GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-04-2016, 15:53   #1
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 495
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 15752
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.
Standart 21 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 21 Nisan 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 870. Bölüm
Yer: London, England

21 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown geçen RAW’dan görüntülerle başlıyor. Roman Reigns’in konuşması AJ Styles tarafından bölünüyor. İkili birbiriyle edebiyle atışıyor fakat sonra Karl Anderson ve Luke Gallows Roman’a saldırıyor. Arka alanda AJ benim bununla alakam yoktu diyor ama Roman inanmıyor, alayı gelsin, One vs All diyor.

Şimdi Smackdown introsu ekranda, On And On And On And On ! Pyrolar patlıyor ve Thursday Night Smackdown başlıyor. Londradayız. Miz ve Maryse ringte.

Maryse: Mesdames et messieurs, bon soir ! (Bayanlar ve baylar iyi akşamlar.) Şimdi ayağa kalkın, saygı gösterin ve benim kocam, sizin kıtalararası şampiyonunuzu takdim etmeme yardımcı olun. Tüm Dünyadaki en büyük Amerikan Film Starı THE MİZ ! (The Miz övünüyor, yanaktan öpüşüyorlar Maryse ile.)

The Miz: WWE tarihinin en izlenilesi talk şovuna hoşgeldiniz. Miz T-V ! Bu geceki konuğum arkadaşları olan Karl Anderson ve Luke Gallows’un, Roman Reigns’e saldırmasıyla bir alakası olmadığı konusunda ısrar ediyor. Ama bu gece bu meselenin derinine ineceğiz, öyleyse lafı uzatmadan çağıralım. Bayanlar ve baylar, ayağa kalkın ! Karşınızda Phenomenal One AJ Styles !

AJ Styles geliyor. Kendisi WWE World Heavyweight Championship için #1 contender. Bu esnada spikerlerimiz kendilerini takdim ediyor. AJ Styles ringte. P1’i gösteriyor ve yerini alıyor.

The Miz: AJ STYLES ! Şimdi sorularımıza geçmeden önce seni 2014’e New Japan’e döndürmek istiyorum. Sen, Anderson ve Gallows onca rekabetin içinde şovları usta bir hırsız gibi çaldınız. Doğru muyum ?

AJ Styles: Buna ek olarak üçümüz 5 kemer kazandık ve en son seninle aynı ringte olduğumda dişini kırmıştım. (AJ gülüyor.)

The Miz: Hahaha bu çok güzel. Aferin sana. 2 Sene içerisinde siz birbirinizi yakından tanır oldunuz. Kahvaltıda ne yediğinizden tut favori çorabınıza kadar. Yani aile gibiydiniz. Bunu yaptın mı AJ ? Onlara kirli görevlerini, Roman Reigns’e saldırmalarını söyledin mi ?

AJ Styles: Sana geçen RAW Roman Reigns’in yüzüne söylediğim şeyin aynısını söyleyeceğim. Gallows veya Anderson’ın saldırısıyla hiçbir ilgim yok.

The Miz: Diyelim ki sana inandım, senin Roman Reigns’e saldırmalarıyla bir ilgin yok diyelim. Peki onlara hiç Roman Reigns’e saldırmamalarını söylemiş miydin ha ? Haaa ?

Maryse: Haa ? Haa ?

AJ Styles:
Noo.

The Miz: Anderson ve Gallows seninle kardeş gibiler. Geçmişte üçünüz çok şey yaptınız beraber. Onlar senin için her şeyi yapar, sen de onlar için. Ve onlar WWE’ye geldiğinde onların senin arkanı kollayacağını biliyordun sen, değil mi ? Onlara saldırmalarını söylemenin ötesinde onlara bir şey söylemeyerek izin verdiğini belli ettin. Şimdi daha yüksek sesle konuş bakalım.

AJ Styles: Dur bakalım biraz. Gallows ve Anderson kendileri düşünebilir pek ala. Ben onların babası değilim. Onlara ne yapmaları gerektiğini söylemiyorum. Evet onlarla uzun zamandır beraberiz ve yaptıkları şey yüzünden üzgünüm. Çünkü bu beni kapsıyordu, bunun çin minnettar değilim yani. Roman Reigns’i yenmek için kimsenin yardımına ihtiyacım yok. Ve bunu Payback’te kanıtlayacağım !

The Miz: Vaoov. Baya iyisin, çok zekice bir plan. Burada görüleli daha bir hafta oldu ve hemen bu işe giriştiler. Sen de anca inkar ettin. Ama htiyaç zayıflık değildir, ihtyaç ihtiyaçtır. Senin de Roman Reigns’i yenmek için Anderson ve Gallows’a ihtiyacın var. Diyorsun ki sen Roman Reigns’ten daha iyi bir güreşisin ama o senden büyük ve daha güçlü. Ve Roman Reigns The Guy ! O yüzden The Guy’ı yenmek için senin adamlarına ihtiyacın var.

AJ Styles: Bak bunu sana son kez söyleyeceği-

The Miz: Gallows ve Anderson, Roman Reigns’e saldırdı çünkü sen onlara bunu yapmasını söylemiştin. Benim gerçeği ortaya çıkaramayacağımı mı sandın ? Ben gerçeği ortaya çıkarırım ! Şimdi gerçeği söyle !

Maryse: Hayır hayır, bebeğim. Will Smith gibi.

The Miz: (Rol yaparak) Gerçeği söyle ! Gerçeği söyle !

Maryse: Bu çok seksiydi !

The Miz: Sen benim ilham kaynağımsın.

Maryse: Seni seviyorum.

The Miz: Ben de.. Bi saniye onu bir daha söyle.

Maryse: Seni Seviyorum.

The Miz: Biliyorum. (Öpüşmeler öpüşmeler) Ve sana dönecek olursak AJ-

AJ Styles saldırıyor ona. Dişini kırdığı kombonun aynısını yapıyor, Miz yerde. Maryse AJ’i durduruyor. AJ’in müziği çalıyor, AJ ayrılıyor. Miz dişini kontrol ediyor.

Bu gece Ambrose & Zayn vs Jericho & Owens maçını izleyeceğiz. Birazdansa Ryback vs Kalisto maçı ekranda olacak.

Commercial Break

Bu gece AJ Styles vs The Miz maçını da izleyecekmişiz. Şimdi arenadayız tekrar. Lucha ! Lucha ! Lucha ! Kalisto geliyor, ringe atlıyor tauntunu atıyor. Wrestlemania’da Ryback’i nasıl yendiğini hatırlıyoruz. Şimdi de o adam geliyor, The Big Guy, Rybcak ! MOREEEEEE ! Ryback sert tavırlarla ringe giriyor. İki isim de hazır maça geçiyoruz.

Singles Match
Kalisto vs Ryback

Hakem zili çalıyor . Çalar çalmaz Big Guy köşede üstüne çıkarmakta olan Kalisto'ya saldırıyor. Şimdi rakibine bir iki yumruk geçiyor ve omzuna alıp slamliyor. Şimdi Ryback'ten bir omuz darbesi geliyor . Şimdi Ryback rakibinin kolunu kıvırıp bir omuz darbesi daha vuruyor ve Kalisto yine yerde. Ryback bir süre daha pataklıyor rakibini . Şimdi Kalisto tekmeler atarak direnmeye çalışıyor. İplere gidiyor ve rakibinin üzerine koşarken ,Ryback iki eliyle rahat bir şekilde rakibini havaya atıp yere düşmesini sağlıyor. Rakibini kaldırıyor ve köşeye atıyor , Kalisto omuzunu ring direğine vuruyor ve o acı içindeyken biz de reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Döndüğümüzde iki ismi de apronda görüyoruz. Ryback rakibinin sırtına darbeler indiriyor. Ve şimdi de güzel bir Super Suplex izletiyor. Kalisto acı içindeyken Ryback tuşa gidiyor 1..2. Kalisto kalktı. Ryback rakibini köşeye götürüyor ayaklarından aprona asıyor ve rakibinin göğsüne darbeler indiriyor. Şimdi koşarak Kalisto'nun üstüne geliyor ama Kalisto çekiliyor ve Ryback omzunu ring direğine vuruyor. Ryback ringin dışına çıkıp acı içinde geri dönüyor ama döndüğü gibi Kalisto'dan Springboard Leg Drop yiyor. Kalisto'dan tekme geliyor ama Ryback'e işlemiyor adeta. Ryback rakibini itiyor ama Kalisto'dan bir dropkick geliyor. Kalisto yerdeki rakibini tekmeliyor. Ardından bir de Enziguri! Ryback sersemliyor. Ve şimdi de Runnig Hurricanrana! Tuşa gidiyor 1...2. Ryback kalktı. Şimdi iki isim de kalkıyor Kalisto Salida Del Sol yapmak istiyor ama RYback buna izin vermiyor. Rakibini iplere gönderiyor ve Clothesline! Şimdi Ryback, Kalisto'yu Shell Shocked için omuzluyor ama Kalisto'dan aniden DDT geliyor! Tuşa gidiyor 1..2. yine kalktı Ryback. Şimdi Kalisto aprona çıkıyor atlıyor ama nereye? Ryback'in kucağına. Şimdi Ryback tekrar omuzluyor ama Kalisto kurtuluyor ve Spinning Wheel Kick!Ve Salida Del Sol mu?? Hayır Ryback bu sefer düzgün bir şekilde omuzluyor rakibini ve Shell Shocked! Tuşa gidiyor 1...2....3 Ve tabii ki bitti.

Kazanan: Ryback

Ryback United State Champion Kalisto'yu yeniyor ve ciddiyetinden ödün vermeden sevincini yaşayıp arka alanın yolunu tutuyor.

Bu gece Tag Team main eventimiz var. Ayrıca birazdan Baron Corbin vs Dolph Ziggler maçını izleyeceğiz.

Commercial Break

Dolph Ziggler geliyor şimdi sıradaki maçımız için.Rakibi Baron Corbin olacak ama o da ne ? Corbin arkadan saldırıyor. Bariyerlere yolluyor onu. Corbin kaldırıyor ve karşı bariyerlere vuruyor şimdi de. Ardından da çelik basamaklara yolluyor. Kaldırıyor Corbin, Ziggler zor durumda. Zemine end of days ! Hakemler geliyor, geri bas diyorlar Corbin’e, geri bas ! Hakemin biri gerçekten sert konuşuyor baya. Tekrarları izliyoruz. Corbin giriş kısmına geldi, röportaj geliyor şimdi Rich orda.

Rich Graham: Afedersin Baron, Dolph Ziggler’la 1on 1 maça çıkman gerekiyordu ama sen onun yerine saldırmayı seçtin. Neden ?

Baron Corbin: Yapabildiğim için !

Corbin’in yaptığı tek açıklama bu. HELAL ! Ziggler kıvranmaya devam ediyor. Birazdan AJ Styles vs The Miz maçını izleyeceğiz.

Commercial Break

Döndüğümüzde Ziggler yeni yeni toparlanmış, arka alanın yolunu tutuyor. Biz de saldırının tekrarını izliyoruz. Şimdi girişte Intercondinental Champion The Miz ve eşi dünyalar güzeli Maryse var , ikili ringe geliyorlar. Şimdi de The Phenomenal One ,AJ Styles geliyor. Tauntunu atıyor ve maç başlıyor.

Singles Match
AJ Styles vs The Miz

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock up bağlıyor Miz rakibini köşeye götürüyor , hakem ayırıyor ikiliyi The Miz bunu kullanmak için bir yumruk deniyor ama AJ akıllı davranıyor yumruktan kurtulup kendisi yumruk darbeleri geçiriyor rakibine. Şimdi AJ , Miz'i iplere gönderiyor, dönüşte Miz'den bir omuz darbesi geliyor. Tekrar iplere gidiyorlar, ve Miz rakibini kavrayıp Body Slam yapıyor. Şimdi Miz ,yerdeki AJ'yin yanına gidiyor ama AJ bir anda ayaklarıyla rakibinin kafasını tutuyor ve arkaya savuruyor ardından da body slam ile rakibini yere yapıştırıyor. İplere gidiyor ve dönüşte diziyle rakibinin kafasına bir darbe vuruyor. Ama Miz ringden çıkıyor. Baya bir kıvranıyor ama AJ onu içeri sokuyor. Kendisi de içeri giriyor ama girdiği gibi diz darbesi yiyor rakibinden. Miz yerdeki rakibine acımasızca sert tekme ve yumruklar indiriyor. Şimdi Miz iplere gidiyor ama dönüşte Dropkick yiyor AJ'den. Tam kontrol tekrar Miz'e geçti derken tekrar üstünlüğü alıyor AJ. Aj'den üst üste choplar geliyor. Şimdi rakibini iplere göndermek istiyor ama Miz reverse yapıp , onu iplere gönderiyor ve dönüşte Miz'den çok sert bir diz darbesi geliyor AJ'in karnına. Yerdeki rakibine sürekli tekme ve yumruk darbeleri indiriyor yine. Chinlock bağlıyor , AJ zorlansa da yavaş yavaş kalkıyor. Ama Miz rakibinn göğsüne darbeler indirerek önlüyor . AJ'den bir anda Spinning Wheel Kick geliyor.AJ Muta lock bağlıyor şimdi ama Miz yine ringin dışında çıkıyor ,AJ bir süre sonra Miz'i içeri almak için hareketleniyor ama Miz kaçıyor. Maryse'i kalkan olarak kullanıyor ve bu sayede rakibine bir tekme atıyor ardından yumrukları sıralıyor. Rakibini kaldırıyor ve kafasını bariyerlere vurduruyor. Şimdi kaldırıp diğer köşedeki bariyerlere atıyor rakibini. Ve biz de reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümüzde Miz'in köşedeki Aj'i tekmelediğini görüyoruz. Şimdi diğer köşeye gidip geliyor ve Corner Clothesline yapıyor. Aprona çıkıyor ve bir dirsek darbesi vuruyor rakibinin kafasına. Tuşa gidiyor 1...2... kalktı AJ. Miz yine Headlock bağlıyor. Styles bir süre direndikten sonra Stunner yaparak kurtuluyor. Şimdi AJ yeniden atak yapıyor ama Miz kurtulup Neckbreaker yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2.. Kalktı AJ. Miz yerdeki rakibini yumrukluyor yine . Şimdi AJ köşeye gidiyor, Miz de yanına geliyor ama Aj'den üst üste choplar geliyor. İkili iplere gidiyor Aj ani bir hamleyle roll up yapıp tuşa gidiyor 1...2.. kalktı Miz. Miz hemen kalkıp rakibinin yüzüne bir tekme indiriyor. Tuşa gidiyor 1...2.. kalktı AJ. Şimdi Miz rakibini köşeye götürüyor aprona çıkarıyor. Ama AJ'den rakibine tekme ve yumrukla geliyor en son bir kafa atıyor ve indiriyor rakibini aşağı. Ama Miz rakibinin ayaklarına müdahele ediyor. AJ acı içinde apronda otururken Miz tekrar rakibini kavramaya çalışıyor ama AJ kurtuluyor, rakibinin ayağına müdahele ediyor Miz göğsünü vuruyor aprona . Şimdi iki isim de iplere gidiyor ve ringin ortasında çarpışıyorlar. İkili bir süre sonra kalkıyor ,AJ'den 2 clothesline geliyor. Şimdi rakibini köşeye gönderiyor bir corner clothesline yaptıktan sonra Pumphandle Gutbuster yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2. kalktı Miz. AJ rakibini kaldırıyor kafasını bacaklarının arası alıyor ama Miz rakibini köşeye götürüyor, AJ tekme atmak istiyor ama Miz ayağını tutuyor ve bir tekme geçiriyor. Ayağına bir tane daha tekme vurup yere düşürüyor. Miz rakibinin ayağına çalışıyor .... derken AJ rakibinin ayağını kavrayıp roll up ile tuşa gidiyor 1....2. kalktı yine Miz. Şimdi Miz'den yine bir tekme geliyor ardından bir de DDT. Tuşa gidiyor 1...2 Styles kalktı. Şimdi Miz SCF yapmak istiyor ama AJ kurtulup rakibinin omuzluyor ve backbreaker yapıyor. Tuşa gidiyor 1...2. yine bitmedi . AJ yağını tutuyor acı çektiği yüzünden okunuyor. Miz kalkıyor ve rakibinin sakat olan ayağına çalışmaya devam ediyor. AJ köşede şimdi , Miz koşuyor.. Aj çekilip bir elbow yapıyor. Şimdi aprona çıkıyor atlıyor ama Miz ayaklarını tutuyor ve Figure Four Leg Lock bağlıyor, Aj reverse yapıyor ,ters dönüyor ve acı çekme sırası Miz'de ama çok geçmeden kurtuluyor ve şimdi AJ'den Calf Crusher!! Bitti mi maçç? Hayır yine bitmedi, Miz ipleri tutuyor. Şimdi Miz'den bir tekme daha geliyor rakibini kaldırıyor ama AJ reverse apıyor ve roll up ile tuşa gidiyor 1...2 kalktı yine Miz. Şimdi Miz yine AJ'in arkasından sinsice yaklaşıyor ama Pele Kick geliyor AJ'den! Köşee giden rakibine bir cho atıyor AJ. Şimdi 3. ipten zıplayıp Miz'in üstüne atlıyor Aj ama Miz yine çareyi ringin dışına çıkmakla buluyor. Miz şimdi arka alana gitmek istiyor ama o da ne? Luck Gallows ve Karl Anderson görünüyor girişte Miz'in üstüne yürüyorlar, Miz tekrar ringe yöneliyor ve Slingshot elbow geliyor. Rakibini içeri sokuyor. Ve şimdi Phenomenal Forearm Smash!! Tuşa gidiyor 1....2...3 Bitti !

Kazanan: AJ Styles

AJ ve Gallows&Anderson göz göze geliyorlar ve bu arada biz de maçın son anlarını tekrar izliyoruz. İkili uzaktan AJ'i tebrik ediyor.

Şimdi ekranlara geçtiğimiz RAW’daki Shane McMahon’lı açılıştan görüntüler geliyor. Shane Payback için iki maç ayarlıyor. Jericho vs Ambrose ve Zayn vs Owens maçları. Şimdi de o gecenin main eventi olan Ambrose vs Owens maçı ekranlara geliyor. Maçı Ambrose kazanıyor, maç sonu Jericho gelip codebreaker’ı geçiriyor. Şimdi arka alandayız, Rich orda.

Rich Graham: Bayanlar ve baylar, şimdiki konuklarım Dean Ambrose ve Sami Zayn. (İkili kamera açısına giriyor.) Beyler bu gece main eventte Chris Jericho ve Kevin Owens ikilisiyle karşılaşacaksınız.

Dean Ambrose: Bu doğru ! Çünkü o ikisi kirli oynayan, üçkağıtçı yani benim sevmediğim tipte insanlar. Jericho yaptığı işte dünyanın en iyisi olduğunu söylüyor ve yaptığı işse arkamdan ucuz numaralarla saldırmak. Bu RAW’da ilk kez birinin arkamdan saldırması değildi, son da değil kesin ama yine de bu beni sinirlendiriyor. Bu gece partnerim Sami Zayn ve ikimiz o iki salağa iki kuruşluk artık üzümlü kek muamelesi yapacağız.

Sami Zayn: Evet, demek istediği bu maçı kazanmamız lazım. Tamam mı ? Bu adamları yenmemiz lazım, uzun zamandır hileyle hurdayla dolanıyorlar ortalıkta, buna bu gece son vermemiz lazım. Bu gece havalı bir tag team ismi bulmamız konusunda da hemfikirdir ama sen Sambrose dedin, Ska Madness dedin. Biliyorum The Beefeaters senin hoşuna gitmişti ama söyledim ben cin içmiyorum. Tamam mı ?

Dean Ambrose: Bak bunu biliyorsun, bu gece tag team ismimiz Rough Riders.

Sami Zayn: Dedim sana Rough Riders işe yaramaz, Rough Riders fazla cinsiyetçi. (İkili tartışıyorlar bir süre.)

Dean Ambrose: Hadi şu aptal şapkanı al da gel, şu adamları dövelim bir an evvel.

Sami Zayn bir şeyler fısıldıyor Rich’e, Ambrose ne dedin diyerek geri geliyor ama Sami çaktırmıyor. İkli ayrılıyorlar.

Ringteyiz. Miz ve Maryse anca toparlanıyorlar. Miz’in kalkmasına yardımcı oluyor karısı ve Miz konuşmayabaşlıyor.

The Miz: AJ Styles’ın Luke Gallows ve Karl Anderson’la beraber hareket ettiğini söylemiştim ve haklıydım ! Hiçbiriniz bana inanmadınız. Hayır ! Çünkü ben kötü adamım, kötü olan benim, yalancıyım ben ! Ama işte haklıydım ve bu gece adaletsizlik beni buldu. Ve şimdi bu maçla ilgili bir soruşturma istiyorum, hayır istemek değil, talep ediyorum ! (Boo) Hayır beni boolamayın. Siz- (Boo) Beni boolayamayın dedim ! (Boo) Elim havaya kalktığında çeneleriniz kapanacak. Ve söylemek zorunda olduğum her şeyi dinleyeceksiniz. Çünkü bende mikrofon var ve hepinizden daha yüksek sesle konuşabilirim ! Şimdi biri gelip AJ Styles, Luke Gallows ve AJ Styles hakkında bir soruşturma başlatana kadar bu ringten ayrılmayı reddediyorum ! Ve şovun kaç saat sürmesi gerektiği umrumda değil ! Bütün gece burada durabilirim ! (Boo) Bu baş yapıtı izliyor olduğunuz için cheer atıyor olmanız lazım !

Here Comes The Money ! Shane O Mac geliyor. Reyiz Smackdown’a el attı, Wrestlemania’da da kazanmıştı zaten. Shane seyircileri selamlayarak geliyor. Ringte şimdi o da. Miz şaşkın. Seyirciden Shane O Mac sesleri yükseliyor. Ardından da you still got it sesleri. Miz mikrofonu Shane’e uzatıyor açıklama bekleyerek.

Shane McMahon: Birincisi bunun için teşekkür ederim. (Cheer) Soruşturma istiyorsun demek. Ben de bu gece Smackdown’da işler nasıl yürüyor diye bakmaya gelmiltim. Ama sanırım bu şu an benim meselem, önceliğim değildi. Buraya şu an bir sebeple geldim, o da “Naber Londra” demek için ! (Cheer) (Miz mikrofonu geri alıyor.)

The Miz: Pekiiii, dur bakalım anlamış mıyım. Sen şimdi buraya, Smackdown’a geldin ve kıtalar arası şampiyonuna öncelik veremeyeceğini söyleyip sadece “naber Londra” mı dedin ? Sana bir şey söyleyeyim Shane O Mac, istediğim şey- (Shane O Mac !) Patornumla konuşmama izin verin küçük insanlar. (Boo) Merhaba Shane, bak senin RAW’da işleri yürüttüğünü biliyorum ve ben kıtalar arası şampiyonuyum. Belki Smackdown diye karıştırmış olabilirsin bunu ama ben senin Kıtalararası şampiyonunum ve benim burada ve tüm dünyada önceliğim var. Senin bu saçma şehre merhaba dyip dememen umrumda değil. (Boo) Bu mu sizin en büyük boo’nuz ? Bu saçma şehrin en büyük boo’su bu mu ? (BOO) Bak yapmanı istediğim şey şu Shane, (dokuna dokuna) şimdi senin arkaya gitmeni ve arkadaki herkesle- (Shane O Mac) Arkaya gitmeni ve-

Shane McMahon: Bana bir daha dokunma.

The Miz: Ohhv, Shane O Mac dokunulmaktan hoşlanmıyor mu ? Etrafta iteklenmeyi sevmiyorsun çünkü sen patronun oğlusun. Bunu hak etmiyorsun. Dokunulmayı sevmiyorsun. Bak şimdi yapacağın şey. (Abartılı dokunuşlarla) Şimdi gideceksin arka alana, gideceksin oraya ve konuşman gereken kişilere söyleyeceklerini söyleceksin. Ve bana öncelik tanıyacaksın. Ve bunu hemen şimdi yapacaksın !

Shane biraz bakıyor ve ardından peş peşe yumrukları geçirmeye başlıyor. Ardıbdan da iplere yollayıp bir flying shoulder block. Kalkınca bir yumruk ve bir de clothesline, Miz dışarda ! Shane O Mac Miz’e öncelik tanıdı işte. Köşeye çıkıyor Shane, seyirciyi selamlıyor.

Commercial Break

Biraz önce Anderson ve Gallows’un maça müdahale edişi ekrana geliyor. Şimdi arka alandayız, ikili yürümekte. Rich Graham yanlarına geliyor.

Rich Graham: Beyler, biraz önce yaptıklarınız AJ Styles’a yardım ettiğinizi ispatlamıyor mu ?

Luke Gallows: Hayır, AJ Styles’ın bizim yardımımıza ihtiyacı yok. Biz sadece bi etki yaratmaya çalışıyoruz.

Karl Anderson: Evet, doğru söylüyor. Tıpkı önümüzdeki RAW, The Usos’a karşı çıkacağımız ring içi debutumuzda yapacağımız etki gibi.

Luke Gallows: Çünkü biz buradayız !

Ringteyiz, Team BAD orada. Rakipleri geliyor şimdi de. Önce Natalya geliyor ki kendisi Payback’te Charlotte’a karşı kemer maçı şansı yakaladı. Şimdi de partneri Paige geliyor. İngiltere seviyor onu tabiki de. İki takım da hazır, maça geçiyoruz.

Women’s Tag Team Match
Team Bad vs Natalya & Paige

Natalya ve Tamina içerde. Lock up geliyor ve Natalya arkaya geçiyor. Fakat Tamina kurtuldu. Aşağılayıcı bir tokadın ardından, kolunu çevirip bir dirsek darbesi geçiriyor oraya. Natalya atletik hareketlerle kurtulsa da Tamina onu indiriyor tekrardan. Kaldırıyor şimdi ve Naomi’ye tag verip kolu çeviriyor tekrar. Naomi’den oraya bir tekme. Ardından da köşeye vuruyor. Karşı köşeye yollayacakken Natalya onu yolluyor fakat Naomi headscissors pozisyonunda yakalayıp poposunu koklatıyor, sonra da ringin ortasına yolluyor Natalya’yı. Naomi’den şımarık hareketler izliyoruz. Natalya’ya yöneliyor fakat bir çalımla yere aldı Natalya. Ardından kaldırıyor ve köşe götürüp Paige’e tag veriyor. İkili Naomi’yi yere alıyor ve bacaklarını ayırıyor ! Paige’den bir de tekme. Kaldırıyor şimdi ve tekrar tag veriyor Natalya’ya. Bir snapmare Natalya’dan, ardından da üzerine basıp bir de dropkick çıkarıyor Natalya. Sharpshooter için yakalıyor ama Naomi ittirdi onu ve hemen iplerin arkasına, aprona kaçıyor. Natalya yakaladı orda ama hakem ayırıyor. Natalya tekrar yakaladığında Naomi’den bir high kick. Ardından bir leg drop. Pine gidiyor 1..2... hayır ! Naomi aşağılıyor şimdi Natalya’yı, tekmeliyor. Tag Tamina’ya. Naomi yolluyor, Tamina’da lariat’ı geçiriyor. Tamina pine gidiyor 1..2... hayır ! Tamina kenardaki Paige’e saldırdı şimdi. Tamina köşede tekmeliyor Natalya’yı, Naomi’ye tag veriyor, Tamina tutarken Naomi’den dropkick tam surata ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Şimdi chinlock Naomi’den. Ayaklanıyorlar, Natalya kurtulacak derken Naomi köşeye sürüklüyor onu ve Tamina’ya tag veriyor. Tamina’dan seri yumruklar. Bir snapmare ve chinlock Tamina’dan. Natalya direniyor, ayaklandılar şimdi, dirsek darbeleriyle kurtulmaya alışıyor Naty ama Tamina onu indirdi tekrar yere. Ama knee drop boşa ! İki isim de partnerlerine tag veriyor, Paige ve Naomi geliyor. Naomi ıskaladı, tekme Paige’den. Bir back kick ve bir tekme daha ! Köşede bir high knee Paige’den. Dışardaki Tamina’ya bir tekme ve Naomi’ye de diz darbesi ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Kaldırıyor Paige ama Naomi ayağına basıyor. Ardından da forearm ve bir de cross body diyecekken Paige yakalıyor. Ama Naomi kurtuldu, bulldog mu ? Hayır Paige köşeye itekliyor onu. Paige şimdi yakalıyor ve RamPaige ! Ama pine gitmeden Tamina gelip engelliyor onu. Ama Natalya da giriyor. Natalya Tamina’ya sharpshooter bağlarken Paige de Naomi’ye PTO bağlıyor. Naomi pes ediyor.

Kazanan: Natalya & Paige

İkili zaferlerini kutluyorlar. Köşelerde tauntlarını atıyorlar. Birazdan R-Truth vs Fandango, hakemse Goldust !

Commercial Break

What's Up! R-Truth , seyircilerle What's Up chantleri attıktan sonra ringe geliyor, ringde Fandango var. Ve "Gold-Lust" maçın özel hakemi Goldust geliyor. Goldust zili çalıyor ve maç başlıyor.

Singles Match
R-Truth vs Fandango (Special Guest Refree: Goldust)

İkili lock-up bağlıyor Fandango rakibini iplere gönderiyor, dönüşte bir omuz darbesi yiyor Truth'Tan. Şimdi Fandango kalkıyor Truth yine iplere gidiyor ama Fandango rakibinin kolundan tutup savuruyor. Küçük bir dans izletiyor bizlere. İkili tekrar lock up bağlıyor. Ve tekrar iplere gidiyorlar tam karşılaşacakken Truth rakibini durduruyor, kendine has bir dans sergiliyor bize. Şimdi Fnadango tekrar iplerden sekiyor ama bu sefer Truth kolundan tutup savuruyor rakibini. İkili birkaç dans gösterisi daha sergiliyor, ardından onlara Goldust da katılıyor, İlginç görüntüler izliyoruz. Derken R-Truth aniden What's Up yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2...3

Kazanan: R-Truth

Maç kısa sürüyor, maçın bitiminde Goldust ve R Truth kendilerine yakışır bir şekilde kutlama yapıyorlar.

Bu gece Ambrose & Zayn vs Jericho & Owens maını göreceğiz.

Commercial Break

Reklam dönüşü Enzo Amore ve Big Cass geliyor. Oldukça renkli Enzo’nun yanında sade Cass. Geçtiğimiz RAW ikilinin Dudleyz’i yenişini hatırlıyoruz. Aynı zamanda Vaudevillans de The Usos’u yenmişti. İki takım Payback’te, turnuvanın final maçında karşı karşıya gelecek. Enzo ve Cass ringte.

Enzo Amore: My name is Enzo Amore, and I am a certified G, and a bonafied stud. And you can't teach that ! And this right here, this is Big Cass, and he's 7 foot tall, and you can't teach that ! BADA BOOM REALEST GUYS IN THE ROOM ! HOW YOU DOIN ? (How You Doın !)

Derken Vaudevillains geliyor onları bölmeyi. Onlar da kendine has girişlerini yapıp bizleri eski zamanlara götürüyor.

Aiden English:Baylar baylar.. İnanın bana bunu lafın gelişi söylüyorum. Buradaki herkes siz iki ego manyak salağın konuşmasından bıktı. Ama bir kez daha bu beni şaşırtmadı çünkü ağızı laf yapan bir köylü çapulcusuna benzer kemirgenin birinin buraya çıkmış.

Enzo Amore:Oh hey hey. Hadi doğru konuşalım. Yine burda yine bir çift Haterımız var, bir çift hater. Pekala şekerci Simon Gotch ve Aiden “Nefret etmeden edemiyorum” English, buraya gelip büyük laflar mı edeceksiniz, size bi şey diyeyim. Yazmaya devam edin bunları, biz de how you doin yazmaya devam edeceğiz. Çünkü siz de biliyorsunuz ki bizler G’yiz. Ve G de, Gentleman’ın G’si ! Köylü çapulcusu hakkında söylediğin tüm şeyler, onun demek olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ! Ama bir şeyi biliyorum, biz melez çocuklarız ve eğer o telefon kulübesine girersek bize bize vuramazsınız ! Leopar çobanları karşınızda ! Kedigiller kadar hızlı ve o kadar çabuğum, ve bunda yalan söylemiyorum ! Ama tüm bunlara rağmen yemin edebilirim ki ben köpeğim !

Simon Gotch: Tüm bu çocukca tekerlemelerinizi ve kafiye oyunlarınızı bir kenara bırakırsak, çok sert bir ders öğreneceksiniz ! Ve inanın bu o kadar gülünesi olmayacak.

Aiden English: Çocuklar, bakın bu deyimi gayet net kullanıyorum. Belki dişlerimizi aynı yerde çektirmiş olabiliriz ama inanın bana burası adamların dünyası ! Ve size iki gerçek adamın eski bir çağı hatırlatmasından daha hoş bir şey olamaz. Biz tarafından sunulan, klas ve itibarlı bir çağ. Sizin hayatınız boyunca sahip olmadığınız şeyler.

[B]Simon Gotch: Paybackte, sizin üzerinizden galbiyet aldığımızda, size kibarca ve tek tek soran biz olacağız: How Are You Doin ?

[B]Enzo Amore: Biz de klasız ama günün yarısında ve gayet iyi gidiyoruz ! (Cass onu durdurur.)

[B]Colin Cassady: Biz gayet iyi gidiyoruz ve Payback’te siz ikiniz o kadar iyi olmayacaksınız. Çünkü biz oradan WWE Tag Team Championship için #1 contender olarak ayrıacağız ! Ve o gece hala sizin için bir kelimemiz olacak. Ve şimdi size bunu heceleyeceğim ! S ! A ! W ! F ! T ! (SAAAAAAAAAAAAWF !)

İki takım bakışıyorlar, atışıyorlar.

Arka alanda Owens ve Jericho yürümekte. Birinin kahvesini döküp küp şekerlerini araklıyorlar. Birazdan ikli main eventte bizimle olacak.

Commercial Break

SO COME TO PUERTO RICO ! THE SHINING STAR OF CARIBBEAN !

BREAK THE WALLS DOWN ! Jericho geliyor ilk olarak, ceket şov ekranlarda. Jericho seyircilere tip tip bakışlar atarak ring yolunu tutuyor. Şimdi de partneri geliyor. FIGHT ! Kevin Oooooowens ! Owens da hızla ring yolunu alıyor, Payback’te Sami Zayn ile yapacakları maçın kartı ekranda. Sırada rakipleri var. Önce Sami Zayn geliyor, seyirciler theme song’a eşlik ediyor. Ve de Retaliation ! Cincinati Ohio’nun en deli adamı, Ambrose Asylum’un sunucusu, Dean Ambrose. O da Payback’te Chris Jericho ile karşılaşacak. İki takım da kendi köşesinde hazır şimdi ve maça geçiyoruz.

Tag Team Match
Chris Jericho & Kevin Owens vs Dean Ambrose & Sami Zayn

Owens ve Zayn içerde. İkili bakışıyor ve Jericho’ya tag veriyor Owens. Ole sesleri var arenada. Lock up geliyor, Jericho headlock’u bağlıyor. Zayn kolu kavrayarak kurtuluyor headlock’tan. Jericho’dan bir yumruk karna, bir de surata forearm. Chop Jericho’dan, iplere yolluyor ama Zayn’den reversal ve bir arm drag. Ardından bir tane daha ve ardından da armlock takedown. Şimdi yerde armlock bağlı, Jericho zor durumda. Ayaklanıyor Jeri, Sami onu kendi köşesine sürüklüyor ve Ambrose’a tag veriyor. Ambrose’tan karna bir yumruk ve bir de chop. Bir tane daha ve bir tane daha. Ambrose iplere gidiyor fakat Jericho’dan back elbow ! Şimdi Jericho walls of Jericho’ya gitme peşinde ama olmuyor. Ambrose şimdi dirty deeds pozisyonuna soktu ama Jericho da kaçıyor hemen. Owens da geldi yanına, bakışıyorlar derken reklamlar.

Commercial Break

Reklam dönüşü Jericho kontrolü almış vaziyette. Owens’a tag veriyor şimdi. O tutarken Owens’tan tekme. Sonra ikili beraber yumrukluyor, ve sonra da Owens tek devam ediyor. Tekme ve dirsek darbeleri Owens’tan. Sami’yi kızdırmayı da ihmal etmiyor Owens. Köşede yumruklar Ambrose’a. Şimdi de tekmeler derken tag veriyor Jericho’ya. Jericho devam ediyor tekmeleme işine. Hakem ayırıyor. Jericho’dan şimdi choplar köşede. Ardından da karşı köşeye yolluyor fakat back elbow Ambrose’tan. Tag verdi ve Sami Zayn içerde şimdi. Zayn’den bir clothesline, bir de high kick. İplere yolluyor Jeri’yi ama back body drop beklerken Jeri’den tekme geliyor. Ama Sami’den bir clothesline daha ve bir tane de Owens’a. Sami’den bir back elbow ve sprinboard cross body ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Sami şimdi tekrar kaldıracakken Jericho’dan diz darbesi geliyor, ardından da sırta darbeler. Sami onu aprona yolluyor, o da hemen köşeye çıkıyor. Atlıyor ama boşa, Sami’den karna yumruk ve bir de tekme. Parmaklarını kenetleyip bir chop vuruyor göğsüne, ardından köşeye çıkıyor, orda karar değiştirip dışardaki Owens’ın üzerine crossbody ile atlıyor. Owens’ı dövmeye devam ediyor orda Sami. Ardından aprondan içerdeki Jericho’ya forearm ve shoulder first. Ardından içeri giriyor, o girerken Owens tag alıyor ve tekrar dışarı çekiyor onu. Owens Zayn’i bariyerlere yolluyor. Ardından da yumrukluyor onu, tekmeler peşinden de. Owens şimdi içeri sokuyor Zayn’i, Jericho’dan bir tokat geliyor, ardından da Owens’tan tekmeler. Chop Owens’tan, ardından da tekme. Köşeye vurup, tag veriyor Owens. O tutarken Jericho karnına yumruğu geçiriyor. Ardından da snapmare ve chinlock. Owens seyirciyi selamlıyor bu sırada. Zayn zor durumda. Zayn yavaş yavaş ayaklanıyor, karna bir yumruk ve ardından forearm darbeleri. Jericho iplere yollayıp dönünce de back elbowu geçiriyor. Bir de lionsault Jericho’dan, pine gidiyor 1...2... hayır ! Jericho aşağılıyor rakibini. Tokatlar atıyor, bir de yumruk derken ıskaladı Jeri ! Sami’den blue thunder bomb ! İki isim de tag verme peşinde. Veriyorlar da, Owens ve Ambrose içerde. Ambrose üstün geliyor, clotheslineler Ambrose’tan. Ardından da crossbody ve yerde yumruklar. Running forearm Ambrose’tan ama bulldog gelmiyor. Köşede Ambrose, Owens üzerine gidiyor fakat Ambrose’tan big boot. Owens tekrar üzerine gidiyor ama Ambrose onu dışarı yolluyor. Ambrose şimdi delirdi ve suicide dive ! Jericho Ambrose’a saldırıp içeri sokma peşinde ama Ambrose girmeyip bir rebound lariat geçiriyor ona. Ardından giriyor içeriye. Owens’tan superkick ! Pine gidiyor 1...2... hayır ! Owens kaldırıyor şimdi, pop up powerbomb için iplere yolluyor fakat Ambrose orda kaldı, bir back elbow Ambrose’tan. Bir forearm Owens’tan, Ambrose rebound lariatla gelecekmiş gibi yapıp fake atıyor ve dirty deeds ! Pine gidiyor hemen 1...2... Jericho çekiyor son anda ! Zayn’den ona low dropkick ! Ambrose köşeye çıkıyor ama yine Jericho ona engel olup indiriyor ordan. Ambrose iplere asılı kaldı. Owens pine gidiyor hemen 1...2....3 !

Kazanan: Chris Jericho & Kevin Owens

Heel taraf kazanıyor. Jericho’nun payı büyük. Owens sövüyor onlara, seviniyor. Jerichoyla sarılıyor, kucaklaşıyorlar. Tekrarları izliyoruz. Face taraf şaşkın, Owens ve Jericho kazandı. Owens biz yendik diyor hala. Kanada diyorlar, İngiliz arabasını tekmeliyorlar. Sami ve Ambrose da terk ediyor ringi ardından. Şovun sonuna geliyoruz.

21 Nisan 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Shane McMahon - The Miz Segmenti.
En İyi Maç: AJ Styles vs The Miz.
En Kötü Maç: Kadınlar Maçı .
Şovun Hareketi: Ryback’ten Super Vertical Suplex.
Şovun Adamı: AJ Styles.
Şovun Kadını: Paige (İngilteredeyiz, seçmezsek ayıp).
Şovun Takımı: Karl Anderson & Luke Gallows.
Şovun En Saçma Anı: Main Event Maçının Bitiş Şekli.
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratanı: Dean Ambrose.
Şova Puanım: 5/10

21 Nisan 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2016, 16:17   #2
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Bu isimlerle daha iyi bi şov çıkartabilirlerdi pek ala, pek keyif almadım açıkcası.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2016, 16:18   #3
| Bad Boy |
SpearByEdge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 65
Favori Güreşçisi: Lana Austin
Rep Puanı: 1889
Rep Derecesi: SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.

Elinize sağlık.
imza

"The Shield was untouchable. And we will go down in the history books as one of the greatest groups in sports entertainment ever! We dominated WWE, we beat everybody. Even Evolution . But we were healthy and a cancer inside of us, little did we know, and that cancer's name— the cancer's name is Seth Rollins . History is full of people like you, Seth. Everybody in this building knows somebody like you, Seth. Kind of guy that would stab his brother in the back. Suckup, who sell out to The Authority. Now when I get the opportunity to rearrange your face, which I will , your nose isn't gonna be here anymore, it's gonna be over here by your ear. I say ear 'cause you only gonna have one left. I'm gonna rip your dirty stinking hair out by the roots. I'm gonna stuff it in your mouth, there will be a room where your teeth used to be. Seth Rollins, my brother— you're scum! We all are looking forward to what that scum has to say tonight. We want you to stand out here in this ring in front of the whole world and lie through your teeth. We want you to stand in the middle of this ring in front of the whole world and we want them to hear Triple H's words coming out of your mouth. We're gonna listen every word of it. And then we're gonna beat the living hell out of you!"

Haftanın Parlayan Üyesi "SpearByEdge" 08.05.2016
SpearByEdge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil