GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2017, 13:33   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Feud İncelemesi | Braun Strowman vs Roman Reigns

Şirket: WWE.
Feud: Braun Strowman vs Roman Reigns.
Başladığı-Bittiği Şovlar: Royal Rumble 2017 - Great Balls of Fire 2017
Kazanan: Braun StrowmanRoman Reigns, Clash of Champions izle-öde şovunda Rusev'den aldığı Birleşik Devletler Şampiyonluğunu, 9 Ocak 2017'de kemerini Chris Jericho'ya kaybetti. Ayrıca o dönemlerde Chris Jericho'nun yanı sıra dönemin WWE Evrensel Şampiyonu ve Jericho'nun takım arkadaşı Kevin Owens ile de çekişmedeydi. Royal Rumble'da Kevin Owens ile maçı duyuruldu. Braun Strowman, Sami Zayn ile çekişmesinden galip ayrılan Strowman, RAW şovlarında çeşitli galibiyetlere imza attı. Ayrıca 30 adamlı Rumble'da bulunacağı duyuruldu.

29 Ocak 2017 tarihli Royal Rumble şovunda Roman Reigns, Evrensel Şampiyonluğun ortada olduğu ve diskalifiyenin olmadığı maçta Kevin Owens ile karşı karşıya geldi. Kemeri kazanmaya çok yaklaşmışken Braun Strowman maça karıştı ve Roman Reigns'i deyim yerindeyse haşladı ve Kevin Owens'a hediye etti. Aynı gecenin ana maçı olan 30 adamlı Rumble'da Braun Strowman 7 adam eleyerek o gecenin en çok adam eleyen ismi oldu. Fakat Baron Corbin tarafından elendi. Roman Reigns de maça #30'dan girdi ve Undertaker da dahil 3(?) ismi eledi.

Royal Rumble'ın ertesi gecesinde olan RAW şovunda Braun Strowman, Kevin Owens'ın açılıştaki kutlamasını bölüyor. Owens'ın ona geçen ay verdiği bir söz varmış arka alanda. "Roman Reigns'den sonra kemer için sırada sen varsın." demiş Owens. Tabii şampiyon da bunu inkar ediyor fakat o dönemin GM'i Mick Foley geliyor ve oracıkta bu gece için Braun Strowman ile Kevin Owens arasında kemer maçı ayarlıyor. Eh, Strowman da güle oynaya kemere gideceğini zannediyor ama atladığı bir ayrıntı var. Roman Reigns maçı basıyor, Strowman'a Superman Punch vuruyor ve DQ ile bitmesini sağlıyor maçın. Ardından bir de Clothesline vurup ringin dışına atıyor. Sonrasında merdiven basamağından zıplayıp Spear vuruyor Strowman'a! Roman baba dövmelere doyamıyor gelmişken bir de ringdeki Owens'a Spear geçiriyor.

6 Şubat 2017 tarihli RAW şovunda ise Roman Reigns vs Samoa Joe maçı ayarlanıyor ana maça. Strowman ise gecenin açılışında 4 yerel güreşçiyi harcıyor. Maçtan sonra ise Foley gelip Fastlane'e Roman Reigns vs Braun Strowman maçı ayarladığını söylüyor. Gecenin ana maçına ayarlanan Samoa Joe vs Roman Reigns maçını ise Joe, Strowman'ın karışmasıyla kazanıyor. Joe ringi terk ettikten sonra Strowman ringe giriyor ve Roman'ı ringin dışına atıyor. Roman ringin dışında az direnmeye çalışıyor ama Strowman'ı yıkamıyor. Strowman spiker masasına doğru Powerslam'i geçiriyor Roman'a! Şov bu görüntülerle sona eriyor.

13 Şubattaki RAW'u The Club vs Roman Reigns maçı ile açıyoruz. Maçı DQ ile Roman kazanıyor. Club maç sonu saldırmayı sürdürse de Roman Reigns ikisini de hacamat ediyor. Aynı gecenin ilerleyen saatlerinde Braun Strowman, Mark Henry'i yeniyor. Maçtan sonra Roman Reigns geliyor ve Strowman'ı tokatlıyor. Sonda Spear'ı koymak istiyor ama Strowman onu yakalayıp Running Powerslam'i geçiriyor. Strowman yine üstün kalıyor aksiyonda. Haftaya için ise Big Show vs Braun Strowman duyuruluyor.

20 Şubattaki RAW'da yine The Club vs Roman Reigns maçı oluyor. Bu kez Roman sandalyesiyle Club ekibine dalıp DQ ile kaybeden o oluyor. Spearların Superman Punchların havada uçuştuğu bu segment Roman'ın üstünlüğüyle bitiyor. Aynı gecenin ana maçında Braun Strowman, Big Show'u yeniyor. Maçtan sonra yine Roman geliyor ve Superman Punch'a kadar ilerliyor yine fakat Strowman sonda Dropkick'i koyup arkasından Running Powerslam vuruyor ve ikili arasındaki aksiyonda yeniden ayakta kalan isim oluyor.

Fastlane öncesi son RAW'dayız. Gecenin ana olayına Strowman ile Roman arasında kontrat töreni duyuruluyor. Foley geliyor ilk, sonra da Strowman geliyor ve kontratı imzalıyor. Ardından Foley ile aralarında kısa bir atışma oluyor derken The Truth Reigns! Strowman müziği duyar duymaz ringden çıkıyor ve Roman'ın gelmesini bekliyor. Roman hızla geliyor ve kavgaya tutuşuyorlar! Roman, Superman Punch deniyor ama Strowman onu yakalayıp köşeye geçiriyor! Tribünlerin üstüne kadar taşıyorlar bir ara brawlı. Strowman genelde dominant götürüyor. Ama bir ara sonlarda Roman üstünlüğü alıyor ve Superman Punch'ı koyuyor Strowman'a! Strowman bariyerlere yaslanıyor ve Roman ona Spear'ı gömüyor! Oradaki görevliyle birlikte 3'ü yere yığılıyorlar. Roman ringe giriyor. Kontrat kağıdını alıyor. Tam imzalayacakken Strowman ayaklanıyor, Roman kağıdı masaya bırakıyor, masayı da geri çekiyor. Strowman girer girmez Superman Punch! Arkasından Spear'ı da koyuyor ama Strowman onu boğazından yakalayıp köşeye geçiriyor! Üstteki ip kopuyor! Strowman sınır aştı artık! Roman kıvranıyor yerde. Strowman tauntunu yaptıktan sonra ringden ayrılıyor. Roman da zar zor ayaklanıp kontrata imzayı çakıyor. Strowman girişte ona bakarken segment sona eriyor.


Fastlane 2017
Bu maç NeslihanEul nickli üyeden alınmıştır.

Roman Reigns vs Braun Strowman

İkili maça başlıyor.Braun Roman'ı ringin köşesine yolluyor.Ardından Lock up yapıyorlar.Braun'dan dirsek darbesi geliyor ardından Roman'ı iplere yollayacakken Roman ringin dışına kaçıyor tekrar ringe girerken Braun saldırıyor ve Roman tekrar ring dışında.Roman tekrar ringe girecekken Braun atak yapmaya çalışıyor bu kez Roman'dann yumruklar geliyor ardından ard arda tokatlıyor Braun'u.Braun Roman'ı ringin köşesine yolluyor ardından üzerine giderken Roman'dan tekme geliyor.Roman'dan ard arda tokatlar geliyor ardından iplere gidiyor dönüşte de Clothisline ile Braun'u ring dışına yolluyor.Roman'da ring dışında.Braun Roman'ı ringin merdivenlerine fırlatıyor.Roman'da ringin merdivenlerinden zıplayarak Superman Punch vuruyor.Braun Roman'ın üzerine doğru koşuyor Roman kenara kaçılıyor ve Braun merdivenlere çarpıyor.İkili tekrar ringe giriyor.Roman'dan tekme geliyor,ardından Braun'u ringin köşesinde yumrukluyor ve tekrar yumruklamaya başlıyor ama Braun sinirleniyor ve Spinebuster yapıyor.Braun Roman'ı ringin köşesine yolluyor ardından üzerine koşarak bir Splash yapıyor ardından Roman'ı kaldırıp fırlatıyor.Braun şimdi de Arm lock bağlıyor,Roman kurtuluyor ama Braun'dan Suplex geliyor şimdi de Splash geliyor tuş deniyor ama Roman kurtuluyor.Braun şimdi de Chin Lock bağlıyor ardından yumruklamaya başlıyor ve şimdi tekrardan Chin Lock bağlıyor.Roman kurtuluyor,Braun Roman'ı iplere yolluyor dönüşte de Roman'dan ard arda Clothisline'lar geliyor.Braun'dan şimdi de Faceburst geliyor tuş deniyor ama Roman kurtuluyor.Braun Roman'ı ringin dışına fırlatıyor, ardından kendisi de ringin dışına çıkıyor.Şimdi ikili karşılıklı yumruklaşıyor,Braun spiker masaını söküyor ardından,Roman'ı kaldırıyor ama Roman kurtuluyor ve Braun'u ringin köşesine çarptırıyor.İkili tekrar ringdeler.Braun Roman'ın üzerine koşuyor ancak Roman kaçılıyor ve Braun ringin köşesine çarpıyor.Roman Braun'u ard arda yumruklamaya başlıyor ardından,Roman'dan bir Clothisline geliyor,ardından ard arda Clothisline'lar yapıyor.Roman'dan Samoan Drop geliyor tuş deniyor Braun kurtuluyor.Braun'dan yumruk geliyor ardından Suplex geliyor tuş deniyor ama Roman kurtuluyor.İkili ringin dışındalar.Roman'dan Dropkick geliyor ardından Spear yapacakken Braun kaldırıyor Roman'ı ve spiker masasının üzerine Suplex ile fırlatıyor.Masa darmadağın oluyor.İkili tekrar ringe giriyor bu sırada Roman'dan Spear geliyor tuş deniyor ama Braun kurtuluyor.Roman'dan Superman Punch geliyor,ardından bir tane daha Superman Punch ve iplere gidiyor dönüşte de Braun'dan Shoulder Block geliyor.Braun ringin köşesine çıkıyor ve Roman'ın üzerine atlayacakken Roman kenara kaçılıyor.Roman'dan şimdi de Spear geliyor tuş deniyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Roman Reigns


Fastlane sonrası RAW şovunda Strowman ana olayda Roman'ı yüzleşmeye çağırıyor ama GONG!!! Undertaker! Geri dönüyor! Ringe geldi! Strowman ile bakışıyor. Strowman ringi terk ediyor. Tam Taker da gidecekken The Truth Reigns duyuluyor ve Roman geliyor ringe. Braun seni değil beni çağırdı falan diyor sonra da burası artık benim mekanım diyor. Ama Taker aniden onun boğazına yapışıp Chokeslam'i geçiriyor! Rumble'ın intikamını almaya geldi Taker! Bu vesileyle Strowman ile Roman feudu bir süreliğine rafa kalkıyor.

Feud rafa kalktı falan dedik de daha olaylar var işte. Mevzu karışık. 13 Marttaki şovda Roman Reigns, Jinder Mahal'ı tokatlıyor. Maçta arada GONG da duyuldu ayrıca. Roman bundan dolayı maçtan sonra Taker'ı ringe davet etti ama gelen HBK oldu! Güzel sayılabilecek bir segmentin ardından Roman oradan ayrılıyor. Ama giriş kısmında Strowman geliyor ve Roman'a sert bir şekilde geçiriyor! Roman'ı gövdesiyle yıktı Strowman! 2.80 uzandı deyimine tam olarak uydu bu olay. Segment bu görüntülerle noktalanıyor.

20 Marttaki RAW'un ana maçında Roman Reigns ile Braun Strowman ana maçta karşılaşıyor. (Bu maçı yazmaya gerek duymadım) Strowman dominant götürüyor genelde. Roman yine sonlarda "God Mode"unu açıyor ve Spear için köşeye geçiyor ama GONG! Taker ringde! Roman ile bakışıyorlar. Taker, Strowman'a Chokeslam'i gömüyor! Arkasını döner dönmez de Roman ona Spear'ı geçiriyor! Şovu ayakta kapatıyor Roman.

Artık WM öncesi son RAW'dayız. Strowman, Andre The Giant anısına olacak battle royale duyurulmuştu, Roman da Taker ile maça çıkacak zaten. Strowman, Show ile kısa bir face to face yaptı, Roman ise Charly Caruso ile röportaj yaptı. WrestleMania 33'teki Battle Royal'den Strowman galip çıkamadı, gecenin ana maçında ise Roman Reigns, Undertaker'a karşı sert bir galibiyet alarak Undertaker devrine noktayı koydu.

RAW after WM'yi Roman Reigns ile açıyoruz. Daha doğrusu açamıyoruz. Roman, seyircilerin ona karşı olumsuz tezahüratlarından dolayı bir kelam bile edemiyor. En sonunda "Burası artık benim mekanım." diyor ve arka alana dönüyor. Strowman ise dün gece Evrensel Şampiyonu olan Brock Lesnar ile menajeri Paul Heyman'ın promosunu bölüyor. Roman'dan sonra sana saracağım falan diyor Lesnar'a. Kavga etmeden Strowman gidiyor.

10 Nisan tarihli RAW şovunda Roman Reigns, arka alanda Michael Cole ile bir söyleşi yapıyor. Ama bu söyleşinin davetsiz bir misafiri var! Braun Strowman! Geliyor ve Roman'ı paramparça ediyor. O duvar senin o masa benim, o kepenk senin o kapı benim dinlemeden nereyi bulduysa geçiriyor. En sonunda oradaki bir konteynırla Roman'ı eziyor. Birkaç sağlık görevlisi oraya geliyor ve sedyeyle götürüyorlar Roman'ı. Ama Strowman'dan kurtulmak o kadar kolay değil! Strowman geldiği gibi medikal ekip, hakem, görevli hepsi bir yana kaçışıyor. Strowman sedyeyi sürükleyip yokuş aşağı atıyor! Roman iptal. Strowman ayrılıyor oradan. Sağlık ekipleri geliyor yine ve alıp ambulansa sokuyorlar Roman'ı. Ama Strowman yine geliyor ve ambulansa girip yumrukluyor Roman'ı! Ardından çıkıp kapatıyor kapısını. Ambulansı ittirmeye başlıyor! Ambulansı yıkıyor Strowman! Bu adam tam anlamıyla sınırları aştı. Segment bu görüntülerle sona eriyor.

17 Nisandaki şovu Strowman açıyor. Geçen hafta Roman'ı nasıl fallafoş ettiğinden falan bahsediyor. Onun omzunu parçalamış. Derken Angle geliyor. Payback'e Roman vs Strowman ayarlıyor. Strowman küplere biniyor sinirden. Gecenin ana maçına ise Braun Strowman vs Big Show ayarlıyor. Maçta iki isim de köşeye çıkıyor ve Strowman, Show'a Superplex yapıyor! Ring yıkılıyor! Hakem ringin dışına düşüyor yuvarlanıp. Strowman kalkıyor ve girişte tauntunu yaparken şov sona eriyor.

24 Nisandaki Payback öncesi son RAW'da Roman yine bulunmuyor. Strowman ise Kalisto ile Dumpster Match (rakibini çöp konteynırına sokan kazanır) türünde bir maça çıktı. Kalisto şok edici bir galibiyet alıyor ama Strowman intikamını acı alıyor. Kalisto'yu o konteynıra sokuyor ve kapağın ipini bağlayıp konteynırı podyumdan aşağı yuvarlıyor! Segment noktalanıyor bu görüntülerle.


Payback 2017
Bu maç ortak yapılan bir incelemede benim tarafımdan yazılmıştır.

İlk olarak Strowman, ardından da Roman geliyor ringe.

Singles Match
Roman Reigns vs. Braun Strowman
''Roman Reigns ringe girdiği gibi yumruklamaya başlıyor Strowman'ı! Strowman ittiriyor onu köşeye. Hakem zili çaldırıyor. Strowman ona doğru koşuyor ama Roman tekmeyi oturtuyor ona. Strowman ona doğru koşuyor ama Roman ipleri sarkıtıp düşürüyor onu. Kendisi de çıkıyor ve Jumping Clothesline! Ringe giriyor. Strowman hala yerde. Yavaş yavaş ayaklanıyor. Roman Suicide Dive için iplerden sekiyor ama Strowman çekiliyor. Roman yine ringden çıkıyor ve Drive-By! Ama Strowman onu iki yakasından tutup kaldırıyor ve bariyerlere atıyor! Kaldırıyor ve spiker masasına Chokeslam! Tutup ringe sokuyor Roman'ı. Kendisi de giriyor. Roman aniden ona Clothesline'ı koyuyor ama Strowman'a işlemiyor. Strowman onu kolundan çekip Short-Arm Clothesline vuruyor. Roman sakat omzuyla kıvranıyor yerde, üstüne bir de tekme vuruyor. Roman yavaş yavaş kalkmaya çalışırken sakat omzuna bir tekme daha oturtuyor Strowman! Roman köşeye geçiyor ve Strowman ona bir de Body Avalanche geçiriyor! Roman iptal. Strowman, Roman'ın üzerine çıkıyor ve ayaklarıyla Roman'ın sakat omzuna bastırıyor. Birkaç saniye sonra bırakıyor. Ardından Roman'ın sakat kolunu arkaya bağlayıp yumruk vuruyor o kola. Ardından kaldırıyor ve ring post'a çarptırıyor onu! Roman ringin dışına düşüyor. Kendine gelmekte zorluk çekiyor fazlasıyla. Yavaş yavaş ayaklanıyor, Strowman da ringden çıkıyor ve bir de merdivende Body Avalanche vuruyor! Tutuyor ve bir de çelik merdivenlere geçiriyor Roman'ı! Roman çelik merdivenle birlikte sürükleniyor. Roman'ı ringe sokup kendi de dönüyor. Ardından kaldırıyor ve arka arkaya diz darbeleri vurup iplere yolluyor onu. Roman iplerden sekiyor ve Lariat! Tuş deniyor Strowman 1...2... Roman atıyor. Strowman, Roman'ın sakat omzuna çalışacak şekilde kilide alıyor. Roman zor durumda. Strowman sert bir güçle sıkıyor kilidi. Roman birkaç dirsek vurup kurtulmaya çalışıyor. Ayaklanıyorlar. Roman dirseklere devam ediyor, Strowman onu köşeye ittiriyor ve Body Avalanche! Ama Roman çekiliyor ve Strowman köşeye çakılıyor. Roman diğer köşeye geçiyor. Strowman ona doğru koşuyor ama Roman yine çekiliyor! Yavaş yavaş ayaklanıyor. 2 kez Clothesline vuruyor, Strowman'ın da yumruk denemesinden sıyrılıp iplerden sekiyor ve Superman Punch! Ama Strowman onu boğazından yakalıyor. Roman sıyrılıyor ve sert bir kroşe geçiriyor! Ardından Strowman'ı omuzluyor ve Samoan Drop! Tuş deniyor 1...2... Strowman atıyor. Yavaş yavaş kalkıp köşeye geçiyor. Roman da ona köşede peş peşe Clothesline'lar vuruyor. Strowman köşeden çıkıyor ve Roman ona Clothesline'ı vurup ringden düşürüyor. Kendi de düşüyor. Strowman ayaklandı, Roman hala ayaklanamıyor. O da kalktı derken Strowman'dan bir diz darbesi geliyor ve onu ringe sokuyor. Ama Roman diğer taraftan çıkıyor ve Drive By! Strowman bariyerlere yaslanıyor. Roman, Spear için koşuyor ama Strowman onu kucaklıyor. Roman da Strowman'ın kucağından sıyrılıyor ve ring post'a ittiriyor onu! Strowman bariyerlere yaslanmış durumda yine, Roman da köşeye yaslanıyor ve Strowman ona aniden koşuyor ama Roman yine çekiliyor ve Strowman sert bir şekilde köşeye çarpıp yere yığılıyor! Roman giriyor ringe. Hakem sayıyor, yeni aklına geldi galiba. 9'a kadar geliyor ama Strowman giriyor 9'da. Ayaklanıp bir de Lariat koyuyor ama Roman eğiliyor ve iplerden sekip Spear vuruyor! Tuş denemesi 1...2... WHAT? STROWMAN ATIYOR! İkisi de iplerden destek alıp kalkıyorlar. Bir Spear daha mı? Hayır Strowman onun kafasına tekmeyi koyup kaldırıyor ama Roman yine sıyrılıyor ve Superman Punch! Geriliyor ve bir tane daha! İplerden sekiyor ama Strowman onu tutup havaya atıyor. Roman onu Superman Punch ile karşılamayı deniyor ama Strowman yine yakalıyor onu ve Arm Triangle Choke bağlıyor! Ardından kaldırıyor ve Running Powerslam! Tuşa gidiyor 1...2... ROMAN ATIYOR! STROWMAN ŞAŞKIN! Strowman finisherdan kalkar da Roman Baba kalkmaz mı? Strowman, Roman'ı yakasından tutup kaldırıyor ve bir daha kucaklıyor. Bir Running Powerslam daha! Tuşa gidiyor 1...2...3!

Kazanan: Braun Strowman (11:50)Strowman ringden çıkıyor. Ama arka alana gitmek için değil! Çelik merdivenin yarısını söküp ringe atıyor. Ardından ringe giriyor. Hakem onu uyarsa da Strowman hakeme çıkışıp kovuyor oradan onu. Birkaç hakem daha geliyor ama Strowman olunca giremiyorlar tabii. Strowman çelik merdiveni diklemesine koyup Roman'ı kaldırıyor ve kucaklayıp merdivenin üzerine geçiriyor! Roman'ın sakat omzundan çekeceği var! Maçtan bazı olayların tekrarlarını seyrediyoruz sonrasında. Tekrarlardan sonra yine Strowman elinde merdivenle ve merdiveni kaldırıp Roman'ın omzuna geçiriyor! Acımadı reis. Finlay ve yanındaki başka bir adam ona kızıyorlar ama Strowman ikisini de ittiriyor ve girişte tauntunu yapıyor gülerek. Roman ise ringde can çekişiyor, kan tükürüyor. Strowman'ın az önce yaptıklarını tekrar tekrar izliyoruz. Roman, hakemler ve Finlay'in yardımıyla götürülüyor. Birkaç da sağlık görevlisi geliyor Roman'ı götürmek için. Ama Roman sedyeyle götürülmek istemiyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.''


Payback'ten hemen sonra WWE Network'te yayınlanan RawTalk programında Roman yine kan tükürerek halsiz bir biçimde ilerlemeyi sürdürüyor. Ambulansın oraya geldi. Bu sırada Strowman ona doğru koşuyor ama Roman çekiliyor! Strowman, kapıyla birlikte uçuyor adeta! Kapı bir tarafa, Strowman bir tarafa! Strowman oradaki koli kutularının arasına düşüyor. Ardından yavaş yavaş ayaklanıp ambulansın olduğu yere gidiyor. Roman da ambulansın diğer kapısıyla Strowman'ın dirseğine defalarca vuruyor! 1 Mayıstaki RAW'da ikisi de bulunmuyorlar.

8 Mayıstaki RAW şovunda Strowman, Kalisto, Dean ve Miz'in de bulunduğu bir segmenta geliyor. Sol kolundaki alçı dikkatleri çekiyor. İlerleyen saatlerde Kalisto ile bir maça çıkıyor fakat Roman maça karışıyor. 2 Superman Punch vuruyor. Strowman ringin dışına düşüyor. Roman, Strowman'ın sakat kolunu köşedeki demirlere birkaç kez vuruyor. Ardından bir de sandalye alıp bu kez onunla vuruyor. Strowman tribünlerin olduğu yerden doğru girişe kadar gidiyor. Segment, Roman'ın gövde gösterileriyle son buluyor.

WWE.com'daki habere göre, Braun Strowman, dirsek sakatlığı nedeniyle birkaç ay şovlarda bulunamayacakmış. 15 Mayıstaki şovu GM Kurt Angle açıyor. Extreme Rules ana maçına 5'li bir maç duyuruyor. Roman Reigns vs Finn Balor vs Samoa Joe vs Bray Wyatt vs Seth Rollins. Bu maçı kazanan Universal Championship için title shot alacakmış. Extreme Rules'a kadar bu maçta bulunacak isimlerle çekişiyor Roman. Fakat 4 Haziranda olan bu maçı Samoa Joe kazanıyor. Daha sonra Roman, 5 Hazirandaki RAW'un açılışında Bray Wyatt'ı yeniyor. 12 Haziran'daki RAW şovunda bulunmuyor.

19 Haziran'daki RAW şovunda Roman Reigns, GBoF'daki Joe vs Lesnar maçının galibiyle Summerslam'de karşılaşacağını duyurdu ve Joe da ringe geldi. İkili arasında maç ayarlandı. Maç esnasında titantron açılıyor ve bir ambulans görüyoruz. Ambulansın arka kapısı açılıyor ve Braun Strowman! Roman Reigns ona şaşkınlıkla bakarken Samoa Joe, Roman Reigns'e Coquina Clutch bağlıyor ve onu bayıltıp maçı kazanıyor. Arka alana dönüyor ve ardından Braun Strowman geliyor! Roman'ı deyim yerindeyse yine haşlıyor ve Running Powerslam vuruyor ve ardından konuşuyor. Roman'a GBoF şovu için Ambulans Maçı teklif ediyor.

26 Haziran tarihli RAW şovunu Roman Reigns ile açıyoruz. Samoa Joe'ya yenilmesi hakkında konuşuyor ve Strowman'ın ona teklif ettiği ambulans maçını kabul ediyormuş. Onun sözünü bölen ise ambulans sirenleri oluyor! Reigns ringden çıkıp ambulansın arka kapısını açıyor ama içi boş derken Strowman! Arkadan dalıyor Roman'a! Roman da ona karşılık vermeye çalışıyor. Hatta bir ara üstünlüğü alıp Strowman'a Superman Punch vurmak istiyor ama Strowman onu yakalayıp ambulansın içine sokuyor! Ambulansı kapatıyor ve ambulans gidiyor. Strowman taunt yapıyor. Bu haftayı da domine eden isim Strowman oluyor.

3 Temmuz tarihli RAW şovunun ana gösterisinde Strowman ringe geliyor. Girişte ambulans var. Strowman, Roman'ı dövmekten çok zevk alıyormuş. Roman inat ettikçe Strowman onu hep dövüyormuş. Pazar günü Roman buraya gelirse yine geçen haftaki gibi ringi ambulansın içinde terk edecekmiş. Derken onu Titus O'Neil bölüyor ve biraz konuştuktan sonra ringe Apollo Crews'u takdim ediyor. Strowman, Crews'u haşlayıp maçı kazanıyor. Maçtan sonra Titus'u da dövüyor ve ambulansa koyup arkasına vuruyor gitmesi için ama ambulans gitmiyor. Yine vuruyor, sirenler çalışıyor ve yine gitmiyor. Strowman en sonunda şoför kapısına yöneliyor ve kapıyı açıyor ama içinden Roman Reigns çıkıyor! Roman ilk başta rakibini yıkmaya çalışsa da başarılı olamıyor ve Braun yine üstünlüğü alıyor. Girişteki ledlere fırlatmak istiyor Roman'ı ama başarılı olamıyor ve Roman, Strowman'ı ledlere gömüyor! Hemen arkasından Spear çakıyor ve şov bu kez Roman'ın üstünlüğüyle noktalanıyor.


Great Balls of Fire 2017
Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ambulance Match
Braun Strowman vs Roman Reigns


Arenaya dönüyoruz. Girişte ambulans var. I Am Stronger! Braun Strowman ringdeki yerini alıyor. The Truth Reigns! Roman Reigns girişte görünüyor. Yandaki ambulansı keserek ringe doğru ilerliyor. Ringe giriyor ve maç başlıyor. Strowman hemen dalıyor ama Roman çekiliyor ve yumruğu vuruyor. Strowman onu köşeye itiyor hemen ve gidiyor oraya ama Roman tekme ile önlüyor onu. Sonrasında yumruklara başlıyor. İplerden sekiyor ama Strowman ona Body Block'u geçiriyor! Roman yerde. Strowman onu kaldırıp köşeye atıyor ve Body Avalanche! Çapraz köşeye geçiyor ve bir daha! Roman yerde yine. Strowman onu saçından çekip kaldırıyor ve köşeye çarptırıyor. Ardından yakalıyor ve göğsüne yumruğu koyup düşürüyor. Strowman, Roman'ı ayağıyla ittirip ring dışı ediyor ve köşedeki posa atmak istiyor ama Roman yapıyor bunu! Strowman çarpmanın etkisiyle bariyerlere geçip kendine gelmeye çalışıyor. Roman ona yöneliyor ama Strowman onu kucaklayıp ring posuna çarptırıyor! Bariyerlerde az daha soluklandıktan sonra yine kaldırıyor ve merdivenle re gömüyor! Merdivenler çıkıyor yerinden. Strowman merdivenin üst kısmını alıyor ve ayaklanan Roman'a vuruyor o merdivenle! Roman yerde, kalkıyor ve Strowman bir daha vuruyor. Roman yürüye yürüye karşıdaki ring posuna kadar gidiyor ve yaslanıyor oraya. Strowman merdivenle koşup o merdiveni Roman'a fırlatıyor ama Roman çekiliyor. Karşıdaki köşeye geçiyor ve Strowman ona Body Avalanche'ı gömüyor ama Roman çekilip ringe giriyor. Strowman çakılıyor köşeye. Roman ayaklanıyor yavaştan, Strowman da ringe giriyor ve Roman o girer girmez tekmeyi vuruyor suratına! Bir tane daha! Karnına ve suratına tekmeler vuruyor ardından Lariat! Strowman tökezliyor ama düşmüyor. Bir Lariat daha! Düşmüyor Strowman. Roman bu kez iplerden sekiyor, Strowman ona yumruk sallıyor ama Roman çekiliyor. Yeniden iplere gidip geliyor ama Strowman, Roman'ı kıyafetinden tutuyor ve ardından boğazlayıp Reverse Chokeslam çakıyor! Roman yerde buluyor aniden kendini. Strowman onu kaldırıp Running Powerslam için kucaklıyor ama Roman sıyrılıyor ve köşeye bırakıyor kendini. Ona doğru koşan Strowman'a tekme! UUUUUUUAAAAAAAAĞĞĞĞĞ çektiriyor ve Spear! Hayır. Strowman, Roman'ın kafasına tekmeyi oturtuyor. Roman iplere gidip geliyor ve Strowman onu yakalayıp Body Slam gömüyor ve tuşa gidiyor. Ah be Strowman'ım maç ambulans maçı be şu elemanı ambulansa tıkmadan kazanılmıyor... Ama umut fakirin ekmeği demişler. Neyse Strowman hemen durumun farkına varıp kalkıyor zaten. UAAAAĞĞĞĞ çektirerek topluyor karizmayı. Roman da yerde kendine gelmeye çalışıyor. Strowman onun etrafında tur attıktan sonra kolundan tutup sürüklüyor ve ringden çıkıyor. Roman'ı da kucaklayarak alıyor ringin dışına. İlerlerken Roman bir anda sıyrılıyor ondan ve ringe giriyor. Strowman hala ring dışında. Hızla girip köşedeki Roman'a girişiyor ama Roman çekiliyor! Geldiği gibi omuzluyor ve Samoan Drop! Roman köşeden destek alıp kalkıyor. Strowman da hemen kendine geliyor ve Roman'a Corner Spear! Ama Roman yine çekiliyor. Strowman ring posuna çakılıyor. Roman ringden çıkıyor ve Drive-By! Strowman'ın kolunu ipe çarptırıyor. Ardından aynı kolu alıyor ve Strowman'ın sakat dirseği de çarpacak şekilde ring posuna çarptırıyor. Ringin altından bir sandalye alıyor ve o dirseğe sandalyeyle vuruyor iki kez! Strowman yuvarlanıp ringden düşüyor. Roman ona sandalyeyle vuruyor ama işlemiyor. Roman ürküyor hafif. Strowman ona doğru geliyor, Roman da geri geri gidiyor ve bir daha vuruyor sandalyeyle. Yine işlemedi! Yürümeyi sürdürüyorlar. Bir tane daha deniyor derken Strowman sandalyeyi yakalayıp fırlatıyor ve Roman'ı da yakasından tutup bariyerlere gömüyor! Tutuyor ve karşı bariyerlere bu kez de! Saçından çekip götürüyor ve yine vuruyor bariyerlere. Ardından yere atıp yuvarlıyor girişe kadar. Kaldırıyor ve ledlere atıyor. Spiker masasına yöneldi şimdi de. Üstündeki şeyleri temizliyor. Roman da kalkıyor ve Strowman onu Powerbomb'a alıyor. Kaldırıyor ama Roman sıyrılıyor ve yumruk! Bir tane daha! Üçüncüyü de koyuyor. Strowman iyice sendeledi. Roman ona yöneliyor ama Strowman, Roman'ı yakasından tutup ambulansa çarptırıyor! Roman yerde. Strowman da atlıyor aşağı ve ambulansın sağ kapağını açıyor. Roman'ı kıyafetinden çekip götürüyor. Tam ambulansa sokmaya başlayacakken Roman, Strowman'ı yakalayıp kafasını kapalı kapıya vuruyor! Tutuyor ve bir daha! Saçını düzeltiyor şimdi. Diğer kapağı da açmak istiyor ama Strowman aniden onu kucaklayıp ambulansa sokmaya çalışıyor! Roman, Strowman'ın omurlarına dirsek darbeleri vurarak kurtulmayı başarıyor. İniyor aşağı. Superman Punch! Strowman ambulansa yaslanıyor. Roman diğer kapıyı da açıyor. Strowman'dan tekme! Roman bir Superman Punch daha vuruyor! Strowman'ı bacağından tutup sokmaya çalışıyor ambulansa ama Strowman ambulansın içindeki acil durum sedyesiyle suratına vuruyor Roman'ın. Roman yerde. Strowman o sedyeyi kapıp geliyor ve yerdeki Roman'ın sırtına o sedyeyle yine vuruyor! Bir kez daha! Strowman sedyeyi bırakıyor. Büyük sedyeyi de tutup ambulanstan çıkarıyor ve Roman'ı yakalayıp stage kısmına fırlatıyor. Kendisi de çıkıyor. Roman ledlere yaslanıyor. Strowman ona doğru koşuyor ama Roman çekiliyor ve Strowman ledlere çarpıyor! Roman kendine gelmeye çalışırken Strowman ledlere yaslanıyor bu kez. Roman kendine geldikten sonra Spear'ı gömüyor ama Strowman kucaklıyor onu! Tam ledlere fırlatacakken Roman sıyrılıyor ve Strowman'ı ittiriyor ledlere! Ledler parçalanıyor! İki isim de yerde, hakem ikilinin durumlarına bakarken az önce olanları yeniden seyrediyoruz. İki isim de kendilerine gelmeye çalışıyorlar. Roman kalkıyor sonunda. Strowman da geliyor kendine. Roman inanamıyor buna! Sürünerek geliyor Strowman oraya kadar. Roman onu sürükleyerek ilerliyor. Ama Strowman bir anda onu aşağı ittiriyor! Strowman halen yerde. Strowman da iniyor aşağı ve ambulansa yaslanarak kendine gelmeye çalışıyor. En sonunda kalkıyor ve Roman'a yöneliyor ama Roman ona ışıklandırmayla geçiriyor! Strowman sersemleyerek ambulansın olduğu yere kadar gidiyor ve ambulansa yaslanıyor. Roman ona Spear'ı gömüyor! Ama Strowman çekildi! Roman ambulansa giriyor! Strowman ambulansın kapılarını kapatıyor ve bitti maç!

Kazanan: Braun Strowman (16:35)

[Strowman kazanıyor! Kollarını kaldırarak seviniyor. Roman ambulanstan çıkıyor ve SPEAAARRR! Ambulansın kapısıyla Strowman'ın dirseğine defalarca kez vuruyor ve ambulansa sokuyor Roman'ı! Ambulans şoförünü atıyor içinden ve biniyor arabaya! Çalıştırıp arka alana sürüyor. Bir süre bekliyor. Ambulansı geri geri sürmeye başlıyor! KAMYONA GÖMÜYOR! ARABANIN ARKA KISMI TAMAMEN YAMULMUŞ DURUMDA! Roman arabadan iniyor, o da kendinde değil. Arka alandan birkaç insan ambulansın içindeki Strowman'ı yokluyor. Angle geldi oraya! Olanlara anlam veremiyor! Roman seke seke terk ediyor orayı. Jamie Noble da geldi şimdi. İçerideki Braun'a sesleniyorlar. Noble bir levye getiriyor kapıyı açmak için ama açamıyor. İtfaiyeyi arıyor oradakiler. Biz de ringe dönüyoruz. Heath Slater vs Curt Hawkins maçı oluyor bu esnada. Bu sırada siren sesi duyuluyor ve herkesin gözü titantrona çevriliyor. Maçı umursayan bir adet seyirci yok şu an. Ekran yine ikiye ayrılıyor. Angle itfaiyeye gel gel dercesine işaret veriyor. Slater da bu sırada kilitten kurtuluyor. Artık kameralar tamamen arka alanda. Maçı gören eden yok. İtfaiye geliyor. İtfaiye ekibi makinelerle kapıyı iyice zorluyorlar ve yamultuyorlar. Angle fazlasıyla endişeli görünüyor. İtfaiye en sonunda açabiliyor kapıyı! İçeri bir sağlık görevlisi geliyor ve sedye de getiriliyor. Strowman sedyeyi ittiriyor. Arabanın içinde hala. Çıkarılıyor. Yere düşüyor. Suratı ve kolu kanlar içinde. Kalkıyor ama hemen yığılıyor yere. Emekleyerek ilerliyor ve sağlık görevlileriyle gitmeye pek niyetli değil. Kalkıyor ve birkaç adım atıp yine düşüyor. Kalkıyor ve oradaki kamyona çarpıyor. Gözü kanlar içinde. Strowman aksaya aksaya yürüyor. Angle'ın gözleri şaşkınlıktan deyim yerindeyse fal taşı gibi açılıyor. Strowman uzaklaşıyor oradan. Kameralarımız spikerlere çevriliyor ardından.


GBoF ertesi RAW şovunda Braun Strowman bulunmadı. Brock Lesnar vs Samoa Joe maçında kemeri korumayı başaran Brock Lesnar, Roman Reigns ve Samoa Joe arasında bir segment döndü. Gelecek haftaya Samoa Joe vs Roman Reigns duyuruldu. Kazanan Summerslam'de Brock Lesnar'ın rakibi olacak.

Bu uzun soluklu ve bir o kadar heyecanlı feudu her ne kadar son maçta Strowman'ı alaşağı eden Roman Reigns akıllara kazınsa da maç galibiyeti bakımından Braun Strowman üstün noktalıyor.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 13:38   #2
I'M NOT FINISHED WITH YOU
Poyiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nerden: Gainesville, Georgia
Mesajlar: 4.432
Konular: 100
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 2394
Rep Derecesi: Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.
Standart

İmparator Strowman'ın kendi başlatıp, kendi bitirdiği efsane feud. Bence bu Roman'ın içinde bulunduğu en iyi feudlardan biri oldu. Eline sağlık reis harika bir inceleme olmuş. Repi verdim.
imza


Roses are red,
Violets are blue,
I'm an Ekrem Savaş Guy,
And I'm not finished with you!RPG: Braun Strowman

1 Time DoR Television Champion
1 Time DoR Heavyweight Champion
2 Time Hardcore Champion
Slammy Awards 2017 - Breakout Star of the Year
Poyiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 13:48   #3
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nerden: Ankara
Mesajlar: 10.494
Konular: 895
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 16276
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Sen bu feudun bittiğine inanıyorsun yani.
imza

bir devri kapatan adam kemerleri tutuyor, onun yanındaki kalfa daha sonrasında bir devri daha kapatıyor ve o kalfanın da devri kapanınca, şirket bitme noktasına geliyorGüreş Türkiye M.Ö. 2000'den bir Caner Önem fotosu. Kendisi ilk Eskişehir City Playboy türüdür.


RPG: James Storm
1x DOR Tag Team Title - Wolfgang
1x GTW Tag Team Title (current) -Wolfgang

Skype: akbelbeyazit1
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 14:20   #4
Lunatic Fringe
EmperorRoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2017
Nerden: Adana
Mesajlar: 725
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 742
Rep Derecesi: EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.EmperorRoman NXT şampiyonu oldun.
Standart

Bu feud bence GBoF'de bitmedi.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza


EmperorRoman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 14:29   #5
more /etc/shadow
Bypasser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2017
Mesajlar: 341
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 313
Rep Derecesi: Bypasser NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Bypasser NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Bypasser NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Bypasser NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Erken açarak hata yaptın. Braun haftaya döner.
Bypasser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 15:11   #6
Kayıtlı Kullanıcı
Cyber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Mesajlar: 1.120
Konular: 11
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 1428
Rep Derecesi: Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Arkadaşlara katılıyorum. I'm not finish with you. !
Cyber isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 15:39   #7
3< Chosen Bros
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2013
Nerden: Antalya
Mesajlar: 30.122
Konular: 2060
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 42605
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yav öneri konusuna 850 kere bitmeyen feud yazmayın dendi be abi hala mı?
imza


Bu zat-ı muhteremin can-ı gönülden desteklediği iki güreşçi var, buyurun göz atalım: Dalton Castle, Matt Riddle.

RPG Karakterim
The Cream In Your Coffee, Your Favorite Wrestler's Favorite Wrestler, The Jewish Canon, The Physical Embodiment of Charisma, The Most Entertaining Man in Professional Wrestling, Mr Americanrana, Davey Wrestling, The 104 Minute Man, The Main Event, The King of Taunts
"The Product" David Starr

RPG Kariyerim
Bully Ray ile:
1 kez Golden Globe Title
1 kez GTW Hardcore Title
1 kez DOR GM'liği

Konnan ile:
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri

Matt Riddle ile:
Royal Rumble 2017 Kazananı
Bound For Glory 2017 Tag Team Turnuvası Kazananı (w/ Daniel Bryan - Kings of Brofessional Wrestling)
GTW Tag Team Title (1 kez w/Daniel Bryan - Kings of Brofessional Wrestling)
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 16:03   #8
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen bu feudun bittiğine inanıyorsun yani.
Alıntı EmperorRoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu feud bence GBoF'de bitmedi.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alıntı Bypasser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Erken açarak hata yaptın. Braun haftaya döner.
Alıntı Cyber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlara katılıyorum. I'm not finish with you. !
Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yav öneri konusuna 850 kere bitmeyen feud yazmayın dendi be abi hala mı?
Ben Summerslam'de ikilinin birebir maça çıkmayacağını düşünerek açtım konuyu. Dediğimin aksi olursa artık yapacak bir şey yok güncelleye güncelleye giderim.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 16:19   #9
Kayıtlı Kullanıcı
Reddington - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Mesajlar: 435
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 1191
Rep Derecesi: Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.Reddington Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Bu feuddan daha ekmek çıkar.
Reddington isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2017, 16:22   #10
Banned
Viper Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2015
Nerden: Kastamonu
Mesajlar: 3.301
Konular: 57
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 6754
Rep Derecesi: Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Eline saglik kardesim guzel olmus. Biraz erken incelemesin ama yapacak bir sey de yok. Bakalim daha neler olacak.

Konu Viper Strike tarafından (12-07-2017 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
Viper Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.