GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 23-02-2018, 00:29   #1
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Ankara
Mesajlar: 6.828
Konular: 255
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 11237
Rep Derecesi: Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Darklord1905 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart Yazı | Hayat Kanunu: İyi Olursan Kaybedersin


Bir adam vardır, her şeyin iyi gitmesini ister. Güvenebileceği bir arkadaşı vardır, ona hep sadık kalan. Ama gün gelir o arkadaşı olacak kişi ona ihanet eder, onu satar ve çaresizce bir köşeye bırakır ve ardından kendi yoluna bakar.

Yatmadığı kimse kalmaz, hep ezilir. Sonra bir fırsat çıkar karşısına, Temiz bir sayfa için, ama yine başaramaz. Son bir kez daha denemek ister ama yine kaybeder. İşte Johnny Gargano'nun hikayesi.

CWC Turnuvası'ndaki göz dolduran performansıyla arkadaşı Ciampa ile beraber NXT'ye gelen bu adam NXT kariyerindeki tek kemer olan Tag Team kemerini eski partneri Tomasso Ciampa ile kazandı. Peki bu ona yetiyor muydu? Hayır.

#DIY takımı kemerleri tam 70 gün tuttu ve kaybetti. 2 kez denediler, ama olmadı. Şov sonu Ciampa sadık dostunu teselli ediyordu, her şey iyi gidiyordu fakat o anda ipler koptu. Ciampa arkadaşına ihanet etmişti, Gargano artık yapayalnızdı, çaresizdi, bir kenara atılmıştı. En iyi arkadaşı onu satmıştı.

Her defasında ayağa kalmayı denedi, denedi, çalıştı, çabaladı ve NXT kemerine oynamaya hak kazandı. Ama unuttuğu bir şey vardı.

Kötü adam olan ama herkesin sevdiği o isim. Andrade ''Cien'' Almas. Arkasında güçlü bir kadın, önüne geleni yenmiş ve NXT kemerini kazanmış bir adam vardı karşısında. Gargano'nun da arkasında bir kadın vardı, onu çok seven, onun uğruna ölecek olan kadın. Fakat yeterli değildi, çünkü onlar iyiydi ve iyiler bu dünyada her zaman kaybeder.

Takeover: Philadelphia'da güzel bir maç çıkardı, her şey güzel gidiyordu. Ama başaramadı. Dün gece bir kez daha denedi şansını, ama en iyi arkadaşı olacak olan o adam her şeyi mahfetti ve Gargano'nun sonunu getirdi.İşte her zaman böyle, hayatın kanunu bu. Hayatta iyi olursan her zaman kaybedersin. İstediğin kadar savaş, pes etme, en sonunda hayattan kazığı yiyorsun ve kaybediyorsun.

Ana kadroya çıkar mı, şirketten mi gider bilemiyorum. Ama ne olursa olsun, sen saygıyı hak ediyorsun adam. Her şey için teşekkürler...#ThankYouJohhny
imza
war is our peacethere is one john cena, and ı'm still baad bad man! and my time is now, recognize!"29haziran2014-moneyinthebank"
"29mart2015-wrestlemania31"
''20eylül2015-nightofchampions''
''29ocak2017-royalrumble''

Konu Darklord1905 tarafından (23-02-2018 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:13   #2
IMPACT
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 28.483
Konular: 3381
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 75942
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yazı kayfabe boyutuyla nitelendirmiş ama Gargano da Ciampa da WWE'de yakın dönemin artık gizlenme ihtiyacı duymayan asil kahramanları konumundalar. İkisi için de defter kapanacakmış gibi durmuyor. Umarım WWE elinde böylesine güzel yarattığı saf bir babyface olan Gargano ve Allahsızcasına heel bir Ciampa'yı yarı yolda harcamadan gerisini getirebilir. Yetenek tamam, hayranların ilgisi tamam, NXT yükünü omuzlarından atıp ana kadroya çıkmalarını hem merakla bekliyorum hem de ana kadroya çıkanların bazılarında oluşan vehameti düşünüp endişeleniyorum. Ancak zaman gösterecek. Güzel işlenen bir senaryo şu ana dek. Ellerine sağlık.
imza


Because, I am not the man who accepts a torch to be handed down to me from an organization that died, rest in peace, seven years ago. 'The Franchise' Shane Douglas is the man who ignites the flame of the sport of professional wrestling.
life's a bitch and then you marry one.Konu The Sinister Scotsman tarafından (23-02-2018 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:27   #3
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nerden: Ankara
Mesajlar: 885
Konular: 53
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1426
Rep Derecesi: SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.SpikeDudley Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Öncelikle ellerime sağlık dostum. Keyifli bir yazı olmuş. Elbette Gargano şirketi terketmeyecek fakat ben ana kadroya geleceğini de sanmıyorum. Bence Cien Almas'a debutundan önce kemerini kaybettirecek. Ne olursa olsun NXT'de daha çok zamana ihtiyacı var Gargano'nun ve elbette Gargano bekletilerek bu olayın üstü küllenmeden kendisini bu senaryoya devam ederken göreceğiz.
SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 10:41   #4
Purple For Royalty
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Nerden: İstanbul
Mesajlar: 9.856
Konular: 276
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 2720
Rep Derecesi: Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.
Standart

JOHNNY WRESTLING ULAN!!!


Eline sağlık, NXT'de tüm bu senaryo acayip iyi işlendi. Öyle ki Gargano NXT'nin yeni Sami Zayn'ı olmayı bile başardı. Ama ne yazık ki ana kadroda harcanacak gibi hissediyorum, umarım haksız çıkarım.
imza

2018'den tek beklentimiz bir demet gül...


Purple Archer Vol.2ESKİ RPG:

İsim:
Johnny Gargano
Theme:
Redneck
İmza Hareketler:
Lawn Dart, Superkick, Baby Ace Crusher,Slingshot Spear
Bitirici Hareketler:
Hurts Donut, Crosston Crab, Gargano Escape
Başarılar:
Triple Crown Chanpion
Golden Globe Şampiyonluğu (85 gün/en uzun süreli DoR Ana Kemer Reigni)
Kıtalarası Şampiyonluğu(2 Kere,64/63)
Wrestlemania V Yönetim Maçı Sole Survivor'ı/Fırındaki Son Ekmek
Tag Team Şampiyonluğu (35 gün)
Mr. Money In The Bank
Ladder Match Specialist
Former Vance Arher Guy
GTW Şampiyonluğu (63 Gün)
“John Cena tells all of you that I am a monster, and he is right. I am a monster, and oh how cruel I can be. He would also have you believe that my message, my honorable message, is nothing but lies and that I only wish to watch the world burn. I have to give it to you, John, you’re right again. I do wish to watch this world burn. I wish to watch it burn as a farmer watches his spoiled crops burn so they may rise up again. This world must be burned down so that it can be reborn. And it will be reborn in my image, the image of Wyatt.” – Monday Night Raw, May 5, 2014.

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:29   #5
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 10.969
Konular: 791
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 24699
Rep Derecesi: Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Yücel'in dediği gibi, Kayfabe'i korumuşsun. Yazılarında bir gelişim hissediyorum, daha açılacaksın. Güzel bir iş.
imza


Yaklaşıyor, yaklaşmakta olan...Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:58   #6
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nerden: Asbury Park
Mesajlar: 10.462
Konular: 1008
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 30101
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

NXT'de umut vaadedenlerin birçoğu ana kadroda öyle kıytırık kullanıldılar ki, ister istemez bir önyargım oluşmaya başladı güreşçiler ana kadro yolcusu olurlarken. Üstte zaten yeteri kadar anlatılmış, ben üstüne ancak şu eklemeyi yapabilirim. Ciampa için Owens örneği veremem ama Gargano için Zayn örneği biçilmiş kaftan. Yani bunu tam olarak nasıl sözlere dökeceğimi bilemedim fakat daha önce Zayn'in NXT performansını takip etmiş olanlar beni az çok anlayacaklardır diye düşünüyorum.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 13:09   #7
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nerden: Çanakkale
Mesajlar: 6.260
Konular: 147
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 11089
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Güzel bir yazı olmuş, eline sağlık.
imza


J DILLA CHANGED MY LIFE

Cornrow Kenny, he was born with a vision. - Kendrick Lamar

First things first, man, you're fuckin' with the worst.I'll be stickin' pins in your head like a fuckin' nurse. - ODB (Rest in Peace)

Ghostface catch the blast of a hype verse
My Glock burst, leave in a hearse, I did worse - Ghostface Killah

Hey you, don't touch the mic like it's AIDS on it - MF Doom

The worst hated God who perpetrated odd favors
Demonstrated in the perforated Rod Lavers
...In all quad flavors, Lord save us - MF Doom


I rip it hardcore, like porno-flick bitches
I roll with groups of ghetto bastards with biscuits
Check it, my method on the microphone's bangin'
Wu-Tang slang'll leave your headpiece hangin' - Inspectah Deck

I got you stuck off the realness, we be the infamous. You heard of us, official Queensbridge murderers- Prodigy (Rest in Peace)https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.