GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-07-2017, 04:48   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 775
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177262
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Seth Rollins vs. Triple H | Feud İncelemesi

Feud: Seth Rollins vs. Triple H
Şirket: WWE
Tarih: 2016-2017
Kazanan: Seth Rollins.

'' 2 Haziran 2014 Monday Night RAW. Belkide her şeyin başladığı gece. O gece Evolution ve The Shield üyeleri arasında bir segment gerçekleşiyor. Triple H o gece Plan B'yi gerçekleştirdi ve Seth Rollins takım arkadaşlarına ihanet etti. Bu ihanetin ardından Seth Rollins için yepyeni bir çağ başladı. Önce Money in The Bank çantasını kazandı ve sonrasında tarihin en iyi cash in'ini yaparak yeni WWE şampiyonu oldu. Kemerini uzun süre korumasını bildi fakat sakatlanana kadar. Seth Rollins sakatlanınca kemer boşa çıktı ve geri döndüğünde yeni şampiyon Roman Reigns'di. İkili arasında gerçekleşen maçı Seth Rollins kazanmasını bildi ve yeni şampiyon oldu. Fakat bu onun için çok kısa bir sevinç oldu çünkü o gece MITB çantasını kazanan Dean Ambrose çantasını kullandı ve yeni WWE Şampiyonu oldu. İlerleyen zamanlarda Dean Ambrose ile feuda giren Seth Rollins bundan mağlup olan taraf olarak ayrılırdı. Brandlar ayrıldıktan sonra Seth Rollins, Raw'ın yeni kemeri olan Universal Champion ünvanı için Finn Balor ile Summerslam'de bir maça çıktı. Finn Balor bu kemeri kazandı fakat maçtaki sakatlığından ötürü bu kemeri bırakmak zorunda kaldı. 29 Ağustos 2016 RAW gecesindeyiz. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. Kevin Owens vs. Big Cass arasında WWE Universal Title Fatal Four Way Elimination Match gerçekleşiyor. Maça Triple H karışıyor ve Roman Reigns'e Pedigree'yi geçiriyor. Ardından Seth Rollins'i ringe sokuyor ve Seth Rollins tuşa giderek Roman Reigns'i eliyor. Hunter ceketini çıkarıyor ve ringe giriyor. Şimdi Kevin Owens'a yöneliyor ve kaldırıyor fakat bu sırada Seth Rollins'e dönüyor ve Pedigree! Kevin Owens şaşkınlıkla tuşa gidiyor ve yeni Universal Champion oluyor. 5 Eylül 2016 tarihinde şampiyon Kevin Owens ve Stephanie Mcmahon&Mick Foley ikilisi ringdeyken Seth Rollins geliyor. Triple H ile olan meselesini halletmek istediğini söylüyor. Stephanie Mcmahon bundan hiç haberi olmadığını söylüyor. Fakat Seth Rollins buna inanmıyor. İkili konuşurken Kevin Owens araya giriyor fakat Seth Rollins ona saldırmaya başlıyor. Clash Of Champions Pay-Per-View'un da, Seth Rollins ve Kevin Owens WWE Universal kemeri için karşı karşıya gelecekler! 25 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşen Universal Championship maçında Kevin Owens, Seth Rollins'i mağlup etmeyi başarıyor. Daha sonra 30 Ekim 2016 Hell in a Cell şovunda Hell in a Cell match for the WWE Universal Championship gerçekleşiyor. Kevin Owens bu maçta Seth Rollins'i mağlup etmeyi başarıyor. Survivor Series'te ise Team RAW'da bulunan Seth Rollins, bu maçtanda mağlup ayrılıyor. Resmen çöküş yaşayan Seth Rollins, 18 Aralık tarihli Roadblock şovunda Chris Jericho'yu mağlup ediyor. ''

''26 Aralık 2016 tarihli Monday Night RAW şovdayız. Stephanie Mcmahon ringe geliyor. Chicago'dayız ve doğal olarak CM Punk chantleri yükseliyor. Bunu duyan Stephanie Mcmahon cevabı yapıştırıyor. ''Buna 2 dakika 15 saniye daha devam ederseniz Punk'tan 1 saniye daha fazla dayanmış olursunuz!'' (Aschentef ağlıyor. Her neyse) Second Coming duyuluyor ve acıların çocuğu, babası Triple H tarafından reddetilmiş olan Seth Rollins ringe geliyor. Seth Rollins Triple H'den bahsediyor. İkili konuşuyorlar. Daha sonra Seth Rollins ''Neredesin HHH? Yalvarıyorum, oradan, buradan, rampadan gel!'' diyor. Stephanie Mcmahon ise eşim senden daha iyi bir şampiyon diyor. Seth Rollins kavga için geldiğini söylüyor ve Braun Strowman ile bir maç istiyor. Daha sonra imparatorlar imparatoru, krallar krallı, majeste Roman Reigns geliyor. Oda Braun Strowman ile bir maç istiyor. Paylaşılamayan adam Braun Strowman be kardeşim. Seth Rollins ve Roman Reigns ilk önce atışıyorlar fakat daha sonra gaza geliyorlar ve Shield gibi Powerbomblayalım falan diyorlar. Aynı gece Braun Strowman vs Seth Rollins maçı oluyor fakat maça Sami Zayn karışıyor ve sonuçsuz bitiyor. Geç abicim bunları ya 1-2 sene önce neler neler yapan koskoca Seth Rollins ne hallerde. Asıl olaya gelmeliyiz biz. 23 Ocak 2017 tarihindeyiz. Sami Zayn vs. Seth Rollins arasında kaybeden isimin Royal Rumble'da bulunmayacağı bir maç gerçekleşiyor. Seth Rollins üstünlüğü yakalıyor ve tam apronda Sami Zayn'a Pedigree yapıyor. Şimdi ringe sokuyor fakat Time to play the GAME! Seth Rollins girişe bakıyor. Triple H gelecek mi? Roll up Sami'den! Hakem sayıyor ve maç bitiyor. Sami Zayn maçı kazanıyor ve Seth Rollins'i Royal Rumble'ın dışına atıyor. Kadere bak... Seth Rollins öfkeli bir şekilde arka alana gidiyor ve Mick Foley'e hesap soruyor. Bu bir komplo! Bu hayalimdi! Bunu benden aldı! Hayatımdan bir yılı aldı! Birileri bir şey biliyor olmalı diyor. Mick Foley ise bundan haberinin olmadığını ve Triple H'in müziğinin duyulmasıyla bir alakasının olmadığını söylüyor. NXT Takeover: San Antonio şovundayız. Seth Rollins ringe dalıyor! Triple H'e hemen buraya gelmesini söylüyor. Triple H girişte görünüyor! FİGHT TRİPLE H FİGHT! İkili bir süre bakışıyorlar. Seth Rollins üzerindekileri falan çıkarıyor fakat görevliler geliyor. Triple H ise arka alana geri dönüyor. Seth Rollins görevlilerden birkaçını etkisiz hale getiriyor fakat daha sonra fazlalaşan görevliler Seth Rollins'i durdurmayı başarıyor.''

''30 Ocak 2017 tarihli Monday Night RAW şovundayız. King of Kings! Triple H ringe geliyor! Ona dünyayı sundum. Ona methiyeler düzdüm ve ilk NXT Şampiyonu oldu. İronik, değil mi? Daha sonra SHIELD'ın lideri oldu. Daha sonra ona en iyi olabilmesi için bir teklif sundum ve o bunu kabul etti. Benim tarafımda iken Seth Rollins "The Man" oldu. Benim tarafımda iken Seth Rollins WWE'nin yüzü oldu! Benim tarafımdayken Seth Freakin' Rollins WWE Şampiyonu oldu diyor. Bir özür hak eden varsa o da benim! Sana dünyaları verdim Seth Rollins ama sen benim suratıma tükürdün! Seth Rollins burada beni çağırırken gelmemek benim için ne kadar zor biliyor musunuz? Buraya gelmedim çünkü eşim istemedi ve haklı da. Çünkü gelmemem iş için en iyisi. İnanın ya da inanmayın, yeniden o adam olmamak için elimden geleni deniyorum. Kariyerleri sona erdiren, hayalleri yıkan, insanları sakatlayan ve insanları ile düşüncelerini umursamayan o adam olmamak için elimden geleni deniyorum. O adam olmamak, daha fazlası olabilmek için elimden geleni deniyorum. Bu yüzden her gün bu takım elbiseyi giyiyorum. Her gün bu aptal kravatı takıp ofise gidiyorum. Ve her gün olanları bir kenara bırakıp bir yaratıcı olmayı deniyorum. Buradaki herkes için bir şeyler yaratmayı deniyorum. Ardından Seth Rollins NXT'ye gelmeye karar veriyor! Seth Rollins yaratmayı denediğim yere geliyor ve açıkçası, sıradaki Seth Freakin' Rollins'i yaratmayı deniyorum! Artık denemekten bıktım. Denemekle işim bitti diyor. Şimdi ceketini çıkartıyor ve hazırlanıyor. Bağırarak Seth Rollins'i ringe çağırıyor. Second Coming duyuruyor ve Seth Rollins ringe geliyor! Seth Rollins hızla ilerliyor. Bu sırada Samoa Joe! Samoa Joe Seth Rollins'e saldırıyor! Bariyerlere atıyor ve aprona vuruyor. Rollins aniden foreram vuruyor ama Joe köşede back elbow vuruyor ve enzuigiri! arka arkaya Running senton! Seth Rollins'e ringde Coquina Clutch bağlıyor! Seth Rollins bayılıyor! 6 Şubat 2017 tarihli şovda Seth Rollins'in sakatlandığı açıklanıyor. (Aschentef yine ağlıyor.) ''

''27 Şubat 2017 tarihli şovdayız. Seth Rollins sakatlığının ardından ringde ve aynı zamanda Corey Graves'da ringde. İkili sakatlık mevzusu hakkında konuşuyorlar. Seth Rollins doktorlar tarafından durumunun iyi görünmediğini söylüyor. Wrestlemania'ya kadar temize çıkamayacak gibi duruyormuş. Bu sırada Triple H geliyor! Seni en son gördüğümde, seni bir kez daha görmeyeceğimi düşünmüştüm diyor. Bu arada Joe ringin dışında. Seni kullandım ve tükürüp attım Seth! Bana bak, ona değil! Bana bak! Seni kullandım ve tükürüp attım! Hayat böyledir! Adam ol ve bununla yüzleş! Çünkü ben senin için bunları yaparken sen bunlardan yararlanıyordun. Tüm dünyaya gelecek olduğunu söyledim ama hayır. Artık geçmişsin. Alt tarafı değersiz olan, zamanı geçmiş, hırpalanmış bir başka superstarsın. Geri kalanları kurtar Seth. O kalan azcık şeyleri kurtar Seth. Senin için daima yaptığım şeyi yapacağım ve sana cevabın ne olduğunu söyleyeceğim. Doğru kararı vermen gerek Seth. Çünkü bu kariyerin boyunca vereceğin en önemli karar. Wrestlemania'ya gelme. Bana Wrestlemania için meydan okuma Seth Rollins! Çünkü seninle işim bitti! Seni uyarmayacağım! Wrestlemania'ya gelirsen ve bana meydan okursan söz veriyorum... Hayır, yemin ediyorum ki eğer Wrestlemania'ya gelirsen bu WWE ringinde yaptığın son şey olur diyor. Seth Rollins ise kaybedecek bir şeyinin olmadığını ve Wrestlemania'da bulunacağını söylüyor. 6 Mart tarihli Monday Night RAW şovunda Triple H, Seth Rollins ile alakalı bir röportaj veriyor. 13 Mart tarihli şovda ise Stephanie Mcmahon, Mick Foley ringdeler. Mick Foley bir superstarı kovacak. Stephanie Mcmahon şimdi kovacağın superstar kim diye soruyor. Mick Foley ise Stephanie Mcmahon diyor. Bu sırada Triple H'in müziği duyuluyor ve gülerek ringe giriyor. Eyy Mick Foley sen kimsin ya? Triple H şimdi ringe giriyor ve ikili arasında gerçekleşen uzun konuşmalardan sonra Mick Foley'in kovulduğunu açıklıyor. Mick Foley'e defol git diyor. Mick Foley köşede bekliyor ve Triple H üzerine gidiyor. Bu sırada Mr. Socko! Köşede sıkıştırıyor! Ancak Steph'den low blow! Foley yerde.Gömleğinin kollarını yukarıya çekip ilerliyor ama SECOND COMING! Seth geliyor! HHH şaşkın! Seth giriyor. Ringde yumruklaşıyorlar! Seth seri vuruyor! Seth gaza geldi! Bir running dropkick! HHH dışarıda! Rollins sesleri var. HHH dışarıda koltuk değneğini alıp giriyor! Ancak yumrukla yere seriyor Seth! Yumruklar atıp iplerden sekiyor ama bacağına vuruyor değnekle HHH! Dize vuruyor değnekle! Seth yerde! Değnek kırıldı! Steph de dışarıda bağırıyor. Seth acı içinde. Triple H kilit yapıyor. Seth acı içindeyken Triple H tepesinde. Şimdi değneği atıp gidiyor. ''

''27 Mart 2017 tarihli Monday Night RAW şovundayız. Seth Rollins ve Triple H arasında bir kontrat töreni gerçekleşecek. Triple H, Bunu imzaladığında neler olacağını bilmeni isterim. Bu kontratı imzaladığında tüm haklarından feragat edersin Seth. Bu kontratı imzalayıp, benimle Wrestlemania'da ringe girdiğinde, bacağına yüklenemediğinden o destek aldığın değneği alırım ve 2 hafta önce yaptığım gibi dizine vururum. O yakıcı, bir şey yırtılıyormuşçasına acıyı hissedersin. Durmam Seth. Yarattığım şeyi yok edene dek durmam! Bu belgeyi imzaladığında tüm haklarından feragat etmiş olursun. Yani sana yaptıklarımdan sonra ayağa kalkamadığında, kariyerin bittiğinde bana, eşime, aileme, WWE'ye dava açamazsın. Tüm haklarından feragat etmiş olursun diyor. Seth Rollins ise anladım, kontratı imzala ve ver diyor. Triple H konuşmasına devam ediyor. Daha sonra sözü Seth Rollins alıyor. Wrestlemania'daki bir maçla da alakalı değil. Bu intikamla alakalı! İntikam! Anladın mı? Çünkü yanında olabilmek için her şeyden vaz geçtim! Sahip olduğum tüm dostluklar, beni ben yapan her şey! Yanında durmak için bunlardan vaz geçtim. Ne pahasına ha? Ne pahasına? Wrestlemania'da bacağımı vücudumdan söküp, beni onunla dövmeye hazır olsan iyi olur. Beni oradan göndermek için bir sedyeyi hazırda tut. Çünkü seni parça parça edip hayatımdaki en önemli şeyi, seninle tanışmadan önce olduğum kişiyi, almamdan hiçbir şey alıkoyamaz! Seth Freakin' Rollins'i geri almak diyor. Seth imza atıyor. Sonra kontratı Triple H alıyor. Fakat masaya bir tekme atıyor ve masa Seth Rollins'în dizine geliyor. Triple H ceketi ve kravatı çıkartıyor. HHH değneği alıyor, vuracakken aniden enzuigiri! Seth kaldırıyor ve Pedigree deniyor fakat Triple H kurtulup sakat dize chop block yapıyor. Seth acı içinde! Bir tekme atıyor Triple H ve Pedigree deniyor. Bu sırada Seth Rollins onu Back body drop ile dışarıya atıyor. Seth yerde. Triple H ringe giriyor ama değnekle vuruyor Seth! Triple H kaçıyor. ''

Wrestlemania 33

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Non-Sanctioned Match
Seth Rollins vs Triple H (w/Stephanie McMahon)

''Bu maç ''Super Disaster'' nickli üyeden alınmıştır.''

"İki isim de yumruklaşmaya başlıyor. Seth üst üste geçirip iplerden sekiyor, Single Leg Dropkick! Triple H dışarı inip rakibini de çekmek istiyor ama Seth ring demirine itiyor. Yumrukladıktan sonra bariyerlere atmak istiyor ama Triple H atıyor. Ayağını yakalayıp Dragon Screw ile fırlatıyor. Ama Seth toparlanıp rakibini Clothesline ile bariyerlerin arkasına alıyor. Yumruklarken Triple H Eye Poke yapıp üstüne geliyor ama Seth ring kısmına doğru fırlatıyor. Ardından da bariyerlerin tepesinden Flying Clothesline ile atlıyor! Ringe sokup bir kez daha atlarken Triple H ayağından yakalıyor. Seth üstünden atıp Enzuigiri geçiriyor. Triple H dışarı inerken Seth iplerden sekip Suicide Dive ile atlıyor! Yeniden ringe girip iplerden sekiyor, ikinci Suicide Dive! Kaldırıp kafasını spiker masasına çarptırıyor. Masanın üstünü dağıtıp Triple H'i oraya çıkartıyor. Pedigree deniyor ama Triple H sakat dizine vurup DDT ile masaya gömüyor! Köşeden sandalye alıp Seth'in sakat dizine vuruyor! Bir darbe daha! Seth acıdan kıvranıyor! Triple H Seth'in ayağını spiker masasına yaslayıp sandalyenin üstünden Diving Knee Drop ile atlıyor! Ringe sokup sakat ayağa Chop Block indiriyor! O bölgeye iyice çalışıyor. Kneebar bağlıyor. Seth yumruklarla kurtulmak istiyor ama Triple H'in bırakmaya niyeti yok. Sonunda köşeye alıp iyice Chopluyor. Ayağını iplerin arasına alıp dize tekmeler indiriyor. Seth yumruklarla karşılık verip boğazından yakalıyor, köşeye doğru Flatliner! Şimdi köşeye tırmanıyor ama Triple H yumruklar atarak rakibini engelliyor. Üstüne çıkıp Super Plex denemek istiyor ama Seth engelleyip Headbutt geçirerek iyice sersemleştiriyor. Sonunda doğrulup Sunset Powerbomb'a atlıyor AMA DİZ! SETH DİZİ YÜZÜNDEN HAREKETİ GERÇEKLEŞTİREMİYOR! Triple H yumruklarken Seth kucaklayıp Buckle Bomb deniyor ama yendien yere düşüyor. Seth'in Triple H'i kucaklamaya gücü yok. Dizi çok kötü durumda. Triple H rakibini kaldırıp Pedigree yapacakken Seth kurtulup kendisi Pedigree deniyor, yapamayınca son gayret kaldırıp Buckle Bomb ile köşeye fırlatıyor! Ama kendisi de dizi yüzünden toparlanamıyor. Triple H köşede kalkarken Seth Forearm Smash geçirip aynı köşeye hızla fırlatınca Triple H dışarı düşüyor. Seth köşeye çıkıp Triple H'e Flying Crossbody ile atlıyor! Tabii yine diz! Toparlanıp rakibini ring demirine fırlattıktan sonra ringe sandalyeler sokuyor. Ama işi burada bitmiyor. Ringin altından masa çıkartıp hemen spiker masasının önüne kuruyor. Triple H ringe girerken Seth üstüne Frog Splash ile atlıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Sandalye alıp saldıracakken Triple H sakat dizine tekme atıp Spinebuster vuruyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşedeki sandalyeyi alıp Seth'in ayağına sokarak üstüne tekmeyi indiriyor! Bacağını bile kırabilir bu hareket! Şimdi de üstüne Elbow Drop ile atlıyor! Seth bu maçı kazansa da 74 metrelik podyumu nasıl yürüyecek? Triple H sandalyeyi tekrardan ayağına sokup köşeye çıkıyor, ama Seth toparlanıp sandalyeyi kafasına indiriyor! Şimdi üstüne çıkıyor, Super Plex! Ama bitmedi! Falcon Arrow! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı! Köşeye çıkacakken Steph ayağından tutup yere düşürüyor! Triple H de bu fırsattan istifade Indian Death Lock bağlıyor! Seth zor durumda! Önünü dönüp rakibini yumrukladıktan sonra hareketi Crossface'e çeviriyor! Triple H de rakibinin dizine vurarak hareketten kurtuluyor. Seth dışarı inince Triple H gelip orada Indian Death Lock bağlıyor! Seth eline ne geçerse ona atmak için ringin altını arıyor, bu sırada balyoz çıkıyor! Triple H hareketi bırakıp balyozunu alarak planlar kuruyor. Seth ringe girerken Triple H vurmak istiyor ama Seth yumrukları saydırıyor. Forearm'ları indirirken Triple H de Facebuster Knee Smash yapıyor! Seth Back Kick ve Superkick ile yanıtlıyor! Triple H etkisi ile iplerden sekip Clothesline ile yıkıyor! Köşedeki balyozunu alıp vuracakken Seth'ten Leaping Enzuigiri! Balyoz şuan Seth de! Triple H'in kalkmasını beklerken Steph aprona çıkıp balyozu elinden alıyor! Triple H hemen tekmeyi basıyor, Pedigree! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı! Triple H köşeye çıkıp Seth'i de beraberinde çıkartarak köşeden Pedigree yapma derdinde! Ama Seth tutup köşeden Back Body Drop ile düşürüyor! Ardından toparlanıyor, PHOENIX SPLASH! Çok şekil hareket be. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı! Seth rakibini Pedigree'ye alıyor ama Triple H izin vermiyor. Kendisi alırken Seth kaçıp hareketi yeniden yapmak istiyor. Triple H üstünden atınca Seth ayaklarının üstüne iniyor ama dizi yine uyarı veriyor! Triple H bir kez daha Pedigree için tutuyor, olmayınca Powerbomb'a kaldırıyor, Seth ayaklarının üstüne inip hareketi bağlamaya çalışıyor ama Triple H'ten dize bir darbe daha! Seth iplerdeyken Steph arkasından yakalamak istiyor, Triple H vuracakken Seth aradan kaçıyor, Steph'e son anda bir şey isabet etmiyor! Triple H arkasını dönerken Superkick Seth'ten! TRIPLE H STEPH'E ÇARPIYOR, STEPH MASAYI BOYLUYOR! ARENA DELİRMİŞ DURUMDA! Triple H arkasını dönerken Seth tekmeyi basıyor, Pedigree! Tuşa gidiyor, 1..2..3!"

Kazanan: Seth Rollins | ****1/2

''Bu Wrestlemania galibiyetinin ardından feudun kazanan ismi Seth Rollins oluyor. İncelememi okuyan ve yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.''
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2017, 11:27   #2
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 131229
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Oğlum bunu hangi ara inceledin? Neyse eline sağlık. Bu feud aslında orjinal planlara göre 2015'de başlasaydı daha güzel olabilirdi, senaryo olarak daha güzel olurdu. Bu feudu WWE çok da güzel işleyemedi. Güzel işleseydi ortaya daha güzel şeyler çıkabilirdi. Eline sağlık Fatih'ciğim.
imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2017, 11:31   #3
Immune To Fear
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bikini Bottom
Konular: 685
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 5503
Rep Derecesi: MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.

Bu sefer de çok kısa olmuş, hiç yorulmamışsındır. Eline sağlık.
MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2017, 12:47   #4
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 277
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 25873
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Fatih sen insan değilsin makinesin. Güzel feuddu ve WM'de olan maçlarını ben çok beğenmiştim.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2017, 12:52   #5
retaliation
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 78
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 31970
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Eline sağlık. İyi inceleme olmuş repini önceden verdiğim için şimdi veremiyorum.
imza

Undisputed Era
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2017, 19:23   #6
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1332
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ben bunu nasıl görmem ya, neyse yorumlayayım bari. Feud, Seth Rollins'in diz sakatlığı nedeniyle çok gölgede kaldı ya, yani birçok aksiyon beklediğimiz feuddan bekleneni alamadık bence. Ama dizin üstüne kurulmuş bir feudun maçına geldiğimizde ise durum tamamen farklı oldu. Gerçekten de WrestleMania'da çok çok iyi bir maç çıkardılar, HHH rakibinin diziyle o kadar dozunda ve yerinde uğraştı ki, Rollins de sakatlığına rağmen harika güreşti. Gerçekten çok iyi bir maç sunmuşlardı, feud ise iyiydi sadece. Ekstrasını göremedik. Eline sağlık Fatih, yine harika bir inceleme sunmuşsun bizlere. Bunların devamını da bekliyoruz.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2017, 19:29   #7
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1705
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171707
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Maşallah Fatih Bey yardırıyorsunuz 2 gündür, hızınıza yetişen mezara girer valla. Triple H'in Seth'i en büyük adamı yapmasından itibaren başlaman çok güzel olmuş. Ama keşke bu feud daha uzun soluklu geçseydi. RTWM'ye sıkıştırıp bitirdiler. Daha iyi işlenebilirdi bu feud. Eline sağlık.
imza

the man that ruin of raw

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil