GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 23-02-2018, 00:29   #1
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 9.340
Konular: 367
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 39704
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Yazı | Hayat Kanunu: İyi Olursan Kaybedersin


Bir adam vardır, her şeyin iyi gitmesini ister. Güvenebileceği bir arkadaşı vardır, ona hep sadık kalan. Ama gün gelir o arkadaşı olacak kişi ona ihanet eder, onu satar ve çaresizce bir köşeye bırakır ve ardından kendi yoluna bakar.

Yatmadığı kimse kalmaz, hep ezilir. Sonra bir fırsat çıkar karşısına, Temiz bir sayfa için, ama yine başaramaz. Son bir kez daha denemek ister ama yine kaybeder. İşte Johnny Gargano'nun hikayesi.

CWC Turnuvası'ndaki göz dolduran performansıyla arkadaşı Ciampa ile beraber NXT'ye gelen bu adam NXT kariyerindeki tek kemer olan Tag Team kemerini eski partneri Tomasso Ciampa ile kazandı. Peki bu ona yetiyor muydu? Hayır.

#DIY takımı kemerleri tam 70 gün tuttu ve kaybetti. 2 kez denediler, ama olmadı. Şov sonu Ciampa sadık dostunu teselli ediyordu, her şey iyi gidiyordu fakat o anda ipler koptu. Ciampa arkadaşına ihanet etmişti, Gargano artık yapayalnızdı, çaresizdi, bir kenara atılmıştı. En iyi arkadaşı onu satmıştı.

Her defasında ayağa kalmayı denedi, denedi, çalıştı, çabaladı ve NXT kemerine oynamaya hak kazandı. Ama unuttuğu bir şey vardı.

Kötü adam olan ama herkesin sevdiği o isim. Andrade ''Cien'' Almas. Arkasında güçlü bir kadın, önüne geleni yenmiş ve NXT kemerini kazanmış bir adam vardı karşısında. Gargano'nun da arkasında bir kadın vardı, onu çok seven, onun uğruna ölecek olan kadın. Fakat yeterli değildi, çünkü onlar iyiydi ve iyiler bu dünyada her zaman kaybeder.

Takeover: Philadelphia'da güzel bir maç çıkardı, her şey güzel gidiyordu. Ama başaramadı. Dün gece bir kez daha denedi şansını, ama en iyi arkadaşı olacak olan o adam her şeyi mahfetti ve Gargano'nun sonunu getirdi.İşte her zaman böyle, hayatın kanunu bu. Hayatta iyi olursan her zaman kaybedersin. İstediğin kadar savaş, pes etme, en sonunda hayattan kazığı yiyorsun ve kaybediyorsun.

Ana kadroya çıkar mı, şirketten mi gider bilemiyorum. Ama ne olursa olsun, sen saygıyı hak ediyorsun adam. Her şey için teşekkürler...#ThankYouJohhny
imza
HEPİNİZİ ÜST ÜSTE KOYUP ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!

all hail the riott squad"The champ's little tense tonight. The champ is complaining that he doesn't get any respect. You are complaining, because the world doesn't know how phenomenal AJ Styles really is. You – you're upset about a poster?! You're upset about a morning show when somebody says something bad about you?! Dude, how many times have I come to this ring and ten thousand or more people tell me I suck and I don't belong but you, you're complaining about respect?! Everything I got, every day I work for, every day I earn but a guy like you says "oh, he's John Cena, they – they hand him everything" but you're complaining about respect?! Check this one out, this one's a real kicker, right? You're gonna try as hard as you can to make it here, but if you fail, it ain't your fault, it's my fault, right, ‘cause I buried you. But you're – but you're talking about respect? Dude, you've been hot for like six months, I've held this place down for well over a decade. But a guy like you can stand in this ring and call me a sorry excuse for a wrestler. Why? Because I didn't put time in on the Indy scene? Here's a spoiler alert: I wasn't built for the Indy scene, I was built for the WWE, for SmackDown Live, for the Royal Rumble, for moments like right here, right now! So I'm on a level with you, homie. Regardless of how good you think you are, you're not on my level, you're not even on the level below me. I get more done the day than you do in a career. And I never – never talk about what I deserve or how many critics I got, I just earn every day and shut every mouth. You – you're upset about a poster? Hell, photoshop yourself over me, I don't give a damn about a poster, I give a damn about Sunday. Oh yeah, yeah, yeah, I'm sorry for one thing, you're not a guy from Atlanta, you're just a guy. You're just a guy holding on to that championship, because I let you. And you're so unoriginal, you're just like every other guy before you, who hates me so very much, but does everything they can to be me, Mr. Face That Runs The Place?! And you're also just a guy, who on Sunday will find out what everybody already knows. There's only one John Cena and I'm still a bad, bad man. And my time is now. Recognize."


Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Survivor Series 2017 Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si

"29haziran2014-moneyinthebank"
"29ocak2017-royalrumble"

Konu Darklord1905 tarafından (23-02-2018 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:13   #2
albiceleste
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Mesajlar: 29.843
Konular: 3548
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 165972
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yazı kayfabe boyutuyla nitelendirmiş ama Gargano da Ciampa da WWE'de yakın dönemin artık gizlenme ihtiyacı duymayan asil kahramanları konumundalar. İkisi için de defter kapanacakmış gibi durmuyor. Umarım WWE elinde böylesine güzel yarattığı saf bir babyface olan Gargano ve Allahsızcasına heel bir Ciampa'yı yarı yolda harcamadan gerisini getirebilir. Yetenek tamam, hayranların ilgisi tamam, NXT yükünü omuzlarından atıp ana kadroya çıkmalarını hem merakla bekliyorum hem de ana kadroya çıkanların bazılarında oluşan vehameti düşünüp endişeleniyorum. Ancak zaman gösterecek. Güzel işlenen bir senaryo şu ana dek. Ellerine sağlık.
imza

#IMPACTwrestling


18 aydır buradayım ve her zaman tek bir şeyi düşündüm. Charles Garvin'in 'bir sonraki seviyeye ulaşabilmek ve gelişmek istiyorsan havuzdaki en iyi adam olmalısın' sözünü düşündüm. Hangi büyük sporu düşünürseniz düşünün bu durum böyle süregelmiştir. Profesyonel boksa bir bakın. Muhammed Ali rakiplerine vurabilmeleri için yüzünü uzatabilecek kadar iyiydi ve gününün en iyi adamıydı. Ancak zaman geldi çattı ve bir başkasının ondan alamayacağı bir şeyi, atletik yeteneğini elinden aldı. Artık meşaleyi bir sonraki adama, daha iyi bir sporcu olan Mike Tyson'a devretmeliydi. Hokeye bakacak olursanız Gordie Howe'u ve kırdığı rekorları görebilirsiniz. Onun da zamanı geldi çattı ve zaman onun elinden atletik yeteneğini aldı. O da meşaleyi genç bir adama, Wayne Gretzky'e devretti. O da tüm rekorları baştan kırdı ve Hokey'i baştan sona değiştirdi. Profesyonel güreşe bakacak olursanız aklıma Bruno Sammartino ve benden önceki daha niceleri geliyor. Ancak Bruno'ya odaklanacak olursak o zamanının en iyisiydi, WWF kemerini 10 yıla yakın tuttu ve ringe çıktığı her ay öfkeyle mücadele etti. O bir gladyatör gibiydi ve ringe çıktığı zaman kemerini tutmak adına her şeyi yaptı. Ancak zaman geldi çattı ve onun da elindeki en iyi şeyi yani atletik yeteneğini aldı. Onun da meşaleyi teslim etmesi gerekiyordu o da Ricky Steamboat'a, hatta Ric Flair'a devretti. Ancak zaman geldi ve onları da yakaladı. 1993 yılı itibariyle bana kalırsa artık meşale sonrakilere devredilmeliydi. Bu spor da diğer sporlardan farklı değil, hayvan krallığındaki diğer hayvanlardan farklı değiliz. Bu işte çıktığınız her gece en iyisini vermeniz gerekir. 1995 yılı geldiğinde Ric Flair'ın artık en iyi olmadığını söyleyebilirim. Hatta uzun süredir bu böyle. Hulk Hogan'ın eğlendiriciden fazlası olmadığını söyleyebilirim. Eğer bu işte hayatta kalmak istiyorsam burada bir şeyler yapmam gerekiyordu tıpkı bu şirketin ismini Eastern Championship Wrestling'den alıp Extreme Championship Wrestling yapışım gibi. Ben tüm sporu değiştirdim. Doink'in suratındaki maskeyi çıkartıp altındaki adamı gösterdim ve makyajını sildim çünkü o eğlenceydi, bu ise güreş. Bruno Sammartino'nun meşalesini, Ricky Steamboat'un hatta Ric Flair'ın bile meşalesini kabul ediyorum.

-"The Franchise" Shane Douglas, 21 Şubat 1995.


Konu The Sinister Scotsman tarafından (23-02-2018 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 01:27   #3
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Ankara
Mesajlar: 935
Konular: 57
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2304
Rep Derecesi: SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.SpikeDudley IC kemerini kazandın.
Standart

Öncelikle ellerime sağlık dostum. Keyifli bir yazı olmuş. Elbette Gargano şirketi terketmeyecek fakat ben ana kadroya geleceğini de sanmıyorum. Bence Cien Almas'a debutundan önce kemerini kaybettirecek. Ne olursa olsun NXT'de daha çok zamana ihtiyacı var Gargano'nun ve elbette Gargano bekletilerek bu olayın üstü küllenmeden kendisini bu senaryoya devam ederken göreceğiz.
SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 10:41   #4
Purple For Royalty
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 10.059
Konular: 278
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 3666
Rep Derecesi: Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.Mr.Pacman IC kemerini kazandın.
Standart

JOHNNY WRESTLING ULAN!!!


Eline sağlık, NXT'de tüm bu senaryo acayip iyi işlendi. Öyle ki Gargano NXT'nin yeni Sami Zayn'ı olmayı bile başardı. Ama ne yazık ki ana kadroda harcanacak gibi hissediyorum, umarım haksız çıkarım.
imza

2018'den tek beklentimiz bir demet gül...


Purple Archer Vol.2ESKİ RPG:

İsim:
Johnny Gargano
Theme:
Redneck
İmza Hareketler:
Lawn Dart, Superkick, Baby Ace Crusher,Slingshot Spear
Bitirici Hareketler:
Hurts Donut, Crosston Crab, Gargano Escape
Başarılar:
Triple Crown Chanpion
Golden Globe Şampiyonluğu (85 gün/en uzun süreli DoR Ana Kemer Reigni)
Kıtalarası Şampiyonluğu(2 Kere,64/63)
Wrestlemania V Yönetim Maçı Sole Survivor'ı/Fırındaki Son Ekmek
Tag Team Şampiyonluğu (35 gün)
Mr. Money In The Bank
Ladder Match Specialist
Former Vance Arher Guy
GTW Şampiyonluğu (63 Gün)
“John Cena tells all of you that I am a monster, and he is right. I am a monster, and oh how cruel I can be. He would also have you believe that my message, my honorable message, is nothing but lies and that I only wish to watch the world burn. I have to give it to you, John, you’re right again. I do wish to watch this world burn. I wish to watch it burn as a farmer watches his spoiled crops burn so they may rise up again. This world must be burned down so that it can be reborn. And it will be reborn in my image, the image of Wyatt.” – Monday Night Raw, May 5, 2014.

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:29   #5
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 11.105
Konular: 794
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 27422
Rep Derecesi: Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Punk City WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Yücel'in dediği gibi, Kayfabe'i korumuşsun. Yazılarında bir gelişim hissediyorum, daha açılacaksın. Güzel bir iş.
imza
Büyüklerimiz bize sürekli, SCSA vs Rock feudunu anlatıp durdu. Sonra bizim dönemimiz de, Cena vs Orton feudu ortaya çıktı. Biz de çoçuklarımıza sizi anlatacağız...


Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 11:58   #6
dawn of the black hearts
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Mesajlar: 12.292
Konular: 1454
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 67534
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

NXT'de umut vaadedenlerin birçoğu ana kadroda öyle kıytırık kullanıldılar ki, ister istemez bir önyargım oluşmaya başladı güreşçiler ana kadro yolcusu olurlarken. Üstte zaten yeteri kadar anlatılmış, ben üstüne ancak şu eklemeyi yapabilirim. Ciampa için Owens örneği veremem ama Gargano için Zayn örneği biçilmiş kaftan. Yani bunu tam olarak nasıl sözlere dökeceğimi bilemedim fakat daha önce Zayn'in NXT performansını takip etmiş olanlar beni az çok anlayacaklardır diye düşünüyorum.
imza"well, well, well.. why go to the movies when you can stay home and see me, the one the ladies call Big Daddy, the one who already slept with the Generals Daughter and the one who truly knows how to Inspect-her Gadget, I am dripping with sarcasm, as your girlfriend is dripping from orgasm, for I am the Quintessential Studmuffin and a goodness, gracious, great balls of fire, god damn handsome man,
Joel "whether the ladies are home or here in dayton, they're watching me and masturbating" Gertner."

heatwave'99


World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 13:09   #7
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: Çanakkale
Mesajlar: 7.541
Konular: 237
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 13376
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Güzel bir yazı olmuş, eline sağlık.
imza


J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=hZ-xN7ZHHBw

Günler süren saniyeler kalbimin ritimleri bozuk
Kötü haberlerin ben miyim nedeni
Küçük hesaplar peşinde bütün bildiklerim
S... hesaplar peşinde bütün bildiklerim
Sabahın karanlığında cebimden çıkan şu para
Yaklaş gözlerimde yaşam belirtisi ara
İllegal çarelerle gel yanıma
Terk edilmiş köpeklerden özgür değiliz dünyada
O zaman ver şişeyi
Dünyadan hızlı döndün gezegenler kusar seni
Elimde hiç olmayan nedenler var çekil geri
Bak film çekilir gibi bak pimim çekili benim
Kulak ver sen onların sesine
Karamsarlık zannettiğin lanet farkındalık neyse
Döndü ışıklarım kırmızıdan yeşile
Dinle sakın düşme dostum ışıkların peşine


https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.