GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-09-2017, 04:09   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 217042
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Bobby Roode vs. Drew McIntyre | Feud İncelemesi

Feud: Bobby Roode vs. Drew McIntyre
Şirket: WWE: NXT
Tarih: Temmuz-Ağustos
Kazanan: Drew McIntyre

'' 12 Temmuz 2017 tarihli NXT şovundayız. William Regal’in ofisindeyiz ve yanında NXT Champion Glorious Bobby Roode var. William Regal bir duyuru yapmak için bugün Bobby Roode'u buraya getirmiş. Drew McIntyle ve Killian Dain kemere oldukça ilgi gösteriyormuş. Bu yüzden gelecek hafta Killian Dain ve Drew McIntyre karşılaşacak ve kazanan NXT Takeover Brooklyn’de Bobby Roode ile şampiyonluk maçına çıkacak.''

''19 Temmuz 2017 tarihli NXT şovundayız. Drew McIntyre vs Killian Dain - #1 Contender Match For NXT Championship Match gerçekleşiyor. Drew Future Shock çakıyor ve tuşa gidiyor fakat Dain aniden atıyor. Ardından hırsla kalkıyor fakat Drew kalkıp Claymore yapıştırıyor. Fakat Dain yine kalkıyor. Drew bir kez daha Claymore çakıyor ve tuşa giderek maçı kazanıyor. Drew McIntyre 10 dakika süren bu maçı kazanıyor ve NXT Championship kemerine aday olmayı başarıyor.''

''26 Temmuz 2017 tarihli NXT şovundayız. Drew McIntyre ringe geliyor. Bir konuşma yapıyor. Tüm fırsatların bana verilmesini bekledim. Kördüm, her şeyin bir tabakta bana sunulmasını bekliyordum. Farklı olduğumu hissettim. Fakat ben odanın en çok çalışan adamı değilken başarısız olduğum zamanlardır. WWE'den ayrılıncaya kadar, bunun benim hayatım, hayalim, benim sorumluluğum olduğunun farkındaydım. Eğer bunu yapacak ve başarılı olacaksam uyanmak zorundaydım. Odadaki en çalışkan adam olmak zorundaydım ve ben odanın en çok çalışanı değildim, ben bu lanet olası dünyanın en çok çalışanıydım. Büyüdükçe, sahip olduğum başarı ne kadar çok arttıysa, şirket de benimle birlikte belirginleşti. Bu benim yüzümden değildi. Bir başkası yüzünden de değildi. Bu bütün erkek ve bayanların birlikte çalışıp, fedakarlık etmesi birbirlerini itip en iyi yapmaları yüzündendi. Ve bu yüzden ilk etapta NXT ile sözleşme imzaladım. Biz burada hep birlikte yan yana yürürüz, herkes bir kişi bekliyor. Şampiyon Bobby Roode. Gözlerinin içine bakan adam hakkında çok şey söyleyebilirdin ve deneyimlerimden biliyorum Bobby Roode’nin gözlerine baktığımda bütün yetkileri görebiliyordum. Fakat senin için yeni haberlerim var Bobby, bu bütün lanet olası şeylerin yetkisine sahip değilsin!! Bu senin NXT’in değil!! Bu (seyircileri göstererek) bu çocuğun NXT’si, bütün herkesin NXT’si. Denize açılan her insan benimle birlikte ayağa kalksın!! Evdeki herkes ayağa kalksın! Çünkü Bobby sana bir mesajımız var. Sen NXT değilsin! Biz NXT’yiz diyor.''

''9 Ağustos 2017 tarihli NXT şovundayız. William Regal ringde ve ilk olarak Drew McIntyre'ı ringe davet ediyor. Drew McIntyre ringe geliyor ve daha sonra ise Glorious Bobby Roode tüm asaletiyle ringe geliyor. Burası Bobby Roode'un NXT'siymiş. Bu brandın yüzü olacağımı söylemiştim. NXT şampiyonu olacağımı söylemiştim. Eğer etrafındakilerle iyi geçinirse Drew, yaptığım bunca şeyi nasıl yaptığımı sana söyleyebilirim. Beğenip beğenmesen de bu benim NXT’im. Senin, onların ve bizim değil. Benim diyor. Drew McIntyre ise sen tamamlanmamış bir g*tsün diyor. Fakat konuşmasına devam ederken Roderick Strong geliyor. Bobby Roode ailesine saygısızlık yapmış ve bu yüzden Bobby Roode ile kavga etmek istiyormuş. Roode ise sen kim köpek tarzında kes sesini diyor. Kavga mı istiyorsun o zaman artık kavgadasın diyor. Beni vurmak mı istiyorsun? İlk önce gelecek hafta Drew McIntyre ile gelecek hafta maç yapmalısın. Eğer kazanırsan, seni Takeover’dan sonra göreceğim diyor. Regal ilk başta burada maçları ben ayarlarım tarzı çıkışıyor fakat maç resmileşiyor. Gelecek hafta Drew McIntyre vs Roderick Strong maçı gerçekleşecek.''

''16 Ağustos 2017 tarihli NXT şovundayız. Gecenin ana maçında Roderick Strong vs Drew McIntyre maçı gerçekleşiyor. İkili güzel bir maç çıkartıyorlar fakat sonunda maça Bobby Roode karışıyor ve Strong'a saldırıyor. Roode, Drew’a da saldırıyor. Zil peş peşe çalıyor. Roode ringin dışına çıkıyor ve Strong’u steel steps’a çarpıyor. Ardından unvanını alıp ringe giriyor. Roode’dan Drew’a Glorious DDT geliyor. Drew da yerle bir oluyor. Bobby Roode adeta burası benim mekanım diyor.''

NXT Takeover:Brooklyn III

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NXT Championship Match
Drew McIntyre vs Bobby Roode ©

Maç başladı. İkili yüz yüze geliyor. Drew çok uzun gerçekten Roode'ye göre. İkili köşelere ayrılıp lock up ile başlıyorlar ama Roode'yi hemen köşeye göndeeriyor Drew. Hakem saymaya başladığı zaman eliyle hareket yaparak bırakıyor. Tekrar lock up deniyorlar ama Roode eğilip Drew'ın göğüsüne yumruğu basıyor. Drew kafasından tuttuğu gibi köşeye atıyor ve yumruk deniyor ama Roode eğilip göğüsüne bir yumruk atıyor. Ardından kafa kilidine alıyor. Drew onu iplere atıp shoulder block yapıyor. Roode kendini ringin dışına atıyor. Dışarıda kendini toplarlarken Drew ringin içinde dizinin üzerine çöküp onu bekliyor. Roode korka korka tekrar ringe giriyor ve Drew'un yumruğundan kaçıp tekrar göğüsüne tokat atıyor. Bir tokat daha atıyor ama Drew bir anda toparlanıp Roode'nin üzerine yürüyor. Roode ondan kaçarcasına diğer köşeye yürüyor. Drew boynundan tutarak köşeye atıyor ve yumruk deniyor ama Roode eğilerek göğüsüne yine tokat atıyor. Ard arda tokatlar atıp köşeye göndermek istiyor ama Drew onu köşeye gönderiyor ve peşinden koşuyor ama Roode iplerden zıplayarak köşeye çarpmaktan kurtuluyor. Drew'ün karnına tekme atıp Glorious DDT deniyor ama Drew yere yatarak kurtuluyor. Drew şaşkınlık içinde ona bakıyor. Kalkıp tekrar lock up yapmak istiyor ama Roode kolunu çeviriyor. Drew kurtulup onun kolunu çeviriyor ama Roode'den yüzüne yumruk geliyor. Köşede ard arda göğüsüne tokat atıp diğer köşeye atmak istiyor ama Drew onu atıyor. Roode yine zıplayarak çarpmaktan kurtulmak istiyor ama Drew'dan tekme geliyor Roode'ye. Ardından kaldırıp kafasından tutarak köşeye atıyor ve göğüsünü tekmeliyor. Roode'yi tutup iplere atıyor ve kafasını eğiyor ama Roode'den kafasına tekme geliyor. Roode tekrar iplere gidiyor ama Drew'dan big boot geliyor. Kaldırıp verticial suplex yapıyor Roode'ye ve iplerde ayağa kalkmaya çalışırken clothesline ile ringden atıyor. Drew de peşinden ringin dışına çıkıyor. Roode'yi kaldırıp göğüsünü tokatlıyor. Roode'yi elleri ile havaya kaldırıp barikatlara atıyor. Roode'yi havaya kaldırmak istiyor ama Roode hemen kendini ringe atıyor ve dışarıdaki Drew'in kafasına tekmeyi basıyor. Koşarak üzerine crossbody yapıyor ama Drew onu tutuyor ve powerslam yapmak istiyor ama Roode tam zamanında kurtulup Drew'i direğe itiyor. Drew direğe çarmayıp arkasındaki Roode'ye dirsek atıyor. Peşinden gidiyor ama Roode'den de dirsek geliyor Drew'a. Roode bir anda Drew'in üzerine koşuyor ama Drew onu kaldırarak ringe powerslam yapıyor. Kaldırıp ringe sokuyor ve kendisi de köşeye çıkıyor ama Roode ayaklarını tutuyor Drew'ün. Drew iplerin arkasına inip Roode'nin kolunu omzuna koyarak havaya kaldırıyor ama Roode buna izin vermeyip yere iniyor. Yumruk atmak istiyor ama Drew yumruğu tutuyor. Ringe girmek istiyor ama Roode onu tutup iplerin üzerine neckbreaker yapıyor. Hakem dışarıdaki Drew için sayarken Roode iplerin gerisine çıkıp koşarak Drew'a neckbreaker yapıyor. Roode onu biraz tekmeleyip kafasını barikatlara vuruyor. Ardından kafası dışarıda kalacak şekilde ringe yatırıyor ve big elbow geliyor kafasına. Hakem sayarken o da içeri giriyor ve Drew'a ard arda big elbow vuruyor. Arından kaldırıp kafasını köşeye vuruyor. Ardından köşede göğüsünü tokatlayıp ard arda yumruklar atıyor. Tutup diğer köşeye atıyor ve corner clothesline geliyor. Kafasını tutup neckbreaker yapıyor. Tuş denemesi 1...2...!!! Drew iplerde kalkmaya çalışıyor ama Roode kafasını iplerde iyice yontuyor. Yere yatırıp karnını tekmeliyor ve ayağı ile kafasını eziyor. Ardından biraz daha tekmeliyor. Kaldırmak istiyor ama Drew'dan karnına tekme geliyor. Köşeye giden Roode'nin göğsüne tokat geliyor. Tutup diğer köşeye atmak istiyor ama Roode onu atıyor. Drew yerle bir oluyor. Roode’dan şimdi missle dropkick geliyor ve tuşa gidiyor ama sonuç alamıyor. Roode rakibine chinlock bağlıyor. Drew zor durumda, ayağa kalkıyorlar, Drew rakibini köşeye çarpıp kurtuluyor. Roode yine de rakibine sleeper bağlıyor. Drew zor durumda ama yine rakibini köşeye çarpıyor. Roode, Drew’a tekme atıyor, iplerden sekiyor ama Drew’dan overhead belly to belly suplex gleiyor. İki adam da yerde kalıyor. Drew’dan back elbow geliyor, ardından da pop-up! Şimdi köşeye çarpıp forearm yapıyor. Drew aprona çıkıyor ve diving axe handle ile atlıyor. Drew yerde ama kip up ile kalkıyor. Roode iplerden sekiyor ama Drew rakibini omuzluyor ve Celtic Cross! İki adam da yerde. Drew rakibini aprondan almak istiyor ama Roode’dan neck snap geliyor. Roode top turnbuckle’a çıkıyor ama Drew ona saldırıyor. Şimdi iki adam top turnbuckle’da kavga ediyor, Roode rakibini düşürüyor ama Drew tekrardan çıkıyor ve super-plex deniyor. Fakat Roode onu yine düşürüyor. Drew köşede asılı kalmış durumda. Derken Drew’dan overhead suplex geliyor. Roode yerle bir oluyor. Drew Claymore için işaretini veriyor ama Roode bir türlü kalkmıyor. Drew onun üzerine gidiyor ama Roode’dan roll-up: 1…2… Olmuyor! Drew Future Shock deniyor ama Roode’dan back breaker geliyor. Roode tuşa gidiyor: 1…2… Olmuyor! İki adam da yerde kalıyor. Roode bunun üzerine rakibini köşede domine ediyor ve corner lariat yapıyor. Roode neck breaker deniyor ama Drew kurtuluyor ve back slide ile tuşa gidiyor: 1…2… Olmuyor! Drew bunun üzerine rakibini kaldırıyor ve Future Shock DDT yapıyor, tuş: 1…2… Olmuyor! Drew rakibini fireman’s carry pozisyonuna alıyor ve second buckle’a çıkıyor ama Roode ondan kurtuluyor ve Liger Bomb yapıp tuşa gidiyor: 1…2… Olmuyor! İki adam da yerde, yavaş yavaş kalkıyorlar ve yumruk savaşına giriyorlar. Şimdi chop savaşı başlıyor. Drew rakibini domine ediyor. Fakat Roode’dan stand up enzuigiri geliyor. Fakat Drew kendisine gelip çok ani bir Claymore çakıyor! Tuş: 1…2… Roode bir ayağını ipe koyuyor! Drew rakibini ringin ortasına çekmek istiyor ama Roode kendisini ringin dışına atıyor. Drew onun yanına inmek istiyor ama hakem engel oluyor. En sonunda Drew’dan TOP CONE HILO GELİYOR! BU ÇOK İYİYDİ! İki adam da şu an ringin dışında yerde, Drew yavaş yavaş kalkıyor ve Roode’u ringe sokuyor. Drew Claymore için çıldırıyor. Roode kalkıyor ve onun üzerine koşuyor ama Roode rakibine spinebuster yapıyor! Roode rakibini kaldırıyor ve Glorious DDT deniyor, Drew’dan sunset flip ama tuş gelmiyor. Roode en sonunda iplerden sekiyor ve Glorious DDT yapıyor! Roode tuşa gidiyor: 1…2… Olmuyor! Roode ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırıyor ve bir Glorious DDT daha yapıyor. Roode bir daha kalkıyor ve bir tane daha yapmak istiyor ama Drew ondan kurtuluyor ve headbutt yapıyor. DREW ARDINDAN CLAYMORE YAPIYOR VE TUŞA GİDİYOR: 1…2…3!

Kazanan ve yeni NXT Champion: Drew McIntyre (22:22) ***3/4

Feud Drew McIntyre'ın galibiyeti ile son buluyor. Bobby Roode ise Smackdown kadrosuna çıkıyor. İncelemesinden yararlandığım ve incelememi okuyup yorum yapan herkese teşekkürler.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2017, 09:00   #2
N-A-B-U
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 77
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 1660
Rep Derecesi: Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.

Güzel maçtı ve izlediğim ilk Takeover buydu.
imza

LONGEST REIGNING DIVAS CHAMPION WWE HISTORY (301 DAY)
2X DIVA OF THE YEAR
2X DIVAS CHAMPION
TOTAL DIVAS STAR

THE BEST CHAMPION AS A RESULT

• The Bella Twins
    Under Taker
    AJ Styles
    Drew Mcintyre
    Naomi
    Jeff Hardy
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2017, 11:12   #3
I Not Love Balor!
Destroyer244 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tarsus
Konular: 16
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 182
Rep Derecesi: Destroyer244 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Destroyer244 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Güzel inceleme olmuş. Sıkılmadan okudum. Tebrikler.
Destroyer244 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2017, 21:42   #4
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 922
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 141388
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Drew'in belki de ilk ciddi feuduydu. Kendisi düzgün bir feuda girmeden direk kemere oynadı. Ben bu durumdan çok rahatsız oldum ve hala da rahatsızım. İnceleme için ise eline sağlık.
imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2017, 21:43   #5
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 641
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 59978
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Eline sağlık, Mcintyre'nin 7 yıl sonra WWE'ye dönüp kemer alması iyi oldu.
imza
we don't set the bar, we are the bar!

Cena - Reigns - Orton - Ambrose - Lesnar - Strowman - Gargano

Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil