GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-08-2017, 16:21   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart WWE: 20 Ağustos 2015 SmackDown | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: World Class Maniac & Bella's Legacy & Windham Lawrence RotundaŞirket: WWE.
Şov: SmackDown #835.
Önceki Şov: SmackDown #834.
Sonraki Şov: SmackDown #836.
Yayın Türü: Bant Yayın. (Çekim Tarihi; 18.08.2015, Yayınlanma Tarihi; 20.08.2015).

SıralarMaçlarTürleri
1Ryback vs. The Big ShowNon-Title Match
2Los Matadores (Diego & Fernando) & El Torito vs. The New Day (Big E, Kofi Kingston & Xavier Woods)Six Man Tag Match
3Bo Dallas vs. NevilleSingles Match
4Becky Lynch (w/Charlotte & Paige) vs. Brie Bella (w/Alicia Fox & Nikki Bella) vs. Sasha Banks (w/Naomi & Tamina)Triple Threat Match
5Bray Wyatt, Kevin Owens, Luke Harper & Sheamus vs. Cesaro, Dean Ambrose, Randy Orton & Roman ReignsEight Man Tag Team Match

Then... Now... Forever...

Introyu izliyoruz ve ardından arenadayız. Pyrolar patlıyor ve Summerslam öncesi son Smackdown Live şovu başlıyor! Green Bay, Wisconsin'deyiz bu gece. Ana olayda olacak maç duyuruluyor. Roman Reigns, Dean Ambrose, Randy Orton ve Cesaro; Bray Wyatt, Luke Harper, Sheamus ve Kevin Owens'a karşı!

Feed me more! Kıtalararası Şampiyon Ryback ringe geliyor. Bu sırada son RAW şovunda olanları izliyoruz. Onun ardından Big Show geliyor ringe ve gecenin ilk maçı için her şey hazır!


Non-Title Match
"Intercontinental Champion" Ryback vs. The Big Show


Zil çaldığı gibi Ryback, Show'un karnına yumruklar vurmaya başlıyor. Show kendini savunmak için Ryback'i kafasından yakalıyor ama Ryback, Show'u yumruklamayı sürdürüyor. Karşıdaki köşeye ittirdi şimdi. Corner Spear, ardından Corner Clothesline! Bir daha koşuyor ama Show rakibini sert bir Lariat ile karşılıyor! Ryback yerle bir. Show onu kaldırıyor ve Body Slam! Seyircilere laf attıktan sonra Ryback'in karnına tekmeyi indiriyor. Ardından kaldırıyor ve yakalayıp göğsüne sert bir yumruk darbesi indiriyor. Tuş denemesi 1....2! Ryback atıyor. Kilide alıyor Show, Ryback'i. Ryback kurtulmak için uğraşıyor. En sonunda kalkıyor ve Show'un karnına yumruklar vuruyor. Show, Ryback'i ittiriyor. Ryback sekiyor ve Show'dan Lariat! Ama Ryback eğiliyor ve karşıdan sekiyor bu kez. Shoulder Block ile indiriyor Show'u! Hemen kaldırıyor ve köşeye yaslayıp Corner Spearlar vuruyor. Show iyice sersemliyor. Ryback gerinip yine koşuyor ama Show'dan çok sert bir Open-Handed Chop! Ryback göğsünü tutarak ayaklanıyor. Show ona yöneliyor ama Ryback'ten Spinebuster! Show yerle bir. Ryback köşede Meat Hook Clothesline için bekliyor. Show kalktı ve Meat Hook Clothes... Hayır! Show, Ryback'e Spear'ı indiriyor aniden! Tuşa gidiyor 1....2.... Ryback atıyor! Ryback apronda toparlanmaya çalışırken Show kalkıyor ve Rolling Dropkick! Ryback ringden düşüyor. Show da çıkıyor ringden ve Ryback'e yöneliyor ama Ryback onu kaldırıp ring posuna ittiriyor! Kucaklamak istiyor ama başaramıyor. Show, Ryback'in sırtına yumruğu vuruyor. Body Slam için kucaklıyor ardından ama Ryback sıyrılıyor ve Running Clothesline! Bariyerler yıkıldı! Ekran parazitlenip geliyor 1 saniye içinde! İki isim de yerde! Bariyerleri yıkıp geçiyorlar! Hakem de sayıyor bu esnada. Bitti maç!

Kazanan: Yok (Double count-out) (4:23)İki isim de halen kendilerine gelemiyor. Ryback'in öldürücü vuruşunu yeniden izliyoruz. İki isim de kendilerine gelmeye çalışıyorlar. Show sol el bileğini tutuyor acıyla. Biz de spikerlere dönüyoruz. Lawler, Philips ve Jimmy Uso var. Bu geceye bir maç daha duyuruluyor. Becky Lynch vs Brie Bella vs Sasha Banks! Brock Lesnar'ın segmenti de duyuruluyor ardından.Arka alanda New Day var. Delicesine dans ederek gidiyorlar. Arka alandaki bir görevliyi şakalıyorlar. Ringe dönüyoruz ve Los Matadores'in şarkısı duyuluyor. Ringe geliyorlar. New Day geliyor sonra. Summerslam'deki Fatal 4 Way Tag Team Şampiyonluk maçı hatırlatılıyor seyircilere.


Six Man Tag Team Match
The New Day (Big E, Kofi Kingston & Xavier Woods) vs. Los Matadores (Diego & Fernando) & El Torito


Woods ile Diego başlıyorlar maça, Woods El Torito ile uğraşırken Diego onun sırtına Front Dropkick vuruyor. Fernando tag alıp Hilo ile atlıyor üzerine, sonrasında tuş girişimi sonuçsuz. Kofi tag alıyor ama Fernando'dan Knee Smash, sonrasında da Springboard Back Elbow. Tekrar Diego tag alıyor, Kingston'ı yumruklayıp iplere yolluyor ama Big E onu ringin dışına çıkıyor. O esnada El Torito ringe girip Baseball Slide ile vuruyor.

-Reklamlar-

Döndüğümüzde Diego Woods'u iplere yolluyor ama Big E tag alıyor, arkasından da Kingston. Big E, Diego'u sırtlayıp köşeye Powerbomb ile atıyor ve Kingston da Enzuigiri vuruyor. Sırasıyla Kingston, Woods ve Big E tag alıyorlar ve hakem ayırana dek Diego'u tekmeliyorlar. Son olarak Woods tekme alıyor ve Corner Front Dropkick vuruyor, tekrar Kingston tag alıyor. İplerden gerilip Running Knee Strike, tuş girişimini Fernando bozuyor ama Kingston onu hızla ringin dışına atıyor. O esnada Diego ayaklanıyor köşede, Kingston Stinger Splash ile atlıyor ama Diego çekiliyor. El Torito ile Woods tag alıyor, Torito'dan Springboard Hurricanrana. Woods ayaklanınca Springboard Headdbut, Big E'e de Enzuigiri. Woods kalkınca Clothesline deniyor ama Torito'dan Crucifix Pin, Kofi bozuyor. Diego ile Fernando ringe giriyor ama Big E ikisine birden Lariat geçiriyor. Sonrasında da El Torito'u kaldırıyor ve Tilt-a Whirl Backbreaker, Woods tag alıyor. Torito ile alay edip üzerine yatıyor, tuş.


Kazananlar: The New Day (9:13)New Day zaferlerini kutluyor. Kofi, Xavier'a bir demet çiçek veriyor. Big E, Xavier'ı omzuna alıyor ve galibiyetlerini kutluyor üçlü. Ardından gecenin ana maçını hatırlıyoruz. Sırada Dolph Ziggler'ın Smackdown'a dönüşü var.Geçen ay olanları hatırlıyoruz. Rusev'in Dolph'u sakatlaması. Ve son RAW'da olanlar. Ziggler dönüp Rusev'e saldırdığı anları hatırlıyoruz. Tekrar ringe dönüyoruz. Here to Show the World! Ziggler ile Lana geliyorlar ringe. Ziggler mikrofon alıp konuşuyor.

Dolph Ziggler: İşte bu yüzden, lanet olsun geri dönmek iyi hissettiriyor. Buraya geri gelmiş olmak iyi hissettiriyor. Buraya seninle geri gelmiş olmak iyi hissettiriyor. Geçen 6 hafta benim için zordu. Bulgar maymunu değneği ile boğazımı dağıttı. Acının çok farklı türlerini yaşadım, konuşmayı, nefes almayı bir çok şeyi yapmamı engelliyor. Evde oturmaktan ve saman gibi yemek yemekten sıkılmıştım. En kötü olanda Summer gibi yardıma muthaç Lana'yı övgü içinde izlemek. Sadece özgür kalmak için mücadele eden Lana'yı izlemek...Evde oturduğum 6 hafta boyunca ne zaman döneceğimi bilmiyordum. Ama Lana'mın iyi olduğunu biliyordum. Sana iyi olup olmadığını sorduğuma bana ilk ne dedin?

Lana: O p**leri parçalamak zorunda olduğumuzu söyledim.

Dolph Ziggler: Buna inanabiliyor musunuz? Bana sarılmak istemedi, sokulmak istemedi. O intikam istedi. Ne kadar ateşli? Haklısınız, bende aynı şeyi düşünüyordum. Geçen hafta dönmek zorunda olduğumu ve Rusev'in ağzını kapatmam gerektiğini biliyordum Lana'm sahte Summer'ı tekmelerken onu en ön sıradan izlemek istedim.

Lana: Dolph, senin hakkında en sevdiğim şeylerden biri beni güldürmen, en takdir ettiğim şeylerden birisi ise inandığın şey için savaşman. Kendim için ayakta kalmaya ve bağımsız şartlar hakkında konuşmam gerektiğinde inanıyorum ve bu yüzden biz harika bir takımız. Ben en iyisi gibiyim çünkü aptal Rusev'i tokatladım ve o balık suratlı Summer'ın suratını ittirdim.

Dolph Ziggler: Sadece bağımsız ve güçlü olduğunu değil iyi bir mizah anlayışın olduğunu da kanıtlıyorsun. Bu çok güzel. Hanginiz Summer'ı sushi yerken canlı görmek ister? Sen dünyaya ve WWE alemine uzun zamandır bildiğim bir şeyi kanıtladın, sen sert çocuksun.

Lana: Teşekkürler, Rusev kendi hastalıklı ve özenti Lana'sına sahip olabilir, sen ve sadece sen gerçeğini alacaksın.

Roar of the Lion! Rusev ile Summer girişteler. Rusev konuşmaya başlıyor.

Rusev: Acıyı bildiğini düşünüyorsun? Lana'nın mücadelesini evindeki televizyondan izlemenin acı olduğunu düşünüyorsun? Sana gerçek acıyı SummerSlam'de boğazını tekrar parçaladığımda göstereceğim ve nefes almak için mücadele edeceksin. Topuğumu arkana koyacağım ve omurgalarını yapboz gibi dağıtacağım. Seni övgü içine koyacağım ve sende merhamet için yalvaracaksın, durmam için yalvaracaksın ama bayılmadan hemen önce gitmene izin vereceğim çünkü bir şeyleri görmeni istiyorum, Summer'ımın senin Lana'nı da övgü içine koyacağını görmeni istiyorum. Ardından onunla surat surata geleceksin ve onun acısını hissedeceksin ve gözlerinden akan yaşları göreceksin, çığlıklarının kulaklarında yankılandığını hissedeceksin ve yardıma muthaç kalacaksın, sadece sonra gerçek acının nasıl hissettirdiğini anlayacaksın. Yani Dolph Ziggler, SummerSlam'de senin hastalıklı geri dönüşünü durduracağım, seni bir kere daha...

Dolph Ziggler: Rusev, Rusev, Rusev benim geri dönüşüm başlamadı bile, geri dönüşüm SummerSlam'de dişlerini ağzına dökene kadar, şovu ve kız arkadaşını çalana kadar başlamayacak. Gerçek olanını.

Bu sözlerden sonra Here to Show the World duyuluyor. Lana, Ziggler'a sarılıp yakınlaşıyor. Rusev de sinirle Summer Rae'ye bir şeyler söylerken spikerlere geçiyoruz.Son RAW'daki Seth-Cena arasındaki kontrat töreninden kesitler izliyoruz. Ardından Summerslam'deki John Cena vs Seth Rollins | Winner Takes All maçı hatırlatılıyor. Ardından Neville'ın az sonra aksiyonda bulunacağı duyuruluyor.Ringe dönüyoruz. Dallas rakibini bekliyor. Break Orbit! Neville geliyor ringe! Maç başlıyor.


Singles Match
Neville vs. Bo Dallas


Dallas Neville'ı hızla köşeye çekiyor ve dirsek darbesi vuruyor, Neville onu reverse'layarak karşı köşeye yolluyor ama üzerine koştuğunda Dallas ona bir dirsek daha vuruyor ve ensesine Clothesline. Kaldırıp short-arm yapıyor ve bir Clothesline daha, tuş girişimi sonuçsuz. Chinlock bağlıyor bir süre, Neville ayaklanıp Arm Drag yapıyor. Dallas üzerine koşunca Enzuigiri vuruyor, köşeye çıkıyor ve Red Arrow! Tuş.

Kazanan: Neville (3:12)Neville kazanmayı başarıyor! Kazandığı anı tekrar görüntülüyor kameralar. Neville köşede galibiyetini kutlarken bir ses geliyor. "Neville!"

Bu ses Stardust'a ait! Titantron açılıyor. Stardust ile King Barrett arka alandalar. Söz Stardust'ta.


Stardust: Neville, düşen bir yıldızı nasıl yakalarsın? Şu kozmilk bilmeceyi durdurun, nasıl elmalar, spotışıkşarı ve sinir bozucu süper kahramanlar ortak oluyor? Yeşil ve kırmızı, yeşil ve kırmızı...ve biz bundan sıkıldık. SummerSlam'de Kozmik Kral ve Karanlık Madde Prensi, bu gezegeni senin çürümüş pigmentlerinden kurtaracağız.

King Barrett: SummerSlam'de yeşil ve kırmızı, siyah ve maviye dönecek.

Stardust: Çünkü seni yumruklayacak.

King Barrett: Evet, seni ve Hollywood aktörünü yumruklayacağım. Stephen Amell, bizim alemimize ikinci bir giriş olmadığını öğrenecek ve Neville sende sonsuza kadar kraliyet boğa çekici ile yerde çakılı kalacaksın. Şimdi hepiniz Kozmik Kral'a itaat edin.

Stardust: Ve Stardust'a.

Written In The Stars duyuluyor. Neville endişeyle bakarken arka alana geçiyoruz.Arka alanda Team Bella var! Sıradaki aksiyon kadınların üçlü tehdit maçı olarak duyuruluyor. Ringe dönüyoruz. Team Bella geliyor! Team Bella'yı temsilen maça Brie Bella çıkacak. Onlar gelirken son şovda olan Nikki vs Sasha maçını hatırlıyoruz. Ardından Summerslam'deki Team PCB vs Team BAD vs Team Bella maçı hatırlatılıyor. Team Bella ringde ve Alicia Fox konuşmaya başlıyor.

Alicia Fox: Size 26 gün sonra WWE tarihindeki en uzun süreli Divalar Şampiyonu olacak olan, kuvveti, bütünlüğü ve bütünlüğü temsil eden...

Brie Bella: Ve bütün dünyadaki en harika ikiz kız kardeş.

Alicia Fox: ...Nikki Bella'yı tanıtmaktan onur duyarım.

Nikki Bella: İkinize de çok teşekkür ederim kızlar, ikinizi de çok seviyorum. Hepinizin bildiği gibi kendimi korkusuz olarak tanıtmaktan gurur duyarım ama ben, Nikki Bella'nın bile şüpheleri var. Bu Divalar Devriminin bir kaç hafta önce başlaması, Foxy, Brie, sürekli oyunumuzu ilerlettik ve geçen Pazartesi hepinizin de gördüğü gibi Sasha'ya şu ana kadarki en zor mücadelemi verdim ama Sasha eğer dinliyorsan, hayal kırıklığına uğramadın, diyorum ki bir halta yaramayan bir kavgaydı ve bir gün dürüst olarak üçümüz de dürüst olarak senin harika bir Divalar Şampiyonu olacağına inanıyoruz ama o gün bu gün değil! Ne düşünüyordun? RAW'da aldığın bir tesadüfi zafer seni devrimci mi yapacaktı? 270 gün ile WWE'deki en dominant Divalar Şampiyonu olduğumu kanıtladım ve bu da beni Spor Eğlence Dünya çapında en güçlü kadın yapıyor.

Alicia Fox: Sosyal medyadaki Divalar Devriminin bir parçası olduğumuz için çok onurlu ve gururluyuz. Sona doğru yaklaşıyoruz, Pazar gününe gelirsek, SummerSlam'de, Team P.C.B., Team B.A.D., Team B.E.L.L.A.'e karşı düşecek.

Nikki Bella: Bu kadar yeter kim Pazar günü hakkında bir şeyler duymak ister ki? Neden hepimiz buraya geldik, çünkü hepinize teşekkürler.

Team B.A.D. geliyor.

Naomi: Wow, kusura bakmayın, şuraya bakın, birim için konuşmuyorsunuz tamam mı? Bu konuşmalarınıza cevaplarınızı kendinize saklayın kimse bu kargaşayı almaz. Sizin için biraz tavsiyem var bayanlar, SummerSlam'e zafer konuşması hazırlamak için vaktinizi harcamayın çünkü gerçekleşmeyecek.

Sasha Banks: Siz çocuklar neyin doğru olduğunu zaten biliyorsunuz. Geçen Pazartesi seni pes ettirdim Nikki. SummerSlam'e gelirsek Team Bella sonunda çarpacak ve yanacak, o zaman Team B.A.D.'in ne kadar tehlikeli olabileceğini göreceksiniz.

Brie Bella: Oh, Sasha, bizi biraz bile korkutamadın. Kendine patron diyorsun ya, ancak B ile başlayan daha iyi bir kelime biliyorum.

Sasha Banks: Oh, tatlı, oh Brie, Nikki'ye RAW'da ne olduğunu bilmiyor musun? Onu yendim, sende onun gibi bir ezik olacaksın.

Nikki Bella: Hala şampiyonum, teşekkürler.

Sasha Banks: Brie belki de sana sadece Daniel Bryan'ın karısı demeliyim. Burada yaptığın her şey sakat kocanın ismi ile. *Seyirciden Evet! chantleri.* Evet, evet diyeceğin tek zaman hakemin sana pes etmek istiyor musun dediği zaman olacak.

Brie Bella: Bank, içinde mi? Neden göstermiyorsun?

Becky Lynch geliyor.

Becky Lynch: Bayanlar, kızlar, kız çocukları, bankleyebilirsiniz, gösterebilirsiniz. Hepsi benim için aynı, çünkü ikinizde güzel, modası geçmiş kız tekmelemesinin içindesiniz.

Becky de giriyor ve taraflar yerlerini alıyor. Brie, Becky ve Sasha hariç herkes kenarda. Maç başlıyor.Triple Threat Match
Brie Bella (w/ Nikki Bella, Alicia Fox) vs Sasha Banks (w/ Naomi, Tamina) vs Becky Lynch (w/ Charlotte)


Brie, Sasha'yı tekmeleyip yere çarptırıyor o esnada Becky Schoolboy deniyor ama sonuçsuz. Brie ve Sasha'a sırasıyla Arm Drag yapıyor. Brie hızla üzerine koşup tekmeler vuruyor.

-Reklamlar-

Döndüğümüzde Sasha oturur pozisyondayken Brie Shoot Kick'ler vuruyor, son vuruş sonrasında tuş deniyor ama başarısız. Becky kendisine koşuyor ama ona da Reverse STO. Sırasıyla Sasha ve Becky'e Knee Smash'ler vuruyor ama tuş girişimi sonuçsuz, Sasha bozuyor. Brie'i köşeye atıyor, Becky'i de aynı şekilde ve ikisine birden Leaping Double Knee Drop! Brie'nin yüzünü yere çarptırıyor, Becky ise ringin dışına kaçmış vaziyette. Köşede Brie'nin kafasını sıkıştırıyor, Brie'i iplere yolluyor ama ikisi birden Clothesline vuruyorlar birbirlerine. O esnada aprondan Becky giriyor, sırasıyla ikisine de Clothesline vuruyor. Brie'e Dropkick vurup Sasha'a da Exploder Suplex yapıyor. Brie'i kaldırıp ona da Exploder yapıyor, tuş sonuçsuz. Brie'i kaldırıyor tekrar ama Brie arkasına geçiyor ve aprondaki Sasha'a çarptırıyor Brie'i, şimid de Sunset Flip, tuş.


Kazanan: Brie Bella (7:03)Brie Bella kazanıyor! Ani bir galibiyet oldu. Charlotte, Becky'i çekiyor ringin dışına. Team Bella ringde galibiyeti kutlarken arka alana çevriliyor kameralarımız. Roman Reigns ile Dean Ambrose!Roman Reigns: Bray Wyatt, aile vs. aile hakkında konuşutuğunda SummerSlam'de benim ailemin onun ailesinin dişlerini ağızlarına döktüğünü görüyorum. Bir sonraki gün hakkında 2 şey biliyorum, ağzını hareket ettiremeyeceksin çünkü dişlerin olmayacak.

Dean Ambrose: Wyatt oğlanları, bütün gece düşündüğüm tek şey size acı verici ne yapabileceğimiz ama maçımızdan beri rahip izin vermiyor. Lehim lambası ya da boru ya da herhangi bir şey çünkü diskalifiye oluruz, size işkence etmek için çok yaratıcı yollarım var.

Roman Reigns: Dalaşmak için yanlış aileyi seçtiniz.

Randy Orton geliyor.

Randy Orton: Böldüğüm için üzgünüm çocuklar, sadece Sheamus ve bunu izleyen herkesin buranın dışında RKO olmayacağını bilmesini istiyorum. Sheamus, geldiğini görecerksin.

Cesaro görünüyor.

Cesaro: Wow, siz çocuklar dağılmışsınız, sadece Kevin Owens'ı SummerSlam'de yenmek istiyorum belki yeni bir tişört alabilirim. "Kaybet Owens Kaybet" gibi.

Dean Ambrose: Sanırım lehim lambası güzel bir dokunuş olur. Senin için ne olursa, farklı milletler için farklı vuruşlar, hepimizin dediği tek şey, sizi yeneceğimiz. SummerSlam'in tadını alın.

Roman Reigns: Buna inan.Brock Lesnar vs Undertaker maçı hakkında bir promo izliyoruz. Ardından ringe dönüyoruz. Ana maç vakti! İlk olarak Randy Orton geliyor ringe face tayfadan. Summerslam'de olacak Orton vs Sheamus maçı hatırlatılıyor seyircilere. Onun arkasından Roman Reigns geliyor. Üçüncü olarak Cesaro geliyor. Face tayfadan olan son isim Dean Ambrose geliyor, o gelirken Summerslam'de olacak Roman&Dean vs Harper&Wyatt maçı hatırlatılıyor ve Heel takımdan ilk önce Mr.MITB Sheamus geliyor, ring önünde bekliyor. İkinci isim Kevin Owens geliyor. O gelirken Cesaro vs Owens maçı hatırlatılıyor Summerslam'deki. Son olarak da Wyatt ile Harper birlikte geliyorlar.

Eight Man Tag Team Match
Randy Orton, Roman Reigns, Cesaro & Dean Ambrose vs. Sheamus, Kevin Owens, Bray Wyatt & Luke Harper


Maça Randy ile Sheamus başlıyor. Ringde turluyorlar bir süre. Sheamus seyircilere bakıyor anlamsızca. Dönüp bir anda Randy'e saldırmak istiyor ama Randy RKO ile karşıladı! Ama Sheamus da sıyrılıp terk ediyor ringi. Çantasını alıp kavrıyor.

-Reklamlar-

Döndüğümüzde Owens tag almış ve Randy ile lock-up'a girişiyorlar. Randy hemen rakibini Headlock için kavrıyor ve köşeye kadar geçip Cesaro'ya tag veriyor. Cesaro giriyor ve Randy, Cesaro'ya bırakıyor Owens'ı. Cesaro, Owens'ı Vertical Suplex pozisyonuna alıyor. Owens, Cesaro'nun karnına yumruklar atıyor ama Cesaro'ya işlemiyor. Vertical Suplex başarılı! Owens sürünüp Harper'a tag veriyor hemen! Harper beklemiyordu. Bir süre bakıyor. Dean ise kenarda tag almak için çırpınıyor! Harper giriyor ringe. Cesaro, Dean'e tagi verdi! Lock-up yapıyorlar. Harper, Dean'i köşeye ittirip yumruk vuruyor ama Dean eğiliyor ve Harper köşede kalıyor. Dean rakibine seri bir şekilde yurmuk ve chop darbeleri uyguluyor. Snapmare ile oturtup sekiyor ve Sliding Running Clothesline! Bir de Elbow Drop ve köşeye bırakıyor Harper'ı. Ardından Roman'a tag veriyor. Roman köşede Headbutt vuruyor Harper'a ve Snapmare ile oturtuyor. İplerden sekip tekmeyi geçiriyor! Ardından kaldırıp kolunu çeviriyor ama Harper'dan omuz darbesi! Köşelerine kadar çekiyor Roman'ı ve Wyatt'a tag veriyor. Wyatt, Roman'ın suratına kroşeyi geçirip yandaki köşeye bırakıyor. O köşeye çarptırıyor. Ardından çaprazdaki köşeye yolluyor. Roman çarpıp geliyor ve Running Lariat! Wyatt yerde. Roman, Wyatt'ı kaldırıyor. Wyatt, Roman'ı köşeye itiyor ama face ekibin olduğu köşedeler. Cesaro, Roman'dan tag alıyor. Wyatt'ın karnına yumruğu vuruyor. Ardından birkaç aparkat darbesi uyguluyor. Ama Wyatt, Cesaro'yu Headbutt ile karşılayıp köşelerine kadar çekiyor. Wyatt, Harper'a tag veriyor. Harper'dan aparkat! Cesaro'dan da! Cesaro serileştiriyor. Harper üçüncü aparkattan sonra göğsüne yumruk vuruyor Cesaro'nun. Ardından iplere yolluyor ama Cesaro takla atarak aprona geçiyor ve Owens'a omuz vuruyor. Owens düşüyor. Harper geliyor ama Cesaro onun gövdesine geçiriyor! Ardından small package'a alıyor! 1....2! Cesaro kalkıp Harper'ı Swing'e alıyor! Heel tayfa çalkalanıyor! Wyatt girmeye yelteniyor, hakem onu oyalarken Owens girip Cesaro'ya vuruyor arkadan. Dean sinirlenip ringe dalıyor ama hakem engel oluyor Dean'e. Owens da Dean de giriyor. Harper toparlandı ve Cesaro'ya Big Boot! Wyatt'a tag veriyor şimdi. Wyatt, Cesaro'ya Headbutt vuruyor. Cesaro köşede ve Body Avalanche! Wyatt tauntunu yapıyor. Ardından Sheamus'a tag veriyor. Sheamus, Cesaro'yu kaldırıyor ve Drop Suplex! Sheamus tauntunu yapıp saçlarını düzeltiyor. Ardından Owens'a tag veriyor. Owens, Cesaro'nun kafasına tekmeyi vuruyor. Kaldırıyor, Cesaro yumruklarla Owens'ı ekarte etmek istiyor. Ardından Owens'ı köşeye atmak istiyor ama Owens terse çeviriyor. Corner Clothesline! Cesaro köşeye oturuyor. Owens koşuyor ve Cannonball! Tuş deniyor 1....2.... Cesaro atıyor.

-Reklamlar-

Döndüğümüzde Sheamus ringde Cesaro'ya Headlock bağlamış durumda. Cesaro dirseklerle kurtulmaya çalışıyor ama Sheamus'tan diz darbesi. Omuzluyor ve Running Fireman's Carry Slam! Harper'a tag veriyor. Harper'dan da Slingshot Moonsault! Hemen tag veriyor Wyatt'a. Wyatt da sekiyor iplerden ve Running Senton! Owens'a tag veriyor. Owens'tan da Running Senton! Tuş deniyor 1....2! Cesaro atıyor. Owens, Cesaro'yu kilide alıyor. Cesaro çözmeye çalışıyor. Kalkıyorlar ama Owens, Cesaro'yu köşeye sıkıştırıp Sheamus'a tag veriyor. Sheamus, Cesaro'yu yumrukluyor ama Cesaro karşılığını veriyor. Kenardaki isimlere de vuruyor hatta. Sheamus'a doğru koşuyor ama Sheamus yakaladı ve Irish Curse Backbreaker! Kaldırıyor ve yine Headlock'a alıyor Cesaro'yu. Cesaro dirsekler vuruyor. Sheamus hemen yakalayıp Back Suplex deniyor ama Cesaro ayakları üzerinde. Köşeye yaslanıyor. Sheamus ona Corner Spear vuruyor. İplerden sekiyor ve tekmeyi geçiriyor. Bir daha sekiyor ama Cesaro'dan Dropkick! İki isim de yerde! Sürünüyorlar köşelerine. Cesaro, Roman'a tag vermeyi başarıyor! Sheamus tag veremiyor ve Roman onu Lariat ile yıkıyor. Bir tane daha. Sheamus iplere yaslanıyor ve Roman ona yöneliyor. Sheamus, Roman'ı iplere atıyor. Roman'dan Jumping Clothesline! Sheamus köşede, Roman ona doğru koşuyor ama Sheamus tekme ile engel oluyor. Roman'ı kucaklıyor ama Roman sıyrılıyor ve Sheamus'ı köşeye ittiriyor. Ardından Corner Clothesline! Vurmaya devam ediyor. 1-2-3-4-5-6-7-8-9... Sonuncusu sert bir kroşe! Ringden iniyor ve Drive-By! Yeniden girip Owens'a da yumruğu patlatıyor Sheamus'ı omuzluyor ve Samoan Drop! Harper giriyor ringe ve Clothesline deniyor Roman'a ama Roman eğiliyor. Harper sekiyor ve Roman, Harper'ı Samoan Drop ile karşılıyor! Owens girip yumruğu indiriyor ama Roman onun kolunu yakaladı! Headbutt! Ardından Samoan Drop! Roman baba ringi temizliyor. Wyatt ile bakışıyorlar. Wyatt girmeye çalışıyor ama Roman hemen saldırıyor ona. Wyatt'ı köşede yumruklarken Sheamus ayaklanıyor ve Roman'ı roll-up'a çeviriyor! 1....2.... Roman atıyor. Sheamus, Roman'ı kucaklıyor ve Powerslam! Bir tuş denemesi daha 1....2.... Roman yine atıyor. Sheamus kalkıyor ve kollarını iki yana açıyor. Brouge Kick tauntu. Bir anda Randy'e yumruğu vuruyor. Tauntunu yapıp dönüyor ama Roman'dan Superman Punch! İkisi de yerdeler. Dean tag için bekliyor köşede. Harper da aynı şekilde. Ulaştılar partnerlerine! Harper hemen Dean'i Clothesline ile karşılıyor ama Dean eğilip iplerden sekiyor ve Jumping Clothesline! Yerdeki Harper'a birkaç yumruk vuruyor, ardından kalkıp aprondaki Owens'a saldırıyor. Harper da yandaki köşede. Dean ona Corner Forearm Smash patlatıyor, arkasından Bulldog! Dean top rope'a çıkıyor. Harper kalkıp Dean'i düşürmek istese de Dean onun arkasına atlayıp takla atarak dengesini buluyor derken Harper'dan sert bir yumruk! Dean sersemliyor ama dönüşü Rebound Lariat! Hemen Dirty Deeds'e aldı Harper'ı ama Wyatt aprona çıkıp ringe girmeye yeltenince Dean rakibini bırakıp Wyatt'ı forearm ile düşürüyor. Arkasından Slingshot Crossbody! Hemen aprona çıkıyor, ona doğru koşan Harper'ı da alıyor aşağı! Ringe girip iplerden sekiyor ve Harper'a Suicide Dive! Ringe sokuyor Harper'ı ve köşeye çıkıyor. Lunatic Fringe Elbow! Tuşa gidiyor 1....2.... Owens, Running Senton ile bozdu tuşu! Cesaro giriyor. Owens ona Clothesline vuruyor ama Cesaro eğiliyor ve iplere gidiyor. Springboard European Uppercut! Sheamus giriyor ve Cesaro'ya Brouge Kick! Hemen arkasından Randy'den RKO! Wyatt giriyor ve Orton'a Sister Abigail! Ama Randy kurtuluyor. RKO denemesi, fakat Wyatt itiyor ve Harper'dan Superkick Orton'a! Roman giriyor ve Wyatt'a Spear! Harper, Roman'ı Superkick ile indiriyor bir anda! Dean'e de Discus Clothesline deniyor ama Dean eğilip çeviriyor ve Dirty Deeds! Tuşa gidiyor 1....2....3!


Kazananlar: Randy Orton, Roman Reigns, Cesaro & Dean Ambrose (19:34)Dean çekiyor fişi! Çok keyifli bir tag team aksiyonuydu. Bayağı keyifli maç oldu, incelerken aktı gitti resmen. Face ekip tam takım ringde. Son anlarda olanları hatırlıyoruz bir kez daha. Yeniden ringdeyiz. Owens girişte bir şeyler söylüyor. Sheamus çantasıyla yatıyor. Wyatt da yerde, heel ekip hüsran yaşıyor. Faceler ise ringde mutlu. Şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:22   #2
Unsettling Differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Nerden: Los Angeles, California
Mesajlar: 2.064
Konular: 59
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5426
Rep Derecesi: Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Ellerinize sağlık reisler.
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:23   #3
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 9.725
Konular: 700
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 17147
Rep Derecesi: Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Hazırlayan ekip ateş ediyor, ellerinize sağlık. Tag Team maçlarının yoğun olduğu dönem, bana hitap etmiyordu SD şovları.
imza

Beni kral yapma al tacını soytarıların.
Punk City isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:26   #4
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Alıntı FReaKin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerinize sağlık reisler.
Eyvallah kral.

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hazırlayan ekip ateş ediyor, ellerinize sağlık. Tag Team maçlarının yoğun olduğu dönem, bana hitap etmiyordu SD şovları.
Güzel yorumun için teşekkürler reisim. Ana maçı izlemeni tavsiye ederim ama gerçekten güzel bir maçtı incelerken gerçekten zamanın nasıl geçtiğini fark edemedim. O zamanlar bana da öyle klişe geliyordu fakat daha güzel şovlar oluyormuş be.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:28   #5
Never Give Up
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Nerden: Ordu
Mesajlar: 4.970
Konular: 227
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 17315
Rep Derecesi: domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.domtoretto34 Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Ellerinize sağlık. Çok güzel inceleme olmuş.
imza


Be loyal to those who are loyal to you. And respect everyone, even your enemies and competition. (Sadık olanlara sadık kalın. Herkese, düşmanlarınıza ve rekabete bile saygı gösterin) -John Cena

Skype: Yok
RAW'07 İncelemelerim

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:31   #6
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.298
Konular: 1340
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Dostlar siz ne yaptınız öyle ya... Harika bir inceleme olmuş. Verilen emek çok rahat görünüyor. Maçlar, segmentler... çok iyi hepsi. Ama her zaman, her incelemede olduğu gibi ''reklamlar''ın neden bu kadar göz önüne sokulduğunu anlamıyorum, yani onun için farklı bir satır açıp ortalamaya.. ne bileyim bence gerek yok. Şovu izlemiştim, az uz hatırlıyorum. Lana & Ziggler & Rusev & Summer hikayesi ilgimi çekiyordu benim. Tabii hikayeden en çok karlı çıkan adam Ziggler oldu da, neyse. Main eventte çok kral geçmiştir büyük ihtimal. Birkaç hafta önceye kadar da bunun gibi main eventinde tag team maçları olan şovlar izliyorduk zaten, NJPW şovlarında 5-6 tane incelediğim tag team maçları. Elinize sağlık.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:40   #7
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.979
Konular: 350
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 23219
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Windham Lawrence Rotunda WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerinize sağlık. Çok güzel inceleme olmuş.
Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostlar siz ne yaptınız öyle ya... Harika bir inceleme olmuş. Verilen emek çok rahat görünüyor. Maçlar, segmentler... çok iyi hepsi. Ama her zaman, her incelemede olduğu gibi ''reklamlar''ın neden bu kadar göz önüne sokulduğunu anlamıyorum, yani onun için farklı bir satır açıp ortalamaya.. ne bileyim bence gerek yok. Şovu izlemiştim, az uz hatırlıyorum. Lana & Ziggler & Rusev & Summer hikayesi ilgimi çekiyordu benim. Tabii hikayeden en çok karlı çıkan adam Ziggler oldu da, neyse. Main eventte çok kral geçmiştir büyük ihtimal. Birkaç hafta önceye kadar da bunun gibi main eventinde tag team maçları olan şovlar izliyorduk zaten, NJPW şovlarında 5-6 tane incelediğim tag team maçları. Elinize sağlık.
Yorumlarınız için teşekkürler dostlar. Aga bu reklamlar için ayırma olayı da kısa maçlarda doğru olmamış olabilir ama yine de okurun kafası karışmasın okurken diye reklamlar diye ayırıp belirtmeyi şart bildim. Mesela ana maçta reklamdan önce heel tarafta Owens ringdeyken döndüğümüzde Sheamus ringdeydi bu tür kafa karışıklıklarını önlemek adına ayırdım. Zaten maç da uzundu okurken göz yormaması için ayırmak istedim.
imza


6 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
Be a Booker | Extreme World Wrestling

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)
10 Mart 2008
17 Mart 2008
21 Nisan 2008

Devamı "çok yakında" gelecek...

Skype: Doğan Yavuzer
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:41   #8
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.298
Konular: 1340
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorumlarınız için teşekkürler dostlar. Aga bu reklamlar için ayırma olayı da kısa maçlarda doğru olmamış olabilir ama yine de okurun kafası karışmasın okurken diye reklamlar diye ayırıp belirtmeyi şart bildim. Mesela ana maçta reklamdan önce heel tarafta Owens ringdeyken döndüğümüzde Sheamus ringdeydi bu tür kafa karışıklıklarını önlemek adına ayırdım. Zaten maç da uzundu okurken göz yormaması için ayırmak istedim.
Öyle olduğunda ''reklamlara gidiyoruz, reklamlardan dönüşte Sheamus tag almış'' diyebilirsin.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:44   #9
#ThankYouPaige
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Suplex City
Mesajlar: 5.461
Konular: 223
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 5315
Rep Derecesi: Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Oooo biraderlerim emeğinize sağlık, ne varsa eskilerde var vallaha. Şovlar eskiden fena sarıyordu...
imza

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rumble'ı sal yeter diyeceğim de hiç salacakmış gibi gözükmüyor. Kürekten bu kez tek seferde 29 kişi nasibini alacak maalesef.


Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte 25.yıl böyle kutlanır.Bir gülüşü var, kelebek görse ömrü uzar.


Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Survivor Series 2017 Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si

Benim naciz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.


#allhailthequeen
#feeltheglow
#nevergiveup
#phenomenalone
#screamforpaige
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2017, 16:47   #10
#TeamBella
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.744
Konular: 585
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
Rep Puanı: 26591
Rep Derecesi: Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Heartless WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Alıntı FReaKin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerinize sağlık reisler.
Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hazırlayan ekip ateş ediyor, ellerinize sağlık. Tag Team maçlarının yoğun olduğu dönem, bana hitap etmiyordu SD şovları.
Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerinize sağlık. Çok güzel inceleme olmuş.
Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostlar siz ne yaptınız öyle ya... Harika bir inceleme olmuş. Verilen emek çok rahat görünüyor. Maçlar, segmentler... çok iyi hepsi. Ama her zaman, her incelemede olduğu gibi ''reklamlar''ın neden bu kadar göz önüne sokulduğunu anlamıyorum, yani onun için farklı bir satır açıp ortalamaya.. ne bileyim bence gerek yok. Şovu izlemiştim, az uz hatırlıyorum. Lana & Ziggler & Rusev & Summer hikayesi ilgimi çekiyordu benim. Tabii hikayeden en çok karlı çıkan adam Ziggler oldu da, neyse. Main eventte çok kral geçmiştir büyük ihtimal. Birkaç hafta önceye kadar da bunun gibi main eventinde tag team maçları olan şovlar izliyorduk zaten, NJPW şovlarında 5-6 tane incelediğim tag team maçları. Elinize sağlık.
Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oooo biraderlerim emeğinize sağlık, ne varsa eskilerde var vallaha. Şovlar eskiden fena sarıyordu...
Çok teşekkürker hepinize.
imzawe run it and we rule it!
"We are D-GTR-X and we got two words for ya' POST IT! ICONIC DUO!" -Heartless&Look A Wizard


"So, uhmm— on November 23rd of last year, I defeated AJ Lee and became your WWE Diva's Champion. Thank you. And for the past 232 days, I have defended that title against every single challenger. I mean, I have given every single Diva a chance and I have taken no short cuts. I am the definition of fearless. And whether it's in this ring, on red carpets, on reality shows, in movies— my goodness, you name it, I am THE Total Diva.

And now, with my lovely sister Brie and Foxy by my side, Team Bella has become unstoppable. We are dominant. Us three have all the power because I'm own this. Us three make the decisions in this Division, we run it and we rule it. And whether Naomi or Paige or any other WWE Diva.""When TK and I came here, we were just a couple of really young kids with some really far-fetched goals and shit-ton of ambition. It really does suck that we have to go home, but we're going home having achieved so much. We owe so much of that to Jim, Jon and Glen; who, for some reason, saw something in us and took a huge risk with us. It wasn't easy leaving home and all our friends and family. PROGRESS is home."


the best member of GTR 2017'


Forum Başarılarım

6x Onur Kürsüsü
1x Haftanın Parlayanı (26.11.2017)
2017 Yılının En Karagöz Üyeleri Listesi
2017 Yılının En İyi Üyesi
2017 Yılının En Paylaşımcı Üyesi


RPG:
"The Villain" Marty Scurll


Eski nick: Bella's Legacy

#thisismyhouse
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.