GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 14-08-2017, 16:16   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.754
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32770
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Makale | Son 8 Summerslam'e Damgasını Vuran Olaylar

Yazın en büyük eğlencesi, ya da başka bir tabiriyle yaz aylarının WrestleMania'sı diye nitelendirdiğimiz Summerslam şovuna yaklaştığımız şu sıralar hepimizi bir heyecan kaplamış durumda. Her Summerslam'de bu duyguyu ister istemez yaşıyoruz ve illa ki her Summerslam'de çarpıcı, şaşırtıcı olaylara şahitlik ediyoruz. Ben de 2009-2016 arasındaki tüm Summerslam'lerdeki birer çarpıcı olayı anlatarak sizleri de o anlara birkaç dakikalığına olsa bile sürüklemek istedim. O zaman başlayalım.

Ölü Adamın Akılları Durduran Geri Dönüşü

Takvim yaprakları 23 Ağustos 2009'u gösterdiğinde, insanlar Summerslam'den ziyade o gecenin ana maçındaki büyük rekabeti bekliyordu. CM Punk, Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Jeff Hardy'e karşı. Havada asılı kemeri alan bu savaştan galip çıkacaktı. 21 dakika süren maçtan galip gelen isim CM Punk oldu ve artık yeni bir Dünya Ağırsiklet Şampiyonumuz vardı. CM Punk gayet mutluydu. Ama onun sevincini kursağında bırakacak birileri vardı. Ne zaman duyarsak duyalım yüreklerimizi hoplatan "GONG" sesi o zaman da duyuldu. Seyircilerin CM Punk aleyhine attı tezahüratlar yerini cheer tufanına bıraktı. Işıklar açıldığında Taker'ı göremiyorduk. Çünkü Taker, Jeff'in yattığı yere geçmişti! Punk eğilip baktığında Ölü Adam'ı gördü ve neye uğradığını şaşırdı. Undertaker, CM Punk'ı boğazladı, kalktı ve Chokeslam'i vurdu. Sıradaki kurbanının önünde efsaneleşmiş pozunu verdi ve şov, akılları durduran bu geri dönüş ile sona erdi.
İhanetten Geri Kalan

NXT'nin ilk sezonunu galip kapatan Wade Barrett, 7 Haziran 2010 akşamında son zamanların şok etkisi yaratacak olayına imza attı. O geceki RAW şovunun ana maçında WWE Şampiyonu John Cena, seyircilerin seçtiği CM Punk ile mücadele veriyordu. Bir süre boyunca her şey normaldi. Fakat maçın son anlarında Wade Barrett rampada göründü. John Cena endişeli gözlerle onu süzüyordu. Seyircilerin arasından birkaç isim daha geldi. CM Punk'ın yandaşları Luke Gallows ile Serena'yı alaşağı ettiler. Cena, Punk'ı ringden attı. Bu tehlikeli 7'li onu da dövdü. Onlarla işi bittiğinde Wade Barrett örneğinde bu 8 kişilik çete ringdeki Cena'nın etrafını sardılar. Onu öldüresiye dek dövdüler adeta. Hatta bununla tatmin olmadılar etrafta ne gördülerse dağıttılar, ringin örtüsünü yırttılar. Herkesin kafasında tek bir soru vardı, bu adamlar kim yahu? Sonradan ortaya çıktı ki bu 8 adam da NXT rookieleriydi ve WWE'ye birlikte gelip adlarına Nexus diyorlardı. Bu 8 kişinin arasında Daniel Bryan da vardı. Fakat Daniel Bryan, o vahşet gecesinde anonsör Justin Roberts'ı ip ile boğmaya kalkıştığı için Bret Hart onu kovduğunu açıkladı. Cena ile Bryan arasındaki bu çekişme, beklenildiği gibi Summerslam 2010'a taşıdı. 7 kişilik Nexus'a karşı, John Cena 6 arkadaşını da topladı ve Team Nexus vs Team WWE için her şey hazırdı. Fakat birisi hariç. Team WWE'nin 7. ismi eksikti. Aslında Summerslam için John Cena'nın çıkardığı takım Edge, Chris Jericho, Great Khali, John Morrison, R-Truth ve Bret Hart'tan oluşuyordu. Ama Nexus ekibi Summerslam öncesi şovlardan birinde Great Khali'yi sakatladı. Maç saati gelene kadar takımın 7. isminden kimsenin haberi yoktu. İlk başta The Miz geldi ama John Cena o ismi çoktan belirlediğini söyledi. Bu isim Bret Hart'ın kovduğu Daniel Bryan'dı! Daniel Bryan maçın başında direkt Darren Young'ı eledi. İlerleyen zamanlarda da Heath Slater'ı eledi. Sonrasında ise Wade Barrett tarafından elense de John Cena önce Justin Gabriel'ı sonra Wade Barrett'ı eleyerek survivor oldu ve Team WWE'ye galibiyeti getirdi. Daniel Bryan'ın beklenmedik saf değiştirmesini Sezen Aksu'nun çok sevdiğim şarkısının adıyla başlıkta belirtmek istedim.
Ortada Bir Muamma Var: Gerçek WWE Şampiyonu Kim?

Capitol Punishment 2011 sonrası 20 Hazirandaki RAW şovunda CM Punk, Rey Mysterio ve Alberto Del Rio'yu yenerek Money In The Bank şovunda John Cena ile WWE Şampiyonluk maçına çıkma hakkını elde ediyor. Maçtan sonra 17 Temmuz'da -MITB günü- kontratının biteceğini ve şirketten WWE Şampiyonluğu ile ayrılacağını açıklıyor Punk. Önümüzdeki haftanın RAW şovunda R-Truth ile John Cena türü Tables Match olan bir mücadelede karşı karşıya geliyorlar. Maçın sonlarına doğru CM Punk girişte görünüyor. Cena ona bakıp konsantresini kaybedince Truth rakibini masaya gömüp maçı kazanıyor. Maçtan sonra Punk rampada bağdaş kuruyor ve hala sözünü ettiğimiz efsanevi "Pipebomb" promosunu kesiyor. Vince bu promo üzerine Punk'ın adaylığını iptal ediyor ama Cena, Vince'e eğer beni Punk'tan başkasıyla maça çıkarırsan şirketten ayrılırım diyor. Vince de eğer kaybedersen kovulursun şartını öne sürerek kabul ediyor. Ertesi hafta da kontrat töreni oluyor ama Punk, Cena ona yumruk atınca sözleşmeyi imzalamadan gidiyor. 17 Temmuz'daki Money In The Bank'te CM Punk maçı kazanıyor ve yeni WWE Şampiyonu oluyor. CM Punk dediğini yapmış oldu böylece. Ertesi RAW'da Cena da kovulduğu için yoktu. WWE Şampiyonluğu için turnuva düzenlendi ve finale Rey Mysterio ile The Miz kaldı. Fakat maç olmadan önce Triple H, Vince'i kovup yeni COO olduğunu açıkladı ve Cena'yı da geri getiriyormuş ayrıca. Haftaya olan RAW şovunda Rey, Miz'i yenerek kemerin yeni sahibi oluyor ama gecenin ana maçında kemeri John Cena'ya kaybediyor. Cena sevinirken kimsenin aşina olmadığı bir müzik duyuyoruz. Cena da şaşkınlıkla etrafına bakarken CM Punk! Onun da belinde WWE Şampiyonluğu var! İkisi de kemerlerini kaldırıyorlar. Ertesi şovda Triple H, John Cena ile CM Punk'ı ringe davet ediyor ve gerçek WWE Şampiyonunu Summerslam 2011'de öğreneceğimizi söylüyor. CM Punk, John Cena'ya karşı ve kendisi de hakemmiş. Summerslam gelip çatıyor. CM Punk bu maçtan galip geliyor fakat maçtan sonra Kevin Nash geliyor ve CM Punk'a Jackknife Powerbomb yapıyor. Bunu fırsat bilen Alberto Del Rio da cash-in yaparak yeni WWE Şampiyonu oluyor. Yani asıl şampiyon ne John Cena, ne de CM Punk'mış...
"The Beast" Devrimi Başlıyor

Brock Lesnar 2012'de dönüp John Cena'ya F-5'ı tattırınca insanlar gayet memnun olmuştu. Fakat John Cena, Brock Lesnar'dan Extreme Rules gecesi intikamını alıyor. Ertesi RAW'da Brock Lesnar ateş püskürüyor adeta. İşin içine COO Triple H de giriyor bu durumda. Ama Lesnar bu işte, tartışma hararetli bir hal alınca Kimura Lock ile Triple H'in kolunu kırıyor. Heyman da Lesnar'ın WWE'den ayrıldığını söylüyor. Ertesi RAW şovunda Heyman ringe geliyor ve Lesnar'ın Triple H'e dava açtığını duyuruyor. Triple H bunun üzerine sinirleniyor ve o da Paul Heyman'a dava açtığını açıklıyor. Ama tabii bu iş mahkeme duvarlarında bitecek bir iş değil. Triple H kolu iyileştikten sonra No Way Out'ta dönüp Brock Lesnar'a maç teklif ediyor fakat Heyman müvekkilinin maçı reddettiğini söylüyor. RAW'un 1000. şovunda Triple H yine meydan okur Lesnar'a fakat Heyman yine reddediyor. Bunun üzerine işin içine Stephanie McMahon da dahil oluyor ve Heyman'a tokat atıyor. Heyman bunun üzerine fazlasıyla sinirlenip maçı kabul ediyor. Summerslam'e maç ayarlanıyor böylece. Fakat segment daha bitmiyor ve Brock Lesnar dönüyor! Triple H ile kavga ediyorlar ve Triple H kavganın sonunda Lesnar'ı ring dışı ediyor. İlerleyen şovlarda olaya Shawn Michaels da dahil oluyor. Lesnar, Shawn Michaels'a Kimura Lock bağlıyor bir segmentte. En sonunda takvimler 19 Haziran 2012'yi gösteriyor ve Summerslam vakti geliyor. Şovun ana maçında Triple H, Brock Lesnar'a Pedigree yapıyor ama tuşa gidemeden Brock Lesnar, Triple H'i Kimura Lock ile avlıyor! Triple H hiç çaresiz pes ediyor ve Lesnar bu büyük savaşın galibi oluyor. Böylesi bir galibiyetle ilerleyen yıllarda ne denli tehlikeli bir dövüş makinesi olduğunun işaretini vermiş oluyor böylece Brock Lesnar.

Yıkıcı Güç Otorite Kuruluyor

14 Temmuz 2013'teki Money In The Bank şovunda John Cena, Mark Henry'i yenerek WWE Şampiyonluğunu koruyor. Gecenin ana maçında da WWE Şampiyonluğu çantası için maç oluyor ve bu maçı da Randy Orton kazanıyor. Ertesi RAW'da GM Brad Maddox, John Cena'yı Summerslam'deki rakibini seçmesi için ringe davet etti. Arenadaki herkes John Cena'nın dudaklarından çıkacak isme odaklanmıştı. İnsanlar geçen geceki Money In The Bank'i kıl payı kaçıran Daniel Bryan'ı istiyorlardı, bu seyircilerin "YES" chantleriyle arenayı sallamasından anlaşılıyordu. Cena da seyircilere istediğini verdi ve Summerslam'deki rakibini Daniel Bryan olarak duyurdu. İki isim de face olunca haliyle tam olarak bir çekişme seyredemedik. İlerleyen RAW şovlarından birinde bu iki isim yanlarına Mr. MITB Randy Orton'u da alarak The Shield ile maça çıktılar. Maçı DQ ile Orton, Bryan, Cena üçlüsü kazanıyor. Bryan ile Cena, The Shield'ı püskürtüyorlar. Bakışırlarken kendine gelen Orton, Bryan'a RKO'yu patlatıyor ve Summerslam 2013'te neler yapacağının fragmanını gösterdi bizlere. Summerslam öncesi son RAW'da Wade Barrett ile Daniel Bryan maç yaptı ve özel hakem Brad Maddox idi. Maddox bu maçta Barrett'a oynadı ve adeta maçı ona kendi elleriyle hediye etti. Vince, Maddox'ın hakemliğini beğenmiyor ama Maddox Summerslam'deki maça hakemlik yapmak için bir şans daha istiyor. Vince tam kabul edecekken Triple H geliyor ve ben bu oyunu bozarım diyor. Böylece Cena ile Bryan arasındaki maçın hakemi oluyor. Hakem olmasındaki asıl amacı ise o gece öğreniyoruz. 18 Ağustos 2013'teki Summerslam'de epik bir maçın sonunda Daniel Bryan galip geliyor. Triple H ile el sıkışıyorlar fakat Triple H bir anda Bryan'a Pedigree vuruyor! Hemen ardından Randy Orton geliyor ve çantasını bozdurup tuşa giderek yeni WWE Şampiyonu oluyor. Tüm bu olanların Otorite temelleri olduğunu ilerleyen şovlarda öğreniyoruz.

Suplex City B**ch!

Brock Lesnar, WrestleMania 30'da tüm profesyonel güreş camiasını derinden sarsan bir olaya imza attı. Undertaker'ın meşhur WrestleMania serisini bitirdi. O zamandan beri Lesnar ringlerde hiç gözükmedi. Cena da Money In The Bank 2014 şovundaki 7'li merdiven maçında WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu yukarıdan söktü aldı ve 15. kez dünya şampiyonluğuna ulaştı. Battleground'da da kemerini okudu. Sonraki RAW'da Randy Orton ile Roman Reigns adaylık için karşı karşıya geldi. Ama bu maçın tam ortasında ringe gelip maçı muammada bırakacak bir isim vardı. Undertaker'ın WM serisinin fatihi, Brock Lesnar! İki ismi de deyim yerindeyse paramparça ediyor. Brock Lesnar, otorite için Plan C konumundaydı. Roman ile Randy'nin olduğu Plan A ve Seth Rollins'in olduğu Plan B tutmayınca otorite en büyük kozunu, Brock Lesnar'ı oynadı. Tarihler 17 Ağustos 2014'ü gösteriyor ve bir Summerslam günü daha gelip çatıyor. Gecenin ana maçı beklendiği gibi John Cena vs Brock Lesnar oluyor. Lesnar maçta adeta fırtına olup esiyor ve gürlüyor. Rakibine tam tamına 16 Suplex ve 2 F-5 vuruyor Lesnar. Bir de AA yiyor ama yediği gibi kalkıyor. Cena kiminle dans ettiğinin farkında değildi. O gece John Cena, Suplex City'nin ilk turisti olarak kayıtlara geçmişti.
Kazanan Hepsini Aldı

Şu ana kadarki tüm olaylar o şovların ana maçlarıydı fakat bu defaki olay ana maçta olmadı. Şimdi bahsi geçen iki isim var, Seth Rollins ve John Cena. Ortada ise Seth Rollins'in WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu ile John Cena'nın Birleşik Devletler Şampiyonluğu vardı. Battleground'da Seth Rollins, Brock Lesnar ile Undertaker'ın maça karışması sonucu berabere kaldı ve kemerini bir şekilde korudu. Cena da Owens'ı yenerek kemerini korudu. BG sonrası ilk şovda Otorite ve John Cena arasında bir segment oldu. Gecenin ana maçında USC kemeri ortadaydı ve John Cena ile Seth Rollins karşı karşıya geldiler. Cena kemerini korusa da Seth maç içinde Cena'nın burnunu kırmıştı. Bunu sonraki haftada çıkarttığı "Never Shuts Up, You can't Knee" tişörtü ile adeta kampanya haline getirdi ve Cena'ya Summerslam'de iki kemerin de ortada olacağı bir maç teklif etti. Cena 17 Ağustos'taki RAW şovundan önce olan Tough Enough programında bu meydan okumayı kabul etti ve 17 Ağustosta ikili maç için imzaları attılar. 23 Ağustos 2015 gecesi Seth Rollins, maçı Jon Stewart'un Cena'ya sandalyeyle vurup Seth'e yardım etmesi sonucu kazanıyor ve iki kemerin de sahibi oluyor. John Cena yine bir Summerslam'den başı eğik bir şekilde ayrılıyor.

"The Phenomenal" #BeatsUpJohnCena

AJ Styles, hiç şüphesiz profesyonel güreşin en büyük nimetlerinden birisidir. TNA, NJPW gibi majör şirketlerde ana kemer alma başarısı göstermiştir. WWE dışındaki belki de en popüler güreşçiydi. Royal Rumble 2016 öncesi AJ Styles'ın o maçta WWE'ye debut yapacağı söylentileri yayıldı ve tüm seyircileri muazzam bir heyecan kapladı. Ve AJ Styles, Royal Rumble'da geldi! 3. sıradan girişini yaptı. John Cena da AJ Styles'ın aksine WWE'nin en popüler güreşçisiydi ve birçok güreş severin hayalindeki maçlardan birisi AJ Styles vs John Cena idi. İşte o feudun temelleri yazın başında atıldı. Cena aylar sonra WWE'ye döndüğünde onu karşılayan birileri vardı. AJ Styles önderliğindeki The Club. Üçlü buraya geldiğinde AJ Styles vs John Cena feudunun temelleri atılıyor. Money In The Bank şovunda bu iki isim karşı karşıya geliyorlar. Gallows ile Anderson maça karışınca AJ Styles, John Cena'yı yeniyor. Fakat AJ bundan tatmin olmamıştı, çünkü galibiyeti fazlasıyla kirli bir galibiyetti. Bu olaylardan sonra işin içine Enzo&Cass'de girdi ve Battleground'da Cena, yanına Enzo ile Cass'i alarak The Club'ı devirdi. AJ ile Cena aralarındaki bu husumete noktayı koymak için sözleşiyorlar. AJ Styles ile John Cena, Summerslam öncesi son Smackdown Live şovunda yüz yüze geliyorlar. AJ Styles, mikrofonda deyim yerindeyse devleşiyor ve Summerslam gecesi, Cena'yı muazzam bir maç sonucu alt etmeyi başarıyor. Cena'nın o gece yere bıraktığı bant herkeste bir soru işareti bırakıyor. Sonuç itibariyle bütün insanların hayal ettiği o maç, yazın WrestleMania'sında gerçek oldu ve AJ Styles bu maçtan üstün çıktı.

İlk makalemi böyle geniş çaplı bir konuyla yazmış oldum, bir hatam varsa affola. Okuyan okumayan, yorumlarını esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (14-08-2017 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 16:21   #2
AMBROLLİNS GİRL.
Ambrollins2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nerden: Bursa
Mesajlar: 911
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 553
Rep Derecesi: Ambrollins2 NXT şampiyonu oldun.Ambrollins2 NXT şampiyonu oldun.Ambrollins2 NXT şampiyonu oldun.Ambrollins2 NXT şampiyonu oldun.Ambrollins2 NXT şampiyonu oldun.Ambrollins2 NXT şampiyonu oldun.
Standart

Beni en çok Seth'in John Cena'yı yenmesi ve 2 kemere de sahip olması mutlu etti.
imza
AMBROLLİNS İS REAL.

THE LUNATİC FRİNGE & THE ARCHİTECTAmbrollins2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 16:27   #3
Banned
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nerden: Zonguldak
Mesajlar: 4.453
Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.
Standart

Ellerine sağlık, düzen de yazı da harika. Repini verdim.
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 16:32   #4
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Mesajlar: 998
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 552
Rep Derecesi: MertLesnar NXT şampiyonu oldun.MertLesnar NXT şampiyonu oldun.MertLesnar NXT şampiyonu oldun.MertLesnar NXT şampiyonu oldun.MertLesnar NXT şampiyonu oldun.MertLesnar NXT şampiyonu oldun.
Standart

Eline sağlık, sıkılmadan okudum.
imza

Biz Şampiyon Olacağız, Bu Çok Net.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 16:36   #5
Banned
iSeeClearly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Mesajlar: 96
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 228
Rep Derecesi: iSeeClearly NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.iSeeClearly NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.iSeeClearly NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Edge vs Taker nerede diyecektim ki 9 yıl olduğunu farkettim,zaman ne çabuk geçiyor.

Beni en çok etkileyen olay 2009 deadman'in dönüşü.
iSeeClearly isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:05   #6
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.754
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32770
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı iSeeClearly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Edge vs Taker nerede diyecektim ki 9 yıl olduğunu farkettim,zaman ne çabuk geçiyor.

Beni en çok etkileyen olay 2009 deadman'in dönüşü.
Aslında 2007 ile 2008'i de alıp son 10 sene yapmadığım için pişman oldum ama yine de ellemedim artık. Dediğin gibi 2009'daki o muazzam dönüş çok hoşuma gitmişti ya, Jeff'in yattığı yere geçmesi falan kusursuzdu her haliyle.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:18   #7
Phenomenal One
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nerden: Gaziantep
Mesajlar: 2.858
Konular: 141
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 8861
Rep Derecesi: LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.LoneWolf Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Seth'in çifte şampiyon olması benim en çok şaşırdığım ve beğendiğim andı.
imza


Kariyer İncelemelerim

WWEDiğer Federasyonlar


LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:20   #8
GHOSTFACE KILLAH
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nerden: Çanakkale
Mesajlar: 5.604
Konular: 113
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 9017
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.thefunkyhomosapien Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Repini vermekle beraber şöyle bir düzeltme yapayım; Hatırladığım kadarıyla DB ve Nexus arasında hiç intikam gibi bir olay söz konusu olmadı. DB, Nexus'un debut yaptığı gece Justin Gabriel'ı kravatla boğarak uzaklaştırma aldı. Dönüşü de Summerslam'de oldu işte.
imza


J DILLA CHANGED MY LIFE

Cornrow Kenny, he was born with a vision. - Kendrick Lamar

First things first, man, you're fuckin' with the worst.I'll be stickin' pins in your head like a fuckin' nurse. - ODB (Rest in Peace)

Ghostface catch the blast of a hype verse
My Glock burst, leave in a hearse, I did worse - Ghostface Killah

Hey you, don't touch the mic like it's AIDS on it - MF Doom

The worst hated God who perpetrated odd favors
Demonstrated in the perforated Rod Lavers
...In all quad flavors, Lord save us - MF Doom


I rip it hardcore, like porno-flick bitches
I roll with groups of ghetto bastards with biscuits
Check it, my method on the microphone's bangin'
Wu-Tang slang'll leave your headpiece hangin' - Inspectah Deck

I got you stuck off the realness, we be the infamous. You heard of us, official Queensbridge murderers- Prodigy (Rest in Peace)https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:30   #9
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 9.754
Konular: 382
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 32770
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı thefunkyhomosapien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Repini vermekle beraber şöyle bir düzeltme yapayım; Hatırladığım kadarıyla DB ve Nexus arasında hiç intikam gibi bir olay söz konusu olmadı. DB, Nexus'un debut yaptığı gece Justin Gabriel'ı kravatla boğarak uzaklaştırma aldı. Dönüşü de Summerslam'de oldu işte.
Şimdi baktım da kravatla boğma söz konusuymuş aynen. Ama Justin Gabriel'ı değil Roberts'ı boğmuş. Ben Darren Young ile karıştırdım sanırım onu. Gel gelelim yarışma için yazdığım bir makaleydi öyle olmasa düzeltirdim ya.
imza
Punk City & Windham Lawrence Rotunda


7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

Skype: Doğan Yavuzer

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:31   #10
#TeamBella
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: İzmir
Mesajlar: 10.467
Konular: 602
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 36182
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Burada Nikki Bella'nın 2016 dönüşünü görmek ister gönül. Şaka maka ellerine sağlık kardeşim.
imza
we run it and we rule it

RPG:

Marty "The Villain" Scurll

Güncel Days of Rising Dünya Ağırsiklet Şampiyonu (7 gün)


Eski nick: Bella's Legacy
#CMJericho4CoAdmin
#thisismyhouse
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.