GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 09-10-2011, 14:38   #1
Banned
The Master Manipulator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 738
Konular: 35
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 150
Rep Derecesi: The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart WWE Smackdown 7 Ekim 2011

Chirstian önderliğinde Wade Barrett,Cody Rhodes,Jack Swagger,Dolph Ziggler,David Otunga ringe geliyorlar. Chirstian konuşmaya başlıyor Triple H'i güvenli bir iş ortamı sağlayana kadar Live Event'larda protesto edeceklerini söylüyor. Sırayla diğer güreşçilerde mikrofonu alıp konuşuyorlar aynı şeyi söylüyorlar. Swagger sonra Del Rio'yu anons ediyor Rio'da bir konuşma yapıyor ve sonra Teddy Long geliyor Alberto'nun Sin Cara ile bu gece maç yapacağını Cody'nin ise Chirstian ile takım olup Orton ve Sheamus'a karşı bir maç yapacağını söylüyor.

Alberto Del Rio vs Blue Sin Cara

Del Rio Cara'ya hemen saldırıyor onu tekmeliyor yumruklar atıyor Cara'yı iplere atıyor geldiğinde yumruk deniyor yapamıyor Sin hurracanna yapıyor. İplerden sekip shoulder block yapmak istiyor ama Rio onu belinden yakalıyor ve slam yapıyor tuş deniyor ama başarısız oluyor. Rio hemen headlock bağlıyor bir süre kilit devam ediyor ama Cara yumruk darbeleri ile kurtuluyor ama yine Rio onun başını yere çarpıyor. Bir tekme atıp tuş deniyor ama başarısız oluyor Del Rio yine tekme darbeleri vurup tuş deniyor ama yine başaramıyor headlock bağlıyor gene Rio Cara'nın maskesini çıkarmak istiyor Cara yumruklar ile kurtulsada Rio onu köşeye yolluyor üstüne doğru koşuyor ama Cara bir tekme vuruyor köşeye çıkıp flying hurracanna yapıyor. Cara klasik tekme darbelerini indiriyor ama Rio onu köşeye atıyor üstüne koşuyor ama Cara ona shoulder block yapıyor Cara hurracanna DDT karışımı bir hareket yapıyor ve tuş deniyor ama başarısız oluyor Sin Cara zar zor köşeye çıkıyor Rio'nun üstüne atlamak istiyor ama Rio onun koluna çok sert bir tekme indiriyor ve cross armbreaker bağlıyor Cara bir kaç saniye sonra pes ediyor maçı Rio kazanıyor. Bir anda black Sin Cara geliyor ve Blue Cara'nın elini ters çevirip suplex yapıyor ardından köşeye çıkıp üzerine atlıyor.

Jack Swagger and Dolph Ziggler vs Air Boom

Ziggler ve Swagger Air Boom'a arkadan saldırıyorlar Dolph Evan'ı dövüyor Jack Kofi'yi sonra Jack Evan'a bir kaç tekme indiriyor Jack Evan'ı tutuyor tişört'ünü kafasına çekiyorlar ve öyle Dolph seri seri yumruklar indiriyor Dolph Evan'ı kaldırıp Zig Zag vuruyor Evan sakatlandığı için maç handikap maçına dönüşüyor. Kofi Jack'a delirmiş gibi saldırıyor tekmeler yumruklar vuruyor hakem son anda ayırıyor onu. Kofi Jack'in ayağından tutmaya çalışıyor ama Jack ayağı ile ona vurup Ziggler'e tag veriyor ama Kofi ona da deli gibi saldırıyor hakem yine ayırıyor Kofi tekrar saldırmaya çalışırken Dolph ona bir super kick vuruyor ve Jack'a tag veriyor Jack Kofi'ye bir yumruk vuruyor Jack Kofi'yi kaldırıyor ve suplex yapıyor ama Kofi toparlanıp yumruk darbeleri indiriyor ama Jack onun kafasını yere çarpıyor. Jack Ziggler'e tag veriyor Ziggler Kofi'ye suplex yapıyor ve onu yumrukluyor tekmeler vuruyor bir suplex daha deniyor ama Kofi kurtulup iplerden sekiyor ama aynı anda clostline vuruşuyorlar. Bir anda Evan görevlilerden sıyrılıp Kofi'den tag alıyor Dolph'e tekmeler indiriyor Swagger'ede bir dropkick vuruyor ama Ziggler toparlanıyor ve Evan'ın boynunu sarsan bir hareket yapıp Jack'e tag veriyor hemen Swagger Evan'ı kaldırıp gutwrech powerbomb yapıyor tuşa gidiyor ve maçı kazanıyorlar.

Beth Phenoix vs Alicia Fox

Phenoix hemen Fox'a saldırıyor tekmeler vuruyor Fox'u köşeye atıyor üstüne koşuyor ama tekme yiyor Fox köşeye çıkıyor ama Beth hemen ona bir yumruk vuruyor Alica köşeden düşerken roll-up deniyor ama Beth ona tekme vuruyor ve kaldırıp glamazon yapıyor tuşa gidip maçı kazanıyor.

Ve aylar sonra Big Show dönüyor Mark Henry hakkında bir promo kesiyor sonra Henry geliyor ona cevap veriyor ve gidiyor.

Ezekiel Jackson vs Jinder Mahal

Mahal Jackson ile dalga geçiyor Zeke üstüne yürüyor hakem ayırıyor maç başlıyor Mahal bir tekme indiriyor Zeke'nin karnına baldır darbeleri vuruyor onu çekip iplere atmak istiyor ama Zeke izin vermiyor ve Mahal'ı iplere atıyor geldiğinde sırtından onu atıyor ve suplex yapıyor bir suplex daha yapıyor ve pes ettirme hareketini deniyor ama Mahal sırtından iniyor ve ona tekme vuruyor Zeke toparlanıyor ve Mahal'a vurmak istiyor ama Mahal ona clostline yapıyor Mahal Zeke'ye birkaç tekme vuruyor ve tuş deniyor ama başarısız oluyor Mahal Zeke'nin boynuna bir kilit bağlıyor Zeke yumruk darbeleri ile kurtuluyor ve Mahal'a 2 defa suplex yapıyor Zeke bir suplex daha yapıyor bir suplex daha vuruyor ve Mahal'ı kaldırıp Torture rack bağlıyor Mahal hemen pes ediyor.

Randy Orton & Sheamus vs Cody Rhodes & Chirstian

Lock-up ile başlıyorlar Sheamus üstün çıkıyor ve headlock bağlıyor Chirstian onu bir anda iplere yolluyor geldiğinde ona yumruk atmak istiyor ama shoulder block yiyor Sheamus Chirstian'ı iplere götürerek klasik ters tokat darbelerini vurmak istiyor ama Chirstian dirsek darbeleri ile izin vermiyor ve hemen Cody'e tag veriyor Sheamus Cody'e saldırıyor yumruklar vuruyor onu dışarı atmak istiyor ama Cody son anda iplere tutunuyor Cody takla ile içeri giriyor Sheamus hemen onu iplere götürüyor ve klasik ters tokatlarını vuruyor köşeye geçip yine klasik baldır darbesini indiriyor ringe giriyor ama Cody onun ayaklarına yapışıyor ama Sheamus ona yumruklar vuruyor o arada Chirstian onu oyalıyor döndüğünde Cody ona ters mic check yapıyor yumruklar vuruyor Sheamus'a ve onun boynuna bir kilit bağlıyor Sheamus bir anda onu sırtından atıyor ve Orton'a tag veriyor aynı anda Cody'De Chirstian'a veriyor Orton 2 clostline geçiriyor Chirstian'a birde Orton stompt geliyor ve Chirstian köşeye kadar gidiyor Orton üstüne koşuyor ama Chirstian ona tekme atıyor ve iplerden sekip Orton'a vurmak istiyor ama Orton onu sırtından atıyor ve köşede Chirstian'a 10 yumruk atıyor ve klasik iplerde ddt vuruyor. Ve RKO tauntlarına başlıyor ama bir anda Cody onun dikkatini dağıtıyor Chirstian'da dışarı çıkıyor Orton onu kovalıyor Chirstian içeri giriyor Orton'da girmek istiyor ama Cody onun ayağından tutuyor ve izin vermiyor ama Orton ona bir yumruk vuruyor ama döndüğünde Chirstian'dan dropkick yiyor Chirstian Randy'i içeri sokuyor ve orada yumruklar vuruyor ama Orton toparlanıyor ve yumruk darbeleri vuruyor ama Chirstian iplerden sekip shoulderblock vuruyor ve Cody'E tag veriyor Rhodes Orton'u bir süre yumrukluyor ve Chirstian'a tagı veriyor Chirstian Ortona 2 yumruk vuruyor Orton bir anda toparlanıyor yumruklar tekmeler vuruyor iplerden sekiyor ama Chirstian ona spinebuster yapıyor spear için köşeye geçiyor Randy'nin kalkmasını bekliyor Randy'nin üzerine koşuyor ama Orton ona tekme geçiriyor ve clostline vuruyor iki güreşçide yere seriliyor ikiside aynı anda takım arkadaşlarına tag veriyorlar Sheamus hızlı davranıyor ve 2 clostline vurup suplex yapıyor sonra Cody'i köşeye yollayıp üstüne clostline ile uçuyor iplerden sekip ona baldır darbesi indiriyor köşeye çıkıyor. Cody'nin üstüne atlamak istiyor ama Cody son anda çekiliyor ama Sheamus yere düşmüyor ve döndüğünde Cody'e backbreaker yapıyor tuş deniyor ama başarısız oluyor tauntlarına başlıyor. O arada Chirstian üstüne koşuyor Sheamus'un Sheamus Chirstian'ı dışarı yolluyor ve Sheamus Orton'a tag veriyor Sheamus Chirstian'ı tutmak için dışarı çıkıyor Orton hemen Cody'E RKO vuruyor tuşa gidip maçı kazanıyor.

Şovun sonunda Henry Show hakkında bir promo kesiyor ve Big Show ona saldırıyor yumruklar tekmeler vuruyor görevliler onları zor ayırıyor Big Show ara sıra görevlilerden kurtulup Henry'e saldırıyor sonra Big görevlileri haşat ediyor ve Mark'a saldırıyor ama Henry üstün çıkıyor anonuncer table'a WSM yapmak istiyor ama Big Show'dan Chokeslam yiyor şov bu görüntüler ile son buluyor.
The Master Manipulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 15:23   #2
End Of Days
Straight Edge Savior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 69
Konular: 0
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 152
Rep Derecesi: Straight Edge Savior NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Straight Edge Savior NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

Big Show'u yeniden görmek güzeldi.
Straight Edge Savior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 17:21   #3
Dark King
The C-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 1.816
Konular: 15
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 837
Rep Derecesi: The C-R Ana kadroya çağırıldın.The C-R Ana kadroya çağırıldın.The C-R Ana kadroya çağırıldın.The C-R Ana kadroya çağırıldın.The C-R Ana kadroya çağırıldın.The C-R Ana kadroya çağırıldın.The C-R Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Muhteşem bir Smackdown izledik. Özellikle Show´u çok beğendim. Kilo vermiş ve hareket kabiliyeti artmış. Çok çabuk hareket edebiliyor. Seyircilerin yaptığı reaksiyonda muhteşemdi. Teşekkürler böyle bir şov için.
imza

Yo (Hey) Sence insanlar ne zaman ölür? Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı? Hayır. Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı? Hayır. Zehirli bir mantardan yapılma çorba içtiklerinde mi? Hayır. İnsanlar unutuldukları zaman ölür..


The C-R isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 17:34   #4
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 43.780
Konular: 5927
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Böyle bitmiyor bu şov. Daha sonra Big Show steel chairi alıyor, Mark Henry'nin bacağına sıkıştırıyor, steel stepsin üstüne çıkıyor ve Henry'i sakatlamak için onun bacağının üzerine atlamak istiyor. Ancak Teddy Long geliyor ve Vengeance'deki maç isteğinin kabul olduğunu ama Henry'i sakatlarsa bu maçın iptal olacağını söylüyor. Big Show biraz düşünüyor. Daha sonra vazgeçiyor ve steel stepsten inip Henry'nin bacağındaki sandalyeyi alıyor. Daha sonra Big Show sandalyeyi alıp Henry'e birkaç sandalye darbesi daha vuruyor, Big Show, Henry'e darbe vururken Teddy yapma diyor ama Show dinler mi. Big Show sinirli bir şekilde Henry'e bakarken show sona eriyor.:

Edit: Benden iyi incelemeci olur mu be?
Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 19:09   #5
Banned
The Master Manipulator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 738
Konular: 35
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 150
Rep Derecesi: The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

Benim izlediğim yerde şov orada son buluyordu. Emeğe saygı göstermemen şaşırtıcı başvursaydın kardeşim şovu yapmak için o zaman.
The Master Manipulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 19:21   #6
Demon King
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Nereden: İzmir
Mesajlar: 14.838
Konular: 1516
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 17771
Rep Derecesi: Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Promo pek güzel çevirilmemiş.Maç anlatım olarak güzel.Zaten bu şov çok güzel oldu.İnceleme genel olarak güzel,fakat tek sorun Promo.
imza* Andrade "Cien" Almas - Drew McIntyre - Seth Rollins - The Miz - Velveteen Dream *


Be A Booker Yarışması | Road to Wrestlemania Üçüncüsü

2. Be A Booker Yarışması | Queen Of The Rings Kazananı

GTR Slammy Awards 2017 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2016 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2015 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2014 En İyi BAB Yazarı

Rage Of Breed isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 19:23   #7
Banned
The Master Manipulator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 738
Konular: 35
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 150
Rep Derecesi: The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

İngilizcem yok malesef bu konuda yardım etmek isteyen ÖM atsın.
The Master Manipulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 22:35   #8
Kayıtlı Kullanıcı
rated_Rko_killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 316
Konular: 0
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 151
Rep Derecesi: rated_Rko_killer NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.rated_Rko_killer NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

Artık incelemelerde çeviriler yok mu :S Türkce izliyecek bir kanal bilmiyorum orjinal yayınlardan takip ediyorum burdaki incelemelerden konuya vakıf oluyordum sanıyorum incelemeleri yapan arkdaslar reel hayatta biraz yogunlar ondan bukadar geç yapıyorlar ama ceviri benim icin incelemerin ingilizce bilmeyenler icin can damarı.Emeginiz icin tesekkurler.
rated_Rko_killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2011, 22:43   #9
#thelunaticfringe
Soerwax BI-TW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Antalya
Mesajlar: 15.807
Konular: 1127
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5422
Rep Derecesi: Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

İngilizce bilen biri olsaydı yanında iyi olurdu ben sadice konuşma yapıldığı anları okurum hep.
imza

-[S]-oe-[R]-wax


“I knew I was better than everyone in developmental, I’m going to say that right now”

“If you dont put everything you have into achieving your dreams, you might end up regretting it at some point in your life.”

“Don’t be a jerk. That’s a good piece of advice. Come with hopes high, head low, open ears, open eyes and work hard, and that’ll get you where you want to be.”

“I’ve always talked about disappearing, about getting off the grid. But I feel like I’ll be trapped in this forever.”

“I didn’t sell out, I’ve Bought in to the Evolution.. of Seth Rollins!”

| Soerwax - Tumblr| Soerwax - Deviantart | Soerwax - Youtube | Soerwax - Twitter |Soerwax BI-TW isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2011, 14:07   #10
Banned
The Master Manipulator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 738
Konular: 35
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 150
Rep Derecesi: The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Master Manipulator NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

Tamam arkadaşlar çeviri sorunu çözüldü. Diğer haftaki yanında türkçe çeviriler olacaktır.
The Master Manipulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.