GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-11-2017, 00:45   #1
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nerden: İzmir
Mesajlar: 23.902
Konular: 4438
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 29220
Rep Derecesi: FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.FightOwensFight WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Duyuru: Yönetimden Alınan Kararlar - Kasım 2017

Merhaba arkadaşlar, öneri - şikayet konusundaki görüşlerinizi değerlendirdik, uzunca tartıştık ve şu kararları aldık;
 • Ask fm linklerinin profillerden, imzalardan kaldırılması kabul edildi. Bununla ilgili ayrı bir duyuru da geçildi zaten. Yine de hatırlatmış olalım, lütfen ask fm linklerini imzalarınızdan veya profillerimizden kaldıralım arkadaşlar.
 • Sosyal grupların etkinleştirilmesi önerisi grupların alakasız ve yanlış biçimde kullanılmasından ötürü reddedildi.
 • Profil seçeneklerine "Sadece Ben" ve "Kim Duvarını Ziyaret Edemez Listesi" talebi teknik olarak mümkün olmadığından reddedildi.
 • Puroresu bölümünün alt başlığındaki açıklama bölümü ''Japon Profesyonel Güreşi Hakkındaki Tartışmalar Bu Alanda'' olarak değiştirilmesi talebi kabul edildi. Böylelikle güreşe yeni başlayanlar ve Puroresu kavramını bilmeyen arkadaşlar için daha kolay olabilir.
 • Avatar - imza değerlendirme konusuna günde 3 mesaj atma önerisi konu takibi standartının mümkünatı olmadığı için reddedildi.
 • "Hafifte olsa küfür olmalı" önerisi reddedildi. Küfür etmek insana bir şey kazandırmadığı gibi, forum ortamını baltalar ve seviyeyi düşürür.
 • "Eski kadın güreşçilerin fotoğrafı paylaşılmamalı" önerisi reddedildi. Her ne kadar güreş ile ilgili bağlarını koparmış olsalar da bir zamanlar bu sektörün içinde bulundukları için fanlarının olmasından ötürü bir sakınca görülmedi. Günlük fotoğraf konusu paylaşım sınırı bire (1'e) düşürüldü.
 • Alt forumları engelleme talebi gerekli görülmediğinden reddedildi. Özel olarak görüntülenmesini istemediğiniz bir bölüm varsa forum yöneticilerine ulaşabilirsiniz.
 • "Ana forumlardaki GFW Impact ibaresindeki GFW yazısı kaldırılsın" talebi kabul edildi.
 • "Bu ay en formda üyeler kısmı kaldırılsın" önerisi reddedildi.
 • "PPV'lerde Chatbox uygulaması getirilsin" önerisi hem Chatbox forumu yavaşlattığı için hem de PPV'lerde zaten sohbet konusu açıldığı için reddedildi.
 • "Siyaset yasaklanmalı" önerisi reddedildi.
 • "Spor bülteninden banlanan üyelerin sadece taraftarı olduğu takımın tartışma konusuna girmesi" önerisi reddedildi. Böyle bir şeyi yaparsak spordan banlanmanın anlamı kalmıyor. Ayrıca spor banlarında kesinlikle af yok.
 • "Etkinlik haftalarına sosyal sorumluluk projeleri dahil edilsin" önerisi kabul edildi.
 • "Yeni emojiler eklensin" talebi kabul edildi.
 • "Emeklilerin posta kutusu kapasitesinin 100'e çıkarılması" talebi kabul edildi.
 • Konularda "leş, vasat, mutant, çöp" vb. gibi güreşçiyi aşağılayan ve fikir belirtmeyen; tamamen facebook güreş gruplarının bir akımı olan, oradaki seviyeyi tam olarak yansıtan kelimelerin neden öyle düşünüldüğü hakkında ayrıntılı açıklaması yazılmamışsa, yalnızca bu şekilde yorum yapılması yasaklandı. Bu tarz yorumlarda işlem uygulanacak. GüreşTürkiye tüm sosyal medya hesaplarında diğerlerinden ayrışan, vizyonist tutumlar sergilerken, ana kaynağı; internet sitesi/forumunun böyle olmaması gerekmektedir. Facebook ya da diğer sosyal mecralarda her gönderiye "leş", "cahil", "mutant", "vasat" vb şeyleri yazmak olağan bir durum olabilir fakat GüreşTürkiye kültüründe bu tür bir unsur bulunmamaktadır. Facebook ya da Instagram alışkanlıkları, foruma taşınmamalıdır. Bu bir kısıtlamadan öte, seviye arttırma kararıdır. Kalite düzeyini yüksek tutmak gerekir. GüreşTürkiye; nitelikli insanların, nitelik kavramına henüz ulaşmamış/tanışmamış bireylerden ayrıldığı yerdir.
imza

#hürriyetveitilaf

Konu FightOwensFight tarafından (10-11-2017 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 12:48   #2
NXT Specialist
Critorax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nerden: Kocaeli
Mesajlar: 4.797
Konular: 624
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 32280
Rep Derecesi: Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Critorax Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yönetim olarak forumumuz için en doğru kararları almaya çalıştık. Forumumuza hayırlı olsun.
imza


Eski Nick: fetiborn41
RPG: "Current Mr. MitB" Baron Corbin
Skype: fetiborn41

In Memory of Sinan "FightOwensFight" Kalaycı

Critorax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 12:57   #3
III
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Nerden: Aksaray
Mesajlar: 8.822
Konular: 633
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 23049
Rep Derecesi: The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Kararları alırken GüreşTürkiye'nin yazılı ya da yazısız kurallarına dikkat etmeye çalıştık arkadaşlar. İyi forumlar diliyorum hepinize.
imza
1714

Sorularınızı ya da görüşlerinizi özel mesaj ya da Skype'taki hkmtzybk hesabıma ulaşarak iletebilirsiniz.

RPG: Moose

#guresimedokunma
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 13:31   #4
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2015
Nerden: Bakü Azerbaycan
Mesajlar: 21.275
Konular: 1823
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 4935
Rep Derecesi: The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.The Vigilante IC kemerini kazandın.
Standart

Hayırlı uğurlu olsun yeni kararlar.
imza
Önemli İtirafForum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi
Hafta
106.08.2017

Onur Kürsüsü - En Çok Mesaj Yazan "Karagöz" Üyeleri Listesi
AyYıl
Ağustos20157
Eylül201510
Ekim20157
Ocak201610
Mayıs20167
Haziran20163
Temmuz20172
Kasım201710

Onur Kürsüsü - En Çok Konu Açan "Hacivat" Üyeleri Listesi
AyYıl
Mayıs20169
Haziran20163
Temmuz20163
Ağustos20165
Haziran201710
Temmuz20171
Ağustos20172
Eylül20178
Kasım201710
Hepsi201710(877)

Haftanın İspiyoncuları Listesi
AyYıl
Temmuz20168
Temmuz20179
Ağustos201710
Kasım201710

Diğer Başarılar
20. Etkinlik Haftası: Royal Rumble 2016 El Yazısı Yarışması 3.sü
7. Yıl Şenlikleri El Yazısı Yarışması 3.sü
27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series 2017 Be A Booker Yarışması 1.si


Sevdiğim Güreşçiler
1-56-1011-1516-20
UndertakerCM PunkKelly KellyThe Miz
StingCody RhodesAdam ColeJimmy Uso
Alberto El PatronFinn BálorAlexa BlissJey Uso
EdgeBecky LynchAndrade "Cien" AlmasAleister Black
Baron CorbinRoman ReignsLiv MorganMaryse
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 13:39   #5
The Miz Fan Boi
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nerden: Ankara adı kara...
Mesajlar: 4.382
Konular: 206
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7193
Rep Derecesi: Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

"Konularda "leş, vasat, mutant" vb. gibi güreşçiyi aşağılayan ve fikir belirtmeyen; tamamen facebook güreş gruplarının bir akımı olan, oradaki seviyeyi tam olarak yansıtan kelimelerin neden öyle düşünüldüğü hakkında ayrıntılı açıklaması yazılmamışsa yapılması yasaklandı. Bu tarz yorumlarda işlem uygulanacak. GüreşTürkiye tüm sosyal medya hesaplarında diğerlerinden ayrışan, vizyonist tutumlar sergilerken, ana kaynağı; internet sitesi/forumu böyle olmaması gerekmektedir. Facebook ya da diğer sosyal mecralarda her gönderiye "leş", "cahil", "mutant", "vasat" yazmak olağan bir durum olabilir fakat GüreşTürkiye kültüründe bu tür bir unsur yoktur. Facebook ya da İnstagram alışkanlıkları foruma taşınmamalıdır. Bu bir kısıtlamadan öte, seviye arttırma kararıdır, kalite düzeyini yüksek tutmak gerekir. GüreşTürkiye; nitelikli insanların, nitelik kavramına henüz ulaşmamış bireylerden ayrıldığı yerdir."

Güzel.
imza


Cennetle savaşıp yenik düşen Beyaz Şeytan neden hala buralarda dolanıyor? Her şeyini Cennete kaybeden Şeytan, neden hala uluyor? Anlamış olmalıydın, bağırabilirsin, çığlık atabilirsin, fakat sesin asla Cennete ulaşmayacak. Ne de hıçkırıkların.

_______Comicvine listelerim.

Kahraman Baykuş.
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:02   #6
Survivor 2018 Avatarı
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 7.114
Konular: 812
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 11056
Rep Derecesi: Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Bad Influence WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Beyler çöp diyenleri şikayetleyeceğim için muhtemelen şikayet şampiyonu olacağım.
Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:11   #7
Unsettling Differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Nerden: Los Angeles, California
Mesajlar: 2.647
Konular: 64
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8981
Rep Derecesi: Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

En son maddeyi ben yazmıştım, kabul edilmiş, teşekkürler.
imza
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:13   #8
Victoria Kebabı Çok Sever
Look A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 10.372
Konular: 1128
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 28357
Rep Derecesi: Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Hayırlı ve uğurlu olsun formumuza.
imza
9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017
22 Ekim 2017
19 Kasım 2017
29 Ocak 2018


DÜNÜN,
BUGÜNÜN VE YARININ İMPARATORİÇESİ''We got TWO WORDS FOR YA! POST IT!- Bella's Legacy and L.A.W


A S U K A L A N D I N!
2017 Return Of The Year
2017'nin En Hızlısı
2017'nin En Aktifi
2017'nin En Uykusuzu (The Peep's ve Makerz ile)
Ocak 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.si-Konu 2.si
Aralık 2017 Onur Kürsüsü (Mesaj 2.si-Konu 3.sü)
Kasım 2017 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.si-Konu 1.si)
Royal Rumble 2018 Etkinlik Parlayanı
Survivor Series 2017 Etkinlik Parlayanı
Wrestlemania XXX Etkinlik Parlayanı
12.11.2017 Haftanın Parlayanı
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble El Yazısı Yarışması 1.si
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması 1.si
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 1.si
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series Poster Yarışması 1.si
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 1.si
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması 1.si
13. Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX El Yazısı Yarışması 1.si


ASUKA-EMBER MOON-AJ STYLES-CHRIS JERICHO

RPG: Alex Koslov.
Look A Wizard isimli Üye şuanda online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:18   #9
REIGNS OLMAK ISTERDIM
Dark Knight The 3rd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: -
Mesajlar: 5.370
Konular: 36
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 27905
Rep Derecesi: Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Dark Knight The 3rd WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Alıntı Bad Influence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beyler çöp diyenleri şikayetleyeceğim için muhtemelen şikayet şampiyonu olacağım.
Evet ben de Mahal'e leş dediğin zamanlar şikayet edeceğim.
imza
[CENTER][B][SIZE="3"]THIS IS MY YARD NOW[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][url=https://hizliresim.com/Mdgv57][img]https://i.hizliresim.com/Mdgv57.jpg[/img][/url][/CENTER]
Dark Knight The 3rd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2017, 14:53   #10
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 10.749
Konular: 774
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 23712
Rep Derecesi: Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Kimsenin isteğini es geçmeden, saatlerce kafa patlattık ve tartıştık. Hepimizin iyiliği için güzel kararlar aldığımızı düşünüyorum.
imza
Bir aslana neler yapması gerektiği söylenmez,
çünkü bir aslan zamanı gelince ne yapması gerektiğini çok iyi bilir.#50BinAboneİçinFenerYak

#BüyükİstanbulBuluşması
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.