GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-06-2018, 08:14   #1
fire of my loins
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İzmir
Mesajlar: 15.992
Konular: 1247
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 155159
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Heartless Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 155159
Mesajlar: 15.992

Standart NXT 249 Şov İncelemesi | 13.11.2014

Hazırlayanlar: Heartless & Headlock MasterŞov Adı: NXT 249
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 13 Kasım 2014
Tür: Televizyon Şovu


THEN
NOW
FOREVER

İlk olarak Ascension'ın 2'ye 1 Hideo Itami'ye olan bütün saldırılarını izliyoruz. Daha sonra ise geçen hafta yaşananlara bakıyoruz. Hideo Itami, Ascesion'a karşı yanında bir takım arkadaşı getiriyor. Bu isim Finn Balor. Daha sonra NXT introsu giriyor.

Şimdi sırada Finn Balor var! Balor ringe giriyor. Kendisi inanılmaz bir cheer alıyor seyirciden. Elinde ise mikrofon var.

Finn Balor: Benim adım Finn Balor. NXT'deyim çünkü biliyorum ki ben geleceğim.

Balor'ın sözünü Tyson Kidd kesiyor, yanında Natalya var.

Tyson Kidd: Finn, eminim sürükleyici bir hayat hikayen vardır ama kimsenin umurunda değil, özellikle de benim. Gerçek. Ne zamandır buradasın, bir bardak kahve, sen burada o adamışsın gibi mi davranmam gerekiyor? Bu işe doğru yoldan girdim, bir Hart olarak. Ve Hart olarak öğrendiğimizz ilk şey saygı. Sende kesinlikle eksik olan bir şey. Gerçek.

Ardından Justin Gabriel geliyor, onun da elinde mikrofon var.

Justin Gabriel: Biliyor musun, Tyson kesinlikle haklı. Her hafta şey gibi hissettiriyor, büyük uluslararası süperstar gelir, buradan yürür, havalı bir müziği vardır ve kendisinin zor adam olduğunu düşünür. Asıl şey şu, öncelikle bizi geçmen gerek. Sana kesinlikle zirveden ne kadar uzakta olduğunu göstereceğiz dostum.

Tyson ve Justin, Finn ile karşı karşıya gelirken Hideo Itami'nin müziği duyuluyor. Hideo ringe giriyor ve tag team maçı duyuruluyor.


Finn Balor & Hideo Itami vs. Justin Gabriel & Tyson Kidd

Zil çalıyor. Gabriel rakibini yakalayıp wristlock bağlıyor ve Kidd'e tag veriyor. Ama Itami üstünlüğü alıp Balor'a tag veriyor. Kidd kurtuluyor ve bir süre sonra Gabriel ondan tag alıyor. Balor Gabriel'e dropkick vurup coup de grace ile atlamak istiyor ama Tyson arkadaşını çekiyor. Ardından Balor onlara tope can hilo ile atlıyor!

Reklama gidiyoruz.

Ardından yine beraberiz! Face tayfa Gabriel'i köşede sıkıştırmış durumda. Hideo, Gabriel'e kilitler bağlıyor. Karşılıklı darbelerin ardından Hideo pine gidiyor ama başarısız. Balor tag alıp stomp vuruyor ve rakibini köşeye yollayıp chop atıyor. Ama Gabriel onu dropkick ile dışarı yolluyor. Tyson tag alıyor ve Balor'a dışarda neckbreaker vuruyor. Ringe giriyor ve hakem saymaya başlıyor. Gabriel tag alıp ringin dışında Balorla uğraşıp ringe sokuyor. Klasik tag veremeyen face sekanslarına geçiyoruz. Tyson tag alıyor ve takım olarak shoot kick atıyorlar. Ardından tag veremeyen face sekansları devam ediyor. Tyson rakibine headlock bağlamış vaziyette ama Balor arkadaşına tag vermek isterken Gabriel tag alıp buna izin vermiyor. Ardından Balor'a peş peşe submision bağlayıp Tyson'a tag veriyor. Balor forearm ile ondan kurtulmaya çalışıyor ama Tyson onu back kick ile durduruyor. Balor pele kick vuruyor ve Tyson'a tag veriyor. Hideo hot tag alıp Tyson'a üstünük kuruyor. Tyson sonunda Gabriel'e tag veriyor ama Itami onu da pine götürüyor. Ardından Tyson ringe giriyor ve Itami ona dragon screw uyguluyor. Ardından Balor ve Itami rakiplerini köşeye götürüp peş peşe cornern dropkick atıyor. Balor'dan Gabriel'e coup de grace!!

Kazananlar: Finn Balor & Hideo Itami

Maçtan sonra Neville vs. Sami Zayn maçı için promo izliyoruz. Şimdi arka alandayız. Sami Zayn var. Sami Zayn'e şampiyonluk maçı hakkında düşünceleri soruluyor, Zayn ise Neville'ın harika bir şampiyon olduğunu düşünse de bunun diğerler fırsatlardan farklı olduğunu hissediyormuş. Bunun kader olduğunu düşünüyormuş. Ardından kaderin hata yapmayacağını söyleyerek ayrılıyor.

Sıradaki maçımız Alexa Bliss vs. Sasha Banks w/ Becky Lynch!

Reklamlardan sonra arenadayız tekrar ve Patron yanında Becky ile girişini gerçekleştiriyor. Sasha ringdeyken geçen haftaya dair görüntüler izliyoruz. Ardından Blissful! Kendisinin şu anki halinden eser yok.

Sasha Banks vs. Alexa Bliss

Zil çalıyor. Sasha rakibine tekmeler atıp onu köşeye çıkarıyor. Double knee ile yere indiriyor. Ardından Alexa'yı yere yatırıp tokat atıyor. Pine gidiyor ama başarısız. Sasha rakibine surfboard bağlıyor ama Alexa pes etmiyor. Alexa pine çeviriyor ama Sasha kalkıyor. Alexa rakibine forearmlar vurup hurricanrana ile rakibini köşeye yolluyor. Bir de sunset flip powerbomb!! 1-2 ama olmadı! Alexa rakibine lariat vurup arkasını dönüyor ve Sasha ona dropkick atıyor. Ardından bank statement vurup crossface bağlıyor ve Alexa pes ediyor.

Kazanan: Sasha Banks

Victory.

Ardından Sasha mikrofonu eline alıyor. Anlaşılan söyleyecekleri var.

Sasha Banks: Oh, iyi misin? Umarım bunu izliyorsundur Charlotte. Çünkü istediğim şey sende, o da NXT Kadınlar Şampiyonluğu. Sonunda bunu resmileştirsek nasıl olur? Aslında, sen onu bana versen? Çünkü seni yeneceğim ve her şekilde seni utandıracağım. Sana ve bütün NXT alemine neden NXT'deki en kötü diva olduğumu göstereceğim.

Arka alandayız şimdi. Adrian Neville var. Şu anki NXT Şampiyonu. Devon, Neville'a bu geceki maçı hakkında ne hissettiğini soruyor. Neville ise Sami Zayn'in çok iyi bir arkadaş ve rakip olduğundan bahsediyor. Sami Zayn'in %110'unu vereceğini ve herkesin kendisi de dahil Sami Zayn'i sevdiğini söylüyor. Sami ile kendisinin arasındaki farkı Sami bir çok kez göstermiş. Sami büyük ödülü kazanamayacakmış.

Sırada Lucha Dragons aksiyonu var! Ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan geldiğimizde Lucha Dragons geliyor. Kendileri şu anki NXT Takım Şampiyonları. Lucha Dragons girişini gerçekleştiriyor ve sırada gelen isimler Buddy Murphy ve Wesley Blake.

NXT Tag Team Champions The Lucha Dragons vs. Wesley Blake and Buddy Murphy

Zil çalıyor. Maça Blake ve Kalisto başlıyor. Chain wrestling'e geçiyoruz. Kalisto high fly hareketler uyguluyor ve Murph tag alıyor. Kalisto ona springboard DDT vurmak istiyor ama Murphy suplex'e çeviriyor hareketi. Pine gidiyor ama Kalisto kalkıyor. Ardından Murphy arkadaşına tag veriyor ve Blake running closthline ile peş peşe pine gidiyor ama Kalisto kalkıyor. Murphy tag alıyor ve rakibinin üzerine oynuyor. Klaskik tag vereme face sekanslarına geçiyoruz. Murphy her defansında izin vermiyor. Blake tag alıp stomp ile pine gidiyor ama başarısız oluyor. Ardından Blake rakibine kilit bağlayıp tag vermesine izin vermiyor. Murphy tag alıyor ve surfboard pozisyonundaki rakibine diving knee ile atlayıp pine gidiyor ama başarısız. Ardından Kalisto rakipleirnden kurtulup Blake'e sunset flip, Murphy'e double dropkick vuruyor ve Blake'in ayağının altından geçip Sin Cara'ya tag veriyor. Sİn Cara hot tag alıp ringi temizliyor. Cara sonunda handspring elbow ile atlıyor! Kalisto'da dışarıya doğru spiral tap ile atlıyor!! Lucha Dragons momentumu ele geçirdi. Sin Cara'dan powerbomb! Ardından Swanton Bomb! 1-2-3!

Kazanan: Lucha Dragons

Maç sonunu tekrar izledikten sonra arka alandayız. Kemer için bir numaralı adaylar olan The Vaudevillains var. Aiden English, kendilerinin Lucha Dragons'un NXT'de devam eden başarılarını bitireceğini söylüyor. Kemer evine geri dönecekmiş, çocuklardan adamlara.

Sıradaki aksiyonda Sami Zayn, NXT Şampiyonluğu için Adrian Neville ile karşılaşacak!

İlk olarak Sami Zayn girişini gerçekleştiriyor. Şimdi ise Adrian Neville geliyor. Maça geçiyoruz.

Adrian Neville vs. Sami Zayn - NXT Championship Match

Zil çalıyor. Chain wrestling'e geçiyoruz. Kısa sürüyor ve Zayn rakibini armdrag ile köşeye yolluyor. Neville köşeye sığınıyor ve maça tekrar dönüyoruz. İkili tekrar chain wrestling'e geçiyor ve Zayn üstünlüğü ele geçiriyor. İkili akrobatik hareketlerle birbirini alt etmeye çalışıyor ve sonunda Zayn rakibine dropkick vuruyor. Neville dışarıda. Zayn ona tope can hilo atlayacakmış gibi yapıp ringe dönüyor! Neville sinirlenmiş durumda. Zayn onunla dalga geçerek ringe girmesine izin veriyor. Neville superman landing ile ringe atlıyor ve maça dönüyoruz. Zayn rakibine side headlock bağlıyor ve yere atıyor. Neville kalkıyor ve önce back kick vurup sonra rondhouse kick atıyor. En sonunda kafasına dropkick geçiriyor ve momentum Neville'ın elinde.

Reklama gidiyoruz.

Ardından maçtayız. Neville rakibine kilit bağlamış vaziyette. Zayn kurtuluyor ama Neville ona uppercut atıyor. Ardından köşeye kaldırıp chop vuruyor. Tekrar kaldırıp iplere yolluyor ve yere indiriyr. Neville ardından kilit bağlamaya dönüyor. Zayn kalkmaya çalşıyor ama Neville headlock'ı bırakmıyor. Ardından ikisi kalkıyor ve aynı anda forearm atıyorlar. Neville üstünlüğü ele geçiriyor ama Zayn onu yere indiriyor. Sonunda cactus closthline ringten yolluyor ve tope can hilo ile atlıyor! Neville'ı ringe sokuyor ve kendisi de giriyor. Zayn turnbuckle'a çıkıyor ve crossbody ile atlıyor ama boşa! Neville'dan standing moonsault! 1-2 ama Zayn kalkıyor!! Ardından Neville rakibini powerbomb pozisiyonuna getiriyor ama Zayn izin vermiyor. Karşılıklı reversallara şahit oluyoruz. Neville handspring'e giderken Zayn onu omuzuna alıyor! Blue Thunder Bomb!!!! 1-2 ama Neville kalktı! Zayn rakibini kaldırıp peş peşe german suplex atıyor ve expolder suplexxxxx!! 1-2 ama Neville'dan kickout! Zayn helluva kick için hazırlanıyor ama Neville'dan big boot! Bu sefer bir expolder suplex denemesi daha ama Neville pine gidiyor: 1-2 Zayn kalkıyor. Neville'dan Zayn'e raundhouse kick!!! Ardından Neville top rope'a çıkıyor ve Red Arrow!!! AMA BOŞA!!!! Nevile sakatlandı!! Zayn ona Helluva Kick atmaya kıyamıyor!!! Hakem onunla ilgilenirken Zayn yardım ediyor. AMA NEVİLLE'DAN SMALL PACKAGE İLE PİN DENEMESİ: 1-2-3!!!! NEVİLLE KAZANDI!!!

Kazanan ve hala NXT Şampiyonu: Adrian Neville

Maçtan sonra Neville rakibini teselli ediyor. Harika maçtı! Sami Zayn büyük hayal kırıklığı içerisinde. Bu görüntüler ile şovu bitiriyoruz.
imza


2017 Slammy Awards: En İyi Üye & En Paylaşımcı Üye
Eski nick: Bella's Legacy
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.