GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-03-2018, 21:44   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.259
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.259

Standart Flip Gordon | Kariyer İncelemesi

Hazırlayan : Muratcan ''CurbStomp'' Özlü


Gerçek İsmi : Travis Gordon Lopes Jr.
Ring İsimleri : Flip Gordon - Travis Gordon
Boyu : 5 ft 10 in (1.78 m)
Kilosu : 187 lb (85 kg)
Doğum Tarihi : 12 Aralık 1991 ( 26 Yaşında )
Doğum Yeri : South Weymouth, Massachusetts
Antrenörleri : Brian Fury - New England Pro Wrestling Academy
Debut : 17 Nisan 2015

Profesyonel Güreş Kariyerine Başlamadan Önceki Yaşamı

South Weymouth, Massachusetts'de doğan Gordon erken yaşlarda ailesi ile Kalispell, Montana'ya taşınıp orada büyümüştür. Profesyonel güreş kariyerine başlamadan önce amatör bir güreşçi olan Gordon bu alanda 4 kez eyalet şampiyonu olmuştur. Üniversite eğitimini özel bir üniversite olan North Idaho Kolejinde ''Ceza Hukuku'' alanında tamamlayan Gordon, üniversite eğitimi esnasında Kolejde jimnastik eğitimi almış ve gönüllü olarak okulun maskotu olan "Cecil" the Cardinal''i canlandırmıştır. Gordon üniversite eğitiminden sonra alan değiştirerek patlayıcı eğitiminde uzmanlaşmış bir Savaş Mühendisi olmuştur. Ayrıca Gordon, Idaho eyaletinden federal hükumete bağlı olan bir Ulusal Muhafızdır.

Kariyerine Başlangıcı ve İlk Yılları

Brian Fury ve New England Pro Güreş Akademisinden eğitim alan Gordon ilk maçına Chaotic Wrestling'de 17 Nisan 2015 tarihindeki 30 Man Chaotic Countdown maçına katılarak yaptı ve maçı üstadı Brain Fury'e kaybetti. Kariyerindeki ilk galibiyetini XWA Breakout şovunda Ace Romero, Jason Daniels ve Xavier Bell ile karşılaştığı maçta alan Gordon, ilk kemer fırsatını ise Chaotic Wrestling'de CW New England Championship için Brandon Locke ile karşılaşarak almıştır fakat maçı kaybetmiştir. 9 Eylül 2016 tarihindeki CW A Night Of Grand Slams şovunda CW New England Championship için yapılan 6 kişilik maçı kazanan Gordon kariyerindeki ilk kemeri böylece kazanmıştır. Kemerini Brain Fury, Ace Romero, Rude Boy Riley, Wrecking Ball Legursky, Hanson ve TK O'Ryan gibi isimlere karşı başarılı bir şekilde koruyan Gordon 2 Şubat 2017'de Mike Verna'ya mağlup olarak kemerini 147 günün ardından kaybetmiştir. Daha sonra NEW King Of Bethany 2016 turnuvasına katılan Gordon, sırasıyla Mike Bennett, Donovan Dijak ve finalde Vinny Marseglia'yı yenerek turnuvayı kazanmıştır. Turnuvadan sonra turnuvanın ödülü olan taç için yapılan maçta Donovan Dijak'ı bir kez daha mağlup eden Gordon, başka bir taç koruma maçında Brad Hollister'a yenilerek tacını kaybetmiştir.

Ring Of Honor (2017 - Günümüz)


ROH Tryout kampına katılan Gordon, ROH Tryout kampındaki yetkilileri etkiledikten sonra Ring of Honor ile sözleşme imzaladı ve 8 Nisan 2017 tarihinde şirkete Debut'unu Matt Sydal'a karşı Travis Gordon ismiyle TV çekimlerinde mağlup olarak yaptı. Daha sonra ismini Flip Gordon olarak değiştirdi. Bu değişikliğin ardından TV çekimlerinde Jonathan Gresham ve Frankie Kazarian'a yenilen Flip Gordon, şirketteki ilk kemer maçına Coast 2 Coast (Leon St. Giovanni & Shaheem Ali) ile takım olarak Dalton Castle ve The Boys'a karşı ROH World 6-Man Championship için çıkmış ve maçı kaybetmiştir. Bu mağlubiyetten sonra bir de Punishment Martinez'e yenilen Gordon daha sonra Honor Rumble 2017'e katılmıştır ancak maçı Frankie Kazarian kazanmıştır. Daha sonra Gordon, şirketteki ilk galibiyetini Corey Hollis karşısında almıştır. Bu maçtan sonra ROH/NJPW Global Wars 2017'nin üçüncü gününde Best Friends (Beretta & Chuckie T) ile beraber ROH World 6-Man Championship için Kenny Omega ve Young Bucks ile karşılaşan Gordon bu maçtan da sonuçsuz ayrılmıştır. Daha sonra Soaring Eagle Cup için düzenlenen turnuvaya katılan Gordon, ilk turda Dalton Castle'a yenilerek turnuvaya erken veda etmiştir. Bu turnuvadan sonra bir başka turnuva olan Survival Of The Fittest 2017'e katılan Gordon, ilk turda TK O'Ryan'ı eleyerek bir üst tura yükselmiştir ancak 6 kişilik final maçında Silas Young, Matt Taven, Shane Taylor ve Jonathan Gresham ile aynı kaderi paylaşarak Punishment Martinez'e mağlup olmaktan kurtulamamıştır ve turnuvayı kazanamamıştır. Bu mağlubiyetten sonra Flip Gordon, ROH Final Battle 2017 şovunda Dragon Lee ve Titan ile takım olup ROH World 6-Man Championship için Hangman Page ve Young Bucks ile maça çıkmıştır ancak bu maçta da mağlubiyetten kurtulamamıştır. Bu mağlubiyetten sonra sırasıyla Marty Scurll, Jay Lethal ve Punishment Martinez'e de mağlup olan Gordon ROH World Television Championship #1 Contendership için olan Battle Royal maçına girmiş ve Shane Taylor ile maçı kazanmıştır. Gerçek kazananı bulmak için yapılan ikinci maçı kazanan Flip Gordon ROH World Television Championship için bir numaralı aday olmuştur. Kendisi hakkını henüz kullanmamıştır. Bu galibiyetten sonra ROH/NJPW Honor Rising: Japan 2018 şovlarına katılan Gordon ilk günde KUSHIDA ve Hiromu Takahashi'yi aynı maçta mağlup etmiştir ancak şovun ikinci gününde Bushi ve Hiromu Takahashi'ye Ryusuke Taguchi ile yenilmiştir. Bu mağlubiyetten sonra ROH Manhattan Mayhem 2018'de All-In şovuna katılmak için yapılan maçta Flip Gordon, Cody'e mağlup olmuştur. Daha sonra ROH 16th Anniversary şovunda Hiromu Takahashi'ye mağlup olan Flip Gordon, TV Çekimlerinde Scorpip Sky'ı mağlup etmiştir.

Diğer Şirketler


Flip Gordon, NEW Holiday Havoc 2017 şovunda NEW Heavyweight Championship'in ortada olduğu maçta Cody ve Brad Hollister'ı mağlup edip NEW Heavyweight Champion olmuştur. Gordon kemerini TK O'Ryan ve Joey Mercury'e karşı başarılı bir şekilde korumuştur ve kemerini şu anda 105 gündür elinde tutuyor.

CMLL 84. Aniversario şovunda Caristico ve Volador Jr ile takım olarak Mephisto, Satoshi Kojima ve Ultimo Guerrero'yu Best Two Out Of Three Falls maçında 2-1 ile mağlup eden Flip Gordon CMLL'e galibiyet ile Debut'unu yapmıştır.

CZW The Boss Is Back 2016 şovunda CZW'ye Debut'unu yapan Flip Gordon, ilk maçında Chuck Taylor, Dan Barry ve Steve Scott'ı mağlup etmiştir. İkinci maçına ise CZW Best Of The Best 16 şovunda Ultimate Opportunity Eight Way maçında çıkmıştır ve maçı Rickey Shane Page'e kaybetmiştir.

EVOLVE 65 şovunda şirkete Debut'unu yapan Flip Gordon, ilk maçında kısa sürede Ethan Page'e kaybetmiştir. EVOLVE 69 şovunda ikinci maçına çıkan Gordon, bu sefer Fred Yehi'ye mağlup olmuştur.

RevPro Live At The Cockpit 20 şovunda RevPro'ya Debut'unu yapan Flip Gordon ilk maçında Bubblegum'a yenilmiştir. İkinci maçına RevPro Uprising 2017 şovunda çıkan Gordon, CCK (Chris Brookes & Travis Banks) ile takım olarak Marty Scurll ve Young Bucks ile karşılaşmıştır ve bu maçı da kaybetmiştir.

wXw Fans Appreciation Night 2017 şovunda wXw Shotgun Title için gerçekleşen Three Way maçında şirkete Debut'unu yapan Flip Gordon, David Starr ile aynı kaderi paylaşarak Ivan Kiev'e kaybetmiştir.

Flip Gordon, PWG Neon Knights şovunda Zack Sabre Jr ile karşılaşarak PWG'ye Debut'unu yapacaktır.

Ayrıca kendisi Nisan 2017'de Impact'den teklif almıştır ancak aldığı çok sayıda Indy Booking'i dolayısıyla teklifi reddetmiştir.

Move-Set

450° splash
Star-Spangled Stunner (Springboard corkscrew stunner)
Snap Suplex
DDT
Superkick
Enzuiguri
Brainbuster
Kinder Surprise (Superkick off the top rope to opponent on a turnbuckle)
Samoan Pop (Reverse rolling fireman's carry slam followed by a running shooting star press)

Başarılar

Chaotic Wrestling
Chaotic Wrestling New England Championship (147 Gün)
Northeast Wrestling
NEW Heavyweight Champion (105 Gün ve Güncel)
King Of Bethany Tournament (2016)
LDN Wrestling
LDN World Championship
Xtreme Wrestling Alliance
XWA Firebrand Championship
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 16:28   #2
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İzmir
Mesajlar: 5.124
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 32315
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32315
Mesajlar: 5.124

Standart

Ellerine sağlık, adını ilk kez duysam da Move-Set'i güzel gözüküyor.
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2018, 01:57   #3
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2018
Mesajlar: 3.167
Konular: 174
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cengiz Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35522
Mesajlar: 3.167

Standart

Hukuk, muharebe mühendisliği ve profesyonel güreş. Gerçekten çok yönlü bir adam ve çalışkan bir adam. Umarım hayal ettiği WrestleMania sahnesine çıkar, güzel maçlar izletir bize.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.