GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-05-2016, 18:58   #1
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 495
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 15752
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.
Standart 5 Mayıs 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Tayfun 'Outtanowhere' Görgeç & Berkay 'The Eater of Worlds' Aydemir

Women's Tag Team Match için DoctorMK'ya teşekkürler.

Şovun Yayınlandığı Tarih: 28 Nisan 2016 - Perşembe
Şov: Thursday Night Smackdown
Bölüm: 871. Bölüm
Yer: Kansas City, Missouri

28 Nisan 2016 - Smackdown | Şov İncelemesi

Then, Now, Forever...

Smackdown introsu ekrana geliyor ve Smackdown başlıyor ! Pyrolar patladı şimdi, Smackdown Kansas City’de. Bu gece The Usos vs Gallows & Anderson maçını izleyecekmişiz. Şimdi Chris Jericho geliyor, tabi önce ceket şov geliyor ekranlara. Kendisi heel tavırlarla alıyor ring yolunu. Bu arada RAW’daki Steph’in Ambrose Asylum’ı iptal edişi ekranda ve de devamında Highlight Reel’in dönüşü, çıkan kavga ve Mitch’in başına gelenler... Jericho ringte, Ranallo, Ambrose Mitch’in intikamını alacak diyor. Bakalım Jericho ne düşünüyor.

Chris Jericho: Konuğuma geçmeden önce geçtiğimiz Pazartesi Ambrose’a olanları açıklayayım. Görüyorsunuz ya Jericho’yu başta tangoya davet eden oydu. Bunun matrak, komik bir şey olduğunu sandı. Ama 10 kiloluk objeyi kafasında ezince bunun komik olmadığını anladı. Evet, hatta ciddiyetin de farkına vardı. Geceyi St. Louis Devlet Hastanesinde arka tarafının durumunu, ezilmenin mİktarını, omurgasındaki incinmeyi düşünerek geçirdi. Bu demek oluyor ki Ambrose bu gece burada değil. Benim yüzümden tabi. (You Suck !) Ambrose bu gece benim yüzümden burada değil, o rampadan aşağı inemeyecek, ufak sürprizler yapamayacak. Ambrose benim yüzümden WWE’nin dışında bu gece. Tamam mı ? Anlaşıldı mı ? Ne zaman döneceği de belli değil. Eğer akıllıysa dışarda kalır, dönmez. Çünkü bu onun için daha iyi olur. Bu yeni bir çağ ve bu çağ, benim çağım ! Ve bu gece de size Jericho hediyesini veriyorum, tadını çıkarın. (You Suck !) Şimdi işimize bakalım, bu Highlight Reel’in geri dönüşü ! Ve hiç lafı uzatmadan konuğuma geçeyim, Sami Zayn !

Zayn geliyor. Enerjisiyle hızla alıyor ring yolunu. Ringte kendisi.

Chris Jericho: Pekala pekala, sakin olun. Şimdi Sami, geçen Pazartesi RAW’da yaptıklarına bakalım. Klibi oynatın şaklabanlar.

Sami Zayn’in KO vs Cesaro maçı sonu çıkan olaylara eşlik edişi ekranda. Kendisi gayet net bir mesaj vermişti IC kemerini kaldırarak.

Chris Jericho: Doğru anlamış mıyım bakalım Zayn. Sevgili arkadaşın Kevin Owens’ın seni Payback’te dövmesinin ardından hala sürpriz ataklar yapıyorsun. Bu senin ne kadar ezik olduğunu gösterir. Bunun üstüne bir de Miz’in kemerini alıp, senin olmadığı halde onu havaya kaldırıyorsun. Bu da seni pis bir hırsız yapıyor. Sana şunu sorayım Sami Zayn. Sen nasıl bir insansın ha ?

Sami Zayn: Aslında ben kendimi çok iyi biri olarak görüyorum dürüst olmak gerekirse. Bence çoğu insan da bana katılıyor, tıpkı o atkının seni biraz salak gösterdiği konusunda katıldıkları gibi. Ama sen haklısın Chris, Kevin beni bu ringte adil bir dövüşte yendi, benim problemim bu değil. Benim problemin maç sonu yaptıkları. Ben yerdeyken suratımı tokatlayışı, beni bir çöp parçasıymışım gibi ringten atışı. Ve inan bana beni kışkırtırsan o kadar kolay bırakmam peşini. Intercontinental Title’ı tutuşuma gelirsek, orda bir şeyi çaldığım yoktu-

AWESOME ! Miz geliyor, kemerin sahibi. Kırmızı halı attılar kendisi ve Maryse için. İkili biraz kızgın gibi. Ringteler şimdi.

Chris Jericho: Wo wo wo, burası Miz TV değil tamam mı ? Bu Highlight Reel, beni bölemezsin.

The Miz: Şovun bekleyebilir. (Sami’ye) Bu benim Intercontinental Championship’im !

Maryse: Onun Intercontinental Championship’i !

The Miz: Ben bu kemeri kafasından yukarı legal bir şekilde kaldırma hakkına sahip tek kişiyim, çünkü ben şampiyonum ! Ama anladım. Anladım sen Kevin Owens’ın ceketine yapışmışmışsın, o nereye giderse oraya gideceksin belli ki. Ama Pazartesi günü benim işime bulaştın. O kirli parmaklarını bebeğime sürdün. Eğer hiçbir şeyi anlamadıysan şunu anla. Eğer bir kez daha RAW’da yaptığın gibi bebeğime dokunmaya kalkarsan, bir parmağını dahi sürersen-

Sami Zayn: Neden bahsediyorsun ? Bundan mı ? (Parmağıyla kemere dokunmakta) Bahsettiğin şey bu mu ? Kemer ? Bu mu senin bebeğin ? (Daha da dokunarak) Bahsettiğin bu muydu ? Özür dilerim ben sanmıştım ki – (Maryse parmağı çekiyor ordan.)

Chris Jericho: Vaov. Vaov Miz. Eğer birisi benim 15 bin dolarlık ceketime, o kemerine dokunulduğu gibi dokunsaydı, bununla ilgili bir şeyler yapardım.

Sami Zayn: Bekle biraz, bekle. Demin.. Demin 15bin dolarlık ceket mi dedin ?

Chris Jericho: Evet ?

Sami Zayn: Yürüyen yılbaşı ağacı gibi görünmek için 15bin dolar mı harcadın ? (Cheer)

Chris Jericho: Durun biraz durun. Beni aşağılamaya mı çalışıyorsun. (Miz’e) Sen de beni bölmeye kalktın ha ? Sunucunuzu kaybettiniz o halde tamam mı ? Meselenizi kendi başınıza çözün, gidiyorum ben burdan. Gidiyorum ! Kendinizinmiş gibi takılın ! (Jericho ortalığı dağıtarak ayrılıyor.)

Sami Zayn: Böylece yavşakların birinden kurtulduk !

The Miz: Sen.. Senin hiç saygın yok. Özelim mi sanıyorsun ? Kendini özel mi sanıyorsun ha ? Bu güreşçilerin New Era olayları falan. Ama burada henüz yaptığın tek şey kedi havuzunda takılmak. Bense 11 yıldır bruadayım. Yani WWE’nin sunduğu büyük balıkları çok gördüm ve onların arasında hayatta kaldım. İşte bu yüzden Kıtalararası Şampiyonu’yum ! Ve eğer bana ringte, soyunma odasında hak ettiğim saygıyı göstermezsen derinler, WWE’nin büyük köpek balığına yem olacaksın, bana !

Zayn parmağını kaldırıyor, Mehmeh Ali Erbil’mişçesine kıvırıp Miz’in kemerine dokunuyor. Saygısız !

Sami Zayn: Hadi yüzmeye gidelim !

Maryse: Bu kadar ! Yeter ! Yapacağını yaptın ! Şimdi kocam sana bir ders verecek !

Sami Zayn: Bana bir ders mi verecek ? Aslına bakarsan bu süper bir fikir. Evet süper fikir. Size ne diyeceğim bakın. Hazır ben burdayken, sen burdayken, Kansas City de eminim ki partiye hazırken (Cheer) Bunu hemen şimdi, burada yapalım !

Zayn montunu çıkardı bile, Miz de kemerini Maryse’e verip bir yumruk sallıyor Zayn’e ama ıska ! Zayn dönüp saldıracakken Miz kaçıyor. İkili birbirilerine laf atarken Zayn’in müziği çalmakta. Reklamlardan sonra görecekmişiz maçı.

Commercial Break

Singles Match
The Miz vs Sami Zayn

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock up bağlıyor. Zayn rakibinin kolunu kıvırıyor , ardından Miz ona uyguluyor aynı hareketi, şimdi Zayn kurtulmak için çaba gösteriyor ve istediğini alıyor, reverse yapıp rakibi yere yatırıyor. Ardından Miz yavaş yavaş kalkıp rakibini köşeye götürüyor , Miz rakibini kolundan tutup diğer köşeye göndermek istiyor Zayn köşeye doğru koşuyor ama köşeye gitmeden iplere tutunup Miz'in üstünden geçiyor, Zayn üstüne gelen rakibini iki defa kolundan tutup savuruyor , ardından köşeye gönderiyor ve yumrukluyor. İplere çıkıp yumruklara devam ediyor. Ama Miz ani bir hamleyle rakibinin ayağına müdahele ediyor ve Zayn yere düşüyor. Miz rakibini tekmeliyor. Rakibini iplere gönderiyor ama Zayn onun üstünden geçiyor ve yüzüne bir tekme indiriyor. Tuşa gidiyor 1..2. Miz kalktı. Zayn headlock bağlıyor. Miz rakibini köşeye götürüp kurtuluyor. Miz rakibinin karnına bir tekme atıyor. Miz tekmeleye devam ediyor. İplere gidiyor, döndüğünde ise Zayn'den clothesline yiyor. Ardından Zayn rakibini ringin dışına yolluyor. Miz ringdeki rakibinin ayaklarını tutup indiriyor, belini ringin kenarına vurduruyor. Ardından rakibini bariyerlere doğru gönderiyor ama Zayn bariyerlere çıkıp reverse ile crossbody yapıyor. Zayn rakibini ringe sokuyor ve O da ne?? Bu Owens! Owens girişte görünüyor ve yavaş adımlarla ringe doğru geliyor.

Commercial Break

Döndüğümüzde üstünlüğün Miz'e geçtiğini görüyoruz, Miz köşedeki rakibine clothesline yapıyor. Bu arada Owens'ın spiker masasında olduğunu görüyoruz. Miz aprona çıkıyor ve atlayarak rakibinin kafasına bir yumruk indiriyor. Miz rakibini kaldırıyor ve Zayn birden reverse yapıp tuşa gidiyor 1..2. kalktı Miz. Zayn rakibinin karnına bir chop indiriyor. Bir tane daha, ardından yumrukluyor. Ama Miz'den tekme geliyor. Ardından Miz rakibine doğru koşuyor ama Zayn ipleri eğiyor ve Miz yere düşüyor. Ve şimdi Zayn'den Sommersault Dive! Ardından Owens ile dialoga giriyor, Owens amacının kavga olmadığını belirterek yerine oturuyor, Zayn Miz'i kaldırıp içeri sokuyor ama Owens arkasından kouşuyor ve Zayn'e saldırıyor , hakem maçı bitiriyor.

Kazanan: Sami Zayn by DQ

Owens rakibini yumrukluyor, Miz de ona katılıyor ve ikili Zayn'i hırpalıyorlar. Ve şimdi de Cesaro geliyor!! İkiliye uppurcutlar indiriyor. Bir o köşedekine bir bu köşedekine! Miz'e doğru giderken bir and Miz, Zayn ile yer değiştiriyor ve Cesaro yanlışlıkla Zayn'e vuruyor. Cesaro Swing için rakibini kavrıyor ama Miz iplere tutunuyor ve dışarı çıkıyor. Cesaro üzerine gelen Owens'ı da dışarı yolluyor ve gövde gösterisi yapıyor. Cesaro ICC kemerini kaldırarak Miz'e şov yapıyor, Miz çıldırıyor, Cesaro seyircilerle birlikte kutluyor bunu.

Şimdi RAW’dan görüntüler ekrana geliyor, main eventte ortalığın karıştığı dakikalar. Sandalyeyle saldırmayan AJ’e Usos girdi aynı sandalyeyle ve AJ de onlara karşı kullanmak zorunda kaldı. Ama onlar Roman’ın kuzenleri, onun ailesi ! Roman önce titredi sonrada AJ’i masaya powerbomb’ladı. Şimdi arka alandayız. Anderson Gallows kendi aralarında konuşurken AJ geliyor.

Karl Anderson: Naber kardeşim ?

AJ Styles: Maç için hazır mısınız ?

Luke Gallows: Haha, asıl soru sen hazır mısın ?

Karl Anderson: Bro Roman Reigns’i alıp senin için paketlemiştik RAW’da. Eskiden olsa o sandalyeyi sırtına iki kez geçirmiştin.

AJ Styles: Haklısınız. Ama artık eskiyi geçtik. Payback’te o WWE World Heavyweigjt Championship’i almama şu kadarcık kalmıştı. Ve teknik olarak, o beni tuş etmeden önce onu iki kez tuş ettim.

Luke Gallows: Teknik olarak evet.

AJ Styles: Ama bu fark etmez, ertesi gün kemeri tutan yine oydu.

Luke Gallows: Aynen.

AJ Styles: Dinleyin çocuklar.Şampiyon olacağım ben. Kendi yöntemlerimle. Tek başıma.

Karl Anderson: Hey, anladık ve buna saygı duyuyoruz. Ama Roman duyuyor mu ?

Luke Gallows: Nope !

Karl Anderson: Seni spiker masasına powerbomblamak ona sıkıntı vermişe benzemiyordu. AJ bak eğer The Guy’ı yenmek istiyorsan biraz tisk alman lazım.

Luke Gallows: Biraz çılgın olman lazım.

Karl Anderson: Biraz extreme’e geçmen lazım.

AJ Styles: Hey, ne var biliyor musunuz ? Belki de Roman’la ufak bi sohbet etmenin vakti gelmiştir. (Ordan ayrılır.)

Karl Anderson: Onu böyle görmek çok güzel.

Luke Gallows: Aynen.

Karl Anderson: İşte bu bizim bildiğimiz AJ. Değil mi ?

Commercial Break

SO COME TO PUERTO RICO ! THE SHINNING STAR OF THE CARRIBEAN !

Şimdi ekranlara Enzo’nun sakatlandığı anlar geliyor. Ardından da hastaneden çekilen fotoğraflar, o iyi mesajları.

Şimdi Vaudevillains geliyor, bu arada Extreme Rules'ta olacak Vaudevillains vs The New Day , TTC maçının tanıtımını izliyoruz.

Tag Team Match
Vaudevillains vs Social Outcasts (Bo Dallas&Curtis Axel)

İlk olarak Aiden English ve Curtis Axel ringde. İkili lock up bağlıyor, Axel rakibini kolundan tutup savuruyor ardından Simon Gotch ile dialoga giriyor , bu arada English arkadan gelip rakibinin ayağına geçiriyor, köşede yumruk ve tekmeler attıktan sonra Gotch'a tag veriyor. İkili Axel'e yumruk geçirdikten sonra tuşa gidiyor Gotch 1..2. bitmedi, Axel kalktı. Gotch'tan uppercut geliyor. Şimdi Chinlock bağlıyor Gotch. Axel yavaş yavaş kalkıyor , ikili iplere gidiyor dönüşte ikisi de clothesline yapıyor ve ikisi de yerde. Şimdi sürünerek arkadaşlarına tag veriyorlar. Bo Dallas üzerine gelen English'in karnına bir kafa geçiriyor, ardından dirsekler geçiriyor ve bir dePowerslam! şimdi tuşa gidiyor 1...2. Gotch müdahele ediyor. Axel Gotch'ı dışarı göndermek istiyor ama Gotch reverse yapıp onu gönderiyor. Şimdi Dallas köşedeki rakibinin üzerine koşuyor ama Dropkick geliyor English'den. Şimdi Gotch tag alıyor ve Whirling Dervish! Tuşa gidiyor 1...2...3 Bitti.

Kazanan: The Vaudevillains

Maçtan sonra Vaudevillains sevinirken o da ne ? SAWFT’un şarkısı çalmakta. Enzo Amore dönmüş olamaz, Cass geliyor yani. Evet Cass elinde mikrofonla rampada konuşmaya başlıyor. Ah be şu meretin yanında bi duble Enzo olsaydı ah ah..

Big Cass: Siz ikiniz Shelock Holmes setinden fırlamış gibi dolanıyorsunuz burada. Şimdi esrarı çözün bakalım, hanginizin kıçı tekmelenecek! Ve cevap ise şu: Her ikinizin birden ! Ve hazır da Kansas City’deyken sizlere krallara layık bir dayak çekeceğim. Ve sizi tanımlamak için sadece bir sözcük olduğunu kanıtlayacağım ! S ! A ! W ! F ! T ! (SAAAAAAAAAWFT !)

Cass ringe dalıyor, iki isim birden ona saldırıyor ama Cass English’i savurdu, Gotch’a da bir diz ve sırtına yumruk. English’in de karnına. Gotch’ı fırlattı Cass, English’e de big boot. O da dışarı sürüklendi. Şimdi Axel giriyor ringe ve dışardakilere sövüyor. Gördünüz mü, siz SAWFT’sunuz diyor. Cass şaşkın. Sert sert bakıyor Axel’a şimdi, belli ki ona da girecek. Evet Big Boss Slam’le yıkıyor onu da ve How You Doin diye kükrüyor. Cass Enzo’suz iyi gidiyor şu ana kadar.

Bu gece Natalya & Becky Lynch vs Charlotte & Emma maçını izleyeceğiz. Ve de RAW’daki McMahon davası da ekranda olacak birazdan.

Commercial Break

Evet şimdi Payback’te Vince McMahon’ın yönetim kararı ekrana geliyor. Kardeşleri ortak yapıyor ve ikili yönetimi beraber yürütmeye başlıyor. RAW’da Steph iyi kızı oynuyor, hediyeler falan. Shane de sıcak davranıyor ona.

İlk olarak Natalya geliyor ringe. Payback'de Charlotte vs Natalya maçında yaşananların fotoğrafları gösteriliyor. Daha sonra da RAW'da Natalya ve Ric Flair arasında yaşananlar, Natalya'nın bağladığı saçma Sharpshooter gösteriliyor.Şimdi de Natalya'nın takım arkadaşı Becky Lynch geliyor. Seyirciden güzel destek alıyorlar.

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümüzde Natalya ve Becky sarılıyor ve ilk rakipleri kadın gibi kadın, Emma geliyor! Boo geliyor Emma'ya. Ve şimdi de yoğun boo eşliğinde WWE Women's Champion Charlotte babası Ric Flair ile geliyor. Extreme Rules'da Natalya ve Charlotte arasında Submission Match olacağını tekrardan gösteriyor WWE bize.

Women's Tag Team Match
Natalya & Becky Lynch vs Emma & Charlotte

Maça Natalya ve Charlotte başlıyor. İkili lock-up yapıyor. Charlotte side headlock bağlayıp Natalya'yı aşağı alıyor ama Natalya reverse yapıyor. Sonrasında Charlotte'dan kip-up geliyor ve Natalya'ya doğru WOO'luyor. Bu esnada Natalya hemen saldırıyor tekrar ve bu sefer o bağlıyor headlock'ı. Charlotte reverse yapıyor şimdi de ve Natalya kip-up yapıyor. İkili tekrar ayakta. Natalya hemen Charlotte'ın arkasına dolanıp beline sarılıyor ve sonra ayaklarından çekip Charlotte'ın yüzünü zemine çarptırıyor ve face-lock bağlıyor. Gidiyor ve Becky'e tag veriyor. Becky içeri giriyor ve ikili takım halinde Charlotte'ı yere seriyorlar. Becky önce bir leg drop, sonra bir elbow drop ve sonra da bir leg drop daha yapıyor. Tuşa gidiyor, Charlotte kurtuluyor. Becky Charlotte'a tekrar kilit bağlayıp Natalya'ya tag veriyor. Ntalya girip Charlotte'ı roll-up'a alıyor. Charlotte 1'de kurtuluyor. Natalya bir kilit daha deniyor ama şükürler olsun Charlotte kendini iki ip arasına atıp kurtarıyor. Hakem ikisini ayırıyor ve Natalya hakemle tartışmaya başlıyor. Bu sırada Charlotte'dan Natalya'ya sert bir big boot geliyor. Charlotte tuş deniyor ama Natalya kurtuluyor. Bu sefer kilidi Charlotte bağlıyor ve Emma'ya tag veriyor. Emma hemen ayağını turnbuckle'a koyuyor ve Charlotte da Natalya'nın kafasını oraya çarptırıyor. Emma girip köşede ardı ardına tekmeler vuruyor ve tekrar Charlotte'a tag veriyor. Bu sefer Charlotte ayağını turnbuckle'a koyuyor ve Emma Natalya'nın kafasını oraya çarptırıyor. Charlotte girerken Emma çıkıyor. Emma bu sırada çok tatlı ve neşeli. Laflar atıyor seyircilere. Charlotte iki tane Knife edge chop vuruyor ve Emma'ya tag veriyor. Emma girip hair mair ile Natalya'yı yere seriyor ve tuş deniyor. 1-2... Natalya kurtuluyor. Emma Natalya'nın dizlerinin arkasına basıyor şimdi, Natalya çökünce Emma onun suratını ring zeminine çok sert bir şekilde vuruyor. Üzerine çıkıyor şimdi ve art arda yumruklar atmaya başlıyor. Kalkıyor Emma, Becky'le dalga falan geçip Charlotte'a tag veriyor. Charlotte art arda tekmeler atıyor, sonra Natalya'nın kafasını ikinci iplere koyuyor, ringden iniyor ve tokat atıyor Natalya'ya. Ringe girip headlock bağlıyor. Natalya da bu sırada seyirci desteğiyle kendine gelmeye çalışıyor. Charlotte kontrolü kaybetmemek için Natalya'nın kafasını köşeye vuracakken Natalya reverse'lüyor Charlotte'ın kafasını Emma'nın turnbuckle'daki ayağına çarptırıyor. Natalya hemen tag vermeye gidiyor ama arkasından Charlotte'dan tag almış olan Emma yetişiyor ve tutuyor onu. Natalya son bir güç ayaklarıyla ittiriyor Emma'yı ve tagi veriyor Becky'e. Becky çıldırmışçasına dalıyor ringe. Emma'ya bir clothesline vuruyor, bir tane daha! Bir tane de leg lariat! Emma köşeye yaslanıyor, Becky yere göğe yumruklar attıktan sonra koşuyor ve splash yapıyor. Kolundan çekiyor Emma'yı, Emma reverse deniyor ama olmuyor. Becky aynı köşeye tekrar yolluyor Emma'yı. Becky forearm vuruyor. Bir tane daha vuracakken Charlotte Emma'yı ayağından yakalayıp dışarı çekiyor. Becky "ne yapıyorsun kızım sen?" diyor ve dışarı çıkıp Charlotte'ın üzerine yürümeye başlıyor ama Emma arkadan gelip Becky'i yere seriyor. Emma Becky'i kaldırıp kafasını aprona vuruyor ve ringe sokuyor. Charlotte'a tag veriyor. Charlotte girip bacaklarıyla bir kilit uyguluyor bu sırada da reklamlara giriyoruz...

Commercial Break

Reklamlardan döndüğümüzde Charlotte'ı Becky'nin bacağına diz darbeleri vururken buluyoruz. Sonrasında da Figure 8 bağlamak istiyor ama Becky Lynch hareketi roll-up'a çeviriyor. Charlotte kurtulup kalkıyor. Becky art arda yumruklar vuruyor. Bir tane de European Uppercut geçiriyor. İplere ittiriyor Charlotte'ı bir tane daha vuracakken Charlotte Big Boot'u gömüyor Becky'nin suratına. Charlotte tuş deniyor ama Becky 2'de kurtuluyor. Charlotte kilit bağlayıp Emma'ya tag veriyor. Emma çeşitli hareketlerle yıpratıyor Becky'i, gövdesini yaslıyor ikinci ipe ve Becky bir tekme de Charlotte'dan yiyor. Charlotte tag alıp bir knee drop yapıyor sonrasında Natalya'ya bir de forearm. Natalya girmeye çalışıyor hakem onunla ilgilenirken Emma Becky'e bir tekme daha atıyor. Sonra da tag alıp giriyor. Emma Becky'i aşağılıyor, Becky yumruklar atmaya başlıyor. Emma kontrolü kaybetmeden irish-whip'e yolluyor ama Becky'den tekme geliyor dönüşte. Becky tag vermek için köşesine gidiyor ama Emma onu tutup kendi köşesine yolluyor. Becky orada Charlotte'a yumruk atıyor. Sonrasında Emma'ya vuruyor. Bir takla atıp Natalya'ya tag vermek istiyor ama Emma tekrar yakalıyor bacağından. Bu sefer Becky sağlam bir enzuigiri geçiriyor. İki isim de yerde. Yavaştan sürünüyorlar ve ikisi de aynı anda tag veriyorlar. Natalya girer girmez Charlotte'a art arda lariatlar vuruyor. Köşeye yollamak istiyor Charlotte'ı ama kendisi gidiyor reverse ile. Charlotte üzerine gelirken çekiliyor ve Charlotte köşeye çarpıyor. Sonrasında Natalya çok güzel bir hareketle Charlotte'ı kıç üstü oturtuyor yere sonra sırtından sekip iplere gidiyor ve dönüşte low-dropkick! Charlotte kalkıyor Natalya ile ve Natalya'dan bir de discus lariat! Natalya coşuyor adeta ve Sharpshooter bağlıyor! Charlotte hemen sürünüp Emma'ya tag veriyor. Emma girip Natalya'nın kafasına vurarak düşürüyor. Kaldırıp bir tane de suplex yapıyor. Köşeye çıkıp taunt yapıyor. İniyor ve diğer köşedeki Natalya'ya running crossbody! Hemen tuş deniyor Emma ama Becky dalıp tuşu bozuyor. O esnada Charlotte da giriyor Becky'e dalıyor. Becky Charlotte'ı tutup dışarı fırlatıyor. Natalya kalkıyor şimdi de ve Emma'nın bacaklarından tutup Sharpshooter'ı bağlıyor. Emma fazla dayanamıyor ve pes ediyor.

Kazanan: Natalya & Becky Lynch

Natalya ve Becky köşelere çıkıp zaferlerini kutluyorlar. Charlotte arka alana doğru giderken onlara kemerini gösteriyor. "Şampiyon benim olm siz kimsiniz?" diyor.

Arka alandayız. WHC’yi görüyoruz, ardından da konuşan Roman. Roman Reings kemeriyle mi konuşuyor acaba demeye kalmadan Usos’u da görüyoruz. AJ Styles geliyor yanlarına.

Jimmy Uso: Hey, bir şey mi kaybettin.

Jey Uso: Öyle olmalı.

Roman Reigns: Buraya tek başına gelmek baya cesaret ister.

AJ Styles: Geçtiğimiz Pazartesi, o sandalyeyi kafana geçirmedim. Bunun yerine hava yollarındaydım. (Powerbomb’u kastetmekte) Bir sonraki sefere bu böyle olmayacak.

Roman Reigns: Buraya tehdit etmeye mi geldin ?

AJ Styles: Bu bir tehdit değil. Kartları masaya koyalım hadi. Bizim adamlar bu gece main eventte olacak.

Roman Reigns: Aynen öyle.

AJ Styles: Merak ettiğim şey sen de orada olacak mısın ?

Roman Reigns: Ben şampiyonum, bu da benim ailem. Nerde istersem orda olurum.

AJ Styles: Güzel. O zaman orda görüşürüz champ !

AJ ayrılıyor, Roman ve kızlar da dedikoduya girişiyor hemen. Arka alanda Lana ve Rusev yürümekte. Lana “Lucha Lucha Lucha” diyor. Rusev onu düzeltiyor “Maçka Maçka Maçka” yapıyor. Lana da öyle devam ediyor.

Commercial Break

Şimdi ekranlara ilginç bir şey gelecek. Darren Young kendine yaşam koçu arıyormuş ve bulmuş da. Bir program başlıyor, ismi “The Quest Begins” yani Arayış Başlıyor gibi bir şey. Young kendi özünü arayacak sanırım.

Darren Young: Hayatınızı siz belirlersiniz. Ve hayattaki tüm seçimlerimden de ben sorumluyumdur. Şimdi bir rehber ışığına ihtiyacım var. Yani arayışıma başlıyorum. Aşağı yukarı, her yöne baktım ama bir yeri unuttum. Tam karşımı. Aradığım kişi sendin işte. (Ekran ikiye ayrılıyor, sağ tarafa Bob Backlund geliyor.) Mr. Backlund. Mr Bob Backlund. Benim yaşam koçum olur musunuz ?

Bob Backlund: (Biraz düşündükten.) Evet ! Senin güreş hocan olabilirim.

Darren Young: Evet ben de ondan bahsediyorum Mr.Backlund ama ben güreş hocası aramıyorum. Sanırım onu halledebilirim. Ben daha çok yaşam koçu istiyorum. Daha önce hiç yaşam koçum olmamıştı.

Bob Backlund: Ben de daha önce hiç yaşam koçu olmamıştım ama yaşam koçun olarak sana ilk diyeceğim şu: Güreş hayattır !

WE ARE GONNA MAKE DARREN YOUNG GREAT AGAIN !

Reklamlardan döndüğümüzde ringde Zack Ryder'ı görüyoruz, ardından Rusev ve Lana geliyor.Raw'da yaşananları izliyoruz. Maçtan önce ikili itişiyor hakem onları ayırıp maçı başlatıyor.

Rusev w/Lana vs Zack Ryder

Zil çalar çalmaz Ryder'dan bir dropkick geliyor, bir tane daha. İkili dışarı çıkıyorlar ama orada Rusev'den çok sert bir tekme geliyor. Rusev Ryder'ı omuzluyor ama Ryder kurtulup rakibinin kafasını ring direğine vuruyor. Ryder'dan bir elbow geliyor ardından rakibini tekrar çarptırıyor direğe. İçeri sokuyor. Ama Rusev'den iki sert tekme geliyor. Ve şimdi de bir suplex.Bir tane daha. Ardından rakibini beline bir tekme indiriyor ve Accolade bağlıyor, Ryder'ın yapacağı hiçbir şey yok. Pes ediyor.

Kazanan: Rusev

Rusev ve Lana galibiyeti kutluyor, maçın önemli anlarını izliyoruz, Lana Lucha tauntu atıp dalga geçerken bir anda Kalisto geliyor, Rusev'e saldırıyor, rakibine Springboard Corkscrew Crossbody yapıyor ve oradan ayrılıyor. Kemerini gösterip şov yapıyor.

Birazdan The Usos vs Gallows & Anderson maçı bizlerle olacak.

Commercial Break

Spikerlerimizin Network reklamından sonra arka alandayız. Goldust ve Fandango yani Goldango, yeni dans hareketleri üzerine çalışmakta. Fandango, Goldust’a yapamıyorsun bakşmyle olacak vs Derken karşılarına Breeze ve Truth geliyor.

R-Truth: Ağır ol bakalım Fandango. Goldust yapabileceğinin en iyisini yapıyor. Aslına bakarsan tuhaf olan senin yaptığın.

Fandango: Sen dans hakkında ne biliyorsun ha ?

R-Truth: Senin yaptığından daha fazlasını yaparım.

Fandango: Öyle mi ? Şunu izle. (Fandango başlıyor fantazik hareketlerine)

R-Truth: Bunu benim önümde mi yapacaksın ?

Fandango: Yeahh. Şunu görüyor musun ?

R-Truth: Evet, şimdi sıra bende. Tut şu çubuğumu Breeze. (Breeze oralı değil. Goldust alıyor) Beat ver bakalım. (Goldust ağzıyla ritim veriyor. Truth da abuk bir dans yapıyor)

Fandango: Yeter !

Goldust: Niye bağırdın ki ?

Fandango: Bu tutku işidir. Ve bu işi ancak bir şekilde çözebilir. Önümüzdeki hafta Goldango vs Gorgeous Truth.

R-Truth: Gerçekten mi ?

Fandango: Gerçekten.

R-Truth: Hadi yapalım şunu. Ayarlandı. Ver çubuğumu.

İkili ayrılıyor. Goldango da disiplinli derslerine devam ediyorlar.

Ringteyiz şimdi. Main event zamanı. Önce Anderson & Gallows ikilisi geliyor. İkili yolun yarısındayken Phenomenal One AJ Styles geliyor. Ekranlara Extreme Rules’ta olacak maçın kartı geliyor. AJ ve elemanları ringte. Şimdi Usos haka danslarını yapıyorlar. Onlar ringin önünde birini bekliyorlar. The Guy’ı ! Roman Reigns de kemerini kaldırıyor ve kuzenlerinin yanına geliyor. Ringe çıkıyorlar şimdi. Birazdan Roman ve AJ ringi terk edecek ve tag team maçı başlayacak.

Commercial Break

Tag Team Match
Luke Gallows & Karl Anderson vs The Usos

Anderson ve Jey Uso içerde. Sözlü atışma söz konusu. Bir tekme geliyor Anderson’dan ama tuttu Jey ve tokat ! Bir chop ve köşede bir tane daha. Roman mutlu bu durumdan. Bir chop daha geliyor Jey’den. Anderson köşeye yollayacakken Jey kayarak duruyor ve dönüp crucifix rollup’la pine gidiyor ama sonuç yok. Anderson’dan tekmeler geliyor ardından da kaldırıp yumruklara başlıyor. Jey iplere yaslandığı için hakem ayırıyor. Anderson iplere gidiyor ama Jey Uso’dan dropkick ! Jimmy tag alıyor, Jey iplere yolluyor ve Usos’dan double chop üstüne double elbow drop. Jimmy pine gidiyor fakat sonuç yok. Jimmy kaldırıp bir chop vuruyor sonra da karşı köşeye yolluyor. Üzerine gidince Anderson onu dışarı yollamayı biliyor. Roman kuzeninin başına gidiyor kontrol etmeye. Derken içerdeki Anderson’dan Roman’ın suratına tekme ! Roman içeri dalıyor ve Anderson’a giriyor. Ortalık karıştı ! Maç bitiyor.

Kazanan: Luke Gallows & Karl Anderson (by disqualification)

Herkes birbirine girdi. Üç adet ikili köşelerde çarpışmaktaç Derken hakemler geldi ayırmaya. Güvenlik elemanları falan, kavga büyük. Tarafları ayırıyorlar zar zor. Sözlü atışma sürüyor hala. Derken AJ Styles mikrofon alıyor.

AJ Styles: Hey hey ! Bunun yeni bir çağ olduğunu sanmıştım. Yoksa o sadece RAW için mi geçerliydi ha ? Ama burası da Smackdown ve biz başladığımız işi şimdi bitireceğiz !

Anoa’i tayfa gelin bu işi yapalım diyor. Birazdan 6 Man şeklinde devam edecek maçımız.

Commercial Break

6 Man Tag Team Match
AJ Styles, Luke Gallows & Karl Anderson vs Roman Reigns & The Usos

İçerde Roman Reigns ve AJ Styles var. RAW’un devamı başlıyor. Lock up geldi ardından da AJ’den headlock. Roman kaldırsa da kurtulamıyor iki kez, iplere yollayıp omzuyla blokluyor ! Kaldııryor şimdi AJ’den tekme ve yumruklar var. Roman köşeye fırlatıyor fakat AJ’den big boot ve bir de low kick. Roman iplere yolluyor ama AJ’den small package pin denemesi, sonuç yok. AJ’den bir de sunset flip ama Roman düşmüyor. AJ’i kaldırıp sırtlıyor ama AJ indi ordan. Roman’dan bir tokat. Ve pin denemesi ama sonuç yok. Roman kaldırıyor ama AJ’den tekmeler var, köşeye sürükleyip Anderson’a tag veriyor. Anderson’dan yumruklar ve köşeye yolluyor ardından da. Köşede yumruklara ve tekmelere devame diyor. Karşı köşeye yolladı Anderson , Reigns’ten back elbow ve roll up ! Am sonuç yok. Kalkıyor Anderson ama bigboot Roman’dan. Roman köşeye alıyor Anderson’ı ve önce Jey sonra Jimmy tag alıyor. Roman Jimmy’yi sonra da Jey’i Anderson’ın üstüne yolluyor. Roman’dan çıkmadan bir de tokat Anderson’a. Jey pine gidiyor 1...2... hayır ! Anderson şimdi köşeye sürüklüyor Jey’i ve Gallows’tan tag. Jey karna yumruklar atmayı denese de Gallows sırta balyozu indiriyor. Gallows kaldırdı şimdi ama Jey’den tokat ! Gallows iplere yolluyor Jey’i, Jimmy tag aldı, Jey’den tokat ! Sonra da köşede Usolar’dan sırayla corner forearmlar ! Gallows Jimmy’yi aprona yolluyor. Jimmy oradn Gallows’a yumruk, Anderson’a back elbow geçirse de Gallows da ona big boot’u geçiriyor. Jimmy yerde, Gallows onu almaya gidiyor ve önce aprona kafasını vurup sonra da içeri sokuyor. Gallows pin için yatıyor 1...2... hayır ! Köşeye aldı şimdi Gallows onu ve yumruklar geçiriyor karnına. Anderson tag aldı ondan ve biraz geri çekilip running boot’u surata geçiriyor. AJ tag alıyor şimdi. Bir corner clothesline AJ’den. İplere yolluyor, Jimmy’nin tekmesin yakalıyor ama Jimmy’den enziguri ! İki isim de yerde şimdi, Jimmy’nin tag vermesi lazım Roman’a. Roman’ın coşma zamanı geldi çünkü ve aldı ! Anderson da öyle ! Roman’dan clothesline after clothesline ! Gallows’a tokat ! Anderson iplere yolluyor ama Roman’dan flying clothesline ! Köşede Anderson’a geçirmeye devam ediyor. Tam 9 tane corner clothesline’ın ardından AJ’e de bir tokat geçiriyor. Bir tane de Anderson’a. Şimdi yumruğunu sıkıyor, hissediyor şu an ve yere vurdu ! Aprondaki Gallows’a superman punch ! Aprondaki AJ’e de mi bir tane ? Hayır jawbreaker AJ’den ! Anderson roll up’a gidiyor 1...2... hayır ! Jey giriyor, Anderson ıskaladı ve Jey’den dışardaki Gallows’a suicide dive ! Roman’dan Anderson’a superman punch ! Roman yine hissediyor hissediyor ve UUUUAAAHAHHHHHH ! Spear mı ? Hayır AJ Styles’tan forearm geliyor ama bu biraz superman forearm gibi bir şey ! Jimmy AJ’i çekiyor dışarı. Anderson tuşa gidiyor 1....2.... hayır ! Son anda ! Roman kalkıyor, Anderson’dan spine buster ! Pin için 1....2.... hayır ! Bu da olmadı ! Anderson bekliyor, Roman sürünüyor resmen yerde. Anderson kaldırdı şimdi, senin işini bitireceğim diyor, AJ’in yaptığı gibi diyor ! Köşeye gidiyor ama Roman’dan spear ! SPEAR ! Pin için 1...2....3 !

Kazanan: Roman Reigns & The Usos

AJ tam ringe girmişti ama yetişemedi. Roman’la bakışıyorlar şimdi. Roman kemerini de aldı omzuna. AJ de benim de saçlarım şekil dercesine saçlarını topluyor. Anderson ikisinin arasında yerde kıvranmakta. Tekrarlar ekrana geliyor. Tekrarlar uzun sürdü sanırım maç sonu aksiyon yok. AJ ve Roman bakışmaya devam ediyor. AJ kemeri gösteriyor, onu senden alacaaaaam diyor. Roman da kafasını sallıyor hayır anlamında. Sonra da havaya kaldırıp alırsın yapıyor. İki isim bakışırken şovun sonuna geliyoruz.

5 Mayıs 2016 - Smackdown | Şov Değerlendirmesi

Şovun En İyi Anı: Miz vs Cesaro Maçı Sonrası Yaşananlar.
En İyi Maç: Main Event Maçı
En Kötü Maç: Vaudevillains vs Axel & Dallas
Şovun Hareketi: -
Şovun Adamı: Roman Reigns.
Şovun Kadını: Natalya.
Şovun Takımı: -
Şovun En Saçma Anı: Cass'in Tek Başına Vaudevillains'i devirmesi.
Şovun Hayal Kırıklığı Yaratanı: Vaudevillains.
Şova Puanım: 6/10

5 Mayıs 2016 - Smackdown | İzlemek İçin

imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2016, 19:12   #2
| Bad Boy |
SpearByEdge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 65
Favori Güreşçisi: Lana Austin
Rep Puanı: 1889
Rep Derecesi: SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.

Vince'nin Cass'ı Enzo'ya göre daha çok beğendiği yazıyordu.Demek ki doğruymuş.Ellerinize sağlık güzel bir inceleme.
imza

"The Shield was untouchable. And we will go down in the history books as one of the greatest groups in sports entertainment ever! We dominated WWE, we beat everybody. Even Evolution . But we were healthy and a cancer inside of us, little did we know, and that cancer's name— the cancer's name is Seth Rollins . History is full of people like you, Seth. Everybody in this building knows somebody like you, Seth. Kind of guy that would stab his brother in the back. Suckup, who sell out to The Authority. Now when I get the opportunity to rearrange your face, which I will , your nose isn't gonna be here anymore, it's gonna be over here by your ear. I say ear 'cause you only gonna have one left. I'm gonna rip your dirty stinking hair out by the roots. I'm gonna stuff it in your mouth, there will be a room where your teeth used to be. Seth Rollins, my brother— you're scum! We all are looking forward to what that scum has to say tonight. We want you to stand out here in this ring in front of the whole world and lie through your teeth. We want you to stand in the middle of this ring in front of the whole world and we want them to hear Triple H's words coming out of your mouth. We're gonna listen every word of it. And then we're gonna beat the living hell out of you!"

Haftanın Parlayan Üyesi "SpearByEdge" 08.05.2016
SpearByEdge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2016, 19:15   #3
BAY-BAY
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1156
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 13138
Rep Derecesi: DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Jobberların segmenti çok komik olmuş Güzel inceleme.
DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2016, 19:57   #4
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 322
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10676
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Main eventi RAW'un aynısı olmasaydı belki daha hoş olurdu. Şov izlenilebilir bir şov onun dışında, incelerken sıkılmadım pek. Elimize sağlık.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2016, 22:49   #5
Kayıtlı Kullanıcı
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 469
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 10633
Rep Derecesi: Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paranoyak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Emeğine sağlık. Gayet güzel inceleme olmuş.
imza

Köşe Yazılarım
Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2016, 10:47   #6
Sic • Parvis • Magna
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 4965
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 38670
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Harbi şov hemen hemen RAW'un aynısı olmuş. Ya senaryo yazması zor bir şey mi booking olayında niye bu kadar zorlanıyor bu adamlar anlamıyorum. Açılış dışında okurken zevk aldım söylenemez açılış güzel olmuş. Bir de Intercontinental unvan maçını galiba fatal 4 way'e bağlayacaklar böyle haberler yapılmıştı.

Ellerinize sağlık, verdiğiniz emeklerden ötürü de teşekkürler.
imza
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil