GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-06-2017, 23:55   #1
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 18.577
Konular: 1766
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 570854
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 570854
Mesajlar: 18.577

Standart Nikki Bella vs. Carmella - Feud İncelemesi

Feud: Nikki Bella vs. Carmella
Şirket: WWE
Tarih: 2016. (Ekim, Aralık.)
Kazanan: Nikki Bella.

''25 Ekim 2016 tarihli Smackdown LIVE şovundayız. Natalya ve Nikki Bella arasında kazananın Survivor Series'de kaptan olacağı kaybedenin ise takımda yer almayacağı bir maç gerçekleşiyor. Nikki Bella STF bağlıyor ve rakibi Natalya'yı pes ettirerek maçı kazanmayı başaran taraf oluyor. Nikki Bella kazandıktan sonra Carmella ringe dalıyor ve Nikki Bella'yı seri seri yumrukluyor ardından Bella Buster yapıyor ve You Can't See Me tauntu yaparak ringden çıkıyor. 8 Kasım 2016 tarihli şovdayız. Bu şovda Naomi ve Natalya ikili karşı karşıya geliyorlar. Nikki Bella ise spiker masasında maçı takip ediyor. Naomi small package yaparak maçı kazanan taraf oluyor. Naomi ve Nikki ikilisi galibiyeti kutluyor. Survivor Series şovunda 5 on 5 Traditional Survivor Series Women's Elimination Maçı öncesi Nikki Bella'nın müziği duyuluyor fakat ringe gelen olmuyor daha sonra arka alanda Nikki Bella'nın saldırıya uğradığını öğreniyoruz. Natalya ısrarla maça giren taraf oluyor. Bu maçın sonucunda ise Team RAW üyeleri kazanmayı başarıyorlar. 22 Kasım tarihli Smackdown Live şovunda Carmella arka alanda telefonla konuşur bir vaziyette görüntüleniyor. O sırada Nikki Bella yanına geliyor. Önce Carmella'nın elinden telefonu alıyor daha sonrada onun kendisinden nefret ettiğini söylüyor ancak bu kadarının fazla olduğunu söylüyor. Carmella ilk önce anlamıyorum diyor. Nikki Bella ise bana Survivor Series öncesi saldıran kişi sensin diyor. Carmella bunu kabul etmiyor ve telefonunu istiyor. Nikki Bella o zaman sen yapmadıysan kim yaptı diye soruyor. Carmella ise Nikki Bella'ya çok düşmanı olduğunu söylüyor. Onun kendi kardeşini bile sattığını söylüyor. İkili birbirlerine laf atmaya devam ederken Nikki Bella TLC'de kurallar yok, her şey serbest olan bir No DQ maçı gerçekleşeceğini söylüyor. 29 Kasım 2016 Smackdown şovundayız. Carmella ringe geliyor. TLC'de Nikki'ye karşı No DQ maçı var. Carmella Nikki Bella'nın sevgilisi John Cena'ya bir sorusu olduğunu söylüyor. John, aslında üzgünüm bunu görmeni istiyorum çünkü sevgiline yapacaklarımdan dolayı senden özür dilemek istiyorum çünkü bu pazar günki No DQ maçımızda bir sandalye alacağız ve Nikki'nin göğsüne öyle sert vuracağım ki o Bella İkizleri sırtından çıkacak! Bu bir söz! Aslında John... Sana bir iyilik yapacağım çünkü suratını öyle bir dağıtacağım ki aklındaki son şey bir düğün olacak! Rica ederim diyor. Carmella konuşmasına devam ederken Nikki Bella koşarak ringe dalıyor ve bir Spear geçiriyor. Ardından yumruklamaya başlıyor. Hakem ikiliyi ayırıyor fakat Carmella bir tokat geçiriyor. Daha sonra Nikki Bella yumruklamaya devam ediyor. Hakem ikiliyi zar zor ayırmaya çalışıyor. Carmella ise kaçıyor.''

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Carmella vs Nikki Bella | No DQ Match

Bu maç Captain of Peepulation nickli üyeden alınmıştır.

Carmella hemen kaçıyor Nikki de çıkıyor ancak yere itiyor Carmella. Carmella kaldırıp yumruk atıyor Nikki'nin sırtına ardından ringe atıyor ama Nikki'den spear Carmella girince! Yerde yuvarlanıyorlar ve Nikki yumruklar atıyor ardından Carmella'nın kafasını aprona vuruyor ardından tutuyor Powerbomb için ama Carmella yumruklar atıyor. Headscissors takedown ile basamaklara atıyor Carmella ardından da bariyerlere! Hakem sayıyor. Neden sayıyor ya? Ringe giriyor. Tekmeler atıyor Carmella. 1 olmadı. Carmella suplex ile iplere atıyor ve Nikki'nin bacağı iplere geliyor. 1 2 olmadı. Carmella tekrar kaldırıyor ama small package! 1 2 Carmella kurtuldu ve kalkınca clothesline. Tuş deniyor ama başarı yok. Carmella kaldırıyor ve yine iplere suplex ile atıyor. Nikki bacağını tutuyor tekrar tuş deniyor Carmella ama başarı yok.

Carmella kaldırıp tree of woeya alıyor ardından dışarıya çıkıyor ve kendo stick alıyor! You Can't See Me yapıyor köşede ve kendo ile vuruyor! Tekrar! Nikki düşüyor ve Carmella taunt yapıyor. Carmella tekrar vuracakken bir tekme Nikki'den. Ancak Carmella birden kalkıp kendo ile Nikki'nin vücuduna vuruyor, 1 2 olmadı. Bir headscsissors bağlıyor. Nikki kendo alıp vuruyor ve Carmella bırakıyor. Carmella dışarıya çıkıp kendoyu alıyor ama sırtına bir tekme atıyor Nikki ve Carmella yerde! Nikki aprondan inip kendoyu alıyor ama bariyerlere itiyor Carmella! Nikki de onu ring direğine atıyor! Carmella yerde. Nikki aprona çıkıyor ve flying enzuigiri! Harika! Nikki kaldırıp ringe atıyor ve kendoyu alıyor. Ringe girince Carmella'nın bacaklarına vuruyor. Carmella acı içinde. Ancak Nikki'yi birden yere seriyor bacağa darbe ile Carmella. Carmella da acı içinde. Poposunu tutuyor.

Nikki kalkıyor ama dışarıya atıyor Carmella. Carmella hala poposunu tutuyor. Dışarıya çıkacakken Nikki, yangın tüpü sıkıyor! Ringe giriyor ve Carmella'ya tekrar sıkıyor! Carmella köşeye kaçıyor ama tekrar tekrar sıkıyor Nikki! Carmella kaçamıyor! En sonunda dışarıya çıkmayı deniyor ama olmuyor, yere düşüyor! Nikki kaldırıp sırtlıyor ve Rack Attack 2.0! 1 2 3!

Kazanan: Nikki Bella

Nikki Cena pardon Bella gömüyor. Nikki arka alana gidiyor...

Carmella: Müziği kesin! Müziği kesin! Umarım kendinle gurur duyuyorsun Nikki. SS'te sana olanlardan sonra durumu eşitledin mi sanıyorsun? Bunu yapmadın! Çünkü sana saldıran ben değildim! Ben değildim! Ancak kimin yaptığını biliyorum. Total Divas'tan arkadaşın Natalya yaptı! Doğru.
''Tek bir Pay Per Views süren feud oluyor. Bu ikili arasındaki gerçekleşen olaylar bir mücadeleden çok Natalya vs. Nikki Bella feuduna yol yapma çabası gibiydi. Okuyan veya en azından göz atan herkese teşekkürler.''
imzaSizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes


x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2017, 23:57   #2
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 29.316
Konular: 3247
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1305389
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1305389
Mesajlar: 29.316

Standart

Yardırıyorsun be biraderim. Feud berbattı ama hatrına okuyacağım incelemeni. Bugünlük rep atma hakkımı doldurmuşum ertesi gün içinde atacağım repini.
imza


Be A Booker | Road to WrestleMania 362019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı


Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2017, 23:59   #3
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Mesajlar: 50.697
Konular: 2921
Favori Güreşçisi: Otis Dozovic
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 272866
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 272866
Mesajlar: 50.697

Standart

Sade ve güzel bir inceleme olmuş bence. Ben incelemelerde sadelikten yanayım ya. 500 tane spoiler ve resmin olduğu feud incelemeleri göz yoruyor, sayfayı yavaşlatıyor. Bu stili beğendim. Örnek bir inceleme olmuş.
imza


let everything happen you
beauty and terror
just keep going
no feeling is final
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2017, 23:59   #4
bozkır ve çöl komutanı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 17.247
Konular: 1047
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 305718
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305718
Mesajlar: 17.247

Standart

Carmella feud boyunca Cena'ya çok güzel laflar etmişti. Çok uzun bir feud olmadığı içinde çok uzun yazı yazmaya da gerek duymamışsın reis zaten. Eline sağlık.

E: Kaç günden beri ortalıkta yoktun ben de ne oldu diyordum.
imza


a d a m l a r#uncensored
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:00   #5
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 18.577
Konular: 1766
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 570854
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 570854
Mesajlar: 18.577

Standart

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Carmella feud boyunca Cena'ya çok güzel laflar etmişti. Çok uzun bir feud olmadığı içinde çok uzun yazı yazmaya da gerek duymamışsın reis zaten. Eline sağlık.

E: Kaç günden beri ortalıkta yoktun ben de ne oldu diyordum.
Biraz sonra devam niteliği olan Nikki Bella vs. Natalya incelemesini atacağım.
imzaSizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes


x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:04   #6
bozkır ve çöl komutanı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 17.247
Konular: 1047
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 305718
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305718
Mesajlar: 17.247

Standart

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biraz sonra devam niteliği olan Nikki Bella vs. Natalya incelemesini atacağım.
Kral üretimi hiç aksatmıyor. Durmak yok çalışmaya devam.
imza


a d a m l a r#uncensored
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:08   #7
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.286
Konular: 1331
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Addney Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30953
Mesajlar: 11.286

Standart

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sade ve güzel bir inceleme olmuş bence. Ben incelemelerde sadelikten yanayım ya. 500 tane spoiler ve resmin olduğu feud incelemeleri göz yoruyor, sayfayı yavaşlatıyor. Bu stili beğendim. Örnek bir inceleme olmuş.
Reklamımı yapmasam olmazdı, kusura bakma reis.

http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=185871
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:12   #8
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 18.577
Konular: 1766
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 570854
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 570854
Mesajlar: 18.577

Standart

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reklamımı yapmasam olmazdı, kusura bakma reis.

http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=185871
Ayıp ya kardeşim niye reklam yapıyorsun.
Seviliyorsun Addney bey. Senin yoldan devam ediyoruz.
imzaSizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes


x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:13   #9
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.286
Konular: 1331
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Addney Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30953
Mesajlar: 11.286

Standart

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayıp ya kardeşim niye reklam yapıyorsun.
Seviliyorsun Addney bey. Senin yoldan devam ediyoruz.
Sen maşallah bayağı ilerlettin o yolu, daha da ilerletirsin umarım, çok güzel devam ediyorsun. Başarılarının devamını diliyorum.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:14   #10
bozkır ve çöl komutanı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 17.247
Konular: 1047
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 305718
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305718
Mesajlar: 17.247

Standart

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reklamımı yapmasam olmazdı, kusura bakma reis.

http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=185871
Evet arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayarak bir sonraki incelememe bakabilirsiniz iyi günler.

http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=187895
imza


a d a m l a r#uncensored
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.