GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 02-10-2016, 15:13   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Nereden: Peepville
Mesajlar: 43.120
Konular: 5047
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 87701
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 7 Ağustos 2003 WWE SmackDown İncelemesi (Kafeste Şok)

WWE Introsu ekrana geliyor. Geçen hafta olanlar ekrana geliyor şimdi. SD Introsunun ardından kafes tepedde! Bu gecenin ME'si ekranda. Ayrıca bu gece Taker vs Cena!

VIVA LA RAZA! Eddie Guerrero geliyor. Low-rider ile geliyor Eddie. Onun ardından ise Benoit.

Chris Benoit vs Eddie Guerrero | Non-Title

Lock up geliyor ve iplere alıyor Benoit. Hakem sayıyor ve ayrılıyorlar. Tekrar lock up geliyor ve leg takedown Eddie'den. Benoit chinlock yapıyor ve kalkıyor. Eddie de kalkıyor şimdi ve yere alıp front headlock yapıyor. Benoit arm wrench yapıyor. Eddie de kurtulmayı deniyor ve bir takla ardından kip up ve arm wrench takedown. Benoit yerde. Benoit yavaştan kalkıyor ve taklalar atıyor, arm wrench ardından kafsından tutuyor ve front headlock yapıyor. Eddie kalkıyor ama back body drop Benoit'dan ardından koldan yakalıyor ama Eddie iplere tutunuyor. Eddie kalkıyor. Lock up geliyor. Benoit bileklerini büküyor. Eddie aniden tekmelar atıyor ve bir takla ve headscissors atkedown. Bir tekme ve knife edge choplar vuruyor Eddie. Benoit köşeye alıp chop vuruyor. Bir chop daha! Eddie ara isterken aniden eye poke! Snapmare ve kafasının üstünde dönüyor. Hakem Eddie'ye bağırıyor. Eddie kaldırıp yumruk atıyor ardından iplere atıyor ve ducking ardıdan dropkick! Benoit yerde! Eddie aprona geçiyor ve springboard senton! 1 2 olmadı!

Eddie aniden cross armbreaker bağlıyor ama Benoit yavaştan kurtuluyor. Tekmeler atıyor Benoit. Eddie sırtına bir tekme atıyor. Benoit sesleri var arenada. Eddie yumruklar atıyor. Back suplex! 1 2 olmadı. Eddie bir armbar bağlıyor. Kalkınca Eddie köşeye alıyor ama Benoit darbeler vuruyor. Headbutt vuruyor ve choplar! İplere atıyor ve back elbow! Bir back suplex! İkisi de yerde. Eddie iplere atackken Benoit atıyor ve tilt-a-whirl backbreaker! Benoit kaldırıyor ve köşeye atıyor, arkadan tutup German yapacakken Eddie engellemeyi deniyor. Benoit çevirip diz darbeleri vuruyor karnına ve Powerbomb! Benoit taunt yapıyor şimdi! Köşeye çıkıyor yavaştan. Ancak hakem Eddie'ye bakarken Rhyno geliyor aniden! Aprona çıkıp itiyor! Eddie ayakta! Eddie köşeye çıkıyor. Taunt yapıyor ve Frog Splash gelecekken Benoit son anda çekiliyor! Benoit iplerden sekiyor ve Rhyno'ya Suicide Dive! İkisi de dışarıda yerde. O sırada Tajiri giriyor ve spin heel kick! Stomplar vuruyor ve hakem sonunda DQ veriyor!

Kazanan: -

Double DQ sanırım. Rhyno da Benoit'a saldırdı. İki taraf da kavga ederken hakemler gelip ayırmayı deniyor. O sırada Sgt Slaugheter orada!

Sgt Slaughter:
Dördünüz kaç haftadır birbirinizin maçına karışıyorsunuz! Hakem DQ'yu iptal et ve maçı tag team maçı yap!

Chris Benoit & Tajiri vs Eddie Guerrero & Rhyno

Benoit köşeye atıyor Rhyno'yu reklamlardan sonra. İplere atacakken Crossface deniyor ama Eddie arkadan saldırıyor. Benoit kalkınca yumruk atıyor ama Rhyno arkadan saldırıyor şimdi. Rhyno tag veriyor. Eddie giriyor ve tekme atıyor Benoit'nın bacağına ardından köşeye alıyor ve köşeye kaldırıyor. Eddie'den hurricanrana! 1 2 olmadı. Tajiri bozdu! Eddie kızıyor. Eddie yavaştan kaldırıyor. Eddie iplere atıyor ve yumruk deniyor ama Benoit sıyrılıyor ve baseball slide ile yere seriyor! İkisi de yerde. Eddie tagi veriyor, Tajiri de girdi. Tajiri sıyrılıyor ve high back kick! İplere atacakken Eddie atıyor ama Tajiri'den hurricanrana. Rhyno tekme atıp Powerbomb yapacakken Tajiri kurtuluyor. Rhyno iplere atıyor ama handspring back elbow Rhyno'ya. Eddie girince seri darbeler vuruyor. Rhyno birden shoulder tackle ile yere seriyor ardından köşeye atıyor ve koşuyor ama Tajiri zıplıyor ve Tarantula! Benoit giriyor o sırada. Hakem git diyor. O sırada Eddie baseball slide ile vuruyor Tajiri'nin suratına! Hakem görmedi. Tajiri kafasını tutuyor.

Rhyno köşede tekmeler atıyor. Rhyno kaldırıyor.Rhyno'dan backbreaker on knee. Benoit sesleri var arenada. Rhyno kaldırıyor ve snapmare yapıyor ardından sırtına tekme. Rhyno ayaklarından tutuyor ve Sharpshooter bağlıyor Benoit gibi! Benoit saldırıyor. Eddie girip tag sesi yapıyor ve o da Half Crab bağlıyor. Tajiri acı içinde. İplere tutununca Eddie bırakıyor ardından stomplar vuruyor. Eddie kaldırıyor ve back suplex gelecekken headscissors takedown Tajiri'den! Benoit tag istiyor ama Eddie onu düşürüyor ve bir tekme. Eddie köşeye alıyor ve Rhyno tag alıyor. Ancak Benoit saldırıyor! Hakem ayırıyor. Eddie taunt yapıyor. Rhyno iplerde boğuyor. Hakem onu çekiyor, Eddie de boğazını çekiyor. Benoit sesleri var. Rhyno yumruklar atıyor. Body slam geliyor ardından iplerden sekiyor ve headbutt! 1 2 olmadı.

Rhyno kaldırınca Tajiri tekmeler atıyor ama yere alıyor Rhyno. Taunt yapınca yuhalanıyor. Eddie tag alıp stomplar vuruyor. Seri yumruklar atıyor Eddie. Hakem yapma diyor. Hakemle tartışıyor Eddie. Köşeye atıyor Eddie ardından koşuyor ama back elbow Tajiri'den. Eddie geliyor ama üstünden dışarıya atıyor Tajiri! Benoit tag alacakken Rhyno onu itiyor! Benoit'yı da düşürüyor. Rhyno kaldırıp Powerbomb yapıyor. Hakem çık diyor Rhyno'ya. Benoit giriyor o sırada, Tajiri misti püskürtüyor ve German Suplex Benoit'dan! Eddie de köşede ve Frog Splash! Benoit onu çekiyor o sırada ve Crossface! Pes ediyor Eddie!

Kazanan:
Chris Benoit & Tajiri

Tagi almış bile Benoit! Onlar kutluyor.

Josh Matthews arka alanda Angle'a Me maçını soruyor.

Kurt Angle:
Söylenti mi? Bana söylentilerden bahsetme. Senin hakkında da bazı söylentiler duydum ve bunlar gözüme uyku sokmuyor! Olay şu, söylentilerle uğraşmam, gerçeklerle uğraşırım. Gerçek de şu, Brock Lesnar geçen hafta bana anlamsızca saldırdı. Ben Show'u tuş ettim, o etmedi diye mi? Fark ne ki? Biz takımdık. Bu moralimi bozdu ancak o hala arkadaşım. Bazen büyük ve öfkeli bir dost oluyor ama yine de o bir dost. Aradaki sorunlar çözülecek, Brock ile sorunumuzu yüz yüze konuşacağız.

Angle gidiyor.

Matt ve Moore ringe geliyor. Onların ardından da Zach Gowen! En son da FBI. Maçtan önce hakem FBI üyelerini arka alana yolluyor.

Nunzio w/FBI vs Zach Gowen

Rigndeler ve Nunzio bacağa gitmek istiyor ve gülüyor. Lock up ve Gowen yere alıp front headlock geliyor. Gowen arkadan tutuyor ama köşeye alıyor Nunzio. Nunzio bacağından tutuyor ve dalga geçiyor ardından yere atıyor. Bir leglock bağlıyor. Gowen aniden yere alıp deathlock & chinlock bağlıyor ama hakem ayırıyor. Gowen yumruk atıyor iplere atıyor hip toss gelecekken Nunzio engelleyip deniyor ama Gowen'dan flatliner! 1 2 olmadı. Zach zıplıyor ama dışarıya atıyor Nunzio. Gowen apronda ve shoulder block ardından sırtından geçiyor ama Nunzio'dan lariat! 1 2 olmadı. Nunzio yumruk atıyor ardından body slam gelecekken Gowen arkasında itiyor ama Nunzio sıyrılıyor ve chop block bacağa! 1 2 olmadı. Chinlock geliyor. Nunzio bırakıp koşuyor ama Gowen çekiliyor! Gowen yumruklar atıyor ve iplerdeyken springboard moonsault! İkisi de yerde. Kalkınca Gowen sıyrılıyor ve springboard lariat! 1 2 olmadı! Gowen turnbuckle'a çıkıyor ve leg drop enseye! 1 2 olmadı! Son anda! Gowen kaldırıyor ve suplex yapacakken swinging neckbreaker Gowen'dan! Gowen köşeye çıkıyor ama Moore geliyor! Matt apronda, hakem onu engelliyor. Moore apronda ama flashback ona Gowen'dan! Nunzio köşede o sırada ve missile dropkick! 1 2 3!

Kazanan:
Nunzio

Nunzio kazanıyor. Matt ringe giriyor. Gowen yerde. Matt öfkeli bir şekilde bakıyor. Hakemi çekiyor Matt. Gowen'ın kafasına tekmeler atıyor. Matt kaldırıyor ve Twist of Fate! Gowen yerde ve yuhalamalar var. Matt taunt yapıyor.

Sırada Taker vs Cena!

Taker arka alanda ısınıyor. Taker birden açık bir kapıyı görüyor ve içeriye giriyor. Sable, Vince'in kucağında. Taker giriyor.

Undertaker: Pardon?

Vince McMahon: Asıl sana pardon!

Sable kalkıyor.

Undertaker: John Cena'ya saygıyı öğretmek için ringe giderken ufak partini duydum. 13 yılın ardından senin çevirebileceğin tüm numaraları gördüm sanmıştım. Ancak dev gibi olan A-Train'i kendi kızına saldırttın! Sırf o kaltak Vengeance'da kazanabilsin diye! Ancak şanslı bir adamsın.

Vince McMahon: Şanslı mı?

Undertaker: Evet çünkü ailende değilim. Olsaydım seni kan gölünde bırakırdım.

Vince McMahon: Bekle, 13 yıldır bu şirkette cehennem yaratsan da buranın domine kişisi benim! Sana ve Brock Lesnar'a kafeste bunu kanıtlayacağım. Buranın işleyişini sevmiyorsan neden kızıma-

Funaki geliyor. Gel diyor Vince'e. Lesnar diyor. Lesnar yerde yatıyor. Vince neler oluyor diyor. Vince çıldırıyor. Görevliler Lesnar'a bakıyor. Vince Angle'ı görüyor. Sen yaptın dermiş gibi bakıyor. Angle oradan gidiyor.

WORD LIFE! John Cena destek alarak geliyor! Ringe giriyor.

John Cena: Evet evet, beni Vengeance'da yendin Taker ancak beni durdurmadın. Hala sert konuşuyorum ve bunu yaptıklarımla sağlamlaştırıyorum. Beyaz Muhammet Ali'yim! Sen ise kıskanıyorsun çünkü pitonuma dokunamadın! Ölü adam tıpkı Mike Tyson gibi iflas etti! Şunu söyleyeyim: John Cena harika! Beni göremezsiniz! Evet, kaburgalarını kırdım şimdi de şöhretini yok edeceğim. Seni Kobe Bryan tartışmasının yanlış tarafında bırakacağım! Gerçek Main Event benim! Kafanı kıçına sokarım ve sen de kendi şeyini yersin!

Rap reis be. Onun ardından Taker geliyor büyük destekle.

John Cena vs The Undertaker

Cena hemen dışarıya çıkıyor. Lock up geliyor. Taker'dan belly to back takedown geliyor ardından front facelock. Undertaker diz darbeleri vuruyor ve bir yumrukla yere seriyor. Taker kaldırıp Cena'nın kafasını köşeye vuruyor ve bir tekme atıyor ardından bir tane daha yumruk geliyor. Taker kaldırıyor ve bir body slam geliyor. Cena acı içinde. Undertaker iplerden sekiyor ve jumping leg drop! 1 2 olmadı. Taker tekmeler atıyor, Cena sürünüyor. Taker iplerde boğuyor ayağı ile. Taker kaldırıyor ve kafasına dirsek darbesi vuruyor. Bir dirsek darbesi daha koluna. Taker arm wrench yapıyor ardından bir tekme atıyor ama Cena'dan eye rake ardından yumruklar atıyor köşede. Cena köşede boğuyor. Cena dirsek darbeleri vuruyor. Hakem dur diyor. Cena bırakıyor ardından köşeye atacakken Taker atıyor ardından bir lariat ile yere seriyor Taker. Taker kaldırıp hammerlock yapıyor ve omzu gelecek şekilde köşeye atıyor. Taker kola bir yumruk atıyor ardından koldan yakalıyor. Bir shoulder block daha. Bir tane daha. Arm wrench geliyor ardından koldan tutuyor ve köşeye çıkıyor Old School için. Büyük destek var. Taker köşeye çıkıyor ama Cena'dan bacağa bir yumruk. Bacağa yumruklar atıyor Cena. Taker köşede yerde. Cena dirsek darbeleri vuruyor kafasına.

Cena kalkıyor ve kaldırıp bir forearm smash vuruyor ardından bir back elbow. Köşede darbeler vurmaya devam ediyor Cena ama Taker aniden back elbow ile yere seriyor! Taker kaldırıyor ve koldan çekiyor. Ardından kolundan tutuyor, yumruklar atıyor ve kolundan kaldırıp yere vuruyor! Cena acı içinde. Arm wrench geliyor Taker'dan. Taker yine kaldırıyor ve yere atıyor! Cena acı içinde yine. Taker koldan yakalıyor yine ve köşeye çıkıyor Old School için ve atlıyor! Old School! Seyirciler ayakta, Taker tuşa deniyor ama başarı yok. Taker kola çalışıyor yine. Taker bırakıyor ardından yumruklar atıyor. Cena dışarıda. Taker da çıkıyor. Taker, Cena'nın kolunu bariyerlere vuruyor. Taker kafasından tutup ring demirine atıyor. Taker ringe girip çıkıyor. Cena'yı kaldırıyor ve içeriye atıyor. Taker köşeye alıyor ve kaldırıyor, superplex mi gelecek? Taker tutuyor ve superplex! İkisi de yerde. O sırada Taker dışarıya çıkıyor ve acı içinde kaburgaları tutuyor! Orası sakattı! Reklamlar...

Reklamarın ardından Cena bir tekme atıyor dışarıya içeriye yollayıp tekme atıyor. Cena kaburgalara yumruk atıyor ardından kaldırıyor ve bir yumruk sırtına. Taker dışarıda, Cena da aprona çıkıp atlıyor ama Taker tutup sırtını ring demirine vuruyor! İkisi de yerde. Taker içeriye atıyor, kendisi de girip tuş deniyor ama Cena ikide kurtuluyor. Taker kaldırıyor ama Cena yumruklar atıyor, tekmeler de atıyor kaburgalara. Cena iplerden sekiyor ve throwback! 1 2 olmadı. Cena yumruklar atıyor ama Taker karşılık veriyor. Taker iplere atıyor ve big boot ile yere seriyor ve elbow drop! 1 2 olmadı. Cena köşede. Taker kaburgalarını tutuyor ardından Cena'yı köşeye atıyor ve snake eyes geliyor, iplerden sekip big boot gelecekken Cena sıyrılıyor ve spinebuster! 1 2 olmadı. Cena üstünde yumruklar atarken Taker çevirip üstünde yumruklar atıyor. Taker kaburgaları tutarak kalkıyor. Cena'yı köşede yakalıyor ardından köşeye atıyor ve bir lariat ile yere seriyor. Taker taunt yapıyor. Taker tutuyor şimdi Last Ride için, kaldırıyor ama Cena arkasında, bir tekme ama Taker itiyor ve Cena ile hakem çarpışıyor! Hakem yerde! Cena kalkınca Taker'dan Chokeslam! 1 2 3 4 5 ancak hakem yerde!

O sırada A-Train saldırıyor Taker'a! A iplere atıyor ama Taker sıyrılıyor ve clothesline! Cena'ya da bir tane! Ancak A'den bicycle kick! A kaldırıyor ve backbreaker on knee! Cena'yı çekiyor, Cena tuş deniyor. Hakem sayıyor, 1 2 ama Taker kurtuluyor! A üzgün! Cena da şaşkın! Taker kalkınca tutuyor Cena'yı ve Tombstone mu gelecek? Ancak Cena arkasına geçip sırtlıyor VE FU! 1 2 3!

Kazanan:
John Cena

Cena kazanıyor! WORD LIFE! A girişte gülüyor. Hakem dışarıda elini kaldırıyor Cena'nın.

Noble ve Nidia ringe geliyor. Geçen hafta hotel odasında olanları görüyoruz. Ardından Bashamlar geliyor.

Jamie Noble w/Nidia vs Doug Basham w/Danny Basham & Shaniqua

Doug giriyor. Lock up geliyor ve Doug köşeye itiyor. Tekrar lock up ve Doug köşeye alıyor. Doug bırakıp tekme atıyor. Doug kıçına kırbacı yiyince coştu. Bir arm drag ama tekmeleri ile itiyor Noble. Noble dropkickler vuruyor ardından yumruk atıyor ve köşeye atacakken Doug atıyor ama Noble üstünden geçiyor ancak flapjack Doug'dan! Doug darbeler vuruyor kafasına. Doug köşeye alıyor ve yumruklar atıyor. Doug'dan running knee ardından springboard elbow drop! 1 2 olmadı. Doug kaldırıyor ve snapmare ardından iplerden sekiyor ve low dropkick sırtına! 1 2 olmadı. Doug tekmeler atıyor. Doug tuş deniyor ama başaraı yok. Diz darbeleri vururken Noble tutuyor ve dragon screw ardından sıyrılıyor ve crucifix gelecekken fireman's carry front slam Doug'dan! 1 2 olmadı. Doug'dan chinlock geliyor. Noble kalkıyor yavaştan ve yumruklar atıyor. Ardından Saito Suplex! İkisi de yerde. Kalkınca Noble tekme atıyor ardından yumruklar atıyor, iplerden sekiyor ve roll up ama başarı yok! Noble sıyrılıyor ve neckbreaker! 1 2 olmadı.

Noble kaldırıyor ve köşeye atacakken Doug atıyor ardından koşuyor ama Noble'dan bir tekme ardından köşeye çıkıyor Noble ve diving elbow drop! Danny apronda o sırada! Tuşu saymıyor hakem! Noble kalkıyor ve Danny'e saldırıyor! Danny düşüyor. Doug bir tekme atıyor o sırada ve suplex gelecekken small package Noble'dan! 1 2 3!

Kazanan: Jamie Noble

Helal olsun be kral! Ancak Nidia girecekken Shaniqua onu çekiyor! Bashamlar da ringde russian leg sweep ve clothesline kombinini yapıyorlar. Tekmeler atarken Gunn geliyor ve Bashamlara saldırıyor! Ringi temizliyor Gunn! Noble yerde. Gunn ona bakıyor.

Angle arka alanda. Matthews, Lesnar'a olanları sen mi yaptın diyor.

Kurt Angle: Ne? Alakam yok. Gittiğimde zaten yerdeydi.

Josh Matthews: Brock ile konuşacak mısın?

Kurt Angle: Brock ile konuşmayı denerdim ancak onu tanıyorsam şu an öfkelidir. Bu yüzden biraz bekleyip bu durumu çözeceğim. Bana öyle bakma.

Angle gidiyor. Bu arada haftaya WGTT vs Rey & Kidman, kemerler ortada!

Rey geliyor!

Charlie Haas w/ Shelton Benjamin vs Rey Mysterio

Haas ve Rey ringde. Haas yere alıyor ve front headlock bağlıyor. Kidman balayındaymış burada. Rey iplerde ve ayrılıyorlar. Haas tutuyor ama Rey yumruklar atıyor ardından bir tekme Shelton'a! Haas clothesline ile yere seriyor. Haas kaldırıp bir diz darbesi vuruyor ardından iplere atıyor ama Rey sıyrılıyor ve cartwheel arm drag gelecekken backbreaker Haas'tan! Haas tekmeler atıyor ardından kaldırıp köşeye atıyor. Tekrar kaldırıp omzu gelecek şekilde köşeye atıyor. Köşede boğuyor Haas. Hakem ayırırken Shelton yumruk atıyor, 1 2 ama Rey kurtuldu. Haas kaldırıyor ve bearhug. Rey darbeler vurup kurtuluyor, iplerden sekiyor ancak Modified Torture Rack geliyor ardından backbreaker Haas'tan! 1 2 olmadı.

Haas üstüne çıkıp yumruklar atıyor, köşeye atıp koşuyor ama Rey'den tekme ardından bir tane daha. Rey'den drop toe hold ve Haas kafasını köşeye vuruyor. Rey köşeye çıkıyor yavaştan. Haas aniden yumruk atıp düşürüyor. Haas gerilip atlıyor ama Rey çekilince köşeye çarpıyor. Rey'den rolling senton ardından low dropkickler! 1 2 olmadı. Rey üstüne çıkıp yumruklar atıyor ardından springboard crossbody! 1 2 olmadı. Rey kaldırıyor ve iplere atacakken Haas engelliyor, bir tekme iplere atıyor ama Rey iplerde. Rey'den enzuigiri ve Haas iplerde! Rey'den sırtına bir tekme ardından iplerden sekiyor ve 619! Rey apronda, West Coast Pop gelecekken Haas sıyrılıyor Hurricanrana gelecekken tutuyor, çeviriyor ve Haas of Pain! Rey başının üstünde! Rey pes ediyor!

Kazanan: Charlie Haas

Haas kazanıyor! Shelton ile galibiyeti kutluyorlar.

Birazdan kafes maçı var! Kafes yavaştan iniyor! Lesnar'a olanları hatırlıyoruz. Angle'ın röportajını da görüyoruz şimdi. Lesnar arka alanda ilerliyor. Vince de odasından çıkıyor.

MEDAL! Önce maçın hakemi Kurt Angle geliyor! Kemeri omzunda. Şimdi de Vince geliyor. En son da Lesnar geliyor.

Brock Lesnar vs Vince McMahon | Özel Hakem Kurt Angle

Vince ve Lesnar kafeste. Angle onları ayırıyor. Lock up geliyor ve Lesnar yere atıyor Vince'i. Tekrar itiyor Lesnar! Lesnar gel diyor. Vince kalkıp yumruk atacakken Lesnar sıyrılıyor bir tekme ve F-5 gelecekken Lesnar kendisinden geçiyor ve yere düşüyor! Angle şaşkın. Angle onun durumuna bakıyor. Angle, Vince'e dur diyor. Vince tuşa gidiyor ancak saymıyor Angle. Vince kalkıyor ve say diyor. Vince tekrar tuş deniyor ancak Angle arka alandan sağlık ekibini istiyor. Vince "saymanı söyledim sayacaksın" diyip itiyor, bir de tokat! Tuşa gidiyor tekrar. Angle ayağından yakalıyor ve Ankle Lock! Vince pes ediyor! O sırada Lesnar'dan kip-up! Angle kalkıyor ve Lesnar sırtlıyor, F-5! Lesnar Vince'i kaldırıyor ve birbirlerine bakıp gülüyorlar!

Lesnar, Angle'ı kafese atıyor! Tekrar! Tekrar! Vince dışarıya çıkıyor. Lesnar t-shirtünü çıkarıyor Angle'ın ardından tekrar kafese atıyor! Tekrar atıyor! Lesnar kaldırıp tekrar kafese atıyor! Vince, kemerle tekrardan giriyor. Vince kemeri veriyor. You Sold Out sesleri var. Angle kan içinde. Lesnar bekliyor ve Angle'ın kafasına vuruyor! Angle yerde! Lesnar ona bağırıyor. Lesnar kaldırıyor ve press slam ile kafese atıyor! Angle dağıldı! Lesnar kemeri alıyor, ayağını Angle'ın üstüne koyuyor ve Vince ile poz verirlerken şov sona eriyor.
imza


INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE
GLORIOUS and now... VICTORIOUS!
and now... INDUCTEE...
RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2016, 18:49   #2
Here Comes The Beast
HellisWatchin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 1.128
Konular: 97
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 273
Rep Derecesi: HellisWatchin NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.HellisWatchin NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.HellisWatchin NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Güzel inceleme hocam.
imza
HellisWatchin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2016, 18:58   #3
Stunner Boy
RiriMarley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 167
Konular: 21
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 195
Rep Derecesi: RiriMarley NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.RiriMarley NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

NERDE O ESKİ SHOWLAR.
imza
RiriMarley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.