GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-11-2012, 11:30   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 22 Kasım 2012 TNA Impact Wrestling

Önceki Impact'lerde olanları görüyoruz. A&E olaylarının yanı sırada Roode vs Storm olayını görüyoruz. Roode, Storm'u yenip contenderlığı almıştı. Şimdi arenadayız ve pyrolar patlıyor. Jeremy Borash ringde ve Gut Check olacak. Şimdiki güreşçi 2. jenerasyon güreşçisi Wes Briscoe. Ve işte gecenin ilk maçı, Wes'in rakibi...

Wes Briscoe vs Garrett Bischoff

Garrett geliyor. Harika bir maç olacaktır eminim (!). Bischoff geliyor ve taunt yapıyor. Maç başlıyor. Wes arkadan tuttu ve belly to back takedown yaptı. Kaldırdı Garrett ve bir dirsek darbesi yapıp belly to back takedown yaptı, facelock yaptı ama Briscoe kalktı ve kolndan tuttu, arm wrench yaptı Garrett, karşılıklı kilitler varken Wes'ten bir firemans carry ardından leg drop denedi ama Garrett sıyrıldı ve bir arm drag ardından elbow drop denedi ama Wes çekildi! İkili kalktı ve destek alıyor. Angle geliyor o sırada. Lock up geldi yeniden, köşeye ittiler birbirlerini. Hakem ayırıyor ve ikiside bıraktı. Bir side headlock takedown geldi Garrett'tan ama headscissors yapıyor Bischoff. Bir side headlock takedown geldi Wes'ten ama kurtuldu Garrett ve aynı anda dropkick yapıyorlar! İkisi yine ayakta. Angle destek veriyor. Wes itti ama Garrett'tan shoulder block. İplerden sekti, hip toss denemeleri geldi ikiliden, olmadı ama Wes'ten monkey flip. Wes iplere atacakken Garrett attı ama shoulder block Wes'ten! 1 2 olmadı. Kalkınca side headlock takedown yapıyor Garrett ama Wes kalktı, iplere yolladı ama Garrett'tan shoulder block! Ardından karşılıklı forearm smashler geliyor. Wes destek alan taraf. Bir tekme atıyor ve swinging neckbreaker! Tuş deniyor ama başarı yok. Bischoff kalkınca bir running lariat yapıyor ve ikiside yerde, hakem sayıyor. Garrett bir chinlock yapıyor. Wes kalkmayı deniyor yavaştan. Dirsek darbeleri vuruyor Wes ama bir dirsek darbesi ile yere aldı Garrett. İplere yolladı ama bir corckscrew crossbody Wes'ten. Kalkınca Garrett leg takedown yaptı, tuş olmadı. Bu sefer leg takedown yapan Wes ama tuş gelmedi. Kalkınca Wes'ten bir tekme, suplex yapacakken Garrett izin vermedi ve bir roll up yapıyor ama olmuyor. Kalkınca Garrett bir flapjack yapıyor ve taunt yapıyor. Bir yumruk deniyor ama Wes sıyrılıyor, bir Ranhei! 1 2 3!

Kazanan: Wes Briscoe

Briscoe mutlu! Aynı zamanda şaşkın. Angle içeriye girip ona sarılıyor. Garrett'ta sarılıyor. Bunu kutluyor Wes.

Arka alanda Gut Check kazananları var, hepsi heyecanlı. Snow onlarla konuşuyor. Bu gece Gut Check OFN olduğu için sizin şansınız diyor. Gayet heyecanlılar. Taeler'da orada!

Ardından arka alanda Briscoe, Garrett ve Angle var. Çok mutlu Briscoe. Angle onun için mutlu olduğunu söylüyor. Garrett'a sen zaten başardın diyor ve iyi bir maçtı diyor.

Joey Ryan ringe geliyor!

Joey: Bu gece Tüm Gut Check kazananları için OFN. Joey Ryan Gut Check hakkında çok şey biliyor ama en büyük yıldız olmak için Gut Check'i kazanmama gerek yok. Joey Ryan bir yıldız olarak doğdu ve Hulk Hogan ben ile Matt Morgan'ı ayırarak bizi durdurabileceğini sanıyor. Hogan, TTC Şampiyonlarını ayıramazsın ve işte bu Joey Ryan ile Matt Morgan'ın olacağı şey. İşte bu yüzden Chavo Guerrero'yu çağırıyorum. Matt büyük ama Joey Ryan bir dev. Ve herkes biliyor ki cüsse önemlidir!

Joey Ryan vs Chavo Guerrero

Chavo geliyor ve kemeri belinde. Ardından kemerini çıkarıp hemen içeriye giriyor. Ryan hemen darbeler vuruyor ve köşeye itip bir yumruk atıyor. Üstüne gitti ama Chavo köşeye aldı ve yumruklar atıyor ardından köşeye yolladı ve bir hip toss ardından iplerden sekti ve bir flipping senton! Kalk diyor Chavo. Ryan dur diyor. Yumruk deniyor ama Chavo tuttu, bir yumruk ve european uppercut ama bir knee lift Ryan'dan. Köşeye atıp üstüne koştu ama Chavo çekilince kötü vurdu köşeye, Chavo'dan bir european uppercut ve yüz üstü köşeye yolladı, arkadan tuttu ama Ryan iplere tutundu. Hakem ayırdı ve Ryan o sırada darbelerle yere alıyor. Ryan'dan sert bir yumruk geliyor. Ryan bekliyor Chavo'yu. Yumruklar atıyor ama Chavo darbelerle karşılık veriyor ama Ryan'dan knee lift, köşeye yolladı ama Chavo'dan back elbow! Üstüne gitti ama Ryan'dan bir dropkick! Ryan taunt yapıp tuş deniyor ama başarı yok. Bir chinlock yapıyor Ryan. Chavo yumruklar atıyor, Ryan bir yumruk atıyor. Üstüne gidiyor ama Chavo'dan bir dropkick! İkiside yerde. Chavo yumruğu tuttu ve yumruklar atıyor. İplere yollayacakken Ryan yolladı ama Chavo'dan tilt a whirl headscissors! Üstüne gitti ama Ryan üstünden aprona yolladı ancak Chavo'dan bir yumruk ve springboard senton! Chavo destek alıyor. Ryan kalkınca bir tekme atıyor ve Three Amigos'a başlıyor! Birinci, ikinci ve üçüncü! Chavo taunt yapıyor ve köşeye çıkıyor! Frog Splash zamanı! Chavo taunt yaparken Morgan içeriye giriyor ve boğazı ndan tutuyor ve sıkıyor. Boğazından kaldırıyor ve bu tüm rostera diyor, chokeslam!

Kazanan by DQ: Chavo Guerrero

Hakem DQ veriyor. Hernandez o sırada içeriye giriyor ama Morgan çıkıyor. Hernandez gel diyor.

Aries ile bir röportaj var.

Aries: OFN çok iyi. İstediğim kişiyi çağıracağım. Gut Check'ten olacak ama bu aslında Gerçek Check. Ve ben çağırdığımda herkes şaşıracak.

Sam Shaw ringe geliyor. Bakalım kimi çağıracak? Shaw destek alıyor. Ben seviyorum bu Shaw'ı. WWE oyunlarındaki Created Superstarlara benziyor.

Sam: GutCheck kazananı olmak bir onur. Ve OFN'de olduğumdan dolayı ilk GutCheck kazananını çağırıyorum. Alex Silva buraya gel!

Sam Shaw vs Alex Silva

Silva geliyor. Jinder Mahal'a benzettim bu adamı. Güzel bir maç olur umarım. Alex hemen girdi ve bir spear yapıp yerde yumruklar atıyor! Ceketini bile çıkarmadan. Hakem ayırıyor. Ceketini çıkardı ve Sam'e attı. Bir yumruk atıyor ardından iplere yollaı ve bir back body drop! Converse'i yakıyor Silva'nın. Silva köşede aldı ve bir yumruk attı. Sam yerde... İplerden sekip bir tekme attı ardından bir elbow drop ama tuş gelmedi. İplere yolladı ve back elbow Silva'dan! Silva bunu bitireyim mi diye soruyor. Running leg drop deniyor ama Sam çekildi. Silva bir yumruk attı ve kafasını köşeye vurdurdu. Ardından köşeye yolladı. Sam köşede ve bir corner clothesline Silva'dan! Silva'dan bir sleeper hold geliyor. Destek alıyor Sam. Sam kalkıyor ve dirsek darbeleri vuruyor ama bir mat slam Silva'dan! Taunt yapıyor ve Ol' Canada diyor. İplerden sekip bir darbe vuruyor ve Sam yerde. Omzuna baskı uyguluyor ardından bir chinlock yapıyor. Silva kalktı ve dirsek darbeleri vurdu ama bir knee lift Silva'dan ardından bir body slam! bir stomp vurup karnına bastırıyor ayağı ile. İplere yolladı ve bir back body drop ama Shaw kalktı hemen! Shaw'dan harika bir striking spear geliyor ve yerde yumruklar atıyor! Shaw'dan bir dropkick geliyor ardından bir tane daha! yumruktan sıyrıldı ve running dropkick! Kip up yaptı hemen, inverted headlock backbreaker yaptı ardından neckbreaker! Köşeye çıkıyor ve diving leg drop! Sam tuş deniyor, 1 2 3!

Kazanan: Sam Shaw

Keşke maçta üstünlük Shaw'da olsaydı. Etkilendim bu adamdan. Harika bir atletik gücü var.

Arka alanda ODB ve Young var. Hogan'ın odasına giriyorlar ve sanırım maç istiyorlar. Hogan bu OFN diyor gidin çağırın diyor. Ellerinde bir hindi kostümü var bu arada. Ne kadar saçma bu ikili...

Arka alanda ilerliyorlar o sırada. E ve T orada. Hindi giysisi burada mı diyor E. Geçen sene yaptıklarını söylüyorlar. Bu gece OFN diyor, beni çağır ve seni olduğun tavuk gibi göstereyim diyor. O sırada Jesse ve Tara geliyor, beni ara diyor. Young, ikinizide çağıracağım Turkey Bowl için diyor. Şaşırıyorlar. Young ve ODB gidince E ile Jesse selamlaşıyor. Geçen hafta A&E'nin saldırısını görüyoruz ardından onlar hakkında bir video izliyoruz. Ardından A&E yemek yiyor, hindi yiyorlar. Gallows, tam üye olmuş. Tebrikler diyorlar. Striptizci lazım diyor ama ondan önce yapmamız gereken bir şey var diyor. Kalkıyor bir üye ve bir ok atıyorlar. Bakalım kime saldıracaklar?

Christian York hakkında bir video geliyor. Ardından York ringe geliyor. Bu adam Tyler Reks'i hatırlatıyor bana.

York: 16 yıl boyunca buraya gelmek için çok dolaştım ve şu an dünyadaki en şanslı o***** çocuğu gibi hissediyorum. Şimdi şans benim yanımdayken bunu kullanmalıyım. İnsanlar belki bana çılgın diyecek ama şansım varken saygı duyduğum birini çağıracağım. Çağıracağım kişi Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Jeff Hardy!

Jeff Hardy vs Christian York

Jeff geliyor ringe. Jeff kemerlerini veriyor. Maç başlıyor ve lock up geliyor. Arm wrench yapıyor Hardy, hammer lock yaptı ama York dirsek darbeleri vurup iplerden sekti. Jeff bir hip toss denedi, York izin vermedi, Jeff arkadan tuttu, roll up yapacakken York ipleri tuttu. Boşa gitti Jeff, York yumruk denedi ama Jeff sıyrıldı ve back elbow! Hardy sesleri geliyor Impact Zone'dan. Lock up ve arm wrench yapıyor York. Jeff kurtulmayı denedi ama olmadı. Side headlock yaptı York. Jeff iplere yolladı ama York'tan shoulder block! İplerden sekti ama Jeff'ten ducking ardından bir tekme attı, iplere atacakken izin vermedi York, roundhouse kick denedi, Jeff sıyrıldı ama bir back kick York'tan, ardından yüzüne bir tekme ve dropkick! Jeff şaşkın! Jeff gülümsüyor. Reklamlar...

Reklamlardan sonra Hardy, York'un kafasını köşeye vurduruyor. Tekmeler vurup iplere atacakken York attı ve üstüne gitti ama Jeff'ten bir back elbow ve Whisper in the Wind denedi ama York çekildi! Tuş denedi York ama başarı yok. York kaldırıp köşeye attı, corner clothesline ardından pullback clothesline! 1 2 olmadı. York kaldırırken Jeff yumruklar attı, iplere yolladı ve üstüne gitti ama York izin vermedi, roll up denedi, Jeff izin vermedi ama York'tan high knee! 1 2 ama Jeff kurtulmayı başarıyor. Jeff destek alıyor. York kaldırıyor. Chinlock yapıyor ama Jeff darbeler vurdu. Tekme denedi, York tuttu ama mule kick Jeff'ten! York köşede ve Hardyac Arrest deniyor ama York çekilince bacağını kötü vuruyor! York köşeye çıktı ve diving leg drop denedi ama Jeff sıyrıldı, yumruk denedi ama York sıyrıldı ve half nelson suplex! Jeff köşede ve bir Dream Escape York'tan! Bir nevi corner flipping senton. Tuş deniyor ama başarı yok. Ardından bir kilit bağlıyor York. Değişik bir kilit. Jeff acı içinde ve destek alıyor, ayaklarını iplere koydu ve York mecburen bırakıyor. York fena adam değilmiş. York clothesline için bekliyor. Corner clothesline denedi ama Jeff sıyrıldı, York köşeye çarptı, Jeff tekme atıp Twist of Fate denedi, York izin vermedi ama o da ne? York'tan bir tekme ve Twist of Fate! 1 2 ama Jeff kurtuluyor! İnanılmaz! Hardy destek alıyor. York hazırda bekliyor. York bir tekme attı ve tutuyor, swinging neckbreaker yapacakken Jeff iplere yolladı, bir tekme ve bir front suplex slam! York yerde. Jeff köşeye çıkıyor ama York'tan bir yumruk geliyor! Bir knife edge chop yapıyor York! Superplex için tutuyor York ama Hardy izin vermiyor ve yumruklar atıyor! Jeff'ten bir top rope sunset flip geliyor! İkiside yerde! Hakem sayıyor! Hareketin tekrarını görüyoruz. Jeff'ten clothesline geliyor ardından back elbow ve iplere atmayı deniyor, York yolladı ama clothesline Jeff'ten. Jeff bir tekme atıyor ve Twist of Fate! Tuş denemeden kalkıyor ve üstünü çıkarıyor. Köşeye çıkıyor ve Swanton Bomb! 1 2 3!

Kazanan: Jeff Hardy

Güzel maçtı ve Jeff kutluyor. Jeff elini uzatıyor ve ikili el sıkışıyor. York, Jeff'in elini kaldırıyor. Taeler nerede? Jeff kutlamaya devam ederken arkadan Roode geliyor ve York'u çeviriyor, Double R Spinebuster! Ardından bekliyor ve Jeff kalkınca Spear! Harika! Roode yuhalanıyor! Roode kemeri eline alıyor ve Final Resolution'da WHC ait olduğu yere dönecek diyor Roode. Ben gerçek Dünya Şampiyonuyum diye bağırıyor ve kemer evine geri gelecek diyor. Bu Roode cidden harika. Bu gece daha Robbie E vs Eric Young vs Jesse - Turkey Suit maçı olacak ayrıca Aries birisini çağıracak ama kimi? Sırada ise Taeler Hendrix var! Harika! Impact is Taeler! Taeler hakkında bir video izliyoruz. Taeler arka alanda ve yanına Brooke Hogan geliyor. Burada oluşu hakkında konuşuyorlar. Tek bayan GutCheck kazananısın diyor Brooke. Zaten katılan tek bayan değil mi? Sanırım öyle. Reklamlara gidiyoruz.

Taeler ringe geliyor. Şu güzelliğe bakın Taeler mikrofon alıyor.

Taeler: Nasıl gidiyor Impact Zone! Bu OFN ve bu ilk geri dönüş gecem. Şimdi ne kadar yükseldim görmek istiyorum. İşte bu yüzden bu gece GutCheck'teki rakibim Tara'yı çağırıyorum!

Tara vs Taeler Hendrix w/ Jesse Godderz

Tara ringe geliyor. Hakem Taryn Terrell sahi unuttum. İkili ringe geliyor ve klasik tauntlarını yapıyorlar. İkili tartışıyor. Taeler el uzatıyor ama Tara itiyor. Maç başlıyor. Lock up geliyor ve Tara yere itiyor. Taeler şaşkın. Arkadan tuttu Tara ve belly to back takedown yapıyor ardından yüzünü yere vurduruyor. Bir tekme atıyor Tara ardından yumruklar atıyor. Tara kaldırıyor ve bir body slam yapıyor. Tara kaldırıyor ve saçından tutup bir mat slam yapıyor. Tara taunt yapıyor ve destek alıyor. Bir tekme atıyor Taeler'a ardından iplerde boğarken kameraya gülümse diyor. Taeler öksürüyor. Tara tutuyor ve saçından tutup çekiyor sırtında. Ardından bırakıyor ve Taeler kötü düşüyor. Tara kaldırdı ama Taeler yumruklar atıyor ama bir yumrukla yere alıyor Tara. Tara bitti diyor ve bir tekme Tara'dan! Jesse aprona çıkıyor ve Tara ile öpüşüyorlar ama bir dropkick Taeler'dan o sırada! Tara, Jesse'ye çarptı ve Jesse yerde! Taeler small package yapıyor ama başarı yok! Bir hip toss yapıyor Taeler ardından yumruklardan sıyrıldı, bir front kick ardından Protobomb Taeler'dan! Taeler çenesinden tuttu ve headbutt! Ardından yumruklar atıyor Taeler! İplerden sekti ve crossbody! 1 2 ama Tara kurtuluyor. Jesse ne yapıyorsun diye Jesse ile tartışıyor. Tara arkadan geldi o sırada ama Taeler sıyrıldı. Tara ile Jesse az kalsın çarpışıyordu. Taeler'dan bir roundhouse kick! 1 2 ama Tara kurtuldu! Olamaz! Taeler kalktı ama Tara'dan bir facebuster on knee! Kalkınca bir tokat atıyor Tara! Ardından kaldırıyor Widow's Peak için ve Widow's Peak! 1 2 3!

Kazanan: Tara

Tara kazanıyor. Olamaz :punk Gerçi bir beklentim yoktu. Haftaya Impact'te Captain of Peepulation vs Jesse Godderz. Sırada ise Turkey Suit maçı. Gecenin ilk sıkılacağım yeri sanırım.

Eric Young w/ ODB vs Robbie E w/ Robbie T vs Jesse w/ Tara - Turkey Suit Match

Jesse ile Tara geliyor ardından Robbie. Young, hakemle lock up yapıyor Rakipleri üstüne geldi ama double clothesline Young'dan! E'ye stomplar vururken arkadan Jesse kaldırıyor. Jesse kaldırdı ve iplere yolladı, bir dropkick! Jesse bu kadar zıpladım diyor. E kaldırıyor ve iplere atıyor ve back elbow! Oww diye bağırarak taunt yapıyor. Jesse ile iş birliği yapacak gibi. Evet, birlikte iplere yolladı ve bir flapjack! Taunt yapıyorlar aynı anda. E tuş deniyor ama Jesse çekiyor, tuş deniyor, bu sefer E çekti. E itiyor ardından Jesse itiyor, E'den bir knee lift ardından yumruklar attı. Kafasını köşeye vurduracakken Jesse engelledi, dirsek darbesi vurdu ve köşede yumruklar attı. Arkasını dönüyor ama Young köşede ve missile dropkick Jesse'ye! İplere attı E'yi ve bir ducking ardından dropkick! İplere atacakken E aprona yolladı ama bir shoulder block Young'dan. Young içeriye girdi ve belly to belly suplex! Tuş deniyor ama Jesse gelip bozdu. Jesse iplerde boğuyor. Tara girdi ama ODB'de girdi! Karşılıklı darbeler var. Jesse dur diyor o sırada hakem yere düşüyor ve KO'ların altında kalıyor. Hakem dışarıda. O sırada Young, Jesse'yi dışarıya attı. T aprona çıktı ve Young'ı tuttu. E üstüne gitti ama Eric çekilince T'ye vurdu! Young arkadan geldi ve E'yi dışarıya attı. Ancak arkadan Jesse saldırdı, kafasından tuttu ama Eric'ten bir darbe ve roll up! 1 2 3!

Kazanan: Eric Young

Young kazanıyor ve ODB ile kutluyor. Jesse, hindi kostümünü giymek zorunda. Jesse yavaştan giyiyor. Tara yapmak zorunda değilsin diyor. Jesse yapmak istemiyor ama yavaştan yapıyor bunu. Jesse giyiyor! Jesse mutsuz. ODB ve Young içerideyken A&E içeriye giriyor! Tüm üyeler orada! ODB köşede ve üyeler onu çekiyor. Eric onlarla kavga etmeyi deniyor ama bir sopa darbesi bacağa! Ardından bir big boot gri kotlu üyeden. ODB dışarıda çaresiz. A&E yuhalanıyor. ODB'yi demire kelepçelediler! Eric'i tutuyor üyeler ve ayakkabısını çıkarıyor bir üye. Gallows, çekiçi çıkarıyor ve Eric'in bileğine vuruyor! Harika! Bu adamı bir süre görmeyiz demek! Ayağından tutuyor bir üye ve Gallows bir daha ayağına vuruyor çekiçle. Devon, nasıl hissettiriyor diye soruyor. O sırada Snow, göbekli bir görevli ve güvenlik görevlisi geliyor iki tane. Bu mu yani TNA'in korumaları Eric'e bakıyorlar. Az önce olanları görüyoruz.

Ardından Kaz ile Daniels geliyor.

Daniels: Oh yeah! Bekleyin ne? Oh, iyileri mi görmek istiyorsunuz? Tamam bekleyin. (Üstünü çıkarır) Rica ederim. Geçen hafta AJ Styles, Final Resolution'da son bir maç istedi. Çoğu insan bana neden böyle bir şey yapacağımı sordunuz. Cevap basit. AJ şu an zor zaman geçiriyor ve ben o ihtiyaç duyarken olmazsam nasıl bir dost olurum?

Kaz: Final Resolution'dan önce bizi haklı kıldığı için AJ Styles'a teşekkür ediyorum. AJ şimdi ringe gel ve iyi bir dayak ye. AJ kendini ringe çağırılmış say!

AJ Styles vs Kazarian

AJ ringe geliyor. Bu adamın girişini gördüğümde tüylerim diken diken oluyor. Maç başlıyor ve side headlock geliyor Kaz'dan. AJ iplere atacakken Kaz izin vermiyor ve daha da sıkıyor. AJ destek alıyor. AJ yumruklar atıyor ve iplere yolluyor, bir leapfrog ardından ducking ama Kaz yere aldı ve roll up denedi ama AJ kaldırdı ve backslide yapıyor ama Kaz kurtuldu ve roll up deniyor ama yine olmadı. Kaz kalkıyor ve az kaldı der gibi gülüyor. Lock up geliyor ve AJ köşeye itiyor. Hakem sayıyor ve AJ bırakıyor. Kaz'den bir tekme geliyor ardından yumruk atıp iplerden sekiyor ama harika bir dropkick AJ'den! Kaz dışarıda! AJ dışarıya atlayacakken Kaz içeriye girdi. AJ apronda, ayaklarından tuttu Kaz ama bir headscissors takedown AJ'den! Knife edge choplar yaptı ve bir snapmare ardından sırtına bir tekme atıyor AJ. AJ kaldırdı ve pendulum backbreaker! Kaz acı içinde yalvarıyor. Tekmeler atıyor AJ. Bir eye poke yaptı Kaz ve bir yumruk atıyor. Ardından köşeye yolladı ve üstüne gitti ama AJ'den back elbow ardından köşeye çıkacakken Kaz bir darbe vurdu ardından ayağından yere çekti ve clothesline! Kaz yuhalanıyor. Kaz stomplar vuruyor ve iplerde ayakları ile boğuyor. Kaz kaldırdı ve bir gutwrench suplex yapıyor. Tuş deniyor ama AJ kurtuldu. Kaz aldı ve front suplex ile iplere koydu ardından bir tekme atıyor! AJ dışarıdan ve Kaz, Gangnam Style ile taunt yapıyor. AJ içeriye giriyor. Kaz yuhalanıyor. Kaz kafasına tokatlar atıyor ama AJ birden dirsek darbeleri vurmaya başladı, Kaz bir tekme attı, suplex yapacakken AJ izin vermedi ve clotheslinelar vurdu ardından spinning heel kick! Kaz köşede ve corner clothesline yapacakken Kaz çekildi, AJ zor durdu hakeme çarpmamak için. Kaz apronda, bir shoulder block ardından springboard DDT! Hakem Earl Hebner ile tartışıyor Kaz. AJ köşede ve Kaz üstüne gitti ama AJ çekildi, roll up yapacakken Kaz üstüne oturdu, iplere tutunarak tuş deniyor ama hakem görünce ikide bırakıyor. Hakemle tartışıyor, hakemi itiyor, karşılık veriyor hakem Hebner ve roll up! 1 2 olmadı. AJ kalkınca yumruktan sıyrıldı ve pelé kick! 1 2 3!

Kazanan: AJ Styles

AJ kazanıyor ve bunu kutluyor. Ardından Aries arka alanda ve çağıracağı kişinin Pandora'nın kutusunu açacağını söylüyor ve bu kutu güzel değilmiş.

Aries ringe geliyor. Güreş giysileri yok üstünde.

Aries: Herkese tüm gece boyunca söyledim, şu an yapacak büyüş işlerim var. Son 4-5 aydır A Double'ın burada hak ettiğini almadığını söylüyorum. Buraya baktığımda farkına varıyorum ki tüm bunlardan dolayı bir sorumlu var. Tüm sorunlarımın bir sorumlusu var ve bu isim Hogan! Hogan! Bu OFN olduğu için şu an Hogan, sahte bronzlaşmış sarışın k*çını buraya getir. Hogan demişken, Brooke Hogan k*çını getir!

Brooke Hogan'ı mı çağırdı

Aries: Seni güreşmek için çağırmıyorum sakin ol tatlım. Biliyorum bir güreşçi değilsin ama bir Hogan'sın. Prensessin. Artık Hogan isminden sıkıldım. 25 yıldır her gördüğüm yer, her TV'de her bilboard'da vardı! Hogan! Hogan! Hogan! Evet doğru, bu aptal insanlar bağırıyordu, Hogan! Hogan! Hogan! Evet. Biliyorum ki sende Hogan isminden benim sıkıldığım kadar sıkıldın. Hogan olmak özel hayatını saklamayı zorlaştırır. Bir gün gidip o Hogan ismini verebilirsin. Belkide Mis Brooke Trumph olursun, belkide Miss Brooke McMahon olursun. Ama asla Miss Bully Ray olacağını düşünmedim. Yapacağınız çocuklar Bullymaniacslar yapacak. Baban bence o Hogan ismini vermez ve bu yüzden Bully Ray Hogan olur. Bence biraz kafan karıştı Brooke, bakalım ve görelim. Hatırlatalım.

2 hafta önce olanları görüyoruz.

Aries: Evet, iki meslektaş konuşabilir. Bence açıklaması olabilir, masum açıklaması. Ama ya geçen hafta olanlar? Bence açıklaması daha da zor.

Geçen hafta olanları görüyoruz. Ray ve Brooke'ı Jesse ile Tara basıyor.

Aries: Eğer bu kadar çok aşk istiyorsan A Double sana tüm o istediğini verebilir!

O sırada Hulk Hogan geliyor. Ray'de ringe koşuyor ama Aries kaçıyor. Aries ringden kaçıyor. Ray ringe giriyor ve laf atıyor. Hulk Hogan'da orada. Hulk, Brooke'a bakıyor. Brooke'un ifadelerinden yaptığı anlaşılıyor. Brooke oradan kaçıyor ve Ray ile Hulk bakışırken şov sona eriyor.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012, 13:14   #2
AWESOME!
Calgary Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 3099
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 48318
Rep Derecesi: Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Maç anlatımları çok iyi, araya sıkıştırdığın esprilerde güzel olmuş Ege. Eline sağlık.
Calgary Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil