GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-08-2017, 18:43   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 342
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 7952
Rep Derecesi: CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.
Standart Lars Sullivan | Kariyer İncelemesi

Hazırlayan : CurbStomp

Öncelikle şunu söylemek istiyorum kendisi hakkında neredeyse hiç bir yerde sağlam bilgi yoktu ondan dolayı biraz kısa olabilir.

Gerçek İsmi : Dylan Roode
Ring İsimleri : Lars Sullivan - Dylan Miley
Boyu : 6 ft 3 in (191 cm)
Kilosu : 284 lbs (129 kg)
Doğum Tarihi : 6 Temmuz 1987
Doğum Yeri : Westminster, Colorado
Antrenörleri : WWE Performance Center
Debut : 2014

İlk Yılları ve Profesyonel Güreş'e Adım Atışı

Westminster, Colorado'da doğan Dylan Roode, Lise yıllarında sevdiği spor olan Amerikan Futboluna merak salmıştır ve daha sonra bir Amerikan Futbolcusu olmuştur. Ayrıca kendisi 2009 yılından beri vücudunu geliştiriyordur. Daha sonra 2013 yılında WWE'den gelen Profesyonel Güreşçi olma teklifine sıcak bakan Dylan sevdiği spor Amerikan Futbolu'nu bırakıp WWE ile anlaşma imzalamıştır. İlk iki yılında WWE Performance Center'da eğitim alan ve bu süre zarfında Finn Balor, Kevin Owens, Hideo Itami gibi yetenekli isimlerden eğitim gören Dylan daha sonra 2015 yılında Profesyonel Güreş Debut'unu gerçekleştirmiştir.

WWE NXT Kariyeri

Debut'unu 29 Mayıs 2015'te WrestleMania 31 Axxess şovunda yapan Dylan bu şova çıkmadan önce Brock Lesnar ile bire bir antrenman yapma gibi bir şansa sahip olmuştur. İlk yılı olan 2015 yılında yeni ring içi ismi '' Dylan Miley '' ismi ile sadece Live Event'lerde gözüken ve bazı maçlarını kazanan bazı maçlarını kaybeden biri olan Dylan, 2016 yılından itibaren Live Event'lerde daha sık gözükmeye başlamıştır. İlk NXT televizyon Debut'unu 5 Nisan 2017'de Michael Blais ile takım olarak #DIY'a yenilerek yapan Dylan, Daha sonra 6 Mayıs'ta ring içi ismini '' Lars Sullivan '' olarak değiştirmiştir. Bunun sebebini ise Dave Meltzer şöyle açıklıyor : " Onun gibi koca birinin isminde Miley olunca insanların ilk aklına şarkıcı olan Miley Cyrus geliyor. Bunun önüne geçmeye çalışan Vince ise onun ismini Lars Sullivan olarak değiştiriyor. " Daha sonra yeni ring içi adıyla NXT Televizyon çekimlerine 25 Mayıs 2017'de debut yapan Sullivan, takım arkadaşı Victor Andrews ile beraber Heavy Machinery'e mağlup olmuştur. Maçtan sonra sinirlenen Sullivan, Andrews'u pataklayıp arka alanın yolunu tutmuştur. Bundan sonra bir süre daha TV çekimlerinde ortalıkta gözükmeyen Sullivan, 12 Temmuz 2017 tarihinde çekilen NXT şovunda gözüküp takım arkadaşı Chris Silvio ile beraber Street Profits'e karşı mağlup olmuştur. Maçtan sonra her takım maçlarında partnerleri yüzünden yenildiğinden çıldıran Lars Silvio'yu sırtlayıp arka alana götürüp orada pataklamıştır Ertesi NXT şovunda ise No Way Jose'ye saldırarak Feud'un temellerini atan Lars Sullivan sıradaki NXT çekimlerinde No Way Jose ile karşılaşacaktır.

Move-Set

Teardrop Spinebuster
Side Spinebuster
Ground Knee Strike
Modified Body Slam
Clothesline
Ground-Lifted Canadian Backbreaker

Başarılar

Henüz Yok.

imza

İncelemelerim ve Yazılarım

Konu CurbStomp tarafından (31-08-2017 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 19:52   #2
Kayıtlı Kullanıcı
PrinceDevitt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 37
Rep Derecesi: PrinceDevitt NXT'de jobbersın.

Geleceğin Brock Lesnar'ı olarak gösterilmişti bir yerde okumuştum. Ellerine sağlık hocam ileride buraya büyük bir güncel atacağımzdan adım gibi eminim.
imza
PrinceDevitt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2017, 21:34   #3
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 342
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 7952
Rep Derecesi: CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.CurbStomp Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı PrinceDevitt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geleceğin Brock Lesnar'ı olarak gösterilmişti bir yerde okumuştum. Ellerine sağlık hocam ileride buraya büyük bir güncel atacağımzdan adım gibi eminim.
Yeni gördüm kusura bakma hocam. Ve bence de ileride parlak bir kariyeri olacak.
imza

İncelemelerim ve Yazılarım

CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil