GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 19-07-2017, 20:10   #1
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.295
Konular: 1337
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: Tables, Ladders & Chairs 2010 | PPV İncelemesi

Hazırlayanlar: Stephen Trueway & Windham Lawrence Rotunda & Addney.SıralarMaçlarTürleri
1Dolph Ziggler (w/Vickie Guerrero) (c) vs. Jack Swagger vs. Kofi KingstonWWE Intercontinental Championship Triple Threat Ladder Match
2LayCool (Layla & Michelle McCool) vs. Beth Phoenix & NatalyaTag Team Tables Match
3Santino Marella & Vladimir Kozlov (c) vs. The Nexus (Heath Slater & Justin Gabriel) (w/Husky Harris & Michael McGillicutty)WWE Tag Team Championship Match
4John Morrison vs. SheamusWWE Championship #1 Contendership Ladder Match
5The Miz (w/Alex Riley) (c) vs. Randy OrtonWWE Championship Match
6Kane (c) vs. Alberto Del Rio vs. Edge vs. Rey MysterioWorld Heavyweight Championship Fatal Four Way Tables, Ladders & Chairs Match
7John Cena vs. Wade BarrettChairs Match

Şirket: WWE.
Şov: Tables Ladders and Chairs 2010.
Tarih: 19.12.2010
Seyirci: 11.500
Yayın Türü: Canlı.
Şov Türü: Pay Per View.

Şovun promosunu izliyoruz, gayet keyifli bir viddeoydu, ondan sonra şova geçiyoruz. Pyrolar patlıyor ve TLC 2010 başlıyor. İlk maçımız Intercontinental Championship için bir merdiven maçı olacak. İlk katılımcımız Kofi Kingston, klasik tauntlarını atarak geliyor. İkinci isim de Jack Swagger, o da rahat bir şekilde geliyor. Son olarak ise Vickie Guerrero eşliğinde 'Intercontinental Champion' Dolph Ziggler girişini yapıyor. Son kontroller yapılıyor ve maç başlıyor.

Intercontinental Championship Triple Threat Ladder Match
Kofi Kingston vs Jack Swagger vs Dolph Ziggler © (w/ Vickie Guerrero)


Swagger hemen Ziggler'i köşeye çekse de Kofi ikisini de tekmeliyor. Önce Swagger'ı, sonra da Ziggler'i yumruklayıp ringden dışarıya atıyor ama Swagger Kofi'yi yumrukluyor. Kofi de ona karşılık veriyor ama Swagger shoulder thrust vuruyor köşede, hatta biraz da bastırıyor. Şimdi köşeye yolladı ama Kofi de birden dönüyor ve ikisi de çarpışıyor ve dışarıya doğru yığılıyorlar. Bu sırada Ziggler dışarıdan bir merdiven alıyor ve kuruyor, hızla tırmanmaya başlıyor. Tepee ulaşamadan Kofi ve Swagger geliyor ve merdiveni itip Ziggler'i düşürüyor. Swagger bir anda Kofi'ye tekmeyi vuruyor ve kafasını merdivene vurmak istiyor ama Kofi engel oluyor. Kofi'den bir yumruk, Swagger'ın kafasını merdivene vuruyor, Swagger sersemlemişken bir de dropkick vuruyor. Swagger ayaklanırken merdiveni alıp diğer taraftan sektiriyor, bu sırada Swagger'ın el iple merdivenin arasına sıkışıyor, Swagger'ın canı acıyor. Kofi düzeltirken Ziggler elinde daha küçük bir merdivenle giriyor. Kofi merdiveni tutup kendine çekerken Ziggler de bırakıyor, Kofi'nın karnına geliyor. Ziggler'den bir de tekme, şimdi küçük merdiveni alıp ikinci köşeye koyuyor. Kofi gelince de çekiliyor, böylece Kofi adeta merdivene oturuyor. Bu sırada sağlık görevlileri Swagger ile ilgileniyor, Ziggler ise Kofi'yi tutuyor ve neckbreaker. Bu sırada Swagger geliyor, Ziggler'i bacaklarından tutuyor ve merdivene Catapult. Swagger merdivenı kuruyor ama Kofi'den harika bir Springboard Double Knee, merdivenin arasından geçiyor. Şimdi Kofi çıkmak istiyor ama Swagger'ın geldiğini görünce dönüp bir tekme atıyor. Kofi küçük merdiveni alıyor ve Swagger'ın üzerine sertçe bırakıyor, tam da o sırada Ziggler'den çok ani Fameasser. Üç isim de yerde, üç isim de perişan, bir kişi dışında.

Vickie Guerero merdivene bakıyor ve yavaşça tırmanmaya başlıyor. Diğer taraftan da Kofi tırmanıyor, ikili bakışıyorlar. Vickie bir sırıtış atıp tırmanmaya devam ediyor. Bu sırada Kofi de aşağıya iniyor, merdiveni ucundan tutuyor. Düşürmek istiyor Vickie'yi, Ziggler de gelip adeta yalvarıyor. Bu sırada Swagger küçük merdivenle önce Kofi'ye, sonra da Ziggler'e vuruyor, Vickie ise çığlıklar atarak iniyor ve ringden çıkıyor. Swagger ise Ziggler'e merdiveni fırlatıyor. Merdiveni kurup tırmanmaya başlıyor ama Kofi küçük merdivenle Swagger'ın sakat eline vuruyor. Bir de karnına vurduktan sonra dışarı yolluyor ve merdiveni de atıyor. Ziggler ise clothesline vuruyor ve ikisi de yere düşüyor. Üç isim de yerde, ringe giren ilk isim Kofi oluyor fakat Swagger aniden bacağından tutuyor ve Ankle Lock! Kofi ilerlemeye devam ediyor; onun durmaya, Swagger'ın da bırakmaya niyeti yok. Kofi tek bacakla merdiveni tırmanmaya başlıyor. Bu sırada Ziggler ikisinin de üstünden geçip hızla tırmanıyor, kemeri ha çözdü, ha çözecek. Fakat başarısız. Swagger Kofi'nin darbelerinden yere düşerken Ziggler de karşı tarafa geçiyor. İki taraf da yumruklaşıyor, em sonunda Ziggler Kofi'ye Sleeper Hold bağlıyor. Kofi kendi başına kilitten kurtuluyor, biraz daha yumruklaşıyorlar, en sonunda Kofi'den sert bir headbutt. Ziggler düştü, Kofi kemere mi? Hayır, Swagger çıkıyor bu sefer. Kofi'den bir yumruk, iki isim de kemere yöneldi, kemeri çözüyorlar ama tutabilen yok. Kemer merdivenden aşağıya düşüyor. Ziggler bir anda ayaklanıp kemere sarılıyor, hakem zili çaldırıyor.

Kazanan ve hala Intercontinental Champion: Dolph Ziggler.

Hemen dışarıya çıkıyor Ziggler. Kofi üzgün olan isim iken Swagger'ı ise sinirli bir şekilde görüyoruz. Ziggler ve Vickie galibiyetlerini kutlayarak arka alana giderken Swagger'ı Kofi'ye sataşırken görüyoruz.

İlk olarak LayCool, ardından da rakipleri Beth ve Natalya geliyor ringe. Tables Match başlıyor!

LayCool (Layla & Michelle McCool) vs. Beth Phoenix & Natalya

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Zil çalar çalmaz Layla ve Michelle rakiplerine yumruklar ile girişiyor, Natalya ve Beth hemen toparlanıyor karşılıklı yumruklarla. Şimdi Natalya'dan Michelle'ye Body Slam! Beth kaldırıyor Layla'yı ve tam Michelle'nin üstüne bir de ondan Body Slam! Natalya ve Beth dışarı çıkıp masayı ringe sokuyorlar. Natalya köşeye koyuyor masayı. Beth, Michelle'ı kaldırıyor ama Layla aprona çıkıp engellemek istiyor onu, Beth onu da kaldırıp ikisini birden köşedeki masaya doğru götürürken Layla ve Michelle arkaya düşürüyor kendilerini. Beth'den Michelle'a Clothesline! Natalya'dan da Layla'ya Clothesline! Natalya dışarı atıyor Layla'yı. Öbür tarafta Beth, aprondaki Michelle'a bir forearm vuruyor ve Michelle dışarı uçuyor. Beth dışarı geliyor ve Michelle'i ringe sokuyor. Kendisi de girecekken Layla ona doğru koşuyor ve Low Dropkick! Michelle dışarıya gelip Beth'i aprona vuruyor, ardından ringe sokuyor. Layla da aynı şekilde diğer taraftan Natalya'yı ringe sokuyor. İkili stompluyor rakiplerini. Layla forearm vuruyor, Michelle tekmeler, ardından Natalya'yı köşeye gönderiyorlar, Layla orada ayağıyla bastırıyor rakibine. Michelle ringin ortasına çekiyor Beth'i ve yumruk vuruyor, Layla ile birlikte köşedeki Natalya'nın üstüne gönderiyorlar!

Michelle dışarı atıyor Beth'i. Layla ile dışarıda masa sokuyorlar ringe. Kırın da artık. Michelle köşede Natalya'ya ayağıyla kuvvet uyguluyor. Bu sırada masayı kuruyor Layla. Natalya'ya yumruklar vuruyor Michelle, ardından Layla masaya vuruyor, Michelle köşeye çıkıyor, Layla Natalya'yı Michelle'e doğru veriyor, masayı ringin ortasına çekiyor ama Michelle dışarıdan Layla'yı dışarı çekiyor, Layla aprona yapışarak dışarı uçuyor. Michelle hemen ringe girip Natalya'yı indiriyor Michelle'in üstünden, köşedeki Michelle'e yumruklar vuruyor, ardından havaya kaldırıyor ve masaya doğru yöneliyor ama Michelle yere düşüyor hemen, yumruk vuruyor, Natalya'ya doğru yöneldiğinde aynı anda Clothesline! Layla ringe girip Beth'e tekme vuruyor. Ardından Natalya'ya bir Dropkick vurup dışarı gönderiyor. Masayı ringin ortasına çekiyor. Beth'i kaldırıp forearmlar vuruyor, ardından yumruk vurup Suplex pozisyonuna alıyor ama kaldıramıyor, Natalya ile birlikte Layla'yı havaya kaldırıyorlar ama Michelle hemen ringe girip masayı deviriyor, ardından tekmeler vuruyor rakiplerine, Natalya'yı kaldırıyor ama Natalya yere alıyor onu, Layla oraya geliyor ama onu da yere alıyor, ikisine birden Sharpshooter bağlıyor!! İkili acı içinde bekliyor. Beth masayı kuruyor. İkisi kaldıracakken rakiplerini Michelle dışarı atıyor Beth'i. Layla tekme vuruyor Natalya'ya. Yumruklar vuruyorlar Natalya'ya, Layla masayı çekiyor ortaya, ardından ikili köşeye çıkarıyor Natalya'yı. Kendileri de çıkıyor ve Superplex pozisyonuna alıyorlar, Beth oraya gelip rakiplerini engellemek istiyor ama Layla aşağı inip ring posta fırlatıyor onu. Michelle köşede Natalya'ya dirsekler vuruyor, şimdi ikisi birden Superplex pozisyonuna alıyor ama Natalya'dan yumruklar, itekliyor rakiplerini ve masanın üstüne!!!! Masa kırılmadı ama yamuldu! Natalya atlıyor ve Crossbody! Kazanıyor! Beth ve Natalya kazanıyor maçı!

Kazananlar: Beth Phoenix & Natalya.

Kadınlardan beklenilen ney bilmiyorum ama 2010 yılı için iyi bir maç izledik bence. Güzel bir galibiyet oldu. İkilinin elini kaldırıyor hakem. Natalya kemeri ile köşeye çıkıp sevincini yaşamaya devam ediyor.

Maçtan önce Santino kemeri koruyacaklarını söylüyor, kısa bir konuşma yaptıktan sonra kemer maçı için iki ekipte ringe geliyor. Kemer maçı başlıyor.

WWE Tag Team Championship
Santino Marella & Vladimir Kozlov (c) vs The Nexus (Heath Slater & Justin Gabriel)


İlk olarak WWE Tag Team Şampiyonları Santino Marella ve Vladimir Kozlov geliyorlar. Santino kısa bir promo kestikten sonra Slater, Gabriel, McGillicuty ve Harris olmak üzere Nexus üyeleri geliyor. McGillicuty ile Harris kenarda Slater ve Gabriel'a destek olacaklar. İki taraf da anlaşıyorlar ve maça Gabriel ile Santino başlıyor. Gabriel, Santino'yu yatırıp Armlock'a alıyor. Kaldırarak devam ediyor kilide. Ama Santino kurtuluyor ve kilide o alıyor. Yatırıp Headlock'a alıyor ama Gabriel ondan kurtulup iplere atıyor. Santino sekiyor, Gabriel ona Hip Toss vurmayı deniyor ama yapamıyor. Santino deniyor o da başarısız oluyor. Sürünerek tekme vuruyor Gabriel ama Santino zıplayıp kurtuluyor. Ardından dirseği patlatıp yatırıyor Gabriel'ı. Gabriel köşelerine geçiyor. Slater ondan tag alıyor. Ringde turlayıp lock-up'a girerlerken Santino onun kolunu yakalayıp yatırıyor ve kol kilidine alıyor. Ardından belini tutup çeviriyor ve roll-up 1...2... bırakıyor Santino ve çevirip kaldırıyor Slater'ı. Slater onun kolunu çevirip karnına tekme atıyor ve sırtına dirseğiyle patlatıyor. Santino yerde. Slater ona stomp darbesi vuruyor.

Ardından diz darbeleriyle Santino'nun sırtına çalışıyor. Kaldırıp yumruk atıyor ve köşeye yolluyor. Hemen peşinden koşuyor ama Santino köşeden destek alarak Slater'ın üstünden geçiyor. Slater diğer köşeye kadar geçiyor ve Kozlov ile kısa bir laf dalaşına giriyorlar. Santino onu ittirip köşeye yapıştırıyor. Kozlov, Santino'nun sırtına vurup tag alıyor. Santino kafasıyla Slater'ın gövdesini sıkıştırıyor. Ardından bırakıp dirsekle vuruyor Slater'ın boynuna. Ringden çıkıyor, Kozlov giriyor ve birkaç Corner Spear darbesinden sonra tutup atıyor Slater'ı. Kaldırıyor ve köşeye atıyor. Gelişine tekme! Headbutt vurup kucaklıyor ve Fallaway Slam! Slater düşüyor ringden. Kozlov da çıkıp Slater'ı aprona yapıştırıyor. Ringe sokuyor ve kendisi de girerken Gabriel ringe girmeye yelteniyor. Hakem onunla uğraşırken Harris çaktırmadan aprondaki Kozlov'u düşürüyor. Slater onu yumrukluyor. Bir de Stomp patlatıyor ve Gabriel'a tag veriyor. Gabriel köşeye çıkıp Diving Stomp vuruyor ve tuşa gidiyor 1...2! Kozlov atıyor. Gabriel tekme darbeleri vuruyor ona. Headlock'a alıyor ardından. Kozlov gücünü topluyor ve Gabriel'ın karnınıa yumruklar vuruyor. Gabriel kendini ringin dışına bırakıyor. Kozlov tag alabilmek için sürünüyor ama Gabriel hemen ringe girip onun sırtına Stomp vurarak önlüyor. Birkaç tekme daha atıp tuşa gidiypr 1....2! Kozlov atıyor. Gabriel, Slater'a tag veriyor. Slater birkaç yumruğun ardından iplerden sekiyor ve Rolling Dropkick! Tuş deniyor 1....2! Kozlov atıyor yine. Slater, Kozlov'u kilide alıyor. Kozlov, Santino'ya ulaşmak için uğraş veriyor. Slater, Kozlov'u bırakıp Santino'ya dirseği patlatıyor. Santino sinirlenip ringe giriyor, hakem ona engel oluyor. Bu sırada Gabriel giriyor ve birlikte Kozlov'u tekmeliyorlar. Gabriel onu köşeye çekip ringden çıkıyor. Slater, Kozlov'u ayağından tutuyor ama Kozlov ayağıyla ittiriyor onu! Kalkıp köşeye bırakıyor kendini. Slater da kalkıp Kozlov'a doğru atlıyor ama Kozlov onu yakalayıp deyim yerindeyse uçuruyor! İki isim de yerde. Tag veriyorlar partnerlerine! Santino, Gabriel'a birkaç yumruk, ardından forearm patlatıyor. Gabriel kendini toparlayıp sekiyor, Santino çekiliyor. Gabriel yine sekiyor ve Santino onu Hip Toss ile karşılıyor. Gabriel yavaş yavaş kalkıyor ve Santino onu Stunner ile yine yatırıyor. Cobra tauntu yapıyor. Harris girmeye çalışıyor. McGillicuty de hakem, Harris ile uğraşırken çaktırmadan Santino'yu düşürüyor. Ama hakem bunu fark ediyor ve zili çaldırıyor!

Diskalifiye ile Kazanan ve hala WWE Tag Team Şampiyonları: Santino Marella & Vladimir Kozlov.

Harris de McGillicuty de giriyor ve dörtlü Kozlov ile Santino'ya saldırıyorlar. Bu sırada Barrett geliyor! Elinde sandalye ile. Harris ile McGillicuty, Kozlov'u kaldırıyor ve Barrett onun karnına vuruyor, ardından sırtına! Gabriel ile Slater da Santino'yu kaldırıyorlar ve Barrett ona da yapıyor aynısını. Kozlov'un sırtına bir daha patlatıyor. Ardından sandalyesini kaldırıp gülüyor. Barrett terk ediyor ringi. Peşinden diğer Nexus üyeleri de geliyor ve kameralar kapanıyor.

WWE Heavyweight Championship #1 Contendership Ladder Match
John Morrison vs. Sheamus


''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock-up ile başlıyorlar ve Sheamus köşeye götürüyor rakibini, oradan köşelere gittikten sonra Sheamus Side Headlock bağlıyor, Takedown'a alıyor, ayağa kalkıyorlar ve Morrison iplere gönderiyor, Sheamus'dan Shoulder Block! Şimdi yine Lock-up, ikisi birden dışarı uçuyor! Dışarıda Sheamus bir tekme vurup aprona fırlatıyor rakibini, ardından bariyerlere! Merdiveni ring ile spiker masası arasına kuruyor. Morrison'ı gönderiyor oraya ama Morrison yerden kayarak öbür tarafa geçiyor, Sheamus da o tarafa geçiyor ama Morrison tekme vuruyor ona, ardından yumruklar, şimdi Sheamus'dan bir tekme, bir yumruk vurup kaldırıyor rakibini ama Morrison yere düşüyor ve bariyerlere gönderiyor rakibini! Diğer taraftan merdiveni alacakken Sheamus oraya koşuyor yumruk ile, seyircilerin arasına atıyor rakibini. Merdiveni alıp aprona koyuyor ama Morrison oraya doğru koşuyor ve Jumping Forearm! Morrison ringe girip merdivene tırmanmaya başlıyor ama Sheamus indiriyor, şimdi merdiveni birbirlerine doğru itiyorlar, Morrison tekme vurup merdivene vuruyor rakibini, Morrison köşeye çıkıyor ve merdivenin üstünden atlayarak Corkscrew Plancha! Of çok iyi be. Morrison rakibine çok sert tekmeler vuruyor, Sheamus dışarıda. Morrison merdivene tırmanmaya başlıyor ama Sheamus ringe giriyor ve yumruk vurup düşürüyor, merdivenden sarkıtıp göğsüne yumruklar vuruyor, ardından tekme, merdiveni yere doğru fırlatıyor! Morrison ayağını tutuyor. Sheamus tekmeler vuruyor rakibinin ayağına. Merdiveni kaldırıyor ve ayağının üstüne fırlatıyor! Ringe kurup çıkmaya başlıyor ama Morrison ayağından tutuyor, Sheamus tekmeler vuruyor, merdiveni yere atıyor. Morrison'u kaldırıp üstüne fırlatıyor, ardından ayağını merdivene fırlatıyor. Sheamus üstüne çıkıp yumrukluyor. Kaldırıyor ama Morrison yumruklar vuruyor, Sheamus bir tekme ile düşürüyor yere.

Sheamus ayağını merdivenin arasına sokup yere vuruyor! Bir kez daha! Tekmeler vuruyor yerde Sheamus. Dışarıya gidip ringe merdiven sokuyor. Kendi de ringe giriyor ama Morrison yumruklar vuruyor, Sheamus merdivenin üstünde itekliyor onu! Sheamus merdiveni köşeye kuruyor ve rakibini Body Slam ile fırlatıyor oraya! Tekmeler vurup merdiveni kuruyor. Merdivene çıkmaya başlıyor ama Morrison merdiven alıp üstüne fırlatıyor! Sheamus delirip köşedeki rakibine koşuyor ama Morrison'dan tekme, şimdi yumruklar, Sheamus köşeye itekliyor, yine koşuyor ve ayağını yakalayıp yere vuruyor. Sheamus merdiveni kaldırıp Morrison'a doğru koşuyor ama Morrison çelme takıyor, Sheamus yere düşüyor. Morrison tekmeler vuruyor, ardından Morrison'dan Pele Kick! Morrison koşuyor ama Sheamus'dan Irish Curse Backbreaker! Morrison dışarıda. Ringe merdiven sokuyor. Sheamus da aynı şekilde. İkili elindeki merdivenlerle vuruyor karşılıklı, Morrison üstün çıkıyor, bir de merdiveni üstüne fırlatıyor Sheamus'un. Ardından merdiveni köşeye koyuyor. Morrison aparkatlar vuruyor ve tam merdivenin üstüne Flapjack! Ardından merdivenin üstüne Back Suplex! Clothesline ile dışarı gönderiyor rakibini. Ringde merdiveni kaldırıp Sheamus'un üstüne fırlatıyor. Ringe merdiven kurup çıkmaya başlıyor, Sheamus ayağına bir tekme vuruyor rakibinin! Morrison yere uçuyor! Sheamus kaldırıp dışarı atıyor. Merdivene tırmanmaya başlıyor, merdivene çıkıyor ama kontrat kağıdı hareket ediyor, diğer taraftan Morrison da çıkıp yumruklar vuruyor, Sheamus yerde. Şimdi de Sheamus yumruklar vuruyor, kaldırıyor ama Morrison Hurricanrana ile iplerin üstünden dışarı gönderiyor rakibini! Morrison merdivene çıkıyor ama Sheamus merdiveni itekliyor, Morrison iplere uçtuktan sonra yeri boyluyor. Sheamus kaldırıyor Morrison'u ama Morrisın yere düşüyor, Morrison rakibine doğru koşuyor ama Sheamus dışarı gönderiyor onu. Ringe merdiven kurup çıkacakken Morrison aprona çıkıp yumruk vuruyor, orada Sheamus'dan dirsekler, Morrison yumruklar vuruyor, bir de merdivene vuruyor, Morrison Suplex pozisyonuna alıyor ama Sheamus'dan yumruklar, Sheamıs merdivene çıkartıp kafasını vurmak istese de Morrison'dan yumruklar, Morrison itekliyor rakibini ve Sheamus merdivene uçuyorrrrr!!!! Morrison da dışarı gidiyor bu sırada! Merdiven paramparça. Sheamus yerde. Morrison ringe girip tırmanmaya başlıyor, en sonda Sheamus da çıkıyor merdivene, Sheamus merdiveni kaldırıyor ama Morrison bir tekme vuruyor suratına, Morrison çıkıyor ve kontratı alıyor! Morrison kazanıyor!

Kazanan ve WWE Championship Kemeri İçin Contender Olan: John Morrison.

Seyirciler oldukça mutlu. Beklentimi karşılayan bir maç olmadı, daha iyisi olabilirdi sanki. Morrison kontratı kaldırıyor havaya, arena mutlu.

WWE Championship Tables Match
The Miz (w/Alex Riley) (c) vs. Randy Orton


''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Kısa bir ringin etrafında tur attıktan sonra Orton tekme vuruyor, ardından yumruklar, bir de aparkat. Köşeye fırlatıyor, kaldırıyor ve Body Slam. Hiç durmuyor ve Knee Drop. Yumruk vuruyor, iplerin dibinde tekme. Köşeye fırlatıyor sert bir şekilde. Stompluyor iplerin dibinde. Yine köşeye vuruyor suratını, köşeye gönderiyor ve oraya doğru koşuyor ama Miz çekiliyor, Miz yumrukların ardından köşede stompluyor, yumruklara devam ediyor ama Orton hemen tekme vuruyor, bir de yumruk vurup köşeye göndermek istiyor ama çevirip Miz gönderiyor, Orton hiç köşede durmuyor ve rakibine koşarak bir Clothesline vuruyor. Ayağa kaldırıp dışarı atıyor. Dışarıda aprona vuruyor suratını, ringin altından masa çıkarıyor. Alex Riley birden oraya doğru yönelecekken Orton hareket edince geri çekiliyor, Orton yumruklar vurmaya devam ediyor. Bariyerlerde vurduktan sonra dışarıda Snap Suplex! Orton kaldırıp ringe sokuyor Miz'i. Kendisi de ringin altından masa çıkarıp ringe sokacakken Miz, Low Dropkick ile uçuyor oraya. Dışarıda Orton'a tekmeler vuruyor. Ardından ringin altından masayı çıkarıp kuruyor dışarıya. Orton'u Suplex pozisyonuna alıyor ama Orton yumruk vuruyor, ardından aparkatlar, rakibini kaldırıp merdivene çıkıyor ama Miz hemen arkaya düşüyor, Orton'un ayağını çekiyor ve Orton merdivene yapışıyor. Miz merdiveni yerinden çıkarıp Orton'a geçiriyor bir tane. Bir de bu tarafa masa kuruyor. Rakibini yatırıyor masanın üstüne ama masa devriliyor hemen, Miz stompladıktan sonra masayı bir kez daha kontrol ediyor. Sonra Orton'u yatırıyor üstüne.

Köşeye çıkıyor ama Orton hemen masadan iniyor, Miz oraya geldiğinde Orton tekmeler vurup bariyerlere fırlatıyor, ardından da Miz fırlatıyor, Miz bir de merdivene vuruyor rakibinin suratını, ardından ringe masa sokuyor bir tane. Orton'u alıp bir kez daha merdivene vurduktan sonra ringe sokuyor. Kendisi de giriyor ve köşedeki rakibine koşarak Corner Clothesline! Miz masayı köşeye doğru bırakıyor. Orton'a doğru yönelip rakibine tekme vuruyor, kaldırıyor ve köşeye göndermek istiyor ama Orton bir Wristlock yapıyor ve Olympic Slam. Orton masayı Miz'in üstüne fırlatıyor. Ardından düzlüyor. Rakibini kaldırıyor Orton ve köşeye çıkarıyor. Yumruk vurup kendisi de çıkıyor köşeye ve Superplex yapıyor ama Alex Riley ringe girip masayı köşeye çekiyor. Riley masayı dışarı fırlatıyor ve kendisi de dışarı çıkıyor. Ringde Orton yumruk vuruyor Miz'e, karşılıklı şimdi de, Orton üst üste vurup iplere göndermek istiyor rakibini ama çevirip Miz gönderiyor ve eğilmiş vaziyette bekliyor, Orton bir tekme vuruyor, bir de Clothesline, bir tane daha. Miz rakibine vurmak istiyor ama Orton eğiliyor ve Miz iplerden sekiyor, Orton'dan Powerslam. Miz aprona geçiyor, Orton bir tekme vuruyor ve Rope Hung DDT! Orton dışarı çıkıp masayı kaldırıyor, o sırada Alex Riley'ın kendisine doğru koştuğunu görünce bir Clothesline vuruyor ona, ringe masayı sokuyor. Masayı kuruyor ringin ortasına. Miz tam kendisine doğru hamle yapacakken Orton'dan Inverted Headlock Backbreaker. Orton, RKO tauntu atıyor. RKO yapmayıp rakibini kaldırmak istiyor ama Alex Riley aprona çıkıyor, Orton hemen ona doğru yönelince Miz rakibini arkadan yakalıyor ama Orton itekliyor onu, Miz hakeme çarpıyor. Hakem dışarı uçmuşken Orton, Miz'e bir aparkat vuruyor, Alex Riley ringe giriyor ama ona da bir RKO! Orton, Alex Riley'i kaldırıyor ve Spinebuster gibi bir şey ile masanın üstüne fırlatıyor! O sırada Miz ringe giriyor ve Skull Crushing Finale! Miz, Alex Riley'i ringin kenarına çekip Orton'u masanın üstüne koyup hakeme söylüyor bu durumu ve hakem zili çaldırıyor. Miz kemerini koruyor. Miz arka alana doğru giderken hakem iptal ediyor!!!! Zili çaldırıyor ve maç yine başlıyor. Orton koşarak dışarıdaki Miz'e vuruyor, dışarıda yumrukladıktan sonra bariyerlere fırlatıyor, bir de öbürüne, bir de Clothesline. Orton ring posta fırlatıyor Miz'i, ringe sokuyor. Orton kendisi de ringe girmek üzere aprona çıkmışken Miz, Alex Riley'i itekliyor ve Riley, Orton'a çarpıyor, Orton dışarıdaki masanın üstüne uçuyor. Hakem zili çaldırıyor.

Kazanan ve Hala WWE Şampiyonu: The Miz.

Miz kazanıyor maçı. Hakem elini kaldırıyor Miz'in. Fena bir maç değildi, daha iyisi olabilirdi sanki. Seyircilerde çocukların üzüldüğünü görüyoruz. Miz kemeriyle arka alana doğru gidiyor, yanında Alex Riley.

WWE World Heavyweight Championship Tables, Ladders & Chairs Match
Kane (c) vs Rey Mysterio vs Alberto Del Rio vs Kane


İlk olarak Rey Mysterio geliyor ringe. Ardından Ricardo Rodriguez'in anonsuyla Alberto Del Rio geliyor. ADR'den sonra Edge geliyor ve son olarak da Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Kane geliyor. Maç başlıyor. Kane ile Edge dalıyorlar birbirlerine. Rey ile Del Rio ise henüz bakıyorlar. Kane, Edge'i düşürüp ayağıyla ringin dışına itiyor ve kendi de çıkıyor. Bu sırada Del Rio, Rey'e dalıyor. Diz darbesiyle düşürüyor onu. Yumruklamaya başlıyor sonra. Ring dışında da Edge, Kane'i merdivenlere atıyor. ADR ringe Rey'i köşeye çarptırıyor. Bir daha yakalıyor ve yine köşeye atıyor ama Rey zıplayıp Del Rio'nun üzerinden atlıyor. Del Rio ona koşuyor ve Rey, Del Rio'yu Hurricanrana ile karşılıyor! Del Rio köşeye çarpıyor ve oturuyor. Rey ona 2 tekme attıktan sonra çapraz köşeye geçip Rolling Corner Dropkick vuruyor Del Rio'ya! Ring dışında Kane ile Edge birbirlerine aynı anda Big Boot vuruyorlar. Rey ringden iniyor. Bir merdiven alıyor ve onu ringe sokuyor. Kendisi de girip merdiveni açıyor ve çıkmaya başlıyor. Kemere dokundu! Ama Del Rio merdiveni ittiriyor ve Rey ringin dışındaki Kane ve Edge'in üzerine atlayarak düşüyor! Rey kalkıyor hemen. Del Rio da çıkıyor merdivenden. Rey başka bir merdiven kapıp onu ringe sokuyor. Kendisi de giriyor ve merdiveni kaldırmaya uğraşırken Del Rio iniyor. Rey'in suratına tekmeyi patlatıyor! Rey yerde. Del Rio yerdeki merdiveni köşeye dik bir şekilde yerleştirip Rey'i kaldırıyor ve merdivene atıyor! Ama Rey kendini durduruyor ve çarpmıyor. Del Rio, Rey'e doğru koşuyor ama Rey onu Reverse STO tarzı bir hareketle merdivene geçiriyor! Merdiveni çıkıyor şimdi. Ama Del Rio onun bacaklarını çekiyor. Rey ona tekme atıp üzerine atlıyor ama Del Rio'nun omzuna oturuyor!

Del Rio onu merdivene fırlatıyor ama Rey ayakları üzerinde kalıyor. Del Rio'nun kafasına tekme sallıyor ve o merdivenin üstüne kadar çıkıyor. Oradan turnbuckle'a çıkıyor ve merdiveni tutuyor. Merdivenle birlikte Del Rio'ya Seated Senton yaparak atlıyor! Del Rio yerde kıvranıyor. Rey o merdiveni köşeye dikiyor. Bu sırada Kane ringe giriyor ve Rey ona tekme/yumruk darbeleriyle saldırıyor. Kane onu ittiriyor. Rey iplere gidip geliyor ve Sunset Flip Powerbomb? Hayır, hareketin tam ortasında Kane onu tutup köşedeki merdivene geçiriyor! Rey yerde. Kane onu stomp darbeleriyle ring dışı ediyor. Bu sırada Edge ringe giriyor ve Kane'e saldırıyor. Onu iplere yaslayıp yumrukluyor ve sekip ... yapıyor! Kane yavaş yavaş toparlayıp kalkıyor ve Edge de merdiveni alıp Kane'e doğru gidiyor ama Kane ona Big Boot'u geçiriyor! Edge yerde. Kane yerdeki merdiveni alıp ringin dışındaki Rey ile Del Rio'nun üzerine atıyor! Şimdi Chokeslam için Edge'i bekliyor. Edge kalkıyor ve boğazlıyor onu Kane. Chokeslam! Edge zıplıyor ama ayakları üzerinde kalıyor ve Edgecution! Kane yerde buluyor kendini. Edge köşedeki merdiveni alıyor ve o merdivenle Kane'e vuruyor. Merdiven de düşüyor ringden. Edge inip başka bir merdiven alıyor ve o merdiveni sokup ringe dönüyor.Merdiveni açayla uğraşırken Kane de ringe başka bir merdiven sokmayla uğraşıyor ama Edge onu Rolling Dropkick ile düşürüyor yine!

Ringden iniyor, toparlanmaya çalışan Kane'e yumruklar atıyor. Kane bariyerlere yaslanıyor. Edge oradan bir masa alıp ayaklarını açıyor ve koyuyor masayı. Kane'e yöneliyor ama Kane onu bir aparkatla yere çakıyor. Ardından kafasını spiker masasına geçiriyor. Edge sendeliyor ve Kane onu bariyerlerin arkasından seyircilerin olduğu kısma atıyor. Kalkan Del Rio'ya da Big Boot! Ringe giren Mysterio'ya da apronda geçiriyor tekmeyi. Masanın üstündeki sandalyeyi bir yere fırlatıyor ve masayı açıyor. Masanın bir ayağı koptu. Kane biraz şaşırmış olsa da bu botchu bozuntuya vermeyerek hırçınca fırlatıyor masanın ayağını. Aprondaki Mysterio'ya yumruğu patlatıyor. Del Rio'ya da tekme yine. Kane ayağı kırık masayı spiker masasıyla birleştiriyor. Rey bu sırada kalkıp aprondan Kane'e atlıyor ama Kane boğazlıyor onu! Del Rio kalkıp koşuyor ve onu da boğazlıyor! Chokeslam vuramadan Edge bariyerin üstüne çıkıyor ve Kane'in sırtına geçiriyor! Ardından üçü birden Kane'e saldırıyorlar. Bariyere yasladılar ve orada tekmeleyip yatırıyorlar. Del Rio seyircilere gövde gössterisini yaparken Edge ile Rey ona saldırıyorlar ve bariyerlere atıyorlar. Bariyerin bir parçası çıkıyor. Kane bu sırada kalkıyor ve Edge'e yumruğu vurup düşürüyor. Rey de yerdeki bariyer parçasını alıyor ama Kane onu da bir yumrukla indiriyor. Edge'i kaldırıyor ve kucaklıyor ama Edge sıyrılıp Kane'i köşeye ittiriyor! Edge masayı alıp açıyor, Rey de gelip Kane'e yumruklarla hasar veriyor. İkili Kane'i masaya yatırıyorlar ve yumrukluyorlar. Rey, Kane'i masadan inmemesi için düşüyor. Edge ringe giriyor ve ringdeki merdiveni köşeye çekip çıkıyor. FROG SPLASH! Masa paramparça oluyor!

Kane de Edge de yerde. Rey ringe giriyor ve köşedeki masayı ortaya çekip çıkıyor ama Del Rio ringe giriyor ve engel oluyor ona. Köşeye atıyor ve Corner Enzuigiri! Del Rio ringden inip bir sandalyeyle dönüyor. O sandalyeyle Rey'e dalmak istiyor ama Rey çevikçe sıyrılarak Del Rio'yu 619 pozisyonuna sokuyor. İplerden sekiyor ve 619! Ama Del Rio çekiliyor ve boşa gidiyor tekme. Rey ayakları üzerine ama dengesini kaybedip bir tur dönüyor. Döndükten sonra ise Edge onu Spear ile karşılıyor! Del Rio kalkıyor ve bir Spear da ona! Edge yardırıyor! Merdiveni ortaya çekiyor ve çıkıyor. Ama Kane ringe giriyor ve merdiven iittiriyor! Edge iplere hayalarını çarpıyor. Rey ile Del Rio da kalkıyorlar ve iplere yaslanan Kane'i birlikte tekmeleyip Double Clothesline ile ring dışı ediyorlar. Kane ikisini de ringin dışına çekiyor ve yumrukluyor. Del Rio'yu fırlatıyor. Rey'i de bariyerlere atıyor. Edge ile Rey ring ile stage arasındaki bölümün ortalarına kadar ilerliyorlar. Kane ikisine de yumruk darbeleri vuruyor. Ardından girişteki masaların üzerindeki sandalyelerden birini fırlatıyor. Diğerini eline alıyor ve Del Rio'nın karnına vuruyor. Rey'in de karnına! Edge stage bölümüne kadar geliyor ve Kane oraya gidip sandalyeyle Edge de patlatıyor ama Edge çekiliyor ve Kane'in sandaly darbesi oradaki masaya denk geliyor. Edge yumrukluyor şimdi Kane'i. Del Rio da geliyor oraya ve Enzuigiri! Kane iyice sersemliyor, Edge ise Spear ile fişi çekiyor! Rey de stage'e kadar geliyor. Orada iplerle asılı bir masanın üzerine çıkıyor. Kane'in üzerine atlıyor oradan! Hemen kalkıyor ve ringe koşuyor. Merdiveni düzeltmeye uğraşırken Del Rio geliyor ve Rey'in sırtına tekmeyi koyuyor. Edge de ringe giriyor ve merdivenle uğraşıyor. Bu sırada Rey, Del Rio'yu Hurricanrana ile 619 pozisyonuna sokuyor. Ardından Edge'e yumruk vuruyor ve ona da Dropkick'i çakarak aynı pozisyona karşıdaki ipte getiriyor. İplerden sekiyor ve Del Rio'ya 619! Ardından Edge'e! Ama Edge eline bir sandalye alarak kendine onu kalkan ediyor ve Rey sandalyeye vuruyor! Üç isim de yerde. Rey kendini ringin dışına bırakıyor. Edge de kalkıyor ve merdiveni kaldırıp düzeltiyor. Çıkmaya başlıyor. Bu sırada Rey de başka bir merdiven sokuyor ringe ve kendisi de dönüyor. Del Rio, Edge'i önlemeyle uğraşıyor. Rey de kendi getirdiği merdivene çıkıyor ve Edge ile birlikte Del Rio'yu düşürüyorlar. Rey kendi getirdiği merdivenden diğerine geçiş yapıyor ve Edge'i yumrukluyor. Bir de Heabutt uyguluyor. İkisi de merdivenin zirvesindeler. Edge, Rey'e Headbutt'ı vuruyor ve merdivenden aşağı Facebusteeerrr!

Yere çakılıyorlar deyim yerindeyse! Edge ringin dışında düşüyor. Rey de. Ricardo Rodriguez de yerdeki Del Rio'yu kaldırmaya çalışıyor. Del Rio kalkmayınca kendi ringe giriyor ve merdivene çıkıyor! Kemere ulaşmaya çalışıyor ama başaramıyor. Kane! Ringe geliyor ve Ricardo'ya bakıyor. Ricardo onu görünce telaşa kapılıyor. Ricardo inerken onu boğazlıyor ve Chokeslam! Del Rio giriyor ringe ve Kane'e saldırıyor ama Kane onu da boğazlıyor ve ona da Chokeslam! Edge aprona çıkıyor. Kane onu da boğazlıyor ve bir Chokeslam de Edge'e! Edge ringin dışındaki masanın üstüne düşüyor! Rey de ringe giriyor ve merdivenleri düşürüyor. Kane ona koşuyor ve Rey onu Low Dropkick ile yatırıyor. Kane açılmış bir sandalyenin üzerine çakılıyor. Rey sekiyor ve SIX ONE NINE! Giriyor ve sandalyeyi kapatıp geçiriyor Kane'e! Kane düşüyor ringden. Rey merdiveni düzeltiyor ve çıkmaya başlıyor. Çıkıyor. Tam kemere dokunmuşken Del Rio çıkıyor ve yumruklayıp en sonunda çekerek indiriyor merdivenden. Cross Armbreaker bağlıyor! 10-15 saniye sonra bırakıyor. Ardından bir daha bağlıyor. 10-15 saniye geçince yine bırakıyor. Aksayarak yürüyor ve merdiveni düzeltiyor iyice. Çıkmaya başlıyor ardından. Kemere dokundu! Ama Rey! Merdiveni ittiriyor! Del Rio düştü! Hem de ringin dışındaki masanın üzerine! Bir masa daha paramparça oluyor! Rey ittirdiği merdiveni tüm gücüyle düzeltiyor. Çıkmaya başlıyor. Ama Kane giriyor ring. Rey onu tekmelerle önlüyor ve merdivenden iplere zıplayıp Moonsault yapıyor. Ama Kane onu kucağında yakalıyor ve Tombstone Piledriver! Kane'in başında hafif bir kanama var. Ayaklanıp merdivenden çıkmaya başlıyor. Edge! Sandalyeyle giriyor ringe ve Kane'e patlatıyor. Yumruk vuruyor. Bir daha karnına sandalyeyle vuruyor ve Kane düştü. Kane aprona geçiyor. Edge sekiyor ve SPEAAAARRRR! Kane ringin dışındaki masaya düşüyor! Bu maçta kırılan 4. masa! Edge, Kane'den o son Chokeslam'in intikamını alıyor! Merdivenden destek alarak kalkıyor Edge. Çıkmaya başlıyor. Kemere ulaşıyor ve SÖKTÜÜÜ!!!

Kazanan ve Yeni World Heavyweight Champion: Edge.

Bu müthiş ve bol adrenalinli maçtan Edge galip ayrılıyor! 6. kez almayı başarıyor bu kemeri! Maçtan bazı tekrarlar izliyoruz. Tekrarlardan sonra Edge hala merdivenin üstünde ve kemerini kaldırıyor. Merdivenden iniyor ve ringden ayrılıyor. Girişte seyirciyi bir daha süzüyor ve kemerini kaldırıyor.

Maçtan önce Matt Striker spiker masasından ayrılıyor, onun yerine koltukta CM Punk bulunacak. İlk olarak Wade Barrett geliyor Nexus adına. Wade Barrett taunt atıyor. Günün erken saatlerinde Cena'nın Husky Harris'e yaptığı saldırıyı da görüyoruz. Daha sonrasında ise John Cena her zamanki gibi girişini yapıyor. CM Punk ile kısa süren bakışmalarından sonra maçımız başlıyor.

Wade Barrett vs John Cena

Lock-up'a alıyorlar, Cena daha üstün olan taraf ve Barrett'ı köşeye götürüyor. Hakem zorlukla ikiliyi ayırıyor, Barrett dışarıya gidecekken Cena geri dönüp onu içeriye çeviriyor, sonrasında bir de side headlock takeover yapıyor, aynı posiyonda yerde tutuyor. Barrett kalkıp Cena'yı iplere yolluyor ama Cena'dan shoulder block, Barrett dışarıya çıkıyor. Cena da hızla dışarıya çıkıyor, Barrett oradayken sandalyeleri temizliyor. Daha sonra front facelock alıp barikatların diğer tarafına geçiyor. Cena özellikle sandalyeleri oradan uzaklaştırıyor. Barrett'dan bir yumruk ve oradaki sandalyelerden birisini eline alıyor. Cena'ya ne zaman vurmak istese Cena sıyrılıyor ve diğer araç-gerece vuruyor. Cena ringe giriyor, Barrett girerken o da çıkıyor. Cena ise kendine bir sandalye kapıp içeriye giriyor. İki isim uzun bir süre birbirlerine bakıyorlar, aynı anda harekete geçiyorlar ve sandalyeler birbirlerine vuruyor. Cena ise bundan faydalanıp yumruklamaya ve stomplamaya başlıyor. Hakem ise Barrett köşede olduğu için Cena'yı oradan uzaklaştırıyor. Cena ring içindeki sandalyelerden birisini alıp kuruyor, sonrasında da Barrett'ı köşeye atıyor. Bu sırada kendisi de koşuyor, Barrett'ın kafasından kavrıyor ve Running Bulldog, tam sandayenin üzerine. Cena hemen tuşa gidiyor. 1... 2...

Barrett üstünden atıyor. Cena sandalyeyi bu sefer eline alıyor, tam vuracakken Barrett hakemi önüne çekiyor, Cena duraksayınca sandalyenin bir ucundan tutuyor ve çekiştirmeye başlıyor. Sandalye dışarıya düşerken Barrett'dan bir tekme, sonrasında da bir yumruk geliyor. Bir kez daha yumruk atıyor. Sandalyeye ulaşacakken Cena son bir hamleyle dışarı atıyor sandalyeyi. Bunun üzerine Barrett Cena'yı kaldırıyor ve Pumphandle Slam. Barrett hemen tuşa gidiyor. 1... 2... Cena'dan kick-out. Barrett Cena'nın kalkmasını bekliyor ve üst üste sol direkler, en son bir kroşe ve Cena yere yığılıyor, kendisini dışarıya atıyor. Barrett da dışarıya çıkıyor, Cena'yı kaldırıyor ve steel steps'e doğru fırlatıyor. Bir sandalye alıyor ve Cena'ya vurmak istiyor ama Cena yine çekildi. Cena yavaş yavaş girişe doğru hareket ederken Barrett sonunda sırta bir sandalye darbesi indirmeyi başarıyor. Hemen sonrasında steel steps'ın alt bölmesini alıyor ve yavaşça ilerliyor. Bir süre sonra bırakıyor, bir sandalye kapıp Cena'nın sırtına vuruyor, daha sonra o sandalyeyi de atıp steel steps'in alt bölmesini dikiyor ve Cena'ya doğru ilerliyor fakat Cena'dan bir yumruk. Biraz daha yumrukluyor ama Barrett'dan bir tekme, şimdi powerbomb için tutuyor fakat Cena izin vermiyor ve back body drop. Arka alana gidiyor ve dönüşünde bu sefer dönen bir sandalye getiriyor. Barrett'ı oturtuyor, biraz da uyandırıyor ve steel steps'e çarptırıyor. Cena Barrett'a gelecekken Barrett sandayeyle vuruyor, sonrasında bir de tekme atıyor. Sandalyeyi alıp Cena'nın boynuna doluyor ve ring post'a çarptırıyor. Cena öksürür haldeyken Barrett onu içeriye yollayıp kendisi de giriyor. Diklemesine sandaleyle vurduktan sonra suratına bastırıyor. Sandalyeyı Cena'nın üstünde kurup oturuyor. Dalga geçermiş gibi bir hali var ama Cena sandalyeyi kaldırıyor ve ikisini de üstünden atıyor. İki taraf da kalkıyor, Cena birkaç yumruk atıyor, sonrasında koşuyor ve Leaping Shoulder Block. İkinciyi vuramıyor çünkü Barrett sandalyeyi geçiriyor. Cena dışarıya düşüyor, kısa bir süre sonra Barrett gelip Cena'yı içeriye sokuyor ve tuş deniyor. 1... 2...

Cena'dan kick-out. Barrett Cena'yı alıp iplere bir nevi kilitliyor. Orada karnına ve sırtına sandalye darbeleri vuruyor. Son deneyişinde Cena bir tekme vuruyo, şimdi toparlandı, tuutyor ve Protobomb. 'You Can't See Me' yapıyor ve Five Knuckle Shuffle. Şimdi AA için omuzluyor ama Barrett back elbowla arkaya geçiyor. Cena'yı iplere yolladı, dönüşünde Winds of Change. Barrett tuşa gidiyor. 1... 2... Cena bir kez daha atıyor. Barrett kenardan bir sandalye alıyor ve köşeye sabitliyor. Cena'yı kaldırıyor ama Cena köşeye yollayan isim, Barrett ise durmayı başarıyor. Cena'dan bir çelme ve STF denemesi, Barrett onu itiyor, Cena omzuyla sandalyeye giriyor. Wade Barrett bir kez daha tuş deniyor. 1... 2... Cena'dan bir kick-out daha. Şimdi dışarıya çıkıyor ve yepyeni bir sandalye alıyor, ikinci ipe çıkıyor ve sandalyeyle Diving Elbow Drop. Ama Cena çekiliyor. İki isim de yerde, ortadaki sandalyeye ulaşmak istiyorlar ve başaran isim Cena oluyor. Sandalyeyle diklemesine vuruyor, sonrasında sırtına çok sert bir tane patlatıyor. Şimdi sandalyeyle köşeye çıkıyor ve Diving Leg Drop Bulldog. Ring kenarından bolca sandalye alıyor ve hepsini de kuruyor. Şimdi Wade Barrett'ı omuzluyor ve Attitude Adjustment! Tertemiz. 1... 2... 3!

Kazanan: John Cena.

Cena galibiyet sevincini yaşarken Wade Barrett da emekleyerek arka alana gdiyor ama Cena sen misin bana vuran diyerek sandalyeyle Barrett'ın sırtına vuruyor, resmen dinlene dinlene dövüyor. Sandalyelern asılı olduğu mekana getiriyor, oradaki yatak benzeri şeyi Barrett'ın üzerine koyuyor. Müziği çalacak gibi olsa da hemen susturuyor, asılı olanlardan bir tanesini çekiyor ama 25 tanesi aynı anda Barrett'ın kafasına serbest uçuşa geçiyor. Cena bu sefer bitti deyip sevincini kutluyor ve ara alana döner gibi yapıp bir sandalye alıyor ve ona oturuyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:11   #2
#TeamBella
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: İzmir
Mesajlar: 10.466
Konular: 602
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 36182
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Ellerinize sağlık beyler. Vaktim olduğunda okuyacağım.
imza
we run it and we rule it

RPG:

Marty "The Villain" Scurll

Güncel Days of Rising Dünya Ağırsiklet Şampiyonu (7 gün)


Eski nick: Bella's Legacy
#CMJericho4CoAdmin
#thisismyhouse
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:12   #3
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.754
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32770
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Güncel PPV ekibi olarak eskileri de incelemeye giriştik. Günümüzden elbette daha zevkli bir izle-öde şovuydu. Diğer arkadaşlarımın da eline sağlık.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:14   #4
#PinkiesUp
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2017
Nerden: Bikini Bottom
Mesajlar: 4.820
Konular: 316
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 3355
Rep Derecesi: MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.
Standart

Gençler elinize ve emeğinize sağlık, maçları detayına kadar anlatmışsınız. WHC ve kadınlar masa maçı favori maçımdır bu PPV'da.
imza
b

Bigger
Faster
Stronger
AK-47


#PinkiesUp
MoonWalkerMan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:15   #5
the game
Burjang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2017
Mesajlar: 1.415
Konular: 9
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 2089
Rep Derecesi: Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.Burjang IC kemerini kazandın.
Standart

Elinize ve emeğinize sağlık. En kısa sürede bu yazının hepsini okuyacağım.
imza
Burjang isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:16   #6
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Ankara
Mesajlar: 6.168
Konular: 241
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 7825
Rep Derecesi: Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Emeğinize sağlık, John Cena vs. Wade Barrett ne gömmüştük be..
imza


Cena - Ambrose - Reigns - Orton - Lesnar - Strowman - Gargano
#ThankYouJohhny


Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Survivor Series 2017 Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:22   #7
Return Rumble
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2016
Mesajlar: 5.761
Konular: 100
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 3559
Rep Derecesi: 619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.619Rey619 IC kemerini kazandın.
Standart

Elinize sağlık,WHC maçını ben geçen hafta izlemiştim çok güzeldi bence. Poster harika zaten.
619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:41   #8
Banned
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nerden: Zonguldak
Mesajlar: 4.453
Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.
Standart

Ellerinize sağlık beyler, çok iyi bir ekip oluşturdunuz aranızda.
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2017, 20:49   #9
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nerden: BURSA
Mesajlar: 8.932
Konular: 54
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 5987
Rep Derecesi: quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Bu galibiyet Cena'ya en çok küfür ettiğim galibiyet ve gömüştür Rusev haricinde. Barrett gibi adamın geleceği gitti be.
imza
I DID !
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.