GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 22-06-2017, 02:39   #1
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.295
Konular: 1337
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: Money In The Bank 2017 | PPV İncelemesi

Hazırlayanlar: Addney & Windham Lawrence Rotunda & Stephen Trueway & Quiet Riot
Şirket: WWE.
Şov: Money in The Bank 2017.
Tarih: 18.06.2017.
Tür: Pay-Per View.
Arena: Scottrade Center.
Yayın Türü: Canlı.
Yayınlayan: WWE Network.
Spikerler: Tom Phillips, Byron Saxton ve John Bradshaw Layfield.

SıraMaçlarTürleriSüreleri
1Becky Lynch vs. Carmella (w/James Ellsworth) vs. Charlotte Flair vs. Natalya vs. TaminaLadder Match13:20
2The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso) (c) vs. The New Day (Big E & Kofi Kingston) (w/Xavier Woods)Tag Team Title Match12:00
3Naomi (c) vs. LanaWomen's Title Match7:30
4Jinder Mahal (c) vs. Randy OrtonWWE Title Match20:50
5Breezango vs. The AscensionTag Team Match3:50
6AJ Styles vs. Baron Corbin vs. Dolph Ziggler vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Shinsuke NakamuraLadder Match29:45

Kadınların tarih yazacakları maça geçiyoruz, ilk defa kadınlar arasında bir Money in the Bank maçı yapılacak ve kazanacak olan isim ilk Miss Money in the Bank olacak. Şova bu maçla başlıyoruz. İlk olarak Charlotte Flair geliyor, girişte elbiesini çıkardıktan sonra ringe girişini yapıyor. Şimdi maçın ikinci ismi olan Becky Lynch'i görüyoruz. İlk merdivende duruyor ve oradaki çocuğa gözlüğünü verip merdivenden birkaç basamak çıkıyor. Daha sonrasında ise ringe giriyor. Üçüncü isim olarak Tamina geliyor, diğer isim ise Carmella. Her zamanki gibi James Ellsworth'ün elini tutarak ringe giriyor. Son olarak Natalya hızlı adımlarla geliyor. Hepsi ringin içinde toplanmışken bu maçın promosunu izliyoruz. Ve maç başlıyor.

Womens Money in the Bank Ladder Match
Charlotte Flair vs Becky Lynch vs Tamina vs Carmella vs Natalya
Tamina dışındaki tüm kadınlar ring dışına çıkıp merdivenleri alıyorlar. Tamina ise ringin ortasında bekliyor ve diğerlerinin ringe girmemesini sağlamaya çalışıyorken Natalya'dan merdiveni de alıyor. Biraz bekledikten sonra merdiveni kaldırmaya yelteniyor ama Charlotte arkadan saldırdı, şimdi çekiliyor ve Big Boot Tamina'ya. Carmella geliyor ama ona da Big Boot. Diğer tarafta Natalya'dan Becky'e Discus Clothesline! Hemen sonrasında Charlotte Natalya'yı tutuyor ve Exploder Suplex. Charlotte dönerken Tamina'dan Superkick! Köşedeki Becky'e de Body Avalanche uyguluyor, Carmella Superkick vuracakken engel oluyor, omuzluyor ve Samoan Drop. Natalya oraya geliyor ama ona da Superkick! Tamina merdiveni köşeye koyuyor, Natalya'nın bacaklarından tutuyor ve merdivene doğru Catapult. Son olarak Becky'e de bir tekme atıyor ve başka bir merdiveni alıyor ama kurmadan Becky'e atıyor. Charlotte ise arkadan son sürat Tamina'ya girişiyor ve onu merdivene yolluyor. Şimdi Natalya'nın köşesindeki merdiveni alıyor ve Tamina'ya vuruyor. Natalya için de geliyor ama Natalya izin vermiyor ve onu ringin dışına yolluyor. Bu esnada Becky üstündeki merdiveni Tamina'ya fırlatıyor. Şimid Becky ile Natalya o merdivenin karşılıklı köşelerinden tutup kendilerine doğru çekiyorlar. Bu sırada Tamina'yı görüp ortaklaşa merdivenle vurmayı da ihmal etmiyor. En sonunda Becky merdiveni itiyor ve Natalya'ya çarptırıyor. Apronda çıkmaya çalışan Carmella'ya bir forearm vuruyor ama dönüşünde Natalya'dan bir tekme, şimdi kaldırıyor ve merdivene doğru body slam. Natalya ringde tek kalan isim, merdiveni alıp dikiyor ve tırmanmaya başlıyor. Çantaya dokunuyor ama Charlotte arkadan gelip onu indirmeye çalışıyor, iki kez deniyor ama Natalya stomplarla onu yere düşürüyor. Üçüncüsünde Electric Chair pozisyonunda tutuyor ve Electric Chair Drop. Charlotte kalkıyor, merdiveni 90 derece çevirip tırmanmaya başlıyor fakat kısa bir süre sonra Carmella onun bacağını çekiyor ve Charlotte basamağa oturuyor. Carmella yoğun elbow ve tekmelerle Charlotte'un üzerinden merdiveni tırmanmaya başlıyor, bir süre sonra merdivenin diğer tarafına geçip tırmanmaya devam ediyor. Charlotte da bu sırada kurtulup tırmanmaya devam ediyor. İki taraf da tepede karşılaşıyor ve birbirlerine forearm darbeleri vuruyorlar. Charlotte Carmella'nın kafasını merdivene vuruyor ve askıya kadar ulaşıyor! Carmella son bir hamleyle Charlotte'un dengesini bozuyor ve onun kafasını merdivene vuruyor. Tam da bu sırada Tamina yetişip merdiveni itiyor ve ikisi de yerde.

Tamina zorlukla merdiveni düzeltmeye çalışırken arkadan Natalya merdivenle vuruyor. Tamina'nın kendisine gelmesini bekliyor ve karnına bir merdiven daha. Natalya şimdi asıl merdiveni düzeltmeye çalışırken Becky geliyor ve kendisine çekiyor ama Natalya onu birden indirdi, bacaklarından tutuyor ve Sharpshooter! Becky acı içinde, Natalya sıktıkça sıkıyor ama Carmella geldi ve Natalya'ya Superkick. İplerde Carmella yumruklar atarken Charlotte geliyor ve onu çekiyor. Şimdi Natalya'ya doğru geliyor ama Natalya çevirip tutuyor ve Butterfly Suplex. Becky gelmeye çalışıyor, Natalya onu tutuyor ama Becky reverse ile onu köşeye, köşedeki merdivenin üstüne, atıyor. Bir de Springboard Push Kick. Şimdi ortadaki merdiveni düzeltip tırmanmaya başlıyor fakat henüz ortasındayken Carmella gelip onu indiriyor ve köşedeki merdivene doğru fırlatıyor ve ortadaki merdiveni de indiriyor. Becky yavaş yavaş tırmanacakken Carmella geliyor ve Turnbuckle Handstand into Frankensteiner. Carmella ortadaki merdiveni düzeltip tırmanmaya başlıyor, biraz yükseliyor ama Charlotte aniden onu indirdi ve Big Boot. Becky'e de Big Boot vuruyor, diğer tarafta ise Tamina Natalya'ya clothesline vuruyor. Charlotte ise merdivenden çıkmaya başlıyor. Çantaya dokunuyor ama arkadan Tamina geldi ve bir yumruk atıyor, sırayla birbirlerine yumruklar atıyorlar, en son Tamina bir headbutt geçirdi ve ikisi de yerde. İkisi de ayaklanıyorlar, adeta merdivenleri boşveriyorlar ve Charlotte'dan Spear. Uzun zamandır görmemiştik ama çok da başarılı olmadı. Spear'ın etkisiyle ikisi de ringin dışına çıkıyorlar. Charlotte'dan bir Spear daha, Tamina steel steps'e giriyor. Charlotte köşeye çıkıyor, bu sırada Natalya'yı da engelliyor. Bu sefer düz çıkıyor ve Corkscrew Moonsault. Tam da Tamina ve Natalya'ya, tertemiz. Boşta şu an sadece Carmella var ve merdiveni düzeltip tırmanmaya başlıyor fakat Becky arkadan yetişiyor, birkaç yumruk atıyor, sonrasında pozisyonu alıyor ve Powerbomb. Bu sefer Becky tırmanıyor, çantayı da tutuyor ama...

James Ellsworth! Merdiveni diğer taraftan itiyor ve Becky yere düşüyor, Becky de iptal. Şimdi Ellsworth Carmella'yı ayıltmaya çalışıyor, tam da bu sırada bir merdivene bakıyor, bir de çantaya bakıyor ve bir sırıtış atıyor. Arenanın bir tarafından 'NO' diğer tarafından 'YES' tezahüratları eşliğinde Ellsworth merdiveni tırmanmaya başlıyor, asdsadfasfasdasdasdasfsaf, Allah'ım lütfen bu olsun. Merdiveni hızla tırmanıyor ve çantayı söküyor, çıldırıyorum. Çantayı Carmella'ya atıyor ve zil çalıyor.

Kazanan ve ilk Ms. Money in the Bank: CarmellaHakemler maçın sonucu hakkında tartışırken Ellsworth mutluluktan bir oraya bir buraya zıplıyor, Carmella ise ağladı, ağlayacak. Ellsworth de hakemlerle tartışıyor, daha sonra Greg Hamilton'dan mikrofonu alıyor.

James Ellsworth: Money in the Bank kontratının kazananı ve ilk Ms. Money in the Bank Carmella.

Yalnız Ellsworth'ün merdiveni tırmanması ne kadar harikaysa bu da o kadar abuk bir son oldu, Shane neredesin? Tarihin en abuk sonlarından birisini tekrardan görüyoruz. Diğer kadınlar bu sonuçtan pek de memnun değil gibiler, Carmella ve Ellsworth sevinçlerini yaparak arka alana dönüyorlar.

Arka alanda Dasha Fuentes var.

Dasha Fuentes: Az önceki gördüğümüzden daha şaşırtıcı bir şey varsa o da yeni bir Smackdown Kadınlar Şampiyonu olmasıdır. Bu geceki misafirim Kadınlar Şampiyonluğu maçında meydan okuyan kişi, Lana. (Lana görünür.) Lana, Smackdown Live'a döndükten sonra büyük ses getirdin. Şimdi Naomi ile karşılaşacaksın, müthiş bir şampiyon.

Lana: Kadınların Money in the Bank Merdiven Maçı'nda olmadığım için çok şanslı olduklarını söylemek zorundayım, olanlar çok farklı olurdu. İkinci olarak, geçtiğimiz hafta Naomi'yi ezdiğimi görmedin mi?

Dasha Fuentes: Bu çok etkileyiciydi ama bu senin ilk tekli maçın ve Naomi hala ağır bir şekilde bir numara.

Lana: Peki, onun bir numara olmasından memnunum, herkesin onu favori göstermesinden memnunum. Çünkü ben dğnyayı şoke ettiğimde ve hakkımda şüphe taşıyanları susturduğumda bu çok daha tatlı olacak. Ve sonunda Fırsatlar Diyarı tek ve sadece 'Büyüleyici Smackdown Kadınlar Şampiyonu' tarafından yönetilecek.

Lana'nın konuşmasını dinledikten sonra New Day üyeleri, "New! Day Rocks!" tezahüratları eşliğinde ringe geliyorlar. Giriş kısmında biraz dans ettikten sonra ilk olarak Kofi Kingston konuşmaya başlıyor.

Kofi Kingston: Money in the Bank, bebeğiiim! Aman Tanrım! Ne kadar tarihi bir gece!

Big E: Böyle bir tarihi gece de kimi yeneceğimizi söylemek istiyorum. KİMİ? KİMİ? KİMİ? Kimi yeneceğimizi size söyleyeyim The Boosos!

Xavier Woods: Biliyorsunuz ki, Uso kardeşler SmackDown'daki takımlar divizyonundan Uso'ların Hapishanesi olarak bahsediyorlar ve hepimizi kilit altında tuttuklarını sanıyorlar. Ve bu hapishaneden kurtulmanın yolu olmadığını sanıyorlar, ancak bu gece The New Day onları pinlediği vakit böyle olmadığını anlayacaklar. [Ringe giriyorlar]

Big E: Ve bu akşam onların temiz şekilde icabına baktığımızda, geriye onlardan hiçbir gözyaşı veya aptal dövmeler kalmayacak.

Xavier Woods: Ve The New Day onların temiz şekilde icabına bakacak, bu demek oluyor ki, onlardan geriye erkekliklerine dair hiçbir şey kalmayacak.

Kofi Kingston: Öyleyse bu gece, kendinizi savunmaya hazır olun, çünkü The New Day bu gece SmackDown Live--

Xavier Woods: WWE... World... Tag... Team... ŞAMPİYONLARI OLACAK!

Big E: BECAUSE... NEW! DAY ROCKS!

Big E önderliğinde "New! Day Rocks!" tezahüratları patlak veriyor. Bu sırada Xavier Woods'da trombonunu çalmaya başlıyor.

Ardından da kemerin sahibi The Usos geliyor, maça geçiyoruz.

SmackDown Tag Team Championship
The Usos (c) vs. The New Day
''Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Kofi ile Jimmy başlıyor maça. Kofi rakibine Side Headlock bağlıyor, ardından bir Wristlock, Şimdi de Jimmy'den, Kofi kip-up ile kurtuluyor ve Big Splash! Tuş başarısız. Ardından yine Side Headlock bağlıyor Kofi, Jimmy köşeye götürüyor ve Jey tag alıyor, yumruk vuruyor, ardından Body Slam! İplerden sekiyor ama Kofi ayağına çelme takıp dışarı çekiyor, ardından aprona yatırıyor, ringe girip Big E'ye tag veriyor. Big E'den apronda yatan Jey'e Big Splash! Big E rakibini ringe sokuyor. Tag veriyor Kofi'ye, Kofi iplerden sekiyor ve Running Kick! Tuş denemesi başarısız. Kofi rakibini kaldırıyor ve Wristlock yapıyor, Jey onu aprona doğru götürüp Jimmy'e tag veriyor, ardından Kofi iplerden sekiyor, ardından Jey vurmak istiyor ama bir kez daha sekecekken Jimmy ipleri aşağıya gerdiriyor ve Kofi dışarı uçuyor! Kofi dışarıda kafasını tutuyor. Ayağa kalktığında ise Jimmy'den Clothesline! Ardından rakibini ringe sokuyor, Jey'e tag veriyor. Jey dışarı atıyor Kofi'yi ve tag veriyor Jimmy'e. Ardından ring posta Stalling Suplex ile yapıştırıyorlar Kofi'yi! Jimmy ringe girip chinlock bağlıyor rakibine, Kofi kalkıp yumruklar ile toparlanmak istiyor ama Throat Thrust ile yere oturtuyor rakibini. Jey'e tag veriyor. Jey köşeye çıkıyor, Jimmy de Kofi'ye Backbreaker yapıyor, Jey de yumruk ile uçuyor oraya. Jey aprondaki rakibine yumruk vuruyor, düşürüyor yere. Bir kez daha vuracakken Kofi engelliyor ve vuruyor, ardından Jimmy'e Elbow, Jey'e Multiple, iplerin üstünden sekip tuşa almak istiyor ama Jimmy dışarı çekiyor rakibini. Fırlatıyor yere.

Jimmy kaldırıp ringe sokuyor rakibini, Jey'e tag veriyor. Jey iplerden sekiyor ama Kofi'den Stomp From! İki güreşçi de tag veriyor arkadaşlarına. Big E üst üste Belly-to Belly Suplexler yapıyor Jimmy'e, ardından Side Belly To Belly! Big E iplerden üst üste sekiyor ama Jimmy'den karnına bir Superkıck, ardından Throat Thrust, köşedeki rakibine koşuyor ama Big E'den Side Slam From Out Of Corner! Tuş denemesi başarısız. Big E rakibine Big Ending yapmak istiyor ama Jimmy hemen arkaya düşüyor, ardından Throat Thrust vuruyor, rakibine doğru koşarken Big E onu aprona gönderiyor, Kofi'ye tag veriyor, Big E iplerden sekiyor ve Spear Through The Ropes! Big E hemen rakibini ringe sokuyor, Kofi köşede. Kofi Trouble in Paradise yapmak istiyor ama Jimmy çekiliyor, Jimmy rakibini köşeye itekliyor, Kofi oradan sekip Crossbody ile atlıyor ama yere, Jimmy tag veriyor Jey'e. Jimmy hemen Kofi'nin ayağına bir yumruk vuruyor, ardından Jey'den Chopped Out Leg! Jey rakibine Lock bağlıyor, Jey iplerden Suicide Dive ile dışarıdaki Big E'ye uçuyor ama Big E'den Belly To Belly Suplex! Big E ringe giriyor ama Jey'den Superkıck! Jey bir Superkıck'de Kofi'ye vurmak isterken Kofi onu Skull End'e alıyor! Jimmy ringe girecekken ona da vuruyor Kofi, ardından Jey'e S.O.S! Tuş başarısız. Kofi köşedeki rakibine Elbow Smash vuruyor, iplerden sekiyor ama Jey'den Superkıck!

Jey köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor ama Big E onu yakalayıp Big Ending yapıyor! Tuşa gidiyor ama Jimmy bozuyor! Jimmy rakibini yumruklarken Xavier aprona çıkıp zurna çalıyor, Jimmy ona doğru koşarken Xavier hemen yere iniyor, ardından Big E Clothesline ile dışarı atıyor Jimmy'i. Jey hemen roll-up'a çekiyor ama başarısız. Jey aprona geçiyor, Big E iplerden sekiyor ama Knee Drop geliyor Usos'dan, ardından ringe giriyor ikili. Ama Big E dışarı atıyor onları. Kofi köşeye çıkıyor ve rakiplerine doğru bırakıyor kendini! Ardından Jey'i ringe sokuyor. Big E, Big Ending pozisyonuna alıyor, Kofi oraya atlıyor Frog Splash ile! Tuşa gidiyor! 1...2.. ama hayır! Jimmy çekiyor hemen Jey'i dışarı. Hakem sayıyor ama Jey ile Jimmy kemerlerini istiyor, oradan gidiyorlar. New Day Count-Out ile kazanıyor ama kemer halen Usos'da.

Count-Out ile Kazanan: The New Day.Kemer halen Usos'da. New Day ringde onlara bakıyor, Usos oradan ayrılıyor.

İlk olarak Lana, ardından da kemerin sahibi Naomi geliyor ringe, maça geçiyoruz.

SmackDown Women's Championship
Naomi (c) vs. Lana
''Naomi hemen rakibini köşeye götürüp forearmlar vuruyor. Hakem ayırıyor ama Lana koşarak itekliyor onu. Ardından saçından tutup yere vuruyor derken Naomi bir Kick vuruyor suratına, iplerden sekiyor ve Throat Thrust. Karışık başladı maç. Naomi rakibinin kafasını koşarak köşeye vuruyor. Köşeye çıkıyor ve Crossbody ile atlıyor ama Lana çekiliyor, hemen tuş deniyor Lana ancak başarısız. Lana aprondaki rakibini kaldırıyor ama Naomi bir Multiple vuruyor, Roundhouse Kick yapmak isterken Lana ayağını tutuyor ve yere doğru vuruyor! Ardından bir tekme vurup dışarı gönderiyor. Lana rakibini ringe sokuyor. Kendi de girip tuş deniyor ancak başarısız. Rakibinin beline Knee Droplar vuruyor Lana, ardından yerde Chinlock gibi bir şey bağlıyor, Naomi ayağa kalkıyor ama Lana yere çalıyor onu. Ardından Snap Suplex! Bir tane daha! Yerde ayağını stompluyor. Ardından iplerin arasına alıp geriyor. Hakem ayırıyor. Lana rakibine yumruklar vurduktan sonra tuş deniyor ancak başarısız. Lana ayağıyla uğraşmaya devam ediyor, geriyor ringde. Ama Naomi Headscissors'a alıyor, derken Cross Armbreaker bağlıyor, ayrılıyorlar. Çok karışık bir maç. Lana köşedeki rakibine koşuyor ama Naomi engelliyor üst üste, ardından saçından yakalayıp üst üste Roundhouse Kickler vuruyor. Kaldırıyor ama Lana düşüyor, iplerden sekiyor ama Naomi'den The Rear View! Tuş başarısız. Lana dışarıda. Naomi ringden çekmek istiyor rakibini ama Lana bir kick vuruyor kafasına, ardından ringe girip tekme vuruyor, kaldırıyor ve Sitout Spinebuster! Tuş denemesi başarısız! Derken Carmella! MITB çantası ile geliyor. Ringin kenarında Ellsworth ile bekliyor maçı. Lana tuş deniyor başarısız. Üstüne çıkıp yumrukluyor. Ardından bir Spinebuster daha yapacakken Naomi rakibine yerde Side Headlock tarzı bir şey bağlıyor, hakem zili çaldırıyor. Naomi kemerini koruyor.

Kazanan ve Hala Women's Champion: NaomiNaomi kemeriyle ringde Carmella'ya gel işareti yapıyor, Carmella onu dinlemeden çanta ile ayrılıyor oradan. Naomi ringde kemerini korumanın sevincini yaşıyor.

Miami Vice versiyonu yeni The Fashion Files adı altında görüntüler izliyoruz. Videonun sonuna geldikten sonra ekranda, 'Still haven't found... What we're looking for' yazısı yazmakta. Ekranlara ardından ilk olarak Fandango yansıyor ve OBAAAA ELİNDE PAUL HEYMAN'a ait bir telefon var ve üzerinde 'Property of Paul E.' yazmakta.

Fandango: Denetle. Onlara hemen şimdi ihtiyacımız var. Yarın değil, dün değil. Evet onları bugün istiyorum. Evet, onları bugün bana ulaştır. Bugün gönder işte. [Telefonu kapatıyor] Bugün bir takım dostlarım bana şüpheli şahıslarla ilgili bir takım bilgiler gönderecek. Umarım bu bulmacayı rahatlıkla çözeceğiz.

Tyler Breeze: Umarım öyle olur. Umarım öyle olur da bu işin üstesinden kolaylıkla sıyrılırız.

İlginç bir ses duyuluyor ve Tyler Breeze'in ödü patlıyor ve cebinden su tabancasını çıkartarak çığlık atmaya başlıyor.

Fandango: Hey, hey, sakin olun gelen bir fakstı. Çocuklar, üzerinde çalıştığımız gizemle ilgili bilgileri göndermiş olmalılar. Bu da ne böyle? [Gelen faksın üzerinde 'Kapıya bak' yazmakta]

Tyler Breeze: Kapıyı ben kontrol ederim. Hey şuna bak! Bu bir VHS tipi bir video kaseti.

Fandango: Sence bunun ofisimizi dağıtanlarla bir ilgisi var mıdır?

Tyler Breeze: Olabilir veya olmayabilir de. Neyse haydi şu kaseti oynatalım. [Kaseti yerleştiriyor]

Gizemli İki Kişi: Hey, Fashion Boys! Ofisinizi darmadağın edenler de size saldıranlarda biziz. Biliyor musunuz bu gece başınızın çaresine baksanız iyi olur.

Tyler Breeze: Sanki bize bu akşam bir maçta meydan okuyor gibiydiler.

Fandango: Bu sabıka olayı ilginç bir hal almaya başladı.

Tyler Breeze: Ne yaparlarsa yapsınlar o ikisini durdurabiliriz.

Fandango: Kımılda!

Tyler Breeze: Pekâlâ.

İkili gözlüklerini takıp jilet gibi ofislerinden ayrılıyorlar. Ekranlara Fashion Vice yazısı geliyor ve segment burada sona eriyor. SmackDown'da Breezango'ya saldırdıklarını iddia eden iki gizemli kişi bu akşam Breezango'yla ringde yüzleşmek istediklerini belirtti. Bakalım bu gizemli kişiler kimmiş birazdan öğrenmiş olacağız.

Spiker masası Fashion Vice hakkında konuşurken bir müzik onları bölüyor. Arka alandan gelen isimler Mike Kanellis ve Maria Kanellis! Çift el ele geliyor. Ellerini havaya kaldırdıktan sonra Maria konuşmaya başlıyor.Maria Kanellis: Merhaba, herkese ve beni bilmeyenlere kendimi tanıtayım. Ben Maria Kanellis.

Mike Kanellis: Ve ben, Mike Kanellis.

İkili bakışıp gülüşüyor.

Maria Kanellis: Ve siz, ilk first-lady'nin WWE'ye dönüşüne tanıklık ediyorsunuz. Geçtiğimiz 7 sene boyunca mükemmel bir partner aradım.

Mike Kanellis: Ve beni buldun! Beni buldun!

İkili tekrardan bakışıp gülüşüyor.

Maria Kanellis: Biz, herkese, Smackdown Live'a Aşkın Gücü'nü (Power Of Love) aşılamak için buradayız!

Müzik çalmaya başlıyor. İkili ilk önce cilveleşiyor sonra da öpüşüyorlar. İkili el ele arka alana gidiyor.

Sher! WWE Şampiyonu Jinder Mahal, Singh Kardeşler ile ringe geliyor. Voices! Randy Orton da ringe geliyor.

WWE Championship
Jinder Mahal (c) vs. Randy Orton
''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ringde turluyorlar bir süre. Ardından lock-up'a girişiyorlar ve Randy aniden saldırıya geçiyor. Birkaç yumruk ve aparkatla köşeye kadar götürüyor ve köşede saldırılarını sürdürünce hakem uyarıyor Randy'i. Randy bırakıyor ve Mahal ilerleyince onu bir daha aynı köşeye itiyor. Kolundan çekip çaprazdaki köşeye atmak istiyor ama Mahal bunu tersine çeviriyor. Arkasından bir de Clothesline deniyor ama Randy eğiliyor ve RKO? Hayır, Mahal onu itiyor ve ringin dışına atıyor kendini. Bariyerlere yaslanıyor ve turluyor bir süre. Singh Brothers geliyor sonra yanına. Biraz gazlayıp ringe sokuyorlar ama Mahal ringe girdiği gibi Randy onun üzerine Lou Thesz Press ile atlayıp yumrukluyor! Bırakıyor ve Mahal da kalkıyor, Randy onun karnına tekmeyi koyuyor ve Suplex tarzı bir hareketle iplere bırakıyor Mahal'ı. Mahal iplerde asılı kaldıktan sonra hemen düşüyor. Randy ona Garwin Stomp darbeleri uyguluyor. Bir yandan da seyircileri kesiyor. Ardından Mahal'ı kaldırıyor ama Mahal onun karnına tekme vurup iplerden sekiyor. Randy onu Elbow Strike ile karşılıyor! İplerden sekiyor ve Clothesline! Mahal ringden düşüyor. Randy de çıkıyor ve ayaklanan Mahal'a bir Clothesline daha! Singh Biraderler oraya gelince Randy üzerlerine yürüyor ve kaçıyor ikili. Randy rakibinin yanına dönüyor ve onu saçından tutup kaldırıyor. Ardından kafasını spiker masasına geçiriyor ve ringe sokuyor Mahal'ı. Kendisi de giriyor. Mahal bu sırada ringden kaçmayı deniyor karşı ipten ama Randy onu apronda yakalıyor ve kafasına tekmeyi oturtup Rope Hung DDT'ye alıyor. Ama Mahal aniden ringe giriyor ve Randy'i üzerinden Back Body Drop ile atıyor! Randy ringin dışına düşüyor ve oradaki bariyerlere yaslanıyor. Mahal da çıkıyor ve Randy'nin üzerine yürüyor ama hakem araya giriyor. Mahal hakemle kısa bir tartışma yaşıyor, Randy kalkınca Mahal bu tartışmayı sonlandırıp suratına yumruğu geçiriyor Randy'nin. Randy sersemliyor ve Mahal bu kez de onun sağ bileğine yumruk vurup düşürüyor. Arkasından sırtına vuruyor. Randy oradaki bariyerlere kadar ilerliyor ve Mahal onu tekmelemeyi sürdürüyor. Hakem de bu esnada sayıyor ve 10'a yaklaşınca Mahal gir-çık yapıyor. Çıktığında Randy onun bacağına tekmeyi koyuyor ve hemen arkasından çelik merdivenlere çarptırmak istiyor ama Mahal bunu tersine çeviriyor ve Randy merdivenlere çakılıyor! Singh Biraderler alkışlıyor Mahal'ı. Mahal bariyerlere yaslanıp kendine geldikten sonra Randy'nin bacağına bir tekme daha atıp onu ringe sokuyor.

Ardından Randy'nin aynı bacağını yakalayıp aprona vurduruyor! Randy bacağını tuta tuta kendini köşeye bırakıyor ve Mahal ringe girip onun ayağını ipe sıkıştırıyor. Randy vurarak kurtulmaya çalışsa da Mahal ayağına iyice bastırıp bırakıyor sonrasında. Bir daha sıkıştırıyor. Randy önlemeye çalışınca Mahal onun suratına yumruğu vuruyor. Randy köşeye yaslanmış bir şekilde oturmuş vaziyette. Mahal diziyle Randy'nin suratına baskı uyguluyor birkaç saniye. Hakem sayıyor ve bir süre sonra bırakıyor Mahal. Ardından Randy'e iplerden de destek alıp art arda Knee Drop'lar vuruyor sonuncuda diziyle suratını sıkıştırıyor. Birkaç saniye sonra bırakıyor ve Randy ringin dışına bırakıyor kendini. Jinder da çıkıp ona doğru yöneliyor ama Randy onun karnına tekmeyi vuruyor. Ardından bir de Headbutt. Kaldırıyor ve bariyerlerin üzerine Back Suplex! Mahal bariyerlere çarpıp bizim 70'lik efsanelerin ayağının dibine düşüyor. Randy, Mahal'ı alıp masaya kadar götürüyor. Tam kafasını geçirecekken Mahal, Randy'nin karnına dirseğiyle vurup kurtuluyor ve Randy'nin kafasını geçiriyor masaya! Ardından kaldırıyor ve bacağını da tutup Back Suplex tarzında bir hareketle gömüyor masaya. Ardından yatırıyor ve o bacağını masaya geçiriyor. Sonra ringe sokuyor. Kendi de girip o bacağa çalışmayı sürdürüyor yine. Kilide aldı şimdi o bacağı. Randy acı içinde iplere ulaşmaya çalışıyor. Ulaşamıyor ama birkaç dirsek ile kurtuluyor. İkisi de kalkıyorlar. Mahal'dan yumruk denemesi ama Randy bu yumruğu yakalıyor ve boştaki eliyle geçiriyor bir tane! Mahal bir daha yumruk deniyor ama Randy yine yakalıyor ve bir yumruk daha! İki yumruk daha vurup Mahal'ı iplere atıyor ama Mahal bunu terse çeviriyor ve eğiliyor. Randy iplerden sekip ona tekmeyi koyuyor! Mahal sersemliğini üzerinden attıktan sonra Randy'e doğru koşuyor ve Randy onu kucaklıyor. Arkasından Fallaway Slam'i gömüyor! Mahal yuvarlana yuvarlana ringden düşüyor. Randy de çıkıyor ama Mahal onun bacağına tekmeyi geçiriyor. Ardından az önce masada yaptığı hareketi şimdi bariyerlerin üzerine yapıyor ve ringe sokuyor Randy'i. Kendi de giriyor ve Randy'nin tauntunu yapıyor. Randy bu sırada ayaklanıyor ve Mahal döner dönmez RKO! Ama Mahal onu ittiriyor ve Yakuza Kick! Randy yere çakılıyor ve Mahal tuş deniyor 1...2... Randy atıyor! Mahal kalkıyor ve Randy'nin bacağını kaldırıp yere çarpıyor. Arkasından bir de Stomp vuruyor ve o bacağına kilit bağlıyor. Randy kalkmak için çabalıyor. Mahal onu bırakıyor ve kalkıp Knee Drop yapıyor! Ardından Figure Four Leglock bağlıyor! Randy zor durumda.

O da Mahal'ın bir bacağını alıyor kilide! İplere ulaşmaya çalışıyor. Mahal da Randy de inatla sıkıyor. Mahal iyice zorlanıyor ama iplere ulaşıyor! Randy onu bırakıp bacağını tutuyor ve alttaki ipe uzatıyor. Ardından Randy'nin suratına dirseğiyle vuruyor ve o bacağına çalışıyor yine. Ardından Elbow Drop vuruyor. Randy'nin bacağını kaldırıp vuruyor yine. Ardından kilide alıyor. Randy acıyla kıvranıyor. Mahal evire çevire kilidi düzeltmeye çalışırken Randy onu roll-up'a alıyor 1...2... Mahal atıyor. İkisi de kalkıyor ve Jinder onu bir Clothesline'ı gömüyor! Bir süre ringde dolanıp Randy'ı kaldırıyor ve top rope'a oturtuyor. Kendi de çıkıyor ve Superplex'a alıyor ama Randy ondan yumruk ve Headbutt'lar ile kurtuluyor ve Mahal düşüyor. Randy de inip köşeye yaslanıyor. Mahal ona doğru koşuyor ama Randy çekiliyor ve Mahal köşeye çarpıyor. Randy onu köşeye oturtuyor ve kendi de çıkıp Mahal'ın sırtına birkaç kez vurduktan sonra Superplex'i geçiriyor! Tuş denemesi 1...2! Mahal atıyor. Randy kalkıyor. Mahal da kalkıyor ve Randy ona yumruğu vuruyor. Mahal da karşılığını veriyor. Randy köşeye geçiyor. Mahal ona doğru gelince Randy tekmeyi vuruyor Mahal'a. Randy ona doğru gidiyor ama Mahal da tekme atıyor, Randy hiç durmadan Headbutt patlatıyor. Mahal'dan da Headbutt! Randy sendeliyor, Mahal ona doğru gelince aparkat vuruyor. Mahal da vuruyor hemen! Karşılıklı aparkatların sonunda Mahal bir tekme atıyor Randy'e. Randy yerde. Mahal iplerden sekiyor ama Randy ona Clothesline vuruyor! Bir tane daha! Mahal iplerden sekiyor ve Powerslam! Aprona kadar gidiyor ve Randy ona Rope Hung DDT vuruyor! Yavaş yavaş kalkıyor ve seyircileri ateşleyip RKO tauntunu yapıyor. Mahal kalkıyor ve RKO!! Randy tuşa gidiyor 1...2... JINDER AYAĞINI İPLERE ATIYOR SON ANDA! SINGH BİRADERLER AYAĞINI ÇEKİYOR JINDER'IN İPLERE! Randy itiraz ediyor. Kaos oluşuyor orada. Hakem Singh Biraderleri şutluyor oradan. Singh Kardeşler tribündeki efsanelere içerliyor biraz. Efsanelerle laf dalaşına giriyorlar ve Bob Orton'ı yakasından tutup çekiyorlar! Randy hemen intikal ediyor oraya. İkisini birden haşlıyor. Bariyerden bariyere atıyor ikisini de. Birisine Back Suplex vuruyor. Yine aynı elemanı kaldırıp bu kez de masaya Back Suplex çekiyor. Ötekini arka taraftan alıp getiriyor ve spiker masasını dağıtıp oraya yaslayarak birkaç yumruk atıyor. Ardından diğerine RKO'yu vuruyor! Hemen yandaki masaya çıkıyor, ikinci kardeş diğer masada yatıyor. O kalkınca ona da RKO! Masa iptal! Randy de birkaç saniye sonra ringe giriyor. Mahal'ı kaldırıyor ama Mahal bir anda onun bacağına tekmeyi vuruyor ve Cobra Clutch Slam! Tuşa gidiyor 1...2...3!''

Kazanan ve hala WWE Şampiyonu: Jinder MahalKral koruyor kemerini! Köşede kaldırıyor. Maçtan tekrarlar seyrediyoruz. Tekrarlardan sonra Mahal ringden ayrılmış durumda ve girişte kutlamasını sürdürüyor.

Sıradaki maç gün içinde aniden oluşturulmuş bir maç. İlk olarak Breezango destekle ilerliyor, rakipleri ise yıllar sonra ilk TV maçlarına çıkan The Ascension. Maçımız hızlıca başlıyor.

Breezango vs The Ascension''Viktor ve Tyler Breeze başlıyor, ikili lock-up yapıyorlar. Viktor Breeze'i iplere doğru götürüyor, bir yumruk atıyor ama Breeze engelledi ve üç tane yumruk atıp onu yere düşürüyor. Ascension üyeleri kendi aralarında konuşuyorlar ve Viktor tekrardan geliyor. Bir diz darbesi vuruyor ve Breeze'i köşesine götürüyor. O gelirken Breeze üst üste back elbowlar vurarak oradan kurtuluyor, yardıma Fandango da geliyor ve birlikte Ascension'u yumrukluyorlar. Hakem Fandango'yu kendi köşesine götürürken Konnor Breeze'i fırlatırken Viktor'dan High Knee. Viktor alttan çıkarken Konnor tuşa gidiyor. 1... Breeze hemen atıyor ama Konnor tekrardan deniyor. 1... Yine 1. Şimdi birkaç tane yumruk atıyor ve bir kez daha tuş. 1... Breeze yine atıyor. Konnor şimdi Breeze'in saçından tutuyor ve Viktor ondan tag alıyor. Konnor onu Wheelbarrow pozisyonunda tutarken Viktor da Breeze'in karnına iki eliyle chop vuruyor,sonrasında ikisi de aynı anda yumruk atıyor, Viktor pine gidiyor. 1... 2... Breeze atıyor. Şimdi biraz hırpalıyor, kaldırıyor ve bir chop vuruyor. Birkaç yumruk daha ve Viktor da tekrardan tag veriyor. Konnor onu biraz stompluyor, sonrasında koşuyor ve elbow drop. Hemen tuşa gidiyor. 1... 2... Breeze'den kick-out. Konnor hemen chinlock bağlıyor. Breeze sonunda ayağa kalkıyor, Konnor onu iplere yolluyor ama Breeze'den bir tekme ve tag veriyor Fandango'ya.

Fandango girmeden Konnor onu clothesline ile iplerden aşağıya yolluyor. Fandango ise tam bu sırada elbow vuruyor ve ringe giriyor. Köşede bekleyen Viktor'a da bir elbow vuruyor, sonra Konnor'a seri choplar vurmaya başlıyor, Konnor onu iplere yolluyor ama dönüşünde Fandango'dan Spinning Heel Kick. Şimdi köşeye çıkıyor ama Viktor oraya yetişti Fandango'dan Diving Clothesline ama Konnor onu karşılıyor ve Spinebuster. Hemen tuşa gidiyor. 1... 2... Kick-out. Konnor şimdi tag veriyor, Viktor acımasızca stompluyor. Bu sefer de kendisi tag veriyor, ayrıca tutuyor ve backbreaker yapıyor. Bu sırada Konnor köşeye çıkmış vaziyetteyken Breeze yetişiyor ve Konnor'a bir elbow, Fandango da small package deniyor. 1... 2... 3!''

Kazananlar: BreezangoMalzeme buydu, ortaya çıkan da bu oldu. Breezango ekibi galibiyetlerini kutluyorlar.

Sırasıyla AJ Styles, Dolph Ziggler, Sami Zayn ve Kevin Owens geliyorlar.

Money In The Bank Ladder Match
AJ Styles vs. Kevin Owens vs. Dolph Ziggler vs. Shinsuke Nakamura vs. Sami Zayn vs. Baron Corbin
''Shinsuke Nakamura da gelirken girişte Baron Corbin ona saldırıyor! Yerde arka arkaya tekmeler atıyor. Girişteki kısa merdiveni alıyor ve onunla Nakamura'nın karnına peş peşe vuruyor. Kameramanın elindeki kamerayı zorla alıyor ve o kamerayla da vuruyor! Birkaç hakem geliyor oraya. Corbin gülerek gidiyor ringe. Hakemlere zili çaldırın diyor. Oradaki hakemler kısa bir toplantı sonucu zili çaldırıyorlar ve maç başlıyor. Herkes birbirine dalıyor. Ziggler, AJ'i köşede yumrukluyor. Zayn de geliyor ve Ziggler'ı ringin dışına atıp kendi de çıkıyor. AJ de Corbin'e dalıyor. Corbin karşılığını veriyor hemen. Zayn de ringin dışında Ziggler ile uğraşırken Owens oraya geliyor ve Zayn'e sert bir yumruk geçirip düşürüyor onu. Ardından Ziggler'a vuruyor ve kafasını merdivene geçiriyor. Yeniden Zayn'e yöneliyor ve yumruğu vuruyor, Zayn de hemen karşılığını veriyor. Owens birkaç adım atıp Ziggler'ın karnına patlatıyor yumruğu! Herkes ringin dışında şu an. Zayn, Owens'a merdivenle vuruyor. Corbin de oraya geliyor ve Zayn'i bariyerlere gömüyor. Ziggler ile AJ kapışmasında ise Ziggler üstün. Kameralarımız Zayn ve Owens'ta. Zayn, Owens'ın kafasını aprona vurup ringe giriyor ve Somersault Plancha ile atlıyor Owens'ın üzerine!

Diğer bir tarafta ise AJ, Corbin ve Ziggler'a yumruklar vuruyor ama en sonunda Ziggler tekmeyi geçiriyor. Corbin oradan bir merdiven alıyor ve Ziggler ile birlikte o merdiveni tutup AJ'e geçiriyorlar! Ziggler, Corbin'in sırtına vuruyor iyi iş çıkardık dercesine. Corbin ona yumruğu geçiriyor aniden! Ziggler da yerde. Corbin yerdeki merdiveini alıp AJ'e vuruyor ve o merdiveni ringe sokuyor. Bu sırada Ziggler ayaklanıyor ve Corbin'e Superkick! Ziggler aprona çıkıyor ama Zayn de ringe giriyor ve Ziggler'a sert bir yumruk vurup ringin dışına düşürüyor onu. Merdiveni sürükleyip Owens'a atıyor ama Owens son anda fark edip çekiliyor. Zayn de ringden çıkıyor ve Clothesline'ı geçiriyor Owens'a! Ardından ringe giriyor ve merdiveni çekiyor. Bu sırada AJ rige giriyor ve Zayn'e yumruğu geçirip ring dışına atıyor onu. Merdiveni ringe doğru çekmeye çalışıyor ama Ziggler engel oluyor ona. AJ merdivenle birlikte Ziggler'ı da itip ondan da kurtuluyor. Phenomenal Forearm için zıplıyor ama Ziggler onun ayaklarına vurup düşürüyor! Corbin de ringin dışında ayaklanıyor ve Ziggler ona Tornado DDT deniyor ama Corbin bunu Deep Six'e çeviriyor! Corbin yavaş yavaş ayaklanıyor ve aprondaki Zayn'e yöneliyor ama Zayn ona tekme atıyor ve Split Legged Moonsault!

Ringe dönüyoruz. AJ merdiveni ringe çekiyor ama Owens ringe geliyor ve Superkick! Ardından peş peşe yumruk ve tekmeler atıyor. Merdiveni alıyor. AJ yavaş yavaş kalkıyor ve merdivenle dalıyor ona! Zayn giriyor ona da! Aprona çıkan Ziggler ve Corbin'e de geçiriyor! AJ yeniden kalkıyor ve ona bir daha vuruyor! Ama AJ sıyrılıyor ve yerde çelme takıp merdivenin üzerine düşürüyor Owens'ı! AJ kalkıyor, Owens'ı kaldırıp yumruk atıyor, Owens da vuruyor! AJ vuruyor, Owens da vuruyor! AJ vuruyor! Owens iplere yaslanıyor ve AJ onu Styles Clash'e alıyor. Ama Owens onu Back Body Drop ile ringin dışına atıyor! Ardından kalkıyor ve merdiveni açıyor ama Zayn ringe girip ona saldırıyor ve ringin dışına düşürüyor. Bir daha kaldırıyor ama Owens ona Rope Stunner yapıyor. Ardından köşeye çıkıyor. Ama Zayn bir anda onu yakalıyor ve Millitary Press Slam ile merdivenin üzerine atıyor! Merdiven yamuldu! Owens sürünerek ringin dışına düşüyor. Zayn yamulan merdiveni ringin dışına atıyor ve başka bir merdivenle ringe dönüyor. Merdiveni kurmaya uğraşırken Ziggler arkadan vuruyor ona! Merdiveni de köşeye yaslıyor ve Zayn'i o merdivene çarptırıyor! Ardından merdiveni açıyor ve çıkıyor ama Zayn onu ayağından çekip düşürüyor ve kendi çıkıyor. Ziggler da onu çekip düşürüyor ve Dropkick! Zayn kalkıyor ve Superkick! Ama Zayn onun ayağını yakalıyor ve Blue Thunder Bomb! Kalkıp çıkıyor. Ona da Corbin engel oluyor. Kafasını merdivene çarptırıp düşürüyor ve merdivene bir daha geçiriyor! Merdiven de düşüyor. AJ ringe giriyor ve Corbin'in bacağına tekmeler vuruyor. Corbin dizlerinin üzerine oturuyor ve AJ iplerden sekip Low Phenomenal Forearm vuruyor ona! Ardından merdiveni açıyor ve çıkıyor. Corbin de karşıdan çıkıyor.

AJ onu yumrukluyor. Corbin de karşılık veriyor. AJ birkaç kez vurunca Corbin düşüyor. Ziggler da ringe giriyor, Corbin çıktığı esnada onun sırtını kullanarak çıkıyor! Ziggler, AJ'i yumruklayıp düşürüyor. Corbin de onu ayağından çekip düşürüyor ve kendisi çıkıyor ama Ziggler ona Zig Zag yapıyor!! Corbin merdivenden aşağı çakılıyor bir anda! Ziggler çıkmaya başlıyor. AJ onu engelliyor. Ziggler hala çıkıyor. AJ ile aynı taraftalar. Zayn de karşıdan çıkıyor. AJ iki merdivenin arasında. Ziggler ile Zayn yumruklayıp düşürüyor onu. Şimdi de kendileri yumruklaşıyor. Zayn ona Sunset Flip Powerbomb yapıyor!! İki güreşçi de merdivenden aşağı düşüyor! Ziggler sürüklenerek ringin dışına atıyor kendini. Zayn de kendine gelmeye çalışıyor. Owens onu ayağından tutup ringin dışına çekiyor ve apronda kapışıyorlar. Owens ona yumruk atıyor ve gerinip ona doğru koşuyor ama Zayn tekmeyi geçiriyor! Ardından Half Nelson Suplex! Owens aprona çarpıp düşüyor ringin dışına! Zayn tüm çabasıyla ringe girip merdivene tutunarak ayaklanıyor ve çıkmaya başlıyor. AJ bir anda aprona geçiyor ve merdivenin üzerindeki Zayn'e Phenomenal Forearm ile atlıyor! Zayn ringin dışına düşüyor. AJ ayaklanırken Corbin onu ayağından çekip ringin dışına alıyor ve kafasını spiker masasına vuruyor. Ardından yakalayıp masanın arkasına atıyor. Yerden bir merdiven alıyor ve ringe bağlı çelik merdiven ile karşısındaki spiker masası arasına yan bir şekilde yatırıyor. Ardından AJ'i kaldırıyor ama AJ ona yumruk ve hemen arkasından Enzuigiri vuruyor! Ardından hızla aprona geçip Corbin'e Phenomenal Forearm ile atlıyor ama Corbin onu boğazlıyor ve oradaki merdivenin üzerine Chokeslam ile atıyor!

Ringe girip köşede toparlanmaya çalışıyor, Zayn de ringe giriyo ve Helluva Kick! Merdiveni düzeltip hemen çıkıyor ama Ziggler onu engelliyor. Zayn ayağıyla ittiriyor Ziggler'ı. Owens da giriyor ve Zayn'i çekip düşürüyor. Low Blow! Zayn acıyla yere yığılıyor ve Owens merdiveni çıkıyor. Çantaya ulaştı! Ama AJ ringe giriyor ve Owens'ı bacağından çekip indiriyor. Owens ona birkaç yumruk vuruyor. Bir tane daha deniyor ama Styles eğilip ona doğru koşuyor. Owens onu omuzlayıp aprona bırakıyor. Styles onu belinden kavrıyor ama Owens dirsek darbesiyle kurtuluyor. O da aprona geçiyor. AJ'i Powerbomb pozisyonuna alıyor ama kaldıramıyor! AJ onu bir anda omuzluyor ve Death Valley Driver! Merdivenin üzerine! Owens merdivene çakılıyor! Merdiven de düşüyor oradan! AJ ringe girip merdiveni çıkmaya başlıyor. Çantaya ulaştı! Ama Ziggler merdiveni çekiyor! Styles çantaya tutunmuş bir şekilde havada asılı kalıyor! Çantayı çekmeye çalışıyor ama iyice kayıyor ve yere çakılıyor! Ziggler da köşede kendine gelip kalkıyor, alnına hafif bir kanama var. Ziggler merdiveni düzeltirken Corbin onu ringin dışına çekiyor ve masaya fırlatıp kendisi ringe giriyor. Tam çıkarken Nakamura! Girişte! İlerliyor! Corbin merdivenden inip masayı kapatıyor ve Nakamura'ya fırlatıyor ama ıska geçiyor ve Nakamura ringe girip Corbin'e bodoslama dalıyor! Diz darbeleri! Ardından Axe Kick! Corbin dizlerinin üzerinde! Nakamura onun kaburgalarına tekmeler patlatıyor. Corbin birisini yakalıyor ama Nakamura ona Mule Kick vuruyor! Corbin ipe gidip geri geliyor ve Nakamura ona Calf Kick vuruyor!

Corbin çaprazdaki köşeye geçiyor ve Nakamura onu omuzlayıp köşeye atıyor. Geriye gidiyor ve Running Knee Strike! Corbin aprona geçiyor ve Kinshasa! Corbin düşüyor ringden! Ziggler da ona doğru koşuyor ama Nakamura köşede tekmesiyle blokluyor onu. Ardından köşeye geçiyor ve Diving Kinshasa! Ziggler oturmuş durumda ve bir de Modified Kinshasa! Zayn geliyor ve ona Spinning Heel Kick vuruyor. Arkasından Exploder! Köşeye geçiyor, Zayn kalkıyor ve ona da Kinshasa! Nakamura döktürdü! Ringden çıkıyor ve bir merdiven alıyor. Owens da tutunuyor o merdivene. Nakamura o merdiveni ringe sokup yeniden ringden çıkıyor ve Owens'a da Kinshasa hediye ediyor! Ringe giriyor yeniden. Merdiveni kaldırıp açıyor. Tam çıkacakken AJ dikiliyor karşısına! Merdiveni kenara çekiyorlar, bir süre bakışıyorlar ve kavga başlıyor! Bir AJ, bir Nakamura! Dirsek darbekeri havada uçuşuyor. AJ, Styles Combination deniyor ama Nakamura sıyrılıp kilide alıyor onu. Arkasından Exploder patlatıyor. Kinshasa tauntu yapıyor. AJ kalkıyor ve Kinshasa? Hayır! AJ'DEN MUAZZAM BİR PHENOMENAL FOREARM İZLİYORUZ! EFSANEYDİ! AJ merdiveni ortaya çekip zor bela kendine geldikten sonra çıkmaya başlıyor. Nakamura da kalkıyor ve o da çıkıyor. AJ'e yumruk vuruyor. AJ de vuruyor! Şimdi Nakamura verdi karşılığını! AJ de vuruyor! Bir AJ, bir Nakamura izliyoruz yine! Bu kez aynı anda vuruyorlar! Corbin giriyor ringe! Merdiveni ittirip düşürüyor ikiliyi! Merdiveni düzeltip çıkıyor ve söküyor çantayı!''

Kazanan ve yeni Mr. Money In The Bank: Baron CorbinKazanıyor Corbin! Ulan herif avantadan aldı çantayı... Zayn'in yürek dağlayan bakışı gelip geçiyor, herkes ring dışında, acı içinde kıvranıyor. Corbin merdivenden inip çantasıyla gövde gösterisini yapıyor. Maçtan tekrarlar izliyoruz. Corbin aprona geçiyor ve çantasını kaldırırken şov sona eriyor.

Konu Addney tarafından (22-06-2017 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2017, 02:41   #2
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.754
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32770
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Maçlar genel itibariyle güzel sonuç itibariyle kötüydü. Gecenin ana maçı en güzeliydi ve onu incelemek de bana nasip oldu. Emeği geçen diğer arkadaşlarıma da teşekkürler, elimize sağlık.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2017, 02:52   #3
BOZKURT
Ryan O'Reily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2012
Nerden: Samsun/Çarşamba
Mesajlar: 4.760
Konular: 87
Favori Güreşçisi: Lita
Rep Puanı: 3689
Rep Derecesi: Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.Ryan O'Reily IC kemerini kazandın.
Standart

Corbin ve Mahal'ın galibiyeti çoğu güreşseveri derinden sarssa da ring içi düzeyinde kötü şov olmadı. Elinize sağlık.
imza

biz napıyoz la bu hayatta? birileri demiş, sınırları çizmiş, burda yaşıyacan demiş. birileri demiş ki bu maaşı alıcan demiş, bu okula gidicen demiş, bunlara karşı çıkmıcan demiş. bunların hepsi ben söylemeden önce, ben yapmadan önce birileri tarafından söylenmiş. ben istemedim ki bunların hiçbirini?
Facebook

Instagram

Twitter

hangi el, hangi demir el uzanıp kurtaracak? / Tevfik Fikret
Ryan O'Reily isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2017, 02:57   #4
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Ankara
Mesajlar: 6.168
Konular: 241
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 7825
Rep Derecesi: Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Emeğinize sağlık beyler. Şov cidden kötüydü bana kalırsa, tek güzel şey Corbin'in MR.MITB olması ve maçın efsane olmasıydı.
imza


Cena - Ambrose - Reigns - Orton - Lesnar - Strowman - Gargano
#ThankYouJohhny


Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Survivor Series 2017 Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2017, 03:00   #5
Glorious and Domination
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: Gaziantep
Mesajlar: 8.981
Konular: 374
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 22834
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Öncelikle incelemeye katkıda bulunan herkesin eline sağlık. Maçlar filan çok detaylı anlatılmış.

Bana göre yılın en iyi PPV'si olabilecek bir şovken yılın en kötü şovlarından biri oldu. Genel olarak maçların çoğu güzeldi ama bitişleri kötüydü. New Day vs Usos ve Randy Orton vs Jinder Mahal maçlarının bu kadar güzel geçeceğini beklemiyordum. Özellikle Randy bu maçta kendini aşmıştı, uzun süreden beri Randy'i böyle güreşirken görmemiştim. Maçı ise Maharaja aldı. Erkekler MITB maçı başlarken Corbin'in kazanmasını istiyordum ama maçın içinde fikrim Zayn'e kaydı çünkü maçın içinde çok güzel şeyler yapmıştı. Maçı alamadığı için çok üzüldüm, daha önce hiç bir güreşçi için bu kadar üzülmemiştim. Zaten incelemeyi de bu yüzden zor okudum. Kadınlar MITB maçı tarihe geçebilecek bir maçken çenesiz bir herif yüzüne rezil bir maç oldu. Carmella o çantayı hak ediyordu ama böyle kazanmayı hak etmiyordu. Haftaya olacak maçı da kazanacak gibime geliyor. Neyse inceleme için yeniden herkesin eline sağlık.

Şovu özetleyen fotoğrafı ise spoiler kutucuğunun içine bırakıyorum, bakarsınız.
imza
HEEL TURN!


International Victims
Shinsuke Nakamura - Hideo Itami - Jinder Mahal - Rusev"The Boss" Sasha Banks - "The Queen" Charlotte Flair - "The Irish Lass Kicker" Becky Lynch - ̶B̶a̶y̶l̶e̶y̶

"Benim hayatımı s****lerden intikamımı almaya geldim."

Sevdiğimiz YiğitlerHanımlar
✹ Dean Ambrose✹ Charlotte Flair
✹ The Revival✹ Sasha Banks (Heel)
✹ Seth Rollins✹ Alexa Bliss
✹ The Bar✹ Toni Storm
✹ Bobby Roode✹ Paige
✹ Kevin Owens✹ Candice LeRae
✹ Austin Aries✹ Becky Lynch
✹ Silas Young✹ Mickie James
✹ Adam Cole✹ Asuka
✹ Roman Reigns 
✹ Hangman Page 

RPG: Austin Aries
1x DoR International Openweight Şampiyonluğu (105 gün)

Haftanın Parlayan Üyesi - 25 Haziran 2017
2017 Yılının En Karagöz 7. Üyesi
Ayın İspiyoncuları Listesi (Kasım, Ekim)
Onur Kürsüsü (Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım)

27. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.'si
26. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 2.'si Efsanevi BaB
26. ve 28. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.'si
28. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
27. Etkinlik Haftası Poster Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 3.'sü
The Lone Man isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.