GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-06-2018, 17:04   #1
fka Matt Sydal Guy
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1140
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 133273
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart PWG: Mystery Vortex V - Şov İncelemesi

Selamun aleyküm 4 ayda biten bu çetin incelemeyi size sunmaktan gurur duyarım demek isterdim ama sıkıntı duyuyorum daha çok. Zor da olsa tamamladık ama; ama. DoctorMK dostum bu satırları okuyorsan sana çok teşekkür ediyorum zamanında eksik incelemelerimi çitonk diye tamamlamama yardımcı olduğun için.

Hazırlayan: Matt Sydal Guy & The Purplemaker

Şirket: Pro Wrestling Guerrilla
Şov: Mystery Vortex V
Tarih: 12 Ocak 2018
Yer: American Legion Post #308 - Reseda, California

PWG: Mystery Vortex V - Şov İncelemesi

Dosta düşmana selam olsun baba ocağımız Reseda'dayız. Mabedimizdeki son şovlardan biri olduğunu nereden bilebilirdik ki şovu izlerken... Açılışı son derece heyecan uyandırmayan bir maçla yapıyoruz neden bilmiyorum. Şovun ilk 4 maçını The Purplemaker incelemiş bulunmakta, son 3 maç bendeniz PWG Bakanı Mr Lürsoy'a ait. David Starr'ın arka arkaya 10 20 lakabını da dinledikten sonra zili duyuyoruz ve pankreas güreşi şöleni başlıyor.

David Starr vs Fred Yehi

İki güreşçi tanıtılıyor ve maç başlıyor. Lock bağlayarak başlıyorlar maça. Şimdi de karşılıklı pinler geliyor. Lock furyası devam ederken Yehi yakalayıp eline basıyor. Starr dışarıda şimdi. Yehi ona bir şeyler söylüyor ve lock furyası devam ediyor. Karşılıklı reverseler geliyor tekrardan. Şimdi Starr irish whiplerden sekiyor clothesline! İkili dışarıda güreşiyor. Dışarıda üstünlüğü ele alıyor ve ringte de bu üstünlüğünü devam ettiriyor uzun bir süre. Starr köşede, üstüne koşan Yehi'yi turnubuckle'a doğru back body drop! Bu hareketten sonra Starr üstünlüğü ele alıyor bir süre. Yehi'den üst üste 2 german! Üstünlüğü ele alıyor şimdi Yehi. Üstünlük elinde olduğu süresinde dragon suplex longblower ve running dropkick hareketlerini uyguluyor. Starr Yehi'yi apron'a atıyor. Yehi içeri geri girmek isterken bir knee ve iplerde Reverse STO! Starr ve Yehi ikilisi karşılıklı chop ve clothesline hareketlerini uyguluyor birbirlerine. Starr clothesline Yehi chop vuruyor. Yehi'yi dışarı atıp diving çok garip bir hareket yapıyor! Ringteler şimdi iplerden güç alıyor ve knee'yi gömüyor! Tuş denemesi 1..2..! Starr Yehi'ye çok sert bi' tokat atıyor ve Yehi Starr'ın kollarını tutuyor ve yere yatıp tekrarlayan tekmeler atıyor. Şimdi Starr apron'da Yehi üstünegidiyor ama Starr yakalıyor DDT! Karşılıklı hareketler geliyor şimdi de! Starr'dan üst üste başarısız tuş denemeleri geliyor! Şimdi The Product Placement bağlayacak iken rolls throw! Tuş denemesi 1..2..! Şimdi Starr'dan 1..2..! Yehi submisson bağlıyor ve tuş denemesi Starr'dan 1..2..3...!'

Kazanan: David Starr

Starr çömelmiş bir şekilde galibiyetini kutlarken maç sona eriyor.

Joey Janela vs Flash Morgan Webster

İki güreşçi tanıtılıyor ve maç başlıyor. Ya Janela napıyorsun ya? Maç locklar ve sonrasında reverseler ile başlıyor. Janela yoruldum bana sigara verin diyor. Sonrasında bir seyirciden sigara alıyor. El uzatıyor sonrasında. El uzatan Webster'a saldırıyor. İplere atıyor Webster'ı ama Webster'dan dropkick! Janela dışarı kaçıyor ve elinde sandalye var. Apron'da hakem elinden sandalyeyi alıyor. Apron'da iken FMW kral atağa geçiyor. Sonrasında karşılıklı tope suicida geliyor. FMW'yi geri ringe atıyor ama FMW'den tope con hilo. İkili ringde derken Janela yine kaçıyor. İkili dışarıda güreşiyor bir süre. Ringteler şimdi FMW'den tuş denemesi 1..2..! Sonrasında karşılıklı elbowlaşıyorlar. Karşılıklı hareketler geliyor şimdi de! FMW'den bir headbutt şimdi ve Janela yerde! FMW üstüne koşan Janela'nın üstünden atlayıp iplere koşuyor ve clothesline! Janela yine turnubuckle'a atıyor fakat FMW'den Moonsault geliyor! Tuş denemesi 1..2..! 3. iplere çıkıyor ama Janela engelliyor. Omuzlarına alıyor şimdi aprondalar fireman carry's driver! Ringdeler şimdi Janela'dan package piledriver! Tuş denemesi 1..2..! Janela 3. iplere çıkıyor fakat FMW üstüne koşuyor. Sonrasında FMW'yi omuzlarına alıyor ve fireman carry's driver pozisyonunda turnbuckle'a koşuyor! 3. iplere çıkıyor avalanche moonsault fakat başarısız. FMW 3. iplere çıkıyor Swanton Bomb! Tiger Bomb şimdi! Tuş denemesi 1..2..! FMW tekrardan iplere çıkıyor fakat Janela karşılıyor bu sefer. Janela'da yanına çıkıyor. FMW bir süre zorlasa da şimdi AVALANCHE BRAINBUSTER! TUŞ DENEMESİ 1..2..2.99! Şimdi submisson! Pes etti!'

Kazanan: Joey Janela

Rey Fenix vs Sammy Guevara

İkili tanıtılıyor ve harika geçeceğini düşündüğüm maç başlıyor. Umarım öyle olur ve Sammy Guevara kral kazanır. Lock ve reverseler ile başlıyor maç. Baya hızlı başladı maç. Karşılıklı ring dışına girip çıkılırken Fenix'ten top cone hilo! Şimdi Sammy Guevara iplere koşuyor diving moonsault plancha ve kral tauntunu yapıyor. 3. iplere çıkıyor ve sessiz olun diyor. Sonrasında 630 Splash! Tuş denemesi 1..2..! Fenix'ten kickler ve catadora armdrag! Guevara dışarı kaçıyor ve Fenix atlar gibi yapıp yapmıyor 3 defa. Guevara alaycı bir şekilde alkışladıktan sonra atlıyor! Fenix 3. iplerde şimdi Swanton Bomb! Tuş denemesi 1..2..! Fenix'ten üst üste hareketler ve iplere çıkıyor! AVALANCHE CORKSREW BAŞARISIZ. Şimdi Guevara çıkıyor Phoneix Splash denemesi başarısız. Yığılıp kaldılar! Fenix'ten bir cannnoball şimdi Guevara turnbuckle'da yatmış iken. Guevara şimdi zıplayıp 3. iplere koşuyor moonsault denemesi başarısız standing moonsault denemesi başarısız ve standing SSP! Tuş denemesi 1..2..! Guevara Fenix'i dövüyor ve 3. iplere çıkıyor tekrardan ama Fenix karşılıyor ve iplere düşüyor! Sonrasında orada gezdiriyor! 3. iplere şimdi ve CAMBAZ gibi yürüyor ve hurricanrana! Tuş denemesi 1..2..! Karşılıklı hareketler ve tuş denemeleri geliyor şimdi de! Guevara bir hareket yapıp 3. iplere çıkıyor fakat Fenix alıyor omzuna spining muscle buster! Tuş denemesi 1..2...! Şimdi Fenix 3. iplere çıkıyor fakat Guevara'da geliyor arkasından. Fenix hareket yapmasına izin vermiyor ve geri salto ile Guevara geri gidiyor. Şimdi Fenix'ten bir moonsault ve german suplex! Tuş denemesi 1..2...! Guevara'dan baş döndüren bir hareket şimdi. Sonrasında Fenix'i 3. iplerin yakınına çekiyor fakat Fenix aparkat ile engel oluyor hareket yapmasına. Fenix de çıkıyor ama Guevara geri düşürüyor. 630 Splash geliyor! Tuş denemesi 1..2..! 3. iplere koyuyor şimdi ters bir şekilde. 3. iplere çıkıyor oda spanish fly deneyecek iken botch yapıyor sanırım. Tuş denemesi 1..2..! Superkick yapıp 3. iplere çıkıyor tekrardan ve SSP! Tuş denemesi 1..2..3! KRAL KAZANIYOR.'

Kazanan: Sammy Guevara

Zack Sabre Jr. vs Keith Lee

İki güreşçi tanıtılıyor ve maalesef bu maç başlıyor. Bu arada ZSJR lock bağladığında seyirciyi uyutmaya çalışıyor diyeceğim. Allah'ım ZSJ locklarında bana peygamber sabrı ver yarabbim. Karşılıklı lock furyası ile başlıyor maç. ZJR seyirciyi uyutmaya çalışıyor yine. Sonra yine lanet locklar başlıyor. Hakem araya giriyor. Sonrasında Keith Lee haddini bildiriyor chop ile ZJR'ye. Sonrasında iplere koşuyor ZJR ama Lee yakalayıp powerbomb deniyor ama başarısız. Sonrasında ZJR lock deniyor ama Lee ayağına takıp gezdiriyor ZJSR'yi. Yine lock bağlıyorlar bir süre. ZJR yine seyirciyi uyutmaya çalışıyor. Tekmeliyor şimdi Lee'yi. Ayağıyla ittiriyor Lee'yi. Lee'den bir elbow şimdi ve back body drop! 3. iplere çıkıyor ama ZJSR tekme atıyor ayağına. Sonrasında tekmelerine devam ediyor. Sonrasında seyirciyi uyutmaya devam ediyor. Lee'den üst üste elbowlar şimdi. Sonrasında hareket deneyecek iken karşılıklı reverseler geliyor ve yine seyirciyi uyutmaya devam ediyor. Lee'den bir spinebuster chokeslam karışımı bir hareket şimdi. Tuş denemesi 1..2..! 3. iplere çıkıyor avalanche moonsault denemesi başarısız ve PK geliyor 2 tane. Tuş denemesi 1..2...! ZJR bir süre aparkat vuruyor ama Lee'den double chop! Deprem gibi chop atıyor. Omuzlarına alıyor fakat ZJR seyirciyi yine uyutmaya çalışırken Lee yakalıyor derken yine seyirciyi uyutuyor. Bir süre tek koluna armbar bağlıyor ama Lee'den powerbomb şimdi! ZJR'den sert bir kick ama Lee'den elbow geliyor. Lee'den elbowlar geliyor şimdi. ZSJR'yi 3iplere çıkartıyor fakat ZJR engelliyor. Sonrasında avalanche uppercut ve catadora denemesi ama Lee yakalıyor fakat rolls throw yapmayı başarıyor ve klasik tuş denemesi 1..2...! Sonrasında tekme geliyor ve Lee'den clothesline şimdi! Tuş denemesi 1..2..! Lee kolundan tutuyor şimdi ve omzuna alıyor ama ZJR karşılıyor. Sonrasında chop ve elbowlar uyguluyor ve seyirciyi yine uyutucak iken karşılıyor ve Ground Zero! Tuş denemesi 1..2...3! Allah'ım şükürler olsun bitti.

Kazanan: Keith Lee

Ben Lürsoy olarak şovun geri kalan kısmını devralıyorum. 2 adet NJPW rosterında yer sahibi olan güreşçinin maçıyla devam ediyoruz. Excalibur anonsu yaparken Scurll mikrofonu istiyor ondan, konuşmaya başlarken birisi STFU diyor, diğer seyirciler de ona “fuck that guy” diye bağırarak hükmediyorlar elemana .d Marty PWG seyircisine dickhead diyor niye yaşandı bu bilmiyorum. “Super Heavyweight” Trent de anons edilince başlıyoruz.

Marty Scurll vs Trent

Maç klasik wristlocklarla başlarken spiker Excalibur bir şeyler anlatıyor ama ne dediğinin kendi de farkında değil. CHAOS üyelerini sayarken Okada var, Gedo var, belki YOSHI-HASHI bile oradadır bilemeyiz diyor, ama en önemlisi Bone Soldier’ın Bullet Club’da olduğudur diye ekliyor. Buna çok eğlendim xd. (AYLAR SONRA GELEN EDİT: ŞOV YAPILDIĞI ZAMAN ISHIMORI NJPW'YE GELMEMİŞTİ TABİ....) Marty Slam deniyor ama Trent bir ağırsiklet olduğu için zorlanıyor Marty, yapamıyor hareketi. Trent Big Boy Chop atıyor. Trent şımarıp tek elle Brainbuster denerken artık alaşağı oluyor, Marty de dışarda içerde bir süre dövüyor rakibini. Trent’in kafasından düşen saç bandını donuna sokup bir ileri bir geri yapıp geri takıyor, pis herif. Maç oldukça sıkıcı geçiyor bu arada. Trent üstünüğü alıyor, Shining Wizard ile tuşa gidiyor başarısız. Trent köşeye çıkıp Missile Dropkick atıyor, ama bu hiç heavyweightçe değildi! Marty ring iplerini kullanarak hasar veriyor rakibine, Neckbreaker’ı tuş getirmiyor. Marty köşe süngerini söküyor, hakem Rick Knox onunla uğraşırken de Trent rollup yapıyor ama sayan yok! Çakal Marty strikes again. Expose ettiği demire Trent’in kafayı vurmaya çalışıyor, ilk deneme başarısız ama Suplexliyor o demire. Marty Moonsault için köşede ama Trent gidiyor oraya, fakat Marty low blow + kafayı demire vurdurma + ayak ipte tuş denemesi DERKEN BUNA TUŞ GELMİYOR WAOW. Kısa sürer burada biter sandım.

Marty Chickenwing deniyor ama rollup geliyor, tuş yok. Marty tehlikeyi sezince önüne hakemi çekiyor, Trent de hakemi bir kenara fırlatınca fırsatçı Marty şemsiyesini alıp ÇİTONK diye kafaya geçiriyor. Ve de Brainbuster on the Knee! Ama yine tuş yok! Chickenwing ile bitecek ellam. Aprondalar ve bu sefer Trent Piledriver’ı yapıyor Marty’e! Trent Dudebuster deniyor ama Marty kurtulunca şansını Sitout Piledriver’da deniyor, başarılı! Tuş gelmiyor. Şu sıralar tempo epey yavaş, yumruklaşmalar başlıyor, Trent bir Dragon Suplex ile üstünlüğü almış gibi görünse de Marty ayaklanıp uçarak Chickenwing bağlıyor! Trent zor da olsa iplere ulaşıyor. Trent bir Lariat ile Marty’i ring dışına gönderiyor ama Marty ringin altından pudra paketini alıyor ve içerde Trent’in suratına bir avuç pudra atıyor! Rollup yapıyor derken Trent nasıl becerdiyse Marty’i omuzluyor ve DUDEBUSTER! Hareket tuşu getiriyor, ağırsiklet Trent maçı kazanıyor!

Kazanan: Trent

Veeeeeee takım kemerleri için hayvan gibi bir maç bizi bekliyor. Kemeri yeni kazanmış olan takımımız Chosen Bros, güçlü rakipleri Ringkampf’a karşı savunacaklar.

Chosen Bros (Jeff Cobb & Matt Riddle) © v Ringkampf (Timothy Thatcher & Walter) – PWG Tag Team Championship

Thatcher ve Riddle mat wrestling tarzı başlıyorlar. Catch wrestling sevenler mutlu. Sonuç çıkmayınca tagler veriliyor. Büyük adamlar içerde, headlocklardan sonuç çıkmayınca shoulder tackle düellosuna başlıyorlar. Walter bir Big Boot ile ilk üstünlüğü kuruyor ve tagliyor. Cobb ise Thatcher’ı bertaraf edip Riddle’a tagliyor ve 2 kişi alaşağı ediyorlar Thatcher’ı. Thatcher savaşmaya çalışsa da yetersiz kalıyor. Chosen Bros ringe hakim durumda. Riddle da her sıkıldığında Broton ile atlıyor. Thatcher şaşırtıcı şekilde 2 rakibine de Enzuigiri vurup tag veriyor, Walter iki rakibiyle birden başa çıkıyor. Çeşitli Suplexler izletiyor bize. Walter ile Cobb choplaşıyor bir süre, Walter Lariat ile kontrolü sağlıyor. 2 kişinin ringde olmasını kaldıramayan Riddle da ringe dalınca bir hengame patlak veriyor, lakin yine de Suplex’lerin kurbanı Cobb oluyor. 2ye tek yediği darbeler Cobb’ın ağzını burnunu kanatıyor. Yetmezmiş gibi Thatcher Singlecrab bağlıyor. Biraz daha submission attempt. Ringkampf’ın kurduğu bu üstünlüğe bir isyan olarak Cobb tag vermeye gitse de Thatcher Riddle’ın ayağını kaydırıyor aprondan, Walter da fırsatı görüp Powerbomb’u yapıştırıyor. Cobb bu sefer gerçekten tag veriyor. Riddle çılgın atıyor girdiği saniye, her gördüğüne diz darbeleri vuruyor Bro2Sleep dahil olmak üzere. Ve biraz daha Broton ama bu Flying gibi oldu. 2 Ringkampf üyesine birden Daniel Bryan usülü Yes Kick’lerle girişiyor, ama sayıca az olduğu için tekme suplex ve powerbomb yiyor zavallı Riddle. Lakin tuş olmuyor. Walter köşede bir şey denerken Thatcher Cobb tarafından alaşağı ediliyor, Walter da Doomsday Knee’ye kurban gidiyor. Riddle çok güzel düştü yere vallahi. Thatcher içerde, Riddle’ın Powerbomb + Knee Smash’ini yiyor, bu da yetmez gibi Cobb fırlatıyor, Riddle Rocket Launcher Bro to Sleep’i geçiriyor ve Thatcher tuş oluyor. Kemer şampiyonlarda kalıyor.

Kazanan, still PWG Tag Team Champions: Chosen Bros

Sanırım Chosen Bros’un izlediğim en kötü maçıydı. Özellikle Thatcher çok sönük kaldı maç boyunca.

MA IN E VENT ZA MA NI! Gecenin son maçı PWG Championship için, ve maçın guerrilla warfare türünde olduğu anons ediliyor! Seyircinin tepkisi görülmeye değer. Anonslar yapılıyor ve Ricochet rakibini gafil avlayıp elindeki kemerle kafasına geçiriyor! Hakem de zili çaldırıyor ve maçımız başlamış oluyor.

Ricochet (c) vs Chuck Taylor – PWG World Championship

Seri tuş denemesi başarısız tabi. Ricochet kemerini kaldırıp hava atıyor heel heat kasıyor giderayak. Fakat halkın adamı Chuckie gidip arkadan çöp tenekesi getiriyor, ama kullanamadan Ricochet çok güzel bir Dropkick atıp peşine de tenekeyi kafasına geçiriyor. Hatta 2 kez daha. Peşinden Shane McMahon tarzı tenekeyi rakibin önüne koyup diğer köşeye çıkıyor, ama sıradan bir Coast to Coast yerine bunu bile somersault ile yapıyor. kral31. Rico en son boş sandalyelere atlayınca Chuck fırsatı görüp arkadan merdiven getiriyor ve hırpalıyor şampiyon rakibini. Köşeye dayanan merdivene kim sırt üstü girecek sorusunun cevabı, Chuck Rico’yu back body drop ile fırlatınca geliyor. Ama Chuck da aynı hareketle merdivenlere sırt üstü, peşine de sandalyeye kafa üstü giriyor. Dışardalar, Ricochet bulduğu her şeyi fırlatıyor sandalye bardak falan. Spiker masasının önüne sandalyelerden bir kule kuruluyor, Chuck deniyor bir şeyler. İlk olarak Ricochet küçük bir Suplex yapsa da Chuck kalkınca sandalye kulesinin üzerine Brainbuster yapıyor! Seyirciyi de kırmayıp masa çıkaran Chuckie, aprondan masaya Powerbomb yapma çabasında ama zorlanıyor tabi. Çareyi Ricochet’i masaya yatırıp üzerine atlamakta buluyor, son derece de başarılı oluyor! Masamız da kırıldı elhamdülillah.

İçerde de bir Falcon Arrow yapıyor, HE’S DONE THE DEAL!!!!!!!! NO ONE KICKS OUT OF THE FALCON ARROW! Ama Rico 2 de kalkıyor. Choplaşma seansı başlıyor, karşılıklı sert hareketler geliyor ama bir tuş yok hala. Ricochet atletizmini sergiliyor bu saniyelerde. Shooting Star Press de tuş getirmiyor hiçbir şey tuş getirmiyor. Rico artık low blow falan hiç umursamıyor zaten guerrilla warfare maçı. Benadryller’a da tuş olmuyor Chuckie T. Ricochet yine setap kurarken Chuck arkadan yakalayıp Awful Waffle yapıyor! 1, 2, tabii ki 2. Chuck ise bu maçta bir şey eksik diyerek gidip arkadan bir paket getiriyor, içinde tabii ki raptiyeler var :d Köşedeler, ikisinin de canı tehlikede. İkisi de raptiyeleri es geçip yere iniş yapsa da Ricochet rakibini kaldırıyor ve kusursuz bir Powerbomb ile yüzlerce raptiyenin üzerine fırlatıyor! Rico bir avuç alıp onları da Chuckie’nin ağzına dolduruyor ve Benadryller’ı çakıyor. 1, 2, ne buna da mı kickout! Chuck bu sefer raptiyelerin üzerinde sırtüstü yatarken Ricochet köşeye çıkıyor, atlayışını yapıyor ama boşa! Raptiyeler üzerine 630 Senton! Chuck çok seri bir Short Piledriver ve bir Awful Waffle yapıyor, TUŞ GELİYOR! YENİ ŞAMPİYON, TEKRAR ŞAMPİYON, CHUCK TAYLOR!

Kazanan, new PWG World Champion: Chuck Taylor

Ricochet’in NXT’ye gideceğini bildiğimiz için bu kemer değişimi şaşırtmadı doğrusu. Ama Chuckie’nin 2. Kez kemeri almasına şaşırdım. Halkın adamı yine başarıyor. Yeni şampiyon mikrofonu alıyor bakalım ne diyecek. 15 yıl önce Ricochet’i ben eğittim minvalinde bir şeyler söyleyip geçmişe dem vuruyor. “Kaderinde hep benden daha iyi ve büyük işler başarmak vardı, seninle gurur duyuyorum Ricochet” diyor. Beraber çalıştıkları şirketleri sayıp büyük keyifti, seni seviyorum adamım diyerek arka alana gidiyor.

Mikrofon şimdi Ricochet’de. Chuck Taylor olmasa bugün burada olmazdım diyor, onun kendisi için yaptığı iyilikleri sayıyor. “Çok şirkette çalıştım ama ‘benim evim burası’ diyebileceğim yer PWG’dir” diyor. Eskileri anlatıyor işte BOLA 2010’u falan, o gün o kadar harap oldum ki asla burada güreşmem diye düşünüyordum, ama hala buradayım diyor. Bu sırada şovda bulunan güreşçiler ringe doluşuyor, veda konuşması olduğu ne kadar belli moruk. Seyirci ve güreşçilere teşekkür ediyor Ricochet. Excalibur bile ringe girip sarılıyor, ve son bir anons, LADIES AND GENTLEMAN, RICOCHEEEEEEEEEEEEEEEET!

PWG: Mystery Vortex V - Şov Değerlendirmesi

Şovu izleyeli AYLAR olduğu için olan biteni net hatırlamıyorum. Şovun adamı Chuckie T idi, tag team maçı kötüydü, şovu izlerken genel olarak eğlendim diyerek bu bölüme son veriyoruz. Hayırlı PWG'ler.
imza

Alıntı RVDHBK Nickli Üyeden Alıntı
Hayır bence değil.

Konu Lürsoy tarafından (08-06-2018 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.
Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2018, 19:20   #2
FtGTR
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Reseda'yı geçici süreliğine kapattık.
Konular: 11
Favori Güreşçisi: Katsuyori Shibata
Rep Puanı: 5189
Rep Derecesi: Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.

Pushin Forward Back'in hala incelenmemiş olmasına rağmen daha yeni şovların incelenmesine insan hayret ediyor.
imza
Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2018, 22:25   #3
201
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 3506
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 226290
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bir daha mümkünse ZJR maçı izlemek ve incelemek istemiyorum.
imza

Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 30 Aralık 2018
11x Onur Kürsüsü
11x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.
3x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En Çalışkan - En Paylaşımcı - En İyi Geri Dönüş Yapan Üye)

Renkli Ay Birincisi

GWA RPG:
Nick Jackson

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil