GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 12-09-2017, 15:23   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.315
Konular: 1267
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 357225
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Asuka vs. Mickie James - Feud İncelemesi

Feud: Asuka vs. Mickie James
Şirket: WWE
Tarih: Ekim-Kasım
Kazanan: Asuka''26 Ekim 2016 tarihli NXT şovundayız aynı gece Asuka vs Thea Trinidad maçı gerçekleşiyor. Asuka bu maçta rakibine Leg Trak German Suplex yapıyor ve ardından armbar bağlarayarak pes ettiriyor. Maçı oldukça rahat bir şekilde kazanıyor ve kutlamalar yaparken William Regal geliyor. William Regal, öncelikle Asuka'yı tebrik ediyor. Tüm dünyayı gözlemlediğini ve Asuka'nın rakibini bulduğunu açıklıyor. Bu sırada titantron açılıyor ve Mickie James görünüyor. Mickie James geri döndü! Asuka'nın herkesi yendiğini fakat kendisini yenemediğini belirtiyor. Kendisinin tüm zamanların en harika kadın güreşçilerini yendiğini söylüyor. NXT Takeover'da ise NXT Women's kemeri için geliyormuş. Bu gerçekten uluslararası bir olay olacakmış. Seyircilerden yes chantleri oluşuyor. 2 Kasım tarihli şovda ekranlara Mickie James ile ilgili bir video geliyor. Kendisi Asuka'yı yenerek yeni NXT Womens Champion olmak istiyormuş.''

NXT Takeover: Toronto

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Asuka © vs Mickie James – NXT Women’s Championship

Zil çaldıktan sonra Asuka bir tekme sallıyor boşa. Lockup’a tutuşuyorlar, birbirlerinee tuş deniyorlar ama 1’de kalıyor. Kalkıyorlar ayağa, el sıkışıyorlar ve Mickie bir öpücük atıyor. Mickie tutup Headlock bağlıyor, Asuka iplere yolluyor ve Shoulder Tackle deniyor, ama Mickie yıkılmıyor. Asuka birden yere yatırıp kilit bağlamaya çalışsa da Mickie kaçıyor, yine de kolunu kaptırıyor Asuka’ya. Bir parende ile kurtuluyor Mickie, Snapmare yapıp Low Singleleg Dropkick atıyor. Asuka ring dışına çıkıp dinleniyor. “You still got it!” chantleri geliyor Mickie’ye. Mickie iplerin arasını açıp Asuka’yı ringe davet ediyor ama Asuka alt iplerden içeri giriyor. Bir süre Hammerlock bağlıyor Asuka, Mickie kurtulup Armbar denese de Asuka çabuk kurtuluyor, Asuka Headscissors Lock bağlıyor, Mickie takla atarak kurtuluyor, derken Asuka göğsüne tekme atıyor! Bir tane de Mickie’den. Asuka iplerden gelip Running Hip Attack yapıyor. Bu sefer Asuka iplere oturup Mickie’yi davet ediyor, aynı şekilde Mickie de alt iplerden geçerken Asuka saldırıp, bir Running Hip Attack daha vuruyor. Bir de aprondan atlayarak Hip Attack deniyor ama bu sefer başarısız, Mickie aprondan da destek alarak Hurricanrana yapıyor, peşinden de Mick Kick deniyor ama Asuka ayağını yakalıyor, arkadan tutup German Suplex yapıyor zemine! İkisi de ringde, Asuka kıçıyla dövüyor rakibini. İleri doğru fırlatıyor Mickie’yi ve kalktığında koluna doğru Dropkick vuruyor. Tuş deniyor ama başarısız. İpleri kullanarak Abdominal Stretch yapıyor. Bir Hip Attack daha deniyor Asuka ama Mickie çekiliyor yoldan. Mickie yerde, Asuka Shot Kickler atıyor, son tekmeyi koşup atacakken Mickie ayağını yakalayıp Singleleg Crab bağlıyor. Daha sonra Muta Lock’a çeviriyor! Ama asuka iplere tutunmayı başarıyor. Karşılıklı olarak kafalarını köşeye çarptırıyorlar, yumruklaşmaya başlıyorlar ve Mickie sert bir tokat geçiriyor. Asuka sersemliyor, arkasını dönünce de Mickie’den Neckbreaker geliyor. Asuka köşeye çıkıp Crossbody deniyor ama boşa atlıyor, Mickie kaldırıp Flapjack yapıyor. Peşinden köşeye çıkıyor ve Diving Thesz Press ile atlıyor, ama tuş için yeterli değil. Asuka ayağa kalktığında birden Cross Armbar bağlıyor ama Mickie çabucak ipleri tutuyor. Asuka Roundhouse Kick denerken Mickie eğiliyor ve Mick Kick! Mick Kick’i geçiriyor! Şamiyonluk için gidiyor tuşa, 1, 2, Asuka ayağını iplere koyuyor. Mickie tekrar tuş deniyor ama 2’de kalıyor. Mickie bir Shot Kick atıp taunt yapıyor ama Asuka arkadan tutuyor, Asuka Lock deniyor, pozisyon almaya çalışırken Mickie tuş deniyor fırsattan istifade, ama Asuka 2’de kalktığı gibi Mickie’ye Crossface Chickenwing bağlıyor, Mickie’nin kaçabileceği yer yok, pes ediyor!

Kazanan ve hala şampiyon: Asuka

''23 Kasım 2016 tarihli NXT şovundayız ve Mickie James röportaj veriyor ve ağlıyor. Asuka böyle ağlatır işte neyse. Mickie James yaşadıklarının inanılmaz olduğunu söylüyor. Seyircilerin tezahüratlarını hissetmek çok sık elde ettiği bir şans değilmiş. Asuka'nın inanılmaz olduğunu belirtiyor. Kendisinin ise çok sıkı çalıştığını ve hazır olduğunu sandığını söylüyor. Onu kesin yeneceğimden emin değildim ama ben, bir kavgaya girerken yenileceğini düşünürsen zaten kaybettiğine inanırım. Onu halledeceğimi düşündüm. Bir kazanan bir de kaybeden olmalı ve o kazandı diyor. Kendisine olan saygısından dolayı elimi uzattım fakat sıkmadığını söylüyor. Bu yüzden Asuka'ya olan bütün saygısı kaybetmiş. Çünkü kendisi olsaydı elini sıkarmış.''

Asuka gelecek aylarda rakiplerini çerez gibi yemeye devam ederken Mickie James ise ana kadroya çıkıyor. Asuka sultan gaflete düşmüş bir ismi daha böylelikle NXT tarihinden siliyor. Okuyan ve yorum yapan herkese teşekkürler.
imza

The Lone Man & Aschentef
Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------
Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.Feud İncelemeleri:''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era

Konu Aschentef tarafından (12-09-2017 Saat 15:25 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2017, 18:33   #2
ajlee
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Mesajlar: 15.550
Konular: 709
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 89204
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık ama incelemelerde bu kadar taraflı bir anlatım kullanılmasından hiç hoşlanmıyorum.

Mickie'nin seneler sonra WWE ringine dönmesi aşırı mutlu etmişti. Natalya'nın şampiyon olabildiği SmackDown'dan RAW'a geçmeseydi keşke.
imza


collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2017, 18:38   #3
instant classic
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nereden: End of the Tracks
Mesajlar: 31.668
Konular: 3766
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 238756
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Düzen falan gayet yerinde ama gereken en önemli şey eksik; feud.
imza
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2017, 20:53   #4
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.137
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 9348
Rep Derecesi: Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Bunun bir feud olduğunu bilmiyordum. Ellerine sağlık.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü


Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.