GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-09-2016, 02:04   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 10 Temmuz 2003 WWE SmackDown İncelemesi

WWE Introsunun ardından geçen hafta olanları görüyoruz. Bunun ardından da SD Introsu ekrana geliyor.

MEDAL! YOU SUCK! Güreşin kralı Kurt Angle geliyor dünyanın en güzel tezahüratı ile beraber. Mikrofon alıyor Angle. Büyük destek var.

Kurt Angle: Teşekkürler. Bu gece buraya gelme nedenim güreşmek değil, bir şeyleri açıklamak. 3 aydan daha uzun süre önce Wrestlemania'da WWE Kemerini kaybettim. Ve 3 hafta sonra kemeri geri kazanmak için bir fırsatım olacak. Çünkü Vengeance'da, WWE ringine adım atmış en domine iki adama karşı olacağım: Brock Lesnar ve The Big Show. Zorlu olacak, sert olacak. Ancak Show ve Brock, size iki kelimem var: hodri meydan! Çünkü uzun süredir sıkı çalıştım ve bir dahaki sefere Toronto'ya geldiğimde WWE Kemeri bende olmazsa çıldırım! Bu yüzden-

WORD LIFE! AÇILIŞA BAK BE!

John Cena: Yo, yo, yo! John Cena'yı unutuyorsun. Beyninde taş falan mı var? Madalyan '96'dan kalma. Bir demire ihtiyacı var. Sen ve Brock yakın arkadaşsınız. Big Show ise tek. Bu bir üçlü maç değil. Ve siz güreşeceğiniz zaman arena boş olacak çünkü Vengeance ME'si Undertaker vs John Cena! Benden iyi değilsin Kurt. Bana denk bile değilsin. Buraya gelip konuşman beni çıldırtıyor. Koca beyaz kuzeyde olabiliriz ama sen benim büyük beyaz güneyimi yiyebilirsin!

You Can't See Me yapıyor Cena. Cena sesleri var. Cena fena promo kesti cidden.

Kurt Angle: Vay canına John. Bunun mümkün olacağını sanmıyordum ancak şirkette benden daha beyaz birisini buldum! Ringde görüşürüz ve sana hakkını veririm ancak benim hakkımda bilmen gereken bir şey var. Güreşçi olarak çeşitli yeteneklerim var. Evet bu doğru. Grekoromen hatta amatör güreş yapabilirim ancak bazen freestyle yapmayı severim!

Şapkayı alıp takıyor ve pozunu veriyor Angle!

John Cena: Bekle dawg, You Can't See Me. Zaten ahenk bulamazsın. Bir özenti ile yarışmam!

Kurt Angle: Ne dedin bilmiyorum ancak seni rapte geçemeyeceğimi sanıyorsan bir deneyelim. Hey hakem! Beatbox yapıyorsun değil mi? Bunu yaptığını gördüm. Mikrofonu al, ringe gir. Bana bir ritim var, tamam mı? Havalı bir şey olsun.

Beat veriyor hakem.

Kurt Angle: Bana polis akademisindeki adamı hatırlattın, devam et.

Cena şaşkın. Kurt dans ediyor! Seyirciler coştu.

Kurt Angle: Adım Kurt Angle, what the heck? I WON A GOLDEN MEDAL WITH A BROKEN FREAKIN' NECK! (Kırık boyunla altın madalya kazandım) Geri adım atmak isteyebilirsin çünkü arkadaş değiliz, Jeffersonlar gibi tepeye çıkarım. Beni korkutmuyorsun, hayır, hayır, hayır. Ben berbat olabilirim ancak sen sakso çekiyorsun!

John Cena: Bu olamaz adamım! Neden bahsediyorsun? [Angle sesleri var] Çenenizi kapatın! Sen ve buradaki beyaz çocukların Thugonamics bilmediği kesin.

Angle ona sarılıyor. Cena şaşkın.

John Cena: O da neydi?

Kurt Angle: Huganomics'te iyi değil gibisin! EAST SIDE!

Angle birden Bayley oldu.

John Cena: Bunu istemiyordum ama yapacağım. Kurt Angle seni-

Kurt Angle: Ne yapacaksın Cena? Ne yapacaksın? İşte sana bir ahenk Cena. Senin saçmalığını takmam ve seni pes ettiririm! WORD LIFE!

Kafa kafayalarken Big Show'un müziği duyuluyor. Angle bekliyor. Show ringe giriyor. Cena birden arkadan saldırıp sırtlıyor ve FU! Cena taunt yapıp çıkıyor. Show da Angle'ı kaldırıyor ve Chokeslam! Show ona bağırıyor. Valla çok itici bu adam.

Bu gece Gowen kontrat imzalayacak!

FBI ve Bashamlar ringde. NEEEEEEE?! YOU CAN RUN BUT YOU CAN'T HIDE! CWLERIN KRALI BILLY KIDMAN GELİYOR! Onun ardından partneri Rey Mysterio. En son da APA.

APA vs Billy Kidman & Rey Mysterio vs FBI w/Nunzio vs Basham Brothers w/Shaniqua | #1 Contender Fatal 4 Way Match for WWE Tag Team Titles

Simmons ve Palumbo başlıyor. Lock up geliyor. Üstün çıkamıyorlar. Back kick ve yumruklar Palumbo'dan. Yumruklara devam ediyor. Bir tekme atıyor. İplere atacakken Ron atıyor ve powerslam! 1 2 ama Stambouli tuşu bozuyor. Danny tag alıyor ama Ron'dan drop toe hold. Bradshaw tag alıp darbeler vuruyor ve high kick. İplere atıyor ve back elbow ile yere seriyor. Bradshaw yumruk atıyor. Kidman tag alıyor ama onu yere alıyor Bradshaw! Danny de elbow droplar vuruyor Kidman'a. 1 2 olmadı. Danny kaldırıyor ve yumruk atıp iplere atıyor, eğiliyor ama Kidman'dan tekme ve dropkick! Doug giriyor ama tilt-a-whirl slam Doug'dan! Rey'den de ona springboard seated senton. Stambouli de tekme atıyor ve gorilla press into gutbuster! Ron tekme atıyor ona ama Palumbo'dan spinebuster! Bradshaw da dışarıya atıyor ve ring direğine atıyor. Dışarıda Nunzio da saldırıyor ve APA ve FBI kapışıyor dışarıda. APA üstün çıkıyor! Kavga devam ediyor ama hala! Nunzio pert oldu ama. Doug köşeye atıyor Kidman'ı ama Kidman dışarıya yolluyor. Rey'den Danny'e drop toe hold ardında Kidman'dan Doug'a springboard crossbody! Rey'den de over the top rope somersault plancha! Reklamlar...

Reklamların ardından Danny'den chinlock Rey'e. Reklamlar sırasında APA ve FBI kapışmış arka alanda. Gerçek bir kavga resmen. Ardından APA arka alandakilere de saldırmış. APA dağıtmış hepsini. Rey yavaştan kalkıyor. Yumruklar atıyor ama Doug köşeye atıyor, Rey'den bir tekme. Danny tag alıyor. Danny giriyor ve bir tekme Rey'e ardından darbeler vuruyor köşede. Hip toss gelecekken wheelbarrow bulldog Rey'den! Doug tag alıyor, Kidman tag alıyor. Dropkick! Danny'e de bir tane! Doug'a springboard bulldog! Bir tekme geliyor, Danny tutuyor ama enzuigiri! Doug'u köşeye atıp iplerden sekiyor ama powerslam! 1 2 olmıad. Doug kaldırıyor ve Powerbomb yapacakken sitout facebuster Kidman'dan. Kidman köşeye doğru çekiyor! Shooting Star press mi? Shaniqua ayağını tutuyor! Hakem görmedi! Danny saldırıyor ama Rey ona gidiyor. Danny ve Rey dışarıya düşüyorlar headscissors sonucu. Doug köşede ama Kidman yumruklar atıp köşeye çıkıyor, Shooting Star Press! 1 2 ama Danny tuşu bozuyor!

Danny pull-back clothesline ile yere seriyor ama Rey saldırıyor. Köşeye atacakken Danny atıyor, headscissors gelecekken dışarıya atıyor Danny. Ardından Kidman'a DDT! Doug'dan tuş denemesi 1 2 olmadı! Danny tag alıyor ve kaldırıyor Kidman'ı ama jawbreaker! Rey tag alıyr ve springboard dropkick! Danny iplerde ve 619! Doug gelecekken Kidman onu düşürüyor! Rey'den springboard leg drop! 1 2 3!

Kazanan: Billy Kidman & Rey Mysterio

Adam gibi adamlar kazanıyor! Kidman anlamsız şekild sevdiğim güreşçilerdensin.

Angle arka alanda. Doktor sırtına bakıyor. O sırada Lesnar geliyor. Ne oldu diye soruyor. Angle da neredeydin diyor. Lesnar bunu yaşadım, çok acıtır diyip dalga geçiyor. Nasılsın diyor, başın şişmiş gibi diyip espri yapıyor. Yeni geldim diyor Lesnar. Angle da kesin öyledir diyor. Lesnar da "Show'un icabına bakamıyorsan Vengeance'da ikimize karşı ne yapacaksın" diyor. Angle da Show'a WWEC için yenilen sensin, ben ise ondan kemeri alanım diyor. İşleri hallettim diyor. Lesnar da sana ben yardım ettim diyor. Tartışmak istemiyorum diyor. O adamı yeneceğiz derken Angle biz mi diyor. Angle da bu olmayacak. Sen vs ben vs Show diyor. Lesnar da iyisin diyor. Buz getir kafası şişmiş diyor. Lesnar oradan gidiyor.

Sırada Gowen'ın kontrat töreni!

OOOO VINCE CARTER SEYİRCİLERİN ARASINDA! Ringde kırmızı halı var. Ring kuruluyor kontrat töreni için. Geçen haftaki ME'yi tam olarak bir daha izliyoruz. Stephanie ringe geliyor ve yanıyor. Kontratı kaldıra kaldıra geliyor. Reklamlar...

Stephanie McMahon: Bayanlar ve baylar, Zach Gowen'ın gördüğüm en sıradışı olmasının nedenini gördünüz. İşte elimde türünün tek örneği Zach Gowen için SD kontratı var!

Zach Gowen geliyor. Theme de şekil baya. Gowen gülerek geliyor. Steph ile sarılıyor. Kontrat bahane, Steph şahane. Zach mikrofon alıyor.

Zach Gowen: Çocukluğumdan beri WWE'de yer almak hayalimdi. Geçen hafta, burada Big Show'u tuş ettiğimde hayallerim gerçekleşti! Stephanie McMahon'a, Kurt Angle'a ve Brock Lesnar'a teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bana sevgi gösterip, desteklediğiniz için teşekkürler. Siz insanlar benim ilham kaynağım ve kahramanlarımsınız! En yeni WWE SD Superstarı olmaktan ne kadar gurur duyduğumu anlatamam! Bu kadar saçmalık yeter, işe koyulalım!

Stephanie McMahon: Resmileştir Zach.

Zach imzalıyor. AMAAAA NO CHANCE IN HELL! Sable da var ve yanıyor. Elbisesi harika.

Vince McMahon: Zach Gowen bir WWE Superstarı olmaktan gurur duyuyor! Bu gece, Toronto'daki, ülkedeki tüm Kanadalılar ve dünyadaki herkes için şunu diyebiliriz: ikinizle gurur duyuyoruz! Evet! Neden bir baba, geçen hafta kendisine tokat atan kızıyla gurur duymasın? Bir patron neden başarılarına ulaşmak için Kurt Angle ve Brock Lesnar'dan yardım alan bir superstardan gurur duymasın? Gurur duyuyorum. İkinizle de gurur duyuyorum. Ve şunu duyurmaktan da gurur duyarım: bu gece, bu ringde özel bir handicap maçı olacak.

Zach'e bakıp gülüyor.

Vince McMahon: Senin için de bir planım var Zach. Geçen hafta bana F-5 yapmaya çalışan bir adam bu maçta. WWE Şampiyonu Brock Lesnar! Evet, istediğiniz kadar destek verin. Lesnar bu gece iki rakiple değil, World's Greatest Tag Team'e karşı güreşecek: Charlie Haas ve Shelton Benjamin, 500 poundluk Big Show ile takım olacak! Bu maç bu gece daha sonra olacak ancak Zach, senin için de iyi haberlerim var. Resmen bir WWE Superstarısın ve bu da benim için çalıştığın anlamına geliyor. O yüzden dediğimi yapmak zorundasın, yapmazsan seni herkesin önünde kovarım! Evet, intikam benim elimde! Denver Colorado'ya gitmeni emrediyorum. Evet, Vengeance'da ilk maçına çıkacaksın evlat. Dünyada iki bacağa sahip en sert o***pu evladı ile karşılaşacaksın: benimle! Merak etme evlat. O kadar heyecanlanma. Çünkü bir kolum bağlı olacak. Hatta tek bacak üstünde sekebilirim. Hatta seninle güreşirken gözlerime bandana bile takabilirim. O kontratı imzaladığın gün kıyametini kabul ettin. Kanserden kurtulmuş olabilirsin ancak benden kurtulamayacaksın!

Sable birden kontratı Steph'in kafasına vuruyor! Steph yerde! Şimdi Vince ile oradan gidiyorlar. Vince dışarıda sırıtıyor. Tam bir heel yav.

Az önce olanları görüyoruz reklamlardan sonra.

Sable ve Vince ofiste. Seninle gurur duyuyorum diyip öpüyor Vince. Sana bir bakayım derken Steph ofise dalıp Sable'a saldırıyor! Üstüne çıkıyor ve saçını çekiyor! Vince ayırıyor. Vince defol diyor Steph'e. Finlay ayırdı galiba kavgayı, aynen o Steph çıldırdı. Vince de arkasından bağırıyor ve Sable vs Steph ayarlıyor. Sable bundan memnun değil gibi.

Matt Hardy ringe geliyor. Onun ardından ise Chris Benoit ve Rhyno. Bu arada haftaya Matt ve Benoit US Title Turnuvasında yarı final maçına çıkacak

Chris Benoit & Rhyno vs Matt Hardy & Shannon Moore

Rhyno ve Benoit saldırıyor. Rhyno iplere atıyor ve Moore'u yere seriyor ardından Matt'i apronda düşürüyor. Yumruklar atıyor Moore'a. İplere atıyor ve spinebuster gelecekken Matt'ten chop block! Rhyno yerde. Moore köşeye çekip tag veriyor. Matt'ten leg drop geliyor. 1 2 olmadı. Matt kaldırıyor ama Rhyno yumruklar atıyor, Matt sıyrılıyor ve Side Effect! 1 2 olmadı! Benoit tuşu bozdu. Moore tag alıyor. İplere atıyorlar ve tekme atıyorlar ardından Moore'dan swinging neckbreaker! 1 2 olmadı. Moore çıldırıyor. Moore kaldırıp yumruklar atıyor. Moore chinlock yapıyor. Rhyno kalkıyor ama pull-back clothesline ile yere seriyor Moore. İlginç oldu bu. Köşeye atıyor Moore ve koşuyor ama back elbow Rhyno'dan. Moore gelince flapjack ile köşeye atıyor! İkisi de yerde! Rhyno sürünüyor ve Matt aniden giriyor ama Benoit tag alıyor!

İkisin de saldırıyor. Matt'e snap suplex! Bir tane de Moore'a! 1 2 olmadı. Benoit kaldırıp tekmeler atıyor, köşeye atıp iplerden sekerken Matt ayağını çekiyor. Benoit onu çekerken Moore geliyor ama clothesline ile yere seriyor Benoit! Matt giriyor ama ona German! Moore geliyor ama ona da German! Benoit taunt yapıp köşeye çıkıyor ve Diving Headbutt! Çok uzaktaydı ama yaptı Benoit! Ancak Matt giriyor ve Twist of Fate! Hakem Rhyno ile uğraşıyordu! Rhyno kurtuluyor ve mükemmel bir Gore! Gore! Gore! Matt yerde! İkisi de yerde. Moore sürünüyor yavaştan. Hakem sayıyor, 1 2 ama Benoit kurtulurken birden Crippler Crossface bağlıyor! Moore acı içinde, Matt girecekken Rhyno onu tutuyor! Moore pes ediyor!

Kazanan: Chris Benoit & Rhyno

Tatavasız çok hızlı ve güzel maç oldu. Benoit cidden müthiş hızlı. Yazık oldu be adama.

3 vs 1 Handicap maçı tanıtımı ekrana geliyor.

Angle ve Lesnar arka alanda. İşin zor diyor Angle. WGTT ve Show'a karşı zor diyor. WWE Şampiyonuna göre diyor. Lesnar da bu yüzden şampiyonum diyor. Tüm engelleri aşarım diyor. Angle icabına bakarım diyor. Vengeance öncesi sakatlanıp hazır değildim de yendin deme diyor. Arkanı kollarım, iyi şanslar diyip gidiyor Angle.

VIVA LA RAZA! Müthiş destek var Eddie'ye. Bu adam heel turn yaptı bir de. Eddie arabası ile tek başına geliyor. Geçen hafta olanlar ekrana geliyor. Eddie'de mikrofon var. Eddie sesleri var. Bu adam bu kadar seviliyor işte.

Eddie Guerrero:
ORALE ORALEEE! Nasılsınız dostlarım? Biliyor musunuz dostlar, şu an Tajiri'ye hızlı bir iyileşme süreci dilerim. Gerçekten. Tajiri seni seviyorum dostum. Geçmiş olsun. Ne? Tamam, tamam.

Eddie sesleri geliyor.

Eddie Guerrero: Kabul ediyorum, biraz öfke sorunum var. Bazen öfkemin kontrolümü kaybedebiliyorum ama geçen hafta için beni suçlayabilir misiniz? Kemerleri kaybettik ve fazlası gidip arabama dokundu holmes! Arabama dokunmak anneme dokunmak gibidir! Ve anneme dokunursanız size bir ders veririm! Tajiri, o dersi öğrenmen gerekti!

Yine Eddie sesleri var.

Eddie Guerrero: Ancak bir yalancıyım. Bu dersi kendim öğrendim. Eddie Guerrero'nun listenin başındakiyle ilgilenme zamanı geldi: Eddie Guerrero ile! Ve bu gece buna başlayacağım. Bu gece US Title Turnuvasına giriyorum holmes! Eddie Guerrero'nun WWE'nin zirvesinde olma zamanı! ORALE!

Ultimo Dragon geliyor.

Eddie Guerrero vs Ultimo Dragon | US Title Tourmament Quarter Final #4

Lock up geliyor ve Eddie'den arm wrench geliyor. Dragon taklalar atıyor. Arm drag geliyor. Eddie kalkıyor ve Dragon'a bakıyor. Lock up gelecekken hammerlock Eddie'den. Dragon bir jumping snapmare yapıyor ardından ducking ve leapfrog. Eddie leapfrog yapıp koşuyor ama bir tekme ile yere seriyor Dragon. Seri low kickler vuruyor ve spin back kick! Eddie iplerin yanında ve dışarıya çıkıyor. Dragon köşeye atıyor ardından koşuyor ama back elbow Eddie'den ardından overhead belly to belly suplex! 1 2 olmadı! Eddie kaldırıp yumruk atıyor ardından back suplex! Eddie taunt yapıyor ve büyük destek alıyor. Eddie kaldırıyor ve iplere atıyor, tilt-a-whirl backbreaker on knee! Dragon iplerin yanında, Eddie'yi üstünden dışarıya atıyor. Eddie az kalsın arabasına çarpacaktı! Eddie durup arabasıyla konuşurken Eddie'ye bir tekme! Eddie az kalsın arabaya çarpıyordu. Kendisi umurunda değil, arabaya bakıyor Aprona geçiyor Dragon ama Eddie ayağını çekiyor ve Dragon kafasını aprona vuruyor. Eddie içeriye atıp flip senton yapacakken Dragon sıyrılıyor ardından inside cradle! 1 2 olmadı. Dragon aniden backslide yapıyor! 1 2 olmadı. Dragon bir tekme atıyor ve bir chop. Kafadan tutuyor ama Eddie itiyor ardından havaya atıyor ama hurricanrana Dragon'dan! İkisi de yerde. Dragon kalkıyor ve çeviriyor, spin back kick! Eddie yerde! İplerden sekiyor ve Standing Moonsault yapacakken Eddie aniden roll up yapıp tayttan tutuyor! 1 2 3!

Kazanan: Eddie Guerrero

Cheat 2 Win be üstad! Eddie kazanıyor! Dragon şaşkın! Eddie ise fazla keyifli değil. Dragon mutsuz. Eddie arabasına biniyor.

Billy Gunn arka alanda. Torrie ile öpüşüyorlar. Baya da ateşliler. Torrie itiyor onu şimdi. Gunn elini tutuyor ve oradan gideceklerken bir görevli onları görüyor. Sevgili olmadıklarını belli etmemeye çalışıyorlar sanki. Sırada Mixed Tag Team Match.

US Title Yarı Finalleri: Billy Gunn vs Eddie Guerrero, Chris Benoit vs Matt Hardy!

Gunn ve Torrie geliyor önce. Ardından SD'nin yeni zengin çifti! Nidia gözlük takmış, kürkü de giymiş. Valla alem bu ikili

Billy Gunn & Torrie Wilson vs Jamie Noble & Nidia | Mixed Tag Team Match

Maça Gunn ve Noble başlıyor. Lock up ve yere itiyor Gunn. Tekrar! Ardından yumruklar atıyor. Noble yere düşüyor, 1 2 olmadı. İplere atacakken Noble tekmeler ve yumruklar atıyor, iplerden sekiyor ama Gunn'dan press slam gelecekken eye rake. Nidia tag alıyor. Spear yapacakken Nidia yerde kalıyor. Nidia omzunu tutuyor. Noble gelecekken Gunn yere seriyor. Torrie tag alıyor ve üstüne atlıyor. Ringde yuvarlanıyorlar. Torrie bacaklarından tutuyor ve alley oop bomb! Torrie tekme atıyor ardından kaldırıp chop vuruyor. Köşeye atıyor ve koşuyor ama back elbow Nidia'dan ardından short arm clothesline! 1 2 olmadı. Stomplar vurup iplere atıyor ve eğiliyor ama swinging neckbreaker Torrie'den! 1 2 olmadı! Noble tuşu bozdu. Ama Gunn gelip bir yumrukla yere seriyor. Dışarıya çıkıyor ama drop toe hold ile Gunn'ın kafasını basamaklara vuruyor. Nidia tekme atıp DDT yapacakken Torrie çeviriyor ve DDT! 1 2 3!

Kazanan: Billy Gunn & Torrie Wilson

Noble yetişemedi!

Jamie Noble: Şanslıydın Torrie! Çok özel olduğunu sanıyorsun değil mi? Playboy dergi kapakları falan. Benim sevgilim Nidia senden daha seksi. Hatta yatakta onun yarısı olamazsın. Bunu görelim o zaman! Benimle olmak istediğin bir gerçek, bir şekilde benimle bu ringde yer alıyorsun. Aklımda iyi bir fikir var, sana bir teklifim var Torrie. Şanslı gecendesin! Torrie... Sana benimle bir gece geçirmen için 10.000 dolar veririm! Nakit!

Tokat gelecekken Noble tutuyor ama Gunn yardıma gelip yere seriyor. Yumruklar atıp iplere yolluyor, bir tekme ardından Torrie'den DDT! Nidia da izliyor. Karışık duygular içinde. Gunn onu görüyor. Nidia kaçacakken Torrie kot şortunu tutup çıkarıyor! Niidia da kaçıyor oradan utanarak. Önce kürkünü ve gözlüğünü alıyor ama.

Lesnar arka alanda ilerliyor. Angle onu motive ederken bir görevli geliyor. Angle'ı birisi çağırıyormuş. Angle bu gece geleceğim diyor. Lesnar da sekiyor. Sırada handicap maçı!

Sable ve Steph arasındaki kavgayı hatırlıyoruz. Vengeance maçları ekrana geliyor. Maç kart baya hoş.

Maçtan önce handicap maçının Falls Count Anywhere olduğu duyuruluyor Tony Chimel tarafından. Big Show ringe önce gelen isim oluyor onun ardından ise WGTT ringe geliyor. En son olarak da WWE Şampiyonu Brock Lesnar geliyor. Maç başlamadan reklamlar.

Big Show & WGTT vs Brock Lesnar | 3 on 1 Falls Count Anywhere Handicap Match

Reklamların ardından Lesnar'dan Haas'a hip toss geliyor. Lesnar side headlock yapsa da Haas yapıyor sonra. Lesnar iplere atıp shoulder block ile yere seriyor ve double axe handle! Ardından press slam! Benjamin giriyor ama sıyrılıyor, bir tekme ve press slam ile dışarıdaki Haas'a atıyor! Show giriyor ama Lesnar'dan ona spear! Lesnar çıkıp Haas'a tekme atıyor. Benjamin'e knee liftler vurup sırtlıyor ama Haas arkadan saldırıyor ve roll up! 1 2 olmadı. Haas kaldırıyor ama Lesnar bariyerlere atıyor. Benjamin'e knee lift ve bariyerlere atıyor. Haas'a da knee lift ve sırtına yumruk atıyor. İçeriye atıyor Lesnar. Haas tekme ve yumruklar atıyor. Haas köşeye çıkıp dizi ile kafasına bastırıyor. Köşeye atacakken Lesnar atıyor ve corner shoulder block ardından tutuyor ve köşeye alıyor. Köşede tekme ve yumruklar atıyor Lesnar. İplere atacakken Haas engelliyor, tekme ve iplere atıyor, Benjamin de ipleri çekince Lesnar dışarıda! Lesnar kolunu tutarken Show elinde sandalye ile geliyor, Lesnar'ın sırtına vuruyor! Lesnar acı içinde, Haas çıkıyor, 1 2 olmadı!

Haas kaldırıyor ve ringe atıyor. Haas kaldırıyor ve back suplex! 1 2 olmadı. Show tag alıyor. Haas tutarken Show yumruk atıyor ardından headbutt vuruyor. Show kaldırıyor ve köşeye alıyor. Open hand chop vuruyor Lesnar'ın göğsüne. Show tuş deniyor ama başarı yok. Show onu iterken Lesnar yere seriyor ve yumruklar atıyor ama Show yere seriyor ve karnına leg drop. Show kaldırıyor ve iplere alıyorlar, Benjamin giriyor ve Broken Arrow! Lesnar acı içinde! Haas iplerde boğuyor. Show ayağı ile boğuyor hakem görmezken. Benjamin giriyor ve double team slam! Benjamin'den bir waist lock. Lesnar yavaştan kalkıyor. Haas geliyor ve tekme atıyor o sırada. Show hakemi oyalıyordu. Haas waist lock bağlıyor. Lesnar kalkıyor yavaştan ve dirsek darbeleri vuruyor. Bir tekme ardından iplerden sekiyor ama dropkick Haas'tan! 1 2 olmadı.

Haas tag veriyor. Show stomp vuruyor ardından kaldırıp bearhug bağlıyor. Lesnar kendinden geçiyor. Lesnar yumruklar atıyor ama Show daha da fazla sıkıyor. Lesnar yavaştan düşüyor. Hakem ne diyorsun diyor. Lesnar pes etmiyor ve yavaştan kalkıyor. Yumruklar atıyor Lesnar. Tekmeler atıyor ama Show boğazından yakalıyor. Chokeslam gelecekken Lesnar arkasına geçiyor ve overhead belly to belly suplex! Show dışarıda! WGTT giriyor ama onlara lariat! Lesnar çıkıp yumruklar atarken Show tutuyor, ring direğine giderken Lesnar arkasına düşüp ring demirine itiyor! WGTT o sırada arkadan saldırıyor. WGTT kaldırıyor ama Lesnar onları itiyor! Haas ringe giriyor, Lesnar da giriyor. Benjamin girince ona yumruk. Haas'a tekme ve F-5! Lesnar tuşa gitmiyor, Benjamin de onu dışarıya çekip yumruklar atıyor. Benjamin basamaklara atacakken Lesnar engelleyip tekme atıyor ve overhead belly to belly suplex! Benjamin acı içinde. Show hala yerde. Lesnar spiker masasını dağıtıyor. Basamakları alıp tam spiker masasının önüne koyuyor ama Benjamin saldırıyor. Lesnar'dan knee lift ve ring direğine atıyor! Lesnar onu kaldırıyor. Yukarıya sesleri var. Lesnar sırtlıyor ve sırıtıyor. Basamaklara çıkacakken Show'dan big boot! Lesnar yerde. Yuhalamalar var.

Show kaldırıyor ama Lesnar darbeler vuruyor ardından Show'un kafasını basamaklara vuruyor. Lesnar basamakların tepesine çıkıyor! Lesnar kaldırıyor yavaştan. Show basamaklarda. Lesnar yumruklar atıyor. Lesnar sırtlayacakken Show boğazına yapışıyor ve Chokeslam ile masaya atıyor! Holy Shit sesleri var! Lesnar öylece yatıyor! Show ayağını üstüne koyuyor, 1 2 3!

Kazanan: Big Show & WGTT

Bu Big Show'a sansür falan koysunlar, bu çirkinlik ne? Show kutluyor. Maçın sonunu görüyoruz. Şov bu şekilde sona eriyor.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil