GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 23-02-2018, 00:29   #1
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 11.649
Konular: 565
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 54683
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Yazı | Hayat Kanunu: İyi Olursan Kaybedersin


Bir adam vardır, her şeyin iyi gitmesini ister. Güvenebileceği bir arkadaşı vardır, ona hep sadık kalan. Ama gün gelir o arkadaşı olacak kişi ona ihanet eder, onu satar ve çaresizce bir köşeye bırakır ve ardından kendi yoluna bakar.

Yatmadığı kimse kalmaz, hep ezilir. Sonra bir fırsat çıkar karşısına, Temiz bir sayfa için, ama yine başaramaz. Son bir kez daha denemek ister ama yine kaybeder. İşte Johnny Gargano'nun hikayesi.

CWC Turnuvası'ndaki göz dolduran performansıyla arkadaşı Ciampa ile beraber NXT'ye gelen bu adam NXT kariyerindeki tek kemer olan Tag Team kemerini eski partneri Tomasso Ciampa ile kazandı. Peki bu ona yetiyor muydu? Hayır.

#DIY takımı kemerleri tam 70 gün tuttu ve kaybetti. 2 kez denediler, ama olmadı. Şov sonu Ciampa sadık dostunu teselli ediyordu, her şey iyi gidiyordu fakat o anda ipler koptu. Ciampa arkadaşına ihanet etmişti, Gargano artık yapayalnızdı, çaresizdi, bir kenara atılmıştı. En iyi arkadaşı onu satmıştı.

Her defasında ayağa kalmayı denedi, denedi, çalıştı, çabaladı ve NXT kemerine oynamaya hak kazandı. Ama unuttuğu bir şey vardı.

Kötü adam olan ama herkesin sevdiği o isim. Andrade ''Cien'' Almas. Arkasında güçlü bir kadın, önüne geleni yenmiş ve NXT kemerini kazanmış bir adam vardı karşısında. Gargano'nun da arkasında bir kadın vardı, onu çok seven, onun uğruna ölecek olan kadın. Fakat yeterli değildi, çünkü onlar iyiydi ve iyiler bu dünyada her zaman kaybeder.

Takeover: Philadelphia'da güzel bir maç çıkardı, her şey güzel gidiyordu. Ama başaramadı. Dün gece bir kez daha denedi şansını, ama en iyi arkadaşı olacak olan o adam her şeyi mahfetti ve Gargano'nun sonunu getirdi.İşte her zaman böyle, hayatın kanunu bu. Hayatta iyi olursan her zaman kaybedersin. İstediğin kadar savaş, pes etme, en sonunda hayattan kazığı yiyorsun ve kaybediyorsun.

Ana kadroya çıkar mı, şirketten mi gider bilemiyorum. Ama ne olursa olsun, sen saygıyı hak ediyorsun adam. Her şey için teşekkürler...#ThankYouJohhny
imza

Konu Darklord1905 tarafından (23-02-2018 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:13   #2
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesajlar: 30.903
Konular: 3678
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 198151
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yazı kayfabe boyutuyla nitelendirmiş ama Gargano da Ciampa da WWE'de yakın dönemin artık gizlenme ihtiyacı duymayan asil kahramanları konumundalar. İkisi için de defter kapanacakmış gibi durmuyor. Umarım WWE elinde böylesine güzel yarattığı saf bir babyface olan Gargano ve Allahsızcasına heel bir Ciampa'yı yarı yolda harcamadan gerisini getirebilir. Yetenek tamam, hayranların ilgisi tamam, NXT yükünü omuzlarından atıp ana kadroya çıkmalarını hem merakla bekliyorum hem de ana kadroya çıkanların bazılarında oluşan vehameti düşünüp endişeleniyorum. Ancak zaman gösterecek. Güzel işlenen bir senaryo şu ana dek. Ellerine sağlık.
imza


douglas&bigelow&candido&francine
the triple threat
est. 1994
based on teachings of the franchise.
#IMPACTwrestling
Konu The Sinister Scotsman tarafından (23-02-2018 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:27   #3
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Ankara
Mesajlar: 994
Konular: 58
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 3917
Rep Derecesi: SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.
Standart

Öncelikle ellerime sağlık dostum. Keyifli bir yazı olmuş. Elbette Gargano şirketi terketmeyecek fakat ben ana kadroya geleceğini de sanmıyorum. Bence Cien Almas'a debutundan önce kemerini kaybettirecek. Ne olursa olsun NXT'de daha çok zamana ihtiyacı var Gargano'nun ve elbette Gargano bekletilerek bu olayın üstü küllenmeden kendisini bu senaryoya devam ederken göreceğiz.
SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 10:41   #4
Crimson For Passion
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 10.397
Konular: 279
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 8123
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

JOHNNY WRESTLING ULAN!!!


Eline sağlık, NXT'de tüm bu senaryo acayip iyi işlendi. Öyle ki Gargano NXT'nin yeni Sami Zayn'ı olmayı bile başardı. Ama ne yazık ki ana kadroda harcanacak gibi hissediyorum, umarım haksız çıkarım.
imza
Sezon Açık!


Gerçek Kraliçeye Selamlar


ESKİ RPG:
İsim:
Johnny Gargano
Theme:
Redneck
İmza Hareketler:
Lawn Dart, Superkick, Baby Ace Crusher,Slingshot Spear
Bitirici Hareketler:
Hurts Donut, Crosston Crab, Gargano Escape
Başarılar:
Triple Crown Chanpion
Golden Globe Şampiyonluğu (85 gün/en uzun süreli DoR Ana Kemer Reigni)
Kıtalarası Şampiyonluğu(2 Kere,64/63)
Wrestlemania V Yönetim Maçı Sole Survivor'ı/Fırındaki Son Ekmek
Tag Team Şampiyonluğu (35 gün)
Mr. Money In The Bank
Ladder Match Specialist
Former Vance Arher Guy
GTW Şampiyonluğu (63 Gün)

“As someone who came from nothing, was treated like nothing, was looked at as nothing, the fans really made me something. They made me way bigger than just nothing – Dean Freaking Ambrose
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:29   #5
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 11.853
Konular: 830
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 45335
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yücel'in dediği gibi, Kayfabe'i korumuşsun. Yazılarında bir gelişim hissediyorum, daha açılacaksın. Güzel bir iş.
imzaRPG Karakteri : Rene Dupree

Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:58   #6
pioneer
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Mesajlar: 14.034
Konular: 1876
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 93011
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

NXT'de umut vaadedenlerin birçoğu ana kadroda öyle kıytırık kullanıldılar ki, ister istemez bir önyargım oluşmaya başladı güreşçiler ana kadro yolcusu olurlarken. Üstte zaten yeteri kadar anlatılmış, ben üstüne ancak şu eklemeyi yapabilirim. Ciampa için Owens örneği veremem ama Gargano için Zayn örneği biçilmiş kaftan. Yani bunu tam olarak nasıl sözlere dökeceğimi bilemedim fakat daha önce Zayn'in NXT performansını takip etmiş olanlar beni az çok anlayacaklardır diye düşünüyorum.
imza


"The elder among the men looked deep into
The fire and spoke loud with pride
Tomorrow is a fine day to die

Now the morning advance from far east
Now the sun breaks through dustclouds and haze
Now a forest of spears appears on the hill
And steel shines bright in the suns first rays"
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 13:09   #7
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: Çanakkale
Mesajlar: 8.111
Konular: 267
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 17011
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Güzel bir yazı olmuş, eline sağlık.
imza


J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=t1dXdsUricU

Gençlik bir kitaptı, okuduk bitti

Canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

Ne kaldı sana bu dünyada

Ne kaldı sana bu dünyada

Hani o sevincin, o cıvıl cıvıl kuş?

Nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü ?

Ne kalacak senden, hiç düşündün mü ?

Bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider.

Bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider.Bak yıllar nasıl geçiyor.

Bak yıllar nasıl geçiyor.Gençlik bir kitaptı, okuduk bitti

Canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

Ne kaldı sana bu dünyada ha

Ne kaldı sana bu dünyada

Hani o sevincin O cıvıl cıvıl kuş

Nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

Nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?Bahar her zaman geri gelir

Biz olsak da, olmasak da...

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.