GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-10-2016, 17:20   #1
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 33822
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33822

Standart Fun w/AJKOY2J

Herkese merhaba arada bir aklıma WWE hakkında absürt fikirler geliyor ve bunları bir konuda paylaşayım dedim.Hikayelerin çoğunda espiriler oldukça basittir.Komik gelmeyebilir.Okuyanlara teşekkürler.

ÇORBA:

(Tye Dillinger AngeloDawkins'in kapısını tıklatır ve içeri girer.)

Tye:Naber lan Dawkins.Bi üç beş kuruş borç versene be...Bu ne lan?
(Dawkins önlük giymiş ve aşçı şapkası takmış bir şekilde dumanı tüten bir çorbanın başında durmaktadır)
Tye:Lan sen öğrenci evinde mi kalıyon?Niye yemek pişiriyon?
Dawkins:E benim mesleğim bu.
Tye:Sen güreşçi değil misin ne aşçılığı?
Dawkins:Yok abi aşçıyım ben.Bi gün mercimek çorbası pişirirken kaşığımı kırdım yanlışlıkla.Gidip baktım bi milyonculara hiç birinde kalmamış.En son buraya geldim .Her ringe gelişimde ringteki adama "Çorba için tahta kaşığın var mı?"anlamında işaret yaptım ama sen dahil hepsi bi güzel dövdü beni.Neyse ki geçen gün buldum bi şekilde.(Elindeki kaşığı gösterir.)
Tye:Ah be kardeşim.Helal et hakkını.
Dawkins:.Helal olsun abi problem değil.
Tye:Çok da severim mercimek çorbasını.Akşam 10 gibi gelirim buraya ,birlikte içeriz çorbayı.
Dawkins:Ben bunu başkası...
Tye:Bu arada o çorbaya 10 kaşık tuz at sonra 10 dakika ısıt.10 tabak çıkar o tencereden.Bi de çorbanın yanında çay yap.Çayım 10 şekerli olsun.Ben çok şeker seviyom da.Hadi öptüm bye.

(Hawkins hala şaşkınken Tye odadan çıkar.)
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
World Heavyweight Champion
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA: The Hurricane

Konu AJKOY2J tarafından (12-07-2018 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir.
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:24   #2
Dreams Of Valhalla
ArnoDorion45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kattegat
Konular: 40
Favori Güreşçisi: Liv Morgan
Rep Puanı: 380
Rep Derecesi: ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. ArnoDorion45 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
ArnoDorion45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ArnoDorion45 ArnoDorion45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 380

NE DİYORSUN GENE AGA.
imza
Odin Gave hıs eye to acquire knowledge.I would give more.

HİKAYELERİM

It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla doest not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my some to join me And when they do. I will bask in their tales of triumph. The Aesir wil welcome me My death comes without apology. And I wlcome the valkyries to summon me home !
ArnoDorion45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:26   #3
pmc
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 1798
Rep Derecesi: KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın.
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KevinOwensKO KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1798

YİNE NE DİYON YA.
imza

rpg-wolfgang
KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:26   #4
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1835
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 65490
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65490

Yalnız eğlendim.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:26   #5
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 323
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Ha?
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (current)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:29   #6
RED CHAMPIONS OF EUROPE
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 685
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 42973
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Iron Cannonball Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42973

What did you say Bro ?
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bayılıyorsunuz rezilliği sırf laf olsun diye övmeye ya.

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:30   #7
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 400
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 46444
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46444

Neler dedin öyle..
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:31   #8
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 60
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 16325
Rep Derecesi: quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin. quizcik Şirketin yüzü artık sensin.
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
quizcik quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 16325

Reis ne çekiyorsun ?
imza
I DID !

Chester Charles Bennigton
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:32   #9
extraordinary gentleman
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1174
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 150382
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 150382

Okumayın mercimek çorbası oldum.
imza

champ of EVE

be a hayter
Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2016, 17:34   #10
Banned
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1156
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 13138
Rep Derecesi: DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DankeSC DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13138

İSMAİL TÜRÜT SEXTION.
DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil