GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-09-2017, 15:06   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 873
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 206344
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart John Cena&Nikki Bella vs. The Miz&Maryse - Feud İncelemesi

Feud: John Cena&Nikki Bella vs. The Miz&Maryse
Şirket: WWE
Tarih: Şubat-Nisan
Kazanan: John Cena & Nikki Bella

''Feud ilk olarak 21 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovunda alevlendi. Aynı gece Natalya vs. Nikki Bella maçı gerçekleşiyordu. Nikki Bella Natalya'yı pes ettirmek üzereyken birden Maryse geldi ve elindeki sopayla seri bir şekilde Nikki Bella'ya vurmaya başladı. Nikki Bella acı içinde yerde kıvranırken The Miz hızla gelerek Maryse'i arka alana götürdü. Natalya ise Nikki Bella'yı tuş ederek maçı kazanan isim oluyor.''

''28 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Yuhalama reaksiyonu eşliğinde The Miz ve Maryse ringe geliyorlar. Ekranlara Cena ve Miz arasında yaşananlar geliyor. Şimdi ise ikili ringe geliyorlar. Bu gece Miz TV'nin konuğu 16 Kez WWE Şampiyonu olmuş isim John Cena! John Cena ringe geliyor ve tam konuşacağı sırada Miz söze geliyor. Mikrofonunu susturun! Ben söyleyene kadar konuşmayacaksın. Bu Miz TV'nin özel bir bölümü. 10 yıldır içimde biriken hayalkırıklıkları var çünkü bana birçok fırsata mal oldun! Bir de gülümsüyorsun! Eğer mikrofonun açık olsaydı bu fırsatlara kibrimin mal olduğunu söylerdin. Ancak dürüst olalım John, senin patronlara, yukarıdakilere dediklerin buralarda hakikat! WWE'nin zirvesindesin ve bunun nedeni iyi olman değil, bunun nedeni yoluna çıkan herkesi manipule etmek diyor. Seyircilerden Cena sesleri yükseliyor. The Miz konuşmasına devam ediyor. Beni kaba bir şekilde bölmeden önce sana bir şey açıklayacaktım John. Ben diğer adam değilim, ben The Miz'im. Bu ironik çünkü ben diğer adam değilim diyorum ama sen bundan başka bir şey olmama izin vermiyorsun. Bir örnek vereyim, Wrestlemania yaklaşıyor ve bir zamanlar Wrestlemania'da main eventte karşındaydım. Seni yenmeyi başardım! Altın fırsat elime geçmişti. Mirasım ikonik olacaktı ama 2 hafta sonra ne yaptın John? Manipule etmenin bir yolunu buldun... İnsanların kariyerlerinin en önemli anını alır ve hiçe çevirirsin. Neden biliyor musun? Kıskançsın. Beni kıskanıyorsun. Evet, John Cena beni kıskanıyor. Çünkü ben artık bunu gören tek kişi değilim. İnsanlar kim olduğunu görüyor ve sen bir ikiyüzlüsün. İnanmıyor musunuz? Bu adam The Rock ile kapıştı ve Holywood'a gitmesi hakkında ona laf attın. Rock Holywood'dayken Bay Mücadele, Sadakat ve Saygı, Asla Pes Etme John Cena buradaydı! Yürüdün, konuştun ve kan akıttın. WWE'de her şeyi yaptın. Ta ki John Cena Holywood'dan telefon alana kadar. Ardından bir haftasonu bir ay, bir ay 6 ay oldu. Şimdi de seni göremiyoruz John diyor. Seyircilerden Let's Go Cena, Cena Sucks chantleri yükseliyor. The Miz konuşmasına devam ediyor. Tarih kitaplarına girebilmek için yine manipulasyon uyguladın. Ne yaparsan yap sadece bir tane tüm zamanların en iyisi var! Wooo! Kötü bir Woo idi ama onun anını ondn aldın. Tıpkı benden milyonlarca anı aldığın gibi. WWE Şampiyonu olabilme şansımı EC'de elimden aldın. Bir hafta sonra ise WWE Şampiyonu ile Wrestlemania'da karşılaşabilme fırsatımı Battle Royal'de elimden aldın! Neden geri gelip seni attım biliyor musun? Çünkü 10 yıldır hissettiğim şeyi hissetmeni istedim. Wrestlemania'ya gitme hayalini elinden almak istedim ve bunu yüz kez daha yapabilirim. Ancak yine de bana yaptıklarından 100 eksik olur. Şimdi konuşabilirsin. John Cena söze giriyor ve sana bir ders gerek vermem gerek diyor. Senin gibiler, bence buranın anahtarları varmışçasına fırsatlarını çaldığımı düşünüyor. Eğer gerçekten de bu çakal manipulasyoncu olsaydım, Wrestlemania'ya bu kadar az kalmışken ringde seninle mi karşı karşıya olurdum? Hayır! Undertaker ile karşı karşıya olurdum diyor. Cena bey ne yapıyorsunuz? Yes chantleri var. John Cena konuşmasına devam ediyor. Peki ya sen kimsin? Sen adı Mike olan, Real World'de adını Miz diye kısaltan ve Rock'ın heyecanını kopyalayıp WWE'ye gelmeye çalışan bir herifsin! Buraya geldiğinde de Chris Jericho'nun kişiliğini çaldın! Ama bekle, fazlası da var! Ric Flair'ın Figure 4 Leg Lock'ını çaldın ama bekleyin, fazlası var! Daniel Bryan'ın hareketlerini ve kişiliğini çaldın! Ve şimdi de AJ Styles'ın 6 aydır dediklerini çalıyorsun! Kim olduğuna dair bir fikrin yok. Başka bir adam gibi giyinip, başka bir adamı oynayan başka bir adamsın diyor. Ardından ise . Sen ve ben bir süredir buradayız. Aramızdaki tek fark şu; sen başkalarını suçlarsın ben ise bir adam gibi ayakta durup mücadele etmeye devam ederim. Beni gaza getiriyorlar adamım! Bir tavsiye ile sözlerimi sonlandıracağım: bir silah kavgasına bıçak getirme! Çünkü sen The Undertaker değilsin ama beni bir daha zorlarsan ölü bir adam olursun diyor ve ringden çıkmaya yelteniyor. Bu sırada Maryse söze giriyor. Maryse ve The Miz ikilisi çık demeden Cena ringden çıkamazmış. Sen kontrol manyağı egomanyağın tekisin diyor Cena'ya. Ardından ise buna saygı duy bakalım diyerek Cena'ya bir tokat yapıştırıyor. John Cena öyle bir gülüş atıyor ki resmen şimdi gömdüm size çocuklar bakışı bu. Bu sırada Nikki Bella koşarak ringe geliyor. Püüü Püüü böyle feudun... Neyse Maryse ve The Miz hemen ringin dışına kaçıyorlar. Nikki Bella benim adamımla uğraşırsan seni parçalarım kaltak diyor. John Cena ve Nikki Bella öpüşüyorlar. Maryse ve The Miz ise ringin dışında onlara bakıyorlar.''

''7 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Carmella & James Ellsworth vs Nikki Bella & John Cena maçı gerçekleşiyor. Nikki Bella ve Carmella maça başlayacağı sırada Awesome! Miz ve Maryse çifti geliyorlar. Bu sırada Carmella birden rakibine Superkick yapıştırıyor ve reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde maç devam ediyor. Maçın sonlarında ise Cena ve Nikki ikilisi aynı anda Five Knuckle Shuffle yapıyorlar. Cena rakibine AA, Nikki ise Rack Attack yapıyor. Ardından ise STF bağlayarak Carmella ve Ellsworth ikilisini pes ettiriyorlar. Kutluyorlar ve öpüşüyorlar ama Miz ile Maryse çekiyor onları! Cena'yı basamaklara atıyor Miz! Maryse de itiyor Nikki'yi ring direğine. The Miz ringe giriyor ve buna daha fazla dayanamadığını, bunun midesini bulandırdığını söylüyor. John Cena'nın yalancı olduğunu her hafta söylemiş ve bu ilişki yalanların en büyüğüymiş. The Miz Maryse ile saatler, günler geçirdiğini çünkü onu sevdiğini söylüyor. Gerçek aşk varsa, sevgilin olması için kontrat imzalatmazsın diyor. Konuş The Miz baba, düşmanlar titriyor. Rakipler ağlıyor konuş! John Cena duygusuzdur! John Cena her şeyi markasının başarısı için yapar! (The Miz yine haklısın reis) O proglamlıdır, robo-Cena! Ancak piyangoyu kazanan bilet onda. Çünkü ilgiye, başarayı aç birisini buldu. Ama Nikki ve John'un çakma, uydurma yalanları tüm gerçek ilişkilere tükürüyor. Ama bu artık sona eriyor. The Miz ve Maryse öpüşmeye başlıyorlar. Mükemmelsiniz. ''

''14 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. WWE tarihinin en harika çiftlerinden Miz ve Maryse ringdeler. Saygısız seyirciler yine yuhalıyorlar. Ulan seyirciler, sizlere Roman, Cena gibileri müstehak. Şimdi The Miz söze giriyor. Miz TV'ye hoş geldiniz! ''It Couple'' Miz ve Mary için ayağa kalkın! Herkesin bizden bahsetmesinin sebebi de John Cena ve Nikki Bella sahtekarlarının aslında kim olduğunu göstermemiz. Bayanlar ve baylar, daha buz dağının görünen kısmındayız. Ondan önce geçen hafta olanlara bakalım diyor ve ekrana geçen hafta yaşananlar geliyor. Daha sonra ise Talking Smack görüntüleri ekrana geliyor. Bir süre sonra ringe John Cena ve Nikki Bella ikilisi geliyorlar. Nikki Bella Maryse ile hiç en iyi arkadaş olmadıklarını söylüyor. Fırsatlardan bahsediyorsun, bu gece kendini kanıtlaman için sana bir fırsat vereceğim. Gerçek bir kadın gibi ringe gel de senin kıçını tekmeleyeyim diyor. Bu sırada The Miz söze giriyor. Maçları ayarlayamazsın Nikki. Kimsin sen? John Cena mı? Seninle dövüşmeyecek çünkü WWE ringinde kanıtlayacağı bir şey yok. İkiniz berbat insanlar olmaya devam edin. Miz TV'nin ise süresi doldu. Teşekkürler millet diyor fakat bu sırada Daniel Bryan ringe geliyor. Daniel Bryan konuşmasına başlıyor. Miz, sen kim olduğunu sanıyorsun? Genel Menajer mi? Süre dolmadı. Bana bunun çok özel bir Miz TV olacağını söyledin ama ben hayalkırıklığına uğradım. Her Miz TV'de olduğu gibi çıkıp konuştun ve kaçtın. Bana özel bir şeyin sözünü verip bunu yerine getirmemen suratına yumruk atmamı istememe neden oluyor! Ve Talking Smack'ten o videoyu gösterdin. Ve bu da beni sürekli bölüp, güreşemediğim gerçeğini suratıma vurmanı hatırlatıyor ve bu da suratına vurmamı istememe neden oluyor. Ve bu da bana ringe her çıktığında, hareketlerimi kötü bir şekilde taklit etmeni hatırlatıyor ve bu da suratına yumruk atmamı istememe neden oluyor. Suratına yumruk atamıyor olmam gerçeğini kullanman, daha da çok suratına yumruk atmamı istememe neden oluyor. Ben atamasam da atabilecek iki kişiyi tanıyorum. Wrestlemania'da Miz ve Maryse'e karşı Nikki Bella ve John Cena olacak. YES chantleri oluşmaya başlıyor. Nikki Bella ringde John Cena'nın kucağına atlayıp öpüşürken Maryse ve The Miz ringin dışında oldukça sinirli bir şekilde itiraz ediyorlar.''

''21 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. The Miz ve Maryse ikilisinin hazırlamış olduğu kısa film ekranlara geliyor. Maryse görünüyor ve Nikki Bella ile Brie Bella'nın kılığına girmiş. Maryse'in Nikki Bella'dan daha güzel Nikki Bella olduğu gerçeği... Şimdi ise John Cena kılığında tuhaf bir şekilde The Miz geliyor. John Cena’nın ev kurallarında şarkı söylemenin yasak olduğunu söylüyor. Ardından Nikki Bella’ya ayaklarını mobilyaya koyduğu için kızıyor.Miz ve Maryse’nin Bellas filminin devamını izliyoruz. Bu sefer robot Cena, Nikki'ye kopya kartlarını okuyarak onu sevdiğini söylüyor. Cena bardak altlıkları kullanmayan insanlardan nefret eder ve onların başka arkadaşı olmadığını belirtiyor. Maryse, Marine'yi izlediklerini söylüyor "Cena", "Nikki" ye DIAMOND vererek onunla alay ediyor ... Dallas Page yoga seti. "Cena" daha sonra "Nikki" ye bir WWE Oyuncak Yüzüğü'nü satın alıyor.''

''28 Mart 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Miz TV zamanı! The Miz ve Maryse ringe geliyorlar. Seyirciler geçen hafta John Cena ve Nikki Bella'nın görülmemiş özel hayatlarından kesitler görmüşler. Bu gece ise Maryse ve Miz seyircilere şok edici sonu göstereceğiz diyor. Ekrana yine bazı görüntüler geliyor. Cena masada ve yemek yiyecekler. Nikki Bella asıl soruyu soruyor. uuuuvvv Jooohnnnn Benimle evlenir misin? Ringe dönüyoruz. The Miz söze giriyor. Cena, Nikki BElla'nın evlilik teklifini kabul edecek mi? Öğreneceğiz... Tekrar görüntüler ekrana geliyor. John Cena Nikki'nin sorusunu cevaplıyor. Nicole... Kabul... etmeyeceğim asla! Çünkü bu markamı zedeler! Anlamıyor musun? Benim mottom "Mücadele-Sadakat-Saygı". Çünkü olmadığım bir adammış gibi davranarak seyircilerle mücadele ediyorum. Kendime sadığım ve insanlar, dediklerimi anında yaparlar! Ve bir şeye saygı duyarım: para! Ve tek yapmanı istediğim şey yanımda durup, beni iyi bir insan olarak göstermen. Yapmadığın anda seni, beni iyi insan sanan herkesin yanına, bataklığa atarım! Daima "Asla vaz geçme" diyorum ancak bu diğerleri için bir motivasyon değil. Bu,yerimden vaz geçersem daha çok hak eden, daha yetenekli bir ismin yerime geçeceğini bana hatırlatıyor. Ve Wrestlemania'da bu gerçekleşecek. Miz ve Maryse bizi milyonların karşısında rezil edecek. Benim de karanlıkta kaybolmaktan başka bir seçeneğim kalmayacak. Sence o zaman seni başarısızlığımın bir hatırası olarak yanımda ister miyim? Seninle evlenmeyeceğim çünkü seni sevmiyorum. Sadece kendimi seviyorum. Ben gerçek bir kişi değilim, bir yalanım. Bir hayaletim. Neden biliyor musun? Çünkü beni göremezsin! Çünkü burada görülmeye değecek hiçbir şey yok! John... İzlediğini biliyorum. Maryse söze giriyor ve Nikki senin de izlediğini biliyorum diyor. Wrestlemania'nın Nikki Bella ve John Cena için son perde olmasını sağlayacaklarmış. Wrestlemania'dan sonra Cena kendine bir adam diyemeyecekmiş. Ve tüm dünya Cena'nın hayatının koca bir saçmalık olduğunu bilecekmiş. Maryse ve Miz öpüşmeye başlıyorlar. Ringdeyiz ve alkışlar var. Tam konuşacakları sırada Cena ve Nikki geliyor. John Cena uzun bir konuşma gerçekleştiriyor. Kısacası The Miz'i gömeceğini bizlere gösteriyor. Nikki Bella konuşuyor ve Miz ve Maryse... İkiniz sahte, kıskanç kincilerden fazlası değilsiniz. Bu pazar kaçmak falan yok çünkü ben ve sevgilim sizin kıçınızı tekmeleyeceğiz diyor. John Cena ve Nikki Bella öpüşmeye başlıyorlar.''

Wrestlemania 33
Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[FONT="Trebuchet MS"]Mixed Tag Team Match
John Cena & Nikki Bella vs The Miz & Maryse

''Super Disaster nickli üyeden alıntılanmıştır.''

"Maça bayanlar başlıyor. Ama Maryse hemen kocasına tag veriyor. Erkekler ringe girerken "Let's Go Miz" sesleri var. Miz köşeye çıkıp seyircileri coşturuyor. Devamında ringden inince Cena onu kovalamaya başlıyor. Miz ringe girip Cena'yı Stomplamaya başlıyor. Ardından da köşeye çıkıp bunu kutluyor. Rakibini yumrukladıktan sonra iplerde iyice boğuyor. Hakemin görmediği anda da Maryse tokadı basıyor! Miz Cena'yı kaldırıp yumrukladıktan sonra köşeye alıp Modified Corner Clothesline ile atlıyor! Şimdi köşeye çıkıyor, Diving Double Axe Handle! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. "Miz is Awesome" sesleri yükseliyor. Miz iplerden sekip Big Boot geçiriyor. Bir kere daha dedikten sonra iplerden sekiyor, ikinci Big Boot! Köşeye alıp yeniden üstüne atlamak istiyor ama Cena kaçıyor! Tag'e gidecekken Maryse, Nikki'yi aprondan düşürüyor! Miz bu sırada Cena'yı tutuyor, Neckbreaker & Backbreaker Combination! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Rakibini kaldırırken Cena omuzluyor ama Miz indi, DDT! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Arenada YES sesleri artınca Miz Shoot Kicklere başlıyor. Nikki'ye dönüp U Cant See Me yapınca Nikki tokadı basıyor! Cena da Miz'i dışarı yolluyor. Nikki sonunda tag alıp Maryse'i yumrukluyor. Miz karısını dışarı alırken Nikki iplerden sekip Suicide Dive ile Miz'e atlıyor! Maryse ringe girince Nikki takip edip Forearm Smash ile yere alıyor! Miz ringe girmek istiyor ama Cena yakalayıp Protoplex atıyor! İki isim de taunt atıp Double Five Knuckle Shuffle indiriyorlar! Şimdi omuzluyorlar, TKO & Attitude Adjustment! Tuşa gidiyorlar, 1..2..3!"

Kazananlar: John Cena & Nikki Bella | **

İki isim galibiyetlerini kutluyorlar. Tekrarları izliyoruz. Cena mikrofonu alıyor. Teklif geliyor beyler...Yoksa anneyi felan getirmezdi bu. Arenadan "NO!" sesleri yükseliyor. 😀 Bu arada bu anın son derece doğal olduğunu söylememiz lazım. Nikki Bella'nın göğüsleri kadar doğal...

John Cena: 1 yıl önce boynunu kırdığında geri dönüp bu anı yaşamak istediğini söylemiştin. WrestleMania anının olmasını istedin. Seninle gurur duyuyorum. Ameliyata gitmeden önce narkozun etkisinde sana istediğin neyse söyle demiştim. Bana dürüst bir şekilde cevap vermiştin ama hatırladığını sanmıyorum. 1.5 yıl boyunca "ne istemiştim" diye sordun bana. Ben de sana doğru zaman gelince söyleyeceğim demiştim. Doğru zaman geldi. Ameliyata gitmeden önce seni durdurup "beni duyuyor musun" diye sordum. Sen de "evet" dedin. "Tek bir sorum var. Bir gün seninle evleneceğimi biliyorsun değil mi?" Sen yine "evet" dedin. Bir kez daha evet demen gerekiyor.

Cena yüzük alıp dizinin üstüne çöküyor.

John Cena: Bunu uzun süredir sormak istiyordum. Stephanie Nicole Garcia Colles, benimle evlenir misin?

İkili öpüşüyorlar, Nikki de yüzüğü takıyor. Hadi arkadaş tamam, daha 1 konserimiz ve 34093049304 tane maçımız var.

John Cena win lol temalı bir feud böylelikle bitiyor. Okuyan ve yorum yapan herkese teşekkürler.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 18:46   #2
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 277
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 25873
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Feudu rezalet olarak tanımlayan bir çok kişi var fakat ben WM hariç segmentleri filan çok sevdiğim bir feuddur bu. Eline sağlık Fatih.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 19:03   #3
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1033
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 116961
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

John Cena daha iyi yerlerde kullanılabilirdi. Neyse, feudun segmentleri falan gayet güzeldi ama maçları çok kolay oldu ve sonucu önceden biliniyordu. Heyecan yoktu. Eline sağlık.
imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 19:05   #4
fire of my loins
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1171
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 143753
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Halil'in de söylediği gibi maç dışında feud içerisinde gerçekleşen segmentler çok iyiydi. Ellerine sağlık.
imza

TUTKU PATLAMASI

“I’m not going to say trashy, classless things like Ms. Lee did because unlike Ms. Lee, I actually care about the kids that sit in this audience. It's time that everyone heard the real truth about AJ Lee. Yes, we heard over and over and over again your sob story. Yes, we heard over and over how hard you worked. But you wanna know what? I have worked harder. The biggest difference between you and me that I don't have to go everyone and tell them they like me. And most important, that is what makes me fearless. You wanna know why you don't have any friends? It’s because you are so threatened by who doesn't like you. AJ, I want you to take a good hard look what a real woman is, a real woman, a classy woman! I want you to take a look what a real Divas Champion looks like. AJ, I want you to know that forever, through these fearless eyes, you will always be that pathetic, manipulating little girl from New Jersey.”

GWA RPG:

Dahlia Black /w TK Cooper

RPG:

Marty "The Villain" Scurll

Son ve 1x Days of Rising Dünya Ağırsiklet Şampiyonu (10 gün)

Eski ve En Uzun Süreli GTW Next Generation Şampiyonu (35 gün)

Eski nick: Bella's Legacy
#thisismyhouse
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 19:09   #5
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 919
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 141388
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bu feuda kötü diyen bir kişi görmedim. Feud güzeldi, güzel işlendi. Sadece maç berbattı.
imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 19:35   #6
THE NEW FACE OF
The New Face of Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 56
Rep Derecesi: The New Face of Fear Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

Belli ve açık bir feud yapmacık tavırları falan gerçekten rezaletti.Feud Miz and Maryse dışında birisiyle olsa,bu denli bile zevk vermezdi.O ayrı bir mesele WM'da Johnnnnnn'un yüzük çıkarıp Nikki'nin ise OMG tarzında çok yalandan şaşırması falan rezaletti.Bu feud tek iyi yönü Miz ve Maryse segmentleri feud'u seyir zevkini yüksek kıldı o,kadar yani.
The New Face of Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 20:08   #7
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 31
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 14710
Rep Derecesi: LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LegenDWyatt WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Miz, WM'da çok çok daha iyi bir maçta bulunabilirdi. Miz mikrofonda döktürdü, Cena dümdüz.
imza

İlk kadınlar MITB maçını kazanan ilk kadın güreşçi
Kadınlar çantasını ikinci kez kazanan ilk kadın güreşçi
Kazandığı ilk çantayı kullanmayan ilk kadın güreşçi
Çantayı iki kere kazanan ilk kadın güreşçi
Çantayı üst üste iki kere kazanan ilk kadın güreşçi
9 gün içinde çantayı iki kez kazanan ilk kadın güreşçi
Cash-in yapan ilk kadın güreşçi
After WM'da cash-in yapan ilk kadın güreşçi
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 20:40   #8
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 167
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 18802
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.

Hem feud hem maç leşti.
imza

Zephyrous - Nocturno Culto - Fenriz - Dag Nilsen

RPG: Mark Haskins

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2017, 01:05   #9
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1332
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Her şeyiyle yetersizin yetersizi bir feud izledik. Cena gibi bir güreşçinin bir yıl WrestleMania'sı boşa gitti ama kendisi de bundan hiç rahatsız değildi sanki. Miz'e yazık oldu, kemerle gidip kemerini savunsaydı keşke şovda. Leş bir maçtı zaten. Ellerine sağlık Fatih, yine güzel bir inceleme sunmuşsun bize.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil