GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-09-2016, 21:05   #1
Sic • Parvis • Magna
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 4954
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 38670
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 23 Şubat, 1998 - WWF RAW Is War - Şov İncelemesi (Sable Halkı Coşturuyor)

Hazırlayan: İsmail Umut GÜNGÖR

Şov: WWF RAW Is WAR
Bölüm: 248
Tarih: 23 Şubat, 1998 (Pazartesi günü)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer & Arena: Waco, Texas, USA - Heart Of Texas Coliseum
Şovun Yayınlandığı Kanal & Kazandığı Reyting: USA Network & 3.2
Spikerler: Jim Ross, Jerry Lawler, Michael Cole & Kevin Kelly
Şirket: World Wrestling Federation (WWF)
Önceki Bölüm: WWF RAW Is WAR #247
Sonraki Bölüm: WWF RAW Is War #249

SıraMaçlarTürleriSüre
1The New Age Outlaws (c) vs. The Legion Of DoomWWF World Tag Team Title Match06:14
2Ken Shamrock vs. Jeff JarrettSingles Match04:22
3The Truth Commission vs. The Disciples Of ApocalypseSix-Man Tag Team Match04:13
4Barry Windham vs. Taka MichinokuSingles Match02:30
5Bradshaw vs. TAFKA GoldustSingles Match03:12
6Steve Blackman vs. The RockSingles Match04:15
7The Rock 'n' Roll Express (c) vs. The HeadbangersNWA World Tag Team Title Match07:39
8Owen Hart (c) vs. Marc MeroWWF European Title Match03:58

WWF RAW Is War #248 | Şov İncelemesi:

“We're All Together Now” duyuluyor! Müziğk eşliğinde intro'yu izliyoruz. Ardından kameralar arenaya çevriliyor, pyrolar patlıyor, hayranların bağırış çağırışlarıyla 248. bölüm başlıyor.

“Oh, You Didn't Know?” duyuluyor! WWF World Tag Team Şampiyonları The New Age Outlaws girişte gözüküyor. Fena halde yuhalanıyorlar. Bu sırada Road Dogg konuşmaya başlıyor.

Road Dogg: “Bayanlar ve baylar, her yaştan insanlar hanımlar ve beyler, World Wrestling Federation şirketi size en prestijli takımını sunar, Dünya Takımlar Şampiyonu The Road Dogg Jesse James, 'The Bad Ass" Billy Gunn, The New Age Outlaws! Buraya WWF'in görmüş olduğu en rezil, fosilleşmiş takımıyla maç yapmak için gelmiş bulunuyoruz. Böyle diyorum çünkü bana göre onların modası artık geçti. Geçen hafta onlardan birisini bir çöp konteynerinin içine koymuştuk, ancak oradan kurtulmayı başarmıştı. Bu bahsettiğim kişileri siz LoD olarak biliyorsunuz. Ancak bu iki fosile buradan seslenmek istiyorum hâlâ kariyeriniz tehlike altında ve kariyerlerinizi tıpkı geçen haftaki gibi çöp konteynerinin içine süpürmeye devam edeceğiz. Öyleyse arka alanda yürümeye ve buraya gelmeye devam edin, biliyorum yaşlısınız ve zorlanıyorsunuz, bunun için tekerlekli sandalyelerinizi yağlayın bir şeyler yapın ama yine de buraya gelin!”

“What A Rush” duyuluyor! Seyircilerin desteğini alarak Road Warrior Animal & Road Warrior Hawk ringe doğru geliyorlar.

WWF World Tag Team Title Match
The New Age Outlaws (Billy Gunn & The Road Dogg) (c) vs. The Legion Of Doom (Road Warrior Animal & Road Warrior Hawk)

Animal ve Hawk direkt ringe atlayıp, Gunn ve Dogg'a dalmaya başlıyor, hakem de bu sırada unvan maçını başlatıyor. Yumruklaşmalarla geçiyor bir süre maç, sonrasında hakem iki kişinin ringi terk edip köşesine gitmesini istiyor. Road Dogg ve Hawk ringde kalıyorlar ve maça devam ediyorlar. Hawk, Road Dogg'u tutuyor ve iplere yolluyor, Dogg'dan leapfrog ve duck geliyor, ancak Hawk onu tutuyor ve powerbomb ile yere serip tuşa gidiyor ama daha 1 bile demeden Gunn ringe giriyor ve tuşu bozuyor, ardından Animal'da giriyor ve Gunn'ı ringden aşağıya postalıyor, sonrasında LoD double team gerçekleştiriyor, Dogg'u iplere yollayıp double clothesline patlatıyorlar. Hawk'dan yumruk darbeleri, ardından da step-up enzuigiri, ardından neckbreaker, ardından da clothesline ve Dogg ringden aşağıya düşüyor. Hawk'da onun peşinden gidiyor. Hawk bir süre Dogg'u dışarıda tekmeliyor ve yumruk darbeleri vuruyor, ardından Gunn, Hawk'ı tutup çelik basamaklara çarptırıyor ve ringe sokuyor. Dogg tag veriyor Gunn'a. Gunn, Hawk'ı köşeye yolluyor ve tekmeliyor orada. Dogg tekrar tag alıyor ve tekme yumruk darbeleri vuruyor. Gunn tekrar alıyor ve double team izliyoruz, iplere yolluyorlar ve dönüşte double back elbow yapıyorlar. Dogg taunt yaparken, Gunn tuşa gidiyor 1...2...fakat sonuç yok. Gunn, Hawk'a side headlock bağlıyor yerde. Hawk bir süre sonra back elbow darbeleriyle kurtuluyor, Gunn onu iplere yolluyor ve dönüşte karın boşluğuna diz darbesi vurarak yere düşürüyor, ardından köşeye yollayıp stinger splash yapıyor, ardından diğer köşeye yolluyor bu sefer sertçe, Hawk köşeden sekiyor ve Gunn ile kafa kafaya çarpışıp ikisi birden yere düşüyor yerde kafalarını tutuyorlar. Animal ardından hot tag alıyor ve ringe girer girmez Gunn ile Dogg'u yumruk darbeleriyle art arda yere seriyor, ardından iplere yolluyor Gunn'ı ve running leaping shoulder block yapıyor, Hawk'da ringe giriyor, Animal, Hawk'ı tutuyor ve köşedeki Dogg'un üzerine doğru yolluyor, Hawk'dan running corner clothesline, aynı şekilde sonrasında Animal'dan da corner clothesline geliyor. Sonrasında Doomsday Device izliyoruz! Animal tuşa gidiyor, ancak hakem Earl Hebner Hawk'ı köşene git diye uyarı çekmekle meşgul ve bu yüzden tuşu saymıyor. Ardından Gunn, Animal'ın kafasına KEMER İLE VURUYOR! Bu sırada seyirciler bu durumu fena yuhalıyorlar derken hakem arkasını dönüyor, Dogg'un Animal üzerine elini attığını görüyor ve tuşu saymaya başlıyor 1...2...3!!! The New Age Outlaws maçı kazanarak kemerlerini koruyorlar!

Kazanan & Hâlâ Şampiyonlar: The New Age Outlaws (Pinfall w/Title Shot)

Maçtan hemen sonra, Animal tuş oldum diye üzülüyor, Hawk'da nasıl şampiyon olamayız diye iplere yaslanmış vaziyette üzülüyor derken Animal ayaklanıyor ve Hawk'ı çekerek ne yaptın sen diyor ve itiş kakış başlıyor, sonra Animal yere yıkıyor Hawk'ı yumruk darbeleri atıyor! WHAT THE FUCK?! Herkes bu durumu şaşırıyor. Hakemler filan geliyor ve ikiliyi ayırmalarıyla kavga burada şimdilik son buluyor. Jim Ross yakından iki dostun böyle şeyler için kavga etmesinin üzücü bir durum olduğunu belirtiyor.

Singles Match
Ken Shamrock vs. Jeff Jarrett (w/Jim Cornette)

“The Ultimate” duyuluyor! Seyircilerden büyük destek alarak Ken Shamrock ringe geliyor. Ardından da “Tenessee Jam” duyuluyor! Shamrock'ın rakibi NWA North American Şampiyonu Jeff Jarrett menajeri Jim Cornette ile birlikte ringe geliyor. Seyirciler onları yuhalıyor. Jeff Jarrett bornozunu çıkarıp ringde taunt yapıyor ve kemerini çıkarıp Jim Cornette'e teslim ediyor. Cornette kemeri Shamrock'a göstererek sen şampiyon olamayacak kadar vasıfsız birisin diye sözler sarf ederek onu kızdırıyor. Jim Ross ise Jim Cornette'e katılmadığını çünkü yaklaşmakta olan WrestleMania 14 Pay-Per-View'u için The Rock ile WWF Intercontinental unvan kemeri için karşılaşıp bunun için fırsat yakaladığını belirtiyor. Zil sesiyle maç başlıyor.

Maç başlar başlamaz JJ, Ken'i kafasından tutarak yere seriyor ve ringin köşesine giderek oraya yatıyor. Ardından Ken üzerine koşuyor ve bir kum torbasıymış gibi onu bir güzel yumrukluyor. Ardından iplere yolluyor Ken, JJ'i ve big boot vuruyor, tekrar yolluyor bu sefer de jumping spin head yapıyor ve köşeye yollayıp yumrukluyor ve sonrasında bridging German Suplex geliyor tuş denemesi 1...2... fakat sonuç yok. Ken ardından rolling kneebar yapıyor, ancak JJ iplere tutunarak kurtuluyor. Ken ardından iplere yolluyor JJ'i ve dönüşte kafasına tekme darbesi patlatıyor, JJ kafasını tutarak iplere yaslanıyor, ancak Ken running clothesline ile JJ'i iplerin üzerinden ring dışına postalıyor. JJ aprona çıkıyor ve Ken onu tutup vertical suplex deniyor, ancak Cornette, Ken'in ayaklarından tutunca bunu yapamıyor ve JJ, Ken'in üzerine kapaklanıyor tuş denemesi geliyor bu sırada 1...2... fakat sonuç yok. Cornette bu sırada hâlâ Ken'in ayaklarından tutmuş vaziyette, ancak Ken Cornetti'i tutup aprona çıkartıyor ve tam vuracakken JJ, Ken'e arkadan saldırıyor ve suplex ile yere seriyor. JJ'den sonra standing dropkick geliyor Ken'i iplere yollayıp ve tuş denemesi 1...2... fakat sonuç yok. JJ, Ken'i kaldırıp suplex yapmak istiyor, ancak Ken engel olup JJ'e back suplex yapıyor. JJ sonra Ken'den gelen elbow drop'dan kaçınıyor ve body slam yapıp köşeye çıkıyor, Ken'in üzerine atlıyor ama Ken ayağını kaldırarak harekete engel oluyor ve kalkıp iplere yolluyor fakat aynı anda back elbow izliyoruz, iki isimde yere düşüyor. Bir süre sonra ikisi de ayaklanıyor. Ken, JJ'i iplere yolluyor ve dropkick ile yere seriyor. Ken ardından, JJ'i iplere yolluyor ve hurricanrana yapıyor, tekrar kaldırıp tekrar iplere yolluyor ve bu seferde powerslam yapıp tuşa gidiyor 1...2... fakat sonuç yok. Cornette aprona çıkıyor ve hakeme bağırıyor derken Ken koşarak Cornette'in yakasına yapışıyor, JJ tekrar arkadan saldırmaya çalışıyor ama bu sefer Ken çekiliyor ve JJ Cornette'e çarparak onu ringden aşağıya düşürüyor. Ken, JJ'i roll-up'a alarak tuş pozisyonuna sokuyor 1...2... fakat sonuç yok JJ son anda kurtuluyor! Ken, köşedeki JJ'i yumruklamaya başlıyor, hakem ayrılın diye aralarına girmeye çalışırken Ken'in dirseği hakemin gözüne mi artık neresine çarptıysa hakem yüzünü tutmaya başlıyor derken JJ eliyle Cornette'i ringe çağırıyor, raketini hazırlıyor Cornette derken yanlışlıkla JJ'e vuruyor! Ken gülüyor bu duruma ve hakemin kendisine geldiği sırada ANKLE LOCK BAĞLIYOR!!! JJ pes ediyor ve maçı Ken Shamrock kazanıyor!

Kazanan: Ken Shamrock (Submission (w/Ankle Lock)

Maçtan hemen sonra senin yöneteceğin maçın içine tüküreyim diyerek Ken Shamrock hakemin yakasına yapışıyor. Jim Cornette ise ne yaptım lan ben diyerek üzgün durumda. Cornette, JJ'in yanına sokuluyor ve ayağa kaldırıyor bu sırada maçta yaşanan önemli anların, Cornette'in yanlışlıkla tenis raketi ile JJ'in kafasına vuruşunun tekrarı gösteriliyor. JJ kafasını tutarak arka alana giderken Michael Cole onun bir koşu yanına mikrofonla gidiyor.

Michael Cole: “Olanlardan sonra söylemek istediğin bir şey var mı?”

Jeff Jarrett: “Bir karar verme zamanı geldi artık, şu andan itibaren Jim Cornette ile yollarımı resmi olarak ayırıyorum!”

Seyirciler buna sevinirken biz de reklâmlara gidiyoruz.

Reklâmlar

Reklâmlardan sonra, WrestleMania'ya dair tanıtım gösteriliyor. Shawn Michaels'ın WrestleMania 12'de yaptığı müthiş entrance gösteriliyor.

Sonrasında kameralar arka alana çevriliyor. Road Warrior Hawk & Animal'ın bulunduğu soyunma odasındayız. Jerry Lawler onlarla röportaj yapmak için orada.

Jerry Lawler: “Biraz önce ikili arasında nedenini bilmeden bir kavga patlak vermişti, şimdi bunu detaylarıyla birlikte öğrenip sizlere aktarmayı umut ediyorum. Animal, neden böyle bir şey yaptın?”

Animal: “Beni rahat bırak, seni serseri!”

Jerry Lawler: “Bekle, bekle, bekle, Ağır ol bakalım. Burada röportaj yapıp, bazı şeyleri öğrenmeye çalışıyoruz. Kardeşim dediğin birine neden böyle bir şey yaptın?”

Animal: “Kardeşim filan yok benim anlıyor musun?! Bir ailem yok, kardeşim yok! Keşke hiç ona öyle demeseydim, şimdi beni rahat bırak seni orospu çocuğu! Kardeşim falan yok benim!”

Jerry Lawler: “Tamam, tamam. Sakin ol koca oğlan--”

Hawk: “[Kapı hızlıca açılır ve içeriye girer] Ne diyorsun lan sen? Kardeşim falan yokta ne demek oluyor?!”

İkili kavga etmeye başlıyorlar yine! Soyunma odasında yer alan diğer isimler onları ayırmaya çalışıyor.

Six-Man Tag Team Match
The Truth Commission (Kurrgan, Recon & Sniper) (w/The Jackyl) vs. The Disciples Of Apocalypse (8-Ball, Chainz & Skull)

Soyunma odasında olanları izledikten sonra kameralar arenaya çevriliyor. Motosiklet sesi duyuluyor! The Disciples Of Apocalypse üyeleri ringe geliyor motorlarıyla. Ardından menajerleri The Jackyl eşliğinde The Truth Commission üyeleri ringe geliyor. Zil sesiyle maç başlıyor.

Recon ve Chainz ikilisi yumruklaşarak maça başlıyorlar. Ardından iplere yolluyor Recon, Chainz'i ve jumping head kick deniyor fakat Chainz eğilerek kurtuluyor. Chainz, Recon'u iplere yolluyor powerslam yapıyor. Skull tag alıp Chainz'den ringe giriyor ve yumruk darbeleri vuruyor Recon'a. Ardından suratına tekme darbesi geçirip, kolunu kıvırarak armbar yapıyor. Ardından da 8-Ball tag alıyor, bu arada Skull ve 8-Ball birbirine çok benziyor ve ikisi de kel ilk başlarda kafamı karıştırdılar. Double team izliyoruz ikiliden ve Recon'u double back elbow ile yere seriyorlar. Ball, Recon'u köşeye yolluyor ve yumrukluyor, ardından diğer köşeye yolluyor derken Recon onu yolluyor ve jumping head kick yapıp tuşa gitmek istiyor derken Ball karın boşluğuna yumruk atarak ayaklanıyor ve art arda yumruk darbeleri vurup gidiyor Chainz'e tag veriyor, Chainz ringe girer girmez apronda duran Sniper'a yumruk darbesi vurarak aşağıya düşürüyor, sonra Recon'a yumruk darbeleri geçirip iplere yolluyor ve big boot yaparak tuşa gidiyor 1...2... fakat sonuç yok. Chainz, Recon'u kafasından tutarak köşeye çarptırıyor ve yumruk darbeleri vurup Ball'a tag veriyor. Double team izliyoruz tekrardan Recon'u Chainz ve 8-Ball iplere yolluyor dönüşte double back elbow yapıyorlar. Ball, Recon'u köşeye yolluyor ve running corner clothesline'ı patlatıyor. Ardından ters taklayla yere serip hemen chinlock bağlıyor. Bir süre sonra ayaklanıyor Recon'u tutarak Ball ve giderek Skull'a tag veriyor. Double team izliyoruz tekrardan iplere yolluyorlar fakat Kurrgan siz hayırdır lan Recon ile top oynarmış gibi oynadınız diyerekten Recon'u tutup tag alıyor, geç abicim şöyle sen köşeye diyor. İri Kurrgan Skull ve Ball'u düşmana vururmuş gibi vuruyor, birazdan Ball ile "top" gibi oynar. Fakat o sırada Ball iplerden destek alarak running clothesline yapıyor Kurrgan pek etkilenmiyor, ancak arkasından Skull'da yaklaşıyor ve sırtına yumruk darbesi vurup Ball ile double team gerçekleştirip Kurrgan'ı kaldırıyorlar ve double body slam yaparak yere seriyorlar. Kurrgan belini tutarak kalkıyor ve üzerine koşan Ball'a big boot'u geçiriyor! BEN DEMİŞTİM! Ardından sağ el havaya kalkıyor! Yerde yatan Ball'un yanına yaklaşıyor ve Paralyzer yapıyor! Bu sırada Ball'un omzu da yerde. Hakem tuşu sayıyor bu sırada Chainz ve Skull ringe giriyor derken 1...2...3!!! Yetişemiyorlar! Kurrgan maçı takımına kazandırıyor.

Kazanan: The Truth Commission (Pinfall (w/Paralyzer)

Maçtan hemen sonra ring dışında The Truth Commission üyeleriyle, The Disciples Of Apocalypse sözlü olarak dalaşıyorlar derken maçın önemli anlarına dair tekrarlar gösterilyiro. Tekrarlardan sonra The Jackyl ringde Sniper'a yine tokat patlatıyor ve Kurrgan ne yapıyorsun sen hırbo diyerek Sniper'ı da tutup ona da Paralyzer yapıyor! The Jackyl gülerek ringden ayrılıyor. Kurrgan ise Sniper'ı bırakmış değil ve Paralyzer yaparak arka alana götürüyor.

Sonrasında Jim Ross, San Antonio, Teksas'da yaşayan Shawn Michaels'ın evine bağlanacaklarını belirtiyor. Stone Cold Steve Austin'in, No Way Out of Texas: In Your House'da Chyna'ya Stone Cold Stunner yapmasından sonra onu dava edeceklerini belirtmişti DX üyeleri bunu hatırlatıyor Jim Ross ve Michaels'a Stone Cold ile yaklaşmakta olan WrestleMania 14'deki maçı için düşüncelerini soruyor.

Shawn Michaels: “Haydi ama Jim Ross, şimdi gerçekten bunun hakkında konuşmanın sırası mı? DX ve Stone Cold arasında olan yasal olayları etrafa yayarak bu dedikodu değirmeninde benim de inanılırlık payımın bulunmasını mı istiyorsun? Durumu açık ve kapalı durumlarda kabul edelim, ancak Stone Cold Steve Austin bir kadına alçakça arkasından saldırdı, yani bu yanımda gördüğünüz kadına. Ve bil bakalım ne oldu, Stone Cold? Kazanmış olduğun en iyi fırsatı bu kadın senin elinden aldı. Ona bir göz atın, hâlâ çok güzel, oldukça iyi gözüküyor öyle değil mi? Hahahaha! [Rebecca Curci'yi yani eşini öpüyor] Bildiğim kadarıyla şimdi Stone Cold'un kanuna uymadığı için bazı endişeleri var, fakat DX artık bu konuyla ilgilenmeyecek. Çünkü biraz asayişçilik oynayarak kendi davamıza kendimiz bakacağız. Hayal edebiliyor musun, Hunter? Buraya gel dostum. [Triple H bilardo oynuyor] Burası benim evim, ışıklar, kameralar, seyircilerin tepkisi yok, rahatımızın kaçması için başımızda dert yok. Reyting kaybıysa onların sorunu.”

Triple H: “Bu hafta kazanacakları reytingi dört gözle bekliyorum. Eminim çok düşük gelecektir. Bakın ne diyeceğim, reyting kazanmak istiyorsanız, önümüzdeki dört hafta boyunca bizimi için bir şeyler yapmalısınız. Çünkü TV için sizin boktan gevşek fikirleriniz izleyicinin ilgisini çekmiyor. Hâlâ bu fikirlerinizden vazgeçmezseniz, o zaman lanet olasıca Nielsen Medya Şirketini ateşe veririz!”

Shawn Michaels: “Gelecek hafta, Pazartesi günü gerçekleşecek RAW Cleveland'da olacak, işe yeniden başlamak için mükemmel bir yer. Biz de orada olacağız, tabii bu dediklerimizi yaparsanız. Owen Hart, Stone Cold Steve Austin, Mike Tyson, bir sürü insan da orada olacak. İşe başlamaya ne dersin?”

Triple H: “İşe yeniden kolları sıvamak için mükemmel bir yer. Ve sonra gideceğimiz mükemmel yer neresi biliyor musun?”

Shawn Michaels: “WrestleMania! The Heartbreak Kid Shawn Michaels WWF kemerini Stone Cold Steve Austin'e karşı savunmaya çalışacak. Ve garanti ediyorum size, kemerimi WrestleMania'da başarıyla savunacağım!”

Triple H: “Ve ben de şunu garanti ederim ki, WrestleMania'ya X-Rated damgasını vuracağız. WWF'de süren lanet sansür şeyini [iki kez küfür ediyor] görmezlikten geleceğiz.”

Reklâmlar

Reklâmalardan sonra Mike Tyson'ın Austin ile yaşadığı gerginlik gösteriliyor. Ardından Sunny yine konuk ring anonsörü olarak geliyor ve Barry Windham ve Taka Michinoku'yu tanıtıyor.

Singles Match
Barry Windham (w/Jim Cornette, Ricky Morton & Robert Gibson) vs. Taka Michinoku

Windham dev gibi olunca Taka ona şöyle bir bakıyor. Maç zil sesiyle başlıyor. Jim Cornette'de spikerlerin arasına katılıyor. Taka'dan yumruk darbeleri, ancak Barry onu kaldırıyor ve powerslam ile yere çakıyor. Barry'den yumruk darbeleri, iplere yolluyor Taka iplerden destek alarak springboard moonsault yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2... fakat sonuç yok. Ardından Barry'den yine yumruk ve tekme darbeleri, köşeye yolluyor bu sefer Taka bu sefer köşeden top rope moonsault yapıyor ve tekrar tuş deniyor 1...2... fakat sonuç yok. Barry'den tekme ve yumruk darbeleri, iplere yolluyor dropkick, yerden kaldırıyor back elbow yapıyor, tekrar yerden kaldırıyor powerslam yapıyor, köşeye yolluyor ve en üst iplere oturtarak superplex yapıyor Barry! Sonra iplerden destek alarak running clothesline patlatıyor tuşa gidiyor derken IŞIKLAR SÖNÜYOR!

Kazanan: No Contest

Kane ve Paul Bearer geliyorlar! NWA üyeleri oradan topukluyorlar. Kane'de ringde hareketsizce yatan Taka'nın boynundan tutarak CHOKESLAM ve ardından da TOMBSTONE PILEDRIVER yapıyor!

Paul Bearer: “Şu sıralar ilgilendiğimiz tek bir WWF Superstar'ı var ve onun ismi Stone Cold Steve Austin! Stone Cold Steve Austin beni duyduğunu biliyorum, şimdi beni iyi dinle, gelecek hafta sakın Cleveland, Ohio'ya geleyim deme çünkü özbeöz oğlum Kane ile seni orada bekliyor olacağız!”

Kane pyroları patlatıyor ve Paul Bearer ile ringden ayrılıp arka alanın yolunu tutuyor etraf kıpkırmızı olmuş vaziyette. Gelecek haftaki şov için resmen Paul Bearer açık açık Austin'e meydan okudu! Gelecek haftaki şovda Austin vs. Kane maçını izleyecek gibiyiz! RAW'da olanlar bu şekildeydi. ŞİMDİ SIRADA WARZONE VAR! SAVAŞ ALANININ İÇERİSİNE GİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ! Jim Ross ve Jerry "The King" Lawler bizleri karşılıyorlar.

Reklâmlar

Kameralar arka alana bağlanıyor. Billy Gunn ve Road Dogg arenanın arka kapısından çıkarken Michael Cole onlarla röportaj gerçekleştirmek istiyor.

Billy Gunn: “Biz herkese unvan şansı vermek istiyoruz. Herkes WWF Tag Team Şampiyonu olmak ister? Her kemer isteyene hey sana bir şans, hey sana bir şans diyoruz.”

Michael Cole: “Billy bu akşam The Legion of Doom'un ayrıldığını biliyor musun?”

Billy Gunn: “Banane bundan. O iğrenç saç modelleri, o iğrenç giysilerini filan bir daha görmeyeceğimizden dolayı mutluyum. Onlar bizi bitireceğini söylüyordu, ama ne oldu onlar kendi kendini bitirdiler ve bölündüler. Hahahaha! Herkes şunu işitsin, şunu bilsin, The New Age Outlaws asla bölünmeyecek, her zaman insanları eğlendirmek için çıktığımız şu kapıdan içeriye gireceğiz. Eyvah! Biz ayrıldık şimdi ne halt yiyeceğiz amuha goyim demiyeceğiz. Hahahaha!”

Michael Cole: “Road Dogg peki ya sen The Legion Of Doom hakkında bir şey diyecek misin? Yaklaşık 13 yıllık birlikte geçirdiği kariyerleri mahvolmuş oldu.”

Road Dogg: “Onlar artık yok. The New Age Outlaws, 80'lerin, 90'ların en ünlü takımlarından birisini yok etti. Neyse ne ya, Billy röportajı bırak şu arabayı hazırlaya dur. Kes sesini Cole bana onları sorup durma ve Billy'e bak.”

Michael Cole: “Bunun konuşmaya niyeti yok. Billy ile konuşmayı deneyeyim. Peki sen Billy, The Legion of Doom'a saygı duyuyor musun?”

Billy Gunn: “Duymuyorum Cole şimdi git başımızdan.”

Bir anda elektrikli testeresiyle Chainsaw Charlie geliyor ve Cactus Jack'de dikenli beyzbol sopasıyla geliyor ve The New Age Outlaws'ın bulunduğu arabayı parçalamaya başlıyorlar! Büyük pusudan zar zor kurtulan New Age Outlaws gazlayarak oradan ayrılıyorlar belli bir süre sonra.

Singles Match
Bradshaw vs. TAFKA Goldust

“Common Man Boogie duyuluyor!” 'The American Dream' Dusty Rhodes kılığındaki TAFKA Goldust geliyor seyircilerden destek alarak. Ardından Bradshaw geliyor ve maç başlıyor. Dusty Rhodes gibi hareketler sergiliyor Goldust ve Bionic Elbow deniyor, ancak kolu acıyor Bradshaw'a işlemiyor bile! Ardından Bradshaw'dan dirsek darbesi geliyor ve Goldust kendini ringden dışarıya alıyor.

Goldust (nam-ı diğer Dustydust): “Hey Bradshaw benim kim olduğumu biliyor musun? Ben en iyisiyim, ben 'The American Dream' Dusty Rhodes'um geriye kalan herkes benim için bir gerizekâlı! Senin gibi insanlar benim gibilerle güreşmeye muhtaç çünkü ben profesyonel güreşin ta kendisiyim. Şimdi ringe geliyorum dallama, senin icabına bakacağım.”

Ringe girer girmez lock-up için el kaldırıyor, ancak Bradshaw tekme ve yumruk darbeleriyle dalıyor Goldust'a. Köşede chop ve tekme darbeleri vuruyor. Diğer köşeye yolluyor running corner clothesline yapıyor sonra iplere yolluyor back body drop yapıp, ardında da iplerden destek alıp elbow drop yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2... fakat sonuç yok. Kaldırıp kafasını köşeye vuruyor ve dizlerinin üzerine çökmesini sağlıyor Goldust'ı ve beline tekme darbesi patlatıyor. Tekme darbelerine devam ediyor, bir de kafasına tekme atıp yere düşmesini sağlıyor, elbow drop patlatıp tekrar tuşa gidiyor 1...2... fakat sonuç yok. İplere yolluyor Bradshaw, Goldust'ı ve back elbow patlatıyor, ardında da köşeye yolluyor ve beline yumruk darbeleri vuruyor, sonra iplere yolluyor ve clothesline deniyor, ancak Goldust kolunun arasından sıyrılıyor ve art arda yumruk darbeleri vurup, tekrar Bionic Elbow deniyor, ancak Bradshaw'dan Clothesline From Hell geliyor! Tuş denemesi 1...2...3... Goldust tuş oluyor ve maçı Bradshaw kazanıyor!

Kazanan: Bradshaw (Pinfall w/Clothesline From Hell)

Maçtan sonra Cole baban bu akşamki performansın hakkında ne düşünürdü? diyor. İşte sana bir şey Michael Cole, Stardust kesinlikle Goldust ile karşılaştırılamaz, bunu biliyorum. Ve müsaade edersen şimdi şu kıyafetlerden kurtulmak için gitmek istiyorum.

Arka alanda Kevin Kelly Hawk ile röportaj gerçekleştirmek istiyor, ancak Hawk bir şey söylemeden bavulunu almış vaziyette arenayı terk ediyor.

Singles Match
The Rock (w/D-Lo Brown, Faarooq, Kama Mustafa & Mark Henry)
vs. Steve Blackman

Kameralar ringe çevriliyor. Steve Blackman ringde şovunu yaparken, The Rock ve geriye kalan Nation of Domination üyeleri geliyor. Geçen hafta The Rock ile yaşadıkları anları izliyoruz. The Rock ve Faarooq'un arası biraz bozulmuştu. The Rock maça tekme ve yumruk darbeleriyle başlıyor. Steve'in karışık dövüş sanatları ile uğraştığını belirtiyor bu arada Jim Ross. Steve, Rock'ı iplere gönderiyor ve shoulder block ile yere yıkıyor, ardından elbow droplar geliyor, The Rock iplere yolluyor bu sefer D-Lo Brown ayaklarından tutuyor Steve'i bu sırada The Rock clothesline'ı geçiriyor. The Rock'tan body slam. Ardında da People's Elbow! 1...2... fakat sonuç yok. The Rock, Steve'in kafasını iplere koyuyor ve boğuyor bu sırada hakem onu uyarırken Mustafa ona yumruk darbeleri vuruyor. The Rock şimdi Steve'i köşeye gönderiyor ve tekme darbeleri vuruyor. 'Rocky Sucks!' tezahüratları var. D-Lo Brown bu arada Steve'i boğuyor. Steve'den şimdi Brogue Kick geliyor! The Rock iplere yolluyor scoop powerslam tuşa gidiyor derken Faarooq aprona çıkarak hakeme bir şeyler söylüyor. The Rock tutarak Steve'i Faarooq'un üzerine yolluyor ve Steve, Faarooq'a çarparak onun yere düşmesini sağlıyor aprondan. Steve'den roll-up denemesi 1...2... fakat sonuç yok. The Rock'tan tekme ve yumruk darbeleri ve ardından da DDT geliyor! The Rock tuşa gidiyor fakat hakem yine aprondaki Faarooq ile ilgileniyor. The Rock lanet olsun böyle işe deyip ayağı kalkıyor ve Faarooq'a bağırıyor. Bu sırada D-Lo Brown, The Rock'a sesleniyor ve Steve Blackman'ın nunçhaku'larını The Rock'a fırlatıyor ona vurması için, ancak becereksiz herif nunçhaku'ları The Rock'a gelmeyecek şekilde fırlatıyor ve cingöz Steve Blackman eline aldığı gibi nunçhaku'ları The Rock'a patlatıyor ve tuşa gidiyor 1...2...3!!! Steve Blackman kazanıyor.

Kazanan: Steve Blackman (Pinfall (w/Nunçhaku Shot)

Maçtan sonra The Rock, Faarooq'u ringde azarlıyor, Faarooq'da onu azarlıyor ve diğer Nation of Domination üyelerini yanına alarak arka alana gidiyor.

Kameralar arka alana bağlanıyor. Soyunma odasına hazırlanan Luna'nın yanında röpartaj için bekleyen Kevin Kelly var.

Kevin Kelly: “Şuan Luna'nın yanındayım. Biraz önce, Luna, eskiden Goldust'ı canlandıran TAFKA Goldust'ın sizin yokluğunuzla daha dikkat çekici olduğunu gözlemledik. Konuyla ilgili düşüncelerin nelerdir?”

Luna: “Burada gördüğünüz gibi sakin, soğukkanlı ve derli toplu duruyorum. Ancak her an bir delilik yapıp saatli bir bomba gibi patlayabilirim! Ayrıca ağız sulandıran Sable'ın bu akşam yapacağı görkemli görünüşü de görmek için sabırsızlanıyorum. Onun kıçını tekmeleyeceğim, yüzünü dağıtacağım ve anti dünyaya orijinal üye olarak yerleştireceğim. Ben zihninizdeki vandal kişiyim. Bu noktadan itibaren, sizi asfalt üzerine döküp kurtçuk gibi ezeceğim.”

No Way Out Texas: In Your House şovundaki Vader vs. Kane maçında yaşanan anlar gösteriliyor.

Görüntülerden sonra ringe RAW Komisyoneri Sgt. Slaughter, hakem Earl Hebner'ı alarak ringe geliyor. NWA hakemi Tommy Young bu haftaki maçta hakemlik yapmayacakmış! Hebner, Young'dan kurtulduğu için biraz fazla heyecanlı görünüyor.

NWA World Tag Team Title Match
The Rock 'n' Roll Express (Ricky Morton & Robert Gibson) (w/Jim Cornette) (c) vs. The Headbangers (Mosh & Thrasher)

Maça Morton seri bir şekilde başlıyor ve yumruk darbeleri vuruyor ardından Mosh onu köşeye yolluyor, köşeden sekip gelip swinging neckbreaker yapıyor Ricky Morton. Ardından Gibson tag alıyor. Morton, Mosh'u iplere yolluyor fakat Mosh eğilince Morton ve Gibson çarpışıyorlar. Gibson, Mosh'u tekmeliyor ve tutup kendi köşelerine götürüp iplere yaslıyor yumruk vuruyor ama Morton'a isabet ediyor vurduğu yumruk. Mosh gülerken Gibson, Morton'a tag veriyor. Mosh, Morton'ı kışkırtıyor sana vurdu diyerek. Morton şimdi eye rake yapıyor ve kafasından tutarak kendi köşelerine götürüyor, iplere yaslıyor ve Gibson'a tut onu diyor, gidip iplerden destek alıyor, ancak Thrasher onu tutuyor fakat Morton, Thrasher'ı kafasından tutarak ringe slamliyor. Thrasher ayaklanıyor ve Morton'ı tutarak Gibson'ın üzerine fırlatıyor, Gibson aşağıya düşüyor. Thrasher ve Mosh onlara bakarken, öfkeyle ringe giren Robert Gibson ve Ricky Morton itiyorlar birbirlerini, sonrasında Jim Cornette onları ayırıyor, bu sırada Mosh ve Thrasher onları kışkırtmaya devam ediyor. Sonra sarılarak barışıyorlar Morton ve Gibson, ardından da yumruk darbesi alarak aynı anda Mosh ve Thrasher'dan yere düşüyorlar, bir de yumruk darbesi aprondaki Cornette'e geliyor ve o da ringden aşağıya düşüyor. Ardından iplere yolluyor Mosh, Gibson'ı fakat Gibson duck yaparak eğilip kurtuluyor, Cornette'de Mosh'u ayağından tutarak yere düşürüyor, Gibson iplerden destek alıp knee drop yapıyor, body slam geliyor şimdi de ve tag veriyor Gibson, Morton'a. Gibson köşede tutuyor Mosh'u ve Morton'da yumrukluyor onu. Ardından suplex geliyor Morton'dan ve tuş denemesi 1...2... fakat sonuç yok. Gibson tag alıyor double team izliyoruz, iplere yolluyorlar Mosh'u ve dönüşte double dropkick deniyorlar, ancak Mosh kendini yere bırakıyor ve ikili dropkick'i boşa atıp çanakları kırıyorlar. Thrasher hot tag alıp her iki ismi de yumruk darbeleriyle yıkıp sonrasında Morton'a sidewalk slam yapıyor tuşa gidiyor 1...2... fakat Gibson tuşu bozuyor. Mosh'da ringe giriyor, Gibson'ın karnına bir tekme vurup tutup ringden aşağıya yolluyor. Bu sırada Thrasher flying forearm smash yapıyor ve iplerden tekrar destek alıyor ancak tenis raketi darbesi yiyor sırtına Cornette tarafından ve Ricky Morton'ın üzerine düşüveriyor, Cornette'in bu hatası sonucu tuş denemesi 1...2...3!!! YENİ NWA WORLD TAG TEAM ŞAMPİYONLARI THHEEEEE HEADBANGERS!!!

Kazanan & Yeni Şampiyonlar: The Headbangers (Pinfall w/Racket Shot)

Maçtan sonra Jim Cornette bu duruma kızarken gelecek hafta Stone Cold Steve Austin vs. Kane maçının olacağı hatırlatılıyor. Sonrasında geçen hafta Stone Cold'un kestiği promo hatırlatılıyor ve Stone Cold ile ilgili video izliyoruz. Videodan sonra beyzbolcu Pete Rose'un WrestleMania 14'de yer alacağı belirtiliyor.

Main Event - WWF European Title Match
Owen Hart (c) vs. Marc Mero (w/Sable)

Sable sesleriyle maç başlıyor. Marc Mero kesin sesinizi diye seyircilere bağırıyor. Owen Hart maça kontrollü başlıyor, Marc'ı iplere yolluyor, ancak Marc duck yaparak eğiliyor, ardından leapfrog ile kurtuluyor, monkeyflip'e benzer bir şey yaparak kurtulmaya çalışıyor tekrar ama Owen Hart yuvarlanması kes la dercesine knee drop'u kafasına geçiriyor Marc'ın. Owen Hart köşeye gönderiliyor fakat köşeden destek alarak Marc Mero'nun üzerinden aşıyor hip toss ile yere seriyor, ardında da dropkick yapıyor. Mero'yu iplere yolluyor ve eğiliyor yüzüne darbe alıyor ardından da sert bir clothesline darbesi geliyor Marc'dan. Marc Mero ardından iplere yolluyor Owen Hart'ı ve dönüşte karın boşluğuna tekme geçirip kaldırıp powerbomb yapıyor. Marc Mero tuş deniyor 1...2... fakat sonuç yok. Bu sırada seyirciler bağırmaya başlıyor Sable girişte gözüküyor! Marc Mero entrance'ı sırasında Sable'ı arka alana yollamıştı. Owen Hart bu sırada roll-up ile tuş pozisyonuna sokuyor Marc'ı 1...2... fakat sonuç yok. Marc Mero hemen ayaklanıyor ve Owen'ı clothesline ile yere seriyor. Ardından köşeye çarptırıyor ve suplex deniyor fakat Owen geriye doğru takla açarak kurtuluyor ve tekrar roll-up ile tuş pozisyonuna sokuyor Marc'ı 1...2... fakat sonuç yok. Owen bir kez daha roll-up ile tuş pozisyonuna sokuyor 1...2... fakat sonuç yine yok. Owen Hart kafasına yumruk darbesi alıyor ve sonrasında iplere yolluyor Marc'ı dönüşte spinning heel kick yapıyor, kaldırıyor ve inverted atomic drop yapıp sonrasında da clothesline ile yere seriyor. Owen Hart köşeye çıkıp missile dropkick yapıyor bu seferde ve kip-up ile ayaklanarak bağırmaya, taraftarı ateşlendirmeye başlıyor. Ardından step-up enzuigiri yapıp tuş deniyor Owen Hart 1...2... fakat sonuç yok. Owen Hart, Marc'ı köşeye yolluyor ve üzerine koşuyor ama Marc çekiliyor ve köşe demirlerine tosluyor. Marc Mero köşede Owen'a tekme ve yumruk darbeleri vuruyor art arda hakem uyarıyor onu, ancak hakemin boğazına yapışıyor ve yere fırlatıyor. Yine Owen'a art arda tekme ve yumruk darbeleri artmaya devam ediyor üzerine bir de hakem yerde kafasını tutarken LOW BLOW yapıyor! Ardından da seyircilere el hareketi çekerek gülüyor. Marc Mero şimdi Owen Hart'ı omuzluyor ama Owen Hart hareketi tersine çevirerek DDT yapıyor! Owen Hart sonrasında SHARPSHOOTER bağlıyor! Hakem kendisine gelip Owen Hart'ın sırtına vurarak maçı bitirdiğini belirtiyor. Marc Mero'nun yaptıklarından sonra Owen Hart diskalifiye ile kazanıyor kemerini de korumuş oluyor böylelikle.

Kazanan & Hâlâ Şampiyon: Owen Hart (Diskalifiye Kararıyla)

Maçtan hemen sonra Sable ringe giriyor, Owen Hart arka alana giderken here comes trouble sesleri geliyor ve kameralar girişe çevriliyor Luna öfkeli bir şekilde geliyor. Luna'nın beraberinde olası bir saldırı için hakemler de geliyor. Marc Mero bu sefer ringe giren Luna'dan ötürü Sable'ı tutuyor, hakemlerde Luna'yı tutuyor. Goldust'da geldi ve o da Luna'yı tutanlar arasında. Marc Mero'yu itiyor Sable ve Luna'nın üzerine yürüyor derken araya hemen Goldust giriyor ve Sable'a sakinleşmesini söylüyor. Marc Mero, Sable'a dokunamazsın diyor ve Goldust'ı yumruk darbesiyle yere serip, yerde yumruklamaya başlıyor. Arenada Sable sesleri var. Luna bu sırada arka alana doğru götürülüyor Goldust tarafından. Sable'da Luna'nın arkasından, 'Derhal buraya gel seni küçük orospucuk!' diye bağırıyor. Luna, Goldust'ı itiyor ve Sable'ın üzerine rampa üzerinden yürüyerek geliyor derken Goldust bir koşu yetişiyor ve Luna'yı kaldırarak arka alana götürmeye devam ediyor. Sable ve Marc Mero'da onların peşinden koşup arka alana gidiyorlar derken bu haftada olan bitenler bu şekildeydi. İncelememi okuduğunuz için teşekkür eder, bir kusurumu, hatamı gördüyseniz özür dilerim. Herkese mutlu günler.

imza

Konu Quiet Riot tarafından (08-12-2016 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2016, 21:07   #2
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 844
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 56295
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

O döneme göre bence bir kötü şov.Ama düşünün en kötü şovları böyle.Ellerine sağlık kardeşim çeviriler hatasız.
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2016, 21:31   #3
Sic • Parvis • Magna
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 4954
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 38670
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O döneme göre bence bir kötü şov.Ama düşünün en kötü şovları böyle.Ellerine sağlık kardeşim çeviriler hatasız.
Bu şova taş çatlasa 2 ya da 3 puan veririm, seyirciye de 5. Teşekkürler bu arada.
imza
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2016, 21:46   #4
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 165
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 17763
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.

Tam kaldığım şovdu.İzlemeye üşeniyordum.Eline sağlık okurum artık.
imza

Zephyrous - Nocturno Culto - Fenriz - Dag Nilsen

RPG: Mark Haskins

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2016, 17:19   #5
THANK YOU TAKER
Ministry of Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 238
Rep Derecesi: Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Sonraki haftayı bekliyorum.
Ministry of Darkness isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil