GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-03-2018, 10:27   #1
All Hail Baron Corbin
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Oyunlariseviyoruz.net Gizli Teşkilatı
Konular: 586
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 77910
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: Greatest Royal Rumble

Logo:

Poster:

Tema Müziği:

Tanıtım:

Şov Bilgileri:

Tarih: 27 Nisan 2018 Cuma (T.S.İ 19.00)
Arena: King Abdullah Sports City Stadyumu

Maç Kartı:

Daniel Bryan vs. Big Show vs. Kane vs. Braun Strowman vs. Bray Wyatt vs. Kurt Angle vs. Baron Corbin vs. Big E vs. Kofi Kingston vs. Xavier Woods vs. Chris Jericho vs. Apollo vs. Shelton Benjamin vs. Sin Cara vs. Elias vs. Chad Gable vs. Goldust vs. Titus O'Neil vs. Mojo Rawley vs. Kevin Owens vs. Shane McMahon vs. Rey Mysterio vs. The Great Khali vs. Mark Henry vs. Randy Orton vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD
50 Kişilik Greatest Royal Rumble Maçı

Casket Match
Undertaker vs. Rusev

Singles Match
Triple H vs. John Cena

AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
WWE Championship Maçı

Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
Universal Championship Maçı (Steel Cage)

Seth Rollins (c) vs. Finn Bálor vs. The Miz vs. Samoa Joe
Intercontinental Championship Merdiven Maçı

The Bar vs. Bray Wyatt & "Woken" Matt Hardy
Raw Tag Team Championship Maçı - Tag Team Eliminator Finali

Jeff Hardy (c) vs. Jinder Mahal
United States Championship Maçı

The Bludgeon Brothers (c) vs. The Usos
SmackDown Live Tag Team Championship Maçı

Cedric Alexander (c) vs. Kalisto
Cruiserweight Championship Maçı

imza
"Yeah, that's right boys you hold him back. Davey as a matter of fact, I think it's time for some real honesty. And I think it's time for you – and take your little MMA group – to finish the j**k fest in the back. Because what matters tonight, is that KEVIN STEEN IS BACK! And mark my words: In 2012, I will take that Ring of Honor World Title from you; And then I'm gonna hold this goddamn company hostage! Because my name is Kevin Steen and I'm the Antichrist of Pro Wrestling! Merry Christmas, b***h!"

KEEP IT HARDCORE
COME ON BOUNCE
COME ON BOUNCE
COME ON DO IT COME ON DO IT

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Scarlett Bordeaux (Güreşçi demiştim.)
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy

GüreşTürkiye Onur Kürsüsü | Mart 2018
Haftanın Parlayan Üyesi 29.04.2018
GüreşTürkiye Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
RPG: Brandi Rhodes

Konu YUKO tarafından (25-04-2018 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 10:32   #2
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 9348
Rep Derecesi: Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.

Maçları duyurmayıp her şeyi şov anında belli etseler mükemmel olmaz mı ya?
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü

Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 10:36   #3
All Hail Baron Corbin

Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Ambrose Section Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maçları duyurmayıp her şeyi şov anında belli etseler mükemmel olmaz mı ya?
Efsane.
imza
"Yeah, that's right boys you hold him back. Davey as a matter of fact, I think it's time for some real honesty. And I think it's time for you – and take your little MMA group – to finish the j**k fest in the back. Because what matters tonight, is that KEVIN STEEN IS BACK! And mark my words: In 2012, I will take that Ring of Honor World Title from you; And then I'm gonna hold this goddamn company hostage! Because my name is Kevin Steen and I'm the Antichrist of Pro Wrestling! Merry Christmas, b***h!"

KEEP IT HARDCORE
COME ON BOUNCE
COME ON BOUNCE

#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)

Alt 24-03-2018, 17:34   #4
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3183
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 63904
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sadece rumble konsepti olmayacak mı?
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 17:35   #5
freak
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Izmir
Konular: 3587
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 140964
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7 Şampiyonluk maçı olacağı da söylendi.
imza

instagram

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 17:35   #6
All Hail Baron Corbin

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7 tane kemer maçı duyuruldu. Yarım günlük şov izleyeceğiz.

2014.
imza

KEEP IT HARDCORE
COME ON BOUNCE
COME ON BOUNCE

#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy

Konu Chosen tarafından (24-03-2018 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.
Alt 24-03-2018, 17:36   #7
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3183
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 63904
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arabistan bundan sonra WWE'nin ikinci merkezi olabilir. Her sene böyle bir ya da iki şov. ABD'den sonra en yüksek geliri Araplar'dan elde ediyorlar diye biliyorum.
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 17:39   #8
Banned
The Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 39
Favori Güreşçisi: Batista
Rep Puanı: 10367
Rep Derecesi: The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Maverick WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Rumble sırası 10 saniyede bir olmalı yoksa aşırı uzar ve sıkar bence. Ödül belli değil ama SummerSlam'e gitmek olabilir belki.
The Maverick isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 17:39   #9
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5170
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Muhtemelen bir kısmı dark match olacak.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 24-03-2018, 17:39   #10
FtGTR
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Reseda'yı geçici süreliğine kapattık.
Konular: 11
Favori Güreşçisi: Katsuyori Shibata
Rep Puanı: 5189
Rep Derecesi: Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.

50 kişilik Rumble'da tahminen güreşçiler 1 dakika veya 45 saniye ara ile gelirler.
imza
Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil