'tan reverse ile roll-up geliyor 1..2...3. Bitti !

Kazanan: AJ Styles

Del Rio şaşkın, Styles ise bir o kadar mutlu . Styles galibiyeti kutluyor.

Arka alandayız. R-Truth telefonuyla uğraşmakta, derken Goldust geliyor yanına.

R-Truth: Neden mesajıma cevap vermedin ? Tag Team maçı için hazırlanmamız lazım !

Goldust: Bak bu gece bunu dert etmene gerek yok. Yönetimle konuştumi bu gece tag team değiliz.

R-Truth: Dr. Phil olayı mı bu ?

Goldust: O bile yardımcı olamadı bize.

R-Truth: Bak tamam olaylar biraz hızlı gelişti, kafan karıştı. Bunu anlıyorum. Ama-

Fandango giriyor ekrana. Fantazik bir sesle:

Fandango: Goldango’nun debutuna hazır mısınız ? (İki isim dans ediyor.)

R-Truth: Goldango mu ?

Goldust: Anla adamım maçı iptal edemezdim ya, yeni partner bulmam lazımdı. (Hala dans ediyorlar tuhaf bir zevk alarak.)

R-Truth: What’s up ?

Goldust: Sensin, kazık gibi duruyorsan. Hadi sen de yap hadi. (Truth onları ibretle izliyor.)

Fandango: Hadi biraz kıpırdayalım. (Ayrılıyor ordan. Goldust da peşinden ayrılıyor.)

Bu gece main eventte Sami Zayn vs Chris Jericho izleyeceğiz.

Commercial Break

Şimdi bir sonraki maça geçiyoruz. Vaudevillains geliyor önce. Şu an 1950lerdeyiz. İkili kendine has girişlerini tamamlıyor. Yeniden renkli döneme dönüyoruz. Şimdi Goldust geliyor, sonra da bu geceki partneri Fandango. İkisi beraber Goldango oluyorlar. İki takımda ringteki yerlerini alıyorlar.

#1 Contender's Tag Team Tournament First Round Match
The Vaudevillains vs Goldust & Fandango

Maç başlar başlamaz Aiden saldırıyor Goldust’a. Yumruklarla köşeye taşıyıp, köşede tekmelemeye başlıyor. Ardından da bir back kick karna. Gotch tag alıyor. İkiliden ufak bir takım hareketi geliyor, tokatlı yumruklu. Gotch’dan bir aparkat ve ardından snapmare. Aiden’a tag veriyor, Gotch elbow drop indiriyor, English de big boot. Pin denemesi 1...2... hayır ! Aiden köşeye yolluyor Goldust, sonra ona yöneliyor fakat powerslam Goldust’tan ! Gotch tag alıyor. Fandango da öyle ! Fandango’dan Gotch’ın karnına omuz darbesi. Ardından da bir reverse atomic drop ! Yumruklar Fandango’dan, ardından da seri clothesline’lar. Gotch kurtulacak mı derken Fandango’dan bir de enziguri ! Fandango iplere gidiyor ve spinning heel kick ! Bütün marifetini gösteriyor Fandango. Aiden giriyor, Fandango’dan bir enziguri de ona, Goldust da clothesline’la dışarı yolluyor onu. Goldust English’in peşinden gidiyor ama English onu bariyerlere vurup tekrar ring kenarındaki yerine dönüyor. Tabi önce Fandango’nun dikkatini dağıtıp. Gotch’tan karna yumruk. English’e tag veriyor, şimdi Fandango’nun ense köküne uppercut, Aiden English’ten de whirling dervish ! Pine gidiyor 1...2...3 !

Kazanan: The Vaudevillains

İki isim galibiyeti kutlarken turnuva tablosu ekrana geliyor. İkilinin yarı final rakibi Usos olacak.

Jericho arka alanda. Birazdan aksiyona girecek kendisi.

Commercial Break

Şimdi ekranlara RAW’da yayınlanan Highlight Reel gibi başlayıp Ambrose Asylum olarak sonlanan şov geliyor. Ambrose’dan Jericho’ya dirty deeds gelmişti. Şimdi arka alandayız, Jo Jo ile Jericho orda.

Jo Jo: Chris Royal Rumble’daki dönüşünden bu yana önce AJ Styles’la bir çekişme yaşadın, sonra da geçen hafta Ambrose ile. Bu geceki rakibinse Sami Zayn olacak. Tüm bu 3 adamın senin için ortak yönü ne ?

Chris Jericho: Adam mı ? Adam mı ? Onlar amatör sadece. Hem de saygının anlamını bilmeyen amatörler. Dean Ambrose amatörü gibi. Geçen RAW Highlight Reel’i çalarak tarihin en salak segmentine imza attı. Acaba o bu kadar salak, bu kadar aptal mı ki benim kim olduğumu bilmiyor. Ben kimim biliyor musun Jo Jo ? Hı ? Kim olduğumu biliyor musun ? Ben söyleyim, tüm zamanların en iyisiyim. Bak bu sadece bir laf değil, bu bir gerçek. Bunu tam da burda, San Diago çöplüğünde hem Rock’ı hem Austin’ı (Booo) Evet burası çöplük, çöplük burası ! Hem Rock, hem de Stone Cold Stece Austin’ı yenerek Undisputed WWE Şampiyonu oldum. Bunu yapabilmek için ne kadar iyi olmak lazım değil mi ? İşte dönme sebebim de bu. Bu gece buradaki herkese bir hediyem var, Jericho. Ben diğer en iyiler gibi değilim. Benim gibisi 76 yılda bir gelir. Sami Zayn gibi yeteneklerse her hafta. Sami Zayn buraya pek çabuk geldi ve benim bildiğim hiçbir şeyi bilmiyor. Ve bu gece Sami’ye bir ders vereceğim. Bu gece Zayn feel the Pain ! (Zayn acıyı hissedecek.) BECAUSE I’M THE BEST IN THE WORLD AT WHAT I DO. DO YOU UNDERSTAND WHAT I’M SAYING TO YOU RIGHT NOW ?

Arenadayız. Vakit main event vaktidir. Sami Zayn geliyor önce. OOOOOOOO OOOO OOOOVVVV ! Sami ringte, tauntunu atıyor, montunu çıkarıyor ve rakibini bekliyoruz. Ama reklamlar var önce.

Commercial Break

SO COME TO PUERTO RICO ! THE SHINING STAR OF CARIBBEAN !

Yeniden ringteyiz. Sami’nin rakibini bekliyoruz. BREAK THE WALLS DOWN ! Ceket şov geliyor ekrana sonra da Jericho. Sami şovu izlemekte. Jericho heel tavırlarla alıyor ring yolunu. Ringte şimdi. İki isim de hazır.

Singles Match
Sami Zayn vs Chris Jericho

Lock up2la başlıyor maç, Jericho köşeye sürüklüyor rakibini. Hakim ayırıyor, Jericho kollarını kaldırıyor. Yeniden lock up geliyor, bu sefer köşeye sıkıştıran Sami Zayn. Zayn bırakıyor ve bir chop geçiriyor göğse. Sonra da seri arm dragler Sami’den. Sonra da kısa mücadelenin ardından fırlatıyor Jericho’yu, Jeri ring dışına kadar kaçıyor. Jericho dışardaki koltuğu fırlatıyor ve tekrar ringe yöneliyor ama o da ne ? FIGHT ! Kevin Owens geliyor. Sami ne oldu diye düşünürken Retaliation. Ambrose geliyor, elinde Ambrose Asylum şovunun tanıtım kağıtları. Owens’a ve fanlara dağıtıyor. Jericho şaşkın. Ambrose spiker masasındaki yerini alıyor. Owens da geliyor diğer tarafa. Bu arada Sami Zayn’den roll up 1...2... hayır ! Jericho kalkıyor ama yumruk ıska, Zayn’den forearm darbeleri üst üste. Sonra da bir clothesline’la ring dışına yolluyor Jericho’yu. Ambrose orda Jericho’ya kendi şovunun tanıtım kağıdını veriyor, Jericho bu ne dercesine sert bakışlar atıyor. You idiot, you stupid diyerek de kağıdı iade ediyor.

Commercial Break

Reklam dönüşü Jericho durumu lehine çevirmiş. Köşede Zayn’i aşağılıyor. Jericho karşı köşeye yolluyor fakat Zayn’den sert bir clothesline. Ardından da köşeye alıp tokat yumruk giiryor. Fakat hakem ayırdı. Derken de Jericho karşı saldırıya geçiyor. Eye poke Jericho’dan. Ardından da ensesine geçiriyor. Bir de baseball slide ile Zayn’i ringten süpürüyor. Zayn şimdi yeniden apronda, Jericgo yakalıyor ve bir suplex Jericho’dan. Ardından da ayağıyla basarak pine gitmeyi deniyor. Başarısız tabiki. Jericho’dan Sami’nin sırtına sert bir tekme. Sonra da köşede ayağıyla boğuyor ama hakem ayırdı. Köşedeki Sami’ye bir tekme Jericho’dan, ardından da karşı köşeye yollayıp corner clothesline ! Şimdi Jericho köşeye çıkıyor ve elbow darbesi surata ! Pine gidiyor Jeri 1..2.. hayır ! Jericho chinlock bağlıyor ve ask him diyor. Sami direniyor. Sami’den karna tekmeler, sonra da forearm darbesi ama Jericho’dan standing dropkick ! Pine gidiyor 1..2... hayır ! Jericho’dan aşağılayıcı tokatlar geliyor. Ambrose’a bir şey söyleyip dönmüşken Sami’den clothesline’ı yiyor. Bir tane daha, iplere yolluyor şimdi, Jericho’dan tekme geliyor fakat ardından Sami’den bir clothesline daha ! Sami’den bir back elbow ve springboard crossbody ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Şimdi Sami Jericho’yu kaldırma peşinde ama Jeri izin vermiyor. Yakalıyor Sami’yi, Sami direniyor fakat double underhook backbreaker Jericho’dan ! Pine gidiyor 1..2... hayır ! Jericho’dan şimdi bir chop. Ardından köşeye yolluyor Sami’yi ama üzerine gidince kendini dışarda buluyor. Aprondan bir yumruk Sami’ye, ardından da kşeden double axe handle’la atlıyor ama Sami’den karnına yumruk ! Sonra da bir tekme ve ardından tornado DDT ! Pine gidiyor Sami 1...2... hayır ! Yine olmuyor. Sami Zayn sesleri seyirciden. Kaldırıyor Jericho’yu ama Jeri’den back elbowlar, walls of Jericho’ya gitmeyi deniyor ama reversel Sami’den. Jeri’den bir big boot geliyor, ardından da bull dog ! Jericho iplere gidiyor, lionsault ! Ama Sami dizlerini kaldırmıştı ! Jericho köşede, helluva kick için bekliyor Sami. Koşuyor şimdi ama boşa, Jericho yakaladı ve Walls of Jericho ! Sami zor durumda. İplere yetişmeyeçalışıyor ve yetişti. Sami aprında, ordan bir omuz darbesi Jericho’nun karnına. Bir de forearm ama iplerden içeri sekecekken Jericho’dan yumruk geliyor. Sami dışarda. Bir de baseball slide Jeri’den. İki isim de dışarda şimdi, Jericho Sami Zayn’i yoklarken bir anda Ambrose’a saldırıyor ! Ambrose düştü, kaldırıyor bariyerlere vuruyor. Jericho iki ismi birden idare ediyor resmen. Yeniden Sami’ye yöneliyor fakat Sami onu Owens’ın üstüne atıyor ! Sami şimdi Jericho’yu içeri sokuyor. Jericho Sami girerken kafasına bir dropkick çıkarıyor. Ardından da tokatlar. Ama Sami yakalıyor, köşeye exploder suplex ! Köşede, helluva kick için koşuyor Sami ama Owens saldırıyor Sami’ye !

Kazanan: Sami Zayn (By Disqualification)

Owens tekmelemeye devam ediyor Sami’yi. Ardından da yumrukluyır yerdeç Boğuyor yumrukluyor. Şimdi Jericho da geldi, ikisi beraber dövüyorlar. Derken Ambrose geliyor, Jericho’ya saldırıyor. Onu yumrukluyor yumrukluyor, Diğer köşede de Owens Sami’yi dövmekte. Ambrose dirty deeds için yakalıyor Jericho’yu ama arkadan Owens saldırıyor. Jericho dışarı yuvarlandı. Owens powerbomb pozisyonuna alıyor Ambrose’u ama Helluva kick Sami Zayn’den ! Faceler ringte ayakta ! Owens geri çekiliyor, Jericho da öyle. Faceler gelsenize der gibi iplerden sarkıp onlara bağırıyorlar. Sami’yle Ambrose el sıkışırken şovun sonuna geliyoruz.

14 Nisan 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Main eventin sonundaki hır gür.
En İyi Maç: AJ Styles vs Alberto Del Rio.
En Kötü Maç: (Çok net değil ama) The Vaudevillains vs Goldust & Fandango.
Şovun Hareketi: Alberto Del Rio’dan Super Inverted Suplex.
Şovun Adamı: AJ Styles.
Şovun Kadını: Emma.
Şovun Takımı: Enzo Amore & Colin Cassady.
Şovun En Saçma Anı: Women’s maçının bitiş şekli.
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratanı: Zack Ryder.
Şova Puanım: 6,5/10

14 Nisan 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2016, 10:29   #2
Banned
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 307
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 7304
Rep Derecesi: Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.

Okudum, bence SD için sağlam bir şov olmuş. Ellerine sağlık..
Resistant Player isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2016, 10:31   #3
#Outtanowhere

Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı Resistant Player Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Okudum, bence SD için sağlam bir şov olmuş. Ellerine sağlık..
İki kişiyiz Joe, lütfen, "..nize"
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
(not anymore)

Alt 15-04-2016, 10:31   #4
Banned
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 307
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 7304
Rep Derecesi: Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Outtanowhere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İki kişiyiz Joe, lütfen, "..nize"
Üzüyorsun beni..
Resistant Player isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2016, 10:34   #5
#Outtanowhere

Alıntı Resistant Player Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üzüyorsun beni..
Heellar üzülmez.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
(not anymore)

Alt 15-04-2016, 12:51   #6
#MePushBack
Gertaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Gertaa NXT'de jobbersın.

Umarim R-Truth heel turn geçirip push alir
Gertaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2016, 12:52   #7
Kayıtlı Kullanıcı
The Force - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1280
Favori Güreşçisi: Ronda Rousey
Rep Puanı: 23263
Rep Derecesi: The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Force WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Maryse'ın gelmesi baya iyi oldu ya. Elinize sağlık.
imza

The Force isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2016, 16:57   #8
#TeamSmackDown
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmit
Konular: 2723
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 67230
Rep Derecesi: YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Güzel bir inceleme olmuş, ancak okuyabildim. Ellerinize sağlık.
imza

"Two years ago when I started doing this [YES]. And now... Here we are, a day after WrestleMania 30 it seems everybody here and everybody watching entire at WWE Universe was united with one word, and that word was YES! When I started YESing it wasn't just a word and it's not just a hand gesture it's not a movement it's not a positive thinking it's not about any of that. It's about power that each and everyone of us have to make change and because of you guys because of your power last night I went in the WrestleMania 30, I beat the The Authority and right now I stand here as the new WWE World Heavyweight Champion!"

#Hürriyetveİtilaf
YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil