GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-03-2018, 21:55   #1
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 131229
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Be A Booker | Honor's Wrestling

Hayaldi gerçek oldu....
Onurlu bir güreşsever olursanız belki bir gün Honor's Wrestling'de bulunabilirsiniz...

Kısa açıklama

Yukarıda gördüğünüz dandik logo benim ellerimden çıkmıştır. Logodan da anlaşılacağı üzere şirketimizin adı Honor's Wrestling. Bu BaB maçların aksine biraz daha promo ağırlıklı ilerleyecektir. Yer yer fan fiction havası verebilir. Bu yüzden bazen uzun segmentler görebilirsiniz.

Hikaye

Ve gelelim Yeşilçam filmlerini andıracak BaB'ımızın hikaye bölümüne; günümüzdeki dünyada ekonomik krizden dolayı farklı farklı güreş şirketleri ekonomik sıkıntıya girmiş ve batmışlardır. Bu yüzden güreşe olan ilgi de gittikçe azalmıştır. Paul Heyman, Triple H ve Stone Cold Steve Austin bir gün masaya oturup kafa kafaya vermişler. Vince McMahon'un da maddi desteği ile üç isim tüm güreş şirketlerini tek bir çatı altında toplama ve güreşi yeniden popülerleştirme konusunda karara varmışlar. Batan güreş şirketlerinde bulunan bazı güreşçiler buraya gelmişler. Bazıları ise hala gelememişlerdir. Bu BaB konusunda üç ismin uzun uğraşları sonucu şirkete getirecekleri güreşçileri, güreşi yeniden popülerleştirme çabalarını ve şirketteki güreşçiler arasındaki rekabeti konu alacağız.

Kadro

Güreşçiler
Adam Cole
Adam "Hangman" Page
AJ Styles
Austin Aries
Bobby Roode
Candice LeRae
Christopher Daniels
CM Punk
Cody Rhodes
Daniel Bryan
Dash Wilder
Dolph Ziggler
Elias
Frankie Kazarian
The Godfather
Kevin Owens
James Storm
Jay Lethal
Joey Ryan
John Cena (ölü)
Marty Scurll
Rob Van Dam
Roderick Strong
Roman Reigns
Sami Zayn
Samoa Joe
Scott Dawson
Seth Rollins

Takımlar
The Revival (Scott Dawson & Dash Wilder)
The Briscoes (Jay & Mark)
Motor City Machine Guns (Alex Shelley & Chris Sabin)
The Young Bucks (Matt & Nick)
Edge & Christian
World's Cutest Tag Team (Joey Ryan & Candice LaRae)
The Dudley Boyz (Bubba Ray & Devon)
The Hardy Boyz (Jeff & Matt)
Beer Money Inc. (Bobby Roode & James Storm)
reDragon (Kyle O'Reilly & Bobby Fish)

GM'ler
Triple H
Paul Heyman (2001'deki hali)
Stone Cold Steve Austin

Şovlar geldikçe güncellenecektir.

Kemerler

Honor's Wrestling Championship

#GüreşçiSaltanat SüresiKemeri Kazandığı TarihKemeri Kazandığı Şov
1CM Punk4229 Nisan 2018Fire Your Guns
2Seth Rollins<10 Haziran 2018Rage In A Cage

Honor's Wrestling Tag Team Championship

1Beer Money (Bobby Roode & James Storm)<5729 Nisan 2018Fire Your Guns

Honor's Wrestling X Division Championship

-----

Honor's Wrestling Television Championship

1Kevin Owens<24 Haziran 201811. Bölüm - Şampiyona Şeker Geliyor

Şovlar

Ek Bilgiler

Şovun Yapıldığı Arena

Şovların Başında GM'lerin Bulunduğu Bar

PPV'lerin Yapıldığı Arena

imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling

Konu The Lone Man tarafından (09-09-2018 Saat 19:22 ) değiştirilmiştir.
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2018, 21:57   #2
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1708
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171707
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Heyman, Hunter, Stone Cold üçlüsü çok tehlikeli görünüyor. Takipteyiz kardeşim.
imza

queen of rowdys

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2018, 21:58   #3
retaliation
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 78
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 31970
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İlginç bir konu seçmişsin, takipteyim karşimm.
imza

Undisputed Era
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2018, 22:20   #4
Second City Saint
CM Punk Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 167
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 3931
Rep Derecesi: CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.

Takipteyim.
imza

Konu Mr Perfection tarafından (23-03-2018 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.
CM Punk Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2018, 22:54   #5
EXCELSIOR
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 288
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 8558
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.

Yani....

Punk dönecek ve Aries dehşet push alacak....

Ne yani spoiler yemediniz TLN bu.

Tmm Punk konusu değil de Aries push alsın ya

imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived

Tam İsabet

Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!

If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley

Eski RPG:
Johnny Gargano
Yeni RPG:
Johnny Mundo
Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2018, 23:56   #6
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 787
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177262
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Cody push alacaksa takip.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2018, 07:31   #7
The Kane-o-Nite
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 39
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 11386
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Takipteyim.
imza

''Heh heh...and now, brother, the shadows in which I once labored...they're cast upon you. And what was once your holy grail...is now my World Heavyweight Championship. Undertaker, we used to be called the Brothers of Destruction! But now, you are nothing more than the brother that I destroyed. For 15 years, I dreamed of the day when the phenom would be no more. For 15 years, I RELISHED the thought of being the dominant brother. For 15 years, I knew that this day would come. I have dedicated my life to making this moment reality. The moment when my brother would be CAST DOWN with great vengeance and furious anger! And I would replace him as the devil's favorite demon!''

Kane-o-Nite'ın Kaleminden Kane
https://guresturkiye.net/forum/showt...highlight=Kane //Kane vs Undertaker WrestleMania XIV Feud İncelemesi
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=242336 //Kane-Tori Aşk Hikayesi
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2018, 00:55   #8
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 131229
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Honor's Wrestling 1. Bölüm - Diriliş
25.03.2018

Loş ışıklar altında bir barda kameralar açılıyor. Masaya Paul Heyman ve Steve Austin oturuyor. Heyman söze giriyor.

Paul Heyman: Beyler, ben uzun süredir bu sektördeyim ve uzun süredir de yönetim kısmındayım. Onlarca şirketi tohumken aldım, onları fidan yaptım ve gelecek nesillere izini bırakması için koca bir ağaç haline getirdim. Bu yüzden bu işte öncelikle beni dinlemenizi öneririm.

Steve Austin: Sözünü kesiyorum Paul ama senin yönettiğin, yazarlığını yaptığın ECW rezil bir şekilde battı. 2009'daki hâli de neydi öyle? Aman Tanrım bana bir şeyler oluyor.

Paul Heyman: Yalnız Steve, 2009 yılında ben o şirkette bulunmuyordum. 2006 senesi gibi Vince ile bir tartışmadan dolayı şirketten ayrılmıştım. Eğer Vince benim dediklerimi yapsaydı şu an farklı bir ECW, farklı bir güreş izliyor olacaktık ama Vince her zaman burnunun dikine gitti ve olanlar oldu. İşte halimiz ortada.

Steve Austin: Vince'i bende iyi bilirim. Her zaman burnunun dikine giden nalet olası bir herifti. Bu yüzden çok boktan işlerle uğraşmak zorunda kaldım.

Bu sırada Triple H elinde bir dosya ile geliyor.

Triple H: Vince'i gömme işleminiz bittiyse size önemli bir duyurum var. Vince gerekli paraları yolladı. Reklam işleri ile de ilgileneceğini söyledi. Eğer ilk şovumuz gerekli ilgiyi görürse Vince'de bize bu işi ilerletmemiz için gerekli yardımı yapacakmış. Anlayacağınız iş için en iyisi bu.

Kameralar kapanıyor. Arenaya dönüyoruz.

Spiker masasında Matt Striker ile Booker T var. İkili hararetli bir şekilde şovdan önce Heyman, Triple H ve Steve Austin konuşmasından bahsediyor. Bu sırada bir müzik çalıyor. AJ Styles geliyor. Elinde bir mikrofon var. Ringe gireceği sırada bir müzik daha duyuluyor. John Cena! O da ringe koşarak geliyor. İkili birbirlerine sert bir ifade ile bakıyorlar. John Cena'dan hafiften heel tavırlar geliyor.

AJ Styles: John... Görmeyeli çok değişmişe benziyorsun. Seni en son çocukları eğlendirmek için kılıktan kılığa girerken görüyordum. Şimdi ise kendini erkeklere göstermek için sert bir kişi kılığına giriyorsun. Çocukları eğlendirirken melek olarak görülüyordun. Meleğe benziyordun. Peki erkekleri eğlendirmek için ne olarak görülüyorsun, neye benzemeye çalışıyorsun? Cevaplamama izin ver. Seni, Xavier Bettel'e benzetiyorum.

John Cena'dan çok sert bir tokat geliyor. AJ'i yerde yumruklamaya başlıyor. Bu sırada Triple H arka alandan koşarak ringe doğru geliyor ve ikiliyi ayırıyor. Bu geceki şovun ana maçında karşılaşacaklarını belirtiyor. İkiliye arka alana gitmelerini söylüyor. Bu sırada bir müzik duyuluyor. This Fire Burns! CM Punk geliyor. Seyircilerin arasından geliyor. John Cena ve AJ Styles şaşkın tavırlarla girişte CM Punk'ı izliyorlar. CM Punk ringe giriyor ve mikrofon isteyerek konuşmasına başlıyor.

CM Punk: Naber Paul? Görüşmeyeli uzun zaman oluyor. Yanılmıyorsam 4 seneyi geçti. Bana attığınız kazığın üzerinden 4 sene geçti. Fakat ben burada bu konu hakkında fazla konuşmayacağım. Daha ilk şovumuz, yapılacak çok şey var. Güreş sektörünün bana ihtiyacı olduğunu duydum. Bu yüzden buradayım. Burada olmamdaki bir başka sebep ise-

CM Punk mikrofonu Triple H'in kafasına geçiriyor! Triple H kafasını tutarken CM Punk'tan bir de Roundhouse Kick geliyor. AJ Styles ile John Cena, Triple H'e yardım etmek için ringe doğru koşuyor ama CM Punk hemen oradan tüyüyor ve seyircilerin arasından arka alana doğru kaçıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Paul Heyman'ı arka alanda dolaşırken görüyoruz. Karşısına Dudley Boyz çıkıyor. Onlarla selamlaştıktan sonra yürümeye devam ediyor. Karşısına bu kez de Hardy Boyz çıkıyor. Heyman şaşkınlığını gizleyerek selam veriyor ve yürümeye devam ediyor. Bu kez de karşısında Edge & Christian çıkıyor! Heyman onlarla da selamlaşıyor. Bu işte bir iş var ama hadi hayırlısı diyerek yürümeye devam ediyor. Bir süre sonra Heyman'ı ringde görüyoruz. Elinde mikrofon var.

Paul Heyman: Az önce yaşadıklarım gerçekten de çok şaşırtıcıydı. Geçmişte çalıştığım nadide takım güreşçileriyle arka arkaya karşılaştım. Bunu tamamen ilk şov olmasına bağlıyorum.

Heyman'ın sözünü bir müzik kesiyor. Havai fişekler patlıyor! Dudley Boyz geliyor. Heyman, kahretsin dercesine başını tutuyor. Hemen arkalarından Hardy Boyz ile Edge & Christian da geliyor. Edge mikrofonu alıyor.

Edge: Hoşgeldiniz beyler. Sizinle yıllar sonra bu ringde bulunmaktan dolayı gurur duyuyorum. Sana gelecek olursak Paul. Arka alanda sana küçük bir şaka yapalım demiştik. Başarılı da olduğumuzu da düşünüyorum. Başarılı olduğumuz bir diğer konu ise güreş. Güreşte bu gördüğün üç takım da onlarca başarıya ulaştı. Takım güreşini hak ettiği seviyeye çıkardı. Bizden sonra takım güreşi yeniden kötü bir hâl almaya başladı. Bir üç takım olarak bu gidişata dur demek ve güreşi yeniden popülerleştirmek için buradayız.

Edge'in sözünü bir müzik kesiyor. Young Bucks, Motor City Machine Guns ve The Briscoes geliyor. Üç takım ringin önünde duruyorlar. Matt konuşmaya başlıyor.

Matt Jackson: Beyler sanırım bu 6 bunak güreşi takip etmiyor. Bizim yaptıklarımız ortada. WWE'de güreşmememize rağmen bu dünyada ünlüyüz. Güreş konusunda yetenekliyiz. Bu divizyonun en üst seviye temsilcileriyiz. Fakat siz gelip burada milattan önce kalmış başarılarınızı anlatıyorsunuz. Bunlar gelmiş gitmiş şeyler. Biz şu anda üst düzey yeteneklere sahip güreşçileriz. Miladımız daha dolmadı aksine daha yeni başladı fakat sizinki çoktan doldu.

Bubba Ray Dudley: Miladımız doldu ha? (Edge, sakinleştirmeye çalışıyor.) Miladımızın dolup doğmadığını hemen burada sizlere gösterebiliriz. Hemen, şimdi!

Bubba Ray Dudley sinirle ringin dışına çıkıyor ve Matt Jackson'un üzerine doğru gidiyor. Bubba Ray'i takım arkadaşları tutuyor. Matt Jackson'u da takım arkadaşları tutuyor. Heyman şimdi Matt Jackson ile Bubba Ray arasında bir maçın olacağı duyurusunu yapıyor.

Bubba Ray Dudley vs. Matt Jackson - No Contest

Bubba Ray Dudley ile Matt Jackson birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Bubba Ray bir süre sonra, onu dışarı fırlatıyor. Edge ile Jeff, ona girişiyor. Jay ile Mark Briscoe da ringe giriyor ve Bubba Ray'e girişiyor. Ring çok karışık bir hal alıyor. Hakem zili çalıyor ve maçı bitiriyor. Sokak kavgasını andıracak cinsten bir kavga gerçekleşiyor. Heyman arka alandan görevlileri çağırıyor. Bu sırada da konuşuyor.

Paul Heyman: Sakinlik! Sakinlik! Gelecek hafta Dudley Boyz ile Young Bucks arasında bir maç olacak. Eğer kavga hala devam ederse diğer takım üyeleri gelecek haftaki maçta ringin kenarında yer alamayacak. İyi geceler.

Heyman arka alanın yolunu tutuyor.

İki isim de sırayla ringe geliyor. Arenada ciddi bir hava hakim. Paul Heyman spiker masasında duruyor. Maç başlıyor.

AJ Styles vs. John Cena - No Contest

İkili maçın başında burun buruna geliyor. Birbirlerine sessizce sözler söyledikten sonra yumruk yumruğa giriyorlar. Yumruklaşma ringin dışına kadar taşıyor. John Cena, su şişesindeki suyu içiyor ve Styles'ın kafasına püskürtüyor. Onu ringe sokuyor. Reklamlar...

Reklamlardan dönüldüğünde AJ Styles'ı köşede görüyoruz. Cena, onun üzerine doğru koşuyor. Styles yere atlıyor. Cena'nın üzerine doğru koşuyor ama Cena'dan Scoop Powerslam! Cena arkası dönük bir şekilde köşeye çıkıyor. Styles bir anda ayaklanıyor ve Powerbomb! Bu kez de köşeye Styles çıkıyor. Spiral Tap ile Cena'nın üzerine atlıyor. Tuşa gidiyor. 1...2...2,99! CM Punk hakemi çekiyor. Punk, hakeme bakarken Styles iplerden Punk'ın üzerine doğru Phenomenal Forearm ile uçuyor. Bu sırada seyircilerin arasından Austin Aries, Roderick Strong, Jay Lethal, Daniel Bryan geliyor!!! John Cena'ya girişiyorlar. AJ Styles, Cena'ya yardım etmek için ringe giriyor ama bu isimler, Styles'a da girişiyor. Destek için Kevin Owens, Sami Zayn de geliyor!!! Bu ikili de Styles'a girişiyor. 6 isim ringde "ROH" diye bağırıyorlar. Bu sırada seyircilerin arasından Christopher Daniels, Frankie Kazarian ve Samoa Joe geliyor!!! Kalabalık düşmanlarına karşı girişiyorlar. İlk başlarda üstünlüğü sağlasalarda bir süre üstünlüğü kaybediyorlar. Bu sırada Bobby Roode ile James Storm da geliyor!!! Joe, Kazarian, Daniels ve Styles'ı kurtarıyorlar.

Storm, Kazarian, Daniels, Styles, Roode ve Joe ringin köşesine çekiliyor. Aries, Strong, Lethal, Bryan, Sami Zayn ve Kevin Owens da ringin diğer köşesine çekiliyor. Birbirlerine bakıyorlar. CM Punk ise spiker masasının üzerinde olanları izliyor. Bu sırada Triple H girişte gözüküyor.

Triple H: İlk şovdan bu kadar şamata yeter. Kontrat altında olmayan isimlerin buraya gelmesi kadar rezil bir durum yok. Aries, getirdiğin adamları al ve buradan çabuk uzaklaş. Styles, sen de sana desteğe gelen adamlara buradan uzaklaşmaları gerektiğini söyle. Benim dememle gideceklerini sanmıyorum.

Ringdeki isimler Triple H'nin dediklerini zor da olsa yapıyorlar. Seyircilerin arasından Triple H'nin konuşmasını dinliyorlar.

Triple H: Gelecek şovda siz güreşçiler için çok önemli bir duyuru yapacağım. Bu sizler arasındaki şiddeti daha da arttıracaktır. Bu durumdan başta ben olmak üzere siz seyirciler de mutlu olacaksınızdır.

Austin Aries, Triple H'nin sözünü kesiyor.

Austin Aries: Hey Hunter. Hem diyorsun burada şamata olmasın, boş kavga olmasın. Hem de aranızdaki şiddet daha da artacak, ben bundan dolayı mutlu olurum diyorsun. Sen insanları birbirine düşürmeyi seven, aynı zamanda insanların huzurunun sağlanmasını düşünen ve bu iki noktada sürekli kendi çıkarlarını düşünen bir herifsin. Ne diyeceğimi bilemiyorum artık, gidelim çocuklar.

Austin Aries, yanında getirdikleri adamlarla arenadan ayrılıyorlar.

Triple H: Seninle daha sonra görüşeceğiz Austin. Az önce kendi kafamdan lafı daha fazla uzatmanın gereksiz olduğu kanısına vardım. Beyler, bayanlar. Gelecek şovumuzda önemli bir duyurumuz olacak demiştim. Bu duyurunun içeriğinde bir kemer var. Şirketimize yeni bir kemer gelecek. Şimdi sadece beklemede kalın.

Bu duyuru sonrası Styles'ın gözü parlıyor. John Cena'nın da ondan eksik kalır bir yanı yok. CM Punk ise Triple H'ye sinsi bir bakış atıyor. Kamera CM Punk'a odaklanıyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2018, 01:07   #9
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1708
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171707
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tanıtım şovu olması itibariyle değerlendirmeye alırsak 2 maç olması ve ağırlıklı segment olması normal karşılanabilir. Ama ben segmentleri detaylı yazma taraftarı değilim açıkçası. Dolaylı anlatım yoluyla önemli detayları versen daha iyi olabilir. Şova gelecek olursak da gayet iyi feudlar düşünüyorsun şimdilik. Eski jenerasyon takımlarla yenilerin kapışması olsun, ROH Original vs. TNA Original kapışması olsun gayet kulağa hoş geliyor. Punk'ın This Fire Burns kullanması, AJ Styles'ın Spiral Tap yapması ayrı güzel detaylar. Triple H'in duyurusunu merakla bekliyorum, ana kemeri duyurur yüksek ihtimal.
imza

queen of rowdys

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2018, 01:13   #10
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 787
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177262
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Honor yazıyor diye geldik fakat şirket onursuz heriflerle dolmuş...
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil