GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-07-2012, 22:07   #1
blackhart
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3701
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 206262
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 1 Şubat 2010 - Monday Night RAW | Şov İncelemesi

1 Şubat 2010 | Monday Night RAW İncelemesi
Hazırlayan: Buğra Yücel

Şovu Royal Rumble 2010 galibi Edge açıyor. Edge Rumble’daki büyük zaferini kutluyor. Taraftarlardan aldığı muhteşem destek ile ringe geliyor. Konuşmaya başlıyor Edge.

Edge: “Geri döndüm! Bu muhteşem hissettiriyor ama yalnızca geri dönmedim ringlere, yalnızca sizin karşınıza çıkmak için dönmedim. Çünkü ben Wrestlemania’nın Main Event’ına döndüm! Ama sizi şimdi 6 ay öncesine döndürmek istiyorum. Chris Jericho ve ben birleşik Takımlar şampiyonuyken ben sakatlanmıştım. Doktorlar benim gelmemin Mart, Nisan, Mayıs, Haziran’ı bulabileceğini hatta hiç dönemeyebileceğimi bile söylediler. Evde oturdum ve Slammy Ödüllerini ve Jericho’yu izledim. Kendisi bana sakatlandığım için ve kendisinin Jericho ile takım olmasına neden olduğum için bana teşekkür ediyordu. Ben orada oturdum ve Jericho’nun bana söylediklerini izledim. Bulunduğum odayı sessizlik kapladı. Çünkü o gecenin konuğu da benim hakkımda konuştu ve evimde kendime bir söz verdim! Ben 2 Wrestlemania kaçırdım sakatlıklarım yüzünden ve kendime 3. Defa bir Wrestlemania kaçırmayacağıma dair söz verdim. Kim olduğumu hatırladım! Ben büyük fırsatçıyım! Yani, kendime söz verdim. Doktorların yanıldığını kanıtlamak istedim. İyileşme süremden önce dönmek istedim ve başardım. Kendime Royal Rumble’a katılıp kazanacağımın sözünü verdim ve 1-2 hafta sonra Jericho Slammy ödülüyle gezerken ben Wrestlemania Main Event biletimi aldım. Bu da benim istediğim şampiyonla yüzleşebileceğim anlamına geliyor. Main Event’te The Undertaker ile yüzleştim 2 yıl önce ve kaybettim. Bu yıl onunla mücadele etmek istesem yine edebilirim. Fırsattan bahsediyoruz ve yapacak en akıllı şey 17 Wrestlemania’da da yenilmeyen bir adamla mı karşılaşmak olur, yoksa Wrestlemania’ya hiç çıkmamış biriyle karşılaşmak mı? Bir karar verebilirim bu akşam, ya da 3 hafta sonraki Elimination Chamber’ı bekleyip karar verebilirim. Bir şey daha biliyorum ki bu yıl Rated-R Superstar Wrestlemania’nın ana başlığında olacak!”

Edge, Metalingus eşliğinde taunt yaparken müziği Written in my Face ile bölünüyor. WWE Champion Sheamus ringe geliyor.

Sheamus: “Şuna bakın, sen gittiğinden beridir pek çok değişti Edge!”

Edge: “Evet pek çok şey değişti. Örneğin, RAW şu anda bir ‘şeytan Robert McDonald’ tarafından yönetiliyor.”

Sheamus: “Dediğinde haklısın belki de. Bu güne kadar hiç Wrestlemania maçına çıkmadım. Ama Wrestlemania’da senin yapamadığını yaptım ve TLC’de John Cena’yı dövdüm. Royal Rumble’da Randy Orton’ı dövüp kemerimi korudum.”

Edge: “Hey, John Cena’yı WWE kemeri için yendim ve Randy Orton’ı da yenmiş-“

Sheamus: “Çok uzun zaman oldu Edge! Sen son 6 aydır yoksun ve ben şimdi Elimination Chamber’a WWE şampiyonu olarak gideceğim. John Cena ve Randy Orton’ı dövebilmişsem seni de dövebilirim. Bence Smackdown’a gitmeyi düşünmelisin. Çünkü senin Royal Rumble anını senin kafanı kopartarak bozmak istemiyorum! Sana oraya gitme fırsatı veriyorum işte.”

Sheamus birden mikrofonu rakibinin kafasına geçirip Edge’i bir yumrukla yere seriyor. Ayakta bekliyor kalkmasını ve bir Brogue Kick denerken Edge eğilerek kaçıyor ve yerde yumrukluyor rakibini. Çılgına dönüyor ve köşede rakibine kalkar kalkmaz Spear’ı geçiriyor! Metalingus çalarken Edge şovunu yapıyor.

Nashville, Tennessee’den genel bir görüntü aldıktan sonra sıradaki maça geçiyoruz. İlk olarak John Cena geliyor taraftarların desteğiyle. Ardından Cody Rhodes geliyor. İki güreşçi Elimination Chamber’a girmek için karşılaşacak.

John Cena vs. Cody Rhodes [RAW Elimination Chamber Qualifying Match]

Maç başlıyor. Cody ani bir tekme ve yumruklar atıyor Cena’ya. Köşeye kafasını vurup tekmelemeyi sürdürüyor. Ardından bir Back Elbow vuryor. Cena cevap veriyor ama Cody bir Russian Leg Sweep ile tekrar üstün. Cody tuş deniyor ancak sonuç yok. Cody yumruk atıyor rakibinin kafasına. Sonrasında bir Neckbreaker çakıyor! Tuşa gidiyor sonuç alamıyor. Cody bir Knee Drop çakıyor. Tekrar tuş peşinde ama yine kalkıyor Cena. Cody gerilip bir Knee Drop daha denerken Cena kurtuluyor. 2 tane Shoulder Block vurup Proto Bomb denerken Cody kurtulup Roll-up ile tuş arıyor sonuç yok. Cena hızla vuruyor Proto Bomb’u. Ardından bir Five Knuckle Shuffle’ı geçiriyor rakibine. Sonrasında bir Attitude Adjustment denerken Cody kurtulup Short-Arm Clothesline geçiriyor. Ardından Facebuster geçirip tuşa gidiyor sonuç yok. Cody Rhodes köşeye çıkıyor ve Cena’ya Moonsault yapıp tuş arıyor ama yine sonuç yok. Cody köşede Cena’ya bir Big Boot çakıp harekete geçiyor ama Cena onu aniden kaldırıp bir Attitude Adjustment geçiriyor ve tuşu buluyor!1

Kazanan: John Cena

Cena EC’ye giden ilk adam oluyor Sheamus dışında bu zaferle. Royal Rumble’da yüzü gülmemişti, bakalım kader ona gülecek mi gelecek ay!

Arka alandayız Josh Matthews ona Bret Hart’ı görüp görmediğini soruyor Vince McMahon’a. Vince görmediğini belirtip odasına giriyor. Orada William Shatner ile karşılaşıyor. Shatner gecenin konuk sunucusu. McMahon çok şaşırıyor bu sürprize. Shatner ona bir WWE hayranı olduğunu belirtiyor. Ardınadn Bret Hart’ın Vince’i utandıracağını heyecanla beklediğini belirtip gidiyor.

Ringe dönüyoruz. Sıradaki maç için Swagger ve Triple H sırayla geliyorlar. Kazanan Elimination Chamber’a giden üçüncü isim olacak.

Triple H vs. Jack Swagger [RAW Elimination Chamber Qualifying Match]

Maç başlıyor. Swagger hemen rakibinin sırtına yapışıp onu yerde amatör güreş hareketleriyle hırpalıyor. HHH ipleri tutunca Swagger bırakmak zorunda kalıyor. Triple H’e karşı şınav çekip hava atıyor. Triple H bir yumrukla onu yıkıyor. İplere yollayıp High Knee geçiriyor. Ardından bir Clothesline ile dışarı atıyor Swagger’ı.

Commercial Break

Triple H köşede bir Big Boot vurup koşuyor ama Swagger onu bir DDT ile durdurup tuşa gidiyor fakat sonuç yok. Swagger bir Elbow Drop geçiriyor rakibine. Bir tane daha vuruyor. Ardından bir Leg Drop geçirip yine tuş arıyor ama sonuç alamıyor bir kez daha. Ardından Swagger rakibini yerden kaldırıp Pumphandle Slam vuruyor. Ardından koşuyor ama Triple H aniden kalkıp onu dışarı atıyor. Triple H dışarı inip rakibinin kafasını aprona vurmak istiyor ama Swagger ona aynı cevabı veriyor. Swagger bir Powerslam vuruyor Triple H’e. Tuş deniyor ama sonuç alamıyor. Swagger Headlock bağlıyor rakibine. Triple H kalkıyor yavaşça ayağa. Sonra yumruklar atıp kurtuluyor ama Swagger onu tek yumrukla yere yapıştırıp Body Splash denerken Triple H dizlerini kaldırıyor ve Swagger yerde. Triple H yerden kalkıyor. Swagger’ı yumrukluyor. İplerden sekip Facebuster çakıp tuş deniyor sonuç yok. Triple H rakibinin kafasını köşeye vuruyor ve yumruklar atıyor. Hakem araya giriyor. Swagger koşarken Hunter kurtulup Spinebuster geçirip tuşa gidiyor sonuç yok. Swagger yumruk deniyor eğilerek kurtulan HHH bir Pedigree deniyor ama Swagger Back Body Drop ile kurtulup bir Body Splash çakıp tuşa gidiyor ama sonuç alamıyor. Hunter kalkıyor ama Swagger ona Belly to Belly Suplex çakıyor. Yine tuş peşinde ama sonuç yok. Swagger köşede bir Shoulder Block vuruyor rakibine. Ardından omzuna alıyor Triple H’i ama Triple H kurtulup bir Pedigree çakıyor. Tuşa gidiyor ve tuş!

Kazanan: Triple H

Chamber’daki kadro güçleniyor. Triple H bu zaferle kemere yaklaşıyor bir adım daha. Taraftarlarla kutluyor bu zaferi. Chamber’a 3 kişilik yer kaldı şimdilik!

Bu gece Orton vs. HBK maçı olduğunu öğrendikten sonra arka alanda Hunter ve HBK’in yanına Hornswoggle gelip birşeyler anlatmaya çalışıyor. Triple H onu kovuyor. Shawn’a Rumble’da onu elediği için hesap soruyor. Shawn Michaels’a sorunun ne olduğunu soruyor. Shawn Michaels bunu The Undertaker’ı yenip seriyi bozma fırsatı olarak gördüğü için böyle davranmış. Triple H onun yapması gerekenin bu gece Orton’ı yenmek olduğunu belirtiyor. Shawn oradan gidiyor.

Sıradaki maç için ilk önce Orton ringe geliyor. Ardından Shawn Michaels da geliyor ringe ve maça geçiyoruz.

Shawn Michaels vs. Randy Orton [RAW Elimination Chamber Qualifying Match]

4. bilet için karşılaşıyor iki güreşçi. Hakem maçı başlatıyor. Lock-uplar görüyoruz. Orton rakibini köşeye sıkıştırınca hakem araya giriyor. İki güreşçi bakışıyor. Orton geri çekiliyor. Lock-up görüyoruz yine. İki güreşçi iplerde kapışırken Orton onu sıkıştırıyor yine Hakem araya giriyor. İkili bakışıyor tekrar. Orton tekrar çekilip yumruk deniyor. Shawn çekilip Chest Choplar vuruyor. İplerden sekip bir Neckbreaker geçiriyor. Ardından kafasına bir Stomp vurup iplere yollayıp SCM deniyor ama Orton aşağı atıyor kendini. Shawn Michaels da dışarı iniyor. Orton ring içine kaçıyor ve apronda Shawn’ı tutup DDTlemek istiyor ama Shawn kurutlup onu çekiyor ve dövüp ringe sokuyor. Köşeye çıkıp bir Diving Crossbody geçirip tuşa gidiyor ama sonuç yok. Shawn bir Chest Chop vuruyor. Orton onu sertçe köşeye çarptırmayı başarıyor ama. Orton rakibini saçından tutup kaldırıyor ve bir Backbreaker geçiriyor. Ardından Orton rakibinin hayalarına tekmeler atıyor. Ardından Shawn’a bir yumruk atıp yıkıyor yere.Yumruklaşıyorlar ama Orton bir Dropkick ile üstün geliyor tekrar. Shawn Michaels yerde. Orton rakibine Headlock bağlıyor. HBK kalkıp yumruklar atıyor. Orton bir tekme ile cevap veriyor. Ardından köşeye çıkartıyor rakibinie ve bir Uppercut çakıyor suratına. Kendisi de çıkıyor. Köşede yumruklar atmaya devam ediyor. Ama Shawn yumruklarla cevap verip Orton’ı aşağı düşürüyor. Orton da bir yumruk atıp tekrar çıkıyor. Shawn rakibini bir kez daha yumruklayıp düşürüyor. Ardından HBK’den bir Diving Elbow Drop ardından yerdeki rakibinin kalkmasını bekliyor SCM için. Orton kalkıyor ve SCM’den kaçıp RKO deniyor ama Michaels Atomick Drop vuruyor 2 defa. Ardından bir Chop. İplerden sekiyor Shawn ve bir Flying Forearm. Ardından Kip Up ile kalkarken Orton ani bir Roll-up ile tuş arıyor ve tuş!

Kazanan: Randy Orton

Orton 4 numaralı bileti kapıyor Elimination Chamber’a. Shawn yerde yenilginin şaşkınlığıyla sağa sola bakıyor.

Arka alanda Orton ve Ted DiBiase konuşuyor. Ted ona hesap verirken Orton onun çenesini kapatıyor ve sadece kafa sallayıp gidiyor oradan.

Sıradaki maça geçiyoruz. Mark Henry geliyor sıradaki maç için ilk olarak. Ardından rakibi Ted DiBiase geliyor.

Ted DiBiase vs. Mark Henry [RAW Elimination Chamber Qualifying Match]

Maç başlıyor. Lock-uplarda Mark rakibini sertçe iterek üstün geliyor. Ted kalkıyor yerde. Headlock bağlıyor. Mark onu iplere yollayıp Shoulder Block vuruyor sonra da bir Clohtesline ile dışarı atıyor. Mark Henry dışarı iniyor. Ted aniden onu kolundan çekip demire çarptırıyor ve koluna çalışırken Mark onu Headbutt ile durduruyor. Mark yürürken Ted bir Drop Toe Hold ile rakibini yere yıkıyor ve Mark ringe dönüyor. Ted onun koluna bir Leg Drop geçiriyor. Bir tane daha Leg Drop. Ardından bir de Elbow Drop. Tuşa gidiyor sonuç yok. Ted DiBiase rakibine Armbar bağlıyor. Ardından Mark yerden kalkıp yumruklar atıyor. İplere yollarken Ted bir tekem atıyor. Ardından rakibinin kolunu tutuyor ama Mark onu iplere yollayıp Clothesline ve Headbutt vuruyor. Ardından köşeye yollayıp koşuyor ama Big Boot yiyor. Ted köşeye çıkıp Crossbody için atlıyor ama onu havada yakalıyor Mark. Ted birden ring dışına inip rakibinin kolunu iplere vuruyor. Girip Dream Street deniyor. Mark kurtuluyor rakibini köşeye çarptırıyor. Ancak Ted aniden rakibini kolundan tutup yere indiriyor Reverse STO benzeri bir hareketle. Tuşa gidiyor ve tuş!

Kazanan: Ted DiBiase

Ted rakibini yenip 5 numaralı yarışmacı oluyor. Ted bu zaferi kutluyor ringde.

Arka alandayız Maryse, Gail Kim ile konuşuyor. Kelly Kelly de orada. Maryse kemer maçına çıkmak istediğini belirtiyor ve gidiyor oradan.

The Miz ile Show’u konuşurken görüyoruz. O sırada oraya S.E.S. geliyor. Aldıkları Tag Team kemer fırsatından bahsediyorlar onlara. Tam tartışma çıkacakken tuhaf bir şekilde William Shetner geliyor. İkili D-X’e karşı bir tag team kemer fırsatı istiyorlar Shatner’dan. Miz de onların RAW’dan bile olmadığını belirtiyor. Onlar da istiyor fırsat. Show, Shatner’ı korkutuyor. Sandalyenin birine çıkıp gelecek hafta RAW’da Triple Threat şampiyonluk maçı olacağını bu iki takımın da D-X ile karşılaşacağını belirtiyor. Shatner reklamını yapıp gidiyor oradan.

Yolculuk sürüyor. Triple H, Shawn Michaels’ı kaybettiği maç yüzünden teselli ediyor. Shawn oldukça düşünceli ve üzgün. Triple H onun Mr. WM olduğunu belirtip gaz veriyor ve The Undertaker ile karşılaşması gerekmediğini belirtiyor. Ama Shawn onu umursamadan gidiyor.

Sıradaki maç için ringe Kofi ve Show geliyor sırayla. Ardından maç başlayacakken Miz de ring kenarında bulunuyor.

Kofi Kingston vs. The Big Show (w/The Miz) [RAW Elimination Chamber Qualifying Match]

Maça geçiyoruz. Kofi tekmeler atıyor ama Show onu yere yıkmayı başarıyor. Yumruklar atıyor. Bir Headbutt çakıyor. Miz de spiker masasına yerleşiyor bu arada. Show koşup bir tekme atıyor. Ardından sırtına vuruyor Kofi’nin. Kofi yerde darbeler vurmak isterken Show onu bir tekme ile durdurup Powerslam yapıyor. Ardından Big Boot için koşarken Kofi eğiliyor. Show aprona düşerken Kofi onu bir Dropkick ile dışarı atıyor.

Commercial Break

Show ringde attığı yumruklarla üstünlüğü sürdürüyor. İplere yaslayıp bir Chest Chop geçiriyor. Ardından Show bir Headlock bağlıyor Kofi Kingston’a. Kofi kalkıyor ve ani yumruklar atıyor. Show bir Headbutt ile tekrar üstün. Kofi dışarı düşüyor. Miz birden kulaklığı atıp Kofi’nin yanına gidip dalga geçiyor onunla. O arada oraya bir anda MVP geliyor ve Miz’i yumrukluyor. Miz ona bir tekme atıp arka alana kaçıyor. MVP peşinden uçuyor resmen.Show aprondaki rakibine yaklaşırken Kofi rakibinin kafasını iplere vurup köşeye çıkıyor ve bir Dropkick çakıyor botchlayarak. Ardından yumruklar atıp bir Dropkick daha geçiriyor. İplerden sekip bir Dropkick de bacağına vurup yere yıkıyor. Sonrasında 4. Dropkick’i çakıp yere yatırıyor ve bir Boom Boom Leg Drop! Tuşa gidiyor ama Show onu uçurarak kurtuluyor. Show köşedeyken Kofi onun üstüne zıplıyor ve yumruklar atıyor. Ardından Show onun boğazına yapışıyor. Kofi bir Eye Poke yapıyor yanlışlıkla. Show bir KO Punch denerken Kofi eğiliyor ve yumruğu hakem yiyor. Show da Kofi’yi dışarı atıyor. Hakem yerde baygın yatıyor. Hakem ile ilgileniyor Show. Yeni hakem geliyor ve zili çaldırıyor. Roberts’a bir şeyler söylüyor. Roberts maçı diskalifiye ile Kofi’nin aldığını söylüyor.

Kazanan: Kofi Kingston by DQ

Show itiraz ediyor ve resmen yalvarıyor. Hakem Armstrong onu iplemiyor. Arka alana gitmesini söylüyor. Show hala itiraza devam ediyor. Show isyan ede ede gidiyor.

Reklamlara gidip dönüyoruz ve ringde Jerry Lawler’ı buluyoruz.

Jerry Lawler: “Bayanlar baylar, size büyük bir zevkle RAW’ın bu geceki konuğunu tanıtacağım. Kendisi sadece bir WWE hayranı değil, o beni WWE Hall of Fame’e tanıtan kişidir de. Benim en iyi arkadaşım, William Shatner!”

Shatner yanında Bella Twins ile geliyor. Shatner yere düşüyor ve Lawler’a çarpıyor.

William Shatner: “İyi misin? Tüm iyi zamanımı size konuk olduğum zaman geçirdim. Çok teşekkürler. Şimdi buraya Excellence of Execution’u tanıtma onuruna ulaşmak için geldim. O en iyisi, en iyiysiydi ve en iyisi olacak. İşte benim Kanadalı dostum Bret “The Hitman” Hart!”

Bret the Hitman Hart geliyor. Hart taraftarları coşturuyor resmen. Shatner ayrılıyor o arada ringde. Jerry Lawler da ringde değil artık. Ring Hart’a kalıyor!

Bret Hart: “Burada olmayalı uzun zaman oldu. Benim için, bir şeyleri düşünme vakti geldi. Buraya geldim çünkü doğru sebeplerim var. 12 yıl çok uzun bir zaman, 12 yıl benim kalbimin derinliklerine inmek ve buraya gelip kollarımı açıp barış yapmak için uzun bir zaman. İnsanlar benim çıldırdığımı düşünüp beni uyardılar. Bana yıllar önce arkadan saldıran birine karşı gergindim ama yanılmışım. Sadece buraya barış yapmak için gelmediğimi belirteceğim. Buraya Vince McMahon ile yüz yüze gelmek için geldim. Vince eğer arkadaysan hemen kıçını kaldır ve gel. Eğer gelmezsen ben gelip seni bulurum! Hadi ben beklemeyi sevmiyorum. “

Vince bayağı beklettikten sonra geliyor. Doğaldır çünkü adam patron ve bekletir de.

Vince McMahon: “Sana yaptığım şeyleri kabul ediyorum.”

Bret Hart: “Teşekkürler, bu bana hayatım boyunca söylediğin ilk dürüstçe şey. Vince McMahon sen dünyadaki en büyük yalancısın ve bu konuda en iyisisin en iyisiydin ve en iyisi olacaksın. Sen bana geçtiğimiz haftalarda yalan söyledin, benden gurur duyduğunu söylediğinde yalan söyledin. Beni oğlun olarak gördüğünde yalan söyledin. Şu yalana bir bakın! Babam gibiymiş! Sen benim babamın yanından bile geçemezsin. Geçen hafta Cena buraya geldi ve muhteşem şeyler yaptı. Biliyorsun.. 8 yıl önce düşündüğün zaman hep acı çektim ve geri dönüp bunu ödetmek istedim. Yatarken bazen ağladım. Kendi kendime bunu yapacağımı belirttim ve hayatımın geri kalanında bunu yapacağıma söz verdim. Buraya geldiğimde, doğru nedenlerle, açılmış kollarla buraya gelip elimi uzattığımda sen beni kasıklarımdan tekmeleyip gittin. Benim bununla bir problemim var. 14 yıl sana çalıştım. Çok çalıştım burada. 1-2 hafta önce sen bir sakız gibi attın beni. Buna ne diyebilirim? Şimdi o attığın sakız senin kıçını burada tekmeleyecek! Hem de hemen!”

Vince McMahon: “Dürüst olmamız gerekiyor değil mi? Evet millet bu kişi Bret Hart. Bir dakika unuttum o Bret the Hitman Hart. Bir şey daha var; o Excellence of Execution Bret the Hitman Hart. Ama esas favorim; o en iyisi, en iyisiydi ve en iyisi olacak. Ne büyük saçmalık! Bir dakika bekleyin, bir şey daha vardı. Kanadalı Kahraman! Bu beni sinirlendiriyor. Sen kahraman falan değilsin.”

Bret Hart: “Bitirdin mi?”

Vince McMahon: “Hayır bitmedi! Sen Kanadalıların kahramanı değilsin, Amerikanların kahramanı değilsin. Sen kimsenin kahramanı olamazsın.”

Bret Hart: “Bitti mi?”

Vince McMahon: “Bunun ne olduğunu biliyorum. Ama insanların senin hakkında ne hissettiklerini hala anlamadım. Sana bakınca ne gördüklerini hala anlamadım. Sen kesinlikle kişiliksiz bir adamsın. Senin HBK, SCSA, Mr. Perfect ile karşılaştığında da hiçbir kişiliğin yoktu. Hadi Bret! Kendine bir bak. Karizman yok, bir köpeğe benziyorsun, iğrenç bir saçın var ve kıyafetine bak bir ahmak gibi giyiyorsun. Hey henüz bitmedi. Bret sen gerçekten kazıklanmayı hak etmişsin. Bir şey daha söylemek istiyorum. Biz en son yüz yüze geldiğimizde Hall of Fame’e eklenmiştin bundan önce. Ama senin babanı HoF’a dahil etmedim çünkü o hak etmiyor.”

Bret birden McMahon’a saldırıyor ve tekmenin ardınadn yerde yumruklarken bir Sharpshooter bağlıyor Vince korku içerisinde yerde. Batista gelip Bret Hart’ı tekmeliyor ve karnına yumruklar atıyor. Ardından Bret hareketsiz kalıyor. Vince de ayaklanıyor. Batista Bret’i kollarından tutuyor ve Vince McMahon onunla dalga geçiyor ve Bret’e bağırıp çağırdıktan sonra tükürüyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza

douglas&bigelow&candido&francine
the triple threat
est. 1995
based on teachings of the franchise.
#IMPACTwrestling

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil