GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-04-2017, 22:36   #1
Iron Fist Iron Rule
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 478
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 20014
Rep Derecesi: Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Fan Fiction|R3B's DC Man Of Tomorrow

Uçuk fikirleri olan adam olarak fan fiction olayında kendi DC Evrenimi yaratmaya kadar uçtum. İlk fictionım da Superman ile ilgili olsun istedim..

Konu

Hikayemiz Man Of Steel filminden 4 yıl sonrasında başlıyor. General Zod tehlikesini yok etmeyi başaran Clark, Metropolis'in yeniden inşasında da önemli rol oynadı ama tam 4 yıl sonra uzaklardan bir düşman geliyor.Daha tehlikeli ve daha ölümcül bir düşman.

Bölümler

Destek olacak olan arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür ediyorum.
imza

The Dark Knight - The Man Of Steel

Even Through The Darkest Days

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Konu Re7olutioN tarafından (10-08-2017 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2017, 22:38   #2
| Bad Boy |
SpearByEdge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 65
Favori Güreşçisi: Lana Austin
Rep Puanı: 1889
Rep Derecesi: SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.SpearByEdge IC kemerini kazandın.

Of,başlıyor bir efsane daha.Takipteyim.
imza

"The Shield was untouchable. And we will go down in the history books as one of the greatest groups in sports entertainment ever! We dominated WWE, we beat everybody. Even Evolution . But we were healthy and a cancer inside of us, little did we know, and that cancer's name— the cancer's name is Seth Rollins . History is full of people like you, Seth. Everybody in this building knows somebody like you, Seth. Kind of guy that would stab his brother in the back. Suckup, who sell out to The Authority. Now when I get the opportunity to rearrange your face, which I will , your nose isn't gonna be here anymore, it's gonna be over here by your ear. I say ear 'cause you only gonna have one left. I'm gonna rip your dirty stinking hair out by the roots. I'm gonna stuff it in your mouth, there will be a room where your teeth used to be. Seth Rollins, my brother— you're scum! We all are looking forward to what that scum has to say tonight. We want you to stand out here in this ring in front of the whole world and lie through your teeth. We want you to stand in the middle of this ring in front of the whole world and we want them to hear Triple H's words coming out of your mouth. We're gonna listen every word of it. And then we're gonna beat the living hell out of you!"

Haftanın Parlayan Üyesi "SpearByEdge" 08.05.2016
SpearByEdge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2017, 21:46   #3
Iron Fist Iron Rule

Rep Derecesi: Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Re7olutioN WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Bilgilendirme Notu: Hikayemiz Man Of Steel'dan 4 yıl sonra geçtiği için Batman v Superman'de gerçekleşmiş oluyor doğal olarak. Justice League olayları olmadı tabii ve Superman BvS olaylarının sonunda komaya girmedi.

#1 A New Kind Of Enemy (Yeni Bir Düşman Tipi)

O büyük savaşın üzerinden tam 4 yıl geçti.. Superman,Batman ve Wonder Woman Dünyayı büyük bir tehlikeden, Doomsday’den kurtardılar. Şimdi Gotham ve Metropolis tekrar huzurlu ve şehirler tekrar inşa ediliyor elbette Lexcorp önderliğinde. Kendini bir şekilde aklamayı başaran Lex Luthor Arkham Asylum’dan kurtuldu ve tekrar Lexcorp’un başına geçti ama Superman’e olan öfkesi hiç bitmedi ve bu sefer daha farklı ve şeytani planları var..

Clark Kent ise normal hayatına devam ediyor. Gazetecilik ve Louis Lane hala hayatının en büyük parçası.Ek iş olarak da Supermanlik yapıyor tabii. Ama şimdi gazeteci olma zamanı. Yeni Lexcorp binasının açılışı var çünkü.

Yeni Lexcorp Binası Açılışı – Metropolis

Lex Luthor’un daveti üzerine neredeyse bütün Metropolis ve Gotham halkı burada. Lex Luthor binanın açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüde.

Lex Luthor:Sevgili Gotham ve Metropolis halkı! Adıma atılan iftiralardan aklandım ve yeniden LexCorp şirketinin başına geçtim! Babamın mirasını büyük bir onur ile devam ettiriyorum ve şimdi! Şimdi sıra bu yeni ve görkemli LexCorp binasının açılışını duyurmakta! Tabii bunun yanında bir sürprizim var! Bu binanın yanında ABD askerlerine en büyük yardım olacak yeni savaş robotumuz!

Robot bütün görkemi ile sahneye indirildi. Tamamen çalışır halde görünüyordu ve Clark’da bunun kötü bir yere gideceğini anlamıştı. Olay yerinden ayrıldı ve zırhını üzerine giyip yükseldi ve sunumu izlemeye havada devam etti.

Lex Luthor:İşte karşınızda, Lex-1o5! Şimdi bu bebeğin içine girip onu sizin karşınızda deneyeceğim!

Lex robotun içine girdi ve onu çalıştırdı. Robot, ses ve kontrol bölümünde ki kontrollerle çalışıyordu. Ayrıca içinde dışarıya sesi duyurabilmek için bir hoparlör sistemi de vardı. Lex hoparlör aracılığı ile seslenmeye devam etti.

Lex Luthor:Bayanlar ve Baylar! Şimdi sizlerin önünde bu harika tasarım sayesinde,Amerikan ordumuzun yıllardır başına bela olan Orta Doğu sorununu tek bir düğmeye basarak çözeceğim! Basacağım bu düğme tam 3 nükleer füzeyi ateşleyecek ve Suriye,Irak,Afganistan ülkelerine düşecek ve böylece hepsinden kurtulmuş olacağız! Tabii bunun için izin istemedim! O füze kodlarını kırmak sadece 10 dakikamı aldı. *Gülüyor*

Bütün halk birden paniğe kapıldı. Herkes korku içinde birbirlerine bakarken Lex Luthor düğmeye bastı ve o anda gökyüzünde parlamalar görüldü, Clark ise çoktan yola çıkmıştı bile, füzeler atmosfere doğru yükseliyordu ve oradan hedeflerine ulaşacaklardı. Clark füzelerden birini çıkar çıkmaz durdurdu ve uzaya çıkıp orada patlattı ama diğer ikisini yakalaması biraz zamanını aldı. İkinci füzeyi de yakalayıp uzaya çıkardıktan sonra bir gariplik fark etti. Üçüncü füze direkt Clark’a doğru geliyordu. Clark kendini uzayın derinliklerine itti ve orada füzeyi beklemeye başladı. Füze tam dibine geldiğinde patlamadı,tam aksine parçalara ayrılıp Clark’a doğru parçalarını fırlattı bu parçalar Kriptonitti!

Clark hemen kendisine doğru gelen Kriptonitlerden uzaklaşmaya çalıştı ama bu kriptonitler bilinen yeşil renkte değildi. Siyah renkleri vardı ve sanki Clark’ı kendilerine doğru çekiyorlardı. Clark en sonunda uçamaz hale geldi ve sabit bir şekilde taşlara baka kaldı. Taşlar bir daire şeklinde karşısında dizilmişti ve artık Clark’ı değil sanki Clark’ın ruhunu çekiyorlardı. Clark acı içinde kaçmaya çalışırken en sonunda Clark’ın bir kopyası taşların arkasında oluştu. Oluşum tamamlandıktan sonra taşlar kendilerini parçaladılar ve yok oldular. İki Superman birbirine bakıyordu. Aralarında ki en belirgin farklar, Klon Superman’in kostümünün renginin siyah olması ve gözlerinin kırmızı renkte olmasıydı. Klonunu görünce şaşkına dönen Clark ona doğru yaklaştı ve dokunmayı denedi ama Klon onun elinin tuttu ve göğsüne bir yumruk atarak Clark’ı Dünyaya doğru çok hızlı bir şekilde fırlattı.
Clark Dünyaya doğru savrulurken Klonunun ona doğru uçtuğunu gördü. Kendini bir an da olsa toparladı ve karşı koymaya çalıştı ama Klonu ona göre çok güçlüydü. Clark ona karşı koyamıyordu ve ikisi hızla atmosfere giriş yaptı. Adeta bir alev topuna döndüler. İkisi de hızla düşerken uydulara yakalandılar.

Pentagon Komuta Merkezi – Washington D.C

Uyduları izleyen askerlerden biri garip iki cisim fark etmişti. Hemen General Swanwick’e haber verildi ve Swanwick hızla uydu izleme odasına geldi.

General Swanwick:Neler oluyor Asker?

Görevli:Efendim az önce iki garip cisim Dünyaya giriş yaptı. Son görüntülemeye göre bunlardan biri Superman ama diğerini anlayamadık. Elimizde tam net bir fotoğraf yok.

General Swanwick:Nereye düşüyorlar peki?

Görevli:Arizona Çölüne efendim. Tahmini düşme zamanı 30 saniye.

General Swanwick:Hemen bölgeye destek gönderin ve ne olduğunu öğrenin.

Arizona Çölü – Phoenix - ABD

Düşmeye 20 saniye kala ikili yumruklaşmaya başladılar ama Clark zayıftı. Klon Superman’ın oluşumu Kriptonit sayesindeydi ve vücudundaki Kriptonit Clark’ı oldukça olumsuz etkiliyordu. En sonunda çok sert bir şekilde yere çakıldılar ve düştükleri alanda çok büyük bir krater oluştu. Etraftaki duman dağıldığında ikisi de yerde yatıyordu. Klon Superman havalanırken savaş uçakları ve helikopterler oraya ulaştı Klon Superman uçakları geldiğini duymuştu ve hemen elini Clark’ın üzerine koyarak üzerinde ki kıyafetin rengini kırmızıya çevirdi ama gözlerinin kırmızı rengini gizleyemiyordu. Klon Superman hemen oradan uzaklaştı. Superman kendine geldi ve kraterden dışarı çıktı. O sırada General Swanwick’de oraya geldi. İkili karşı karşıya geldiler.

General Swanwick:İyi misin? Uydularda iki nesne fark ettik ama sadece sen varsın gibi görünüyor.

Clark:İyiyim General ve o şeyin ne olduğunu bilmiyorum.. Benim klonum diyebilirim ve şuan serbest şekilde ortada dolaşıyor…

To Be Contiuned
#2 My Contrast (Benim Zıttım)

İlk bölüm hepimize hayırlı olsun diyorum..

Ek Olarak Bölüm Bilgileri:

2 Sayfa
781 Sözcük
4.867 Karakter(boşluksuz)
5.630 Karakter(boşluklu)
23 Paragraf
70 Satır

Bölüm Tema Müziği
imza

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
DoR Triple Crown
1 Time GTW Champion

Konu Re7olutioN tarafından (14-04-2017 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.
Alt 14-04-2017, 21:48   #4
$uρlεχ cι†ψ
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 133
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 700
Rep Derecesi: BeastGuy NXT şampiyonu oldun.BeastGuy NXT şampiyonu oldun.BeastGuy NXT şampiyonu oldun.BeastGuy NXT şampiyonu oldun.BeastGuy NXT şampiyonu oldun.BeastGuy NXT şampiyonu oldun.BeastGuy NXT şampiyonu oldun.

Takipteyim güzel bir şey olacaktır.
imza
BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2017, 21:01   #5
Iron Fist Iron Rule

#2 My Contrast (Benim Zıttım)

İlk Karşılaşmadan Birkaç Gün Sonra.. Lex Luthor'un Yeraltı Laboratuvarı

Lex Luthor her şeyi planlamıştı. Kriptonitin şifrelerini çözmesi bu çılgın planında büyük bir adım olmuştu ve en sonunda Superman'in bir klonunu yaratmayı başarmıştı. Hatta bunu bizzat Superman'e yaptırmıştı ama ortada bir sorun vardı. Klonu nasıl kontrol edecekti? Lex bir yandan bu sorunun cevabını arıyor, bir yandan da robotu üzerinde geliştirmeler yapıyordu.
Robotu test ederken büyük bir gürültü koptu ve Superman tepeden içeriye daldı. Lex ilk başta saldırmayı denese de başarılı olamadı ve Superman onu robotun içinden çıkardı.

Superman:Nerde o?!

Lex Luthor: Bilsem sana karşı robotu mu kullanırdım?

Superman:Bana oyun oynama Luthor! Klonun yerini söyle!

Lex Luthor:Ah Clark.. Çok kaz kafalısın biliyor musun? Ben de tıpkı senin gibi onu bulmanın yollarını arıyorum Clark.. Ama bulamıyorum ve bu beni sinirlendiriyor tıpkı senin gibi. Senden bir tane daha olmasını asla istemezdim ama onun emrimde olmasının hayali beni hep mutlu etti biliyor musun?

Superman:Çok büyük bir hata yaptın aptal! Eğer o klon bir kişiye bile zarar verirse,sonu senin için iyi olmaz haberin olsun!

Superman bir hışımla Lex Luthor'u duvara doğru fırlattı ve oradan uzaklaştı. Atmosfere kadar yükselen Superman bütün dikkatini Dünyanın üzerinde topladı ve dinlemeye başladı ama Klondan bir iz yoktu. Clark bu belirsizlik içinde aramalarına devam ederken en sonunda bir ipucu yakaladı. Gothamda büyük bir yıkım söz konusuydu ve yıkıma neyin sebep olduğu bilinmiyordu. Superman hızla Gotham'a doğru yola çıktı.

Gotham Polis Departmanı Binası

Polis departmanında büyük bir karmaşa vardı. Gotham'a gerçekleşen bu saldırının ne olduğu bilinmiyordu ve Gotham limanındaki çoğu geminin de battığı haberi alınmıştı. Olay yerine giden polisler büyük bir şokla karşılaşıyordu çünkü gemilere saldıran Superman'di?!

S.W.A.T Polisi: Buraya acil yardım lazım! Limana saldıran Superman! Tekrar ediyorum limana saldıran Superman!

Batcave

Bruce olanları Batcave'den izliyordu. S.W.A.T telsizinden geçilen anonsu duyunca birden çılgına döndü. Batsuitini giyip yanına büyük bir kriptonit parçası aldı. Batmobile'e doğru giderken onu Alfred durdurdu.

Alfred:Bruce, bunun o tanıdığımız Superman olmadığını biliyorsun değil mi?

Bruce:Öyle ya da değil, onu durdurmam gerek Alfred.

Bruce hemen aracına atladı ve kısa bir süre içerisinde limana ulaştı. Klon Superman limandaki gemilerin neredeyse tamamını batırmış ve şimdi de SWAT ekiplerine saldırıyordu. Bruce hemen ona doğru yöneldi ve kriptoniti çıkardı ama Klon yeşil kriptonitten etkilenmiyordu.. Bruce'u fark eden Klon hemen ona doğru yöneldi ve elindeki kriptoniti alıp parçaladı ardından Bruce'u bir yumruk ile limandaki tersanelerden birine doğru savurdu. O sırada Superman oraya geldi ve Klon'a arkadan saldırarak onu yere yapıştırdı. Üzerine çıkıp yumruklar atsa da Klon hemen karşılık verdi ve Superman'i savurmayı başardı. İkili bir an havada karşı karşıya geldi ve o sırada Batman'de tersaneden çıktı. Havada iki Superman'i görünce bir an şaşırdı..

Batman: Alfred. Bunu sen de görüyor musun?

Alfred:Şaşırtıcı bir şekilde görüyorum efendim. Bir an uzun süre mağarada kalmaktan delirdiğimizi sandım ama maalesef gördüğünüz şey gerçek.

Batman:Teşekkürler Alfred.

Bu konuşma sırasında iki Superman tekrar kapışmaya başladı. İkili birbirini fazla hırpalayamadan oraya birden Lex Luthor geldi. Lex 1o5 ile gelmişti ve robotun bir kolunda siyah kriptonit taşı vardı. Taşı gören Klon birden yere düştü ve zırhı tekrar siyah renge döndü. Superman Klon'a doğru yönelse de Lex Luthor onu kolayca engelledi çünkü siyah kriptonit Clark'ı da güçsüzleştirmişti. Olaya müdahale etmek isteyen Batman'de başarısız oldu ve Lex Luthor robotun da yardımı ile klonu alıp oradan uzaklaştı. Batman hemen Superman'in yanına gitti. Lex Luthor uzaklaşınca o da kendine gelmişti.

Batman:Clark! Clark iyi misin?

Superman:Evet iyiyim iyiyim. Sen de gördün değil mi olanları? Bu bize büyük sorun olacak Bruce..

Batman:Biliyorum biliyorum.. Lex o siyah kriptoniti nasıl aldı biliyor musun?

Superman:Bilmiyorum ama öğrendiğimde onun için çok iyi olmayacak..

Superman Bruce'un yardımı ile ayağa kalktı. O esnada Bruce Batwing'i çağırmıştı. Batwing ulaşınca ikili uçağa bindiler ve Batcave'e doğru yola çıktılar.

Superman:Sence bunu Diana'ya söylemeli miyiz?

Batman:Emin ol öğrenmiştir bile. Ondan kolay kolay bir şey kaçmıyor.

Batcave

İkili mağaraya geldiklerinde Wonder Woman çoktan oradaydı. Alfred ile sohbet ediyorlardı. İkilinin yaklaştığını gören Wonder Woman hemen onlara doğru yöneldi.

Wonder Woman:Clark. İyi misin? O klon da neyin nesi öyle Bruce?

Batman:Bilmiyoruz Diana ama araştıracağız. Aslında bunun cevabını bize Clark verecek diyebilirim.

Üçlü mağarada toplantı odasına doğru ilerlediler. Odaya girdiklerinde oval masanın etrafına oturdular.

Superman:Bundan birkaç gün önce.. Biliyorsunuz Luthor büyük bir saldırı gerçekleştirdi ama bu saldırı sahteydi.. Benim klonumu yaratmak için bunu düzenlemiş.Benim saldırıya engel olacağımı biliyordu. Saldırıya engel oldum ama sonra olaylar karıştı. Roketlerden birini uzaya çıkarıp patlattıktan sonra son roketin bana doğru geldiğini fark ettim. Ben de ona doğru yöneldikten sonra roket birden kriptonit fırlatmaya başladı. Siyah kriptonit tabii. Ne kadar uzaklaşsam da çekim gücü çok yüksekti ve sonra kendimi bölünüyormuş gibi hissettim. Kriptonitlerin diğer tarafında klon ortaya çıktı. Hemen saldırdım ama güçlüydü ve bana karşı üstün geldi. Yere çakıldığımızda ben kalkamadan oradan uzaklaşmış. Kostümümü de kopyalamış. Sonra da buradayız işte.

Batman:Gördüm ki siyah kriptonit onu zayıf düşürüyor ama aynı zamanda seni de zayıf düşürüyor. Buna bir çözüm bulacağım ama önce şu siyah kriptoniti almamız lazım.

Wonder Woman:Bunu ben yapabilirim. Biraz sesli olur ama kriptonit elimizde olur. Bruce'da o sırada araştırmalarını yapabilir. Sen de dinlen Clark. Bu seni çok hırpaladı.

Batman:Pekala.. Madem bir planımız var o zaman işe koyulalım. O kriptoniti alalım ve bu klon belasından kurtulalım. Bu iş kolay olacak gibi duruyor.

Superman:Hah.. Ne zaman kolay işimiz oldu ki?

To Be Contiuned

#3 A Call From Distant (Uzaktan Bir Çağrı)

Bölüm Bilgileri

865 Sözcük
4 Sayfa
5.606 Karakter (Boşluksuz)
6.430 Karakter (Boşluklu)
42 Paragraf
127 Satır

Bölüm Tema Müzikleri

imza

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
DoR Triple Crown
1 Time GTW Champion

Alt 19-05-2017, 13:26   #6
Iron Fist Iron Rule

#3 A Call From Distant (Uzaktan Bir Çağrı)

Lex Luthor'un Yeraltı Laboratuvarı

Luthor laboratuvarda Klon ile ilgileniyordu. Klonu sürekli siyah kriptonite maruz bırakıyor ve vücudundaki etkileri inceliyordu. Kriptonit üzerinde birkaç oynama yaptıktan sonra tekrar Klonu kriptonite yaklaştırdı. Klonun hareketlerinde bir nevi uysallaşma görünüyordu. Luthor nasıl yaptığını bilmeden bir nevi Klonun beynini sıfırlamıştı. Luthor klonu uyandırabilmek için kriptoniti ondan uzaklaştırdı. Birkaç dakika sonra klon kendine gelmişti. Şaşkındı ve hayretle etrafına bakıyordu.

Klon:Neredeyim ben?

Lex Luthor:Burası benim laboratuvarım, senin hastanen. Bir süre baygındın ve ben de seni iyileştirmeye çalışıyorum. Hiçbir şey hatırlamıyor musun? Uçabildiğini,gözlerinden lazer çıkarabildiğini,kurşun geçirmediğini,gezegenleri oynatabildiğini biliyor musun?

Klon:Bu bahsettiklerin kendimi güçlü hissetmem ise evet.. Kendimi güçlü hissediyorum ama sanki yorgunum. Uyuşmuş bir vaziyetteyim.

Lex Luthor:Merak etme. Seni eski haline getireceğim. Sanırım seni bu hale getirenlerin kim olduğunu bilmen gerekiyor..

Luthor hızla arkasındaki bilgisayara doğru ilerledi ve bazı tuşlara basarak ekrana Superman,Batman ve Wonder Woman'ın görüntülerini getirdi.

Lex Luthor:İşte dostum! Seni bu hale getiren insanlar bunlar. Ben seni onların elinden kurtardım ve buraya iyileştirmeye getirdim. Benim sayemde ayaktasın desem yalan söylemiş olmam emin ol.

Klon:Bunları nerede bulacağım? Gerekirse hepsini yakalayıp parça parça edebilirim...

Lex Luthor:Merak etme dostum.. Bunu beraber yapacağız. Önceliğimiz şu, sana benzeyen. Ona Superman diyorlar. Önce onu yakalayacağız. Onu yakalamakta şu kadını yakalamaktan geçiyor. Louis Lane! Louis Lane'i alırsan Superman'i de alırsın emin ol. Var mısın bu plana?

Klon kafasını sallayarak Luthor'u onayladıktan sonra Luthor ona Lane hakkında bazı bilgiler vermeye başladı..

Batcave

Bruce elindeki mevcut yeşil kriptonit üzerinde deneyler yapıyordu. Kriptoniti siyaha nasıl çevirebileceğinin yollarını arıyordu ama elinde olumlu bir şey yoktu. Birazdan yanına Alfred geldi.

Alfred:Efendi Wayne. Şu istediğiniz uydu görüntülerini getirdim. İşinize yarayabilir belkide.

Alfred elindeki sürücüyü bilgisayara taktı ve ekrana Superman'in füzeleri kovaladığı görüntüler geldi. En sonunda füzelerden biri Superman'e doğru gidiyor ve onu kendisine doğru çekip Klon Superman'i oluşturuyordu.

Bruce:Bunu nasıl yaptı? Luthor çok zeki bir adamdır ama bu kadar şeyi bilemez.. Nasıl öğrenmiş olabilir?

Superman:Kripton arşivleri ile.. Kripton arşivlerini okumuş olmalı.

İkili arkalarından gelen Superman'e döndüler.

Superman:Metropolisteki gemi enkazı.. Luthor orada kripton arşivlerinden çokça bilgi almış olmalı. Doomsday'i o arşivlerdeki bilgiler ile yaratmıştı. Siyah kriptonit yaratmak zor olmasa gerek.

Bruce:Gemi enkazına ulaşamayız.. Onu yok ettiler. Tek çaremiz Diana'nın Luthor'u konuşturması..

Lex Luthor'un Yeraltı Laboratuvarı

Luthor Klonu Louis Lane'i alması için göndermişti ve laboratuvarda yalnızdı. Kriptonit üzerinde çalışmalar yapmaya devam ediyordu.Birden içeriye Wonder Woman girdi ve Luthor'un boğazına yapışıp onu sert bir şekilde bir masanın üzerine attı.

Wonder-Woman:Sana çok kısa bir zaman veriyorum Luthor. Siyah kriptoniti nasıl aldın? Klonu nasıl yarattın?

Lex Luthor:Eğer yok etmeseydiniz kripton arşivleri bu sorunuzun cevabını verebilirdi Bayan Prince..

Wonder Woman Luthor'u kaldırıp bu sefer bir başka masaya doğru fırlattı. Ardından gidip tekrar boğazına yapıştı.

Wonder-Woman:Benimle oyun oynama Luthor. Klon nerede? Taşlar nerede?!

Lex Luthor:Çok geç kaldınız.. Klon çoktan gitti! İntikam ateşi ile yanıp tutuşuyor. Clark'ın onu çok kötü bir hale soktuğunu sanıyor. O artık benim adıma çalışıyor ve şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki artık onu durdurabilecek bir şey yok. Ayrıca... Uzaklardan da bir çağrı aldım.. Yakında daha büyük bir yardımım olacak ve kahramanlar çağı sona erecek.

Wonder Woman Lex Luthor'u sert bir yumruk ile bayılttı. Ardından Luthor'un üzerinde çalıştığı siyah kriptoniti alıp laboratuvarı terk etti.

Daily Planet Binası

Louis Lane için çıkış saatiydi ama çıkmadan önce çatıda biraz hava almak istemişti. Çatıya çıktıktan sonra arkasında duyduğu sese yöneldi. Bu Supermandi.

Lane:Clark.. Seni merak ettim.. Neredeydin?

Superman:Bu aralar beni meşgul eden çok şey var Lane. Özellikle de şu...

Clark lafını bitiremeden bir şey ona dalıp uçurdu. Bu Klonun ta kendisiydi. Clark büyük bir şiddetle geriye savruldu ama kendini toparlayıp hemen geri saldırdı. Klon yine güçlüydü hatta ilk karşılaşmadan daha güçlüydü. Lex Luthor klonun zırhına daha fazla yeşil kriptonit taşları yerleştirmişti. Clark her ne kadar savaşsa da zaman geçtikçe daha da zayıf düşüyordu. Klon en sonunda Clark'ı tutup önce zırhının rengini tekrar kırmızıya değiştirdi ardından tüm gücü ile onu zemine fırlattı. Clark çok sert şekilde yere yapışmıştı. Klon ise tekrar Daily Planet'in çatısına döndü..

Lane:Clark! Clark iyi misin?

Klon:Evet iyiyim.. O şey neydi bilmiyorum ama kaçtı. Birden kayboldu. Seni götürmeliyim Lane. O şey senin için gelecektir.

Klon Louis Lane'e sarıldığı anda onu bayılttı. Lane çaresizce Klonun kollarına yığıldı. Lane'i kucaklayan Klon onu Luthor'un laboratuvarına götürdü..

Bu sırada Daily Planet binasının önünde Superman hareketsiz şekilde yerde yatıyordu. Clark gözlerini yavaş yavaş açsa da bir şey hissetmiyor gibiydi. Birden gözlerinin önüne Babasının yansıması geldi..

Jor-El:Kalk Kal! Senin olman gereken yer burası değil. Ayağa kalk ve yüksel! O şey sadece bir klon. Senin gibi düşünemez. Sen ondan iyi düşünmelisin. Gücünü keşfet Kal! Gücünü keşfet ve tekrar ayağa kalk!

Clark zorlanarak da olsa ayağa kalkmayı başardı. Etrafındaki insanlar şaşkınlıkla ona bakıyordu. Clark birden göğe yükseldi ve bulutları da aşarak güneşi tam karşısına aldı. Adeta yenileniyordu. Kendini daha da güçlü hisseden Clark birden Luthor'un laboratuvarına doğru uçmaya başladı.

Lex Luthor'un Laboratuvarı

Klon Louis Lane'i yatırmıştı. Luthor ise kendine gelmişti.

Lex Luthor:Siyah kriptoniti aldılar ama bu önemli değil. Bizim elimizde daha önemli bir taş var ve bunu çok iyi kullanacağız. Şimdi sen-

Clark birden içeri daldı ve Klon'u sıkıca kavrayıp duvarlara çarptırarak zemine çıkardı ardından sert bir şekilde yere fırlattı. Yerde yatan Klona bir de lazer ile saldırdı ama Klon son anda kaçmayı başarmıştı.

Clark'da zemine indi ve ikili yumruklaşmaya başladı. Birbirlerini sürekli yumruklar ile uzağa fırlatıyorlardı ama bir türlü üstün gelemiyorlardı. En sonunda Clark tüm gücüyle Klon'u yere yapıştırdı ve çok seri yumruklar atmaya başladı. Adeta Klona vurarak zemini kazıyordu. Klon en sonunda bir tekme ile Clark'ı uzağa fırlattı. Zırhına sabitlenmiş olan taşlardan birini sökerek elinde sakladı. Clark ona bir kez daha hücum yaptı ama adeta havada asılı kaldı.. Klon elindeki taşı ona saplamıştı. Clark güçsüz bir şekilde yere yığıldı ve gözleri kapandı. Klon ise sırıtarak onu omuzuna aldı ve laboratuvara götürdü.

Batcave

Diana siyah kriptoniti mağaraya getirmişti ve Bruce ile birlikte üzerinde çalışıyorlardı ama Superman'den haber alamamak onları tedirgin ediyordu. İkili çalışmaya devam ederken Batcomputer'a bir görüntü düştü. Görüntüde Clark ve Louis Lane yanyana yatıyorlardı ve baygınlardı. Clark'ın vücuduna saplanmış kriptonit görülebiliyordu. Bruce ve Diana şok içinde görüntülü izlemeye başladı. Kadraja birden Lex Luthor ve Klon girdi.

Lex Luthor:İyi akşamlar Bay Wayne ve Bayan Prince.Gördüğünüz görüntü rahatsız edici biliyorum ama üzgünüm.. Böyle olması gerekti. Uzaklardan gelen çağrı bana bunu emretti. Bu iki insanı ve onlar şimdi efendimize teslim edilmek için hazır. Tek eksik ise sizsiniz. Tabii Batman'siz parti olmaz öyle değil mi? O kriptonit taşına yanlış müdahale ederseniz kendinizi bir karadeliğin içinde bulabilirsin Bay Wayne bu yüzden hiç dokunmayın derim. Gelin ve teslim olun. Efendimiz bu akıllı hareketinizi göz önünde bulunduracaktır.

Luthor sözünü bitirince görüntü kapandı. Diana şaşkınlıkla ekrana bakarken Bruce öfkeliydi. Hemen mağaranın alt katına,zırhlarının olduğu kısma indi. İnerken Diana'ya hazır olmasını söylemişti. Bruce Power Suit'in karşısına geçti ve elini okutup haznenin kilidini açtı. Zırhı giydi ve Batmobile'e binip mağaradan çıktı.

Lex Luthor'un Laboratuvarı

Klon ve Luthor hazırdı. Luthor robotunun içindeydi ve pusu kurmuşlardı. İkili hazır şekilde beklerken içeriye Power Armor ile Batman daldı. Dumandan zırhı göremeyen Luthor direkt saldırıya geçti ama Batman onu kolayca püskürttü. Duman dağılınca Batman zırhı ile ortaya çıktı..

Batman:Parti var dedin ve işte buradayım Luthor...

To Be Contiuned

#4 The "Master" ( Efendi )

Bölüm Bilgileri

5 Sayfa
1.150 Sözcük
Boşluksuz 7.419 Karakter
Boşluklu 8.521 Karakter
51 Paragraf
149 Satır

Bölüm Tema Müzikleri (Daha Çok Yazarken Dinlediklerim)

imza

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
DoR Triple Crown
1 Time GTW Champion

Alt 13-07-2017, 23:05   #7
Iron Fist Iron Rule

Devam ettirmek için çabalıyorum. Planladığım işi yarım bırakmak istemiyorum. Hayırlısı.
imza

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
DoR Triple Crown
1 Time GTW Champion

Alt 10-08-2017, 15:00   #8
Iron Fist Iron Rule

#4 The "Master" (Efendi)

Evinin bahçesinde, yeşil, serin çimlerin üzerinde. Hafif bir rüzgar yüzüne çarpıyor ve yüzünde güzel bir tebessüm oluşturuyor.. Sonra bir ses.

-Clark! Hadi tatlım yemek hazır!

Clark hızla ayağa kalktı eve doğru koşmaya başladı ama bir anda hiç istemediği bir şey oldu. Boynuna doladığı o çok sevdiği örtüsü boynundan çözülüp rüzgarda uçmaya, uzaklaşmaya başlamıştı. Clark arkasından koştu ama yetişemedi. Rüzgar en sevdiği pelerinini alıp götürdü. Clark ağlamaya başlayınca Annesi hemen onun yanına gitti.

-Clark tatlım. Ne oldu? Pelerinin nerede?

Clark eli ile havada uzaklarda süzülen pelerinini gösterdi. Annesi hafif tebessümle ona güldü ve saçını düzeltti.

Martha:Sana yeni bir tane pelerin bulabiliriz tatlım. Bu kadar üzülmene gerek yok. Ağlama lütfen.

Clark:Ben onu istiyorum! O benim en sevdiğim pelerinimdi ve gitti işte! Onu kurtaramadım!

Clark ani bir sinirle yanlarında duran kamyonete bir yumruk attı ve kamyonet birden havalanıp ters takla ile yere düştü. Martha şaşkınlıkla kamyonete bakarken Clark tam tersi şekilde sinirle kamyonete bakıyordu. Martha onu zorda olsa sakinleştirdi ve eve götürdü.

Günümüz – Metropolis – Lex Luthor’un Laboratuvarı.

Batman’in içeriye Power Armor ile dalmasından sonra Lex Luthor’u yere sermesi bir oldu ama Klon Superman’den sert bir darbe aldı. Bütün gücü ile karşı koymaya çalışsa da başarılı olamadı. Superman ve Louis Lane ise baygın şekilde bir tüpün içinde tutuluyordu. Bruce zırhın göğüs kısmını açtı ve mükemmel parlaklığı ile kriptonit ortaya çıktı. Bruce kriptoniti klona fırlattı ve Klonun göğüsüne sapladı. Yere düşen klonun hemen üzerine atlayarak yerde tekmeleye başladı. Ardından kaldırıp suratına bir yumruk ile Klonu karşı duvara gönderdi. Klon üzerine yıkılan molozların altında kalmıştı. Batman bunu fırsat bilip Superman’i ve Louis Lane’i tutuldukları tüplerin içinden çıkardı. Bu esnada Klon, molozların altından kalkmıştı ve Batman’e doğru hızla uçtu ama Wonder Woman onu son anda kalkanının yardımıyla savuşturdu. Batman’e Superman ve Louis’i oradan çıkarmasını söyleyip Klon’a saldırdı. Batman’de hemen Batwing’e çağrı sinyali gönderdi. Batwing birkaç saniye sonra oraya ulaştı ve Batman, Superman ile Louis Lane’i Batclaw ile birbirine bağlayarak Batwing’e gönderdi. Alfred’de mağaradan Batwing’in kontrolünü aldı ve aracı Batcave’e çağırdı.

Wonder Woman Klon ile savaşırken oldukça zorlanıyordu. Batman hemen onun yardımına yetişti ve Klonu tutup duvara fırlattı ardından üzerine koşup seri şekilde yumruklamaya başladı. Klonun üzerindeki kriptonit etkisi geçiyordu. Klon, Batman’i zırhın göğüs kısmından tuttu ve zırhı eritmeye başladı. Batman tehlikenin hemen farkına vardı ve kendini zırhın içinden dışarıya fırlattı ve bir duman bombası fırlatarak oradan uzaklaştı. Uzaklaşırken Wonder Woman’ı da yanına götürdü. Klon peşlerinden gidecekken Lex Luthor onu durdurdu.

Lex Luthor:Kendini yorma! Bize karşı hiçbir şey yapamazlar. İstediğimizi aldık nasıl olsa..

Luthor bunları söylerken gülerek bilgisayar ekranına bakıyordu. Ekranda Clark Kent’in DNA profili ve vücut analizine dair veriler akıyordu ve bir de Omega sembolü..

Batcave

Batman ve Wonder Woman Batmobile ile mağaraya girdiler. O sırada Alfred’de Superman ve Louis Lane ile ilgileniyordu. Alfred tek tek Superman’in vücuduna saplanmış kriptonitleri çıkarıyordu. Batman hızla onların yanına giderken Wonder Woman tek kelime etmeden oradan ayrıldı.

Batman:Durumları nasıl?

Alfred:Kötü, Efendi Wayne. Vücuduna çok fazla kriptonit saplanmış. Bayan Lane iyi görünüyor sadece baygın.

Onlar konuşurken Louis Lane yavaş yavaş ayılıyordu. Batman hemen onun yanına gitti ve durumunu kontrol etti. Lane hemen kalkıp Superman’in yanına koştu ve yüzünü tuttu. Saçlarını okşarken Superman’in vücudundaki kriptonitleri fark etti. Şok geçirircesine elini ağzına götürdü ve ağlamaya başladı. Batman onu tuttu ve oradan uzaklaştırdı.

Batman:Merak etme. O iyi olacak. Şimdi seni götürmeliyim.. Burada kalman tehlikeli olabilir.

Louis ilk başta kabul etmese de Batman’in ısrarı üzerine istemeyerek de olsa kabul etti. Batman onu Batmobile ile Gotham’ın diğer ucundaki bir dağ evine götürdü. Lane’i bıraktıktan sonra tekrar Batcave’e doğru hareket etti.

Themyscira (The Paradise Islands)

Wonder Woman ısrarı sayesinde Kraliçe Hippolyta ile bir görüşme ayarlamıştı. Hippolyta ile onun odasında bir araya geldiler.

Wonder-Woman:Kraliçem.. Dünyanın önemli bir sorunu olacak ve bu sorun çok yakında.. İnsanlar bunu bilmiyor, anlayamıyor. Bir işaret gördüm, bir sembol. Ne olduğunu bilmediğim için size geldim.

Wonder Woman eline aldığı kağıt ve kalem ile Omega sembolünü çizdi. Sembolü Kraliçeye gösterdiğinde Kraliçe kağıdı şaşkınlık ile eline aldı. Bu sembolü nerede gördüğünü sordu.

Wonder Woman:Bunu Lex Luthor’un laboratuvarındaki bilgisayar ekranında gördüm. O adam sürekli bir efendiden bahsediyor. Onun geleceğini söylüyor..

Hippolyta:Eğer o gelirse, bu Dünya yıkımı çok acı şekilde tadar. Bu Dünya yok olabilir. O çok güçlüdür. Lord Darkseid.. Arkadaşlarını, insanları uyar Diana! Mother Box bize bunları gösterdi. Önce has askerini buraya gönderecektir. Steppenwolf. Kötü zamanlar yaklaşıyor. O adamın bahsettiği efendi kesinlikle Darkseid’dir. Eğer o gelirse, her şey yıkılır, kıyamet yaşanır. Git Diana. İnsanları, arkadaşlarını uyar.. Kriptonluyu unutma. Dünyayı kurtaracaksanız ona ihtiyacınız olacak. Ancak onun sonsuz gücü bu Dünyayı Darkseid’den koruyabilir. Onu ne pahasına olursa olsun koruyun. Ona çok ihtiyacınız olacak.

Wonder Woman bir hışımla odadan ayrıldı ve tekrar Gotham’a doğru yola çıktı.

Gotham – Park Avenue

Gotham’da ortalık sakindi. Herkes kendi hayatında ve işinde idi. Aydınlık ve güneşli bir hava gökyüzüne hakimdi. İnsanlar, çocuklar sokakta aileleri ile birlikte dolaşıyordu. Ancak birden gökyüzü kararmaya ve deyim yerindeyse yarılmaya başladı. Sanki bir şey uzaydan Dünyaya kapı açıyordu. Yukarıdan büyük bir güç ile Steppenwolf indi. İndiği yerde büyük bir çukur oluşturdu ve etranfındaki insanları uzağa fırlattı. Steppenwolf yavaşça doğruldu ve etrafına bakındı. Alaycı bir gülümsemeden sonra baltasını havaya kaldırdı ve sertçe yere vurdu. Vurduğu anda büyük bir güç ortaya çıktı ve insanları uzağa savurdu, birkaçını öldürdü. Steppenwolf’un bağırışı ile gökyüzünde oluşan yarıktan Parademonlar da girmeye başladı. Her yeri yıkmaya başladılar. Hiç acımadan binaları yıkıyor, insanları öldürüyorlardı. Steppenwolf yarıktan bir mesaj gönderdi,

Her Şey Hazır..

To Be Contiuned - #5 Invasion (İstila)

imza

This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice