GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 29-04-2017, 01:19   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.741
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32405
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Feud İncelemesi | Bray Wyatt vs Randy Orton

Herkese merhabalar, yeni bir feud incelemesiyle karşınızdayım. Bu feud biraz, hatta gayet uzun ve karışık bir feud olmakla birlikte sizleri sıkmamak için elimden geldiğince detaylı ama siz okuyucuları sıkmayacak tarzda ilerlemek istiyorum. Konuyu saptırmadan başlayalım.Feud : Bray Wyatt vs Randy Orton
Feudun Başladığı-Bittiği Şov : August 23, 2016 Episode of Smackdown Live - Payback 2017
Feudun Kazananı : Bray Wyatt

Feud Öncesi Durumlar

Bray WyattDraftlarda Erick Rowan ile birlikte Smackdown Live'a geçen Bray Wyatt yoluna devam ediyordu. Draftlardan sonraki ilk Smackdown Live şovunun (26.07.2016) AJ Styles, Dolph Ziggler, Baron Corbin, Apollo Crews ve John Cena ile 6-Pack Challenge Match'ta karşı karşıya geldi. Kazanan WWE Şampiyonluğu için Summerslam'de Dean Ambrose ile karşı karşıya gelecekti fakan bu maçı kazanan isim Dolph Ziggler oldu. 2 Ağustostaki Smackdown Live'da da açılıştaki Dean Ambrose-Dolph Ziggler segmentini bastı ve yine aynı gecenin ana şovunda Dolph Ziggler ile WWE Şampiyonluğu için adaylık maçına çıktı fakat yenildi. 9 Ağustostaki Smackdown Live'da Erick Rowan ile takım olup Dean Ambrose ve Dolph Ziggler ile maça çıktılar fakat yine yenildiler. 16 Ağustosta ise maça çıkmadı fakat kardeşi Erick Rowan, Dean Ambrose ile maça çıktı ve kenarda Wyatt da vardı, Dean Ambrose maçı Dirty Deeds ile kazandı. Bray Wyatt, 21 Ağustos 2016 tarihli Summerslam şovunda yer almadı.

Randy OrtonDraftlarda Smackdown Live'a geçiş yapan Randy Orton'ın Summerslam'e rakibi olarak Brock Lesnar duyrulmuştu. Herkes bu maç için fazlasıyla heyecanlıydı. 1 Ağustos 2016'daki RAW şovunun ana olayında Brock Lesnar ile Paul Heyman bulunuyordu. Paul Heyman promo keserken Randy Orton bir anda seyircilerin arasından ringe dalıyor ve Brock Lesnar'a RKO yapıp hızla oradan kaçıyor. Ertesi Smackdown Live şovunda da Randy Orton, Fandango'yu yeniyor ve maçın arkasından Brock Lesnar intikam bahabında Smackdown Live şovuna dalıp Randy Orton'ı F-5'lıyor. 9 Ağustos 2016'daki Smackdown Live şovunda Alberto Del Rio ile maça çıkıyor ve ADR ona sandalyeyle vurup diskalifiye ile kazanmasını sağlıyor. Saldırmaya devam edecekken Randy ona RKO'yu vurup şovu ayakta kapatıyor. Summerslam öncesi son Smackdown Live'da (16.08.2016) Heath Slater'ı yendi. Summerslam şovunda ise Brock Lesnar'a 2 RKO bulsa da Brock Lesnar da ona karşılık olarak 7 German Suplex ve 1 F-5 çekti. Ayrıca arka arkaya kafasına attığı yumruklarla Randy'nin kafasında derin bir yara açtı ve Randy Orton bu maçı TKO ile kaybetti.


Feud Başlıyor

23 Ağustos 2016 tarihli SD after Summerslam şovunda Randy Orton beklenmedik bir şekilde ringte. Kafasındaki dikişlerden Lesnar'ın attığı dayağın izlerini taşıdığını anlayabiliyoruz. Randy tüm olanlara rağmen yine de buradaymış. Pazar günü Brock Lesnar ile Suplex City'de karşılaşacağının bilincindeymiş ve oradan şuuru kayıp bir şekilde çıkacak olsa bile bunu yaparmış derken "DERP" duyuluyor! Bray Wyatt girişe kadar geliyor ve sandalyesine oturuyor. Brock Lesnar'ın, Randy Orton'a neler yaptıklarını görmüş. Randy Orton'ın buna cesaret etmiş olması onun harika bir adam olduğunu gösteriyor fakat Randy Orton sadece bir adammış. Bray Wyatt ise Tanrıymış! Randy Orton bunu zamanla öğrenecekmiş. Bu sözlerden sonra "DERP" yeniden duyuluyor ve segment sona eriyor.


Backlash'e Doğru30 Ağustos 2016 tarihli Smackdown Live'da Bray Wyatt promo kesmek için ringe geliyor. Yılanlardan ve insanlardan korkmuyormuş çünkü korkunun kendisi oymuş. Randy Orton kendini zehirli bir yılan zannediyormuş ve korkusuzmuş, Bray Wyatt en çok bu yönünü seviyormuş Randy'nin. Eğer Randy'nin kafasının içindeki sesler bir şeyler söylüyorsa o seslerin kaçmasını söylemesi için dua etmeliymiş. Bu sırada onun sözünü Randy Orton bölüyor. Randy'nin kafasındaki sesler "Bu herif kendini ne sanıyor?" diye soruyormuş. Birçok hasar almış ve o hasarlar Randy'nin asıl büyüsüymüş. Bray Wyatt yine sözü alıyor. İstediği Randy buymuş, yırtıcı ve aldığı hasarlara rağmen korkmayan. Ama bu oyunda yırtıcı olan o değilmiş, yaraları Randy'i zayıf kılıyormuş ve yırtıcı olan kendisiymiş. Yırtıcı olan da öldürürmüş. Backlash'te yılanın başını kesip odasına asacakmış. Randy bu oyunları yıllarca farklı kişilerle oynamış ve bunlara rağmen ayaktaymış. Cactus Jack'in onu raptiyelerin üzerine attığında çıkan yaralar, Undertaker ile Hell In A Cell'de karşılaştığında çıkan yaralar vs. Bu yaraların içinde şeytan varmış ve Bray Wyatt'a onda da şeytanlar olduğu için saygı duyuyormuş. Backlash için maçı kabul ediyormuş ve ondan korkmuyormuş. Hatta hemen şimdi onun kıçını tekmelemekten de korkmuyormuş. Randy Orton mikrofonu bırakıyor ve ringe dalıyor ama bir anda "DERP" duyuluyor. Segment aniden bitiyor.

Backlash öncesi son Smackdown Live şovunda (06.09.2016) iki isim de bulunmuyor. Sırada Backlash'teki kapışma var.


Backlash 2016

Burada mevzular biraz karışık. Şov sırasında Bray Wyatt, Randy Orton'a arka alanda saldırıyor ve ayak bileğine vuruyor arka arkaya. Kapıya falan sıkıştırıyor bileğini ve ardından oradan ayrılıyor.

Bu maç Captain of Peepulation nickli üyeden alıntıdır.

Bray Wyatt vs Randy Orton

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...

Kazanan: Bray Wyatt

Bray kendine tanrı diyor. Az önce olacaklardan habersiz zavallım. Ardından anonsör bir yazı alıp No Holds Barred maçı olacağını söylüyor. Return mü? Hayır Kane. LOL.

Bray Wyatt vs Kane | No Holds Barred

Bray hemen yumruklar atıyor. Kane aniden boğazından tutup köşeye alıyor ve seri yumruklar atıyor ardından karşı köşeye atacakken clothesline yapıyor. Bray dışarıda, Kane de çıkıyor ve clothesline ile yere seriyor. Bray yerde. Bir aparkat Kane'den ardından tutup bariyerlerin öbür tarafına atıyor. İspanyol spiker masasını dağıtıyor. Bray'i kaldırırken Bray kafasına zil ile vuruyor ardından yumruklar atıyor. Bray sandalyeyi alıyor ve Kane'e vuracakken Kane'den bir aparkat geliyor ardından headbutt geliyor. Ringe atıyor Kane. Sıyrılıyor ama Wyatt'tan crossbody ardından tekme ve yumruklar atıyor. Ancak Kane de karşılık veriyor. Kane dışarıya çıkacakken sandalye ile Kane'in dizine vuruyor Bray. İçeriye giriyor ardından Kane'in karnına vuruyor. Ardından sırtına! Kane dizlerinin üstünde. Kane'e yine vuruyor sandalye ile Bray. Bray sandalyeyi bırakmadı ve Kane'in karnına vuruyor yine ardından bir kez daha sırtına. Tuş deniyor ama başarı yok. Bray tekmeler atıyor. Ardından kaldırıp Uranage yapacakken Kane darbeler vuruyor, iplerden sekiyor ve Running DDT. Kalkıyorlar, köşede ikisi de. Kane'den corner clothesline ardından tekrar atıyor ve bir tane daha! Kane tutuyor ve sidewalk slam! Kane kalkıp chokeslam için taunt yapıyor. Chokeslam gelecekken Bray bir tekme atıyor ve aparkat. İplerden sekecekken Kane geliyor, Bray ipleri çekiyor ama Kane ayaklarının üstünde. Bray'i dışarıya çekip boğazından tutuyor ve masada chokeslam mi? Hayır eye rake Bray'den! Bir de clothesline! Kane yerde. Spiker masasını şimdi de Bray dağıtıyor. Bray, Kane'i İspanyol spiker masasına yatırıp seri darbeler vuruyor ardından diğer masaya çıkıyor ve Orton gibi taunt yapıyor! Senton! MASA KIRILDI! Holy Shit sesleri var. Bray gülüyor. Bir kez daha sesleri var. Bray kaldırıp ringe atıyor ardından köşeye gidip taunt yapıyor. NE? DELETE SESLERİ VAR! Sister Abigail için tutuyor Bray, taunt yapıyor ama Kane tutuyor ve Chokeslam! İkisi de yerde, Kane tuşa gidiyor, 1 2 olmadı!

Bray kurtuldu! Kane inanamıyor! Kane kalkıyor ve Tombstone zamanı! Kaldıracakken Bray'den Uranage sandalyenin üstünde! 1 2 olmadı! O sırada destek var ve Orton topallaya topallaya geliyor girişten! Müziği yok! Randy sesleri var. Bray onu görüyor. Bray, Kane'e bakarken Orton giriyor ve RKO! RKO! RKO! Kane bekliyor ve chokeslam! 1 2 3.

Kazanan:
Kane

Yıl 2016 ve Kane kazanıyor... Kane galibiyetini kutluyor.


Backlash Sonrası Olanlar - No Mercy'e Doğru13 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton ringe gelip bir promo kesiyor. Bray Wyatt'ın yaptığı tek şey konuşmakmış. Backlash'te kendisinden korktuğu için arka alanda saldırmış. Kavgadan korkmuyormuş ve Bray Wyatt'a korkusuyla yüzleşmesini söylüyor. Ardından "DERP" duyuluyor. Bray Wyatt titantronda. Randy'e bir çıkış yolu vermiş fakat Randy Orton, Bray'in peşini bırakmanın aksine yine de onu seçmiş. Ölüm onları ayırana kadar bu aralarındaki husumeti hiçbir şey sonlandıramayacakmış. Uyuma Randy diyor ve yine "DERP" duyuluyor. Bray Wyatt spiker masasının olduğu yerde. Orton onu ringe çağırıyor. Bray Wyatt şapkasını çağırıyor ve "DERP" yine duyuluyor. Erick Rowan ringte! Randy'e saldırıyor ve onu bir süre pataklayıp kaldırıyor derken RKO! RKO Outta Nowhere! Randy Orton bu segmentta ayakta kalan isim oluyor.20 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live'da Randy Orton, kısa süren bir maçın sonunda Erick Rowan'ı yeniyor. Kutlamasını yaparken DERP duyuluyor. Işıklar açıldığında yerde sadece bir koyun maskesi var, bir de ayaktaki Randy Orton. DERP yine duyuluyor ve bu kez etraf karanlık. Titantronda Bray Wyatt var. Küçümseyici bir şekilde kutluyor Randy'i. Onlar kutsal bir şekilde ölene kadar bağlılarmış fakat bir sorun varmış, Randy Orton faniymiş, Bray Wyatt ise Tanrı. Bir tanrı asla ölmezmiş. "Kaç!" diyor ve DERP duyuluyor. Segment sonlanıyor.27 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live şovunu Randy Orton açıyor. Wyatt, Orton'ın konsantrasyonunu akıl oyunlarıyla kaybettirmeye çalışıyormuş. İnsanlara beklenmediği anlarda saldırıyormuş, bunu Backlash'te kendisine de yapmış. Nedeni ise korkmakmış. Wyatt, Orton'dan korkuyormuş ama Orton bu aptal akıl oyunlarından sıkılmış. Yüzleşmek istiyor Wyatt ile. DERP duyuluyor ve Wyatt karanlık bir yerde. Hansel ve Gratel hikayesinden bahsediyor. Wyatt, Orton'ın neler yaptığını görebilen bir tanrıymış. Kuralları da o koyarmış. Randy, Wyatt'ın canını yakmak istiyorsa elini çabuk tutmalıymış. Çünkü zamanın kumları fani birini beklemezmiş. He's got the whole world in his hands şarkısını söyleyerek gülüyor, kameralar kum saatini zoomluyor. Randy de ringten çıkıp sinirle arka alana gidiyor. Şovun ilerleyen saatlerinde arka alanda ok tarzında bir şey görüyor. Geldiği yer iki yola ayrılıyor ve her yolda bir oda var. Randy oradaki oku sol tarafa çeviriyor ve soldaki odaya giriyor. Kameralar yine o okta ve ok sağa çevrilmiş! Erick Rowan'ı görüyoruz sonrasında. DERP duyuluyor ve o odadayız. Randy'nin yön bulmada iyi olmadığını sorguluyor. Yaptığı tek şey hayatın altına çekilmekmiş. DERP yeniden duyuluyor ve şov bir süre daha normal akışında sürüyor. İlerleyen süreçte yine karanlık odadayız. Wyatt konuşuyor, bir kapı kapandığında diğeri açılırmış. Randy'i labirentteki bir fare gibi gözetliyormuş. Dikkatli ol Randy dedikten sonra yine şovun akışına dönüyoruz. Ana maçtan önce son kez karanlık odaya bağlanıyoruz. Wyatt hayal kırıklığına uğramış. Randy'nin geleceğini ummuş ama olmamış. Viper'da umduğu zehir yokmuş. Bir süre neredesin Randy diye sayıklıyor ve arkasında koyun maskesiyle Randy Orton beliriyor! Wyatt onu fark etmiyor ve "Neredesin korkak?" dedikten sonra arkasını dönüyor. Gördüğü manzaraya şaşırmaya vakit bile bulamadan Randy ona yumruğu patlatıyor! Arka arkaya vuruyor Randy! Fakat Wyatt çok geçmeden diz darbesi vuruyor ve kaçıyor oradan. Böylece şovun akışına yayılan bu akıl oyunu Randy'nin kazanmasıyla son buluyor.4 Ekim 2016 tarihli No Mercy öncesi son Smackdown Live şovunun açılış maçı Bray Wyatt vs Kane oluyor. Wyatt üstünlüğü almış durumda ve Spider Walk yapıyor ama titantrondaki bir şey dikkatini çekiyor ve ayaklanıyor. Randy Orton titantronda ama kamera onu ters çekiyor. Dünyaya Wyatt gibi baş aşağı bakıyormuş. Ama Randy, No Mercy'de onun tıpkı bunun gibi çevirecekmiş, bu cümleyi kurarken titantron düzeliyor. Wyatt'ın oyununu ondan daha iyi oynuyormuş. Eğer avcıysan gel de avını yakala diyor. Kane bu sırada kalkıyor ve Wyatt onunla bir süre daha yumruklaşıp etkisizleştirdikten sonra maçı DQ ile kaybetmeyi göze alarak ringten çıkıyor. İlerleyen dakikalarda yine arka alandayız, Wyatt aranıyor. Orada sarı ve yoğun ışıkla kaplı, içinde sallanan bir sandalyenin olduğu oda görüyor. O odaya giriyor ve Randy bir anda oraya geliyor ve kapıyı kapatıyor! Wyatt sinirle duvarları yumrukluyor. Şov akışında bir süre daha devam ediyor ve yine Wyatt'ın hapsolduğu odadayız. Wyatt sandalyede sallanıyor ve "Buldum." diyor. Araya bir maç daha giriyor ve o maç bittikten sonra bir daha Wyatt'ın kapalı olduğu odadayız. Biriyle konuşuyormuş gibi gözüküyor. Onu çok özlemiş ve geleceğini biliyormuş! Abigail bu! Beni eve götür diyor bizim görmediğimiz Abigail'a ve ona elini uzatıyor. Bu konuşmadan sonra reklam arasına giriyoruz, reklamlardan döndüğümüzde Orton oraya gelip kapıyı açıyor ama gördüğü manzaradan memnun değil. Çünkü Wyatt yok! Odaya giriyor ve sinirle o sandalyeyi fırlatıyor.


No Mercy vakti geldi çattı, akıl oyunları artık rafa kalkıyor ve artık No Mercy'de gerçek bir kapışma seyretme vakti.

No Mercy 2016


Bu maç Captain of Peepulation nickli üyeden alıntıdır.

Bray Wyatt vs Randy Orton

Lock up geliyor ve Orton köşeye atıyor ama Bray Spider Walk yapar gibi duruyor. Ardından gidiyor, RKO gelecekken Bray engelleyip çıkıyor ve gülüyor. Bray dışarıda zaman geçiriyor. Ringe girince yumruk atıyor ardından köşede aparkat vuruyor. Orton yumruklar atıyor aniden ama knee lift ve aparkat Bray'den. Bray kaldırıp iplere atıyor ve eğiliyor ama Orton'dan mat slam ardından bacaklara stomplar vuruyor. Bir de knee drop kafasına! Bray'in kafasını köşeye vuruyor ardından köşede aparkat ve yumruklar vuruyor. Orton köşeye çıkıp yumruklar atarken Bray itiyor ve koşuyor ama Orton'dan back elbow. Orton iplerden sekiyor, Bray Sister Abigail yapacakken Orton kurtuluyor. Bray gelince dışarıya atıyor. Bray aprona çıkıyor, Orton DDT için tutuyor ancak Bray yumruklar atıyor ardından hotshot. Orton kafasını tutuyor. Bray ayağından çekiyor ve bariyerlere atıyor. Bray kafasını spiker masasına vuruyor aniden Orton RKO deniyor ama Bray itiyor. Spiker masasının üstünden geçip sandalyelere çarpıyor! Bray ringe girip çıkıyor ardından Orton'a bakıyor. Basamakları dağıtıyor. Bir tanesini masanın önüne koyuyor ama Orton yumruk atıyor ardından clotheslinelar vuruyor. Hakem sayıyor. Orton ringe girecekken Bray ona vuruyor ve Orton dışarıda. Bray köşede Orton gibi taunt yapıyor. Hakem sayıyor, 6 7 ve Orton giriyor.

Bray hemen stomplar vuruyor. Ne kötü maç bu... Bray bir short arm clothesline yapıp running senton vuruyor! 1 2 olmadı. Bray stomplar vurup köşeye alıyor, Orton yumruklar atıyor ama knee lift Bray'den. Orton köşede ve Bray koşuyor karşı köşeye, corner clothesline. Bray tuş deniyor ama başarı yok. Chinlock geliyor. Orton yumruklar atıyor kalkınca ama Bray karşılık veriyor ve bir aparkatla yere seriyor. Bray taunt yapıyor apronda ardından yumruk atacakken Orton karşılık veriyor ve yumruklar atıyor ama Bray'den bir tekme ve DDT apronda! 1 2 olmadı! Bray yumruklar atıyor. Bray kaldırıyor ve iplere atıyor ardından clothesline! 1 2 olmadı. Chinlock geliyor yine. Orton kalkıyor ama tekme ve body slam Bray'den. Bray çekiyor ve turnbuckle'a çıkıyor, diving senton gelecekken Orton çekiliyor. Orton yumruklar atıyor ama Bray karşılık veriyor. Bir tekme Orton'dan. Karşılıklı darbeler var. Orton üstünlüğü ele alıyor. Bray'den knee lift, köşeye atıyor ama Orton'dan clothesline ve bir tane daha. Orton sıyrılıyor ve powerslam gelecekken Bray iplerde, Sister Abigail gelecekken Orton kurtulup iplere atıyor ve powerslam! 1 2 olmadı!

Orton kaldırıp Hangman's DDT için aprona alıyor ama ringe giriyor Bray. Orton sıyrılıyor ondan ancak Bray'den running back elbow! 1 2 olmadı. Bray kalkınca Uranage deniyor ancak Orton'dan dirsek darbesi ve inverted headlock backbreaker gelecekken Bray kurtuluyor, RKO denemesi ancak Bray tutuyor, kafasını öpüyor, Sister Abigail gelecekken roll up Orton'dan! 1 2 olmadı! Bray kalkınca sıyrılıyor ve Uranage! 1 2 olmadı!

Bray kaldırıp dışarıya atıyor. Basamaklara alıyor Bray ardından senton yapacakken Orton çekiliyor! Bray sırtını basamaklara vuruyor! İkisi de yerde. Orton kaldırıp kafasını spiker masasına vuruyor ardından back suplex bariyerlerde! Orton aprona alıyor ve ringe girip Hangman's DDT yapıyor! Orton taunt yapıyor, RKO zamanı! ANCAK...

DERP!
Herkes şaşkın! Işıklar kapandı! DERP ve ışıklar açıldı! LUKE HARPER RİNGDE! Orton arkasını dönüyor AMA BRAY'DEN SISTER ABIGAIL! 1 2 3!

Kazanan:
Bray WyattBRAY WYATT PPV'DE MAÇ KAZANDI??? Harper da geri döndü! Bray gülerken Harper da ringin ortasına gelip taunt yapıyor. Bray'i kaldırıyor ve sarılıyorlar. Ardından girişe gidiyorlar ve poz verirlerken şov sona eriyor.


No Mercy Sonrası Olanlar, Randy Orton'ın Family'e Katılması ve Survivor Series11 Ekim 2016 tarihli No Mercy sonrası Smackdown Live şovunun ana olayındayız. Bray Wyatt ile Luke Harper ringte. Harper konuşuyor, dünya onu uykuya göndermiş fakat şimdi uyanıkmış ve ışığı görmüş. Wyatt mikrofonu alıyor, o ışık her zamankinden daha parlakmış. Randy'e sesleniyor bir kara delik varmış ve her şeyi götürüyormuş. Canavarını getirmesini söylüyor, Wyatt kendi canavarını getirmiş. Reklamlar giriyor ve reklamdan sonra Randy Orton, Kane ile ringe geliyor. Gecenin ana maçında Bray Wyatt & Luke Harper, Randy Orton & Kane ile karşılaşıyor. Maçın sonlarında Orton ve Wyatt ringte ama ikisi de yerde. Randy tam Kane'e ulaşacakken DERP duyuluyor, Kane ortada yok! Orton şaşkın ve Wyatt onu Sister Abigail'a alıp tuşa gidiyor ve takımına kazandırıyor maçı. Şovu ayakta kapatan isimler Bray Wyatt ile Luke Harper oluyor.18 Ekim 2016'daki Smackdown Live'da Randy Orton ringe gelip promo kesiyor. Wyatt'ın içindeki canavar düşündüğünden bile büyükmüş. Çabaladıkça karanlığa çekiliyormuş ve boğuluyormuş fakat bu Wyatt için bir sorunmuş. Zaten az olan akıl sağlığını iyice kaybetmiş ve serbest kaldığını hissetmiş. İntikam için geliyormuş. Bu sırada DERP duyuluyor ve Wyatt bir tabutta. Ona asıl adı olan Randall adıyla sesleniyor ve sakin olmasını söylüyor. Onun peşinden gelmesine gerek yokmuş çünkü zaten Wyatt onun peşinden geliyormuş. Wyatt'ın, Randy'i boğduğunu düşünmesi konusunda haklıymış, yaptığı tam olarak buymuş. Orton'ı bir seyahate götürecekmiş, son nefesini almaya çalışacağı bir seyahat. Wyatt çok eğleniyormuş fakat Randy için aynı şey geçerli değilmiş. Bu arada o buradaymış. DERP duyuluyor ve Harper geliyor. Randy Orton ile Luke Harper arasında bir maç gerçekleşiyor. Maçın ortalarına doğru DERP duyuluyor ve 4 maskeli adam Wyatt'ı tabutta taşıyor. Maçın sonlarına doğru Randy üstün, Harper'a Elevated DDT yapacakken Wyatt ringe dalıyor ve maç DQ ile bitiyor! Harper ile Wyatt, Orton'ı bir süre dövüyorlar ve Wyatt aprona gidip tabutun kapağını açıyor. Ama Kane tabutun içinde! Kane'in gelmesiyle Orton da kalkıyor ve Wyatt ile Harper'a karşı üstünlüğü sağlıyorlar. İkisi de yerde ve Kane ile Orton aynı anda finisher için tauntlarını yapıyor ama DERP duyuluyor. Işıklar açıldığında kimse yok. Segment Wyatt'ın yine akıl oyunlarını kullanmasıyla birlikte sona eriyor.25 Ekim 2016 tarihli Smackdown Live'da Bray Wyatt ile Kane No DQ Match'ta karşılaştılar. Maçın sonlarına doğru Wyatt, Harper'ın da vasıtasıyla üstün götürüyor maçı ve Harper da ringte. Bu sırada Orton ringe giriyor ve Harper ile bakışıyor. Kane de bu sırada kalkıyor ama Orton'dan ona RKO! Wyatt da dahil bütün arena şaşkın! Randy Orton heel turn geçiriyor! Wyatt şaşkın da olsa hemen tuşa gidiyor ve kazanıyor maçı.1 Kasım 2016 tarihli Smackdown Live şovunda Kane ile Randy Orton, No DQ türünde bir maça çıktılar. Maç seyrinde giderken DERP duyuluyor ve Wyatt ile Harper ringin önündeler. Kane bir süre onlarla uğraşıyor. Wyatt ringe giriyor ve onu boğazlıyor ama Randy, Kane'i çeviriyor ve RKO bulup tuşla kazanıyor. Üçlü tauntlarını yapıyorlar. Şovun ilerleyen saatlerinde arka alandayız. Wyatt, Orton ve Harper üçlüsü var. Wyatt sözü alıyor ve Orton'ın aileye girmesi şüpheyle karşılanmış çünkü yılan ve sürüngenmiş. Sürüngenler de ihaneti temsil edermiş fakat Wyatt'a göre bu tür özelliklere sahip olanlar Wyatt Ailesine katılabilirmiş. Orton sözü alıyor, doğduğunda şeytan kulağına fısıldamış ve artık karşı gelmeyecekmiş. Bray, sen bir Tanrısın diyor. Bu sırada kameralar Orton'ı zoomluyor ve Orton'ın gözlerinde tuhaf bir şey oluyor. Harper ona tuhaf tuhaf bakıyor.8 Kasım 2016 tarihli Smackdown Live şovunda Wyatt Ailesi, Survivor Series'te olacak Team RAW vs Team Smackdown Live maçında Smackdown Live takımına duyuruluyor. Gecenin ana maçında ise James Ellsworth & Kane & Dean Ambrose'u yeniyorlar.

15 Kasım 2016 tarihli Smackdown Live #900 şovunda bir aksiyon olmadı. Undertaker bulundu ve Team Smackdown ile bir segmentta bulundu.Survivor Series 2016'da Randy Orton ile Bray Wyatt, Team Smackdown adına maçı kazanarak "Survivor" oluyorlar.


Wyatt Ailesi Smackdown Live'a Hükmetmeye Devam Ediyor22 Kasım 2016 tarihli Smackdown Live şovunda Tag Team Turnoil Match oldu ve bunu kazanan ekip diğer hafta Wyatt Family ile Smackdown Live Tag Team Championship için adaylık maçına çıkacaktı. Bu maçı American Alpha kazanıyor. Gelecek haftaki 29 Kasım 2016 tarihli Smackdown Live'da American Alpha'yı yenip contender oluyorlar. Ondan sonraki hafta yani 6 Aralıkta ise Heath Slater ile Rhyno'yu yeniyorlar ve Bray Wyatt ile Randy Orton yeni Smackdown Live Tag Team Şampiyonları oluyorlar, Bray Wyatt WWE kariyerindeki ilk kemere ulaşıyor böylece. 13 Aralıktaki şovda Wyatt Family bulunmuyor. 6 takımlı bir Battle Royal oluyor, bu maçın kazananı SD Live Tag Team Şampiyonluğu için contender olmaya hak kazanacak. Ringte kalan son isim Zack Ryder oluyor ve Hype Bros contender oluyor. Fakat Zack Ryder dizinden sakatlanıyor ve uzun süre ringlerden uzak kalacağı duyuruluyor. 20 Aralıktaki şovda Luke Harper, Dean Ambrose'a yeniliyor ama maç sonu Wyatt Ailesi ringe geliyor ve Dean Ambrose'a saldırıyorlar. 27 Aralıkta ise 4 Takımın olduğu ve elemeli SD Live Tag Team Şampiyonluk maçı oluyor. Son ikiye Wyatt Family ile American Alpha kalıyor ve American Alpha ekibi kemerleri almayı başarıyor! Böylece Wyatt Family'nin SD Live Tag Team Şampiyonluk serüveni 3. haftasında sona eriyor.


Takım İçinde Anlaşmazlıklar2017'nin ilk Smackdown Live şovunda(03.01.2017) Bray Wyatt, kardeşleriyle birlikte titantrondan kısa bir promo kesiyor. American Alpha'ya sesleniyor Wyatt. Hiçbir şey sonsuza sürmeyecekmiş ve AA ekibine bunun tadını şimdilik çıkarmalarını söylüyor. Gelecek hafta hakkı olanları geri almaya geleceklermiş. 10 Ocak 2017'deki şovda Wyatt Family kemerler için rövanş haklarını kullandılar fakat maçın sonunda Orton ile Harper'ın anlaşmazlığı sonucu yenildiler. Harper ile Orton ringte tartışıp itişiyorlar. Harper, Wyatt'a vuruyor! Wyatt oradan ayrılıyor, Harper da peşinden geliyor. 17 Ocak 2017'deki şovda ise Dean Ambrose ile Randy Orton karşılaşıyor ve Randy Orton bu maçtan Luke Harper yüzünden mağlup geliyor. Orton ile Harper maç sonunda kapışıyorlar ama Bray onları ayırıyor. Biraz ortam sakinleşti derken Harper, Orton'a yine dalmak istiyor Wyatt yumruğu patlatıyor Harper'a! Harper sinirle orayı terk ediyor. 24 Ocak 2017 tarihli Royal Rumble öncesi son Smackdown Live şovunda Luke Harper ile Randy Orton karşılaşıyor ve Randy Orton kazanıyor. Wyatt ringe giriyor ve Harper'a sarılıyor ama bir anda bunu Sister Abigail'a çeviriyor! İhanet ediyor kardeşine Wyatt! Orton'u seçiyor.


Royal Rumble 2017 ve Sonrasında Olanlar29 Ocak 2017 tarihli Royal Rumble şovunun ana maçı olan 30 adamlı Royal Rumble'ı en son Roman Reigns'i atarak galip gelen Randy Orton, WrestleMania'da ana kemer maçına çıkmak için bileti kaptı.31 Ocak 2017'deki Smackdown Live şovunda Shane McMahon, Daniel Bryan, AJ Styles ve Dean Ambrose arasında kısa bir arka alan konuşması oluyor ve gelecek Smackdown Live PPV'si Elimination Chamber'ın ana maçında 6 adamlı EC maçı olacakmış. Maçta John Cena, Dean Ambrose, AJ Styles, Baron Corbin, The Miz ve Bray Wyatt bulunacakmış. Daha sonrasında ringe geçiyoruz ve şovu Royal Rumble'da WWE Şampiyonluğunu kazanan John Cena açıyor. Promo keserken onları Wyatt ile Orton bölüyor. Wyatt da bir promo kesiyor ve Randy'in Royal Rumble galibiyetinden falan bahsediyor. Randy sözü alıyor ve WM'de John Cena'yı bekliyor olacakmış. İkili ringe doğru ilerliyorlar ama DERP duyuluyor ve Luke Harper, John Cena'nın yanında! Wyatt ile Orton geri adım atacaklarken Shane McMahon girişte görünüyor ve hemen şimdi için Wyatt & Orton vs Cena & Harper ayarlıyor. Randy'nin maç sonunda Cena'ya karşı bulduğu RKO sonucunda Wyatt ile Randy galip geliyorlar bu maçtan.Elimination Chamber öncesi son Smackdown Live şovunda (07.02.2017) Bray Wyatt aksiyonda bulunmadı. Gecenin ana maçında WWE Şampiyonu John Cena, Randy Orton ile kemerin ortada olmadığı bir maçta karşı karşıya geldiler. Kenarda duran Bray Wyatt, Randy Orton'a yardım etmeye çalışsa da Luke Harper da karışıyor ve Bray Wyatt'ı saf dışı bırakıyor. John Cena da Randy Orton'a AA vurarak tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.


Bray Wyatt'ın İlk WWE Şampiyonluğu ve Road To WrestleMania12 Şubat 2017 tarihli Elimination Chamber şovunun ana maçında Bray Wyatt galip geldi ve WWE kariyerindeki ilk ana kemere ulaşmış oldu. Randy Orton da Royal Rumble'ı kazanmıştı bildiğiniz üzere. Bundan sonra işler iyice çetrefilli bir hale bürünüyor ve artık Road to WrestleMania dönemine giriyoruz.14 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Bray Wyatt vs John Cena arasında WWE Şampiyonluğu için rövanş maçı gerçekleşeceği duyuruluyor. Şovu WWE Şampiyonu Bray Wyatt açıyor, Randy Orton yanında yok. Ardından John Cena da dahil oluyor segmenta. Sonra beklenmedik bir şekilde AJ Styles da dahil oluyor, pazar günkü maçta son ikiye kaldığı için o da hak talep ediyor Daniel Bryan girişte görünüyor bu sırada ve gecenin ana maçına AJ Styles da ekleniyor. Ana maç vakti geliyor, Bray Wyatt yine Randy Orton'sız geliyor ringe. Maçı Bray Wyatt, John Cena'ya Sister Abigail ve akabinde tuşu bularak kazanıyor. Bu sırada Randy Orton ringe geliyor ve konuşmaya başlıyor. Royal Rumble'ı kazanarak WWE Şampiyonluğu için hakkı varmış ama şampiyon olan Bray Wyatt'mış ve o usta kendisi uşak olduğu sürece bu hakkını kullanmayacakmış. Bağlılık yemini ediyor Orton, Wyatt'a! Ardından dizlerinin üzerine çöküyor ve şov sona eriyor bu görüntülerle.21 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovunda 10 adamlı bir Battle Royal oldu. Kazanan WrestleMania 33'te Bray Wyatt ile WWE Şampiyonluğu için yüzleşmeye hak kazanacaktı. Bu maçtan önce Bray Wyatt ile Randy Orton titantronda promo kesiyorlar. Bray Wyatt konuşuyor, Randy Orton ailesinin akıbeti için fedakarlık yaparak radikal bir karar almış ve krallığın anahtarlarını kapmış. Bu geceki maçtan galip gelen de WrestleMania'da Bray Wyatt'ın kuzusu olmaktan başka bir şey olmayacakmış. Wyatt'ın Çağı'na hoş geldiniz diyor ve DERP duyulduktan sonra Battle Royal'a geçiyoruz. Son ikiye Luke Harper ile AJ Styles kalıyor ve Luke Harper ile AJ Styles aynı anda düşüyorlar! Daniel Bryan geliyor ve diğer haftaya AJ Styles vs Luke Harper ayarlıyor, kazanan WrestleMania'da Bray Wyatt'ın rakibi olacakmış. Bu açıklamadan sonra Harper, Styles'a Discus Lariat vuruyor ve DERP duyuluyor. Bray Wyatt ve Randy Orton titantronda. Bray Wyatt kahkaha atıyor. Randy Orton çaktırmadan kemeri kesiyor bu esnada. Buradan bir mesaj çıkarmalı mıyız? Yoksa sadece bir paranoyaklık mı ettik? Bu ikilemden zamanla kurtulacağız merak etmeyin işlerin çözülmesine az kaldı. Şimdi diğer şovda olanlara bakalım.28 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Bray Wyatt ile Luke Harper arasında kısa bir segment oluyor. Luke Harper bu gece çıkacağı maçtan bahsediyor. Bray Wyatt da onu bölüyor ve iyi olan kazansın tarzında şeyler söylüyor. Luke Harper aynı gece çıktığı maçtan yenilgiyle ayrılıyor ve WrestleMania hayalleri suya düşüyor. Gecenin ana olayında ise WWE Şampiyonu Bray Wyatt promo kesmek için ringe geliyor, tek başına. AJ Styles'ın onun rakibi olmasından bahsediyor. O da diğerleri gibi olacakmış. Wyatt kutsal topraklardan geliyormuş ve dünyanın pisliğinde başlayan, lava kadar uzanan bir mekana kadar giden bir yerden geliyormuş, yani şu an Randy'in olduğu yerden. Bu sırada Randy Orton'ın sesini duyuyoruz. "Bray." diyor. Ardından buradayım diyor. Titantrona Wyatt Family'nin mekanından bağlanıyor. Şu an krallığın ve Wyatt'ın dünyasının tam merkezindeymiş. Aslında "Onları yenemiyorsan onlara katıl." demiş kendi kendine. Fakat sonra fikri değişmiş ve "Katıldıktan sonra en doğru zamanda kazık at." demiş. Orada bir sandalye var ve o sandalyenin altında şeytanın kız kardeşi yani Sister Abigail yatıyormuş! Orton kazma çıkartıyor ve Wyatt'ın surat ifadesi bir anda değişiyor. Orton, Wyatt'ı hayatında ilk defa bu kadar çaresiz görüyormuş. Kalbi göğsünden çıkarcasına atıyormuş. Çünkü onun gücünü alacağı şeyi yok edeceğinden korkuyormuş. Sister Abigail'ın ruhunu yakacakmış ve Wyatt ile birlikte onun ölümünü izleyecekmiş. Artık sahip Randy, hizmetkar Wyatt olacakmış. Orton kurtçukların üzerine benzin döküyor. Wyatt oradan yalvarıyor ama nafile. Wyatt ağlamaya başlıyor. Orton yakıyor evi! Yanan evin önünde taunt yapıyor! Sister Abigail'ın ruhunu yakıyor Orton! İnanılmaz bir face turn seyrediyoruz. Son zamanların en iyi segmenti olmasına net aday oldu bu segment bana kalırsa. Şov Wyatt'ın ağladığı ve Orton'ın yaktığı evin görüntüleriyle sona eriyor.7 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton'ın geçen şovda Royal Rumble hakkını kullanma kararını alınca, AJ Styles'ın da geçen haftadan kazandığı hakkı da var ve Shane McMahon ile Daniel Bryan bu gecenin ana maçına AJ Styles vs Randy Orton ayarlıyor. Kazanan artık kesin olarak Bray Wyatt'ın WrestleMania'daki rakibi olacaktı. Bu şovda Bray Wyatt bulunmadı, Randy Orton gecenin ana maçında AJ Styles'ı muazzam bir Pop-Up RKO ile yeniyor ve Bray Wyatt'ın WrestleMania 33'te rakibi olmayı başarıyor.14 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton promo kesmek için ringe geliyor. Bugüne kadar yaptığı her şey planlarının bir parçasıymış. Aileye katılmış, Wyatt'ın gözüne girmiş ve onu klasik bir RKO ile bitirmek istememiş çünkü bu çok klasik ve yetersiz olurmuş. Wyatt'ı en can alıcı noktasından vurmayı planlamış ve onu yalnız başına bırakmak istemiş. Tüm bunları da Sister Abigail'ın ruhunu yakarak yapmış. Bray Wyatt artık yalnız olmaktan korkuyormuş. Fakat yapacak bir şey daha kalmış. O da WrestleMania'da Wyatt'ın her şeyini almak olacakmış. Bu sırada DERP duyuluyor ve Bray Wyatt titantronda. Orton, Wyatt ile ilgili her konuda haklıymış. Çaresizmiş ve çıplakmış Wyatt. Orton, Sister Abigail'ın ruhunu yaktığını sanmış, Wyatt da öyle sanmış. Ama bilmesi gerekirmiş ki Sister Abigail şeytanmış ve güçlerini Wyatt'a geçirmiş. Lordların lordu Wyatt'mış artık. Her şeye gücü yeten ve her şeyi bilen bir mesihmiş. Dünya üzerindeki tüm kafirleri temizlemek artık onun göreviymiş ve ilk olarak Randy Orton'dan başlayacakmış. Sister Abigail'ın tüm kötülüğünü almış Wyatt ve tekrardan doğmuş. Onun külleriyle kendini vaftiz etmiş. Yerden külleri alıp üzerine sürüyor ve Orton neye uğradığını şaşırmış bir vaziyette bakıyor. Wyatt en son külleri suratına sürüyor ve ellerini açıp "Akbabaları takip et!" diye bağırıyor. Ardından DERP duyuluyor ve segment sonlanıyor.21 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton, Baron Corbin'i yeniyor ve aynı gece Renee Young ile röportaj veriyor. Wyatt'tan nasıl sonsuza kadar kurtulacağını bilmiyormuş. Geçen hafta Sister Abigail'ın külleriyle kendini yıkaması ondan beklediği en son şeymiş. Bu sırada ışıklar yanıp sönüyor ve sesler duyuluyor. Renee Young tüyüyor oradan. Orton, Wyatt'a yüzünü göstermesini söylüyor. Onun olduğunu biliyormuş. Işıklar hepten gidiyor. Birkaç saniye sonra açılıyor ve Randy Orton'ın arkasında fazlaca sayıda maskeli adam beliriyor. Orton onlara saldırsa da bu maskeli adamlar sayıca fazla ve Orton'ı dövüp tutuyorlar. Wyatt geliyor oraya. Elinde çarmıh var. Orton, Wyatt'ın en büyük kusuru Abigail'ı ortaya çıkarmış ama o tek kusuru da en büyük gücü olmuş. O artık Wyatt ileymiş ve gücü onun içinde yaşıyormuş. Wyatt'ı hayal edemeyeceği şekilde güçlendirmiş Orton. Wyatt, Orton'a teşekkür ediyor ve kahkaha atıyor. Ardından "He's got the whole world" şarkısını tekrarlıyor bir süre. Segment sonlanıyor.Artık WrestleMania 33 öncesi son çıkıştayız. 28 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovunda WWE Şampiyonu Bray Wyatt ile Luke Harper kemerin ortada olmadığı bir maçta karşılaştılar. Bray Wyatt kazandı. Kemeriyle kutlamasını yaparken Orton titantronda. Orton, Abigail'ı yaktığı yerde. Abigail güçlerini Wyatt'a aktarmış ve onu lordların lordu yapmış. Elindeki çarmıhı, kıyamet silahını Abigail'a sapladığında Wyatt etkisiz kalacakmış. Orton, Wyatt ve WWE Kemeri için geliyormuş. Artık önüne hiçbir engel çıkamazmış. Orton sözlerini bitiriyor ve şov sona eriyor.


WrestleMania 33


Bu maç Super Disaster nickli üyeden alıntıdır.

WWE Championship
Bray Wyatt (c) vs Randy Orton


"Orton rakibini Thesz Press ile yere alıp yumrukluyor. Wyatt iplerden sekerken Orton'dan Powerslam! Kalkınca RKO!? Ama Wyatt itip dışarı kaçıyor. Orton peşinden inip rakibini spiker masasına çarptırdıktan sonra ringe sokuyor. Peşinden girerken Wyatt Uppercut'ı indirip iplerden sekiyor, Running Headbutt! Wyatt köşeye geçerken bir anda tepeden ringe solucan hologramı yansıyor. Bu ne lan!? Orton korkudan dışarı inince Wyatt dizlerinin üstüne çöküp onu bekliyor. Orton dönüp bir RKO daha deniyor olmayınca iplerden sekiyor ama Wyatt'tan Running Back Elbow! Rakibini aprona alıp DDT ile sivri tarafa çarptırıyor! Ringe girip köşede kalkınca Corner Clothesline vuruyor. Yeniden tauntunu atınca solucan hologramları yansıyor. Wyatt rakibinin ensesine sert Forearm'lar attıktan sonra kaldırmak istiyor, Orton'dan RKO!? Ama Wyatt engelleyip Lifting Side Slam vuruyor. Devamında da Senton! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Sister Abigail'a yakalıyor ama Orton Roll-Up'a çekiyor, 1..2 olmadı. İkili kalkınca Wyatt Clothesline ile yere alıyor. Orton dışarı inerken Wyatt aprona geçip üstüne atlıyor ama Orton'dan Dropkick! Rakibini kaldıracakken Wyatt sırtını aprona çarptırıyor! Devamında da bariyerlere doğru Sister Abigail! Ringe sokarken Orton diğer taraftan iniyor. Peşinden inip Clothesline vuracakken Orton eğiliyor, RKO! Ringe sokup tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Açılıp Punt Kick için geliyor ama Wyatt çekilip Sister Abigail'a tutuyor, öperken Orton arkasına geçip Backbreaker ile öpüyor! İplerin arasına alıyor, Rope Hung DDT! Şimdi RKO deniyor, AMA SISTER ABIGAIL! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı! Wyatt spider walk yaparken yeniden hologram gözüküyor. Wyatt rakibini kaldırırken RKO! Tuşa gidiyor, 1..2..3!"

Kazanan: "New WWE Champion" Randy Orton | **1/2

Arenadan tepki bile gelmiyor. Bir kesim yuhalıyor. Tekrarları izliyoruz biz de.Smackdown Live After WrestleMania 33Şovu yeni WWE Şampiyonu Randy Orton açıyor. Önceki dediklerini falan hatırlatıyor. Wyatt'a üstadı olduğunu hatırlatmış derken DERP! Wyatt titantronda. Orton yanılgıya uğruyormuş. Çünkü Wyatt Çağı daha yeni başlıyormuş. Rövanş hakkını elbet kullanacakmış ama daha değişik bir maç türünde. House of Horrors türüymüş bu. Randy ne olduğunu bilmese bile kabul ediyor. Ardından DERP duyuluyor ve Wyatt arkasında! Bir süre kapışıyorlar. Orton üstünlüğü alıyor derken Rowan! Wyatt'a yardım etmek için geliyor. Orton'ı ring dışında pataklayıp ringe sokuyor. Bu sırada Harper da ringe geliyor ve eski düşmanı Orton'a yardım ediyor! Temizliyorlar ringi. Gecenin ana maçında da Luke Harper ile Randy Orton takımı Bray Wyatt ile Erick Rowan'ı yenmeyi başarıyorlar.


Superstar Shake-Up'ta Bray Wyatt'ın RAW'a GeçmesiWrestleMania'nın üzerinden 1 hafta geçmişti ve WWE bu hafta içinde Superstar Shake-Up temalı bir draft olacağını açıkladı. Bray Wyatt beklenmedik bir şekilde RAW'a draft oldu. İkili brand ayrımları sebebiyle farklı aksiyonda bulunsalar da RAW'un PPV'si olan Payback'te karşı karşıya gelecekleri duyuruluyor. Önceden bu maçta kemerin ortada olacağı duyurulsa da sonradan kemer ortadan kalkıyor ve ikili son kez Payback'te karşı karşıya geliyorlar.


Payback 2017 (House of Horrors Match)

Maçın yazımı bana aittir.

Ring Dışı (Evdeki) Bölüm

DERP! Bir limuzin var, bir süre ilerliyor ve yanaşıp duruyor. İçinde Randy var, Randy iniyor limuzinden ve "What the heel" diyor. Evin etrafı mavi ışıkla kaplı üst kattaki pencerede ışıklar yanıp sönüyor. Bir traktör kendi kendine çalışıp geri geri gidiyor. Orton ilerlemeye başlıyor. Kapının önüne kadar geliyor. İçeriye bakıyor pencereden, Wyatt orada! Randy kapıyı zorluyor, açılmıyor. En sonunda tekmeleyip kırıyor. Kapıların üstlerinde örümcek ağları var. Kahkahalar, lamba cızırtıları ve run sesleri duyuluyor. "Neredesin Bray" derken Wyatt ona arkadan saldırıp yumrukluyor ve "Welcome Randy" deyip duvara atıyor. Ardından Body Avalanche vuruyor. Randy yere yığılıyor, Wyatt bir de tekme patlatıyor ona. Bir şeyler söyleyip kahkaha atıyor ve koltukların üzerine fırlatıyor onu! "Cehenneme hoşgeldin" diyor ve bir yumruk daha! Kısa bir süre bekliyor ve ikinci yumruk. Bir daha deniyor ama Randy onu itiyor. Wyatt kayboluyor ortalıktan. Orton acı içinde kalkıyor ve aranıyor. Bir odaya giriyor. Yine garip sesler ve görüntüler görüyoruz. Bir el Randy'i boğazlıyor! Randy ondan kurtuluyor zor da olsa. Aramaya devam ediyor. Çocuk odasına giriyor ve bebekler var tepede. Bebek ağlamaları duyuluyor. Orton bir bebeği koparıp ona bakıyor derken Wyatt arkadan geliyor ve Axe Handle ile yıkıyor Orton'ı yine. Ama Orton hemen kalkıyor ve Wyatt'ın suratını kavrayıp duvara yapıştırıyor. Wyatt bir süre güç toplayıp Randy'nin karnına yumruğu geçiriyor! Tutup duvara atıyor ve duvar parçalanıyor! Randy acı içinde kolunu tutarak sürünüyor. Wyatt da kalkıyor ve bir masayı tutup Randy'e fırlatıyor ve oradan kayboluyor. Randy ayaklanıyor bir süre sonra. Çıkıyor o odadan. İlerlemeye başlıyor. Yine arıyor Wyatt'ı, o sinirle bir masayı yıkıyor. Yine garip sesler ve lamba cızırtıları falan duyuyoruz. Wyatt bir kapıyı aralıyor ve o oda kırmızı ışıkla kaplı, garip bebek ağlamaları duyuluyor yine. Orton o odadan ayrılıp mutfağa giriyor. Wyatt da geliyor bir anda bir sopayla ama Orton ondan kurtulup onun kafasını birkaç kez dolaplara vuruyor. Ama Wyatt onu itiyor ve eline gelen bir cezveyle vuruyor ama bu Orton'a işlemiyor, birkaç kez evyeye vuruyor Wyatt'ın kafasını ve onu yere yatırıp yumrukluyor. Ayaklanıyor Orton. Wyatt'ı kaldırıyor ve lavaboya kafasını sokup tavayı alıyor ama Wyatt ondan Low Blow ile kurtuluyor. Orton hayalarını tutuyor acı içinde. Wyatt kalkıyor ve bir de tekme! Oradaki buzdolabını Randy'nin üzerine atıyor! Randy iptal! Wyatt mutfaktan sürünerek ve öksürerek ayrılıyor. Ardından kalkıyor ve bir yerlere tutunarak kapıya kadar geliyor. Kapıyı açıp çıkıyor evden. Aksayarak yürüyor. Öksürmeyi de sürdürüyor. Bahçeye geldiğinde diz çöküyor ve kollarını açıp "Follow the buzzards" çektiriyor. Evin maviye bürünmüş rengi bir anda kırmızı oluyor. Wyatt kahkaha atıyor ve bir yandan öksürüyor ve öğürüyor. Ardından ayaklanıyor. Limuzinin önünde kahkaha atarak biniyor limuzine. "Sür" diyor şöföre. "He's got the whole world in his hands" şarkısını söylüyor. Ardından kameralar arenaya dönüyor ve şov bir süre normal akışında devam ediyor.

Ringteki Bölüm

Seth Rollins vs Samoa Joe maçının ardından arka alandayız ve Wyatt o limuzinden iniyor. Yeniden ringteyiz ve spikerlerin kısa konuşmasından sonra Wyatt ringe geliyor. Tauntunu yaparken Orton arkasında! Wyatt onun farkında değil. Wyatt arkasını dönüyor ve Orton'ı görüyor! Neye uğradığını şaşırıyor! Orton elinde sandalyeyle. Wyatt ona koşuyor ama Orton ona bir yumruk patlatıyor ardından sandalyeyle vuruyor sırtına! Wyatt kendini ringin dışına atıyor Orton da çıkıp onun kafasını aprona, spiker masasına kafasını vuruyor Wyatt'ın. Ardından spiker masasının arkasına fırlatıyor. Spiker masasının orada Elevated DDT vuruyor Wyatt'a. Ardından ayaklanıyor ve bir süre dolanıyor. Wyatt'ı saçlarından tutuyor ve ağır ağır kaldırıp aprona kafasını vuruyor. Ardından sandalyeyi kapıyor ve Wyatt'ın sırtına geçiriyor sandalyeyi! Wyatt sürünüyor acıyla. Orton onu tutup ringe sokuyor. Kendi de ringe giriyor ve RKO tauntu yapıyor ama Singh Brothers! Ringe geliyorlar! Saldırıyorlar Orton'a. Orton bir ara onları savuşturuyor ve Wyattonu Sister Abigail'a alıyor ama Orton reverseliyor ve RKO! Tam tuşa gidecekken Mahal kemerle Orton'a vuruyor! Orton'ın kalkmasını bekliyor. Orton kalkıyor ve Mahal arkadan ona kemerle bir daha vuruyor! Mahal oradan ayrılıyor, Wyatt çok geçmeden kalkıyor ve Sister Abigail! Tuşa gidip kazanıyor maçı Wyatt.

Kazanan : Bray Wyatt


Feud Sonrası Durumlar

Bray Wyatt

Payback sonrası RAW şovunda GM Kurt Angle'a karşı promo kesiyor. Gecenin ana maçı olan The Miz vs Finn Balor vs Dean Ambrose maçını basarak Balor'a Sister Abigail vuruyor ve maçı kaybetmesini sağlıyor. Bu da ilerleyen zamanlarda bir Wyatt vs Balor çekişmesine işaret.

Randy Orton

WrestleMania 33'ten beri WWE Şampiyonu olan Randy Orton, contender olan Jinder Mahal ile Payback'ten önce de çekişiyordu. Backlash'te kemerini Jinder Mahal'e karşı koruyacak olan Randy Orton, son Smackdown Live şovunda bulunmadı.


Feud Hakkında Yorumlarım

Açıkçası fazla klişe olacak çünkü forumda abartısızca 10 kişinin 10'u benim gibi düşünüyordur. Yani feudun muazzam işlenmesi fakat maçların berbat geçme konusunda. Benim de buna ekleyebileceğim pek bir şey yok, sonuçta doğru söze bir şey diyemeyiz. Ama bir stable'ın klişe bir şekilde dağılmaması olayını izlettiği için Randy Orton ve Bray Wyatt'a bir kez daha teşekkür ediyorum. Sister Abigail'ın yandığı segment hiç şüphesiz senenin en iyi segmenti olmaya aday. Maçlar her ne kadar kötü olsa da haftalık şovlardaki olayların güzelliği bunu engelledi bence. Gayet hoş bir feud seyrettirdi ikili bizlere.


Okuyan okumayan herkese, incelememde yararlandığım Captain of Peepulation ve Super Disaster'a teşekkürlerimi sunarım.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (06-05-2017 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 02:12   #2
Banned
BelieveThatShield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2014
Nerden: Dontaku
Mesajlar: 1.674
Konular: 20
Favori Güreşçisi: Hiroshi Tanahashi
Rep Puanı: 3254
Rep Derecesi: BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.
Standart

Eline sağlık hocam. Bray ve Orton arasındaki maçlar her ne kadar rezil geçse de çok kaliteli bir feuddu. Senaryo harika işlendi.
BelieveThatShield isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 02:15   #3
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.741
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32405
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı BelieveThatShield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık hocam. Bray ve Orton arasındaki maçlar her ne kadar rezil geçse de çok kaliteli bir feuddu. Senaryo harika işlendi.
Aynen öyle. Segmentlar kesinlikle muazzamdı.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 07:35   #4
Sir Professor
Professor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 546
Konular: 38
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 709
Rep Derecesi: Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.
Standart

Eline sağlık kardeş. Yalnız Wrestlemania cidden faciaydı.
imza
https://www.cizgiroman.com/wp-     content/uploads/2017/08/avengers-infinity-war-poster-comic-con.jpeg


”Türk, övün, çalış, güven!”

Konu Professor tarafından (06-05-2017 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.
Professor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 11:10   #5
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.741
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32405
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Professor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elime sağlık kardeş. Yalnız Wrestlemania cidden faciaydı.
Teşekkür ederim. Sahiden yav, o WM'deki maç tek kelimeyle bir skandaldı, Smackdown Live'daki bir maçtan farkı yoktu bence.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 11:15   #6
$uρlεχ cι†ψ
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Mesajlar: 4.277
Konular: 128
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 1466
Rep Derecesi: BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.BeastGuy Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Güzel bir inceleme olmuş.
imza
BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 11:15   #7
Glorious and Domination
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: Gaziantep
Mesajlar: 8.970
Konular: 374
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 22080
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Eline sağlık. Wyatt'ın WM'deki maçı kesin kazanacağını düşünmüştüm ama kaybedince çok üzülmüştüm. Wyatt 1-2 sene artık ana kemer alamaz.
imza
HEEL TURN!


International Victims
Shinsuke Nakamura - Hideo Itami - Jinder Mahal - Rusev"The Boss" Sasha Banks - "The Queen" Charlotte Flair - "The Irish Lass Kicker" Becky Lynch - ̶B̶a̶y̶l̶e̶y̶

"Benim hayatımı s****lerden intikamımı almaya geldim."

Sevdiğimiz YiğitlerHanımlar
✹ Dean Ambrose✹ Charlotte Flair
✹ The Revival✹ Sasha Banks (Heel)
✹ Seth Rollins✹ Alexa Bliss
✹ The Bar✹ Toni Storm
✹ Bobby Roode✹ Paige
✹ Kevin Owens✹ Candice LeRae
✹ Austin Aries✹ Becky Lynch
✹ Silas Young✹ Mickie James
✹ Adam Cole✹ Asuka
✹ Roman Reigns 
✹ Hangman Page 

RPG: Austin Aries
1x DoR International Openweight Şampiyonluğu (105 gün)

Haftanın Parlayan Üyesi - 25 Haziran 2017
2017 Yılının En Karagöz 7. Üyesi
Ayın İspiyoncuları Listesi (Kasım, Ekim)
Onur Kürsüsü (Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım)

27. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.'si
26. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 2.'si Efsanevi BaB
26. ve 28. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.'si
28. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
27. Etkinlik Haftası Poster Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 3.'sü
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 11:21   #8
summit of gtr
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2014
Nerden: Kocaeli
Mesajlar: 11.782
Konular: 308
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 6989
Rep Derecesi: Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Muhteşem bir senaryo. Orton'ın katılmasıyla beraber çooook daha güzelleşti, Harper ile anlaşmazlıklar falan derken o muhteşem segmentin ardından Wyatt'a koyduğu satış. Wyatt anlasın ki gerçek kardeşi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaksın, eski rakibini tercih ederek yanlışını gördü. Muhteşem segmentlere, muhteşem RTWM senaryosuna WM'de ki maç hiç yakışmadı. Payback'te iyi bir maç izleriz umarım. Ellerine sağlık +rep.
imza
RPG: AJ Styles
Resistant Player isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 11:25   #9
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.741
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32405
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Resistant Player Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Muhteşem bir senaryo. Orton'ın katılmasıyla beraber çooook daha güzelleşti, Harper ile anlaşmazlıklar falan derken o muhteşem segmentin ardından Wyatt'a koyduğu satış. Wyatt anlasın ki gerçek kardeşi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaksın, eski rakibini tercih ederek yanlışını gördü. Muhteşem segmentlere, muhteşem RTWM senaryosuna WM'de ki maç hiç yakışmadı. Payback'te iyi bir maç izleriz umarım. Ellerine sağlık +rep.
İyi yorumun için teşekkür ederim. Bence maçlar vasat olmasa yılın feuduna aday olurdu bu feud. Orton gerçekten kendine yakışan bir şekilde, tıpkı bir "Viper" gibi kaleyi içten fethetti. En iyisi de bu ya zaten, ilk defa bir takım klişe bir şekilde maç sonrası finisher vurmayla dağılmadı. Bu sefer başkaydı. Her segmenti yazarken ayrı zevk aldım, birbirlerine oynadıkları akıl oyunları müthişti.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2017, 17:12   #10
zihuatanejo
TheRainmaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Nerden: Azerbaycan
Mesajlar: 1.234
Konular: 94
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 15937
Rep Derecesi: TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Efsane bir inceleme olmuş, çok beğendim gerçekten. Feud muhteşem ötesi bir feuddu. Ayrıca neredeyse bütün detaylarını yazmışsın, izlerken bile bu kadar net anlamazdım feudu. Ellerine sağlık.
imza
TheRainmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.