GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 23-02-2018, 00:29   #1
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: -
Mesajlar: 12.414
Konular: 641
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 59978
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Yazı | Hayat Kanunu: İyi Olursan Kaybedersin


Bir adam vardır, her şeyin iyi gitmesini ister. Güvenebileceği bir arkadaşı vardır, ona hep sadık kalan. Ama gün gelir o arkadaşı olacak kişi ona ihanet eder, onu satar ve çaresizce bir köşeye bırakır ve ardından kendi yoluna bakar.

Yatmadığı kimse kalmaz, hep ezilir. Sonra bir fırsat çıkar karşısına, Temiz bir sayfa için, ama yine başaramaz. Son bir kez daha denemek ister ama yine kaybeder. İşte Johnny Gargano'nun hikayesi.

CWC Turnuvası'ndaki göz dolduran performansıyla arkadaşı Ciampa ile beraber NXT'ye gelen bu adam NXT kariyerindeki tek kemer olan Tag Team kemerini eski partneri Tomasso Ciampa ile kazandı. Peki bu ona yetiyor muydu? Hayır.

#DIY takımı kemerleri tam 70 gün tuttu ve kaybetti. 2 kez denediler, ama olmadı. Şov sonu Ciampa sadık dostunu teselli ediyordu, her şey iyi gidiyordu fakat o anda ipler koptu. Ciampa arkadaşına ihanet etmişti, Gargano artık yapayalnızdı, çaresizdi, bir kenara atılmıştı. En iyi arkadaşı onu satmıştı.

Her defasında ayağa kalmayı denedi, denedi, çalıştı, çabaladı ve NXT kemerine oynamaya hak kazandı. Ama unuttuğu bir şey vardı.

Kötü adam olan ama herkesin sevdiği o isim. Andrade ''Cien'' Almas. Arkasında güçlü bir kadın, önüne geleni yenmiş ve NXT kemerini kazanmış bir adam vardı karşısında. Gargano'nun da arkasında bir kadın vardı, onu çok seven, onun uğruna ölecek olan kadın. Fakat yeterli değildi, çünkü onlar iyiydi ve iyiler bu dünyada her zaman kaybeder.

Takeover: Philadelphia'da güzel bir maç çıkardı, her şey güzel gidiyordu. Ama başaramadı. Dün gece bir kez daha denedi şansını, ama en iyi arkadaşı olacak olan o adam her şeyi mahfetti ve Gargano'nun sonunu getirdi.İşte her zaman böyle, hayatın kanunu bu. Hayatta iyi olursan her zaman kaybedersin. İstediğin kadar savaş, pes etme, en sonunda hayattan kazığı yiyorsun ve kaybediyorsun.

Ana kadroya çıkar mı, şirketten mi gider bilemiyorum. Ama ne olursa olsun, sen saygıyı hak ediyorsun adam. Her şey için teşekkürler...#ThankYouJohhny
imza
we don't set the bar, we are the bar!

Cena - Reigns - Orton - Ambrose - Lesnar - Strowman - Gargano

Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si

Konu Darklord1905 tarafından (23-02-2018 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
Darklord1905 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:13   #2
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesajlar: 31.212
Konular: 3709
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 210241
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yazı kayfabe boyutuyla nitelendirmiş ama Gargano da Ciampa da WWE'de yakın dönemin artık gizlenme ihtiyacı duymayan asil kahramanları konumundalar. İkisi için de defter kapanacakmış gibi durmuyor. Umarım WWE elinde böylesine güzel yarattığı saf bir babyface olan Gargano ve Allahsızcasına heel bir Ciampa'yı yarı yolda harcamadan gerisini getirebilir. Yetenek tamam, hayranların ilgisi tamam, NXT yükünü omuzlarından atıp ana kadroya çıkmalarını hem merakla bekliyorum hem de ana kadroya çıkanların bazılarında oluşan vehameti düşünüp endişeleniyorum. Ancak zaman gösterecek. Güzel işlenen bir senaryo şu ana dek. Ellerine sağlık.
imza

rpg: "the blackhart" teddy hart
(w/ gentleman jervis cottonbelly)

Konu The Sinister Scotsman tarafından (23-02-2018 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:27   #3
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Ankara
Mesajlar: 1.092
Konular: 60
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 6431
Rep Derecesi: SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Öncelikle ellerime sağlık dostum. Keyifli bir yazı olmuş. Elbette Gargano şirketi terketmeyecek fakat ben ana kadroya geleceğini de sanmıyorum. Bence Cien Almas'a debutundan önce kemerini kaybettirecek. Ne olursa olsun NXT'de daha çok zamana ihtiyacı var Gargano'nun ve elbette Gargano bekletilerek bu olayın üstü küllenmeden kendisini bu senaryoya devam ederken göreceğiz.
SpikeDudley isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 10:41   #4
EXCELSIOR
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Nereden: Slamtown/Merkez
Mesajlar: 11.343
Konular: 291
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 9060
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

JOHNNY WRESTLING ULAN!!!


Eline sağlık, NXT'de tüm bu senaryo acayip iyi işlendi. Öyle ki Gargano NXT'nin yeni Sami Zayn'ı olmayı bile başardı. Ama ne yazık ki ana kadroda harcanacak gibi hissediyorum, umarım haksız çıkarım.
imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived
Tam İsabet


Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley
Eski RPG:
Johnny Gargano
Yeni RPG:
Johnny Mundo
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:29   #5
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 12.251
Konular: 846
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 58194
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yücel'in dediği gibi, Kayfabe'i korumuşsun. Yazılarında bir gelişim hissediyorum, daha açılacaksın. Güzel bir iş.
imza


Karanlıklar ardından gün doğar ya aniden...
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:58   #6
fyrsta
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Güzelyalı
Mesajlar: 15.893
Konular: 2255
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 134787
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

NXT'de umut vaadedenlerin birçoğu ana kadroda öyle kıytırık kullanıldılar ki, ister istemez bir önyargım oluşmaya başladı güreşçiler ana kadro yolcusu olurlarken. Üstte zaten yeteri kadar anlatılmış, ben üstüne ancak şu eklemeyi yapabilirim. Ciampa için Owens örneği veremem ama Gargano için Zayn örneği biçilmiş kaftan. Yani bunu tam olarak nasıl sözlere dökeceğimi bilemedim fakat daha önce Zayn'in NXT performansını takip etmiş olanlar beni az çok anlayacaklardır diye düşünüyorum.
imza


"ter sampaikanlah"
three decades of life in the deathmatch wrestling.
before onita, after gage, now janela

真言立川 - shingontachikawa
ghastly funeral theatre


World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 13:09   #7
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: Çanakkale
Mesajlar: 8.848
Konular: 333
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 18252
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Güzel bir yazı olmuş, eline sağlık.
thefunkyhomosapien isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.