GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-06-2017, 12:15   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 873
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 206344
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Roman Reigns vs. AJ Styles - Feud İncelemesi

Feud: Roman Reigns vs. AJ Styles
Şirket: WWE
Tarih: 2016. (Nisan, Mayıs.)
Kazanan: Roman Reigns

''4 Nisan RAW şovundayız. Roman Reigns bu şov öncesi şirketin World Wrestling Entertainment şampiyonu konumunda bulunuyordu. Şovun ilerleyen saatlerinde Roman Reigns yoğun bir yuhalama reaksiyonları eşliğinde ringe geldi. Ben kötü biri değilim. Ben iyi adam da değilim. Ben ''o'' adamım dedi. Daha sonra kemerini isteyen birisi varsa kıçını direk bu ringe getirmesi gerektiğini söyledi. Bir süre sonra Chris Jericho geliyor ve geçen gece büyük Wrestlemania şovunda AJ Styles'ı yenmesinden bahsediyor. Tam bu ringin ortasında AJ Styles'ı yendiğini söylüyor. Kendisinin bu işte en iyisi olduğunu söylüyor ve Şimdide bu şampiyonluğu istiyorum, bunu arz etmiyorum, emrediyorum diyor. Şimdi ise AJ Styles ringe geliyor. AJ Styles Roman Reigns'i süzüyor ve kemeri gösteriyor. Tam bu esnada Fight duyuluyor ve Kevin Owens geliyor. Kemeri gösteriyor o da. O kemeri istiyorum diyor. Ve bir müzik daha. Bu Sami Zayn ! Zayn geliyor.Zayn de ringe girdi derken hemen yumruklaşmaya başlıyorlar Owens’la ! AJ de Y2J’le yumruklaşmaya başlıyor. Roman izliyor onları. Sami Owens’ı ringten yolluyor ve Romanla bakışıyor. Sonra da iplere gidip dışardaki Owens’ın üstüne sommersault plancha ! AJ, Jericho’yu köşeye almış, Roman’a dönüp bir şey söylüyor ama Jericho’ya dönünce Jeri onu dışarı yolluyor. Jericho dışardaki AJ’e gördün bak .. derken Roman spear için hazır. Ve spear ! Roman ayakta. Pis pis yaylanıyor iplerde. Şarkısı çalıyor, Roman büyük bir keyifle eline kemerini alıp kaldırıyor.Gecenin ilerleyen saatlerinde Shane Mcmahon ana şova Chris Jericho, AJ Styles, Kevin Owens ve Sami Zayn arasında şampiyonluk için bir adaylık maçı gerçekleşeceğini açıklıyor. Gecenin son ve en büyük maçındayız. Fatal Four Way Match #1 Contendership For WWE World Heavyweight Championship maçı gerçekleşiyor. AJ Styles bu maçı Chris Jericho'a Styles Clash yaparak kazanmayı başarıyor ve şampiyonluğa aday oluyor. ''

''18 Nisan 2016 tarihli RAW şovundayız. Roman Reigns ringe geliyor. Yine yuhalamalar var. Konuşmasına başlıyor ve AJ Styles, Payback'te beni güreşiyle yenmeye çalışacak ancak bu işe yaramayacak çünkü orada kavga edeceğim! Ve WWE'nin yeni çağda olduğunu düşünenlere de vuracağım ve bu kemeri koruyacağım. Çünkü Roman Empire çağındayız! diyor. Tam bu sırada AJ Styles'ın müziği duyuluyor ve ringe geliyor. Seyircilerden AJ Styles! AJ Styles! AJ Styles! Chantleri yükseliyor. AJ Styles ise hayatımın maçını çıkarmak benim işim! Hayatımın maçını çıkarmak gittiğim her yerde beni şampiyon yaptı. WWE beni bu yüzden çağırdı. Ve Payback'te hayatımın maçını çıkarmak beni şampiyon yapacak diyor. Roman Reigns ise Londra, AJ'i seviyor musunuz? Tüm dünya seni seviyor. Aslına bakarsan senin yaptığını burada yaptım. Ancak neyi sevmeyecekler biliyor musun? Payback'te seni yenmemi! Ancak bana saygı duyacaklar. Kemersiz sevilmektense, bu kemerle saygı duyulmayı tercih ederim diyor. sırada arkadan Anderson ve Gallows saldırıyor! Gallows sırtlıyor, Anderson iplerden sekiyor ve Boot of Doom! Ringden çıkıyorlar. AJ şaşkın. Arka alanda AJ Styles Roman Reigns'e onların orada olacaklarını bilmediğini ve bu konu ile bir alakası olmadığını söylüyor. Roman Reigns o ikisi geçen hafta kuzenlerime, bu haftada bana saldırdılar. Onların senin arkadaşların olduğunu biliyorum diyor. AJ Styles ise evet onlar benim arkadaşlarım. Onları uzun süredir tanıyorum. Arkadaşız. Ancak sana saldıracaklarını bilmiyordum. Seni yenmek için dostlarıma ihtiyacım yok diyor. Fakat imparator Roman Reigns bunun altında kalmıyor ve tüm arkadaşlarını getir fark etmez. Bire karşı hepsi! diyerek racon kesiyor. 25 Nisan 2016 tarihli RAW şovundayız. AJ Styles vs Sheamus maçı gerçekleşiyor. AJ Styles bu maçı Phenomenal Forearm yaparak kazanmayı başarıyor. AJ kutlamasını yaparken arka alanda odada Roman Reigns olanları izliyor TV'den. Roman'ın yanında kuzenleri Usolarda var. Üçlü el tokuşturuyorlar. 28 Nisan Smackdown şovundayız. Roman Reigns bu şovda AJ Styles'ı mağlup ediyor. Maçın sonunda AJ Styles ringe giriyor ve ikili face to face yapıyorlar. Derken arkadan Gallows ve Anderson geliyor ! Roman hemen ring dışına çıkıp o ikiliye saldırıyor ! Ama ikili baskın geliyor. Roman’ı dövüyorlar, tekmeliyorlar, tekmeliyorlar ! Gallows kaldırıp basamaklara yolluyor. Anderson kaldırıyor şimdi, ringe sokuyor. Gallows çoktan girdi. Gallows’tan big boot ! Usos geliyor ! Usos saldırıupr Gallows ve Anderson’a. Anderson’a superkick! AJ Gallows’u çekiyor, hey ne yapıyorsunuz diyor. Gallows üzerlerine gelen Roman’ı görüyor ve AJ’i ittirip spear’ı kendi yiyor! AJ çekiyor hemen onu, Styles Clash pozisyonuna sokuyor Roman’ı ama Roman onu back body drop’la dışarı yolluyor. AJ apronda kaldı, Roman farkında değil. AJ tam iplerden sekecekken fark ediyor ve clothesline’la koşuyor ama AJ çekildi şimdi. AJ Styles ringden iniyor ve iki isim bakışıyorlar. Şov da bu görüntülerle sona eriyor.''

Payback
Alıntı Heartlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WWE World Heavyweight Championship Match
AJ Styles vs Roman Reigns ©

Bu Maç Heartlock nickli üyeden alınmıştır.
Styles bir Headlock bağlıyor. Reigns onu kaldırıp fırlatıyor uzağa bir anda. Styles bir Side Headlock daha bağlıyor. Reigns onu arkaya atıyor. Styles da baldırına sert bir tekme atıyor Reigns'in. AJ Styles chantleri geliyor. Styles tekmelere devam ediyor şimdi. Bir Arm Wrench yapıyor ama Reigns onu Back Body Drop ile atıyor. Styles iplere gidiyor ve Armdrag benzeri bir şey ile Reigns'i dışarı atıyor. Reigns geri geliyor şimdi. Styles'ı köşeye atıp yumruklar deniyor ama Styles sıyrılıp bir Forearm vuruyor. Reigns üstüne gelince aşağı iniyor Styles ve gel diyor Reigns'e. Reigns gelince Styles yeniden ringe giriyor. Reigns ringe girdiği anda Styles onun karnına tekmeler atıyor. Bir Chop ve Forearm'lar vurup iplere gidiyor ancak Reigns'den Shoulder Block geliyor. Styles kendini dışarı atıyor yeniden. Styles Reigns'in baldırına çalışmaya devam ediyor ringe girince. Reigns onun sırtına bir yumruk geçiriyor. Kaldırıp bir tane daha vuruyor. Reigns Styles'ı iplere yolluyor ancak Styles onun yüzüne bir tekme atıyor. Tekrardan iplere gidiyor. Reigns de aynı anda gidiyor fakat Styles bir Forearm vuruyor. Styles şimdi Waistlock bağlıyor ama Reigns Back Elbow'larla kurtluyor. Reigns iplere gidince Styles iplere gidiyor ama Reigns'den Clothesline ! Reigns şimdi Roll-Up'a alıyor,1..2.. kaldırıyor ve One Hand Sit Out Powerbomb ! Reigns Styles'ı kaldırıyor ve bir Sit Out Powerbomb ! Tuşa gidiyor,1..2.. başarısız. Reigns Superman Punch tauntu atıp Styles'ın üstüne koşuyor ama Styles'dan bir Pele Kick ! Styles Reigns' seri bir şekilde tekme ve yumruk kombolarını yapıp iplere gidiyor ve dizleri üstünde duran rakibine Running Forearm ! Tuşa gidiyor ama sonuç yok. Şimdi Styles Reigns'i sırtlıyor ve Fireman's Carry Backbreaker ! Tuşa gidiyor,1..2.. başarısız. Styles bir Chop vuruyor Reigns'e köşede. Üstüne koşuyor ama Reigns onu aprona atıyor. Styles bir Forearm vurup üstüne atlıyor. Reigns havada yakalıyor. Styles kurtuluyor dirsek darbeleri ile. Waistlock bağlasa da Reigns de kurtulmayı başarıyor. Şimdi Styles'dan Calf Crusher ! Ama Reigns iplere tutunmayı başarıyor. Reigns apronda ayağa kalkınca Styles bir Forearm vurarak düşürüyor onu. Reigns şimdi spiker masasının orada ayağa kalkıyor. Styles'dan MUHTEŞEM BİR PHENOMENAL FOREARM ! SPİKER MASASI PARAMPARÇA ! Hakem saymaya başlıyor bu sırada. Styles Reigns'i ringe sokmaya çalışırken başaramıyor ve 9 olunca tek başına giriyor ringe. Hakem maçı Count Out ile bitiriyor. Styles kazanmış ama kemeri alamamış oluyor. Shane'in müziği duyuluyor bir anda.

Shane McMahon: Böyle şeyler eski zamanlarda oluyor ama şimdi yeni bir dönemdeyiz. Bir şampiyonluk maçı böyle olmaz. O yüzden zili çalın ve maçı yeniden başlatın çünkü bu maçta artık count out yok.

Maç yeniden başlamış oluyor böylece. Reigns dışarıda toparlanmaya çalışıyor hala. Styles Reigns'i ringe sokuyor köşeye çıkıyor. Tam atlamak üzereyken Reigns kenara doğru gidiyor. Styles ini yanına gelince Jawbreaker Reings'ten ! Styles'tan üst üste Forearm'lar. Klasikleşen kombosunu yaptıktan sonra Pele Kick ! Styles köşeye çıkıyor yeniden. 450 Splash ama Reigns dizlerini kaldırıyor. Reigns tuşa gidiyor,1..2.. olmuyor. Styles köşeye doğru gidiyor. Üstüne gelen Reigns'e bir tekme atıyor. İkinci iplere çıkıp atlıyor ama Reigns AJ'in taştaşlarına yumruk atıyor. Hakem bu yasak diyerek maçı durduruyor. Maçı DQ ile olsa da AJ kazanmış ama kemeri alamamış oluyor. Steph'in müziği duyuluyor bu sefer.

Stephanie McMahon: Kardeşimin kaçırdığı bir şey varsa o da Payback'in böyle bir şekilde bitmemesi gerektiği. Bu maçın yeniden başlatılmasını ve no dq olmasını emrediyorum.

Maç üçüncü kez başlamış oluyor böylece. Reigns Styles'ı kaldırıyor ama Styles yumruklar ve Forearm'lar vuruyor. Styles köşeye oturuyor ama Reigns bir yumruk ile dışarı düşürüyor onu. Sonrasında çekik basamaklara ve ardından spiker masasına vuruyor kafasını. Sonra saçma sapan bir tekme vuruyor Styles'a. Daha sonra Styles'ı çekip bariyerlerin öteki tarafına fırlatıyor. Ancak AJ toparlanıyor ve bir Running Forearm ile Roman'ı diğer tarafa yolluyor. Daha sonra kafasını spiker masasına koyan Roman Reigns'in boynuna bir Knee Drop ! Styles şimdi Reigns'in yüzüne bir yumruk atıp ringe sokuyor. Styles aprona çıkıp Phenomenal Forearm ile atlıyor ama Reigns'den Superman Punch ! Tuşa gidiyor,1..2.. sonuç yok. Reigns sinirleniyor iyice. Reigns Styles'ı kaldırıyor ve bir Superman Punch daha ! Reigns şimdi köşeye doğru hareket ediyor ve Spear tauntu atıyor. Ancak Gallows ile Anderson gelip dışarı çekiyor Styles'ı. İkili ringe gelip Romman'ı haşat ediyorlar bir anda. Kaldırıyor Gallows ve Anderson ile beraber Boot of Doom ! Anderson ve Gallows iniyor ringden. O sırada Styles zar zor ayağa kalkmaya çalışıyor. Apronda kalkmaya çalışıyor Styles. Kalkıyor Styles ve Phenomenal Forearm ! Tuşa gidiyor,1..2..3 ! Ancak Reigns'in ayağı ipte ve hakem bu yüzden tuşu saymıyor. Ne zamandan beri no dq maçında rope break oluyor o da tartışma konusu. Bu sırada Usos geliyor ve Anderson ile Gallows'a dalıyorlar. Styles bu sırada köşeye çıkıyor. Reigns onu dörtlünün üstüne fırlatıyor. Reigns daha sonra iplere gidiyor ve Vaulting Plancha ! Herkes yerde kaldı şimdi. Ancak Styles bariyerlere çıkıyor ve Phenomenal Forearm ! Styles aprona çıkıyor şimdi ve Springboard 450 Splash ! Tuş geliyor,1..2.. ve rezillik. Reigns yenilmez modunu açtı yine anlamsızca bir şekilde. Sizin vereceğiniz pushun ben. AJ şimdi Styles Clash yapmak istiyor ancak Reigns izin vermiyor. Reigns aprondaki Styles'a Superman Punch vurmak istiyor fakat Styles onun kafasını iplere vuruyor. Styles şimdi Phenomneal Foream ile atladı ama Reigns sıyrıldı ve iplere gidip Spear. 1..2..3.

Kazanan ve Ne Yazık Ki Hala WWE World Heavyweight Champion: Roman Reigns.

Gördüğüm en saçma pushlardan biri bu tarihteki. Cena'ya laf edenler bir köşede ağlıyor şu an. Reigns kemeri omzuna koyuyor. Styles ise sırtını tutarak rampada duruyor. Reigns ringde kemerini kaldırıp boosunu alıyor.

McMahonlar arka alanda. Konuşmaları çevirmek bile istemiyorum şu maçtan ötürü. Vince Styles'ın bir rövanş maçına çıkmasını istiyor. Extreme Rules'ta Reigns vs Styles izliyeceğimizi söylüyor Shane. Maçın türü de Extreme Rules olacakmış.

''2 Mayıs tarihli Monday Night RAW şovundayız. Bu şovda AJ Styles & Karl Anderson & Luke Gallows vs Roman Reigns & The Usos - 6-Man Tag Team Match gerçekleşiyor. AJ Styles Jimmy Uso'ya Phenomenal Forearm yaparak maçı takımına kazandırmayı başarıyor. O sırada ikili dışarıda Roman'ı ring getiriyorlar. Anderson sandalye alıp içeriye giriyor. AJ ne yapıyorsunuz diyip onları durdurmaya çalışıyor. Gallows bırakıyor Roman'ı ve AJ'e veriyorlar Sandalyeyi sen dal diye. AJ tam vuracak iken vazgeçiyor ve atıyor yere. İkili Roman'a dalmaya başlarken Jey girip sandalye ile AJ'i indiriyor! Şimdi Jey Superkick yapıyor Gallows'a, Jimmy'de Anderson'un ring dışına atıyor. O sırada AJ kalkıp sandalye ile Usolara dalıyor! AJ onları ringten süpürürken Roman Reigns arkada kalkıyor Superman Punch! AJ yerde! Roman AJ'i ringden aşağıya atıyor. Şimdi Roman Reigns ringin dışında spiker masasını temizliyor. Ardından AJ Styles'ı kaldırıyor ve spiker masasına Powerbomb yapıyor. Roman Reigns'in müziği duyuluyor ve imparator kemerini havaya kaldırırken şovun sonuna geliyoruz. 9 Mayıs tarihli şovda Roman Reigns & The Usos vs AJ Styles & Luke Gallows & Karl Anderson arasında 6-Man Tag Team Elimination Match gerçekleşiyor. Maçta diğer konu mankeni tayfa eleniyor ve geriye asıl ikili Roman Reigns vs. AJ Styles kalıyor. İkili arasında maç devam ederken Anderson gelip sandalyeyi geçiriyor Reigns’e.! Fakat o sırada Usolar gelip dalıyor Club’a. Tam ringe girerlerken Double big boot! Hemen ardından ringten fırlatıyorlar. O sırada arka Roman Reigns görülüyor. Reigns Gallows’a Spear! Anderson hemen koşup sandalyeyi alıyor ama geri dönüşte Spear! Reigns çıldırıyor! Reigns ayağa kalkıyor o sırada AJ’den Enzuigiri! Roman yere seriliyor. Şimdi AJ yerdeki sandalyeyi düzeltip Styles Clash yapmaya çalışıyor ama Roman kurtuluyor ve iplere atıyor onu. AJ Styles ve Roman bakışıyorlar. 16 Mayıs 2016 Monday Night RAW şovundayız. AJ Styles'ın müziği duyuluyor ve ringe geliyor. Aynı zamanda bu akşam The Usos kardeşler ile The Club takımını karşı karşıya gelecek. AJ Styles konuşmasına başlıyor. 60,000 insanın karşısına çıktım. Tüm dünya ülkelerini dolaştım ve hemen hemen gittiğim her yerde şampiyon oldum. WWE'de beni bilmeyenleriniz varsa eğer, nerede olursam olayım, ne durumda olursam olayım, herhangi birinden yardım almaya ihtiyacım yoktur. Her işimi kendim yaparım. Şampiyonluk kemeri istiyorsam tırnaklarımla kazıya kazıya bunu elde ederim, bir şey istiyorsam pençemi geçirim diyor bu sırada Roman Reigns onu bölüyor. Tüm dünya ülkelerini dolaşmış ve headline olmuş olabilirsin, şampiyonluk üstüne şampiyonluk, şampiyonluk üstüne şampiyonluk kazanmış olabilirsin, ancak bana sorarsan, bu kemeri (WWE kemeri) kazanmamışsan bunların hiçbir önemi yok diyor. O ikili arasında segment devam ederken Usolar ve The Club üyeleri geliyorlar. Roman Reigns kemerini Usolara veriyor ardından AJ Styles'a bir yumruk yapıştırıyor. AJ Styles yine şamal oğlanına döndü ve Roman Reigns klasik olarak yine ayakta. Şampiyon resmen yargı dağıtıyor. AJ Styles'ı ise ringin dışına club üyeleri sakinleştirmeye çalışıyor.''

Extreme Rules
Alıntı Hijo del Sol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Roman Reigns (c) vs AJ Styles l Extreme Rules Match for WWE World Heavyweight Championship
Bu Maç Hijo del Sol nickli üyeden alınmıştır.

Maç başlıyor ve lock-up ikiliden Reigns AJ'i köşeye atıp vurmaya çalıştı ama AJ kaçtı oradan hemen. Bir lock-up daha AJ arkasından kavradı Reigns'i ama Reigns'den back elbow. You can't wrestle sesleri Reigns'e. Şimdi Reigns yakaladı AJ'i ve köşede vurmaya çalıştı ama AJ kaçtı ve tekmeler derken Reigns tuttu tekmeyi ve itti AJ'i köşeye şimdi clotheslinelar üst üste. Bir de sert yumruk denemesi ama kaçtı AJ ve Yes! chantleri eşliğinde yumruklar. İplerden sekti AJ ama çok sert bir jumping knee Reigns'den. Daha taksidi bitmedi yavaş lan! Roman sucks! chantleri var. AJ dışarıda sandalye aldı şimdi ama Reigns geldi arkadan yumruklar ve ringe soktu AJ'i şimdi sandalyeyi aldı ve vurmaya çalıştı ama kaçtı dışarı AJ ve iplerin altından Reigns'i dışarı çekmeye çalıştı ama Reigns onu bariyerlere itti. Merdivenlerin orada sandalye ile vurmaya çalıştı Reigns ama kaçtı AJ ve Reigns merdivene vurdu eli de acıdı böylece. AJ'den yumruk ve choplar şimdi üst üste. Spiker masasına vurdurdu Reigns'in kafasını ve bir de jumping clothesline Reigns'e. Spiker masasının üstündeki her şeyi kaldırdı şimdi ve bariyerlerdeki Reigns'e bir clothesline seyircilerin arasında iki isim de! Tekmeler ve yumruklar AJ'den. Reigns şimdi canlandı ve yumruklar. Seyircilerin arasında ikili dövüşmeye devam ediyor. Reigns duvar gibi bir yere attı AJ'i ardından yumruk denedi ama AJ kaçtı ve yumruklar şimdi tekrar. Panelin oraya geldiler şimdi Reigns'in kafasını masaya çarptırdı ama Reigns birden canlanıp AJ'i masanın üzerine attı!! Reigns üzerine gitti ama enzuigiri birden AJ'den! Masanın üstünden Phenomenal Forearm!! AJ çıldırdı şimdi bariyerlere attı Reigns'i ve yumruklar üst üste. Reigns tekrar canlandı şimdi ring kenarına yumruklaşarak geldiler. Ring kenarında AJ ring direğine attı Reigns'i ve bariyerleri çıkarıp o demire vurdurdu Reigns'i. Şimdi ring kenarındaki zemini de kaldırdı ve Styles Clash için bacaklarının arasına aldı Reigns'in kafasını ama Reigns kurtuldu ve sert bir yumruk ardından merdivenlere attı AJ'i. Şimdi İspanyol spiker masasının üstünü temizledi Reigns ve powerbomb pozisyonu aldı ama AJ üst üste yumruklarla spiker masasına yatırdı Reigns'i. Şimdi Styles Clash için kaldırmaya çalıştı ama Reigns kurtuldu ve sert bir yumruk daha. AJ bariyerlerin arkasına düştü. Birden kalktı şimdi ve Reigns'in üzerine koştu ama back body drop Reigns'den ve AJ spiker masasına uçtu!! Masa kırıldı!! You still suck sesleri! Ringe soktu Reigns hemen! 1...2..Olmadı çok şükür!!! Reigns kaldırdı şimdi AJ'i ve powerbomb!! 1...2....Kick-out beee!!! Reigns taunt atıyor köşede yine eyvah eyvah. Superman için koştu ama AJ kafasıyla girdi Reigns'in dizine Reigns yerde!! AJ kaldırdı hemen ama köşeye itti onu Reigns ve omzuyla girdi ama AJ'den diz darbesi ve snap suplex turnbuckle'a!! Reigns dışarı kaçtı. AJ çıktı ve diz darbesi Reigns'in tam kafasına! Şimdi aprondan aşağı atladı ama Reigns tuttu onu ve bariyerlere vurdu ardından masaya powerbomb ile gönderdi masa kırıldı!! Spear için taunt ve spear için koştu ama AJ kaçtı ve bariyerlere girdi Reigns!! Bariyer kırıldı anasını satayım! AJ hadi oğlum koş ringe ya. Kaldırdı Reigns'i şimdi ringe soktu ve Phenomenal Forearm için zıpladı ama Superman Punch AJ iplerdeyken! AJ dışarı düştü. Dışarı çıktı Reigns de şimdi ve merdivenlerin üstünden zıplayarak Spear!! AJ ölü! Reigns yorgun! İçeri attı Reigns şimdi ve tuşa gidecek ama Anderson ve Gallows!! Adamsınız lan sizzz!! Saldırıyorlar Reigns'e ve Boot OF DOOOM!! 1......2.......OLMADIIII! NASIL NASIL! Sandalye aldılar ama Usolar geldi ve ikiliye superkick. Bir de AJ'e superkick. Bir de flying splash. Reigns tuşa gidiyor. 1..2.....AJJJJJJJJJJJJ KURTULDUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! Gallows ve Anderson geldi şimdi Usolara saldırdılar ring dışında ve ringe girdiler ama Reigns'den ikisine de superman punch!! Spear için taunt ve koştu ama big boot AJ'DEN VE STYLES CLASHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!! STYLES TUŞA GİDİYOR!!! 1.....2....OLMADI ALLAH'IM OLMADI YA YETER YETERRRRRR! AJ SANDALYE ALDI ŞİMDİ KALDIRDI REIGNS'İ ama Reigns'ten back body drop sandalye üzerine. Superman Punch için koştu Reigns ama STEP-UP ENZUIGIRI AJ'DEN! SANDALYE ÜZERİNE STYLES CLASHSHSHSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!! TUŞA GİDECEK USO GELDİ AMA AJ İTTİ ONU DIŞARI! AJ TUŞA GİDİYOR!!!! 1......2................OLMADIIIIIIIIIIIIIIIIIII!! ALLAH'IM NASIIILLLLLLLL? USO ALLAH BELANI VERSİN!! SANDALYE ALDI AJ VE REIGNS'E VURUYOR YES SESLERİYLE! USOLAAR GELDİ DELİ GİBİ ONLARA DA VURUYOR AJ! ADAMSIN BENİM İÇİN DE VUR! SANDALYEYİ RİNG DIŞINA ATTI ŞİMDİ VE PHENOMENAL FOREARM İÇİN APRONA ÇIKTI! ATLADI ama spear havada. 123.

Kazanan : Roman Reigns

Reigns sevinirken cheer geliyor ROOLLLLIIIINNNNSSSSSSSSSSSS ROLLINSSSSSSS ARKADAN YUMRUK REIGNS'E VE PEDIGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! ROLLINS GELDİ LAN PEDIGREEEEEEE VURDDUUUUUU!!!!!!!!! KEMERİ KALDIRDI ŞİMDİ ALLAH'IM ROLLINS ROLLINNNNSSSSS!!! ŞOV ROLLINS'İN KEMERİ KALDIRMASIYLA ŞOVLANDI!

''Exteme Rules şovunun ardından Roman Reigns geri dönen isim Seth Rollins ile bir feuda giriyor ve kemerini Money In The Bank'te kaybediyor. AJ Styles ise John Cena ile bir feuda giriyor ve aynı PPV'de John Cena'yı mağlup etmeyi başarıyor. İncelememi okuyan ve göz atan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.''

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Konu Aschentef tarafından (17-06-2017 Saat 13:01 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 12:21   #2
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 277
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 25873
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Eline sağlık,çok güzel bir feuddu sende çok güzel incelemişsin kral. Repini verdim.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 12:29   #3
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 641
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 59031
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Emeğine sağlık, bayağı güzel bir feuddu.
imza
if you fight for your dreams, your dreams will fight for you.

Cena - Reigns - Orton - Ambrose - Lesnar - Strowman - Gargano

Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 12:48   #4
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 919
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 141388
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

AJ, Roman'ı bu feudda yenemediği ve kemeri alamadığı için aylarca kendimi yemiştim. Feuda The Club'un katılması filan güzel olmuştu. Roman bu zamanlarda Kick-Out Master'dı. Örneğin Extreme Rules'deki maçta bu ustalığını konuşturmuştu. Neyse feudun sonunda da Seth Rollins return yapmıştı ona çok sevinmiştim.

İnceleme için Eline Sağlık bremen.
imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 13:12   #5
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1750
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 174928
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

WWE'nin o dönemler çiçeği burnundaki güreşçisi olan dünya starı AJ Styles'ın, feud boyunca yaptıkları 2 maçta da Roman Reigns'in gazabına uğraması doğru değildi. Gerçi Styles kemeri alsa da geleli 2-3 ay olan bir güreşçinin WWE Şampiyonu olması da doğru olmazdı. Bu feud baştan başa bir yanlışlıktı bence ama Styles çizdirdiği karizmasını sonrasında kazandığı John Cena feuduyla toparlamış oldu. İnceleme ise zaten senin elinden çıktığı için güzel olmuş eline sağlık.
imza

queen of rowdys

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 22:25   #6
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 873
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 206344
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Alıntı 619rey619 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık,çok güzel bir feuddu sende çok güzel incelemişsin kral. Repini verdim.
Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık, bayağı güzel bir feuddu.
Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AJ, Roman'ı bu feudda yenemediği ve kemeri alamadığı için aylarca kendimi yemiştim. Feuda The Club'un katılması filan güzel olmuştu. Roman bu zamanlarda Kick-Out Master'dı. Örneğin Extreme Rules'deki maçta bu ustalığını konuşturmuştu. Neyse feudun sonunda da Seth Rollins return yapmıştı ona çok sevinmiştim.

İnceleme için Eline Sağlık bremen.
Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WWE'nin o dönemler çiçeği burnundaki güreşçisi olan dünya starı AJ Styles'ın, feud boyunca yaptıkları 2 maçta da Roman Reigns'in gazabına uğraması doğru değildi. Gerçi Styles kemeri alsa da geleli 2-3 ay olan bir güreşçinin WWE Şampiyonu olması da doğru olmazdı. Bu feud baştan başa bir yanlışlıktı bence ama Styles çizdirdiği karizmasını sonrasında kazandığı John Cena feuduyla toparlamış oldu. İnceleme ise zaten senin elinden çıktığı için güzel olmuş eline sağlık.
Yorumlar için teşekkürler.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2017, 17:15   #7
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1332
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Roman Reigns'in en iyi feudlarından birisiydi, gerçekten izlemesi çok çok keyifliydi. Styles'ın Gallows ve Anderson ile birlikteliği de iyi aktarılmıştı. Styles bir PPV'de kemeri alabilirdi ama, uygun ortamlar vardı. Eline sağlık Fatih, forumda gördüğüm en sağlam incelemelerden birini yapmışsın, devamını bekliyoruz.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2017, 17:17   #8
-_-
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 476
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 33891
Rep Derecesi: Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Emeğine sağlık.
Straight Fire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2017, 17:53   #9
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 167
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 18802
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.

Reigns'in en iyi feudlarındandı.Styles'ın o zamanki gimmickine çok sövsem de şuanki gibi düz değildi.Eline sağlık.
imza

Zephyrous - Nocturno Culto - Fenriz - Dag Nilsen

RPG: Mark Haskins

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2017, 17:59   #10
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1750
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 174928
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Roman Reigns'in en iyi feudlarından birisiydi, gerçekten izlemesi çok çok keyifliydi. Styles'ın Gallows ve Anderson ile birlikteliği de iyi aktarılmıştı. Styles bir PPV'de kemeri alabilirdi ama, uygun ortamlar vardı. Eline sağlık Fatih, forumda gördüğüm en sağlam incelemelerden birini yapmışsın, devamını bekliyoruz.
Sheamus'ın rekoru vardı debutından sonra ana kemeri en kısa sürede alan güreşçi konumunda halen kendisi. Bu rekoru 3-4 ay gibi kısa bir süreye çekmek istemediklerinde dolayı alamadığını düşünüyorum ilk yorumumda da belirttiğim gibi.
imza

queen of rowdys

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil