GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-07-2017, 21:13   #1
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.295
Konular: 1337
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart NJPW: G1 Special In USA - Night 2 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Addney, The Lone Man, domtoretto34.Şirket: New Japan Pro Wrestling.
Şov: G1 Special In USA.
Night: 2.
Tarih: 02.07.2017
Yayın Türü: Canlı.
Seyirci: 2.305.
Arena: Los Angeles, California, USA.

İki takımda sırayla girişlerini yapıyorlar. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

David Finlay, Jushin Thunder Liger & KUSHIDA vs. Tempura Boyz (Sho Tanaka & Yohei Komatsu) & Yoshitatsu

Maça David Finlay ve Yoshitatsu başlıyor. Bir süre birbirlerine lock-up’lar yapıyorlar. Daha sonra ikisi de tag veriyorlar ve maça Liger ve Komatsu giriyor. Liger lock-up yapıyor ardından da Romero Special’a benzeyen bir hareket yapıyor. Daha sonra onu kaldırıyor ve yine lock-up yapıyor. İplere doğru gidiyorlar Liger, Komatsu’ya iplerin dönüşünde shoulder block yapıyor. Sonra Liger, Komatsu’yu ringin dışına atıyor ve iplerden koşup ona dropkick vuruyor. Komatsu’yu ringe sokuyor ve Romero Special’ı yapmaya başlıyor ama Yoshitatsu ve Tanaka gelip onu engelliyor. 3’ü sonra Liger’ı köşeye atıyorlar. Sıra sıra Liger’ın üstüne uçuyorlar. Sonra Tempura Boyz ikilisi Liger’a Double Flapjack yapıyorlar ve tuşa gidiyorlar 1…2 Liger kurtuluyor. Komatsu,Liger’ı köşeye çekiyor ve Tanaka’dan tag alıyor. İkisi sıra sıra Liger’a tekme atıp ve iplere yolluyorlar. Double Clothesline yapmak istiyorlar ama Liger kurtuluyor ve Tanaka’ya Backbreaker yapıyor ardından da Komatsu’ya clothesline geçiriyor. KUSHIDA’ya tag veriyor. KUSHIDA ringe girer girmez Tempura Boyz ekibinin içinden geçiyor ama daha sonra Yoshitatsu olaya elini atıyor ve bu işe son veriyor. KUSHIDA’yı iplere yolluyorlar ama KUSHIDA onlara Handspring back elbow vuruyor. KUSHIDA daha sonra ringin dışındaki Tempura Boyz ekibine üst iplerden Senton yapıyor. Daha sonra Tanaka’yı ringe sokuyor ve biraz yumruk attıktan sonra koşarak Kimura Lock yapıyor ama Tanaka o hareketten kurtuluyor ve Komatsu ile birlikte adını bilmediğim ama çok şekil bir hareket yapıyorlar ve Tanaka tuşa gidiyor 1…2… KUSHIDA kurtuluyor. KUSHIDA’yı kaldırıyor ve dirseğiyle vuruyor KUSHIDA’da ona karşılık tekme atıyor. Tanaka ard arda yumruk atmaya başlıyor ama KUSHIDA bir anda Pele Kick vuruyor. Tanaka’yı iplere yolluyor, Handspring back elbow yapmak istiyor ama Tanaka onu bir anda tutuyor ve Suplex yapıyor. İkisi de yere yığılıyor ama daha sonra takım arkadaşlarına tag veriyorlar. Finlay ve Yoshitatsu tag alıyor. Yoshitatsu, Finaly’e direk Springboard Dropkick yapıyor. Sonra kaldırıyor birkaç tekme attıktan sonra iplere yolluyor ve powerslam yapıyor. Seyirciler onu epey bir boo’luyor. Tatsu köşeye çıkıyor ve Finlay’in üstüne atlamak istiyor ama Finlay çekiliyor. Tatsu boşluğa düşüyor, Finlay’de o sırada dropkick geçiriyor. Tatsu kendini köşeye atıyor. Finlay, köşedeki Tatsu’ya 2 kez koşarak uppercut vuruyor daha sonra snapmare yapıyor ve hemen ardından yine uppercut geçiriyor hemen tuşa gidiyor 1…2… Tatsu kurtuluyor. Finlay, Tatsu’yu iplere yolluyor ama Tatsu dönüşte Hip-Toss+Knee gibi bir şey yapıyor, tuşa gidiyor ama KUSHIDA tuşu bozuyor. Tatsu, Finaly’i kaldırıyor ama Finlay ona Backbreaker yapıyor. Daha sonra Finlay, Liger ve KUSHIDA rakip takımdakilere sırasıyla submission hareketlerini uyguluyorlar. Yoshitatsu pes ediyor ve maçı KUSHIDA, David Finlat ve Liger kazanıyor.

Kazanan: David Finlay, Jushin Thunder Liger & KUSHIDA (8:52)

Kazanan ekip galibiyetini kutluyor ve bu maç burada son buluyor.

İlk olarak Kenny Omega, ardından da Jay Lethal geliyor ringe.

Kenny Omega vs. Jay Lethal

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock-up ile başlıyorlar ve Omega iplere götürüyor, ayrılırlarken Omega choplar vuruyor, tekme vurup dışarı gönderiyor rakibini. Ardından dışarı gidip aprona vuruyor belini, demirlere. Kaldırıyor ve aprona Gourdbuster! Omega rakibini kaldırıp ringe sokuyor. Köşeye çıkıp atlıyor ama Lethal çekiliyor, Lethal köşedeki rakibine doğru koşuyor ama Omega çekiliyor, şimdi Lethal zıplıyor ve Omega birden One Winged Angel pozisyonuna alıyor, Lethal kurtuluyor. Şimdi Lethal'dan bir Superkick! İplerden Handspring ile sekecekken Omega sekiyor, şimdi Lethal'dan bir Superkick daha! Bir tane daha! İplerden Handspring ile sekiyor ve Rolling Thunder Cutter! Ardından Suicide Dive! Bir tane daha! Bir tane daha! Ringe sokuyor Omega'yı. Köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop! Tuş denemesi başarısız. Lethal hemen Figure Four Leg Lock bağlıyor! Omega zor durumda olsa da iplere tutunmayı başarıyor. Lethal rakibinin ayağına Kickler vuruyor, kaldırıyor ve Kneebreaker! Tuş denemesi başarısız. Yine ayağına bir Kick Lethal'dan, yine Kneebreaker yapacakken Omega pine çekiyor, Lethal hemen kalkıp kilide almak istiyor ama Omega tekme vuruyor, şimdi Lethal'dan Dragon Screw! Lethal iplerden Handspring ile sekiyor ama Omega'dan Backstabber! Omega yumruk vurup kaldırıyor rakibini ve iplere gönderip beline bir yumruk, bir tane daha. Üstüne doğru zıplıyor Omega. Yerde sargısını çıkarıp yumruklar, dizler vuruyor. Tuş denemesi başarılı değil. Omega yine iplere gönderiyor ama Lethal'dan dirsek, yumruk ve choplar, iplere göndermek istiyor ama çevirip Omega gönderiyor, Omega'dan Kitchen Sink! Hemen kaldırıyor ve Surfboard bağlıyor! Lethal pine çekiyor ardından, başarısız. Omega yumruklar vuruyor, bir chop, şimdi Lethal'dan choplar, Lethal iplere gönderiyor rakibini ama Omega hemen bir kez daha sekiyor ve Running Dropkick! Bir Kick vurup iplerden sekiyor ve Kotaro Krusher yapmak istiyor ama Lethal havada yakalıyor ve Blue Thunder Bomb! İkili yerde. Doğruluyorlar şimdi. Lethal rakibine doğru koşuyor ve Omega ona ayağını uzatıyor, Lethal ayağını iplerin arasına gönderiyor ve Step-Up Enzuigiri! Lethal iplerden Handspring ile sekmeye gidecekken Omega kendine çekiyor arkadan ve Dragon Rush! Omega rakibini kaldırıyor ve Aoi Shoudou! Omega iplerden sekiyor ama Lethal'dan Bicycle Kick! Lethal iplerden sekiyor ama Omega'dan V-Trigger! Omega iplerden sekiyor ama Lethal'dan Elbow! Şimdi yine Forearmlar, Rolling Elbow vuracakken Omega'dan V-Trigger! Omega iplerden sekiyor ve bir tane daha! Tuş denemesi başarısız! Omega kaldırıyor rakibini ama Lethal kilide almak istiyor, Omega hemen Small Package'e çekiyor, başarısız. Omega'dan sert bir diz darbesi, kaldırıyor ve Powerbomb! Tuş denemesi başarılı değil. Omega iplerden sekiyor ve V-Trigger! Kaldırıyor ve One Winged Angel! Tuş denemesi başarılı! Kenny Omega kazanıyor maçı.

Kazanan ve Finale Çıkan: Kenny Omega. (12:56)

Kenny Omega kazanıp finale çıkmayı başarıyor. Şimdi rakibini bekleyecek. Hakem elini kaldırıyor Omega'nın. Omega ayrılıyor oradan.

Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr.

Önce Zack Sabre JR. ringe giriyor. Ardından Ishii’nin müziği çalıyor ve ringe giriş yapıyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirine hamle yapmak için fırsat arıyor ama bulamıyorlar ve Sabre, Ishii ile yüz yüze gelip karşılıklı bir şeyler söylüyorlar. Ardından Sabre, Ishii’nin yüzüne koluyla darbe atıyor. Bir daha yapıyor. Bir daha yapıyor ama Ishii sinirlenip ona dirseğiyle fena bir darbe indiriyor ve Sabre JR. yere düşüyor. Yerden kalkıyor ve bir daha vuruyor. Ard arda üç defa vuruyor ama Ishii!’ye bir şey olmuyor ve Ishii sinirlenip yine bir direk indiriyor. Sabre JR. yine yere düşüyor. Yerden kalkıyor ve Ishii’den aşağılayıcı iki tokat geliyor. Sabre JR. yine koluyla ona vuruyor. İki kere daha aynı hareketi yapıyor ama Ishii’den tepki yok. Adama işlemiyor. Ardından Sabre JR. ona kafa atıyor ama ters tepiyor ve kendi kafası acıyor. Ishii bir kere daha kafa atıyor ve Sabre JR. köşeye uçuyor. Ardından Ishii onu kaldırıp göğüsüne tokat atıyor. Bir tokat daha atıyor ve Sabre JR. köşeye gidiyor. Ardından Ishii onunla kafa kafaya gelip aşağılayıcı hareketler yapıyor ve Sabre JR. nin göğüsüne tokadı indiriyor. Üç tane daha tokat indiriyor ve Sabre JR. yere düşüyor. Ardından Ishii ayağıyla kafasını dürterek ona bir şeyler söylüyor. Bir dirsek daha geliyor ama Sabre JR. onun kolunu çevirerek yere düşüp koluna dizleriyle darbe atıyor. Ardından kafasına çıkarak kolunu kilide alıyor. Diğer kolunu da alarak tuş deniyor 1…!! Hemen kurtuluyor Ishii. Sabre’den sert bir tekme geliyor Ishii’ye. Ardından onu kaldırıp ringin ortasına getiriyor. Kolunu çeviriyor ve bacaklarını onun ensesine atarak yere indirip kilit yapıyor. Ardından ayağını yakalayıp acısını arttırıyor. Daha sonra ayağa kalkıp koluna tekme atıyor. Ishii yerde kolunu tutarak acı içerisinde kıvranıyor. Sabre ona yaklaşıp göğüsüne bir tekme atıyor. Ardından bir tekme daha ve üç defa daha tekme atıyor. Dördüncüyü de atacaktı lakin Ishii onun ayağını tutuyor ve kafa atıyor. Sabre JR. yere düşüyor. Sabre köşede ayağa kalkıyor ama Ishii’den corner clothesline geliyor. Ardından onu diğer köşeye atmak istiyor ama Sabre onun kolunu çevirip köşeye göderiyor tam hamle yapacakken Ishii köşeden sekip iki eliyle onu yere düşürüyor. Köşede Savre’yi kaldırıp köşeye çıkartıyor ve kolunu omzuna atıyor ama Sabre kolunu tutup elini çeviriyor. Kolunu kilide aldı ama Ishii yumruk atarak kurtuluyor.Ardından Sabre’ ye back suplex yapıyor. Tuş denemesi 1…2…!! Sabre JR. kurtuluyor. Ardından Ishii iplerden gerilip hamle yapacakken Sabre’den yüzüne bir tekme geliyor. Ardından bir tekme ve yumruk atıyor ve back suplex yapıyor ve kolunu kilide alıyor. Ishii acı içerisinde kıvranıyor. Ama yerde takla atarak iplere ulaşıyor. Sabre kolunu bir daha çeviriyor. Kırılacak sanıyorum. Ardından Ishii ona bir suplex yapıyor. Kaldırıyor ve powerbomb yapmayı deniyor ama Sabre ayaklarının üzerine iniyor ve kolunu kilide alıyor. Ardından yere yatıp kolune diz atacaktı ama Ishii onu kaldırıp german suplex yapmayı deniyor ama Sabre kurtulup hızlıca tuş pozisyonuna alıyor. 1…2…!! Ama olmadı. Ishii’yi kaldırıyor ve kolunu çevirip koluna bir tekme atıyor. Ardından bir daha kolunu çeviriyor ama Ishii’den boynuna kafa geliyor. Onu yerde oturur pozisyonuna getirip iplerden geriliyor ama Sabre onu tekrar hızlıca kilide alıyor. Ishii acı içerisinde ama ayağıyla iplere tutunmayı deniyor Sabre engelliyor. Pes mi edecek ? Acı içinde bağırmaya devam ediyor tam iplere tutunacaktı ki Sabre o elini de kilide alıyor. Kilitlerin ustası Zack Sabre JR. için çilingir çağırmak lazım. Ama Ishii ayaklarıyla üst iplere tutunarak kilitten kurtuluyor. Harika kurtuldu. Ardından Sabre’den koluna bir tekme geliyor, ardından bir daha. Ishii yerde yatıyor ve Sabre onu tekmeliyor ama Ishii gaza gelip aniden kalkıyor. Sabre’nin tekmeleri işlemiyor. Bir yumruk atıyor Sabre’ye ve Sabre yere düşüyor. Ishii kolunu tutuyor. Sabre yerden kalkıyor ve Ishii’den ard arda yumruklar geliyor. Sabre ona crossbody yapacaktı ki Ishii devrilmedi ve onu kucağına alıyor derken Sabre kolunu bir daha kilide alıyor. Parmaklarını esnetiyor ve bir yumruk atıyor. Ishii enzugiri deniyor ama Sabre eğiliyor ve Ishii yere düşüyor . Ardından Sabre’den bir tekme denemesi geliyor ama Ishii eğiliyor ve Sabre’ye clothesline yapıyor. Kaldırıp verticial suplex yapıyor. Tuş denemesi 1…2…3…!!! Tomohiro Ishii maçı kazanıyor ama acıyla kolunu tutuyor ve alanı terk ediyor.

Kazanan: Tomohiro Ishii. (11:42)

Los Ingobernables de Japon (BUSHI, EVIL, Hiromu Takahashi, SANADA & Tetsuya Naito) vs. Dragon Lee, Jay White, Juice Robinson, Titan & Volador Jr.

Ringde Juice Robinson ve BUSHI var. Hızlı bir lock up yapıyorlar ama Robinson arkadan beline sarılıp yüz üstü yere atıyor. Ardından kolunu tutuyor ama BUSHI’den arm drag geliyor. Robinson takla atarak yere düşmekten kurtuluyor. Ardından Robinson iplerden geriliyor ilkinde BUSHI yere yattı, ikincisinde üzerinden zıplıyor üçüncüsünde clothesline deniyor ama Robinson altından geçiyor. Dördüncüsünde Robinson elleri üstünde ayaklarını iplerden gerdiriyor ve takla atıyor. Ardından BUSHI bir daha yumruk deniyor ama Robinson iplerden gerilip ayaklarıyla BUSHI’nin boynunda dönüp onu yere atıyor ve BUSHI ringin dışına çıkıyor. Robinson ardından Liger’e el veriyor. BUSHI’de SANADA’ya el veriyor. SANADA elini uzatıyor Liger zorla elinisıkıyor o sırada EVIL arkadan Liger’e saldırıyor ve Liger’i iplere gönderiyorlar. Liger iplerden gerilip ikisini birbirine çarpıştırıyor. Ardından SANADA’yı dışarı atıyor ve tam üzerine atlayacakken EVIL ayağını çekiyor o sırada SANADA’dan Liger’e bir tekme geliyor. O sıradaTakahashi ve BUSHI rakip takımın elemanlarına clothesline yapıyor. Bu sırada ringe SANADA Liger’i döverken arkadan Titan ona iki eliyle vuruyor. Ardından SANADA Titan’a bir kilit yapıyor ve Liger’i de onun yanına atıyor. Ardından iplerden gerilip Titan’ın arkasına iki ayağıyla tekme geliyor. SANADA, EVIL’e el veriyor. SANADA el verdikten sonra Liger’e clothesline yapıyor ve EVIL de onun üzerine atlıyor. EVIL’den tuş denemesi 1…2….!! Ardından Liger’i köşedeki BUSHI’ye yaklaştırıyor ve BUSHI’den dropkick geliyor. Ardından kaldırıp diğer köşeye atıyorlar. EVIL tam bodypress yapacaktı ki Liger çekiliyor ve EVIL boşa atlıyor. Ardından BUSHI’ye back breaker yapıyor. O sırada EVIL iplerden geriliyor ama clothesline geliyor. Dragon Lee ve Takahashi ringe şimdi birbirini tokatlıyorlar. Dragon Lee onu iplere atıp hızlıca german suplex yapıyor. O sırada SANADA’ya da bir tekme geliyor. Dragon Lee iplerden atlayacaktı ki SANADA kaçtı. Ardından Titan ve Robinson ringe iplerden geriliyorlar ve SANADA ve BUSHI’nin üzerine atlıyorlar. Dragon Lee bu sırada Takahashi’yi iplere atıyor ve arm drag yapıyor ardından iplerden gerilerek dropkick geliyor yüzüne. Titan’a el veriyor. Titan iplerden zıplayıp corssbody yapıyor ardından tekme geliyor ve tuş denemesi 1…2…!! Kaldırıyor ve iplere gönderiyoor ardından ayaklarıyla boynundan yakalayarak Takahashi’yi yere atıyor. Tam köşedeki Takahashi’ye hamle yapacaktı ki Takahashi onu köşeye atıyor. Ardından SANADA, EVIL ve BUSHI’de ringe girerek diğer elemanları dışarı gönderiyorlar. EVIL ve Takahashi, Titan’ı kaldırıp köşeye atıyorlar ardından Takahashi’den bir tekme geliyor. Takahashi tam tuşa gidecekken diğer takımın üyeleri onu bozuyor. Takahashi hakemi boynundan tutup köşede sıkıyor. O sırada SANADA ve EVIL de ellerinde sandalye ile ringe giriyorlar. SANADA boynuna sandalyeyi geçiriyor ve EVIL de hunharca sandalyeye vurarak canını yakıyor Titan’ın. Takahashi onu kaldırıp Time Bomb yapıyor. Tuş denemesi 1…2…3…!!

Kazanan: Los Ingobernables de Japon (BUSHI, EVIL, Hiromu Takahashi, SANADA & Tetsuya Naito) (12:28)

İlk olarak Bullet Club, ardından da rakipleri geliyor ringe.

BULLET CLUB (Hangman Page, Tama Tonga & Tanga Loa) vs. War Machine (Hanson & Raymond Rowe) & Michael Elgin

''Maça Elgin ve Page başlıyor. Zil çalıyor. Lock-up ile başlıyorlar ve Elgin iplere götürüyor, ayrılırlarken Page Forearm vuruyor, Elgin de cevap veriyor, iplere gönderecekken rakibini Page bir Wristlock yapıp Side Headlock bağlıyor, Elgin iplere gönderiyor ve dönüşte Shoulder Block ama devrilen yok, Page iplerden sekiyor ama yine devrilen yok. Elgin iplerden sekiyor ama Page ona ayağını uzatıyor, Elgin şimdi rakibini kaldırıyor ama Page dirsekler ile düşüyor yere, Page köşedeki rakibine doğru koşuyor ama Elgin'den Uranage Slam! Page dışarıda. Şimdi War Machine ve Tama & Tanga ringde. Tama ve Tanga'dan Double Dropkick! Köşede yumruklayıp rakiplerini birbirlerine çarptıracakken War Machine kaldırıyor ve birbirlerine çarptırıyor rakiplerini. Page ringe giriyor, Elgin ona bir tekme vuruyor ve Delayed Suplex! Raymond, Hanson'ı Body Slam ile Page'in üstüne gönderiyor! Şimdi Elgin'den Tama'ya bir Bicycle Kick! Raymond'dan Running Front Dropkick! Hanson köşedeki rakiplerine doğru koşuyor ve Corner Running Seated Senton! Hanson, Tama'yı Snapmare'a alıyor, ardından kafasını kaşıyor falan. Kaldırıyor ama Tama yere düşüyor, şimdi kısa bir revers turunun ardından Tama'dan Reverse Neckbreaker! Aprondaki rakiplerine bir de Double Dropkick! Kaldırıp köşeye geçiriyor ve yumrukluyor. Tanga tag alıyor. Ardından Running Powerslam! Tuş denemesi başarısız. Page tag alıyor. Yumruklar vuruyor, ardından choplar, iplere göndermek istiyor ama Hanson yerinden kıpırdamıyor, Page şimdi sakalından tutup yere fırlatıyor rakibini. İplerden sekiyor ve Basement Dropkick! Tuş denemesi başarısız. Page rakibini köşeye geçirip Tama'ya tag veriyor. Tama Headbuttlar vuruyor omzuna rakibinin, tuş denemesi başarısız. Tanga tag alıyor. Bir Clothesline vuruyor Hanson'a. Aprondaki rakiplerine de geçiriyor. Köşeye gönderiyor Hanson'ı, Hanson hemen aprona geçiyor, Tanga rakibine doğru koşuyor ama Hanson'dan bir Forearm, Tama'ya Big Boot! Ringe giriyor ama Tanga yakalayıp onu köşeye gönderiyor, rakibine doğru koşuyor ama Hanson'dan Seated Senton! Page tag alıyor, bir de Elgin. Elgin bir Roundhouse Kick vuruyor apronda Page'e, şimdi de iplerin üstünden sekiyor ve Big Splash! Köşedeki rakibine koşuyor ve Corner Clothesline! Bir tane daha! Suplex pozisyonuna alıyor ama Tama ringe girip yumrukluyor rakibini, iplere gönderiyor ama Elgin dönmüyor geri, Tama rakibine doğru koşunca Elgin ipleri aşağı sarkıtıyor, Tama dışarıda. Elgin Tanga'yı da iplere gönderiyor, Page'i Armdrag ile üstüne fırlatıyor. Ringde Page'i kaldırıyor ve Delayed Bomb! Tuş denemesi başarısız. Elgin iplerden sekiyor ama Page'den Bicycle Kick, bir Forearm, şimdi bir Superkick! Page iplerden sekiyor ama Elgin arkadan yakalıyor ve German Suplex! Yine yapacakken Page'den dirsekler, rakibine doğru koşuyor ama Elgin'den Forearm! Şimdi German'a alıp arkadaki Raymond'a gönderiyor, Raymond kaldırıyor, Elgin oraya doğru koşarken Page'den bir tekme, Raymond'a dirsek ama yine kaldırıyorlar ve Hanson iplerin ortasından sekiyor, Hanson'dan Clothesline! Tuşu Tama ile Tanga bozuyor. Onları dışarı atıp peşinden gidiyor Elgin. Şimdi ringde Raymond, Page'i kaldırıyor ve Hanson köşeye çıkıyor ama Tanga, Hanson'ı düşürüyor. Page de kurtuluyor Raymond'dan, şimdi Tama ringe girip kavrıyor Raymond'ı, Tanga da geliyor ve Magic Killer! Köşedeki Hanson'ın yanına gidiyorlar, Superplex pozisyonuna alıyorlar ama Elgin bozup rakiplerine Forearmlar vuruyor, Elgin iplerden sekiyor ama Tama'dan yumruk, bir tane de Tanga'dan, Tama'dan Jumping Neckbreaker! Şimdi Hanson köşeden atlıyor Somersault Senton ile! Köşedeki Tanga'ya doğru koşuyor ama Tanga çekiliyor, Tama uçuyor ve Stinger Splash! Ardından Tanga'ya veriyor ve kaldırıyorlar, Reverse Neckbreaker! Raymond'ı da kaldırıyorlar ama Raymond yere iniyor dirseklerle, Tanga'ya Big Slam! Tama'ya da bir tane, ardından Knee! Page ringe giriyor ve Lariat! Ardından Right of Passage! Tuşa gidiyor ve başarılı!

Kazananlar: BULLET CLUB. (Hangman Page, Tama Tonga & Tanga Loa) (11:17)

Güzel bir maç izledik ama beni fazla sarmadı nedense. Üçlü ringde galibiyetlerini kutluyor.

İlk önce Roppongi Vice girişini gerçekleştiriyor. Daha sonra Gezegenin En İyi Takımı girişini gerçekleştiriyor. Kemerlerini milletin gözünü soka soka geliyorlar. “The Elite ve Too Sweet” chantleri eşliğinde maç başlıyor.

IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship
Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (c) vs Roppongi Vice (Beretta & Rocky Romero)


Maça Matt ve Romero başlıyor. Bir süre birbirlerine lock-up yaptıktan sonra iplerde gel-git yapıyorlar. Daha sonra Romero, hurricanrana yapmak istiyor ama Matt kurtuluyor ve Superkick yapmak istiyor ama bu kez de Romero kurtuluyor ve enzuigiri yapmak istiyor ama Matt bu hareketi Sharpshooter’a çeviriyor ama Romero elini hemen iplere koyuyor ve kurtuluyor. Sonra Matt, Romero’ya bir şeyler diyor ROmero’da ona tokat atıyor. O sırada Nick ringe giriyor ve ROmero’nun karnına tekme atıyor. Hemen ardından da Baretta dirseğiyle Nick’e vuruyor. Matt’de Baretta’nın karnına superkick geçiriyor. Nick’de geçirmek istiyor ama Baretta onun ayağını tutuyor ve Matt’in suratına doğru itiyor ardından da Baretta, Nick’e bir chop geçiriyor. Daha sonra hepsi birbirlerine hareket yapmak istiyorlar ama hepsi reverseliyor. En sonunda hepsi ortada birbirine dropkick yapıyor ama kimseye bir şey olmuyor, ayağa kalkıyorlar ve seyirci onları alkışlıyor. Birbirlerini itmeye başlıyorlar ardından da birbirlerine yumruk atmaya başlıyorlar. Sonra birbilerini ard arda köşeye itiyorlar. En sonunda Matt ve Nick köşeye yapışıyor ve Vice ekibi YB’a köşede clothesline geçiriyor. Matt köşede yere düşüyor. Romero’da Nick’i Baretta’nın üstüne fırlatıyor Baretta’da Nick’i belly to belly yaparak Matt’in üstüne postalıyor. Baretta ve Romero, Matt ve Nick’in üstüne gitmek isterken Matt ve Nick onlara superkick geçiriyor. Baretta ve Romero kendilerini dışarı atıyorlar. Nick’de ikisine dropkick geçiriyor. Nick ardından da ikisine Springboard Moonsault yapıyor. Daha sonra YB, ikisini ringe sokuyor. Nick Romero’ya running knee geçiriyor, Matt’de köşeden elbow drop yapıyor ve Nick tuşa gidiyor, 1…2… Romero kurtuluyor. Nick, Romero’yu köşeye fırlatıyor ve koşarak Running knee geçiriyor. Köşeye çıkıp Swanton Bomb yapmak istiyor ama Romero ayağını kullanarak kurtuluyor. Romero tag vermek istiyor. Oradan hemen Matt dışarıya doğru Baretta’ya sunset flip powerbomb yapmak istiyor ama Baretta düşmüyor sonra Nick, Baretta’ya superkick’i geçiriyor ve Matt, Baretta’yı kucaklıyor, girişe kadar taşıyıp orada powerbomb yapıyor. Daha sonra Nick ringin dışındaki Romero’ya running kick geçiriyor. Matt, Romero’yu ringin dışında ayağı aprona gelecek şekilde tutuyor. Nick’de aprondan koşarak Romero’nun üzerine Swanton Bomb yapıyor ve ringe sokuyor hemen tuşa gidiyor 1…2… Romero kurtuluyor. Sonra Nick, Romero’yu yerde yumruklamaya başlıyor. Onu kaldırıp köşeye fırlatıyor ve Matt’e tag veriyor. Matt girer girmez spikerlere bir şeyler söylüyor. Daha sonra da Romero’a yumruklar, tekmeler geçirmeye başlıyor. Sonrada head-lock’â alıyor. Romero lock’tan kurtuluyor ve Matt’e bir chop vuruyor. Onu iplere yolluyor ama Matt onu Piledriver pozisyonuna getiriyor ama Romero hurricanrana gibi bir şey yaparak kurtuluyor. Sonra Nick, back suplex yapmak istiyor ama ayağının üstüne düşüp kurtuluyor, ardından Matt’de back suplex yapmak istiyor ama Romero yine ayağının üstüne düşüp kurtuluyor. Romero daha sorna ikisinin üstüne doğru koşuyor ama Matt ve Nick ona Superkick geçiriyor, Romero yine üstlerine koşuyor ve onlara clothesline yapıyor. Hepsi yere yığılıyor. Romero, Baretta’ya tag veriyor. Baretta girer girmez Nick’e chop ve yumruk geçiriyor. Nick ona yumruk atmak istiyor ama Baretta kurtulup ona enzuigiri yapıyor ve onu köşeye fırlatıyor. Köşeye doğru Nick’in üstüne uçuyor ve tornado DDT yapmak istiyor ama Nick kurtuluyor ve nereden çıktığı belli olmayan Matt, Baretta’ya yumruk atıyor. Baretta’yı köşeye fırlatıyorlar. İlk önce Nick, Baretta’nın üstüne gitmek istiyor ama Baretta onu aşağıya atıyor. Sonra Matt’de onun üstüne gelmek istiyor ama Baretta ona Tornado DDT yapıyor. Köşeye çıkıyor ama Matt onu ringe düşürüyor. Baretta’yı kaldırıp diğer köşeye fırlatıyor, Baretta, Shawn Michaels’in durduğu gibi köşede duruyor ama Nick ona Superkick geçiriyor. Matt, Baretta’yı powerbomb ile köşeye atıyor Nick’de powerbomb ile aynı anda tekmeyi geçiriyor. Ardından Matt sharpshooter yapıyor ama Romero anında o hareketi bozuyor. Sonra Matt, Romero’yu Baretta’nın üzerine pwerbombluyor ve tuşa gidiyor 1…2 Baretta kurtuluyor. Nick daha sonra “SUPERKICK PARTY” diye haykırıyor ama Romero Nick ve Matt’e tokat atmaya başlıyor ve ardından da ikisine birden aynı anda hurricanrana yapıyor ama Young Bucks affetmez hemen Superkick’i geçiriyor. Ardından Baretta’ya da Superkick geçiriyorlar. Sonra Baretta’ya More Bang yapıyorlar ve tuşa gidiyorlar 1…2…2,64 Baretta kurtuluyor. Matt, sharpshooter bağlamak isterken Baretta bir anda roll-up yapıyor ama Matt kurtuluyor ve backbreaker yapıyor ardından da sharpshooter bağlıyor. Sharpshooter bağlıyken Nick, Baretta’nın üstüne Swanton Bomb yapıyor. Baretta baya bir direniyor ve yardımına Romero geliyor. Matt’e dropkick vuruyor. Matt’de sonra Nick’e tag veriyor. Nick, Romero’yu kaldırıyor ama Romero ona yumruk atıyor ve köşeye doğru götürüyorken Nick onu çeviriyor ve Tombstone pozisyonuna getiriyor ama Romero kurtuluyor. Matt’de hemen Romero’ya Superkick geçiriyor. Apronda baya bir olay döndükten sonra Baretta, Matt’i kaldırıyor ve Romero’da Matt’e tekme atıyor. Baretta aprona çıkıyor anında Nick’de çıkıyor. Nick daha sonra koşarak Baretta’ya high knee geçiriyor. Baretta daha sonra Nick’e apronda Pileddriver yapıyor ve ringe sokuyor. Yine high knee yapıyor. Ve yine Piledriver yapıyor!!! Ve tuşa 1…2…2,67 Nick kurtuluyor. Nick’i ayağa kaldırıyor ama Nick ona arka arkaya choplar vurmaya başlıyor daha sonra iplere gidiyor ama dönüşte Baretta ve Romero’dan high knee yiyor. Romero’da ringin dışındaki Matt’e suicide dive yapıyor. Sonra da Baretta&Romero ikilisi Nick’e Strong Zero yapıyorlar ama Nick 2’de atıyor. Romero ve Matt tag alıyorlar ve karşılıklı yumruklaşmaya başlıyorlar. Sonra Romero high knee vuruyor, Matt’de Superkick geçiriyor, Romero’da heel kick gibi bir şey yapıyor ardından da reverse cutter yapıyor. Matt kendini dışarıya atıyor, Romero onun üzerine suicide dive yapıyor ama Matt dışarıda onu tutup Tombstone pozisyonuna getiriyor. Nick geliyor iplerden atlıyor ve dışarıda MELTZER DRIVER yapıyorlar!!! Seyirci orgazm olmuş durumda. Seyici”Meltzer” diye chant atmaya başlıyor. O sırada da Romero’yu ringe sokuyorlar ama ringe Baretta giriyor birkaç kere chop vuruyor ama Matt ve Nick’e işlemiyor ve Baretta onalrın üstüne tükürüyor. Nick’de Superkick’i basıyor. Sonra Matt ve Nick, Baretta’nın sırtına superkick yapıyorlar. Baretta yerde ölü gibi yatıyorken Matt, Romero’yu Meltzer Driver’a kaldırıyor. Nick uçuyor ve Mltzer Driver’ı gerçekleştiriyorlar. Ardından Nick, Romero’ya. Matt’de Baretta’ya sharpshooter yapıyor. Romero pes ediyor ve maçı Young Bucks kazanıyor.

Kazanan ve hala IWGP Junior Heavyweight Champion: Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (22:41)

Young Bucks galibiyetini kutlarken Ricochet ringe giriyor. Bir süre seyirciyi kestikten sonra ringin dışındaki Young Bucks’un üstüne uçuyor. Mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Ricochet: Geleceğin The Funky Future'ları olacaksınız. IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Championship kemerini istiyorum! Taguchi ile beraber dünyanın en iyi takımı olmamız için birçok sebebimiz var, ve size kemer için meydan okuyoruz!

Young Bucks da kabul ediyor bu meydan okumayı. Şahıslar oradan ayrıldıktan sonra Romero ile Beretta ringdeyken Romero konuşmaya başlıyor.

Romero: Beretta ile ben, takım olarak 5 yıllık bir planlama yapmıştık. Ve bu 5 yıllık süreç bizim için çok başarılı geçti. Ancak bu gece kemeri kazanamamış olsaydık, yollarımızı ayıracaktık. Ve kazanamadık. Beretta'nın artık Heavyweight bölümüne geçiş yapması gerekli.

Diyor ve ikili sarılıyor. Ardından ayrılıyorlar oradan. Bir takıma daha veda ediyoruz.

İlk olarak Bullet Club, ardından da rakipleri geliyor ringe.

BULLET CLUB (Bad Luck Fale, Cody, Marty Scurll & Yujiro Takahashi) vs. CHAOS (Kazuchika Okada & Will Ospreay) & Briscoe Brothers (Jay Briscoe & Mark Briscoe)

''Scurll ile Mark başlıyor maça. Scurll'dan Wristlock, şimdi Mark rakibini yere alıyor, kaldırıp Wristlock, Scurll kurtuluyor ve bir Wristlock, şimdi yumruk, iplere gönderiyor rakibini ve Mark sekiyor üst üste, şimdi de Scurll sekiyor, Scurll'un tauntunu yapıyorlar, karşılıklı hamlelerden kurtulmanın ardından yine taunt, ardından yine aynısı. Scurll, Too Sweet yapmak istiyor ama Mark chop vuruyor, Cody tag alıyor. Şimdi bütün Bullet Club birbirine tag veriyor, en sonda Okada tag alıp ringdeki Cody'e girişecekken Cody dışarı kaçıyor. Bullet Club dışarıda. Cody ringe giriyor şimdi. Ospreay bira içiyor seyircilerin arasında. Şimdi tag alıyor, Cody ile ringdeler. Jay tag alıyor. Lock-up ile başlıyorlar ve Jay köşeye gönderiyor, oraya doğru koşuyor ama Cody çekiliyor, şimdi Cody'den Powerslam! İplerden sekiyor ama Jay'den Headscissors! Jay yumruklar vuruyor, Ospreay tag alıyor. Shoot Kickler vuruyor, koşuyor ve Corner Back Elbow! Ardından yine köşeye gidiyor ve Corner Dropkick! Köşeye çıkıyor ana Scurll apronda taunt atıyor, Ospreay iplere vurup düşürüyor onu. Cody hemen Ospreay'in yanına geliyor ve Armdrag ile yere fırlatıyor! Yujiro apronu temizliyor. Cody ringde tekmeler, yumruklar vurup Ospreay'e Yujiro'ya tag veriyor. Yujiro stompluyor rakibini yerde. Ardından rakibinin önünde kıvırıyor. Scurll tag alıp kıvırıyor. Şimdi de Cody. Ardından Fale'a tag veriyorlar. Fale kıvırmıyor tabii, Seated Senton ile oturuyor. Tuş denemesi başarısız. Scurll tag alıyor. Köşeye gönderiyor, Ospreay'i, kendisi de koşuyor ama Ospreay'den bir tekme, apronu da temizliyor. Şimdi Scurll rakibini iplere itekliyor, ardından ayağına Superkick! Apronu temizliyor Scurll. Ardından seyirciler ile tezahürat yaparken falan Ospreay bir tekme vuruyor, ardından Step-Up Enzuigiri! Jay ile Yujiro tag alıyor. Jay'den üst üste Clotheslinelar, Suplex pozisyonuna alırken Cody geliyor oraya, ona bir Superkick! Ringde Yujiro'ya Puncharl vurmaya devam ediyor, iplere gönderiyor ve Dropkick! Ardından Neckbreaker gibi bir şey, tuş denemesi başarısız. Jay arkadan yakalıyor ama Yujiro elini ısırıyor, şimdi rakibini yere fırlatıp iplerden sekiyor ve Basement Dropkick! Snapmare'a alıp iplerden sekiyor ve bir Basement Dropkick daha! Kaldırıp köşeye gönderiyor. Kendi de koşuyor ama Jay'den bir tekme, şimdi de Rolling Elbow! Okada ile Fale tag alıyor. Okada koşarak aprondaki Cody'e geçiriyor, şimdi Fale'a bir DDT! Body Slam için kaldırmak istiyor ama kaldıramıyor, şimdi Fale kaldırıyor ama Okada düşüp iplerden sekiyor üst üste, bir Back Elbow! Ardından Body Slam! Köşeye çıkıyor ama Fale oraya doğru gelince yere atlıyor hemen, Fale rakibini kaldırıyor ve Samoan Drop! İplerden sekiyor ve Big Splash! Tuş denemesi başarılı değil. Fale, Chokeslam için kaldırıyor ama Okada'dan Dropkick! Fale iplerden sekiyor ve Shoulder Block! Cody tag alıyor. Karşılıklı forearmlar Okada ile, şimdi Cody yumruk vurup iplerin ortasından sekiyor ama Okada çekiliyor, Okada Rainmaker için çeviriyor ama Cody eğilip iplerden sekiyor, Okada'dan Flapjack! Okada tag veriyor Ospreay'e. Ospreay iplerden sekiyor ama Cody çekiliyor, Cody'den Punchlar, Alabama Slam için kaldırıyor ama Ospreay izin vermiyor, şimdi Ospreay arkadan yakalıyor ama Cody dirsekler vuruyor, Suplex pozisyonuna alıyor ama Ospreay'den Stunner! Bu sırada Scurll giriyor ringe ve Ospreay'in parmaklarını ayırıyor. Ardından Mark iplerden sekiyor ve Jumping Clothesline! Yujiro geliyor ve ona Fisherman Buster! Jay'den Yujiro'ya Big Boot! Fale'dan Jay'e Clothesline! Fale iplere göndermek istiyor Okada'yı ama çevirip Okada gönderiyor ve Dropkick! Şimdi Scurll'u çeviriyor Rainmaker için ama Scurll şemsiyeyi açıyor, Cody'den Beatuiful Disaster! Şimdi Ospreay iplerden Handspring ile sekiyor ve Moonsault! Ardından iplerden sekiyor ve dışarıya Sasuke Special! Ospreay ringe giriyor ve Cody'e Jumping Corkscrew Roundhouse Kick! Köşeye doğru çıkıyor ama Cody'den Beautiful Disaster! Hemen Cross Rhodes! Tuş denemesi başarılı!

Kazananlar: BULLET CLUB. (Bad Luck Fale, Cody, Marty Scurll & Yujiro Takahashi) (16:00)

Bullet Club kazanıyor, ekip ringde galibiyetini kutluyor.

Şimdi sıra keşke olmasa, keşke incelemesek dediğimiz bir maçta. Dünyanın en rastgele maçı için ilk önce Billy Gunn, ardından da kemeri daha güçlü rakiplere karşı savunması gereken Hiroshi Tanahashi. Cidden niye var ya bu maç? Neyse.

IWGP Intercontinental Championship
Hiroshi Tanahashi (c) vs. Billy Gunn


''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock-up ile başlıyorlar ve Gunn iplere götürüyor, orada Tanahashi çekiyor iplere. Ayrılıyorlar. Yine lock-up ve Gunn Side Headlock bağlıyor, Tanahashi iplere gönderiyor ama Gunn'dan Shoulder Block! Yine ayrılıyorlar. Kollarını tutarak giriyorlar şimdi, Gunn üstün çıkıyor buradan. Bir süre öyle durduktan sonra Tanahashi'den Wristlock, Side Headlock bağlıyor, Gunn iplere göndermek istese de Tanahashi izin vermiyor, Takeover'a alıyor Tanahashi. Şimdi kalkıyorlar, Gunn köşeye gönderip oraya doğru koşuyor ama Tanahashi çekilip yine Takeovera alıyor. Gunn kalkıp iplere gönderiyor, şimdi kendisi sekiyor, Tanahashi yine Takeover'a alıyor. Gunn kalkıyor ve Back Suplex! Gunn kaldırıp iplere gönderecekken Tanahashi Wristlock yapıyor ama Gunn'dan STO! Gunn koluna tekme vuruyor rakibinin, kaldırıp dışarı gönderiyor. Kendi de oraya gelip yumruklar vuruyor, ardından kolunu ring posta vuruyor. Demirlere vurmaya devam ediyor. Ardından yumruklar, ring posttan gerdiriyor kolunu. Gunn ringe sokuyor rakibini. Yumruklara devam ediyor. Kaldırıyor ve Jackhammer! Tuş denemesi başarısız. Yerde rakibinin kolunu geriyor yine Gunn. Diziyle darbeler vuruyor. İplerden sekiyor ve Superkick! Kaldırıyor rakibini ve yumruk yine, ardından Hoverboard Lock bağlıyor, Gunn tekme vurup köşeye gönderiyor, kendi de koşuyor ama Tanahashi'den tekme, Tanahashi köşeye çıkıp atlıyor ama Gunn'dan bir yumruk. Yine yumruklar yerde. İplerden sekecekken Tanahashi şortunu indiriyor, altında donu varmış. Şimdi Tanahashi'den yumruklar, iplere göndermek istiyor ama çevirip Gunn gönderiyor, Tanahashi'den Jumping Forearm Smash! Bir Back Elbow! Ardından Armdrag! Elbow Drop! Somersault Senton! Tuş denemesi başarısız! Tanahashi rakibine forearmlar vurup iplerden sekecekken Gunn poposunu açıyor onun! Şimdi Tanahashi iplerden sekiyor ama Gunn Coquina Clutch bağlıyor, ardından Cobra Clutch Slam! Tuş denemesi yine başarısız. Gunn rakibini kaldırıyor ve tekme vuruyor, iplerden sekiyor ama Tanahashi çekiliyor ve Low Dropkick! İplerden sekiyor ama Gunn hamle yapıyor, başarılı olamıyor, şimdi Tanahashi'den Twist and Shout! Köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor ama Gunn çekiliyor, şimdi Gunn'dan Famouser! Tuş denemesi başarısız! Gunn kaldırıyor rakibini, tokatlar Tanahashi'den, iplerden sekiyor ve Sling Blade! Köşeye çıkıyor ve Frog Splash! Tuş denemesi başarılı!

Kazanan ve Hala IWGP Intercontinental Champion: Hiroshi Tanahashi. (14:25)

Tanahashi bu berbat maç ile kemerini koruyor. Abi biraz ciddi bir şeyler koysaydınız şu kemer için ne güzel olacaktı ya, bari Suzuki reis gelseydi de kemerini korusaydı. Çok fena saçmalık oldu vallahi.

IWGP United States Championship Tournament Final
Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii


''Zil çalıyor ve lock-up ile başlıyorlar, Ishii Side Headlock bağlıyor. Omega iplere gönderiyor ve Shoulder Block vuruyorlar, devrilen yok. Omega sekiyor ama yine devrilen yok. Karşılıklı Forearmlar, Omega iplerden sekiyor ama Ishii'den Shoulder Block! Şimdi karşılıklı hamle girişimlerinin başarısız olmasının ardından Omega'dan Big Boot! Omega iplerden sekiyor V-Trigger için ama başarısız, şimdi de Ishii sekiyor Lariat için başarısız, ayrılıyorlar. Omega kafasına tokatlar atıyor, Snapmare'a alıp bir Kick vuruyor. Bir kez daha ama Ishii vur der gibisinden hareket yapıyor. Omega vurmaya devam ediyor. Omega iplerden sekip vuruyor bir tane de, Ishii devrilmiyor. Omega tekmeler vuruyor suratına, yine iplerden sekip Kick vuruyor ama Ishii dibinde bitiyor, şimdi Omega gözüyle uğraşıp Suplex pozisyonuna alıyor ama Ishii'den Delayed Suplex! İkili dışarıda. Ishii choplar vuruyor, şimdi seyircilerin arasına götürüyor Ishii rakibini. Orada sandalyelere fırlatıp choplar vuruyor, ardından kaldırıp ringe götürürken Omega yumruklar vuruyor, Ishii'den yine choplar. Ishii yine seyircilerin arasına götürüp sandalyelere fırlatıyor Omega'yı, ardından ringin önüne getirip ring posta vuruyor. Kaldırıyor ama karşılıklı choplar, Ishii demirlere fırlatıyor rakibini, şimdi oraya doğru koşarken Omega'dan bir tekme, ardından Omega demirlerden Moonsault ile atlayacakken Ishii yere düşürüp Suplex pozisyonuna alıyor, kaldıramıyor. Ishii demirlere itekliyor rakibini, ardından German Suplex ama Omega ayaklarının üstüne düşüyor. Omega bir tekme vuruyor ve Snap Suplex! Omega giriyor ringe. Omega iplerden sekiyor ama Ishii hemen ringe giriyor ve Shoulder Block! Ishii choplar vuruyor, ardından Headbutt, köşede choplara devam ediyor, ayağını kafasına bastırıyor falan. Omega forearmlar ile toparlanmak istese de Ishii forearmlar ile yere oturtuyor, ardından Snapmare'a alıyor ve tam beline Kick! Omega da vur der gibisinden hareket yapıyor. Ishii vuruyor, karşılıklı choplar, Ishii üst üste vurup aprona gönderiyor rakibini. Kaldırıyor rakibini ve Headbutt, köşede kafasına tokatlar vuruyor, Omega forearmlar ile toparlanmak istiyor, Ishii köşeye gönderiyor. Ishii rakibine doğru koşuyor ama Omega'dan tekme, Omega koşuyor ama Ishii'den Powerslam! Tuş denemesi başarısız. Ishii rakibini kaldırıyor ama Omega'dan forerm ve choplar, Omega iplerden sekiyor ve karşılıklı hamlelerden kurtuluyorlar, Omega'dan DDT! Omega yumruklar vuruyor, yine vuracakken Ishii vurup iplere göndermek istiyor ama Omega Wristlock yapıyor, ardından kaldırıyor ve Rolling Fireman's Carry Slam + Moonsault! Tuş denemesi başarılı değil. Omega yumruklar vuruyor, ardından iplere göndermek istese de çevirip Ishii gönderiyor, Omega iplerden sektikten sonra hemen bir kez daha sekiyor ve Running Dropkick! Ardından Kotaro Krusher! Ishii dışarıda. Omega iplerden sekiyor ve Tope Con Hilo! Omega ringe giriyor zar zor. Dizini tutuyor. Young Bucks dışarıya masa kuruyor, bu esnada Ishii de giriyor ringe. Omega köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick! Şimdi köşedeki rakibine koşuyor ve Corner Back Elbow! Köşede tekme vurup kaldırıyor rakibini. Choplar vuruyor. Forearmlar ile devam ediyor. Ishii karşısına dikiliyor şimdi. Ishii forearmlara kafa atıyor, ardından bir forearm vurup iplerden sekiyor ama Omega'dan Hurricanrana! Ishii apronda. Omega bir Big Boot vuruyor, iplerden sekiyor ve bir tane daha, Ishii gömülmüyor masaya. Omega yine iplerden sekiyor ama Ishii'den Forearm, Ishii suplex pozisyonuna alsa da kaldıramıyor rakibini. Şimdi Omega German ile masaya yapıştırmak istiyor ama başarısız. Ishii çok direniyor ama Omega'dan tam masanın üstüne Dragon Rush! Offf!! Dehşet bu! Hakem sayıyor, Omega giriyor önce ringe, son saniyede de Ishii. Omega tuş deniyor, başarısız. Omega iplerden sekecekken Ishii ayağına tutunuyor, Omega tekmeler yumruklar ile kurtuluyor, bir V-Trigger! Bir tane daha! Bir tane daha vuracakken Ishii yakalıyor ayağını ve Forearmlar vuruyor, sonuncusunda Omega'dan V-Trigger! İplerden sekiyor ve bir tane daha! Tuş denemesi başarısız. Omega kaldırıyor One Winged Angel için ama Ishii'den Jumping DDT! Şimdi Ishii'den Lariat! Ishii köşedeki rakibine koşuyor ve Corner Clothesline! Köşeye çıkarıyor. Kendisi de çıkıyor ve Superplex! Tuş denemesi başarısız! Ishii iplerden sekiyor ama Omega'dan Big Boot, karşılıklı choplar şimdi, Omega'dan V-Trigger! Ishii'den Headbutt! Ishii iplerden sekiyorken Omega'dan V-Trigger! Omega iplerden sekiyor ama Ishii'den Lariat! Tuş denemesi başarısız! Ishii Suplex pozisyonuna alıyor ama Omega'dan Brainbuster! Tuş denemesi başarısız! Omega iplerden sekiyor ama Ishii arkadan yakalıyor, şimdi de Omega yakalıyor ve German Suplex! Ishii'den Forearm, bir diz darbesi! Kaldırıp iplerden sekiyor ve Lariatttt! Tuşa gidiyor ancak başarısız! Omega kurtuluyor! Ishii rakibini kaldırıyor ama Omega Wristlock ile kurtuluyor, şimdi Ishii'den bir Forearm, Omega iplerden sekiyor ve V-Trigger! Ishii birden rakibini kaldırıyor ve One Winged Angel! Tuşa gidiyor ancak başarısız! Offffff dehşet dehşet! Ishii kaldırıyor rakibini ama Omega'dan V-Trigger! İkili yerde. Kalkıyorlar ve karşılıklı Forearmlar, Ishii üst üste vuruyor ama Omega tokatı yapıştırıyor! Ishii yerde. Omega kaldırıyor ve Reverse Neckbreaker! Omega iplerden sekiyor ve V-Trigger! Ardından Ishii'den Forearmlar, Omega'dan Dragon Rush! İplerden sekiyor ve V-Trigger! Tuşa gidiyor ama Ishii henüz birde kurtuluyor! Birde ulan! BİRDE! BİRDE! Omega'dan Reverse Frankensteiner! İplerden sekiyor ve V-Trigger! Kaldırıyor ve One Winged Angel! Tuşa gidiyor! Bir iki üç! Başarılı! Kenny Omega kazanıyor!

Kazanan ve İlk IWGP United States Champion: Kenny Omega. (31:20)

Of of of, efsane bir maç izledik. Yalnız bu maçta inanılmaz bir derecede Ishii'yi destekledim, sebebini bende bilmiyorum. Güreşçiler ölü gibiler adeta, Bullet Club geliyor maçtan sonra Omega'yı tebrik etmeye. Görevliler Ishii ile ilgileniyor. Kemeri veriliyor Omega'ya. Cody gelip alıyor kemeri birden, ardından sarılıyor Omega'ya ve kemerini veriyor. Omega mikrofon alıyor.

Kenny Omega: Çok fazla mücadeleler verdim ve genel anlamda başarısız oldum. Ancak hepimiz bir insanız ve hepimiz başarısızız. Bir şeyler yapmaya ve başarısızlığı değiştirmeye değer bir şeyler bulunuyor. Gelecek sene 20 bin koltuk istiyorum seyirciler için! Bullet Club gemiyi sürmeye devam ettiği sürece güreş dünyasını yönetmeye devam edecek! Vaovvv!

Diyor ve mikrofonu bırakıp Bullet Club ile ekranlara poz veriyor. Bu muhteşem şov burada sona eriyor.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2017, 21:52   #2
Emekli
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Mesajlar: 43.846
Konular: 2585
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 35165
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

İncelediğim için mi öyle geliyor yoksa gerçekten de öyle mi bilmiyorum ama bu gece sanki diğer gecenin gerisinde kaldı ya. Ishii vs Omega cidden çok taş bir maç oldu. Ama onun haricinde takım maçları sarmadı bir de Billy Gunn'ın title shot alması rahatsız etti.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2017, 21:54   #3
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.295
Konular: 1337
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İncelediğim için mi öyle geliyor yoksa gerçekten de öyle mi bilmiyorum ama bu gece sanki diğer gecenin gerisinde kaldı ya. Ishii vs Omega cidden çok taş bir maç oldu. Ama onun haricinde takım maçları sarmadı bir de Billy Gunn'ın title shot alması rahatsız etti.
Bence de ilk gün daha iyiydi, daha güzel maçlar içerdi. Özellikle bu şovdaki tag team maçı sayısı da çoğaltılmıştı. Keşke Tanahashi IC kemerini savunmasaydı, Suzuki Never Openweight kemerini savunsaydı.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2017, 21:55   #4
Emekli
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Mesajlar: 43.846
Konular: 2585
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 35165
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence de ilk gün daha iyiydi, daha güzel maçlar içerdi. Özellikle bu şovdaki tag team maçı sayısı da çoğaltılmıştı. Keşke Tanahashi IC kemerini savunmasaydı, Suzuki Never Openweight kemerini savunsaydı.
Suzuki'nin Amerika'ya gelmeyip paso Britanya'ya gitmesi üzüyor ya. WCPW'ya bile gitti ROH'e gelmedi adam.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2017, 21:56   #5
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.754
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32770
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Final maçını kesinlikle izlemeyi düşünüyorum canlı olarak kaçırsam da. Elinize sağlık ama repi Emre'ye atacağım bir yorum bırakınca.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2017, 22:00   #6
Glorious and Domination
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: Gaziantep
Mesajlar: 8.982
Konular: 374
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 22834
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Lone Man WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Final maçını kesinlikle izlemeyi düşünüyorum canlı olarak kaçırsam da. Elinize sağlık ama repi Emre'ye atacağım bir yorum bırakınca.
Yorumu gördüm hemen geldim. Bu takım maçları yazarken biraz sıkılmıştım ama Young Bucks'un maçını yazarken pek zorlanmadım, adamlar ringde çok akıcı güreşiyorlardı bu yüzden o maçı keyifle yazdım. Şov da genel olarak güzeldi. Benimle beraber yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
imza
HEEL TURN!


International Victims
Shinsuke Nakamura - Hideo Itami - Jinder Mahal - Rusev"The Boss" Sasha Banks - "The Queen" Charlotte Flair - "The Irish Lass Kicker" Becky Lynch - ̶B̶a̶y̶l̶e̶y̶

"Benim hayatımı s****lerden intikamımı almaya geldim."

Sevdiğimiz YiğitlerHanımlar
✹ Dean Ambrose✹ Charlotte Flair
✹ The Revival✹ Sasha Banks (Heel)
✹ Seth Rollins✹ Alexa Bliss
✹ The Bar✹ Toni Storm
✹ Bobby Roode✹ Paige
✹ Kevin Owens✹ Candice LeRae
✹ Austin Aries✹ Becky Lynch
✹ Silas Young✹ Mickie James
✹ Adam Cole✹ Asuka
✹ Roman Reigns 
✹ Hangman Page 

RPG: Austin Aries
1x DoR International Openweight Şampiyonluğu (105 gün)

Haftanın Parlayan Üyesi - 25 Haziran 2017
2017 Yılının En Karagöz 7. Üyesi
Ayın İspiyoncuları Listesi (Kasım, Ekim)
Onur Kürsüsü (Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım)

27. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.'si
26. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 2.'si Efsanevi BaB
26. ve 28. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.'si
28. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
27. Etkinlik Haftası Poster Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 3.'sü
The Lone Man isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2017, 23:20   #7
Banned
Alpercanbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nerden: İzmir/Gaziemir
Mesajlar: 5.223
Konular: 544
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 10081
Rep Derecesi: Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Alpercanbaz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Elinize sağlık şovu daha izlemedim ama okumayı şimdi bitirdim açıkçası okurken bile heyecanlandım umarım en kısa sürede izlerim.
Alpercanbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.