GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-04-2018, 01:51   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 36624
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Yazı | Superstar Shake-Up Hakkındaki Tahminlerim ve Düşüncelerim

Merhabalar arkadaşlar, bildiğiniz gibi gelecek hafta olacak RAW ve Smackdown Live şovlarında Superstar Shake-Up gerçekleşecek. Ben ise kimler neden Brand değiştirmeli ve NXT'den kimler ana kadroya yükselmeli konularını kendi düşüncelerim ile ele alarak bir yazı yazacağım. İyi okumalar.

Raw

Not : Yazıma başlamadan önce Raw'a Draft olacak isimlerin neden az olduğunu açıklamak istedim. Zaten WM after Raw'daki NXT Call-Up'larını ve SD Live'dan kovulan Sami Zayn ve Kevin Owens'ın bir şekilde Raw'a geleceğini göz önüne alarak isimleri az tuttum.

Jinder Mahal

Wrestlemania'dan United States Championship ile ayrılan Modern Day Maharaja'nın SD Live'da yapacağı daha fazla şeyin kalmadığını düşünüyorum. USC kemer potasına gelirsek , Shake-Up'tan buraya yeni gelecek isimler olacak olsa bile onların 1-2 ay kemer potasına girmeyeceğini ele alarak söylüyorum, potada sürekli aynı isimleri görmekten hepimiz sıkıldık ve hepimiz yenilik istiyoruz. Yeni rekabetler, şans bulacak yeni isimler. Bu sebeple ben Mahal'ın kemeri ile kırmızı Brand'in yolunu tutmasını ve kemerini Joe, Big Cass, Elias, Bobby Lashley gibi isimlere karşı koruyarak yeni heyecanlar yeni feudlar içerisinde olmasını istiyorum. Peki sizce Maharaja yoluna SD Live'da mı devam etmeli yoksa yeni fırsatlar için Raw'a mı geçmeli?

Randy Orton

Wrestlemania'da kemerini kaybeden ve Backlash'de Mahal ile USC için geçen senenin rövanşı sayılacak bir maça çıkacak olan Randy'nin artık yuvasına dönmesi gerektiğini düşünüyorum. Yaklaşık 2 yıldır SD Live'da almadık kemer girmedik feud bırakmayan hatta Grand Slam'ini burada tamamlayan Viper, Raw'a kaybettiği kemeri geri almak için Mahal'ın peşinden gitmeli. Sadece kaybettiği kemer için değil girebileceği muhtemel feudlar, senaryoları da göz önünde bulundurarak bunu istiyorum. Roman Reigns, Samoa Joe gibi isimlerle güzel bir feuda girebileceğini düşünüyorum. Peki sizce Viper yuvasına geri mi dönmeli?

Becky Lynch

İlk Smackdown Live kadınlar şampiyonu, Irish Lass Kicker Becky Lynch'in SD Live'da daha fazla yapacak bir şeyi kalmadığını hatta Charlotte, Asuka(Shake-Up) ve Iconic Duo'nun kemer için sırada olduğu bir yerde şans bulacağını hiç düşünmüyorum ve bu nedenle kendisinin Raw'a gitmesi gerektiği kanaatindeyim. Seyirciler ile ilteişimi çok iyi olan ve SDL Women's Championship harici kayda değer başarısı olmayan Becky'nin Raw'da Women's Champion olacağına inancım tam. Nia ile karşılaşmadan önce Absolution'ın geriye kalan iki ismi olan Mandy Rose ve Sonya Deville veya Alexa Bliss ve Mickie James ile feuda girip galip çıkarak yüksek bir momentum ile Nia'nın karşısına çıkarsa Becky'nin kemeri alacağını düşünüyorum. Peki sizce Becky kariyerine daha iyi bir yön vermek için Raw'a gitmeli mi?

Smackdown Live

Seth Rollins

The Architect, The Kingslayer, en yeni Grand Slam şampiyonu ve '' Intercontinental Champion '' Seth Rollins'in Raw'da kaldığı sürece her şeyiyle çok hak etmesine karşın ; Lesnar, Reigns, Strowman, Joe gibi isimlerin olduğu bu Roster'da maalesef ana kemere ulaşmayı bırakın ana kemer potasına bile giremeyeceğini düşünüyorum. Bu sebeple kendisinin kemeri ile beraber yeni rüya maçlar, feudlar ve senaryolar için SD Live'a gitmesini ve Smackdown Live'ı diğer isimlerle beraber kendi önderliğinde küllerinden tekrar doğurmasını istiyorum. Seth Rollins, IC kemerini kaybettikten sonra WWEC'yi alıp SD Live'ın yüzü olabilecek kapasiteye sahip bir isim. Seyircilerden harika reaksiyon alıyor, ring içinde bizleri her seferinde zevkten dört köşe yapıyor, mikrofonda seyircileri gaza getirmek olsun rakibe laf sokmak olsun hepsini kusursuz bir şekilde yapıyor. Bunları zaten 4 sene öncesinden kanıtlayan Rollins'in sadece bir tane ''Düzgün'' ana kemer reigni yapması hak ettiği değeri alamadağını kanıtlar nitelikte. Umarım SD Live'a gidip bizlere hem doyasıya bir IC ve ana kemer reigni izletir hem de Bryan, AJ, Nakamura, Almas (Call-Up) gibi isimlere karşı rüya maçlar çıkartır ve de 5-6 ay sonra sakatlığından Heel olarak dönebilecek Dean Ambrose ile SD Live'da feud'a girebilir. Peki sizce Seth Rollins, yüzü olabileceği bir Brand olan SD Live'a gitmeli mi?

Finn Balor

Hala rövanşını alamamış ilk Universal şampiyonu, Demon King : Finn Balor, Raw'a ilk Draft olduğu aylarda fırtına gibi esiyordu. Roman Reigns ve Seth Rollins'i sırasıyla aynı ay içerisinde temiz bir şekilde yenerek ilk Universal şampiyonu olmuştu. Fakat o kendi hatası sonucunda oluşan kol sakatlığı yüzünden kemerini bırakmak zorunda kalmıştı. Daha sonra 8 ayın ardından geri dönmüştü ancak geri döndüğünden beri Royal Rumble'da son 4'e kalmak ve Survivor Series'de John Cena'yı tuş ederek elemek dışında pek bir şey yapamamıştı. Çıktığı her Universal Championship için olan Contender maçlarını kaybeden Balor, WM'de IC için çıktığı son maçı da kaybetmişti. Bence artık kendisi için değişimin vakti geldi. Balor, SD Live'a gidip orayı Shake-Up ile gelecek diğer isimlerle beraber ayaklandırabilir. Çok merak ettiğimiz bir çok eşleşmeyi bizler izletebilir hatta en önemlisi o hiç alamadığı kemerin rövanşını belki de SD Live'da kendi hakkı ile alabilir. Ben Balor'u SD Live'da izlememizin Raw'dakinden daha iyi olacağı kanaatindeyim ve bunu çok istiyorum. Peki sizce Finn Balor, SD Live'a gidip kariyerinde yeni bir sayfa açmalı mı?

The Miz

The A-Lister, Intercontinental Championship denildiğinde akla gelen ilk gelen isim olan The Miz kemerini Wrestlemania'da Seth Rollins'e kaybetmişti ve kendisi Backlash'de artık kendisinden bir parça gibi olan IC için maça çıkacak. Ben kendisinin Rollins ile olan feudunun SD Live'da sürmesini ve bu feud bittikten sonra Daniel Bryan ile yarıda kalmış olan feudunun devam etmesini istiyorum. O zamanlar Bryan henüz temize çıkarılmamıştı ve çok güzel bir şekilde Build-Up'ı devam eden feud rafa kaldırılmıştı. Ama şu anda Bryan WWE doktorları tarafından temize çıkarıldı ve ben Miz'in SD Live'a geçtiği takdirde bu feud'un olmaması için ortada hiç bir sebep görmüyorum. Son olarak belki de Miz, IC rekorunu kırdıktan sonra burada, SD Live'da, yıllardır beline takamadığı ana kemere oynayıp kazanabilir. Peki sizce The Miz, Bryan ile olacak mutlak bir feudu ve yeni kemer serüvenleri için SD Live'a gitmeli mi?

Elias

NXT'den Raw'a yükselişinden itibaren her hafta seyirciler ile daha bir iç içe olan, Elias'ın WM öncesi Braun ve Cena'nın momentum kaynağı olması ve WM'de maça çıkamaması gibi sebeplerden dolayı kendisinin yolunun fırsatlar diyarına düşmesini kariyeri için en iyi seçenek olarak görüyorum. Karizması olsun, seyirciler ile olan iletişimi olsun, ring içinde rakiplerine sağladığı uyum ve fena olmayan performansı ile ben kendisinin çoktan bir Mid-Card kemerini hak ettiğini düşünüyorum ki kendisi bu hak ettiği şansı SD Live'da daha rahatlıkla bulup, alabilir. Gireceği feudlar, senaryolar ve Aiden English ile olabilecek harika segmentlerini düşününce Elias'ın kesinlikle SD Live için aranan kanlardan biri olduğu kanaatine varıyorum. Peki sizce Elias, fırsatlar elde etmek ve kariyerine başarılar katmak için SD Live'a gitmeli mi?

Asuka

Wrestlemania'da sürpriz bir şekilde iki yılı aşkın yenilmezlik serisi Charlotte Flair tarafından kırılan Asuka'nın bunu Charlotte'ın yanına kar olarak bırakmayıp SD Live'a gelmesini ve Charlotte'a bir maç için daha meydan okumasını bekliyorum. Raw'dan ayrılmasından dolayı kırmızı Brand'de Women's Championship için şans alacak isimlerin artmasını bekliyorum. Charlotte ile olanlara gelirsek Asuka'nın Charlotte'u yenip kendini bir kez daha kanıtladıktan sonra Carmella'ya da meydan okuyup SDL Women's Championship'i alarak uzun bir reign yapması da beklentilerim arasında. Peki sizce Asuka için SD Live hazır mı?

NXT Call-Up

Andrade ''Cien'' Almas

La Sombra, El Idolo ''Andrade Cien Almas''ın ana kadroya Debut'unu SD Live'da yapmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Zaten Raw'un geniş Roster'ına ve hali hazırda NXT'den AoP, Ember Moon ve No Way Jose'yi almış olmasına bakınca Almas için en iyi seçeneğin SD Live olduğunu görüyoruz. Yerinde ve sağlam bir Debut ile ana kadroda çok ses getireceğini düşündüğüm Almas'ın rüya maçlarını düşününce ayrı bir mutlu oluyorum. Bryan, AJ, Nakamura, Ziggler ve Shake-Up ile gelebilecek Balor ve Rollins ile muazzam maçlar çıkaracağından hiç şüphem yok. Eddie'den sonra WWE'deki en donanımlı Latin güreşçi olan ve kendisinden yeni bir Eddie Guerrero çıkma potansiyeli olduğunu düşündüğün Almas umarım Zelina Vega ile beraber ana kadroya çıkar ve hak ettiğini alır. Peki siz Andrade Cien Almas'ı SD Live'da görmek istiyor musunuz?

Drew McIntyre

Chosen One, WWE'nin yakın tarihindeki harcanmış en önemli isimler arasındaydı ta ki Hunter'ın kendisini WWE'ye NXT ile geri getirmesine kadar. NXT'ye harika bir Return yapan Drew, çok geçmeden NXT Champion da olmuştu. Şu an sakatlığını atlatmak üzere olan McIntyre, SD Live'a geçerek Almas ile yarım kalan işini tamamlayıp daha sonra da yeni kemerler ve feudlara yönelecektir diye düşünüyorum ve bunu çok istiyorum. Umarım kendisi bir kez daha harcanmaz ki Vince'in bu hataya bir kez daha düşeceğini sanmıyorum. Peki sizce Drew McIntyre SD Live'a mı gitmeli yoksa NXT'de kalıp kemer mücadelesine devam mı etmeli?

Evet arkadaşlar, yazımın burada sonuna geldim. Buraya kadar okuduysanız ne mutlu bana. Okuduğunuz için teşekkürler. Hepinize sevgiler, saygılar.

Konu CurbStomp tarafından (14-04-2018 Saat 02:00 ) değiştirilmiştir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 13:02   #2
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462

Ben NXT'den SaNitY'i falan da bekliyorum. Onun dışında düşüncelerimiz uyuşuyor.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü

Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 16:07   #3
control is an illusion
mosyopatiayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 88
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 10454
Rep Derecesi: mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. mosyopatiayak WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
mosyopatiayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mosyopatiayak mosyopatiayak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10454

Harika olur böyle olursa, ama Miz yerine Jeff’i tercih ederim.
imza

You'll Never Walk Alone!
mosyopatiayak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 16:09   #4
Kill Steen Kill
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 848
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 146587
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 146587

Her konuya yazsam da tekrar yazıyorum. Andrade Cien Almas'ın kemeri kaybetmesinin sebebi, Drew McIntyre ile gireceği kemersiz feuddur. Drew McIntyre, NXT TakeOver Kickoff'unda Andrade Cien Almas'ın peşinden gideceğini ve kendisinden intikam almak istediğini söylemişti. Anlamak bu kadar zor olmamalı, çağırmayacaklar daha McIntyre'ı ya..
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 16:10   #5
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1401
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 423769
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 423769

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her konuya yazsam da tekrar yazıyorum. Andrade Cien Almas'ın kemeri kaybetmesinin sebebi, Drew McIntyre ile gireceği kemersiz feuddur. Drew McIntyre, NXT TakeOver Kickoff'unda Andrade Cien Almas'ın peşinden gideceğini ve kendisinden intikam almak istediğini söylemişti. Anlamak bu kadar zor olmamalı, çağırmayacaklar daha McIntyre'ı ya..
Peşinden SD kadrosunda gitsin.
imza

Aschentef & Lunatic Phenomenal & The Lone Man

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 16:53   #6
Banned
Chokeslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 20
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 1044
Rep Derecesi: Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın.
Chokeslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chokeslam Chokeslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1044

The Miz'in RAW'da kalıp Jeff Hardy'nin geçmesi daha iyi olur bence. NXT'den gelecek isimlerden SanitY beklerdim.
Chokeslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 16:55   #7
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2946
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 328247
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 328247

Asuka'nın Charlotte ile yaza doğru maç çıkarmasını istiyorum. Ellerine sağlık.
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 17:12   #8
Kayıtlı Kullanıcı
bldplt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 8895
Rep Derecesi: bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın. bldplt Royal Rumble maçını kazandın.
bldplt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bldplt bldplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8895

Raw ve SD düşüncelerine katılıyorum.
bldplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 17:33   #9
Kral Katili
TheArchitect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 20
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 27306
Rep Derecesi: TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. TheArchitect WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
TheArchitect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheArchitect TheArchitect isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27306

Tam anlamıyla olması gereken draft bu gerçekten.
imza

Alıntı BarisuTronz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepinize hoş bulduk. Lütfen, ben troll değilim. Kyle O'Reilly'nin tanrı olduğunu düşünmek eski mitolojilere hala inanan Paganistlerden olmaktan daha iyidir.

S H O C C
23 HAZİRAN MİLLİ İRADE VE DEMOKRASİ ASUKASPOR'U
TheArchitect isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2018, 17:38   #10
The Cleaner

Nereden: Malatya
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazımda da yazdığım gibi ben Drew'un Almas ile yarım kalan işini ana kadroda halletmesini bekliyorum. Bu Feud'un NXT'de devam etmesi bence bir mecburiyet değil SD Live'da da devam edilebilir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil