GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-04-2016, 12:59   #1
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 28 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Şovun Yayınlandığı Tarih: 28 Nisan 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 871. Bölüm
Yer: Manchester, New Hampshire

28 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

RAW’dan görüntüler ekrana geliyor. Önce Roman Reigns Usos’a maç sonrası saldırmaya devam eden Gallows ve Anderson’ı dağıtıyor. Ardından da main eventte önce Anderson Gallows Roman’a saldırıyor, sonra da onları engellemeye AJ Styles geliyor. Ancak Roman ona saldırınca ortalık karışıyor. AJ’den phenomenal forearm geliyor Roman’a ve gece böyle kapanıyor.

Şimdi Smackdown introsu ekranda. On and on and on and on ! Pyrolar patlıyor, arenadayız. Truth Reigns, DİİİİĞĞĞ GUY geliyor. Kısılmış boo ile karışık cheer var. Kemerini kaldırıyor Roman, kameralarımız özenle seyircilerdeki Roman’ı destekleyen pankartları göstermekte. Roman ringte şimdi. Çocuğun biri you are the best diye bağırıyor, Roman da kafasını sallıyor. Şimdi Payback’teki maçın kartı ekranda. Bu arada Payback bu Pazar ! Roman’dayız şimdi, The Guy demez inş.

Roman Reigns: Geçtiğimiz Pazartesi RAW’da, AJ Styles’ın ağzının ortasına superman punch’ı geçirdim ! Ve bunu Pazar günü Payback’te tekrar yapacağım ! Size söyleyim neden yaptığımı. Haftalardır AJ, Anderson ve Gallows’la takım olmadığını söylüyor, ama ben buna inanmıyorum. AJ’e tekli rakip olarak saygı duyuyorum, onun tüm dünyayı dolaştığını biliyorum, onlarında onun arkadaşı olduğunu. O yüzden onların geçmişini biliyorum ve sizin de bildiğinizi biliyorum. Demeye çalıştığım şey şu ki AJ, kimseyi kandıramazsın ! Biz sizin birlikte olduğunuzu biliyoruz. O yüzden lütfen yalan söylemeyi bırak, adam gibi çık şuraya ve gerçekleri söyle !

AWESOME ! Miz geliyor, önde Maryse var. İkili pozlarını verip öpüşüyor sonra da ringe yöneliyor. Miz mikrofonunu da aldı, ringteler şimdi.

The Miz: AJ Styles’ın geleceğini sanmıyordun değil mi ? Bu kadarını düşünebilirdin. (Miz kahkaha koyuyor burda.) Ohv afedersin, güzeller güzeli karım Maryse’i takdim etmeme izin ver. Muazzam değil mi ama ? (Bir öpücük.) Şimdi her zaman söylediğim gibi, AJ ile o ikilinin takım halinde hareket ettiğini de, arkadaştan öte olduklarını da ilk defa ben söylemiştim. Can ciğer kuzu sarması gibi. Tıpkı 1994 yılında çekilen bir sinema klasiği Shawshank Redemption’daki Andy Dufresne ve yakın dostu Red gibi. İşte bu da seni ordaki Warden yapıyor olmalı Roman. Ve aldatıldığında ortada. Arkada bir çöp gibi bırakılacaksın, sessizce saatlerce bir duvara bakıp, AJ Styles’ın yeni WWE World Heavyweight Champion olmasıyla hayatından kopan parçayı düşüneceksin. İşte o zaman küçük bir “haklıymışsın”ı hakedeceğim ben de.

Maryse ile öpüşüyor, sonra döndüğünde Roman’dan bir tokat, sonra da clothesline. Miz dışarda. Roman ona kemerini uzatıyor, Maryse alıyor. Roman da kendi kemerini kaldırıyor. İkili bakışmakta.

Bu gece Ambrose Asylum’ın konuğu Natalya ve Charlotte olacak. Birazdan League of Nations, sürpriz üç isimle karşı karşıya gelecek.

Commercial Break

Bu gece ayrıca Roman Reigns vs The Miz maçını da izleyeceğiz. Şimdi arka alandayız, Renee Young orada.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, karşınızda League of Nations. (LoN giriyor kameranın açısına) Baylar, King Barrett’ı yolladıktan sonra League of Nations her zamankinden daha mı güçlü oldu ?

Sheamus: Aynen öyle Renee, bunu daha önce söyledim mi bilmiyorum ama Wrestlemania’da bizimle mücadele edecek hiçbir üçlünün olmadığını ispat ettik. Gidip New Day’e sormanız yeterli.

Alberto Del Rio: Claro ! Özelliklede grubumuzdaki zayıf halka Barrett’ı yolladıktan sonra, şimdi çok daha güçlüyüz ve çok daha iyi görünüyoruz.

Rusev: Biz belki League of Nations olarak biliniyor olabiliriz ama siz bize United Nations da diyebilirsiniz !

Takım üyeleri coşuyor burda. Hadi gidelim diyip maçları için ayrılıyorlar.

İlk olarak League of Nations geliyor. Tauntlarını atıyorlar ve Lucha Lucha Lucha! Kalisto geliyor. USC şampiyonumuz girişte duruyor ve şimdi de Sami Zayn geliyor. Vee son olarak Cesaro! 3'lü ringe geliyorlar , tauntlarını atıyorlar ve hakem zili çalıyor. Maç başlıyor.

6 Men Tag Team Match
Kalisto, Sami Zayn & Cesaro vs League of Nations (Sheamus , Alberto Del Rio , Rusev)

Maç başlıyor ama LoN üyeleri kimin ilk olarak güreşeceğini kararlaştıramıyor. 3 isim ringde tartışıyorlar ve en sonda Sheamus arkadaşlarını gönderiyor kenara ve maç başlıyor. İlk olarak Sheamus atak yapıyor Kalisto çekiliyor ve rakibinin ayağına bir tekme geçiriyor. Bir tane daha. Bir tane daha derken Kalisto iplere gidiyor ama döndüğünde rakibinden bir dirsek darbesi geliyor. Sheamus rakibini köşeye götürüyor . Tekmelerken Rusev ve Alberto Del Rio aynı anda beline vurup tag alıyorlar. Ama içeri giren Rusev oluyor. Rusev köşede rakibine birkaç tekme geçirirken Del Rio tag alıyor , Rusev sinirleniyor bu duruma. Del Rio'dan bir suplex geliyor. Ardından rakibinin beline bir tekme . Alberto çok konsantre bir şekilde rakibine odaklanmışken Sheamus tag alıyor. Sheamus rakibine yumruk ve tekmeler indiriyor. Şimdi de Rusev tag alıyor . Sheamus sinirli bu sefer de. Rusev yumrukluyor rakibini. Body slam ardından da elbow drop yapıyor. Tuşa gidiyor 1..2. Kalisto kalktı. Rusev rakibini kucağına alıyor ve belini sıkı bir şekilde tutuyor. Kalisto zorlansa da pes etmiyor. Yumruklar atıyor tam kurtuldu derken rakibinden yine yiyor tekmeyi. Şimdi Rusev rakibine tekrar body slam yapmak istiyor ama Kalisto kurtulup Sami Zayn'e tag veriyor. Zayn ringe hızlı bir şekilde giriyor hemen iplere gidip rakibine hurricane yapıyor. Ardından köşeye götürüp yumrukluyor. 2.iplere çıkıp aprona oturuyor üzerine gelen rakibinin yüzüne bir tekme indiriyor. Ama Sheamus onun dikkatini bozuyor ve Rusev'den çok sert bir tekme geliyor. Tuşa gidiyor Rusev 1...2.. Zayn kalktı. Reklamlara gidiyoruz..

Commercial Break

Reklamlardan dönüyoruz ve ringde Sheamus ve Sami Zayn'in olduğunu görüyoruz. Şimdi Sheamus'tan yerdeki rakibine bir tekme geliyor. Ardından bir leg drop Sheamus'tan ,tuşa gidiyor 1...2. Kalktı Zayn. Sheamus köşeye götürüyor rakibini , Del Rio tag alıyor rakibini köşeye götürüyor, yumrukları ve tekmeleri sıralıyor orada . Rusev onu indiriyor ve tag vermesini istiyor ama Del Rio onu takmıyor , rakibine bir DDT yapıp tuşa gidiyor 1..2.. Kalktı Zayn. Del Rio headlock bağlıyor. Zayn yavaş yavaş kalkıp rakibini yumrukluyor. Ama Del Rio'dan Backbreaker geliyor Del Rio gaza gelmiş bir şekilde bitirici hareketini uygulamak için hazırlanırken. Rusev tag alıyor. Del Rio şaşkın, Maçın başından beri sinyalleri verilen bu kavga sonunda ateşleniyor. Rusev'i itiyor Del Rio , Rusev de karşılık veriyor ikili tartışırken , Sheamus karşı köşeye gidip Cesaro ve Kalisto'ya saldırıyor , Zayn'i diğer köşeye götürüyor ve o da tartışmaya katılıyor , sinirli bir şekilde birbirlerini itiyorlar . Del Rio en sonunda ikisini de itip ringden ayrılıyor. Şimdi maça tekrar dönüyor Rusev ,rakibini yumrukluyor. Ardından Sheamus ile ağız dalaşına girip ona tag veriyor. Şimdi Sheamus aprona çıkıyor Rusev'in tutmuş olduğu Zayn'in üstüne atlamak istiyor ama Zayn çekiliyor ve Rusev'e elbow yapıyor yanlışlıkla, Rusev sinirleniyor bu duruma Sheamus'u itiyor o da onu itiyor , ikili bir süre birbirerini ittiriyor ve en sonda Rusev dayanamayıp terk ediyor ringi ,artık Sheamus tek başına. Şimdi Sheamus köşedeki Zayn üstüne doğru koşuyor ama Zayn çekilip Kalisto'ya tag veriyor. Kalisto hızlı bir şekilde springboard Hurricana yapıyor. Ardından rakibini ayağına tekmeleri geçiriyor. Şimdi bir Springboard Corkscrew Crossbody! Şimdi de Cesaro'ya tag veriyor Cesaro'dan ringin dışına çıkan ve arka alana doğru gitmek isteyen rakibine bir Uppercut geliyor. Cesaro rakibini içeri sokuyor. Ardından Aprona çıkıyor ve crossbody yapıp tuşa gidiyor 1..2 kalktı Sheamus . Cesaro Uppercut'ları saydırıyor, bir o köşeye bir bu köşeye , Sheamus deliye döndü. Şimdi de iplerden gelip bir dropkick yapıyor. Şimdi Cesaro rakibinin ayaklarını kavrıyor ve Swing için hamle yapıyor ama Sheamus ipleri tutarak çıkıyor ve hızlı bir şekilde arka alanın yolunu tutuyor . Hakem 10'a kadar sayıyor ve maç bitiyor.

Kazanan: Kalisto, Sami Zayn & Cesaro

Üçlü kutluyorlar galibiyeti. Cidden güzel takım oldular ama maça damgasını vuran onlar değil LoN oldu.

Bu gece The Ambrose Asylum şovu bizimle olacak, kadınlarımız delinin konukları.

Commercial Break

Arka alanda League of Nations tartışmakta. Birbirlerine küfürler, hakaretler savuruyorlar. Rusev SR’ye sen beni terk ettin diyor saldırıyor. Sheamus da ona asıl ikiniz terk ettiniz diyip saldırıyor. ADR ve Rusev oturmuşken, Sheamus ayakta “LİG BİTTİ” diyor ! Rusev’de Liginin *** dercesine unut gitsin çekiyor. Herkes kendi yoluna artık.

Şimdi RAW’da da izlediğimiz Sami Zayn, Kevin Owens promosu geliyor ekrana. İkili Payback’te kozlarını paylaşacak.

İlk olarak Baron Corbin geliyor. Ardından da Damien Sandow geliyor . İkili ringde hazır bir şekilde beklerken biz de geçen hafta olanları ve Payback'taki maçın tanıtımını izliyoruz.

Singles Match
Baron Corbin vs Damien Sandow

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. Maç başlar başlamaz Corbin'den rakibinin karnına bir tekme geliyor. Ardından Sandow'u ringin dışına postalıyor Corbin. Dışarı çıkıyor ve üstüne gelen rakibini bariyerlere çarptırıyor. Ardından orada dirsek darbelerini sıralıyor. Çok sert yumruklar indiriyor. İçeri alıyor rakibini. Ayağıyla kafasına basıyor . Sandow acı içinde. Bir süre devam ettiriyor bunu. Sandow karşılık vermeye çalışıyor bir iki yumruk atıyor ama sonunda yine yiyor o darbeyi. Corbin rakibini omuzuna alıyor ve iplere çarptırıyor. Ardından bir acımasızca yumruk daha. Corbin Sandow'un göğsünü iplere vurdurarak hırpalamaya devam ediyor ve en sonunda End of Days yapıp tuşa gidiyor 1...2....3 !

Kazanan: Baron Corbin

Corbin rahat bir şekilde kazanıyor. Maçın sonucu şaşırtmadı.

Arka alandayız, AJ yürürken Renee geliyor yanına.

Renee Young: Afedersin AJ, Roman Reigns biraz önce senin doğruyu söylemediğini; Sen, Gallows ve Anderson’ın aslında beraber hareket ettiğini söyledi. Buna nasıl tepki veriyorsun ?

AJ Styles: Pekala, o zaman doğruyu söyleyim. Roman Reigns’in ne düşündüğü umrumda değil. Sana ben ne düşünüyorum onu söyleyim. Bence, bu Pazar Roman’dan WWE World Heavyweight Championship’i alacağım. Ondan sonra bana yalancı diyemeyecek, bana şampiyon diyecek.

Renee Young: Erken saatlerde seni oraya çağırmıştı aslında ?

AJ Styles: Ouv sanki ilk defa yapıyor. Miz de yumruğu yedi zaten. Bunun yanı sıra Roman’a cevap vermeyeceğim. Ben istediğim zaman o ringe çıkarım. Ki bu gece çıkacağım da. Onun maçı esnasında ben de orda olacağım.

AJ ayrılıyor ordan. Birazdan Ambrose Asylum bizlerle olacak.

Commercial Break

Retaliation ! Dean Ambrose geliyor, şovun sunucu. Ring Ambrose Asylum için hazırlanmış. Mikrofonunu alıyor. Bu arada RAW’da Jericho’yla yaşadıkları ekrana geliyor. Jericho masanın üzerinde walls of Jericho bağlamıştı. Ambrose masaya yaşlanmış pozisyonda şimdi.

Dean Ambrose: Şimdi Ambrose Asylum’ın sunucusu olarak part time işimden bahsetmeden önce full time işimden konuşalım biraz. Geçtiğimiz RAW şu masanın üzerindeki konumumdan bahsedelim. Beni tam bu masanın üzerinde Wall of Jericho’ya kıstırışına. Chris Jericho bana dünyanın acısını verdi ama Chris Jericho bir hata yaptı. Beni serbest bıraktı ! Chris Jericho, gitmeme izin vermemen lazımdı, çünkü ben asla çekip gitmem ! Çünkü sıra bana geldiğinde, ben onı kıstırdığımda onu bırakmayacağım. Ne hakemler, ne güvenlik görevlileri hiçbir şey beni ayıramayacak, bu Pazar da öyle olacak. Onu elime geçireceğim, ringte onunla oynayacağım ve onu yeneceğim ! Buna şüphe yok, tüm o çirkin atkıların, salak ayakkabıların ve saç tıraşının arkasında Chris Jericho tarihteki en iyi kötü çocuklardan biri ve Chris Jericho bir gün Hall of Fame olacak. Ama o gün, bu Pazar değil ! Bu Pazar (Masanın üzerine çıkıp) Bu Pazar Chris Jericho ringde kendisini Bon Jovi’den pastırmaya dönüştüren adama bakıyor olacak ! (Ringe girer) Şimdi bana izin verirseniz biraz değiştireceğim modumu, çünkü ben eğlence sektöründe çok yönlüyüm. (Saçını başını düzeltip, ağzına bir sakız atıyor.) Bayanlar ve baylar, The Ambrose Asylum’a hoşgeldiniz ! Hadi hemen işimize bakalım. Bu Pazar Payback var ve Payback’te, şimdi gelecek olan konuğum WWE Women’s Championship için mücadele edecek. Karşınızda Natalya !

Natalya geliyor. Klasik tarz giyinmiş bu sefer, transparan yok. Amrose alkışlıyor, biz de kemer maçının ma kartını görüyoruz ekranda. Ringteyiz tekrar.

Dean Ambrose: Natalya, The Ambrose Asylum’a hoş geldin, şovuma katıldığın teşekkürler.

Natalya: Asıl böyle bir şey yaptığın için ben teşekkür ederim, burası çok hoş, bana biraz.. detektiflerin ofislerini anımsattı. Evet çok hoş, ortaki bitti falan, her şey çok iyi.

Dean Ambrose: Teşekkürler, her neyse. Bu Pazar Payback’te WWE Women’s Championship için Charlotte’la mücadele edeceksin. Sen bu fırsatı hak ettin, çünkü şurda gördüğümüz şey bunu gösteriyor.

Titantronda 3 hafta önce Natalya’nın Charlotte’u pes ettirişi ekranda. Tabi Ric Flair hakemi çekip maçın DQ ile bitmesine sebep olmuştu. Tekrar ringteyiz.

Dean Ambrose: Yani benim gözlerim baya iyidir ve bence ben tüm bu insanların gördüğünden farklı bir şey görmedim. Charlotte sanki yarını yokmuşçasına pes etmiş ! Fırtına gibi, pes pes pes pes, bırak pes ! Ama bunun yanında, babası Ric Flair artık alıştığımız üzre ring kenarında maça karışmak için fırsat kolluyor. Peki bu Pazar günü farklı mı olacak ?

Natalya: Evet, hem de çok farklı olacak çünkü benim köşemde de biri olacak. O şu an en iyisi, eskiden de en iyiydi, her zaman da en iyi olacak. Bret The Hitman Hart.

Charlotte geliyor. Yanında babası da var. O da sekreter gibi giyinmiş. Ambrose dans ediyor onun müziğine, Flair her zamanki gibi. Ambrose baya baya kopuyor. Charlotte ve babası da ringte. Seyirci wooluyor.

Dean Ambrose: Bayanlar ve baylar, Ambrose Asylum’a hoşgeldiniz, Women’s Şampiyonu Charlotte ! Ve her zaman kızının yanında olan, 16 kez Ağırsiklet Şampiyonu, dirtiest player in the game, Ric Flair ! Şimdi Charlotte, Natalya dedi ki bu Pazar günü işler son seferkinden çok daha farklı olacakmış. Çünkü Natalya’nın köşesinde Bret The Hitman Hart olacak.

Charlotte: Evet bu rahatsız edici. Yani nasıl yapabilirsin bunu Naty ? Gerçekten, amcanın bugüne kadar yaptığı şeylerle bu insanların gözünü nasıl boyarsın ?

Natalya: Bana aileyle göz boyamaktan mı bahsediyorsun ? Onun yerine gidip aynadan kendine baksan ve arkanda kimin durduğunu görsen.

Charlotte:
Bu farklı, farklı ! Efsanevi (babasını göstererek.) Evet evet, babam 2 kez hall of famer. Evet babam 16 kez Ağırsiklet Şampiyonu ! Babam benim hocam ! Devam etmemi istiyor musun ?

Natalya: Senin baban kızının kazanması için hile yapması gerektiğini bilen, yalancı, üç kağıtçı, tuhaf ihtiyarın teki ! Çünkü kızının kendi başına bunu yapamayacağını biliyor. Ve eğer babam, Payback’tede maça karışmaya çalışırsa Bret onu durdurmak için orada olacak. Ve sen, dostum, bir kez daha pes edeceksin.

Ric Flair:
Beni mi durduracak ? Hahahaha WOOOO ! Ben, genç bayan, ben Bret Hart’ı WWE ringinde yendim ! Bret Hart’ı WCW’da yendim ! Ve eğer Vince bizi aya göndermiş olsaydı onu Ayda da yenerdim !

Natalya: Hey Ric, ağır ol biraz, sakinleş. Charlotte, artık yeni bir çağ geldi. Bu insanlara, WWE evrenine hak ettikleri bir şampiyon vermenin zamanı geldi.

İki isim bakışırken Natalya’nın şarkısı çalıyor, segment sonlanıyor. Sanırım kesilmeler olmuş baya. Bu gece Roman Reigns vs The Miz izleyeceğiz.

AAAAAAAOOOOOOHHHHH MANCHESTEER ! DON’T YOU DARE BE SOUR ! CLAP FOR YOUR WORLD FAMOUS TWO TIMES CHAMPS AND FEEEELL THE POOWAAAAAHHH !

The New Day geliyor danslarıyla. Oldukça seri bir şekilde spiker masasına varıyorlar. Spikerlerimizi kaldırıp kendileri yerleşiyorlar. Social Outcast ringte. New Day spikerlik yapıyor.

Şimdi Enzo ve Big Cass geliyor. Girişte başlıyor Enzo.

Enzo Amore: My name is Enzo Amore, and I am a certified G, and a bonafied stud. And you can't teach that ! And this right here, this is Big Cass, and he's 7 foot tall, and you can't teach that ! BADA BOOM REALEST GUYS IN THE ROOM ! HOW YOU DOIN ? (How You Doın !)

İkili de ringte. Enzo’dan bir iki laf daha gelecek galiba.

Enzo Amore: (SO üyelerine) Big Cass ve Mussels Marinara kafalarınızdan aşağı sosu boşaltmak üzere. Şu anda bir sonraki #1 contenderlara bakıyorsunuz ! How you doin !

İki takım da hazır gibi. Slater aşağı iniyor, diğer iki isim maçta olacak.

Tag Team Match
Enzo Amore & Big Cass vs Social Outcast

Bo Dallas ve Amore içerde. Lock up bağlıyorlar ve Dallas Amore’yi fırlatmayı başarıyor. Bunun coşkusuyla BOLIEVE pozunu veriyor. İplere gidiyor iki isim ve aynı anda cross body ! Amore üstün çıkıyor, kaldırıp köşeye vuruyor Dallas’ı. Ardından da Cass’e tag verip bir tokat atıyor Dallas’a. Cass’in fırlatmasıyla bir flying clothesline geliyor Amore’den. Amore tag aldı tekrardan, köşede kendisi ama Axel dikkatini dağıtınca boşa atlıyor. Dallas’tan back elbow. Axel tag aldı şimdi. Amore’den Dallas’a dropkick geliyor ama Axel da onun ense köküne geçiriyor lariat’ı. Yerde yumruklamaya devam ediyor. Derken o da ne ? Vaudevillains titantronun önünde, izlemeye geldiler sanırım. Axel maçı kotrol etmeye devam ediyor, köşeye yolladı serte Amore’yi. Axel köşeye yaslayıp bir running back elbow geçiriyor çenesine. Ardından da tag Dallas’a. Dallas köşedeki Enzo’nun üzerine gderken bir anda kendini dışarda buluyor. Gotch ve English kendi aralarında değerlendirme yapmakta. Axel tag aldı, Big Cass de öyle. Cass’ten Axel’a shoulder block ! Dallas’a stinger splash ! Tekrar Axel’a bir powerslam ! Ve bir de elbow drop geliyor ki bunun özel bir ismi var, emperor elbow ! Cass’ten bir stinger splash daha ! Aprona Slater çıkıyor, ona da bir big boot geliyor. Axel geliyor tekrar ama ıskalıyor, Cass’ten bossman slam ! Enzo’ya tag veriyor ve Rocket Launcher ! Pine gidiyor Enzo 1....2....3 !

Kazanan: Enzo Amore & Big Cass

İkili sevinirken Vaudevillains da alaylı bir şekilde alkışlıyor onları. Bakışıyorlar şimdi.

Big Cass’te mikrofon var, benim sevdiğim şeyi söyleyecek.

Big Cass: Vaudevillains, bu Pazar günü sizi tanımlamak için sadece bir sözcük olduğunu ispatlayacağız. Ve şimdi onu sizin için heceleyeceğim ! S ! A ! W ! F ! T ! (SAAAAAAAAAAWFT !)

New Day’in hoşuna gidiyor bu baya. Diğer iki takım bakışırlarken segmentin sonuna geliyoruz.

Arka alanda R-Truth var. Ağaç dalına bağladığı aynayla kendine bakmakta, veya öyle tuhaf bir şey yapıyor işte. Goldust geliyor.

Goldust: Truth !

R-Truth: Noldu, what’s up dog ?

Goldust: Sana Gold & Truth hakkında söylemem gereken bir şey vardı.

R-Truth: Benim de sana söyleyeceğim var.

Goldust: Ov bu iyi. Herneyse, geçen hafta dans ederken çok doğru bir şey yaptığımı hissettim. Doğru’dan kastım, sayı doğrusundaki doğrudan daha doğru ! Dediğimi anlıyor musun, bu beni düşündürdü.

Derken ikilinin arasına kıllı uzun bir şey giriyor. Ucunda da beyaz bir şey var. Ne ola ki bu ? Selfie çubuğuymuş ! Tyler Breeze geliyor Truth’un yanına, ikilinin arası iyi gibi.

R-Truth: Hey Breezy, what’s up dog !

Goldust: (Tyler Breeze’e) Yardıma mı ihtiyacın var ?

R-Truth: Hayır Gold, dur benim de seninle konuşacağım şey buydu. Belki de yapmamız gereken budur. Geçen hafta sen dans ederken çok mutluydun, o Goldango olayları falan. Yani (Goldust Goldango’yu duyunca başladı fantazik dansına) sözün özü mutluluk. Hayatta senin mutlu olmandan daha fazlasını istemem. O yüzden ben de kendi tag partnerimi buldum. T Breezy ! Biz kendimize şöyle diyoruz: Gorgeous Truth ! Bunun yanı sıra biz hala arkadaşız, bliyorsun değil mi dog ? (Şimdi anladığım üzre R-Truth kendine ağaç dalından selfie çubuğu yapmış. ) Sen ne diyecektin ?

Goldust: Önemli bir şey değildi. Unut gitsin.

R-Truth: Unut gitsin mi ? Zaten konuşmanın başını hatırlamıyorum. T-BREE, hadi gidelim dog. Hey selfie çubuğumu beğendin mi ?

İkili ayrılıyor, geride yıkık bir Goldust. Fazla naz ettin be baba, hak ettin bunu. Fandango geliyor onun yanına da. Gel dans edelim falan diyor, Goldust gaza gelse de başım ağrıyor diye geçiştiriyor. Fandango dans ederek yanına oturup, iyi olacaksın diyor fantazik sesiyle.

İlk olarak Apollo Crews geliyor ringe, o tauntunu atarken reklamlara gidiyoruz.

SO COME TO PUERTO RICO ! THE SHINING STAR OF THE CARRIBEAN !

Döndüğümüzde Stardust da gelmiş. İki isim de ringte ve hazır.

Singles Match
Stardust vs Apollo Crews

İkili hızlı başlıyor. Stardust rakibine atak yapıyor , Apollo kurtuluyor ve rakibinin belinden tutup yere vuruyor. Stardust ringden çıkıyor, Apollo yanına gitmek istiyor , Stardust ayaklarından tutuyor indiriyor ve tekme atıyor. Seyircilerden "Cody" sesleri geliyor. Stardust rakibinin kafasını ringin kenarına vurdurmak istiyor ama Apollo bunu engelleyip Stardust'un rakibinin kafasını vuruyor. Stardust içeri giriyor, Crews de . Ama Crews girerken rakibinin ayağını tutuyor Stardust ve çeviriyor, Apollo yerde. Stardust rakibini köşeye götürüyor ve orada tekmeliyor. Şimdi ortaya sürüklüyor ve orada Crews'in ayağına dirsek ve tekmeler indiriyor. Stardust bir süre daha rakibinin ayağına darbeler indiriyor. En sonunda bir ayağını büküyor ve pes ettirmeye çalışıyor rakibini. Ama Crews tekmelerle kurtuluyor. İkili yumruklaşıyor ringin ortasında. Stardust iplere gidiyor ama Crews'ten bir clothesline geliyor , bir tane daha. Ardından bir tekme, vee Military Press Slam ! Tuşa gidiyor 1..2.. kalktı Stardust. Crews rakibini kaldırıyor , ama Stardust'tan aniden bir Dropkick geliyor. Stardust şimdi rakibinin ayağını tutuyor tekrar ama Apollo'dan aniden Enzuigiri geliyor. Ve son olarak da Spin Out Powerbomb yaparak bitiriyor Stardust'un işini Apollo Crews, tuşa gidiyor 1...2...3. !

Kazanan: Apollo Crews

Apollo Crews seke seke sevincini yaşıyor. Maçın önemli anlarını izliyoruz. Apollo sevinç içinde tauntunu atıyor.

Birazdan RAW’daki kardeş atışması ekranda olacak.

Commercial Break

Evet şimdi RAW’un açılışındaki Steph’li Shane’li segment geliyor ekranlara. Stephanie’nin verdiği mesaj şu, Pazar günü Vince McMahon hangimizin şovu yöneteceğine karar verecek. Shane güvenliği çağırıyor, Steph onları hırpalayarak ayrılıyor ordan.

PHENOMENAL ONE AJ STYLES GELİYOR ! Kendisi Roman Reigns’in maçı esnasında ring kenarında olacakmış. Birazdan.

Commercial Break

Quiet on the set ! Can we please have quiet on the set ! AWESOME ! The Miz geliyor, yanında karısı Maryse. Pozlarını verip öpüşüyorlar, ringe geliyorlar. Payback’te Miz kemerine Cesaro’ya karşı koruyacak. İkili ringte, rakibini bekliyor Miz. Truth Reigns ! ROMAN REING THE GUY WITH WETTEST HAIR ! DİİİİİĞ GUY ! DİİİĞ CHAMP ! Kendisi ring yolunu çabuk alıyor. Kemerini AJ Styles’a gösteriyor doğrudan. Şimdi iki isim de hazır ringte.

Singles Match
Roman Reigns vs The Miz

Maç başlıyor ve lock up geliyor. Roman Reigns, Miz’i köşeye sürüklüyor. Hakem ayırır ayırmaz Miz hemen ringten kaçıyor, nefes alıyor karısının yanında. Roman onu içeri sokmaya çalışıyor ama Miz’den rope jawbreaker ! Miz giriyor ama Roman’dan shoulder tackle. Roman üzerine gidiyor, Miz onu köşeye geçiriyor. Miz şimdi tekrar üzerine gidiyor fakat Roman’dan bir tokat, ardından da clothesline, Miz dışarda tekrar. Roman da çıkıyor ve apron dropkick ! AJ ile bakışıyorlar. AJ ayağa kalkıyor, baya atarlanıyorlar ama hakem ayırıyor. Derken arkadan Miz gelip Roman’ın kafasını spiker masasına geçiriyor, sonra da omzunu köşe direğine ! Miz şimdi içeri soktu Roman’ı, pine gidiyor 1...2.. hayır !

Commercial Break

Döndüğümüzde Miz Roman’a chinlock bağlamış vaziyette. AJ de ayakta takip ediyor maçı. Roman yavaş yavaş ayakalnıyor. Roman kollarından yakalayıp kilidi çözüyor, sonra da karna yumruk, surata forearm ! Miz onu köşeye yolluyor ve corner clothesline ! Miz köşede, atlıyor double axe handle ! Pine gidiyor 1...2.. hayır ! Miz şimdi iplerde boğuyor derken hakem ayırıyor. Roman hala ordayken bir de tekme ensesine, pine gidiyor 1...2.. hayır ! Saçından çekiştiriyor Miz, sırtına tekmeler atıyor. Bir short big boot ve pin denemesi yine Miz’den ama başarısız ! Miz yerdeki rakibini yumrukluyor. Sırta tekme ve chinlock yine. AJ takip etmekte sabırla. Roman yine açıyor kilidi. Ayaklanıyorlar, Miz’den diz darbesi ve bir neckbreaker, bir ikincisi gelecekken Roman ittiriyor onu. Samoan drop Roman Reigns’ten. İki isim de yerde. Ayaklanıyorlar şimdi, Miz üzerine gidiyor ama back elbow Roman’dan, bir de tokat geldi şimdi ! Bir tane daha ! Miz iplere yolluyor fakat tekme Roman’dan ve clothesline ! Bir clothesline daha ! Bir tane de flying clothesline ! Köşede clothesline’ler geçirmeye devame diyor, seyirci sayıyor bunları. Son olarak bir tokat geçiriyor. Roman hissediyor şimdi, vuruyor yumruğunu yere ama Maryse çekiyor Miz’i. Roman da indi ringten. Miz basamaklara dropkick atıyor, o da Roman’ın dizine geliyor. Miz şimdi dize çalışmaya devam ediyor. Miz şimdi ringe soktu Roman’ı, Üzerine gidiyor ama back body drop mu ? Hayır roll up Miz’den ama başarısız. Miz figure 4’a gitmeyi deniyor ama Roman ittirdi onu. Miz’den dize bir tekme ve short DDT ! Pin denemesi 1...2... hayır ! Miz şimdi kollarını açtı, hissediyor ! SCF zamanı mı ? Roman kalkıyor, Miz yakaladı ama back elbowlar Roman’dan ! İplere gidiyor ve spear ! SPEAR ! 1...2...3 !

Kazanan: Roman Reigns

Reigns’le AJ bakışıyorlar. Hakem ona kemerini veriyor. Roman kemerini kaldırırken AJ aprona çıkıyor. Sonra da ringe giriyor. İkili face to face yapıyorlar.

AJ ona kemerine alacağım diyor galiba, mikrofonları yok. Derken arkadan Gallows ve Anderson geliyor ! Roman hemen ring dışına çıkıp o ikiliye saldırıyor ! Ama ikili baskın geliyor. Roman’ı döbvüyorlar, tekmeliyorlar, tekmeliyorlar ! Gallows kaldırıp basamaklara yolluyor. AJ neden bir şey yapmıyor ? Anderson kaldırıyor şimdi, ringe sokuyor. Gallows çoktan girdi. Gallows’tan big boot ! Usos geliyor ! Usos saldırıupr Gallows ve Anderson’a. Anderson’a superkick ! AJ giriyor araya ilk defa, ben bir şey yapmadım, ayırıyorum çekilin gidin falan diyor. Ama Jimmy’den ona tokat ! Gallows’A da superkick ! derken AJ’den step up enziguri geliyor. AJ aprona çıkıyor, phenomenal forearm’la atlıyor fakat Jimmy çekildi. Gallows clothesline’la yolluyor Jimmy’yi dışarı. AJ Gallows’u çekiyor, hey diyor, ne yapıyorsunuz ? Gallows o ne diyor diye bakacakken üzerlerine gelen Roman’ı görüyor ve AJ’i ittirip spear’ı kendi yiyor ! Arkadaşı için kendini feda eden yüce gönüllü insan ! AJ çekiyor hemen onu, Styles Clash pozisyonuna sokuyor Roman’ı ama Roman onu back body drop’la dışarı yolluyor. AJ apronda kaldı, Roman farkında değil. AJ tam iplerden sekecekken fark ediyor ve clothesline’la koşuyor ama AJ çekildi şimdi. İniyor ringten de. İki isim laf dalaşına girdi. Bakışıyorlar. Roman kemerini alıyor eline ve AJ’e sen konuş diyor, ben hala şampiyonum. Kemeri de serdi şimdi yere. Gel al dercesine. Pazar günü alacağım diyor AJ. Roman şimdi kemerini kaldırıyor AJ’in yüzüne yüzüne. Şov da bu görüntülerle sona eriyor.

28 Nisan 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Main Eventten Sonra Ortalığın Karıştığı Dakikalar.
En İyi Maç: -
En Kötü Maç: Damien Sandow vs Baron Corbin.
Şovun Hareketi: Apollo Crews’dan Spin-Out Powerbomb.
Şovun Adamı: Roman Reigns.
Şovun Kadını: Natalya.
Şovun Takımı: Enzo Amore & Big Cass.
Şovun En Saçma Anı: LoN’un bu şov bir anda cozutması.
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratanı: Damien Sandow.
Şova Puanım: 7/10

28 Nisan 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2016, 15:52   #2
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 30022
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Son zamanlarda en beğendiğim Smackdown bitişi oldu.Miz'i nedense çok beğenmeye başladım.Maryse ile beraber karakteri oturdu adamın.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2016, 15:54   #3
shiniest
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1245
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 16733
Rep Derecesi: MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.

Gerçekten iyi bir şov oldu. Sonu beklentimin üstünde oldu diyebilirim. Apollo reis de tokatladı tokatladı şimdi geriye sarıyor. Elinize sağlık.
imza

la garra charrua

MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2016, 16:01   #4
Sic • Parvis • Magna
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 4942
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 38028
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Apollo Crews çok yanlış kullanılıyor. Galiba bunu beğenmeyen tek kişi benim. Bu arada şovun en saçma anı bence Milletler Cemiyetinin dağılışı değildir yani sonuçta bu saçma stable dağıldı ve bundan böyle görmeyeceğiz varıp da saçma demek olmaz. İyi ki bitti lan deyip göbek atmak lazım. AJ Styles'ın ise hak ettiği yerde olmasına çok seviniyorum dilerim bu potadan düşüp mid card seviyesinde takılmaz daha Seth Rollins dönünce kıyamet kopacak AJ Styles ve Seth Rollins arasında da kemer feudu bekliyorum.
imza
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2016, 16:10   #5
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Apollo Crews çok yanlış kullanılıyor. Galiba bunu beğenmeyen tek kişi benim. Bu arada şovun en saçma anı bence Milletler Cemiyetinin dağılışı değildir yani sonuçta bu saçma stable dağıldı ve bundan böyle görmeyeceğiz varıp da saçma demek olmaz. İyi ki bitti lan deyip göbek atmak lazım. AJ Styles'ın ise hak ettiği yerde olmasına çok seviniyorum dilerim bu potadan düşüp mid card seviyesinde takılmaz daha Seth Rollins dönünce kıyamet kopacak AJ Styles ve Seth Rollins arasında da kemer feudu bekliyorum.
Saçma olan zaten "bu şekilde" dağılması. Bu stable şu maçta yaşadığı uyumsuzluğun çeyreğini yaşamadı kurulduğundan beri.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil